Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Beteg gyerkőcöknek gyógypuszik express mennek!

Franci, sajnálom. :(

Én összeszedtem egy kis hólyaghurutot, szóval ez a hónap tuti kuka, de legalább tudom, mit vegyek rá ma a dm-ben. :?

Annamari, Réka okos lány, nem lehet átrázni, hiába. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Most tied a laptető!!!!!!! Lehet, nem véletlen!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hólyaghurutot, hol szedtél össze??? Vigyázz magadra/magatokra. Jobbulást!!!!!
Hát az biztos, hogy Rékát nem lehet átverni. Szerintem a mikulás, jézuska, nyuszi mesét se kell sokáig mondanunk, tudni fogja, hogy nincsenek is. :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Terhességem, mint a vonalzómon :) De holnap a doki pontosít, holnap megyünk UH-ra.

Betegeknek jobbulást!
Vendég
 

 
 

Beze!
Jobbulást! Ez nem igaz, hogy nálatok is mindig beleköpnek a levesbe..

Franci!
Nem hangzik túl jól! Jobbulást! S PETEÉRÉST neked!

Annamari!
Réka jó fej! Reméljük, hogy majd a pasiknak sem dől be :wink: Jobbulást a kicsi lánynak!

Panndi!
Gyere utána, hogy mit mondtak!!! Hátha osztódott :wink: :lol: 8) bocsi, de nem hagyhattam ki!

Annamari, Panny!
Jelentkezzetek, hogy vagytok!

Kri!
Holnapután a nagy nap!!!! Mi a helyzet odalent??

Többieknek is ölelés, drukk, kinek mihez kell!

Én tegnap telefonáltam a véreredményemért, persze készen volt (pedig azt mondták, hogy hívnak, de mindegy)..elmentem érte, először nem értettem semmit, aztán net alapján nyomoztam, jónak ítéltem :wink: Persze elfaxoltam azonnal a dokinak, aki tegnap este 10órakor telcsizett, de csak üzit tudott hagyni, mert pont altattam Marcust....szóval: AZ EREDMÉNY NAGYON JÓ, NEM KELL AMNIÓ :-) Nagyon örülök, remélem, hogy tényleg minden rendben lesz a Picurkával!
Ma nagyon Benjámin-os érzésem van, de a remény hal meg utóljára :-)

Viszont tegnap kétszer, s ma egyszer éreztem ŐT, nagyon úgy hiszem, hogy Ő volt, bár olyan volt, mintha feszítené magát a pocim falához, s egészen fent aköldököm felett, de annyira úgy érzem.....s tegnap Marci altatás közben pont akkor "rúgott" , amikor magamban a Lara - Laura neveket elemeztem.....

Na iránya konyha, gulyás (vagy leves), s túrós tészta jó kis otthoni fagyasztott OKÉ túróból :-)

Kellemes délutánt!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Beze, a hólyaghuruthoz kitartás...nekem régen aállandóan visszatért, valszleg pszichoszomatikus dolog volt a háttérben.Monural port próbáltad már?az mindig segített.

Nálatok nem nyűgösek a gyerekek ebben a szélben?Boldi egész nap nyűglődik szegény, SEbi is alig aludt valamit nappal.mondjuk nem baj, amíg éjjel durmol.

Annamari, Rékának is jobbulást!meg persze mindenkinek, aki betegeskedik!
Nem semmi szemül van a gyerkőcöknek.nem lehet őket átverni. :D mindent kifigyelnek. :D az lesz a következő, hogy nem a Jézuska hozza az ajándékot? :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Szilvi, úgy, ahogy mondod, ez nem a mi hónapunk. :?
Örülök nagyon a kitűnő eredménynek! :D

Annamari, fogalmam sincs, tegnap fürdés után jött elő, és tuti nem fáztam fel. :(

Moti, egyelőre tőzegáfonyát szedek, remélem, hat, ha nem, megveszem az általad ajánlott port, köszi szépen!
Boldi mit kap a 2. szülinapjára?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Beze, laptető :lol: :lol: :lol: Hólyaghurutot sajnálom :cry:

Franci, ez a nyúl, majd jól lecsapjuk amiért nem gondolt rád. :lol: :lol: :lol:

Annamari, nem semmi a lánykád. Tényleg vigyázni kell :lol: :lol: :lol:

Moti, Zsombi is tiszta nyűgi ettől a széltől. Ennyi hisztit mint amennyit ma előadott.

Panndi, majd mond el mi volt az uh-on. Lehet Szilvi sejt valamit és a végén tényleg ketten lesznek :lol:

Boni, mikor kezditek a clostyt? Jelentkezz mi van veletek.

Szilvi, jelentem jelenleg semmi sincs. Viszont 20-áig még bármikor megjöhet ha nem 28 napos a ciklusom. Sajnos még ezt nem tudom, hisz még csak egyszer jött meg szülés óta. Addig biztos nem várok majd a tesztel ha addig nem jön meg :lol: :lol: :lol: :lol:

Nálunk is járt a nyuszi, hozott sok csokit, nyuszit, játékot ruhát.
Viszont péntek óta Zsombi átalussza az éjszakákat. Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

Betegeknek jobbulást.

Babásodásra fel!

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri, egyetértek! :wink: Drukk megy!!! Zsombinak gratula, nagyon ügyes!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Csak bekukk, vagyok én is de sajnos csak visszaolvasni van idom és energiám is. Jol vagyunk, sokat locsolkodtunk, így sok nyuszit és tojást szedtunk ossze. Most nagyiéknál vagyunk egy hétig, apával csak skypon érintkezek, de így is sikerult osszevesznunk... :( Ugy látom ez a szél nekunk sem tesz jot. Egyébbként pénteken kell megjonnie.... de néha furán érzem magam :shock: :?:

bocsi, hogy nem írok személyre szabottan, de most ennyire telik :)
Minden kis és nagy betegnek sok -sok gyogypuszi :)

Jo éjt!!!

Kép
Kép
maryka
 
 


Sziasztok!

Beze! Akkor kezet foghatunk! Nekem is ez volt a múlt hónapban. :( Nekem csak az antibio segített...

Betegeknek jobbulást!

Hááát, nem tudom h ez a hónap mit hoz, egyelőre sok vitát... Először is: lejöttünk vasárnap apához, húztam fel az ágyneműt, erre az éjjeliszekrényben egyszer csak egy harisnyanadrágot vettem észre. Én ezen úgy kiakadtam. Váltig állítja h az anyjáé vagy a húgáé, amit még el is hinnék, de nagyon ott az a bogár a fülemben, h mi van ha mégsem. Ezután hétfőn locsolkodás, átmentünk az anyjáékhoz és ott kellett aludni. Na ez meg az a pont ami nagyon kiverte a biztosítékot. Ha messze laknának, de 10 km-re. Az iodáig ok, h elaludt a gyerek és ne keltsük fel, de aztán felébredt és haza akart jönni, erre apa közölte h ma már nem megyünk sehova. Képzelhetitek milyen jól éreztem magam. Amúgy is szeretek ott lenni :twisted: :twisted: :twisted:
Úhogy szedem össze magam a romjaimból, és sztem most se lesz kistesó.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Pruci, nagyon sajnálom :( Teljesen megértelek, én is utálom az anyósom, akkor vagyok jól, ha nem kell látnom, vagy hallanom a hangját. Persze ezt az én férjem se érti meg. :( Nagyon remélem, hogy mielőbb rendeződnek a dolgaitok, a harisnya tényleg egy családtagé, és beköltözik Petra kistesója. Én nagyon szorítok, rajtam nem múlik. :wink:

A vizeletem tegnap este óta véres, de ma mintha már jobb lenne, homeo-s bogyót fogok egyelőre szedni, ha nem segít, de fog, :) akkor megyek dokihoz. Miért is ne peteéréskor történt meg? :roll:
Az utolsó 6,5 éve volt.
Mindegy, ez van, hajrá 2011. :lol:

Maryka, hú, ez kezd izgis lenni. :D

Kri, hogy érzed magad? Ugye jól? :D

Kismamik, hogy vagytok?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Panndi!
Mi volt az UH-n?

Beze!
Hólyaghurut? Az nem semmi! Gyógyulj meg hamar!

Annamari!
Túl okosak ezek a gyerekek. Vagy ahogy én szoktam mondani, „Gyerek és nem hülye”.
Bocsi, de néha a Gergőnek is vannak hasonló beszólásai és mások teljesen megrökönyödnek rajta, mi anyukák meg csak jót mosolygunk.

Gergő legutóbbi megnyilvánulásán mondjuk égtem. Egy nő eldobta a cigi csikket a megállóba, erre az én fiam, olyan hangerővel ahogy a bölcsibe szokott beszélgetni (üvöltve), elkezdte mondogatni, mért dobja el a csikket, az a kukába való, nem szemetelünk stb, mindezt vagy 3* megismételte.
Igaza van a gyereknek, csak olyan kellemetlen…

Szilvi!
Ezek szerint a „kiscsaj” rendben van. Mikor csinálod meg a tesztet, ami kimutatja a baba nemét?
14 hetesen már érzed a kalimpálást, de jó!

Moti!
Kicsiként Gergő is nagyon érezte a szelet.

Maryka!
Én még SMS-ben is összetudok veszni, bárkivel….

Anyósokat nem is említsétek. Az enyémet elküldeném, most jó messzire. Teljesen kivagyok rá akadva.
1. Anyós fél 8-kor szeret kelni, Gergő 6-kor. Karácsonykor Gergő már megreggelizett mire felkelt. Utána meg kiakadnak, hogy a gyerekem nem ül le velük az asztalhoz.
2. Mikor beteg voltam, semmit nem segített, feküdt tovább az ágyba.
3. Ami meg hétvégén volt, az maga a sokk!!!! Gergőnek 39 fokos láza volt, én életet próbáltam bele lehelni. Neki meg az a legfőbb baja, hogy a lázas gyereknek nem kell amit főzött. Kértük, a férjem is, meg én is, hogy egy kis tésztát tegyen már oda. Válasza: menjek és csináljak ha akarok. Kösz szépen. Persze a lázas gyerekem meg üvölt az anyja után…
lehet idén én már nem megyek. De akkor a Gergő se.
Tudom dög vagyok!!!

Bocsi, de már nagyon kikívánkozott belőlem…
franci
 
 


Franci, ez az Anyós sztori.alig önző.....sajnos sok ilyen van.általában nekik gondot okoz, ha a saját igényeiket/szükségleteiket alá kellene rendelni az unokáénak....
Gergő miatt meg nehogy már égj!!!!ami a cigiző eldobálót illeti.a gyereknek tök igaza volt, égjen az, aki így viselkedik felnőtt létére.....a kórházban, mikor éjjel cigifüst szállta meg a szobánkat, és utánanéztünk, ki volt és mit csinált, kiderült, hogy az egyik kismama jár cigizni a mi wcnkbe, a szagot meg szagoljuk mi....a gyereke meg koraszülöttként ott feküdt az inkubátorban....

Beze, ha véres a pisid, akkor igyál monuralt...elvileg receptköteles, de nekem már volt, hogy odaadták anélkül is, mert úgy szenvedtem..amúgy tudtommal a hólyaghurut nem befolyásolja a teherbeesés esélyét!sőt!van, hogy azért jön ki!mondjuk az együttlétet meghiúsítja, mert az ember ilyenkor arra vágyik a legkevésbé. :o

Pruci, ilyesmire ne is gondolj...az a harisnya nagyon amatőr dolog lenne.....


ja, Zsombinak nagy gratula az éjszakához!!!!!irigy vagyok!!!!! :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Franci, anyósod egy önző dög! :evil: Már bocsi, hogy leírtam. Szerintem nincs is szíve, bár az az enyémnek sincs. :?
Gergőnek teljesen igaza volt, ne neked legyen kellemetlen, hanem annak, aki csinálta :!:

Moti, köszi, ha nem javulok, úgyis megyek dokihoz. Tegnap még kellett volna együtt lennünk, de így persze meghiúsult. :roll: A hétfőit még bevállaltam, bár minden volt, csak nem élvezetes. :oops:
Boldi nem jó alvó?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Beze, jelentem eddig minden ok jól vagyok :lol: :lol: :lol:

Pruci, sajnálom ami veletek történik :( A harisnya tényleg amatőr lenne, verd ki a fejedből ezt a butaságot.

Moti, lehet többet nem írom le mikor alussza át az éjszakákat. Tegnap horror volt, mint múltkor mikor leírtam akkor se aludtunk este. Jó mondjuk elkaptuk az unokatesóktól a náthájukat és azért voltunk fent. Oda vettük magunk közé hátha ott elalszik. Kis nyűglődés után ez be is következett. Olyan édi volt egyfolytában mondta hogy anya szeretlek, meg puszilgatott majd elolvadtam. Így azért könnyebb elviselni ha nem alszik :lol: :lol: :lol:

Franci, ez az anyós sztori nem semmi. Nem irigyellek. :evil: :evil: :evil: A gyerek miatt meg nehogy már te érezd magad rosszul, ő az első.

Panndi, mi volt a dokinál?

Benita, Boni, Lillanyu jelentkezzetek mi van veletek?

Mi a náthánkat leszámítva jól vagyunk. Este majd még jövök.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok Lányok!
Én is vagyok, csak az ünnepek alatt nem igazán tudtam jönni (talán egyszer anyuéktól sikerült visszaolvasni), de látom, más is el volt foglalva.
Velem minden rendben, és ezt nagy örömmel újságolom, mert számomra minden probléma mentes nap ajándék. Ma voltam uh-n és a kis Pöttyöm a korának megfelelően fejlődik. 11 mm a hossza, ami pont a 7 hétnek felel meg. Tüneteim szerencsére vannak, de ha ennyivel megúszom, akkor egy szavam sem lehet. Van egy folyamatos állandó émelygésem, néha erősebb, néha alig-alig érzem. Ebből kifolyólag semmi nem ízlik úgy istenigazából. Mindig kívánok valamit (mekis sültkrumpli, fagyi, kóla, fanta, kínai kaja), de miután beszerzi a férjem, belekóstolok, már meg is undorodtam tőle, és megy a kukába (pedig nagyon utálom a pazarlást, de nálunk ezeket senki nem eszi meg - korábban én sem :roll: ). Szagok engem is irritálnak, de nem hányok. Ez volt Szilárdnál és a beteg babánál is.
Két hét múlva újból mennem kell uh-ra (az előzmények miatt nézik meg ilyen gyakran), aztán a 12 hetes genetikát az Istenhegyin csináltatom Hajdú Krisztánál, mert számomra ő az akinek a szava szent. Nem szeretném feltétlenül megszúratni magam, bár azt mondta HK, hogy a korom (38) és a korábbi Down-kór miatt alapból pozitív lesz az eredményem, mégha minden érték rendben is van. Pont arra akarom megkérni, hogy ha kiveszi az kor és a down-kór faktorokat, és a többi totálisan rendben van, akkor nem akarom ennyi vetélés után egy amnióval kockáztatni ennek a babámnak az életét, aki ráadásul minden jel szerint egészséges lesz. Rettegek a 12. heti vizsgálattól, de bízom Istenben, hogy most minden rendben lesz a babókámmal. A neme már utolsó-rangú dolog számomra!!!

Megpróbálok kútfőből reagálni:

Beze!
Az ájulás totál ismerős. Szilárddal többször előfordult, mi is voltunk három napig kórházban, hogy kizárják az epilepsziát. Affektív apnoe-nak hívják ezt a dolgot, ami nem betegség, hanem egy jelenség, idegrendszeri reakció. Szilárnak előszőr 8 hónaposan jött elő, amikor még ülni tanult, és előrebukott. Beütötte az orrát, és elájult anyu keze között (ekkor kerültünk be a kórházba). Utána még többször előfordult, és mindig olyankor, amikor az arccsontját vagy orrát ütötte be. El kezdett sírni, és nem vett levegőt, és elájult. Gyorsan megtanultam kezelni a dolgot, mert több egymástól független orvos és az internet is megnyugtatott, hogy ebbe még soha nem halt bele gyerek. Az agy általában 1 percnyi oxigénhiány után kezd el károsodni, és a gyerekek általában 20-30 mp után elájulnak, amikoris beáll az automatikus légzés, tehát semmi pánik. Ez csak kívülről látszik szörnyűnek, és nehéz elfogadni a tényt, hogy nem lesz semmi baja a gyereknek. Nálunk mindig volt víz, és amikor láttam a szemén, hogy jön az ajulás, locsoltam az arcába, és el sem ájult, gyorsan vette a levegőt. Sőt, amikor már nagyobbacska volt, mondtam neki, hogy vegyél levetőt, mert el fogsz ájulni, és vett. Két éves kora óta nem fordult ilyen elő, talán kinőtte. Van olyan gyerek, aki hisztinél képes elájulni, és ez egy fegyvere a gyereknek (tudja szabályozni magában, és ezzel zsarolja a szüleit), de Szilárdnál kifejezetten az arcán ért fájdalom váltotta ki. Reméljük nem fog többé előfordulni, de ha igen, akkor ne ijedj meg! Szilárd összesen 4-szer ájult el, és elég sokszor került a közelébe (mert szerencsésen vízzel megelőztük az ájulást).
Hólyaghurút: Nekem kétszer volt. Két nap alatt kigyógyítottam magamat. Napi minimum 4 liter folyadék (ettől sosem pang a vizelet a hólyagban, és nem tudnak szaporodni a bacik. sőt, gyorsan kiürül a hólyag). Cickafarkot inni, és ülőfürdőzni reggel és este. Előszőr ennyitől meggyógyultam. Másodszor Monurált is kaptam. Este kell meginni lefekvés előtt, és lehetőleg pár óráig utána nem pisilni. Általában egy adag is használ, de nekem kettőt adtak a biztonság kedvéért. Jobbulást!

Teri!
Nekem is nehéz lenne elhinni, hogy mástól származott az a harisnya. Bár mondjuk, az már eleve nem jó, hogy ilyet kell feltételezned róla. Adott rá okot, vagy csak te vagy ilyen féltékeny típus (mert nem mindegy)? Én drukkolok nektek, hogy ez az anyós dolog megoldódjon. A barátnőm férje is nagyon ragaszkodik az anyjához, pedig a szememmel láttam, hogy tényleg egy gonosz asszony, de ő elfogult nagyon. Nehéz ügy! Nekem szerencsére nincsenek anyós gondjaim (távol is lakunk egymástól).

Kri!
Mennek a drukk hegyek a pozi teszthez!

Szilvia!
Örülök a jó kombi teszt eredényhez!
Az egyik hsz-edben (talán egy másik topikban) egyszer megfogalmaztad a lényeget, hogy ha arra gondolsz, hogy hányan szenvednek a gyerekért, akkor neked is hirtelen mindegy lesz, hogy milyen nemű, csak egészséges legyen. Nem szabad telhetetlennek lennünk :wink: Ha még az a nemű is lesz, amire vágyunk, akkor az csak egy ráadás.

Annamari!
Réka :lol: :lol:

Franci!
Anyós :twisted: :twisted: :twisted:

Hirtelen ennyi jutott az eszembe. Bocsi akit kifelejtettem, majd legközelebb pótolom :oops: :oops:

Ezen a héten itthon maradtam. Nincs főnököm, és a munkámat itthonról is tudom csinálni.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie, örülök, hogy jelentkeztél, és hogy minden rendben van veletek! A pici tuti egészséges, nagyon igyekezett hozzátok, de persze én is tartanék a 12. heti uh-tól.
A tanácsokat nagyon szépen köszönöm, a 4 litert nem tudtam. :oops: Az ájulás meg pont úgy történt, ahogy leírtad. Szerencsére hisztinél még nem fordult elő, bár gyakran annyira belehergeli magát a sírásba, hogy egy kicsi ideig nem vesz levegőt.

Kri, helyes, maradjon is így! :D Náthára küldök gyógypuszikat! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Angie,

örülök, hogy minden rendben!!!
Beze, én is egyébként a napi 4-6 liter folyadéktól gyógyultam meg anno a leggyorsabban. :D lehetőleg tea, vagy víz legyen.
Kri, ismerős a helyzet, én is ahogy elkiabálok valamit, már ne is következik az ellenkezője.de azért vannak mulatságos esetek is.nyáron találkoztunk a Balcsin délután a 6 gyerekes barátainkkal ebéd után, és ecseteltem az anyukának, hogy Boldi nem eszik semmit.erre bevágott ebédnél 2 szelet pizzát, plusz az ő szendvicseikből egy egész kiflit körözöttel, felvágottal.alig égtem.de jót röhögtünk. :D
ma nagy luxus lesz délután, jön a manikűrös barátnőm pedikűrözni.szülés óta ez az első szépészeti beavatkozásom, csak nem tudom, 2 gyerekkel hogy fog menni.Boldival is mikor még egyedül volt, mindig az lett a vége, hogy beleengedtem pancsolni a vízbe, különben nem hagyott békén. :D kellemes problémák, lesz még nevetés azt hiszem. :D
Panndi, uh?jól vagytok?

Benita!mostmár adj valami életjelet!!!! :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Angi! De jó h minden ok! Nagyon helyes h sűrűn ránéznek a babóra! Most tutir minden rendben lesz! Nem is gondoltam h létezik ilyen típusú ájulás is. Ezt is jó h leírtad! Anyósról nem hinném h megváltozna... Tavaly húsvétkor az utcán kiabált velem h hazug ember vagyok és mindig is az voltam... Ezek után én már nem tudok rá ugyanúgy nézni m régen, pedig eleinte nagyon szerettem.

Franci! Te is jól meg vagy áldva az anyóssal! Nehogy már te érezd magad rosszul miatta! A gyerek az első és punktum! Gergőnek meg tök igaza van! Ha már ezt tanítják mindenhol, akkor a felnőttek példát mutassanak és ne szemeteljenek.

Szilvi! De jó h nálad is minden ok a babával!

A férjemről nem gondolnám h megcsal, m ahhoz elég balfék (legalábbis remélem), csak akkor hirtelen egy kicsit szíven ütött a dolog. Alapból nem vagyok féltékeny, csak hát távházasságban felmerül az ember lányában h a férje mit is csinál a szabadidejében... :oops: :oops: :oops:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Voltam ügyeleten, mivel 100%-ig nem tudtam kizárni, hogy babás vagyok, nem kaphattam semmit, de a vizeletet megnézték, az legalább negatív. Szóval egy ideig még szenvedek. :?

Moti, köszi. :D Kellemes délutánt nektek! Egyébként monuralt kaptam volna. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Panndi, mi volt uh-n?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok :)

Most csak rólunk, bocsánat:

Minden oké, tesóbaba kb 1 cm-s, dobogó szívű kisbaba :lol: November végén érkezik :)
Vendég
 


Panndi, de jó, örülök nagyon! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Panndi, gratula!!!!!!
alig hiszem el, hogy Fruzsi meg mindjárt egy éves lesz....még emlékszem, mikor született. :D

Beze, a monuralt elvileg babásan is lehet inni.nekem legalábbis indig azért adta a doki azt, mert ha esetleg terhes lettem volna, az nem lett volna gáz.

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti, köszi, de a tájékoztatóban is benne van, hogy ellenjavallt.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Hát igen, és ma mondta a doki, hogy május ötödikén találkozunk, én meg mondtam, hogy jaj, pont aznap lesz egy éves Fruzsi, hihetetlen... :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap kicsit lusta voltam írni. :oops: :oops: :oops:

Köszönjük, már jobban van Réka. 2 napig volt lázas, de inkább délután, este. Kapott kúpot, s végig aludta az éjszakát.

Olyan furcsa lesz megint majd éjszakázni, újra szoptatni. Már alig várom. Kíváncsi leszek mennyivel lesz nehezebb 3-mal, ill. + 1-gyel.
Télen egyszerre 3 gyereket öltöztetni... Levente lusta egyedül öltözni, de talán télen fog. :lol: :lol: :lol:

Kri!
Izgulok, hogy sikerüljön ez a hónap!!!!!! Látod, Zsombi is egyre többször alussza át az éjszakát.

Maryka!
Neked is mennek a drukkok, hogy pénteken NE jöjjön meg. S utána még 8 hónapig.

Teri!
Én is gyanakvó lennék, de ismerem már apát, hogy bízom benne, ő nem csalna meg. Anyóshoz, inkább nem mondok semmit. Nekem is az a véleményem, hogy jobb minél messzebb lenni tőle.

Beze!
Csak ahogy a lányok javasolták, igyál minél több folyadékot. Sajnállak, hogy pont most kellett előjönnie. Én lekopogom, kop-kop-kop, nekem még nem volt.

Franci!
Akkor is igaza volt Gergőnek. Legalább meghallotta a nő??? Én is hangosan mondom a gyerekeknek, mikor mellettünk valaki átmegy a piros lámpánál, mert nem jön autó, s lusta kivárni a zöldet, hogy vannak buta emberek, akik nem tudják, milyen lámpánál mehetnek át.
Anyós témában veled is kezet foghatok.

Angie!
Látod, minden rendben van/lesz. Képet nem kaptál?
Jó pihenést a hétre!!!!

Moti!
Sikerült a manikür/pedikür????

Panndi!
Gratulálok a dobogó szívű kisbabához!!!!

Szilvia!



[quote]A írta:nnamari, Panny!
Jelentkezzetek, hogy vagytok!


Biztos Rám gondoltál???? :lol: :lol: :lol: :lol: Nem Angie-t akartad írni???? :lol: :lol: :lol: :lol:

Most már kevesebbszer hányok. Kezdek jobban lenni.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari: ne is mondd! Öltöztetés így is izgi két gyerekkel, na de télen hogy fogunk elindulni hárommal :lol: Zsófi felveszi a cipőjét, meg a sapkáját, ilyesmit, rá csak kabátot kell adni, az végülis segítség, de azt hiszem, novemberig azt is megtanítom neki felvenni :)
Vendég
 


Sziasztok már itthon csak még nme tudok nagyon irni

Pruci remélem hogy minden rendbejön és tesó is jön hamar!

sorstársaim remélem a gólyák szállítják nekünk is a tesóbabákat!

kismamik vigyázzatok magatokra!

PAnndi annyira irigyellek ezért az áldásért . pikkpakk jönnek a lányok sorban! bárcsak nálunk is így lenne mint a családban másoknál. no de sebaj nem szomorkodok..nemsokára talán Zsiga tesója is beköltözik.most láthatta hogy bátyus mennyire szeretne testvért. amit ez a gyerekotthon művelt... Zsiga és Zoé imádta egymást, fiam rendezte a kiscsajt! este fürdetésben is részvett, ha sírt már rohant a szobájukba hogy na és kereste a cumiit ezerrel vagy az iszit.

játékokon nagyokat veszekedtek, egész nap ölelgették egymást és puszilgatta Zsiga Zozánkat!

nekem is jó volt otthon

családilag lementünk nővéremékhez is nagyszombaton. tesóm már a két mankóval közlekedik, nagyon ügyes, lépcsőn is le tud jönni sétálgat. :lol: unokaöcséim is jó nagyot nőttek..szóval jó volt
Vendég
 


boniko, jönni fog Nálatok is, kitartás! (Tudom, én könnyen mondom...)
Vendég
 


Unokatesók! Kép Kép Kép :lol:
Vendég
 


panndi tudom.. csak a tiétek olyan filmbe illő .. tényleg :lol:
Vendég
 


Boni, de édesek. :wink:
Kistesó igenis jönni fog, majd meglátod. :D

Annamari, örülök, hogy kezdesz jobban lenni. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


....

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


bocsi az előzőért, de már kajak hülyének nézem magam..tegnap még azt hittem, hogy képzelődök, de ma határozottan emlékszem, hogy írtam egy kisregényt, s most néztem, hogy sehol semmi..ilyen még nem forfult velem elő :roll: furra :roll:

Boni!
Szépek, aranyosak a gyerkőcök! S tényleg hidd el, hogy hamarosan jön a gólya hozzátok is! Tudom, hogy ilyenkor vacak nehéz ez :?

Panndi!
Gratula a jó hírhez! Kristóf én Zsófi között van 16 év 2 nap :wink:

Annamari!
De igen, Angie-t kerestem :wink: Fogjuk a babára a hülyülésemet :wink:

Angie!
Örülök Neked, s az a jó hír, hogy most nincs hír!
Neked írtam a legtöbbet, illetve hozzád, a baba neme témához, de már nem fogom leírni újra..bocsi, csak a lényeg....hogy az ember mindig szeretne valamit, ez természetes, amig nincs baba, addig mindegy, hogy mi csak legyen, aztán ha beköltözik akkor legyen egészséges, de szerintem mindenki vágyik egy fajta nemre....persze nem elsőre, s talán nem is másodikra...szóval attól, hogy vágyunk erre vagy arra attól még a "másik nemet" is pont ugyanúgy fogjuk szeretni, imádni, életünket adni értük....de vágyakozni KELL!!! :wink:Ezt most szebben, s egyszerűbben sikerült leírnom, mint az eltünt írásomban :wink:
Istenhegyire "csakúgy" is be lehet jelentkezni 4d-re?? 24 hetes leszek kb. amikor otthon leszünk, s meglátogatnám ezt a dokinőt, ha lehet..

Franci!
Nem te vagy a dög, hanem ő...bunkó, de ha jól értelmezem, legalább a te férjed a "te oldaladon áll"? Gergő jobban??
Teszt itt van a postán - ma elkerült a postás - holnap átvesszük, s péntek reggel csinálom meg.....írok utána, ahogy géphez kerülök
Pruci!
Te voltál a másik hosszú írásos "alanyom":
Én amondó vagyok, hogy sokkal rosszabb a biztonytalanság, mint a biztos, még ha nem is jó hír....de reménykedjünk, hogy a rossz lelki állapotod miatt könnyebben esel át a "ló másik oldalára", s tényleg családi a harisnya....de szerintem - bocsi, hogy ismét beleszólok - nálatok most nem a kistesó, hanem a családotok a legfőbb kérdés! Nem tudod apát elvinni egy hosszú hétvégére?? Nagyon rátok férne!!!
Most látom, hogy azóta már írtál! Azért most már nem törlöm ki, ha nem baj....mert kétszer írtam le :oops: :wink:

Moti!
Szép lett a lábad?? Jó volt??

Beze!
Javulgass! ÉN sem tudok segíteni! Nekem sem volt még ilyenem! Kopp-kopp!

Kri!
De édes lehetett a kicsi fiad!!! Jobbulást, s pozitív tesztet Nektek a hétvégére :wink: :wink:

Maryka!
Drukkok mennek Neked is péntekre! Együtt pisilünk, ok?? Te két csíkosat én lányosat! :wink:

....és végül a tenap eltünt írásomban "csak" megköszöntem a gratukat a jó ereményhez!

Jó éjt! megyek aludni...blogírást holnapra halasztottam, arra már nincs erőm..

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Szilvi, köszi, már jobban vagyok valamivel. :wink: Kislányhoz drukk!!! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
De jó, hogy jobban vagy. Ugorj rá akkor apára!!! :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Boni!
Nagyon drukkolok, hogy mielőbb sikerüljön nektek is. Nagyon helyesek az unokatesók!!!!!

Szilvi!
Átvetted a postán a csomagot????? Kibírod holnapig, hogy nem csinálod meg????
Vagy bíztassalak???
Csináld meg, csináld meg, csináld meg, csináld meg...!!!!!!!
Drukk, hogy kislányt mutasson!!!!!!

Panni!
Jól vagy már??? Felszívódott a hematóma????

Panndi!
3 öltöztetése: :roll: :roll: :roll: majd kíváncsi leszek. néha nálunk hiszti van, előbb engem,nem ez a nadrág, nem ez a sapka, kösd be a cipőmet, addig 20-szor leizzadok, mire elindulunk.

Sucer!
Meg van már fiacskátok neve??? Megtudhatjuk????

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Itt vok....unom már ezt a sok fekvést :x :x ..de tudom h muszáj.

12.-én megyek uh-ra..hát fosok is tőle rendesen :roll: :roll: :roll: :roll: vannak néha rossz gondolataiam...de muszáj elhesegetnem!!!!!

Nekem nem nagyon vannak tüneteim..talán annyi hogy éhes vok de semmit nem kívánok igazán.

Nem tudja valaki hogy ezt az integrál tesztet vagy a kombinált tesztet hol csinálják ingyen?Legkésőbb a dokimtól megkérdezem mert emlegetett valamit,de hátha ti informáltabbak vagytok.Ha nem muszáj nem fizetnék 30 rongyot érte ha ingyen is megoldható.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Annamari!
Gonosz boszi vagy!!4 :wink: :lol: 8) Tudod, hogy mit rágom magam, hogy csak reggeli vizeletből lehet, stb....párom megy érte..talán már nála van....nem ígérek semmit, de azt betartom :wink:

Panny!
Már mindjárt itt van a 12-e! szorítunk!

Beze!
Hurrá Neked, Hurrá Nekünk! :wink:

puff...lelőttem magam :wink:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilvi!

Nagyon izgi...én is kivi vok a teszt eredményére nagyon :wink:

Leht én se bírom majd ki és én is rendelek majd egy ilyen tesztet...

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!
Pont ezt akarom tőled kérdezni - csak az eddigi kálváriád miatt nem is mertem - , hogy te most kit érzel odabent?? Téged milyen szinten foglalkoztat ez a kérdés :?: :roll:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Annamari, már nem aktuális, de azért köszi. :lol:

Panny, az uh-n minden rendben lesz, és punktum! :wink:

Szilvi, reggelig már nincs sok idő. :wink: :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Szilvi!

Az a helyzet hogy az eddigi kálváriánk miatt tényleg átértékelődött minden bennem....mostmár ott tartot h legyen egy egészséges gyerekem végre...de az az igazság hogy hazudnék ha nem motoszkálna bennem a gondolat hogy akár csajszi is lehetne :wink: Mivel 3 fiam van és ez lesz az utcsó terhességem tényleg ott van nagyon hátul az agyam mélyén hogy lehetne hab a tortán és kislány...de utána meg észbe kapok hogy először is legyen minden ok hétfőn az uh-n és én ezért jelen pillanatban mindent megadnék :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!
Pontosan azt írtad le, amit én éreztem/érzek!

Nagyon csendben leírom, hogy persze, hogy nem bírtam ki..párom meghozta...pisiltem egyet (már reggel óta nem , s nem is ittam sokat)...és ZÖLD=LÁNY lett....van még egy tesztem holnap reggelre...
Ne írjatok semmit, kérlek!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilvi!
Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Panni!
Örülök, hogy jól vagy. Én is úgy vagyok, hogy persze, hogy egészséges legyen, de ha már választhatnék, kislányt választanék.
Aztán, ha kislány lesz, nem fog hiányozni a lába között a himbilimbi???? :lol: :lol: :lol: :lol:

Beze!
Akkor hajrá 2011!!!!! Sokat iszol???

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Szilvi, drukkolok továbbra is. A teszt mennyire pontos?

Annamari, 2 és 3 liter között, 4-et képtelen lennék. Kedden több, mint 3 megvolt.

Én Lexinél fiút szerettem volna, de most már nem cserélném el 1-re sem. Ha 3 lenne, tetszene úgy, hogy 1 fiú és még 1 lány. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt!

Itt vagyok...tesztet ma reggel első pisiből, minden feltételnek megfelelően megcsináltam....megint zöld, azaz lány!

DE, olvasgatok fórumokon, s látom, hogy igaza volt Motinak, s vannak falsh eredemények...amiben most bízom, az csak annyi, hogy igaz, hogy kétszer nem úgy csináltam, ahogy a tájékoztatóban le van írva (sárgatesthormon befolyásssal, délutáni pisiből), de azért háromszor csak nem téved...ha pedig mégis, akkor is boldog anyuci leszek :-)

4.20 tól fent vagyok (már két órája), s most nagyon befáradtam, megyek egy fél órára még az ágyikóba, de ennyivel tartoztam!

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Szilvi várlak a teszt eredményével!

Panndi & Angie!
Örülök, hogy rendben van a babátok!

Beze!
Fránya baci! Nekem se írt fel gyógyit a házidokim mikor beteg voltam, az esetleges terhesség miatt. Persze terhes nem lettem, de legalább hetekig küzdhettem a köhögéssel.

Boni!
Édesek a gyerekek!
Én is irigylem Panndit és persze másokat is, hogy ilyen könnyen összejönnek a babák.
Én ahogy öregszem, sajnos mindent valami „égi jelként” élem meg. Pedig én aztán minden vagyok csak hívő nem. Lehet nekem sok lenne 2 gyerek, néha egy is nehéz. És mióta dolgozom, 2 felnőtt ember kevés 1 gyerekhez, anyukám nélkül nem is tudnánk mit csinálni.

Egy gyereket is nehéz felöltöztetni, főleg, hogy lusta… „Anya, öltöztess!” Próbáltam, már otthagyni a kisszéken, de fél óra múlva meguntam és levetem a ruháit. Ha nem bír ott ülni, akkor meg a sáros cipővel járkál a lakásban.
franci
 
 


Szilvi!
Én nem értek a teszthez, de 3 már csak nem hazudik!!!!!!

KISCSAJ!!!!! :D :D :D
franci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?