Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Látom tegnaptól nem járt erre senki. :)
Megvagytok már locsolva? :lol:

Hát én már nem bírok magammal. Annyira lassan megy az idő. Szeretnék már 8 nappal idősebb lenni. Bármit is csinálok, ezen agyalok, nem bírok semmire sem koncentrálni. Hihetetlen hogy ennyire nem bírok magammal.

Képzeljétek van egy barátnőm, neki volt már 3 inszeme, meg 1 lombikja, nem lett terhes. Most pedig teljesen spontán sikerült nekik. :)

Szóval csodák azok márpedig vannak, csak engem például elkerülnek.

A hasam sem szurkál már, illetve nem érzem már, pedig szombaton itt paqráztam miatta, hogy miért fáj. Semmi sem jó ha fáj az sem, ha nem fáj az sem.

Na jó nem nyíííígok tovább. Befogom a számat.

Rodi: elmondtátok már a leendő nagyszülőknek a jó hírt?

Bikfy: Mizu veled azóta? Mejött rendesen? A barnázás még nem jelent teljesen negatívat , vagy igen?

Na szólok a tündérkének, hogy hozzon nekünk szerencsét, akik még várakozunk a csodára.

Kép

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Babikám!
Sajnálom az izgalmakat, én is utálok várni.

Gondolhatjátok, hogy sehol a mensim. Fájdogál a hasam, 'oszt ennyi.

Szórakozik velem valaki. :x

KépKépKép
bikfy
 
 


Tündérkédet nagyon köszönöm, nekem most óriási szükségem van rá.

Holnap muszáj tesztelnem, mert ha nem jön meg, akkor mennem kell a chlamydiára. Ha esetleg terhes lennék, akkor viszont nem lenne szükségem az átjárhatóságira. :lol:

Bonyolult egy lélek vagyok, mi? :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Bikfy: Látom itt vagy. :D Mennek a nagyon nagy drukkjaim neked! Hátha mást jelent ez a barnázás! :wink:

Akkor most küldök egyet kimondottan neked a holnap reggelhez!

Kép

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Van itt valaki?

Babikám!
Kellenek is azok a drukkok, de nagyon ám. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Hello lányok hoztam pár képet a húsvétról.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Viuskám!

Hol azok a képek? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Ide velük! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


A kacagós kép, valami fantasztikus! A cumikás huncut. Nagyon édes kicsi csöppöd van. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


köszönöm de megyek mert el kell még mosogatnom és apa vigyáz a lányra de már nekem is kéne vele lennem mert húsvétkor sokat volt apával mert én sütöttem föztem.

Sziasztok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Többiek is hozhatnának képeket. Szívesen gyönyörködnék. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Jah azt még elfelejtettem mondani hogy lesz uncsi tesom november elején érkezik.

Bikfy Akikkel múltkor voltam ott a játszon nálunk lesz 10 hetes kismama persze lombikos.tegnap mondták el a családnak.

Ilyenkor belegondolok de jó én is szeretnék de még egyenlőre tuti nem!!

Tényleg megyek

Majd jövök ha tudok puszika sziasztok!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius!

Hát ez csodás hír. És megint lombik? Nem is tudtatok róla? Tiszta izgalom jött rám. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Igen lombik ismét nem is kelett várni rá mert a doki azt mondta annó hogyha akarnak akkor szóljon és köv hónapban már csinálja is a lombikot!!Ez húsvéti meglepi volt.

Még egy kép

Remélem nem haragszotok érte. Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Rodina: Most vettem észre hogy milyen jó vonalzód van! Mióta van? Ennyire bamba voltam idáig?

Bikfy: Reggel ugye jössz a jó hírrel? Nektek még a jövő hét tavaszi szünet? Nekem már szerdán menni kell.

Vius: Cuki ez a kiscsaj. :D

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Babicsek!
Az előbb akartam tesztelni, de api lebeszélt róla. Azt mondta, ő úgy érzi, hogy most nem sikerült. Aztán elmentem pisilni és tényleg, mintha egyre inkább látszana. Sebaj, már túl vagyok rajta.

Jó lesz ez a teszt a következő hónapra is. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Viuska!

Ha jobb idő lesz, elhozod majd megint a kis királylánykád hozzám? Örülnék nagyon nektek, valamelyik pénteken.

Szerdán már nálunk is meló, bár megmondom őszintén, nekem meglepi volt, én azt hittem, már holnap is menni kell. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Bikfy, de kár, pedig úgy reménykedtem... :cry: Jövő hónapban lehetnénk akár zebratársak is, mit gondolsz? :wink:

Vius, nagyon édes Darinka. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Rodi, tökit szeretnénk, persze a legfontosabb, hogy megfoganjon, zavartalan legyen a várandósságom, és egészségesen megszülessen. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bezém!

Nekem mindegy mikor csak jöjjön már az a baba!

Te most hol is tartasz?


Csajok!
Tudtok valamit Natiról?

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy: Ez akkor jó meglepetés volt, hogy holnap még nem kell menni.
Sajnálom hogy úgy látod hogy nem sikerült. :(

Rodi és Luczus: Mint friss kismamik légyszi foglaljátok össze nekem hogy mit éreztetek inszem után. Volt e valami jel. Luczus azt tudom te barnáztál is. Szóval nehéz visszakeresgélnem ha erre jártok írjátok meg légyszi.

Kép
babicsek
 
 


Bikfy drága, 11. nap. De mivel apinak jó elhúzódó gyulladása volt, nem reménykedek. :(

Babicsek, ha nem baj, hogy én is válaszolok, nekem mindennap fájt a hasam, hol jobban, hol kevésbé.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bikfykém persze hogy elviszem.

Azt hiszem holnaptól gáz lesz nagyon szerelmes a lány az apjába!!

Nem tudom hogy főzök meg holnap!

Babicsek remélem pozi lesz a teszted!!

Hoztam még képet ha nem baj.
Kép Dédivel Kép Tesom és a kisfia Milán Kép Milán segít nekem pakolni a hűtőládába

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Beze: Nagyon örülök hogy válaszoltál. Ilyeneket érzek én is. :) Mondjuk szombat volt a tetőpont, akkor éreztem leginkább hogy fájdogál.

Kép
babicsek
 
 


Jó Reggelt!

Kép

:)

Kép
babicsek
 
 


Jó reggelt! :wink:

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Nálunk sajna ronda, esős idő van. Remélem, lesz ebből jobb is, mert ezt utálom.

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Bezém!
Tessék bízni! Mindig a legesélytelenebb hónapban jönnek a babák. :wink:

Babicsek!
Átölelnélek. Látom, mennyire izgulsz. Szegénykém.

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok,

húsvét gyorsan eltelt, ma pedig egész nap védőnő-doki-terhes torna, szerintem este tudok jönni, addig is puszi mindenkinek!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jól van Moncsi, várunk! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy: Köszi az ölelést! :) Igen nagyon nehezen viselem a várakozást. Eddig nem voltam ennyire bolond.

Itt is esik az eső. Nemsokára indulunk, visszük Marcit úszni, most apus is itthon van így elvisz minket kocsival, nem mentünk oviba.

Többiek? Mit csináltok ilyen vacak időben?

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Bikfy, annyi minden összeesküdött ellenünk, hogy az hihetetlen. Majdnem egész éjszaka wc-re jártam, folyamatosan azt éreztem, hogy tele a hólyagom, persze alig jött valami. :shock: Este fájt is, ma reggel azért már jobb. Ötletek, hogy mit csináljak a sok iváson kívül? Reggel leöntöttem babavízzel a konyhabútort, utána kenyeret vágtam, persze sikerült az ujjamat is elvágni. :? Nem tudom, mi jöhet még. :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!
Szeretnék csatlakozni hozzátok,ha lehetne!? :)
Mi is első inszemre megyünk ,ha megjön a menszim.Clostival leszek stimuzva.
2és fél éve szeretnénk kistesót,de nem akar összejönni!
Volt már 1 éve laparom,ahol endot diagnosztizáltak meg PCOD-t.Ja,és hátrahajló a méhem.
A páromnak volt a nyáron herevisszér műtétje.Szedtem már egy csomó mindent,de eddig még sehol semmi.... :?

Megpróbálok egy kicsit majd visszaolvasni,h valamennyire képben legyek!Van akit már ismerek.

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl, üdv köztünk, persze, gyere, csatlakozz! Mi is tesóra gyúrunk, drukkolok nektek is!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Syl!

Nagyon örülök Neked, remélem, hamarosan szerencsével jársz nálunk.

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Mindannyiunknak kívánom a következőket, méghozzá mihamarabb.

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Bezém!

Én a múltkor kaptam a patikában homeós bogyót felfázásra. Nagyon jó volt, pedig nem hittem benne. Kb. 2 nap alatt elmulasztotta szépen és mégsem gyógyszer.

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Jelentkezem! :D
Itt ülök a gép előtt és várom, hogy apa hívjon a kórházból, ezekben a pillanatokban dől el, hogy Bogi jöhet-e haza MA! Reggel a doki azt mondta, ő nem lát akadályt, de a viziten fognak dönteni, ami most lehet kb.
Nagyon remélem, hogy jönnek, de ebben az esetben is csak 14-után léphetnek le, előbb nincs zárójelentés, meg még a kezéből is el kell távolítani a tűt, stb. stb.

Már a gyümölcslevest megfőztem, ezt kért Bogi, ha hazajön. :lol: Meg szilvásgombócot, azt még vennem kell a városban, ha megyek be.

Egyenlőre azonban igen cefetül vagyok. :evil: Ma reggel megint sikerült hánynom, éjszaka is sokat felébredtem, hogy hányingerem van. Nagyon remélem, hogy a babó miatt van, mert a kórházban persze ott volt a hányás-hasmenés járvány. :evil:
Most olyan vagyok, mint egy pillangó, remeg mindenem, enni nem bírok... :(

Sokat nem tudtam olvasni...

Bikfy! Na mi lett a teszttel???

Syl! Szia! Üdv itt is!!!! Dejó, hogy végre kezdhettek!!!!! :lol: Drukkolok!!!! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok Lányok!

Lucuzs,
örülük hogy Bogi jobban van! :D

Megjöttem a dokiktól. Ma töltöttük a 11. hetet.

Minden leletem tökéletes, sehol egy 10 percnél többet várakoznom nem kellett, a háziorvosom bepecsételte a belgyógyot, és méhoz egy hétre 12. hetes UH. És azzal zárhatom is az 1. trimesztert!!

Pénteken mondtam el a főnökeimnek, és óriási botránynak néznek elébe, ugyanis rámpakoltak egy csomó új feladatot, szinte mindent ami az új projektekkel kapcsolatos, plusz 19-én ki akarnak küldeni Németoba 23-ig.

Én viszont nem estem a fejemre, és egy jogász ismerőst megkerestem, aki megmutatta a megfelelő paragrafusokat, hogy miért nem tehetnek ki engem ilyennek, és ha nem vonják vissza, megyek a munkaügyi bíróságra.
A legfontosabb a picurom egészsége, meg a magamé ugye, és nem vagyok hajlandó kitenni magamat egy 12 órás autóútnak az tuti.

A háziorvos persze szívesen táppénzre venne, de mondtam, nem, az csak a legutolsó lépés.

Szép napot mindenkinek!!!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


BOGI JÖN HAZA!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Köszi lányok! :D

Lucuzs:Nagyon örülök,hogy Bogi végre hazajöhet !!!

Kép

Kép
syl100
 
 


sziasztok,
vagyok én is, de mostanában csak akkor tudok jönni, ha Bence alszik délben.. most leraktam, de nem tudom, elalszik-e :roll:

Syl,
üdv köztünk, mielőbbi babásodást Neked!!!! Van egy tábli, ha bele szeretnél kerülni, légyszi priviben küldd el az adataidat!!! Köszi

Lucuzs,
neked jobbulást, Boginak pedig örömteli és egészséges hazatérést!!!!!!!

Bikfy,
tényleg, reggeli teszt????? Vagy clamidya szűrés??? Sajnálnám, ha ez a hónap nem sikerült volna, de most aztán ne tessék feladni, előtted a vizsgálatok hada, s utána olyan babás leszel, hogy csak na!!!

Beze,
ahhh, ismerős érzés... sajnálom, vegyél Tőzegáfonya kapszulát, az hamar segít!!!! És jó is ha van otthon, én ha kicsit érzem, már eszek is belőle!!!!!
Azért drukk nektek mindenképp, hátha most mindennek ellenére sikerül!!!!
Mikor mész vv-re???? Jelentkezz ám!!!!!

Rodi,
hogy vagy??? hányinger még gyötör??? És Apukád már jobban van???? Otthon van már igaz????
Köszönöm Kiki számát, sokat segítettél vele!!!!

Kiki,
Mi volt ma a kaáliban??? Ma voltatok uhun, igaz???? Tüszőcskék növögetnek??? HOgy érzed magad???? Közeleg a csíkos teszt, elkészülni, vigyázz, kész, RAJT!!!!! :wink:
Nagyon köszi a hétvégi megnyugtatást, jól esett!!!!!

Babi,
kitartás, lassan Te is csíkosat pisilsz!!! Bikfy zebráiból jut neked is!!!!! Elhiszem, hogy türelmetlen vagy, megértelek!!!!

Eclipse,
gratula a kitűnő ereményekhez!!!! Nagyon ügyesek vagytok!!! Tábliba nem akarsz bekerülni????

Magunkról:
a mi életünk sem egyszerű :roll:
15. napja szedtem a fogigátlót, mikor másnap reggelre megjött, majd átváltott barnázásra :roll: , ami azóta is tart... :shock: . Felhívtam a kaálit, de mivel az én doktornőm szabin, csak a recepcióssal okoskodtunk, hogy mi legyen. (furcsálltam, hogy nem kapcsolt be dokihoz, de sebaj). Szóval arra jutottunk, hogy hagyjam abba a fogigátlót és majd ha 12-én jön dolgozni a dnő, hívjam fel. Igen ám, de akkor ugye most rendesen menstruálnék, és 12-én már bőven érnének a tüszőim - én meg akkor nem akarom elkezdeni megint a fogigátlót, viszont még egy ciklust szednem kell... szóval ez így elég bonyi, a lényeg, hogy szedem továbbra is, ma van az utolsó, aztán kíváncsi vagyok mikor jön meg rendesen, akkor megint elkezdem és majd hívom a dnőt.
Nagyon csodálkoztam, mert sose volt progi hiányom, renszeres ciklusom, pém van, hogy mitől kezdtem pirizni meg barnázni??????

Közben Mazsi kutyához vasárnap volt egy hete hogy hordjuk Dönci kutyát, de vasárnapig semmi nem volt :shock: :shock: . Már frászban voltunk, hogy nem illenek egymáshoz :cry: , aztán vasárnap úgy összeragadtak, a szó szoros értelmében, hogy én pánikoltam :oops: . Azóta nagyon élvezik az együtt töltött időt, még ma is ragacsoltak, meg kufircolnak megállás nélkül :wink: :wink: . Ha jól számoljuk, május végén, június elején érkeznek a kis beaglek :P , pont mikor én pozit fogok tesztelni :P . ÁMEN :P :P
Vendég
 


Sziasztok!

Lucikám!
Éljen! Főzz is finomat annak a lánynak, megérdemli. Na meg apukája is. Te meg vigyázz nagyon magadra, remélem, nem vírusos.

Eclipse!
Nagyon örülök a 11. hétnek. Minden futásom alkalmával eszemben vagy. Mikor már lóg a belem, arra gondolok, hogy muszáj mozogni, mert rajtad is sokat segített. Te használsz egyeltalán Utro-t? Vagy annyira stabil a terhességed, hogy ez sem kellett?

Syl!
Hű, látom, te is meg vagy áldva minden jóval. Endo, PCOS, visszér, ....na de tudod, innen szép felállni. Aki nem adja fel, annak sikerül. Hogy bírod a Mercformint? Nincsenek rosszulléteid?

KépKépKép
bikfy
 
 


Natikám!

De jó rólad hallani. Nem teszteltem reggel, mert megjött. Ezt mutatja a vonalzóm is. Ezért aztán elmaradt a chlamydia teszt is. Beletörődtem már. Akkor majd meg lesz 1 hét múlva. És a következő hónap az átjárhatóságié. Ha sikerül. Nem vagyok hajlandó stresszelni. :wink:

Mazsin és Döncin már a múltkor is könnyesre röhögtem magam, most is sikerült. Édes egy família lehettek. Imádom az írásaidat, azokból mindig sugárzik a derű. Gyere gyakrabban! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy:Már jól bírom a metet.Hónapokig nagyon szenvedtem miatta,állandóan szédültem meg nem bírtam semmit enni meg feszt fájt a gyomrom,na meg a folytonos hasmenés! :?
kb.1 hónapja le csökkentettem a 3x500mg-t -2x500mg-ra,na azóta istenien érzem magamat,nekem ez a dózis vállt be.Pedig igazából a 3x850mg-ig kellett volna eljutnom... :roll:

Csajok!Tudtok vmi jó parktikákat a mnyh-a vastagításra?
Mert ,ha clostival fogok most neki menni az inszemnek,akkor az tuti vékonyítani fogja nekem a mnyh-mat,és jó lenne vmivel támogatni.
Aspirin protect?Palást tea?Vagy esetleg valami jól bevállt?

Kép

Kép
syl100
 
 


TNati,
tábli, felőlem jöhet :D

Bikfy,
de, utrót még a legelején kisírtam, bár már akkor is 6 hetes volt szegényke, de azóta is dugdosok 2x1-et a 12. hét végéig, várom hogy elfogyjon már.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Syl!

Sok fehérje, túró és rengeteg folyadék. Ezek mind mnyh növelők.

Mi van az endós csomóiddal?

Unokatesómnak is sajna hamar visszajöttek, nála e miatt nem is volt sikeres az inszem, viszont az első lombik sikerült, most várja az ikreket. Viszont neki tényleg kiterjedt és súlyos endója volt. Hol csinálják az inszemiket?

KépKépKép
bikfy
 
 


Nati drága, abszolút egyetértek Bikfyvel, én is nagyon szeretem olvasni az írásaidat. :D Mindig olyan jó kedvem lesz tőlük. :D Vv pont a szülinapomon esedékes, kis ajándék a 31.-re. :? Tőzegáfonyát lehet esetleg babásan is szedni? Na nem mintha ez a veszély fenyegetne. :?
Nagyon drukkolok, hogy a kövtkező hónapban zebrád legyen, egy nagy! A barnázást nem értem én sem... De úgyis sikerülni fog!!!

Eclipse, minden úgy van, ahogy leírtad, ne is hagyd magad! Most a picur a legfontosabb!

Lucuzs, éljen, örülök nagyon!!! :D Uh-ra mikor mész?

Bikfy, sajnálom, bár tény, ha nekem elindul a barnázás, nem megáll, hanem pirosba vált át. :(

Rodi, mi újság?

Babi, hogy érzed magad?

Kiki, mi volt a Kaaliban?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Eclipse!

Lehet, neked nem is lett volna rá szükséged. Persze tökéletesen megértelek: ki a fene mert kockáztatni?

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: