Új privát üzeneted érkezett!

Tyuntyi: Boldogságos születésnapot kívánok Neked!!!
Mensi remélem nem jön!!!!!!! :P

Kép
csicsiy
 
 


Jó reggelt lányok!

Este nem tudtam jönni, de látom más sem jött!

Tyuntyi
Mi újság? Neked ma kellene nem megjönnie! Gyere feltétlen, hogy mi van Veled!!!!

Csip-csip, Hkitty
Nálatok még mindig semmi?

CSicsy
Pároddal mi a helyzet? Még mindig nem mondtak semmit?

Pinkiné
Hogy vagytok? Tünetek vannak? Érzel valamit?

Henne
Hogy érzed magad? Hogy vagy? Gyere Te is ha tudsz!

Mi akciózunk, és elméletileg sikerült is pé-t elkapni, de két hét múlva kiderül. :roll:

Szép napot mindenkinek!



durcipok
 
 


Tyuntyi

Bocsi az előbbiből kimaradt:

NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK NEKED!!!!



durcipok
 
 

 
 

Csip-CSip
Írhatunk mi bármit, hogy nálunk hogy volt az esküvő, előkészületek, stb., de igazán Neked kéne utánajárni. Telefonon is lehet érdeklődni nyugodtan szerintem bárhol!
Azóta már a díjak is változtak.



durcipok
 
 


Tyuntyi NAGYON-DE NAGYON SOK BOLDOGSAGOT SZÜLINAPOD ALKALMÀBÒL :P :P :P :P
Vendég
 


Tyuntyi:
Na sikerült az jcsi???Pozi teszt megvolt!!!!Drukkolokk nagyon és gondoltam rád!!!reggel mikor mentem wcre... :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


Tyuntyi
Kép

Durci
még mindig semmi :roll: de már ne is legyen péntekig, muszáj beszélnem a dokival.
Drukkolok a pé elkapáshoz :wink:

Csip
nálad se járt még pirianyó?
Vendég
 


Andi: nem nem járt.... :roll:
Nem is tudom mivan már............
csip-csip18
 
 


Sziasztok lányok!

Nagyon-nagyon szépen köszönöm a születésnapi köszöntéseket. Igazán jólesett, hogy gondoltatok rám.

Velem semmi különös, mensi még nincs, de az előszele már megcsapott. Nem reménykedem már ebben a hónapban sem. :( A méhem szurkál, görcsölget, a cicim össze esett már két napja. A fertility szerint még csak a 12 dpo-n vagyok, tehát holnap vagy holnapután meg fog jönni. Nem tesztelek, nincs értelme. Ha esetleg pénteken sem jön meg, na majd akkor. Már a férjemnek is mondtam, hogy megint nem jött össze, igy várjuk pirit.

Csip:
Az esküvővel kapcsolatban irtam neked reggel, de megint kidobott a gép, s nem ment át az üzi. A polgárink 7500 ft, volt, de nem kértünk semmit. Mi vittük a bort, a virágot a szülöknek, s pezsgőt a köszöntéshez. Katolikus templomban esküdtünk, 25000 ft-ot fizettünk érte, s a páromat meg is keresztelték fű alatt, mivel még nme volt. Viszont a jegyesoktatást komolyan vette a pap, arra el kellett járni, ami alkalmanként 2 és fél-3 óra volt. Egyébként ami a pénzt illeti meg az esküvőt, a határ a csillagos ég!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


A többiek ne haragudjanak, de nagyon sok melóm van, még délután vagy este jövök.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Tyuntyi: Budapesten voltatok???
Sokat segítettél, igen ,köszönöm...
Megtudtam, hogy a 13kerületben a Polgári esküvőhöz a term díj 4000Ft...A többit személyessen mondják meg!
A Templomi hol volt nektek???
Tudom halltottam, hogy nagyon komolyan veszik a jegyoktatást a papok...Sajnos...Érdekess mert a párom este 7 ig melozzik...
Majd lehet bemegyek a templomba és utána járok :)
csip-csip18
 
 


Ma is pangás csajok??? :(

Én olyan nyomorultul vagyok :( Nyügös vagyok :(
Biztos fáradt is...
No meg a hasam is görcsölget :?
K@rva jó...Legalább jönne akkor már meg!!!!

Hisztis lettem nagyon :cry: :cry: :cry:
csip-csip18
 
 


sziasztok, lányok!

hogy vagytok?

csipcsip: az esküvői árakkal sajnos nem vagyok tisztában. Nekünk kettő volt, egy vidéken és egy Szerbiában..

Tyuntyi: így utólag is nagyonn boldog szülinapot kívánok Neked!

lányok, én két napja szenvedek. nagyon émelygek, folyamatos hányinegereim vannak. Lehet, lemegyek ma este a háziorvosomhoz és kiíratom magam egy hétre :oops: így hamar le fogok bukni a munkahelyemen..
már csak egy hét doki, alig várom, remélem jól van az én kis pöttyöm.:)
henne
 
 


Szép jó reggelt Mindenkinek!!!

Gyönyörű álmom volt :D sejtitek vagyis inkább tudjátok mi lehetett az :wink: de TITOK!!!!!!!!!!!Nem írom le mi volt az :wink:
Pszzzzzzzz pszzzzzzzzzzzzz pszzzzzzzzzzzzz róla :wink:
Hátha ..... :lol: :lol: :lol:
Aztán kiváncsiságból az ágyból megmértem a hőmet, ami elöszőr 2 perc után, mert mát nagyon türelmetlen oltam volt: 36.7 Aztán még 5 perc múlva meg már: 37.0!!!!Hát aztán nem tudom:D
De nem remélek semmit és nem élem bele magam...Mert lehet kicsit megfáztam vagy kármi is!!!
Ma jó a kedvem és így nem rontom el egy nega tesztel, szóval várok inkább:D :D :D :D :D
De PSSSSSSSSSSSSSSZZZZZZZZZZZ :wink:

Legyen Szép Napotok!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Csip
végre jó kedved van :D Remélem, az álmod valóra válik :wink:
Hőhöz nem értek, de drukk, hogy a legjobb legyen :wink:

Tyuntyi
megjött már? Remélem, nem ;)

Henne
én már nagyon örülnék, ha ilyen tüneteim lennének :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Hkitty:
Köszi kérdésed, még nem jött meg. Pedig már tiszta idegbeteg vagyok. Legszívesebben felkötném magam egy fára. Ráadásul szerintem ma még nem fog megjönni, csak holnap, mert a hőm igaz esett, de még nem annyit, hgoy ma mensi legyen belőle. Az már biztos, hogy az lesz, mivel minden mensis tünetet magamon hordozok két napja. Annyira, de annyira utálom ilyenkor a várakozást. :twisted: ilyenkor még a létezés is fáj, bizony Isten.
Persze munkám, mint a szemét, azért is nem igazán tudok jönni sokszor.
Holnap orvos igaz?

Henne:
Köszi a köszöntést. Remélem a háziorvos fog tudni neked segíteni, de örülök, hogy ezt leszámítva jól vagytok.

Csip:

Mi Pesten házasodtunk össze. Budafokra az anyakönyvezetőhöz ne menjetek, nagyon béna nő, el is baszta az esküvőnket. a pap az szuper volt, de szerintem ott csak Budafokiakat fogadnak. Mondjuk erre nem mernék megesküdni.

Durcipók:
Hajrá-hajrá csajszi! Drukkolok nektek nagyon. Remélem sikerült pé-t elkapnotok!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy ilyen ritkán. :oops: :oops: :oops: De olvasó üzemmódban azért működöm. 8) :?

Tyuntyi, először is, utólag is Boldog Szülinapot!

Durcipók, köszi az érdeklődést. Érezni érzek dolgokat, szurkál a méhem, fájogat a cicim, de még van 8 napom, úgyhogy majd meglátjuk. 8) 2 hét múlva pedig megy a drukk! :wink:

Henne! Nem akarlak elkeseríteni, de nálam ez anno 12 hét hányással folytatódott. :? S szerintem jobb is, ha kijön, mint ha egész nap rosszul vagy. 8)

Csip-csip, először is halk - nem hivatalos - gratula! :lol: :lol: Nálunk anno katolikus templomi és utána polgári volt. Már 5 éve, jesszusom! :shock: :shock: Egyébként mi a templomban püspöki engedéllyel esküdtünk, mert a párom nincs megkeresztelve.
:? A jegyesoktatást utáltuk. 8) Mi voltunk a legfiatalabbak (párom 24, én 21) s gyakorlatilag le akartak minket beszélni róla. De nem jött össze. :lol: 8) A templomban nem fizettünk. (nem is mondták, hogy kellett volna). A polgári 30.000 Ft volt, de azért, mert egy műemlékvédelem alatt álló kastélyban tartottuk, pécelen. Egyébként az egész muri, mindennel együtt (ruhák, virág, bérlés, vacsi (piával) 600e Ft körül volt. :roll:

Krisz, remélem a nyáron rendeződnek nálatok a problémák. :wink:

Mi egyébként jól vagyunk, reggelente még dolgozom. Fiacskám meg - az óra átállításnak hála - átállt a reggel 7-1/4 8-as kelésre. :lol: De persze így meg mindig elalszom. :lol: Mióta újra jó idő van, folyton kint vagyunk, meg már készülünk a húsvétra is. :roll: Utálom a locsolkodókat. :?
Egyedül a bátyámnak, apósomnak és a férjemnek engedem, hogy meglocsoljon. De Ő meg, spéci módot használ. :oops: :lol: :lol:

Mensi elvileg jövőhét péntek, de ha az uh alapján nézem (mikor a doki betájolta a pé időpontját), akkor meg szerda-csütörtök. Majd meglátjuk. 8)

Kép

Kép

A képeket úgy nézzétek, hogy kb. 15kg-val vontam nehezebb. :oops: :oops:

Ez meg a vagány csemetém:

Kép

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


sziasztok, lányok!

Pinkiné, még mindig elragadó a kisfiad:)
Hát, meglátjuk majd a hányingert. Valamelyik napom jobb, valamelyik nagyon rossz.
LÁnyok, ma a férjemmel elutazunk a hétvégére. Így szeretnék mindenkinek Kellemes Ünnepeket kívánni!:)

csipcsip: drukkolok Neked, az jó, ha jó megérzésed van.:)

Puszi
henne
 
 


Hát nálam amien jól kezdödött a nap anniyra szrul is végződött!!! Nem kellett volna felkellnem az álmomból :(
Haza mentem reggel és megtudtam, hogy az apukám tesójánál, rossz indulatú daganatot találtak a mellében és lhet már átétes is
Aztán már hetek óta fájdogál a kisujjam, tegnapra meg már a csuklóm is... :( :( :(
Na mondom benézzek a háziorvoshoz fél 12kor...Elküldött a sebszetre...ahonnan le a rögtenbe a hülye picsa nem csinált csukló rögten pedig mondtam aztán 30 percig várakozzni az erdményre 45perc múlva megkaptam...rohanás vissza a sebészetre...hát akkor menjen vissza, mert nincs csukló rögten...a jó édes kurva anyukat annak a rötgenesnek,,,pedig még mondtam is neki...wháááááááááá
na megint fél óra várkozzás az eredményre...mire megint vissza érnék a sebészetre...mit láttok???takarítási szünet fél óra...wháááááááá...na aztán du.negyed 4 re behívtak szerencsére az első voltam, mert ügye addigra már orvos váltás is volt!!!na közölték, hogy ínhüvely gyulladásom van a kisujjban(nem is ott szokott lenni)no meg a csuklóban is...Kaptam gyógyszert és 2 hét múlva kontroll!!!!Ja így értem haza 4 re...rohanás takarítani 10 ig!!!Befejeztük 4 lépcsőházat!!Végre!!!
Ezek voltak vannak....
Piri sehol!!!Talán akkor 33 én volt peteérésem???ha akkor volt kisit barna folyásom?? :roll:
csip-csip18
 
 


Zajlik itt az élet csajok! Itt vagyok én is csak olvasóban.Meg most kaptam pár müszakot a fönökasszonyomtól, így dolgozok még ma is...pedig itt semmi nincs nyitva :cry: Tegnap is annyian voltak hogy hihetetlen, leizzadtam a sok rohangálástól rendesen. :lol:
A mensimnek már vége hál istennek, ugyhogy új ciklus
:P De nem mondom, hogy új remények...majd az élet hozza magával, semmi terv, semmi csak a doki majd április közepén, aztán majd látjuk a továbbiakat :lol:
TÀBLÀZAT 2010.04.02

Ha nem jönnék, de azért tutira fogok még, KÍvánok Mindannyiotoknak Kellemes Húsvéti Ünnepeket!! :P :P
Vendég
 


Szerintem és is majd Vasárnap, Hétfő körül ellövök egy tesztet...Már ott lapul a szekrényben (lily 2db-os :))Tegnap vettem...Szerintettek lehet, hogy 22-én volt peteérésem???Hiszem akkor volt barna folyássom....Elötte és utána hány nap van még esly??Gondolom nem csak a 22-ei nap az mikor megtermékenyülhet???Akkor a 14dpo-lehet tesztelni???Mert gondolom ez a liy nem a legérzékenyebb!!!Az meg hétfőn van, 4-én ügye???

Huuu csajok össze szedtem egy-két kérdést nektek!!4Segítsetek nekem:D
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Ma voltam dokinál, jól felhúztam magam, ő kezdte velem a kiabálást, én meg nem hagytam magam Evil or Very Mad

Doki: Mi a panasza?
Én: Kezdeném mondani, de közbevág
Doki: Ez nem érdekel, miért jött, nem érek rá, sietek (pedig időpontra mentem Evil or Very Mad
Én: elmondom újra, amit először is akartam mondani.
Doki: ok írok fel fog. gátlót
Én: de nem akarok szedni
Doki: akkor én nem tudok mit kezdeni magával, menjen haza, és várja míg megjön Shocked
Én: de semmilyen vizsgálatot nem lehet csinálni?
D: nem! Miért nem akarja a fog.gátlót szedni?
Én: mert gyereket akarok
D: akkor vetkőzzön le, megvizsgálom (de csak megint kézzel, megállapította, hogy nem vagoyk terhes, de ezt amúgy is tudtam. Aztán megint felírta azt, amit múltkor, ha megjön, a 16. napon menni kell vérvételre (hogy ez eddig nem jutott eszébe???). És megjegyzi, hogy akkor valszeg hormonproblémám van. Na ne mondd??? Tényleg??? Evil or Very Mad

Na szóval jól felhúztam magam.

Ünnepek alatt nem jövök, minden nap megyünk vhova, így ezúton kívánok mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket!
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Mi is mindennap megyünk valahova, Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok!

Csip: nem tudom, lehet h akkor volt pé-d, bármikor lehet! majd gyere ha teszteltél!

Andi: ez a doki nem kispályás, nem semmi, milyen lazán vesz mindent! nem értik meg, az ember azért megy, mert segítségre van szüksége és még bunkók is!! most akkor meg kell várnod amíg megjön? szuper, megint nem jutottál előbbre! mit fogsz csinálni? megint keresel más dokit?

Kriszti: nekem is vége mensinek, én sem mondok semmit...

Szép napokat mindenkinek!!!

Kép
csicsiy
 
 


Hát csajok akkor Én is Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok!!!

Majd ha van időtök azért be be írhatok egy kevesett :D
Jövök mindenképp Én csak pár szóra, ha van valami :D

Drukkoljatok :wink:
csip-csip18
 
 


Sziasztok lányok!

Csak gyors bekukk, mert ha a férjem felkelt, irány a szüleimhez! :lol:

Sajnos megjött, ahogy vártam. Kriszti, légysz írd majd be a tábliba, hogy ciklus kezdete április 1. Nem vagyok elkeseredve,mert már napokkal ezelőtt tudtam, hoyy meg fog jönni. Nem állunk le a projekttel, de most tényleg nem fogok foglalkozni vele. Nincs is ovutesztem, nem is veszek, hőmérőt elraktam. Úgy sem lesz időm most ezzel áprilisban foglalkozni, annyi minden lesz. Be kell számolnom a főnőkömnek, előadást fogok tartani, arra kell készülni, no meg a rutinvizsga is közeleg. Jaj,jaj, sok a meló, de legalább lefoglal.

Csip:
Ha van vmi fejlemény, akkor gyere. Az ujjad gyógyuljon gyorsan.

Henne:
Szülőknek elmondtátok már?

Hkitty:
Teljesen felháborított, amit írtál. Van még másik orvos, akit meg tudsz keresni? Ez egy f..!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Durcipók és Pinkiné:

Remélem nektek sikerül a baba ebben a hónapban, drukkolok nagyon mindkettőtöknek!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Még annyit, hogy ott, legbelül már kezdem feladni ezt az egészet!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok...
Csak röviden :D
Mai hőm: hónalj:37.0 szájban: 37.1, hövely: 37.3 :shock:
Csak ennyi :D jövök majd még...

Szép Napot
csip-csip18
 
 


Mi is nemsokára indulunk, most vettem ki a muffinokat a sütőből!

Csip: ez jó, remélem azt jelenti.... :)

Tyuntyi: ne hülyéskedj, nem szabad feladni, meglátod sikerülni fog!!!!!! :P

Kép
csicsiy
 
 


Mi maradunk, csak holnap megyünk át anyósékhoz reggelizni :lol:
A muffint imádom... :D Ha meleg akkor még jobb :P

Csip-csip remélem jót jelent a magas hö! Habár ha volt p.éd akkor mensiig igyis-ugyis fent van, de maradjon akkor jó sokáig fent!!! :P :P :P :lol:

Tyuntyi nem feladni! :( Viszont lehet lazítani kell,mert másképp nem megy, bármennyire is azt szeretnénk belül....
Nálam a leszarom tabletta hatásos...Èn hiszek abban, hogy mindennek van miértje....annak is, hogy én eddig nem lettem terhes :roll: :wink: Eljön a megfelelö alkalom!Lehet hamarosan,mert most abszolút nem érdekel a babaprojekt.....Na jó hazudnék, ha nem szeretnék már terhes lenni, de elég sokminden történt az utóbbi idöben, ami miatt most totál úgy gondolom, visza kell venni a tempóból :P

Na jó megyek terigetek aztán lustizás a párommal :D :D :lol:

Mindenkinek Kellemes Ünnepeket!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Tyuntyi sajnálom, hogy megjött, pedig nagyon szorítottam Neked. Ilyenkor a mensi első pár napján az ember tényleg nekikeseredik, de amint kezd elmúlni, meg fogsz nyugodni. Ne hőmérőzz, ne lh tesztelj, csak úgy természetesen. Ahogy írtad, lesz elég elfoglaltságod, hogy kikapcsolj. Most ne is foglalkozz mással. Legyetek együtt a pároddal amikor jól esik, és így remélem összejön. :wink:

Csip-csip
Sikerült mind a 8 lépcsőházat kitakarítani? Szorítok, hogy neked se jöjjön meg!

Csicsy
Sajnálom, hogy megjött Neked is! Pároddal mi újság?

Hkitty
Nagyon durva, ahogy a doki Veled bánt! Nem elég, hogy nem jön meg magától a mensid, de így még babát sem tud tervezni az ember. És nem segít, nem vizsgál ki. Más dokihoz nem tudsz menni? Tudom nem egyszerű, de ha egyszer nem segít az a .... :evil: :evil: :evil: :evil:

Pinkiné
Nagyon aranyos a kisfiad (változatlanul) :P , és szépek voltatok az esküvőtökön!
Remélem sikerült a babó!

Henne
Szép hétvégét Nektek, a családnak biztos nagy örömhír lesz egy baba érkezése!

Mi egész nap dolgoztunk, kert, takarítás, sütés. Sütöttem Miranda szeletet, sajtos rudat, csináltam tiramisut és kókuszgolyót is. :roll:
HOlnap reggelire anyumékhoz megyünk, egész nap náluk leszünk, hétfőn meg ők jönnek hozzánk, illetve csak hozzám, mert párom hétfőn dolgozik :cry:

Úgyhogy ezúton kívánok mindenkinek KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET!



durcipok
 
 


Jó reggel...
Csak röviden, rólam, bocsánat, de api éhes már!!!

Nálam semmi Rájöttem, hogy mostanában talán egy picit este lefekvés elött fáj a hasam aztán reggel már semmi...Mértem hőt, csak apa megelőzött ....:oops: utána 37.1 volt

Hát majd lesz valami :wink:
csip-csip18
 
 


Nagyon Boldog Húsvétot Mindenkinek!

Kép

Csip-csip továbbra is mennek a drukkok!

Tyuntyi, sajnálom hogy megjött. :roll:

Később még jövök, de most itt a tesóm. :lol:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok...Miújság nálatok???

Igen sikerült Durcipok kitarkarítani a lépcsőházakat, majd mesélek, mert van belöle gond...anyós...Majd leírom valamelyik nap, mert ez hosszú lenne most...
nemrég értünk haza a mamáméktól...jól bezbáltunk..Most itthon pihennünk...
Aztán nálam a helyzet változatlan...Piri sehol...Kéne egy tábli is, mert nem tom Kriszti hol vagyok már :wink:
Na holnap jövök....
csip-csip18
 
 


sziasztok, lányok!

először is mindenkinek Kellemes Ünnepeket és sok locsolót!

tyuntyi, sajnálom, hogy megjött.

csipcsip: 14.dpo-n már ki kell mutatnia a pozi tesztet.. de neked hány napos is szokott lenni a luteálisod? mert ez attól is függ..

Mi a hétvégén anyósoméknál voltunk, Szerbiában, a családommal együtt. Most mondtuk el nekik, hogy babát várunk.:) Nagyon örültek neki.
Aztán jött a feketeleves..vagyis nekem, mert nagyon megijedtem..
Tegnap du képzeljétek elkezdtem barnázni. Tiszta ideg lettem, reméltem, hogy elmúlik, de nem akart. Említettem a férjemnek, felhívtam a nőgyógyászomat, aki mondta, menjek be a klinikára ügyeletre. MOndtam neki, hogy külföldön vagyok az apósom is orvos, és nem rég épült egy magánkórházuk. MOndta, szerez nekem egy nődokit, behívja hozzájuk a kórházba, és megnézet. (a kórházukba pont nincs szülészet, csak szakrendelés)
fél óra múlva már volt orvosom is. (ilyen téren szerencsés voltam)
Szerencsére mindent rendben talált, és képzeljétek, már volt szívhang is!! :)én megnyugodtam nagyon, de mondta a doki, sürgősen ki kellene iratnom magam, és pihennem kellene..
a barnázásom reggelre el is múlt. csütörtökön megyek a nődokimhoz..
szóval, elég izgalmasan telt nekem a hétvége
és nektek?
henne
 
 


Jó reggelt.
Én elvagyok kenődve...Reggeli hőm:37.4 :shock: :shock:
A tesztem ismét negatív...De mért van ez???Magas hő...Mégis negatív???Megfog jönni???Menzi elött, mikor esik le a hő????? :cry: :roll: :cry:
csip-csip18
 
 


Henne akkor irány a pihenés, mert vigyáznod kell magadra. Anyukám is mikor velem volt terhes, kiírták egyböl veszélyeztetett terhesnek,mert nála is ez volt mint nálad :P Hidd el jobban jársz, ha otthon vagy :wink:Csütörtök már nincs messze, pihenj tényleg!

Csip-csip a magas hö, hát az úgy van, hogy nálam speciel a mensi második napján megy le a normál értékre.Náld viszont az a kérdés, hogy mióta magas a höd...elvileg ha jól tudom, akkor a amikor megvolt az ovuláció, akkor felmegy a hö és ott is marad a mensiig, valakinek csak a menstruációkor megy le, szóval nem tudom mióta magas neked? Esetleg nem volna jó majd egy teljes ciklust végigmérned? :roll: Tudom, hogy idegesítö, de egy-két alkalommal megéri, hogy kiismerd a ciklusod. AZ is lehet, hogy neked nagyon késön volt p.éd és még mindig a luteális fázisodban vagy. Ezért lenen jó tudni, mióta magas a höd már :D
Kívánom, hogy késön fogant babó legyen a dologban :lol: :lol:
TÀBLÀZAT 2010.04.05
Vendég
 


Sziasztok!

Gyors helyzet jelentés.

A cicijeim óriási növekedésbe kezdtek, még Apa is megjegyezte, hogy pulcsi alatt is szemmel látható. 8)
A méhszájam magasan fent van, a reggeli hőm 37,4 volt és eltűnt az összes pattanásom.

Úgyhogy, most kivárunk. Szerda a nem várt napja. Ha nem jön, csütörtök, péntek tájékán teszt. Petivel a 16. dpo-n volt pozitív. Most járok a 13.-on.

Majd meglátjuk. :wink: 8)

Képzeljétek, meglocsolt a kisfiam is! Annyira édes volt!!!! :lol: :lol: :lol: De elfelejtettem fényképet csinálni. :roll:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Pinkiné, drukkolok nagyon...
Nekem is a mai hőm 37.4 volt...Csak kérdés hanyadik dpo-n vagyok...Mert Én arra gondoltam, hogy 22-én a Szülinapomon volt a barna folyás az lehetett a p.é...akkor ez lenne ma a 14 dpo-m, de negatív lett a teszt...Hát nem tudom...
csip-csip18
 
 


Ha tényleg akkor lehetett p.éd, akkor lehet még korán teszteltél.... :lol: :lol: Várj még pár napot, mérd a hödet és akkor kiderül!!Én szurkolok!!! :P

Pinkiné neked is megy a drukk, gyertek a fejleményekkel mindenképp!!!

Mostrohanok melózni, délután meg megyünk Hannoverbe a barátainkhoz, megyünk sétaálni-fagyizni a jó idöben! :D
Mindenkinek nagyon szép napot!!! :lol:
Vendég
 


Pinkiné: nagyon drukkolok neked, a cickók növekedése jó jel!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Csip: neked is szorítok, remélem én is h a késői pé és későn fogant baba van a dologban! jó lenne, mert nehogymár ilyen hosszú legyen a ciklusod, ilyen még nem is volt neked ugye?

majd írjatok!

Kép
csicsiy
 
 


Nálunk párom munkahelyén még most sincs semmi, komolyan mondom megőrjít ez az egész bizonytalanság, minden nap úgy menni h nem tudod lesz-e munkád! párom is kivan nagyon....

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok!

Pinkiné
szép pár vagytok!
Drukkolok :wink:

Csicsiy
vérvételre még ehhez megyek, de utána én többször látni se akarom :evil:
Sajnálom a munkahelyi gondokat, remélem, hamar találtok kiutat!

Tyuntyi
sajnálom, hogy megjött.
Még vérvételre hozzá megyek, de amúgy többet nem megyek. És ebbe a városba se :evil:

Durci
még vérvételre hozzá megyek, de utána már nem. És ebbe a városba se :evil:

Csip
szerintem is tesztelj később is egyet :wink:

Mi ünnep alatt nem voltunk sokat itthon, vagy rokonoknál voltunk, vagy a barátainkkal.

És tegnap este egyik baráti párnak hozott a nyuszi Regina babát :D Alig várom, hogy lássam :D
Vendég
 


Hello...

Hkitty: Megjött már???

Henne:Hogy vagy???róka koma???

Csicsy: Nincs egyszerű dolgotok.Nem úgy volt, hogy Április elején döntenek???

Kriszti: Jó szorakozást!!!

Pinkin: Helyzet???

Durcipók: Mijság???

Tyuntyi: Sajnálom pirit..
csip-csip18
 
 


Nálam a helyzet változatlan Reggeli hőm:37.2...
Ma mitha egy kicsit kaja undorom lenne...Meg hányinger...aztán lehet már képzelődöm...vagy csupán elegem van a sonkából és káposztából??!?Mindenestre még várok, majd pár nap múlva ismét egy teszt...ha semmi akkor jövőhéten bejelentkezzem a dokihoz...
Ezek vannak
csip-csip18
 
 


csip-csip, nálam a helyzet változatlan. Mensinek még mindig semmi jele. Ma picit fájdogált a hasam, de semmi.
A vonalzómat megváltoztattam, a doki által betájolt pé-hez viszonyítva. A szerint holnap kéne (nem) megjönnie. Az szerintem kizárt.

Késői pé-nél simán lehet később pozitív teszt. Sőt, volt ismerősöm, akinek 8. héten mutatta csak ki. :wink:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Csip
még nincs mensi, ha elfogy a gyógyszer, akkor nem tom hány napra rá jön meg :?
Drukkolok, hogy legyen egy szép pozi teszted!

Pinkiné
holnap feltétlen gyere!!!
Drukkolok!
Vendég
 


Csajok, nekem most úgy el kezdtek fájni a melleim, hogy az valami hihetetlen. :roll: :roll: :roll: :oops: :oops: Komolyan, majd leszakadnak. :cry: :cry:

Kitty, Norcolutot kaptál? Mert én régen azt kaptam, s volt, hogy 5-6 nappal később jött meg. :roll:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok...
Na remélem ma már mindenki jönn és mesél ki, hogy van és, hogy telt a hétvégéje :D
Én eléggé szarul aludtam ma keztem itt a szoliban, ráadásul a derekam majd leszakad...Egész éjszaka szomjas voltam...Szóval nem volt valami jó éjszakám....
Aztán a reggeli hőm 37.2!!!!!!!!Úgy láttszik ez semmere nem akar elmozdulni :shock: :? hát még mindig semmi, meg van a megjönn érzés azt annyi...De türelmes vagyok...nem tudom mért..magam is csodálkozzom, ezen...nem is foglalkoztat most...Lehet Hétfőn felhívom a dokimat és úgy döntöttem, hogy most a magán rendelésére megyek...talán még ott elöbb is kapok időpontot...és hátha valamit elkezd velem :D
Szép napot!!!!

Gyertek!!!!

Pinkiné:???????????????????????????,,
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Csip: tényleg elég fura, h magas a hőd, nem mozdul, remélem most már történik valami! akkor ma kérsz időpontot a dokihoz?
De úgy volt h április elején döntenek, de most húzzák az időt, szabikat adnak ki és ennyi.... :(

Pinkiné: majd gyere a hírekkel

Andi: akkor most meg kell várni h megjöjjön a gyógyszertől? utána hova fogsz menni dokihoz?

Henne: remélem jól vagytok!!

Durcipok: Veletek mizu?

Tyuntyi: akkor most elég sok a melód és az elfoglaltságod is!! de nem baj, most ezek kötnek majd le!

Kriszti: hogy sikerült a buli, szórakozás a barátokkal?

Csajok, a húgom pocija olyan nagy már! fura, pedig még van majdnem 3 hónapja!

Kép
csicsiy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?