Új privát üzeneted érkezett!

Tina!

Ezt sajnos nem tudom. Kérdezd meg a dokit, hátha van gyógyszeres formája is.

Matchi
matchi
 
 


TinaKép

Nincs gyógyszeres formája.

Henci
henci
 
 


Kép Kép KépKép Kép KépKép Kép KépKép Kép KépKép Kép KépKép Kép KépKép Kép KépKép Kép KépKép Kép KépKép Kép KépKép Kép Kép

Utálom a szurikat!!!!!!
vtina
 
 

 
 

Sziaztok!

Ez kiakasztó! Velem a lombik előtt három hónapig szedették a clostit. Hát nem csoda hogy 7mm -es volt a nyh-m a beültetésnél! Csodálkoztam is mert nekem azzal nem volt gond eddig! Így viszont nyugodtabban nézek elébe a következőnek, amikor is nem szedem a clostit!
Mindenkinek sok-sok babásodó energiát küldök! Pussz: Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Sziasztok lanyok!

Hat be kell valljam nekem aztan most nyaron amikor nem nagyon koncentraltunk a dologra, kellett nezni a naptaramat, hogy mikor jon meg, nehogy ne vigyek magammal betetet, es akkor nezhetek!!!!!

Agi!

Nagyon sajnalom ami veled tortent, remelem tenyleg hamarosan ujra sikerul, es akkor meg is marad veletek a kisbabatok!!!!

Matchi!

Jaj, nem is tudtam, hogy veled is ilyen borzaszto dolog tortent! nagyon sajnallak!
De olyan jo, hogy ilyen optimista vagy, ezt csak igy lehet tulelni!!!!

Velem meg az van, hogy voltunk a dokinal, aki ugye felirja a clostikat, es hat lehet hogy van nekem meg a candidan kivul egy kis clamidyam is. Na most ez meg nem biztos, de majd jovo hetfo reggel kell bemenni a ferjemmel a korhazba, es akkor megint megvizsgaljak verbol.

Na, ennek aztan kulon orulok, mar csak ez hianyzott az eletembol. Ha meg ugye beigazolodik, hogy van, akkor meg kapunk jo kis 2-3 hetes antibiotikumot, ami meg tropara teszi a gyomromat, meg mindent amit eddig elertem candida dietaval meg aloe verakkal!!!!

Ti mit hallottatok errol a betegsegrol?

De jo, hogy visszajott azert mindenki!!!!!

pusz

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Dodo!Kép

Én se sokat tudok erről a betegségről, de szeretnék!
Vannak vmilyen tűnetei?

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Egy kis természetgyógyászati infó:

Calmídia, a retteget néma kór

A Clamydia Trachomatis nevű speciális baktérium közel száz éve ismert az orvostudomány számára. A betegség tényleges jelentőségét, súlyát és szövődményeit azonban csak az elmúlt évtizedekben ismerték fel. A kórokozó viselkedésében hasonlít egyes vírusokhoz és parazitákhoz. Rendkívül gyorsan szaporodik, ám előfordul, hogy hónapokig nem szaporodik, és nem okoz közvetlen tüneteket. Ez az időszak a néma szakasz, közben azonban már okoz elváltozásokat a szervezetben. Nőknél főként a méh, a petevezeték és a húgycső, férfiaknál elsősorban a húgycső sejtjeit támadja meg. A legnagyobb mértékben előforduló, nemi úton terjedő betegség napjainkban. A nők 15-25 %-a, egyes vélemények szerint 40 %-a fertőzött. Leginkább a fiatalokat veszélyezteti a kór, kiemelten a 25 év alattiak vannak az első helyen a calmídia-fertőzöttség listáján.

Tünetek nőknél:
- gyakran nincs közvetlen tünet, ezért is nevezik „néma betegségnek”
- zavaros szürkés-fehér hüvelyi folyás jelzi a jelenlétét
- alhasi fájdalom
- rendszertelen vérzés (menzesz közti vagy aktus utáni)
- kismedencei gyulladások

Férfiaknál:
- gyakori húgycsőgyulladás
- váladékozás
- súlyosabb esetben mellékhere-gyulladás

Milyen szövődményekkel járhat?
- méhen kívüli terhesség
- koraszülés, vetélés esélyének növekedése
- petevezeték-elzáródás
- az újszülöttet is megfertőzheti
- megtámadhatja az izületeket
- szemgyulladást is okozhat

Mi a megoldás?

- gyógyszertárban kapható teszttel meggyőződhetünk arról, fertőzöttek vagyunk-e
- az óvszer megfelelő védelmet nyújt
- meglévő fertőzés esetén forduljunk szakemberhez (Deritánál kaphatóak a lentebb felsorolt, a test saját gyógyulását, megerősödését elősegítő termékek)
- évente egy alkalommal kérjük szűrővizsgálaton a teszt elvégzését

A húgyúti és nemi szervek tisztítására, megelőzésre ajánlott termékek

Húgyúti tisztító
A vese feladatának segítése, a vese tisztítása, a vizeletben és a húgyutakban megtelepedo káros gombák és baktériumok, különbözo folyások megelozésére, kialakult problémák enyhítésére, megszüntetésére. Növényi összetevoinek köszönhetoen szabályozza a vizelet savasságát, gátolja a baktériumok megtapadását a húgyúti szervekben, így csökkenti a fertozésveszélyt.

Olajfalevél-készítmény: vírusok és gombák elleni általános, antibiotikus növényi alapanyagokból álló szer.

Filteres és kapszulázott nagy tisztaságú zöldtea: általános salaktalanító, tisztító hatású

Grapefruit kivonat: az egyik legerősebb fertőtlenítő anyag, külső-belső fertőtlenítésre egyaránt ajánlott.

Férfi és női vitaminok: általános erősítésre, regenerálásra, megelőzésre

Vízpajzs: antibakteriális, gomba-ellenes, fertőtlenítő hatású, PH-kiegyenlítő hatású folyadék, amelyet az ivóvízbe csöppentve belsőleg, és pl. körömgomba esetén külsőleg is használhatunk. Kimondottan ajánlott a rendszeres fogyasztása, amellyel a fertőzések és makacs gyulladások elleni védekezo képesség jelentősen megnő.

Kimondottan nők számára:
A női nemi szervek általános tisztítója, regenerálója. Akut és krónikus gombás, baktériumos eredetű fertőzések, folyások megszüntetésére. Krónikus felfázás, vesemedence-gyulladás, egyéb húgyúti makacs, visszatérő panaszok esetén. Herpeszvírus a nemi szervek tájékán, véres-nyálkás hasmenés, szájpenész, szájban előforduló fekélyek esetén.

Hüvelyszárazszágra - megelőzésre
- Intim krém: zöld tea kivonattal, lanol, aloe vera, egyéb esszenciális olajokkal, a nemi szervet kenve
- Női vágyfokozó krém - természetes progeszteron, alhasra, hasra, mellkasra kenve
- A változó kor krémje - természetes progeszteron, mellkasra, alhasra, nemi szervre kenve

Kimondottan férfiaknak:
- Prosztata krém
- Húgyút- és nemiszerv-tisztító kapszula
- Vitamin férfiak számára
A cikkben említett termékek iránt érdeklődni lehet Deritánál a derita@vnet.hu címen, vagy a 06(20)9504-787-es telefonszámon.
Forrás: PontMost Magazin

Szombaton megjött (23 napra) Kép. Hétfőn lesz a HSG-m. Majd még jövök holnap, és mesélek.

V.
vera77
 
 


Szia Vera!Kép

De jó, hogy írtál!!!Kép
Én meg szégyellem össze-vissza magam, hogy régen írtam emilt neked! Bocsiiiiii!!!! De hamarosan pótolom!Kép
Sajnálom, hogy megint megjött, ráadásul ilyen korán!Kép Gondolok rád sokat, de tudom, hogy minden rendben lesz! HSG után megint kezded a bogyót? Vagy mi vár rád?

Ez a r...dt Clamydia!!!!!Kép
Még egy dolog, amin aggódhatunk!!!
Tényleg lehet kapni olyan tesztet, amivel otthon meg lehet nézni, hogy nekem van-e??? Mert akkor holnap megyek és veszek!

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


ZitaKép

Igen, lehet kapni, de asszem úgy működik, hogy a váladékot ráteszed, és ezt a tesztet elküldöd egy megadott címre. Ott kiértékelik, és az eredményről értesítenek téged.

DodoKép

Miből gondolja a doki (vagy te?),hogy chlamydiád van? Vérből is meg lehet állapítani? Én úgy tudtam, hogy csak hüvelykenetből.

Henci
henci
 
 


Vera!

Koszi az infot, mondjuk nem lettem sokkal nyugodtabb!
Kép hogy megjott, es ilyen hamar! Nem tudjak, hogy neked miert jon ilyen hamar? Nem probaltad a cickafark-palatfu teakevereket?
Hajra HSG-hez, elagalabb azon is tulleszel! Remelem minden ok lesz vele!!!!Drukkolok!

Henci!

Nekem verbol mondta a doki. Lehet hugycsobol is a ferjemnek, de most eloszor verbol nezzuk.
Remelem nem lesz baj!!!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Hangot kapcsoljátok be!!!

Kép
KépKépKépKép
vtina
 
 


Sziasztok!

Henci, jól tudod a teszt mechanizmusát. Tényleg így van. Bár a teszt ára igen húzós. Kép
Vérből is ki lehet mutatni.

Zita, én sem szaggatam meg magam. Teljesen elszálltam az időmmel. Még nem szoktam meg az új időbeosztásomat, és mindig csak kapkodok. Kép
Még szép, hogy nem védekeztetek! Mi már nem is tudjuk hogyan kell. Kép Kép

Dodo, próbáltam a teát, de az amúgy normális hosszúságból rövidebb lett. Bár, lehet, hogy nincs a teának köze hozzá, de amikor ittam, akkor rövidebb lett a ciklus. Inkább nem kockáztatok.
Akkor Ti most még mindig kivártok? Húú, az nem könnyű! Kép

Fogalmam sincs, hogy miért lett ilyen rövid, hiszen szép kis tüszőcském volt. Az a hülye sárgatest. Kép

Ma kiakasztott az asszisztensnő a kórházban. Voltam vérvételen. Zita, nálam így nézik a gyulladást. Szóval az asszisztensnő mondta, hogy akkor majd hétfő reggel is nála jelentkezzek éhgyomorra (ezt tudtam), mert kapok bódítót. Ezt viszont nem! Erről nem volt szó!
Csajok, Ti kaptatok valami ilyesmit? Én ezt nem akarom! Nem járulok hozzá. Annyira nem fájhat, hogy erre legyen szükség. Mondjatok nekem valamit, mert a fene nagy magabiztosságom kezd elszállni. Egyszer altattak, és nem toleráltam jól az altatót.
A másik Kép, hogy a Dokim egész délelőtt műt, és majd csak kora délután tudja megcsinálni. Addig étlen-szomjan leszek. Esetleg egy kis vizet ihatok. Közöltem is vele, hogy ez kínzás. Kép Annyi jó van benne, hogy ezidő alatt tudok tanulni. Újra kezdem a spanyol óráimat, és készülök rá.
Így már biztos, hogy bentalvásos buli lesz. Nem jöhetek haza. Kép Bár, még nem adtam fel. Talán este sikerül ellógnom. Kép
Ja, és kaptam Betadin hüvelykúpot, mert nekem az a parám, hogy majd valami fertőzés felmegy. A Doki szerint ez nem valószínű, de a megnyugtatásomra írt fel kúpot.

Hétfőn drukkoljatok. Majd csak kedden tudom megírni, hogy mi volt, ha nem sikerül eljönnöm.

V.
vera77
 
 


Vera!Kép

Nekem is vettek vért, először az ujjamból. Aztán amikor megkaptam a rövidhullámot, akkor egy óra múlva lázat kellett mérnem, utána vénás vérvétel volt.
De! NEM KAPTAM BÓDÍTÓT! ÉS SZERINTEM NEM IS KELL!!!
Fáj, az igaz, de ki lehet bírni, olyan mint egy nagyon erős mensis görcs. És különben is a szülés sokkal jobban fog fájni, nem??
Szerintem se járulj hozzá, hogy bódítsanak.
Az tényleg szemétség, hogy nem adnak enni-inni. Pláne, hogy csak azért nem adnak, hogy nehogy hányingered legyen! Mert más jelentősége nincs!
Szerintem is haza mehetnél éjszakára, csak két órát kell feküdni a vizsgálat után!
Nagyon gondolok rád!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!

Tegnap megjött: új hónap, új remények!!!! Kép

Böbe
baba76
 
 


Böbe!Kép

Rég jártál erre! (mondom én!Kép)
Örülök, hogy ilyen pozitívan látod a helyzetet, megpróbálok tőled pozitív energiát begyűjteni, mert pár nap múlva nekem is megjön!

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Bobe!

Juj, de jo, nekem is mindjart megjon a napokban, aztan futhatunk neki ujra!

Bar nekem most meg kell varnom a clamydia eredmenyet, ami meg vagy 2 het, ugyhogy ugy tunik kiesik az oktober is, de soha nem lehet tudni! Vannak meg csodak! En is abban remenykedem!

Zitus!

Jo hogy itt is vagy!

Nem szabad nekem sem elkenodnod, ha megjon, tudod, utana megint neki lehet futni!!!!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Sziasztok!

Írnátok néhány sort arról a teáról, amit itt többen is isznak?
Mire jó? Hol kapható? Mi van benne? Kb. mennyibe kerül és milyen adagban kell ínni?
Előre is köszönöm.

Vera!
Gondolom már későn írom, de csak ma sikerült néhány percre beugranom, kb. 1 hete nem is olvastalak Titeket. Nekem sem adtak semmiféle "bódító" szert, anélkül is kibírható a HSG. Remélem szerencsésen túljutottál rajta, és minden rendben lesz.

Ez a clamydia tényleg kiakasztó lehet. Tudtommal semmi jele nincs, és ki tudja mit okozhat. Már én is gondolkoztam azon, hogy kéne venni gyógyszertári mintát, és megnézni, nincs-e ilyen fertőzésem. De amilyen balga az ember, úgy állok hozzá, hogy amíg az orvos nem mondja, hogy csináljam meg, nem megyek a dolgok elébe. Volt már annyi problémám, már szinte nem is akarok arról tudni, hogy még esetleg mik lehetnek.

Dodo!
Remélem kiderül, hogy mégsincs ilyen fertőzésed, vagy ha igen, hamar kigyógyulsz belőle, és aztán nyugodt szívvel próbálkozhattok újra.

Matchi
matchi
 
 


Sziasztok,

Zita, nem nagyon volt mit írnom... Kép De most már van Kép Nem szabad elkenődni... Soha nem szabad feladni... Hidd el... Tudom, sokszor mondták már ezeket és unalmasnak is tűnhet, de én mindig azzal vigasztalom magam: mit nekem ez a majdnem 2 év, van aki 5-10 éve próbálkozik... Mit nekem ez a kis bogyó, van akinek nincs petefészke vagy már soha nem érnek petéi, mit nekem ütemezett szerelmi élet, semmi ez a beültetéshez képest... Kép Szóval fel a buksival!

Dodo, azért legalább csináljatok ÚGY mintha babát csinálnátok, az olyan jóóóóóóóóó Kép

Matchi, én csak cickafarkfű teát iszom, olyan áztatott széna íze van, de teszek bele egy kis mézet, úgy nem is rossz annyira... Kép

Böbe
baba76
 
 


Sziasztok!

Böbe, nagyon jó, hogy így állsz a dologhoz és bíztatsz minket is!
Nekem ebben a hónapban sikerült egy picit elfelejtenem a dolgot, de lassan izgulhatok, mert a jövőhéten megint megyek HCG vizsgálatra. Asszem én már örökre lemaradok a 2 csíkos teszt élményről, mert minden hónapban a 24 cn körül kell mennem ilyen vizsgálatra, hogy ha terhes leszek azonnal el tudják kezdeni a gyógyszeres progi pótlást, ha kell. Mondtam a dokinak, hogy ez elég kegyetlen, hogy telefonon tudom meg mi a helyzet! Képzeljétek el: reggel vesznek vért, aztán 4-kor telefonáljak, hogy mi van. Jó mi? Azt mondta, örüljek neki, ezt egyedül ő csinálja, és nagyon sok vetélést meg lehet vele előzni!
Na mindegy 1x úgyis azt mondja majd, hogy SIKERÜLT! Kép

Matchi!
Én cickafark és palástfű teát iszom. Gyógynövényboltban pár száz Ft-ért beszerezhető. Én reggel és Du. iszom egy-egy bögrével (méz nélkül)+ ebben a hónapban szedtem mindenféle vitamint.

Tina
vtina
 
 


Sziasztok!

Túl vagyok a HSG-n. Nem kértem bódítót, és nem is erőltették.
Mindkét oldali petevezetékem átjárható. Kép Kép Kép Egyáltalán nem fájt, amikor a kontrasztanyagot befecskendezte a Doki. Viszont az gáz volt, amikor a szondát felvezette a méhembe. Elég rosszul bírtam. Lement a vérnyomásom, majdnem elájultam. Mivel délután volt a vizsgálat, és a dokim ügyeletes volt, nem mehettem haza. Egyébként sem voltam jól - szédültem, hányingerem volt, a hasam is fájt rendesen. Aztán másap reggel elkezdtem vérezni (úgy mint mensikor), de végül csak hazajöttem. Azóta már jobb. A kórházban viszont kellemesen csalódtam. A személyzet is rendes volt. Kép

Dodo, le kalappal, hogy Te utána mentél dolgozni. Nekem maximum hányhatnékom volt, de dolgozhatnékom nem. Kép Drukkolok, hogy minden rendben legyen nálatok.

Zita, köszi! Kép
Matchi, neked is. Kép
Böbe, jól gondolkodsz. Kép Általában egyetértünk a dolgokban.
Tina, legalább nem kapod linkre a hormonokat. Ez még jobb eljárás, mintha fölöslegesen tömnének mindenfélével. Jó lenne, ha nálunk is ilyen gyorsan mennének az események. Tesztek pedig amúgy is csinálhatsz. Kép

Jók legyetek! Üdv.: V.
vera77
 
 


Miért nem ír senki???????
vtina
 
 


Sziasztok!

Kötelezően előírom a ma esti programotokat! Este mindenki gondoljon rám! Beveszem az első bogyót!

A párom már felöltötte a védőfelszerelést, mivel én nagggggggggggggggyon hisztis vagyok ettől a gyógyszertől.... Kép

Tina, látod én írok ... Kép

Hidd el, neked jobb, mert mi biztos eredményt csak a 28-30. nap körül tudunk (most nem beszélek a megérzésekről...), te viszont már a 24. nap tudsz majd mindent... a jó hírt is!

Böbe
baba76
 
 


Böbe!

Na igen, de pl a múlt hónapban azt tudtam meg, hogy megtermékenyült a petém, de vmi történt vele(leállt az osztódás vagy valami ilyesmi). Ha nem nézik meg akkor nem derül ki semmi, mert napra pontosan megjött! Így meg megint csak rághatom magam. Valahogy 2 nagyon korai vetéléssel a hátam mögött, nem tartottam ezt túl biztató infónak. Ami viszont jó, hogy március óta, mióta próbálkozunk újra, ez volt az első hónap, amikor tényleg volt tüszőrepim, és nem cisztáim lettek, és a "nagy találkozás" megtörtént. Ahogy mindkét terhességem is azonnal összejött.
Majd csütörtökön kiderül mi a helyzet.

Milyen gyógyszert kezdtél el szedni? Megint clostit? Én attól nem látok rendesen!

Jó, hogy írtál! A többiek is tollat ragadhatnának már!!!
HALLJÁTOK????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tina
vtina
 
 


HAJRÁ BÖBE!!!!!!KépKépKépKépKép

Tina!Kép

ígérem, holnap írok egy kis regényt, de ma már nincs erőm hozzá!Kép
Aztán válaszolj ám nekem!Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!Kép

Meséljetek, kivel mi újság!Kép
Én most előadom a "laza Zitus" stílust.Kép
Most könnyen vagyok, hisz ciklus elején vagyok! Ugyebár ezt így is fel lehet fogni! És mennyivel könnyebb így!Kép
Azért van min agyalnom, mert ugyebár csütörtökön megjött, pénteken du. pedig már el is múlt. Na, most ez mitől volt???
Ennyire vékony volt a mnyh-m, vagy nem vált le rendesen? Egyik variáció sem tetszik!Kép
Úgy döntöttem, hogy elmegyek megint egy 21. napi vérvételre, megnézni, hogy hogy áll a progim. De addig van még 3 hét.
Jövőhét után megyek dokihoz, asszem lefárasztom megint a kérdéseimmel, de úgy kell neki!Kép

Böbe!Kép

Párod hogy bírja a strapát?Kép

Tina!Kép

nagyon megértelek! Így tényleg nem hagynak lazítani!
Viszont nézd a jó oldalát! Ha baba van, rögtön megadják neki az esélyt, hogy veled maradhasson!Kép És hamarosan veled is marad!Kép

Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!

Próbáltam ám a hétvégén is írni, de valamiért nem tudtam feltölteni... Kép

Zita, egyelőre jól viseli, szerintem már valamilyen haszonáldozatnak érzi, amit a babáért el kell viselni... Kép Mondjuk lehet az is segít, hogy most csak sírtam a gyógyszer miatt, de hiszti nem volt Kép

Nekem egyébként jobban tetszik a laza Zitus, de ugyi ez szubjektív Kép Tartjuk egymásban a lelket, na.... ez a lényeg-.

Tina,nekem a látásommal semmi baj, de az idegeim.... egyébként sem vagyok a kiegyensúlyozottság mintaképe, de ilyenkor... :brrrrr...

Böbe
baba76
 
 


Szisztok!

Nem tudom Ti, hogy vagytok vele, de engem nagyon feldobott ez a napos hétvége! Tök jól ki tudtam kapcsolni. Kutyusunkkal voltunk kiállításon, aztán hangulatos ebéd Szentendrén (persze még kinnt a teraszon), amin csodák csodájára még a haspók kutyánk is jól viselkedett.
Lehet, hogy én is vénasszony lettem? Kép
Hát mától persze munka és izgulhatok, mi lesz csütörtökön

Tina
vtina
 
 


Sziasztok lanyok!

Itt vagyok en is!

Megjott de mar el is ment es negativ a clamidia tesztem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! valoszinuleg a ferjeme is az, csak a doki mikor megkerdezte nem tudta a ferjem nevet...
juhhej!!!!

ebben a honapban ugye meg gyogyi nelkul probalkozunk, de probalkozunk, es jovo honapban clostival!!!!!!!!!!!!!!

JEHHHEJ!!!!!!

pusz nektek, jol vagyok, dolgozom marha sokat, es otthon meg mindig nincs netem!!!!!

sajnalom, hgy nem tudok tobbet jonni, ugy hianyoztok lanyok!!!!!!

Bobe! Gondolok rad most, jo lesz?

Lazazita! Tok jo vagy!

Tina!
Jo kislany vagyok! Jottem irni! Engem is feldob a szep ido barcsak uldogelhetnek kint a ferjemmel es ne kene itt bent dogleni! Hetvegen mi is voltunk setalni, megbeszeltuk a vilag nagy dolgait a ferjemmel!!!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Sziasztok!

Dodo!!!!!!! Naggggyon örülök, most aztán mindent bele!!!!

Holnap gondoljatok rám, fél háromra megyek dokibácsihoz megnézni, hogy van e petécske, a hétvégén pedig megyünk Zalakarosra apával babagyártani.... Kép

Engem az idő nem dob fel sajna, mert rengeteg munkám van és már most fázom .. Kép Nem szeretem ezeket az őszi-téli időket.... Most májusig szomorú leszek .. (kivéve, ha megbabásodom...) Kép

Ja és az egyik kolléganőm terhes.... Majd belepusztultam... Kép

Böbe
baba76
 
 


Sziasztok!

bibiiiiiiiiiiiiiiiii!megjött.

Hallott már valaki az ANDRIOL gyógyszerről?a páromnak írták fel alacsony tesztoszteronszintre.
Vendég
 


Sziasztok!

Ma reggel voltam dokinál, bizti megrepedt a tüszőm, amit 2 hete láttunk. 4 után kell visszatelefonálnom, a b-HCG eredményért, és akkor majd kiderül, hogy mi a helyzet!
Ezek a napok szörnyűek!!!!! 4-ig nehéz lesz elterelni a figyelmemet, aztán 4-kor meg parázok, hogy nem merem felhívni az orvost! Tök jó, nem?
Most annyira nem izgulok mint múltkor, mert most nagyon azt érzem, hogy nem történt semmi!

De azért drukkoljatok, hátha. (de úgyse!)
És tök jó, hogy előkerültetek.
Tina
vtina
 
 


Sziasztok!

De rég jártam itt! Úgy látom, kezd újra beindulni a topik, és nem akarok kimaradni.Kép Az az egy szomorít csak el, hogy még mindig itt vagytok/vagyunk és nem egy babás topikban.... Majdcsak eljön a mi időnk is!Kép Csak ugye ez a várakozás......

Tina!
Persze, hogy drukkolunk! Már csak 2.5 óra, és megtudod az eredményt....Hátha mégis....

Viki!
Milyen furcsa, hogy most meg ennek örülsz - legalábbis, ha jól gondolom. Akkor most kezdődött el az új hónap tele reménnyel.Kép

Böbe!
Hátha feldob téged, amit a dokibácsitól hallasz - én remélem!!!

Dodó!
De jó, hogy mégsem vagy érintett Clamidia - ügyben!Kép
Olyan jó volt olvasni a soraidat! A lelkesedésed átragadt rám is.Kép

Zitus!Kép
Hogy vagy? Rég beszéltünk...

Vera!
HSG eredmény Kép
Hogy vagy mostanság? Megszoktad - e már az új munkahelyed?

Remélem, senkit nem hagytam ki a sorból!!! Ha igen, akkor bocsi.Kép

Velem semmi érdemleges nem történt mostanában. Egyszerűen telnek a napok, hónapok. És persze, még mindig semmi. Nem tudom, miben bízom - olyan előzmények után, mint ami nekem is van - de a lényeg, hogy bizakodó vagyok. (a probléma csak az, hogy most ezt írom, de ez nem állandó.... )

Megy a dukk mindenkinek!

puszi: Terika
terika
 
 


Sziasztok,

hát, nem sok jóval kecsegtetnek, van egy 16 mm-es tüszőm jobb oldalon, viszont a nyálkahártyám csak 5,6 mm. Mondjuk ma a 12. nap van, de akkor sem valami fényes eredmény....

Na mindegy.... azért a hétvégén próbálkozunk Kép

Böbe
baba76
 
 


Sziasztok. Most nézem a szülőszobát. Ti is?Én is már ott szeretnék lenni.
Nekem két kislányom van, mindkettő Closti-s gyerek. És most szeretnék egy harmadikat. Annyira vágytam rá, hogy hátha utoljára csak úgy sikerül. Megtettem mindent. Tornáztam, Aviva tornát. Hát...az utolsó ciklusban 4 hetet késett a vérzésem. Reménykedtem...minden tünetet éreztem már, pedig én már annyiszor produkáltam magamnak áltüneteket, hogy azt gondoltam már nem tudom becsapni magam...de be tudom. Vége a segítség nélküli próbálkozásnak, most Clostit szedek, napi 2-t, a 7. napon vagyok...várok és már megint reménykedek.
Ennyi, írjatok nekem is...
Böbe, próbálkozni kell, az legalább még jó is.
Én már alig várom, hogy próbálkozhassunk. Az apajelölt épp nincs itthon, kiküldetésben van. Hiányzik.
Szeed valaki közületek Duphastont a ciklus 2. felében? Milyen mellékhatásokra számíthatok?
Na befejeztem Sziasztok

Kép
danaaia
 
 


Sziasztok!

Sajnos nincs jó hírem: sárgatest szuper, terhességi hormon nincs. Az orvos szerint max. 1% esély, hogy esetleg később fogantam meg és ezért nincs eredmény. Szerintem mindezt csak azért mondta, hogy kicsit vigasztaljon. Annak ellenére, hogy ebben a hónapban TÉNYLEG nem éltem bele magam semmibe rettentően elkeseredtem. És most várhatom, hogy megjöjjön. Azt hiszem tartok egy hónap pihit, se orvos, se gyógyszer.
Böbe!
Szerintem ez nem is olyan rossz!!! Mindent bele a hétvégén!! Jó lenne, ha végre valakinek sikerülne és megtörné ezt az átkot, ami a topikunkon van!
Terika!
Köszi a drukkot!! Majd talán legközelebb!
Danaaia!
Üdv itt közöttünk!
a 2 gyerkőchöz gratula, reméljük meglesz a harmadik is. Akkor Te vagy köztünk a leggyakorlottabb closti szedő!!! És egyenlőre a legerdeményesebb is! Mennyi ideig szedted? És miért?
Írj az aviva tornáról! Én is el akartam menni!
A 4 hét késésnek nem találták az okát??

Tina
vtina
 
 


Szia Tina!
A két lány előtt mindkétszer 5-5 hónapig szedtem. Persze úgy hogy az első 3 hónapban csak napi 1-et szedtem 5 napig és mivel nem látszott eredmény emeltük az adagot napi 2-re, valamint kaptam a ciklus közepén egy nagy adag szurit, ha jól emlékstem...nem emlékszem a nevére, de a méhnyálkahártya növelésére szolgált.
Azért kellett szednem a gyógyszert, mert nekem még soha életemben nem volt rendszeres havi ciklusom, volt hogy fél éveket kimaradt és más ok nem látszott arra, hogy miért nem lettem addig terhes.
Most a szuri helyett kapom majd a Duphaston tabblettát a mnyh növeléshez, még nem tudom mennyire lesz hatásos, és rutinból már eleve dupla adag Clostival kezdtem...hát remélem hamarabb lesz eredmény.
A 4 hét késésre nem leltünk okot igazság szerinr onnantól kezdve hogy a vérzés megjött az orvost nem érdekelte hogy előtte vajon miért nem jött meg. Ettől én mindig elkeseredek hogy vannak okok amiket sose fogok megismerni, pedig a havi ciklus eléggé meghatározó egy nő életében, hát persze hogy jó lenne tudni a vérzészavarok okát.
Az Aviva torna nagyon jó. Én nem tanfolyamon tanultam, hanem egy képekkel illusztrált könyvből, amit megrendeltem. A torna könnyen elsajátítható, de kitartás kell hozzá mert rendszeresen kell csinálni és elég fárasztó. Olyan látványos eredményeket nem értem el vele, mint amilyet ígért a dolog, de például a görcseim teljesen megszűntek a menstruáció során, valamint javította a szex iránti vágyamat, ami ilyen betáblázott házasélet mellett elég fontos szempont. De! nem lett tőle sokkal rendszeresebb a vérzésem, bár lehet hogy én nem voltam elég kitartó, mert például a héten is elhanyagoltam. A peteérést láthatólag nem sikerült elérnem vele.
Röviden ennyi a tornáról de ha még érdekel mondom tovább...
Te mióta szeded Tina?
Mi most mindent beleadunk a hétvégén...
De azért írni lesz időm Kép
Sziasztok
Danaaia

Kép
danaaia
 
 


Terika!
Igen most ennek örülök,mert a múlt hónapban sokminden kiderült.Pl. a hiszteroszkópia alapján az hogy nálam minden oké,90%,hogy átjárhatóak a petevezetékeim és most már azt is tudjuk,hogy a páromnak alacsony a tesztoszteron szintje(amire kapott gyogyeszt)ami oka lehet az eddigi sikertelen hónapjainknak.Biztosan csak 2 hónap múlva tudunk mert addigra fejti ki igazi hatását a gyogyesz(andriol)
Most ezt a hónapot nyugisan szeretném eltölteni,nem számolni a napokat,nem mérni a hőmet,nem figyelni minden változásra..stb.Október a nyugi hónapja lesz.

Mindenkinek minden jót!
Puszika: Viki
Vendég
 


Sziasztok!
Én is a pihit választom, bár kicsit tanácstalan vagyok. Esetleg írjátok meg, Ti mit gondoltok.

Danaaia!
Mi a címe a könyvnek, és hol rendelted meg?
Én március óta szedem a clostit. Sajnos 5 hónapig, 2 szemet, teljesen felügyelet nélkül (Szuper ismert dokihoz jártam! Erről az augusztusi beszélgetésekben olvashatsz), és hát nem történt más csak jól túl lettek stimulálva a tüszőim (volt, hogy 4 db isvolt) és ciszták lettek belőle. Elmentem másik orvoshoz, 1 hónap szünet és most napi egyet kaptam. Nekem teljesen rendes volt a ciklusom, csak kicsit alacsony volt a progeszteronom, emiatt volt feltehetőleg két nagyon korai vetélésem. Azoknál rögtön teherbe estem. Most pedig semmi. Ezért is gondolkodom, hogy nem szedem tovább, a progim úgyis az egekben van! Amúgy tanácstalan vagyok!

Mindenkinek nagyon jó és akciódús hétvégét! Húzzatok bele! Kép

Tina
vtina
 
 


Szia Tina!
A könyv címe SOS nőknek, 18 egyszerű gyakorlat. A könxvet attól a Tóth Líviától-ha jól emlékszem így hívják, ha nem akkkor elnézést-rendeltem aki a tanfolyamokat is szervezi és oktatja ezt a tornát. valamikor tavaly az egyik Kismamában volt egy reklám erről a könyvről és ott volt egy telefonszám ahol meg lehetett rendelni. 2000 Ft + postaköltség. A könyv egyébként 2 kötetes a második rész az igazi peteérést elősegítő torna, de akkor nekem azt mondta azt csak akkor rendeljem meg, ha 6 hónap után sem sikerül a fogamzás az alap tornával. Hát épp most készülök megrendelni a 2. kötetet.
Az nagyon hanyag az orvos részéről, hogy nem ellenőrzött rendesen . Engem minden hónap közepén uh-val megnézett, de nálam nem okozott ilyen gondot a napi 2 szem.
Ha érdekel a telefonszám megkeresem de most nincs kéznél nálam az az újság.
Sziasztok, most megyek tornázni
Danaaia

Kép
danaaia
 
 


Danaaia!

Szerinted hasznos ez a torna? Nekem peteérésem volt mindig rendesen. Jó-e méh erősítésre, könnyebb fogamzásra?
Nálam sajna úgy tűnik, inkább gátolja a closti a dolgokat. Ráadásul nekem egy csomó mellékhatása is van:
Híztam 4-5 kg, amikor szedem nem látok, azaz mindenféle hülységet látok, és hányingeres émelygős az állapotom. Gyűlölöm. Kép (főleg azért mert nem segít)
Mekkorák a lányaid?

Mindenkinek üdv!

Tina
vtina
 
 


Szia Tina!
A torna jó, a lényege az, hogy a sajátos mozgás segítségével serkenti a vérkeringést a méh és a petefészkek környékén. Ezzel biztos hogy javít valamit, hiszen több hormon éri az adott szerveket így az egész ciklust rendbe hozhatja. A leírás szerint még a petevezetőket is megmozgatja, tehát esetleges letapadásokat is meg lehet vele szüntetni. Ilyesmik vannak a könyvben. Persze én nem vagyok orvos hogy megállapíthatnám valóban vannak-e ilyen jó hatásai. Én azért szeretem mert legalább rendszeresen mozgok. Mit értesz azon hogy erősíti-e a méhet? Könnyebb megtapadást?
Az orvosod nem gondolkodik más kezelésen ha láthatólag ez neked nem jön be?
A lányaim 5(decemberben lesz annyi) és 2,5 évesek.
Nekem nem okozott semmilyen mellékhatást a Clostilbegyt, én jól reagáltam rá mindkét alkalommal. Azok a mellékhatások amikről írtál tényleg kínzóak, főleg ha reménytelennek és céltalannak érzed az egészet.
Nekem most kellene UH-ra mennem erre az orvosom közölte, mikor felhívtam hogy egész héten nincs belföldön, úgyhogy nem nézi meg, van-e érett tüszöm. Hát ez lelombozott. Úgyhogy most haragszom a dokimra.
Na sziasztok
Danaaia

Kép
danaaia
 
 


Danaaia,

akkor mérd a hődet!!! az is segít, bár az én dokim azt mondta,hogy az nem olyan jó módszer, mint az UH, de legalább belőni segít a helyes időpontot.... Kép

Tina, hogy vagy?

Böbe
baba76
 
 


Sziasztok.
Böbe. köszi a tanácsot. El is határoztam én már korábban hogy mérni fogom. De két gyerek mellett nekem ez nem megy: éjjel nem egyszer fel kell kelnem hozzájuk, vagy reggel olyan hirtelen ugrasztanak ki, mert pisilniük kell stb, hogy teljesen elfelejtkezem róla hogy mérni akartam. Így aztán lehetetlen pontos értékeket kapni.
De nem bízom a véletlenre, amúgy is igen nagy kedvem van az akciózásra, úgyhogy remélem épp a fontos napokon is lendületben leszünk a párommal.Kép
Böbe veled mi a helyzet? Olvastam korábban milyen rosszul esett, hogy egyik kolléganőd babás. Hát ezt az érzést én is ismerem. Most éppen közeli ismerősök közül kettő is babát vár. Annak ellenére hogy nekem már két lányom van, nem tudok megszabadulni attól a kínzó vágytól hogy még szeretnék. Pedig azt hittem, ha már lesz gyerekem nem fog érdekelni annyira a dolog. De ahogy ott tartok, hogy akkor újra szeretnék babát, alig tudok ránézni egy várandós nőre. és valahogy mindig egy csomó van a környezetemben. Talán ez amiatt van, hogy nekem sose sikerül csak úgy, mint a legtöbb nőnek. Persze örülhetek, hogy egyáltalán valahogy eddig sikerült már kétszer is. Nincs okom panaszra...De akkor is...Kép(
Sziasztok
Danaaia

Kép
danaaia
 
 


Sziasztok!

Böbe a kérdésedre röviden: szarul. Írtam ugye, hogy a dokim azt mondta 1% esély mégis van. Vasárnap csináltam egy tesztet, amin volt egy halvány 2.csík. A Férjem is látta! Megbeszéltük, ha nem jön meg 2 napig csinálunk még egyet, de nem reménykedünk. Késett is 2 napot, de a 2. teszt negatív lett és meg is jött utána. Jól kiborultam, aztán meg jól összevesztünk. Nem értem, mit tettem, hogy így szórakozik velem a Jóisten. Miért ilyenkor kell hibás tesztet a kezembe juttatni? Óvakodjatok a gravi rapid (vagy vmi hasonló) teszttől. Azóta olvastam itt a babaneten, hogy mást is becsapott így.
Az én környezetemben 3-an szültek az elmúlt egy hétben. 2 eset nem bánt, mert nagyon kedves lányok, sőt az egyiknek közönhetem mostani orvosomat! És az utolsó 2 hónapjában kb 2x találkoztunk hetenete a dokinál. A 3. egy kicsit igen, mert egy tapintatlan bunkó. Leírom a sztorit érdekel a véleményetek.
Elmentünk 4-en közösen síelni a 2. vetélésem után, csak azért mentem, hogy kicsit kikapcsolódjak, felejtsek. Ehhez képest ez a kedves leányzó bejött a szobánka egy Babát várunk című könyvvel és hangosan elkezdte olvasni azt a barátnőjével (unokateseóm)a velem szemközti ágyon, majd megkérdzte, hogy mi vettünk-e ilyen könyveket, és szoktuk-e olvasni. Mindketten tudták mi történt. Majd később hallgathattam, hogy igaz nyárra tervezik a gyerek projektet, de olyan rossz, hogy így 1 vagy 2 évet ki kell hagynia a síelésből, és ez szörnyű. Aranyos nem? Ehhez képest még abban a hónapban teherbe esett és 2 napja meg is szült. Egy bibi van, hogy ez a barom a fiú unokatesóm felesége. Én azóta nem nagyon vagyok hajlandó hozzászólni, amiért én vagyok a gonosz, hogy hogyan viselkedem ezzel az aranyos kis terhes lánnyal. Jó szitu, nem?
Na mindegy, asszem majd gratulálok neki, hogy sikerült eldöntenie ezt a nagy dilemmát: gyerek vagy síelés. Kép
Ma kellene elkezdenem szedni a clostit, de asszem kihagyom ezt a hónapot. Az nem gond, hogy előző hónapban szedtem, előtte meg megint nem. Nem kavarom be egy kicsit a szervezetemet?

Nálatok mi a helyzet?

Tina
vtina
 
 


Sziasztok! Kép

Danaaia, nem tudom mennyire ismered a sztorimat, úgyhogy röviden: 2003. február óta próbálkozunk, januárban mentünk el dokihoz, mert teljesen felborult a ciklusom, kiderült, hogy nincs peteérésem, ezért 3 clostis hónapom volt (március,április, május) a legutolsóban sikerrel jártam, megbabásodtam. A 9. héten mentünk dokihoz, aki látta, hogy elhalt, műtöttek. Minden OK, ez az első hónap, amikor próbálkozhatunk Kép Nem fűzök hozzá nagy reményeket, mert elég vékony a méhnyálkahártya, de azért az jó, hogy már lehet próbálkozni...
hát így vagyunk... Kép
Valóban egy kicsit rosszul esik, hogy lassan mindenki terhes körülöttem... Igazából ez a legutóbbi nem esett rosszul, csak szíven ütött (ha értitek mire gondolok), de előtte volt egy pár olyan ismerős, aki terhes lett (majd szült) és nagyon igazságtalannak éreztem, hogy neki egy megadatott, mikor az egyik nem akarta (becsúszott), a másik csak a férjfogásra használta szegény gyereket...

Igazából engem az borít ki, amikor valaki érzéketlen és ilyen-olyan frázisokkal próbál nyugtatni. Nem mondom, hogy nem rossz érzés, ha valakiről tudom, hogy terhes (mert ugye miért nem én vagyok az), de nem haragszom rá. Viszont ha valaki terhesen elkezd engem vigasztalni azzal, hogy ne csináljak ekkora gondot ebből, no meg nem kell görcsölni (stb) akkor meg tudnám fojtani....

Tina, a csaj -aki téged megsebzett- olyan érzéketlen bunkó, akitől én is falra tudnék mászni... (nekem szegény sógornőm mesélte a műtét után 8 nappal -védőnő- hogy hány terhese van stb. elég volt szegényre egyszer ránéznem: pedig semmi bajom vele és tudom, hogy csak figyelmetlen volt, de azt hiszem sosem fogom neki elfelejteni...)Én szépen gratulálnék neki és ezután ennyi (családon belül elég gáz összerugni a port...)

Dana, a hőmérőzést lehet egyszerűsíteni (én legalábbis azt tettem), hogy csak a 10-16 nap között és a végén, ha késik, mérem a hőmet... Merthogy abból látszik az ovuláció, ha meg babás vagy, akkor a baba... ha szerencséd van, ezt az egy hetet megúszhatod és tudsz mérni Kép Én is tudom ám, hogy babával már nekem sem lesznek déligalvós szombatjaim... Kép

Tina, szerintem a closti felfüggesztésével nem ártasz, ez nem hormon! Mégis, miért nem akarod szedni?

Böbe

ps:bocs, ha hosszú voltam...
baba76
 
 


Sziasztok!

Asszem igazad van Böbe a gratulát illetően. Fapofát öltök, mondok pár dícséretet aztán elhúzok. Fél óra és max egy nap kiborulás.
A clostit azért nem akarom szedni, mert nélküle azonnal sikerült teherbe esnem, amióta szedem nem történik semmi. (csak ciszták)A múlt előtti hónapban sem szedtem és a vérvétel szerint akkor a fogamzás megtörtént. A múlt hónapban a 12. napon 25 mm-es volt a tüszőm. Ez nem abnormálisan óriási???? Mintha túlstimulálna valahogy ez a bogyó, pedig csak napi egytet szedtem.
Szerintem nekem ez nem használ. Most 1 hónapot kipróbálok nélküle, aztán megbeszélem az orvosommal.
Azért is akarok szünetet tartani, mert most 1 hónapig orvoshoz sem akarok járni. (e nélkül ugye meg nem jó szedni, ezt én tudom a legjobban)Az állandó vizsgálatoktól nem lehet elfelejteni a dolgot. Hogyis tudnám mikor havonta 2x menni kell, mindig ezeket az alkalmakat várom. Vissza kell zökkennem a normális életvitelembe, mert kivagyok.
Ma pl elkezdtem újra tornázni, holnap megyek kozmetikushoz szuper oxigénes kezelésre, hétvégén meg veszek magamnak egy csomó ruhát. (Persze 36-osat, hogy hamarosan már bele se férjek) Kép
Dana!
Köszi a torna ismertetést, megpróbálom megszerezni valahonnan. Ha nem megy kérek egy kis segítséget!
Sziasztok,
Tina

Ui: többiek hol vagytok?????
vtina
 
 


Én ha esetleg engem is hiányoltatok itt vagyok csak nem történik semmi velem,várom,hogy hasson a páromnak a gyogyszer(kb. 2 hónap)
Vendég
 


Sziasztok!

Uj vagyok a babanet forumon, eddig csak olvasgattam, de mivel fokozodik a helyzet es gyulnek a kerdeseim, raszantam magam, hogy vegre irjak! Kép

Vtina: Sajnos mi egy cipoben jarunk, ezert is fordulok elsosorban hozzad. Nekem is 2 vetelesem volt december ota. Most valtottam a heten dokit, mivel az elso nem volt hajlando semmilyen vizsgalatot elvegeztetni... Veteleseim a korai szakaszban voltak (6,5. heten), igy valszeg progihiany, ahogy a tunetekbol latszik. Uj doki felirta a Clostit, de nem irt hozza Duphastont, sem Ultrogestant. Neked felirt ilyet Closti melle a dokid? A Closti segit novelni az alacsony progiszintet?
Hormonvizsgalat nekem majd a 2. Clostis honapban lesz csak... (?) es probalkozni is csak akkor lehet (kaptam antibiotikumot is most 6 napig, es talan emiatt nem lehet meg belekezdeni a projiba???)
Jah es UH-t sem mondta, hogy kell nezni.
Lanyok, ezt minden esetben kell vagy nekem azert nem, mert eddig a mensim normalis volt mindig?
Vtina: a te dokid, amiket irtal rola, nagyon lelkiismeretesen tunik. Elarulnad nekem a nevet? (Ha gondolod megadom kesobb emiatt a mail cimem, ha ide nem akarod beirni.)
Nah, most egy nagyon laikus kerdes: lehet Closti mellet ill. 2 vetelessel a hatam mogott szerintetek aerobikra jarnom babaprojekt beinditasat kovetoen? (Most kezdtem a heten, mivel a 2 terhessegtol 10 kilot hiztam.)
Noh, egyelore ennyit.
Koszonom elore is a valszokat!
falina
 
 


Szia Falina!

Üdv itt közöttünk.
Hát tényleg nagyon hasonló az esetünk nekem is az 5. 6. héten volt vetélésem. Nekem progi hiányt állapítottak meg, vérvétellel. Mást én nem szedtem mellé. A closti már az első hónapban nagyon megemelte a progi szintet.
Nekem a mostani a 3. orvosom, és egyenlőre tényleg le a kalappal.
Jól értem? úgy írta fel a gyógyszert, hogy nem csinált hormonvizsgálatot?????? Azért az kellene, anélkül honnan tudja mi a baj?
UH-t mindenképp kell nézni!!! Ezt a 2. orvosom is kihagyta, csak itt tudtam meg a többiektől fél év után, hogy kell. Hát meg is lett az eredménye.
A mensim nekem is teljesen normális volt (szinte órára pontosan jött meg)
Csak nem a SOTE 2-re jársz?
A mostani orvosom a Schöpf-Merei-ben van. Tényleg nagyon rendes, ha érdekel természetesen megadom a számát. Az én véleményem, hogy nem érdemes kitartani egy percig sem olyan orvos mellett, akinek a tevékwenységében nem bízol 100%-osan. Nagyon fontos dologról van szó, ráadásul egy rakás pénzt fizetünk érte, akkor vizsgáljanak tisztességesen!
Tényleg hasonló cipőben járunk. Én is abbahagytam a tornát (meg is lett az eredménye Kép )De én sem mertem járni. Most elkezdtem megint. Szerintem az első 2 hétben jó a torna, utána én nem fogom csinálni. Ha megjön akkor megint elkezdem. Ha elkezded szedni a clostit vigyázz mert szerintem farkaséhséget okoz. Legalábbis nálam az volt. Csillapíthatatlanul kívántam mindent, és teljesen tudattalanul megettem azt, ami elém került. eddig csak nevettem azon, akire azt mondták, hogy hormonális okokból hízik, ma már nem így gondolom.

Bocs ha kicsit összevissza válaszoltam a kérdéseidre.

Tina
vtina
 
 


Szia Tina!

Szerintem a legjobban teszed, ha kikapcsolsz. En tavaly hagytam abba a fogamzasgatlo szedeset, majd ezt kovetoen harom honapig egy darab menstruacion volt es utana is fel evig csak egy es fel. Szoval jott a Closti, mert nem ertek a peteim, meg a minden reggel homerozes, meg az ideg, hogy egy selejt vagyok es mindenkinek gyereke lesz csak nekem nem. Addig fokozodott a helyzet, hogy augusztusban betelt a pohar. Beszedtem ugyan a tablettat, de se homerozes, csak akkor szerelmeskedtunk ha kedvunk volt, csak magamra meg a ferjemre koncentraltam, sokat buliztunk nyaraltuk, meg minden.

Az eredmeny: most toltottem be a 8. hetet. :-))
macsek75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?