Új privát üzeneted érkezett!

Lábvéleményt köszi :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Z akkor tényleg centire is emberes! :wink: :D
Makikám csak 66 :roll: szal ahhoz szt nem rossz a 7kg.

ja, almahéjat persze, gondoltam, hogy lehúztad! :wink:

nem tudom, fogak függvénye-e, hogy mekkorát harap le, inkább, hogy gyakorlottabb legyen az ilyenfajta evésben - de lehet, hogy rosszul gondolom.

én banánkarikát - tudom gázos :wink: - adtam eddig csak kézbe, a kb fél centi vastag karika felét szedte le fog nélkül és nyelte be.

kölesgolyót is szeretnék, de múltkor a védőnő nem ajánlotta még ,merthogy feltapad a szájpadlásra.

angel37
 
 


Nekem is ma ajánlották a kölesgolyót, sztem ki fogjuk próbálni, úgy gondoltam apróbbra vágom szét , felébe, vagy négybe. Az jól olvad a nyáltól, kevéssé fullasztó.
De mitől lesz gyakorlott, ha nem adok neki? Úgy döntöttem próbálgatjuk, én meg közben feszültem sasolom :roll:

Megnéztem az előbb, Zé is 66 cm volt a 7 kilós súlyához :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

 
 

hát ez az! sasolni kell :roll: :wink:

vmelyik nap úgy eltűnt egy csörgő a szájában, hogy komolyan azt hittem, képes lenyelni, mint a tojásevő kígyó :roll:
két ilyen csörgőt amúgy nem találok, de tán mégse nyelte le :lol: , asszem inkább elgurította vmi lehetetlen helyre.

na, igen? :lol: de ő akkoris nyúlánk volt, ugye?
kíváncsi leszek, korrigált 1 évesen mekkora lesz Makilány, még 3 hónap... 8kilóra tippelek, centi teljesen passz.

angel37
 
 


Angel:csörgőkígyó? :lol: :lol: :lol: Na, de anyuka, kérem...!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Beköszönünk.
Lencsém már jól van, eszik is rendesen!!!!
Lázam pár nap után lement, de sajnos randa vírusfertőzést kaptam el a doki szerint (hol???!!!!), így torok-nyirokmirigyeim óriásiak.

Sajnos aludni nem alszunk, Lány este 8-fél 10 között fekszik, reggel 6 előtt kel. Éjjel virrasztunk 2 órát, 1-3 közt.
Nap közben 3x fél órát alszik, azalatt a házat vakarom, és Lencsém ébren csak ritkán tolerálja, hogy én gép elé üljek (pl. most).
Nem tudom, Ti hogy csináljátok????? Se film nézés, se egy könyvet nem tudok kézbe venni (mikor?! :oops: ), este meg mikorra a Nagyot le tudom nyomni az ágyába (fél 10), én is bezuhanok, szal ennyi az életterem... :roll:

Na majd eccer biztos tudok én is jönni, hiányoztok nagyon!!!!!!!

Kicsit visszaolvasok...Puszi Mindenkinek!

tillidian
 
 


Till, jó, hogy jöttél!:) Ne aggódj, az én csajszim is elromlott. Eddig itt dicsekedtem, hogy végigalussza az éjszakákat, most már inkább kerülöm a témát :-)) :oops:
Szóval, elalszik 21.30 körül és éjjel 3-kor felkel és 5 percet (!) szopizik, azaz max. szomjas lehet, mert ezt evésnek nem nevezném. De emiatt fel kell kelnem nekem is, ez van. És utána alszik 7-ig szépen a kiscsaj. Csak most ez az éjjel 3 órai 5 perces szopizás a divat nálunk.
A kiságyban sajnos nem alszik el, sír, hogy vegyem ki onnan. De szívesen elalszik pl. a babakocsiban, ha tologatom benne, vagy a cicin. Jaj, úgy látszik sajnos nem vagyok valami ügyes ezekben a dolgokban. De nem szeretnék ráerőltetni semmit.

Till ügyes vagy, hogy tudod vakarni a házat, akárha 30 percekre is!!! :-) Főzni tudsz? Úgyértem jut rá időd?
Vendég
 


nya, most nálunk se volt kerek a dolog, pedig reméltem, hogy a hosszúkásra nyúlt este után netán alhatna tovább. de 6-kor felsírta magát :? kivettem, fogtam egy kcsiit, visszaalukált 7-ig. akkor átvittem magunkhoz, hátha :roll: erre totál felélénkült és elkezdte püfölni az apját ( :lol: )

Tilli,
filmet nézni, olvasni nekem se jut időm, ha van, akkor ülök a gép elé! :roll: :wink:
Lencsi végre jól eszik, csak beáll egyszer az éjszaka+alvás is!

Baba,
ez jóóó! :lol: csörgőkígyó! :lol:


új mutatványunk van, a hülyepofavágás:
feláll a járókában, de nincs rács, nem tud mibe kapaszkodni, csak háló, annak támaszkodik tenyérrel meg arccal :shock: hogy milyen pofák sülnek ki abból kívülről nézve :lol:

angel37
 
 


Alma zabálók mind tüneményesek! Nekem az ikrek az apjuk kezéből rágták az almát, ketten cuppantak rá. :D

Rágás: kölesgolyó, buláta, babapiskóta jól mállik, nyugodtan lehet ezzel kezdeni, nálunk 2 fog már elégnek bizonyult hozzá, és piszokul élvezték.

Till!
Jaj, rémesen hangzik, mintha magamat olvasnám a Balus korszakból. Nem tudok neked okosságot írni, de veled vagyok!

At öbbit elfelejtettem, megjártam a DMet 3 gyerekkel. Balu nélkül nem ment volna, irtó ügyesen segített.
vovanda
 
 


Skrisz, sikerült ma melózni Esztitől?

Most jöttünk a vásárlásból és a postáról, sajnos mindenhol sírt Dorka. Pedig tiszta pellussal, teli hassal, boldog babaként hoztam el otthonról. Megint feszítette magát, ha megálltam vele (ld. sorbanállás a postán). Na, persze mindenki azonnal előreengedett, legalább ennyi előnye volt :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a drukkokat!
Megjártuk a genetikai uh-t... Gyors volt, az egész kb. 5 perc. :?
A szonográfus néma csendben volt, engem a frász kerülgetett. A végén kinyögte, minden rendben.
Nem bírtam megállni kérdések nélkül. Így rákérdeztem arra, h a korának megfelelő méretű-e. A válasz annyi volt igen. (itt 1 héttel fiatalabb a terhességem). Aztán a neme felöl is tudakolóztam. Erre közölte, h kisfiús, de ez biztosra később tudják megmondani. :) (Lehet, h csak az április bolondját járatta velünk.) Jövő héten Hajdú doktornőtől talán többet megtudunk!

Voltunk védőnőnél is, szívhangot is hallgattunk (uh-n ezt sem csinálták). Sajnos megint több fekvésre vagyok itélve, mert méhlepény mélyen van. Az elhalt embrió 3 hét alatt 12 mm-rel lett kisebb.
A lényeg, h magzati fejlődési rendellenességre utaló jel nem látható!!!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok minden topiktársamnak és családjának!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Bols, frankó, hogy ilyen semmi volt a genetikai Uh!! Nekem is lent tapadt a méhlepény és eléri a méhszájat. A nőgyógyim meg sem nézte Uh-gal a 10. hét óta. Sőt, azóta 1* voltam, akkor is csak beszélgettünk és a 24. héten megyek legközelebb. Még labort sem kért. Háááááááát....

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bols,
hu, én is betojtam volna ettől a némaságtól! :roll: igazán kommentálhatta volna, hogy mit néz, mi van.
DE a lényeg a lényeg: rendben van a babuci! :D :D
na az meg nemsoká úgyis kiderül hogy április elsejei fütyilibbentés kamu volt-e :wink: :lol:
fekvés :? na az nekem is kijutott annak idején, ki kell bekkelni :roll:

Vanda,
fog nélkül mit javasolsz nyámmogni? :)


nálunk is nyafogi van ma, semmisejó, biztos hidegfront :roll:
előbb ránézek, csupasz láb, levette a zokniját és elhajította... tiszta nyál volt.

angel37
 
 


Baba,
vigyázz magatokra, azért legközelebb tényleg nézzen rá arra a tapadásra!
legtöbb esetben feljebb húzódik, nem csinál gondot.

angel37
 
 


Angel, Krisz, csatlakozom, hidegfront lehet, bébihiszti van. Fogjunk össze anyukák, küldöm a nyugtató Csííííííííííííííííííííííí-t:)

Bols, nagyon szuper hírek, gratulálok! Ez a genetikus igazán megszólalhatott volna, francnak ijesztget!
Vendég
 


Angel-hez csatlakozom, nekem is ez volt a gondom, a 12. heti genetikai UH-on vették észre. És magától feljebb húzódott, nem lett semmi baj. Nem lehetett házas életet élni és ugrálni, futni, valamint sokat kellett pihenni. Ahogy nő a méh, úgy feljebb húzódik legtöbbször.
Vendég
 


A dokim nem is tudja....

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bols!
Örülök, hogy minden rendben.

Angel!
Kölesgolyó, buláta. Nyammogható, nyálban remekül szétázik... 8)
vovanda
 
 


Bols!
Ejej, szófukar szófukar szonográfus :? Hajdú drnő majd kárpótol :)
Jó eredményhez gratula!! :D

Twist!
Szűk 3 hónaposan a majd 6 óra alvás egyhuzamban nem rossz azért :)

Till!
Oh, te szegény, remélem most már helyre jöttök mind :)

Én mióta megszültem, most olvastam el az első könyvet.... filmezni azért szoktam, az estéim egész nyugisak. Fel is vettem az egyetemen ezt a félévet, hogy a tanulás mennyire fog menni, azt még nem tudom :oops:

Vanda!
3 kölökkel Dm-ezni, le a kalappal :) Igen emlékszem az alma-evős képre :D

Angel!
Zé is képes a torkáig ledugni dolgokat, sokszor hiszem, hogy mindjárt iderókázik tőle, de nem. Mielőtt a habtapit lenyelésbiztossá tettem eltűnt egy pici szemecske.... de a Pizsire gyanakszom, szerintem ő ette meg :roll:
Járókás-hálós képeket izibe!!!!!!
Zé kajálás közben mókázik és vágja a pofákat, rájött hogy nekem tetszett mikor a savanyúra így csinált, most már csinálja egyfolytában :D :D

Na megébredt.. 2 óra alvás egyben....el sem hiszem :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Mi tegnap megpróbáltuk a babakekszet. Letörtem egy felet, annak elnyammogta a felét. :lol: Bezzeg, ha a pürében van egy kis darabka valami, akkor már öklendezik Eszti.

Lois, semmi baja Zé lábának. Szép formás, mint a popsija. 8)

Bols, a lényeg, hogy rendben van minden. Hajdú doktornő sem az a kedveskedő típus, de a maga módján közlékenyebb.

Baba, mit nem tud a dokid? :roll:

Angel, ez a hintába hányás gáz. :lol: :lol: :lol: (együttérzően röhögő szmájli nincsen) :D

Twist, ma nálunk nincs hiszti. Én bent ülök a bankban, anyu meg pesztrálja a gyereket. Felhívtam, hogy mi van, azt mondta, egy angyal. :lol: Ezek szerint csak az én fejemet unja. :? Vagy érzi, hogy feszült és fáradt vagyok. Anyu meg a megtestesült nyugalom.

Tilli, nyugi, szerintem itt senki sem ér rá se filmet nézni, sem könyvet olvasni. Én is azért vagyok sokszor idegbajos, mert nekem meg muszáj melózni is napközben.

Vanda, Balu már egy kis gavallér. :D

skrisz72
 
 


Skrisz.hogy a méhlepény lent van. Ugyanis ő legutoljáta a 10. héten uh-ozott.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


na, úgy néz ki, csak egy óriásit üríteni kellett, - na meg szellőztetni - azóta fülig ér a szája, és úgy néz ki, mindjárt elalszik! :D
közben ma kétszer találtam úgy, hogy vigyorogva verte két kézzel a padlót - közelebb menve látom, hogy rókájában tapicskol :x

Lois,
hűha, nem szorult meg a kutya? :roll: nem figyelt valami a termékben? :wink:
még jó, nekünk gyárilag kispóroltak néhány szemet, de a múltkor simán kikapta a macska egész pofáját, meg egyből szedné fel az egészet.
kép sajna nincs, mire előhúznám a gépet, fejbúb lenne... de majd próbálok! olyan, mint amikor vki harisnyát húz az arcába :)

Baba,
két hét múlva ő fog uh-zni?
jó lenne, ha jól megnézné, hogy áll most a tapadás...

Krisz,
na hurrá!
az a babakeksz pontosan mi? :oops:

Makicsaj is tökjól elvan anyámmal, neki hajlandó aludni az ölében is :shock: szinte mindig arra jövök haza :)
ilyenek ezek, unják az anyjuk képit :roll: :lol:

Vanda,
köszi, nekem szimpatikus a kölesgolyó, hátha most már védőnőnek se lesz kifogása :wink:

angel37
 
 


Én azért nem adtam még babakekszet, mert nem találtam gluténmenteset. Olyan is van? Babapiskótát is ugyanezen okból. Azért próbáltam a rizspehelytallért, de az nem jött be, a köles az tuti lesz, csak most épp nincs itthon.

Skrisz!

Kösziiii :)
Mikor ezt láttam, rátok gondoltam :wink:
http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... e&store=32
Ha feszült vagy a biztos leveszi Eszter, sajnos ez olyasmi, amit nehéz kontrollálni. Egy ismerősöm ilyenkor kimegy a kertbe, ott van egy fája és azt rugdossa :roll: Pár rúgás és kimegy a feszültség :roll:

Angel!

EnyéGyerek is ma már kettő akkorát produkált, hogy ihaj :shock: Mondjuk evett is akkorát :) Ma avattuk a hippes gabonapépet, bár kicsit sűrűre csináltam, de beverte meggyel. Szerintem beválik uzsinak, 3 félét vettem.
Rókatapicskolás: Behalok ezen a kölykön :D :D :D

Kutya végtermékét nem szoktam figyelni, a kertben végzi, C. takarít, télen a hóban kampányszerűen, mondtam, ha tavasszal találunk a fűben egy rózsaszín habtapi-korongot, azt már talán ne hozzuk be a házba :roll:

Valszeg sikerült ma képet csinálnom a fogacskákról, majd teszek fel...ha még nem unjátok... :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Bocs Krisz, a blogodban olvastam, hogy nem tudtál tőle dolgozni, azaz csak nehezen. De akkor ez tegnap volt, kicsit le vagyok maradva :oops:
Örülök, hogy ma egy kisangyal a kiscsaj:)

Lois, köszi a bíztatást, hogy nem rossz ennyi alvás egyhuzamban:)
Amúgy a fiúbabák jobb alvók? Mert egyik fórumos barátnőmnek kisfia van és 4 hónaposan 12 órákat alszik. Tök ügyes!:)

Angel, gratula a megkönnyebbüléshez:)))) Dorotty is tiszta boldogság rotyi után:) Ismerem azt az önfeledt vigyort és békés gőgicsélést:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.02 16:50-kor.
Vendég
 


Lois, nem unjuk! Tegyél fel képeket!:) Olyan szép kisfiad van, szeretnék sorszámot húzni hozzá Dorka részére. Hányas a miénk? Kb. 1500. lehet Dorotty:) :wink:
Vendég
 


Angel, nem tudom.Hozzá megyek magánra, de még megvizsgálni is csak 1* vizsgált meg, a múltkor a gyulladás miatt.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois, ez tök jó! Jót röhögtem. Persze azt írják, hogy az ütésektől védi a gyereket. :wink: Nem azt, hogy az ágyat a rágcsálástól. :wink:
Keksz: Milupa Biskotti az van ráírva: enhalten gluten

Csajok, aki csinált már Milupa tejpépet, az írja már meg, hogy milyen állagú lett. Totál felidegesítettem rajta magam. Olyan mint a híg fos. Nem lehet kanállal megetetni, és nem megy át a cumin sem. Az az adagolás, amit ráírtak, az nem jó.

skrisz72
 
 


Lois,
tejpépet Makilány is imádja :D
Hippből a vaníliás gríz és a banános-barackos - na annak konkrétan hányás íze van, de őt nem zavarja.
Nestlé gyümölcsöset is szoktunk, asszem abban van valami gabona is.

na igen, a tavaszi itt-ott még rózsaszín korongot már ne tegyétek vissza az figura szemébe! :lol:

jöhet a fogas kép, ilyen állapotban a fogakat még úgyse láttuk! :wink:

Krisz,
nekem is mindig hígfos állagú volt, aztán jó púpos evőkanálnyikat kezdtem belerakni, úgy már jó. de az nem Milupa.

Twist,
lánybabák is tudnak jó alvók lenni :wink:

angel37
 
 


Skrisz!
Igen az gluténes. Enthalten, t-vel, gondolom, az van rajta, az azt jelenti, hogy tartalmaz glutént.
Most gondolod, hogy azt írják rá a Brendonosok, hogy a vérnyulak ellen óvja szegény védtelen ágyikót?? :D :D :D
Tejpép passsz. Ha nagyon híg rakj hozzá még egy kicsit, én mindig szemre kevertem a Sinlacot, meg ma is a gabonapépet. Nem is szoktam kanalazni bele, inkább csak szórom.

Angel!
Tejpépet nem próbáltam, van egy Milupa mintám, de csak porosodik a sarokban. tejeset még nem akarok adni. Ma kukoricadarás rizspehelypépet evett.
Meg vettem 7 Corn-t, de az gluténes, azt eltettem későbbre.
Fogacskásat felteszem maj, hogy lásd ilyen lesz nektek is nemsoká. Azóta sincs semmi változás?

Twist!
Azért a 4 hósan 12 óra alvás egyben, az eléggé szájenszfiksön nekem :shock:
Okééé, sorszámot küldöm fényképes jelentkezési lap ellenében
:wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
még mindig több orra van, mint foga! :wink:
mi már nagyok vagyunk a tejeshez! :) vízalapú ez is. védőnő is javasolta, mivel kissúlyú, kellett egy kis dagasztás :wink:

egészalakos pelenkás (bikinis helyett) képet óhajt a kispasid? 8)

angel37
 
 


Haha! Én keltem a legkorábban!:-) Itt kukorékolok és olvasgatom a topicot. Csajok, olyan jókat tudtok írni, hogy itt vihogok magamban:))))
Vendég
 


Hali!
Csak gyors bekukk, boldog húsvétot mindenkinek!

Lois!
Lassan bunyó lesz Zé kegyeiért. :lol:

Skrisz!
Hagyd pár percet állni a tejpépet, tejbegríz állagú lesz.

Twist!
Felejtős, fél 6 óta fent vagyunk, csak eddig ikreztünk, hogy Balut ne verjék fel. :P 8)
vovanda
 
 


Én is itt, egy kávé meg kölköm jelenlétében, aki épp transzba esett a kölesgolyóktól :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
Milyen fajta kölesgolyót vettél? Hátha Dani is transzba esne tőle kicsit... :D
vovanda
 
 


Sziasztok!

Áldott, szép Húsvéti Ünnepeket Mindenkinek!!!!!!! :P :P :P

(dobtam pár képet a gémélre is...)

Twist,
a múlt hétig rendeltem az ebédet a teletál-tól, de ettől a héttől már erőt vettem magamon és főzök is :oops: (krumplifőzelék, parileves, mákos tészta, sült pulykacomb már sikerült :P )

Mindenkinek pussz

tillidian
 
 


Nagyon szép Húsvéti Ünnepeket kívánok mindenkinek!!!

Till, ügyes vagy az ételkészítéssel. Hát igen, egy ideig a Hortobágyi palacsinta, vagy a Rigó Jancsi valszeg hanyagolva lesz:)))) Minél gyorsabban kell főzni. Amíg hagy a baba.

Az Auchanban Megapack nagy csomag Pampers pelenka volt nagyon olcsón, akkora dobozni, mint egy nagy színes tévé, alig fért be a kocsiba. Ez jó ideig elég lesz.)
Vendég
 


Sziasztok:


Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Till!
Ügyes vagy. Én már listát írtam a gyorsan elkészíthető kajákból és arról főzök. :D
vovanda
 
 


Vanda, hát megint nyertél a korai ébredésben!:))
Igazából a szaggatott alvás világrekordját döntöttük meg éjjel. 1/2 1-től kezdve Dorka másfél óránként keltett, így most azt sem tudom, hol vagyok. Még jó, hogy a babanetes jelszavamra emlékeztem ilyen roncs állapotban. :roll:

A babáknak mindenképpen az alsó első fogai jönnek ki először? Mert Dorkának felül a "vámpírfogaknál" van megfehéredve az ínye és mintha duzzadt is lenne. Ez persze nem lenne tankönyvi dolog és ilyenről még nem is hallottam.
Vendég
 


Sziasztok!

Lányok nem semmit termeltetek és ég is a pofámról a bőr, hogy nem tudok nagyon vissza olvasni de sajna időm mostanába igen kevés.

Twist Milán is éccaka kb így alszik bár ő akkor is kiveszi a kajából a részét! :lol:

Lois én se vagyok szakértő de szerintem is ok KisZé lábikója!

Tilli remélem Lencsi baba többt fog szunyizni és így több időd lesz ránk! (mondom én hehe :roll: )

Angel Dióka csúcs az almával!! :lol:

Mi voltunk csípőszűrésen HU-on is (koponya, has, csípő) és sima csípőn is.
Minden ok!
Sajna kapunk kiscipőt a lábikó miatt! :roll:
Na és ami a csúcs ha hason alszik a lábára kell húznom egy kerek mozsdószivacsot amit be kellet vágni csillag formába.
Így ha hason van maga a lábfeje a levegőbe van a szivacsnak hála és nem nyomódik a szivacs által.
Elég viccesen néz ki szegény kölök!
Jelentem Lois kész lett a MaiTaiom nagyon szép lett barna kék csíkos grafitszűrke pántal!
Egyszer fel is kötöttem de Milán kb3 perc múlva űvölteni kezdett.
Remélem hozzá fog szokni!
Ja és képzeljétek végre megnyertem a hintát!!!!!!!!
Most már itt is csak azt remélem szeretni fogja!
Ezt hozta neki a nyusz!

Valaki mondja meg nekem tényleg igaz az hogy egy gyerek nem tudja magát túl enni?
Nekem más a tapasztalatom Milán multkor 160-at evett és utána nem tudott elaludni és 3-szor bukott is amit nem szokott. :roll:
Tegnap este meg 150-et és kb szintén ez volt a menet.
Mit csináljak mert tegnap is olyan vadul kereste még a cicit 150-en után, rángatta a fejét túrta az orrát, röfögöt és a száját nyitogatta.
Ki mit csinál ilyenkor?
Nehezen sikerült cumival át vágni szegényt, de tényleg igazából nem tudom ilyenkor mit kell csinálni. :roll:
HÁT NEM LEHET ÉHES ENNYI KAJA UTÁN!!!!! (NEM?) :oops: :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Mindenkinek nagyon szép Húvétot!

Sikerült végigolvasnom mindent, de hogy mi ragadt meg az más kérdés. :oops: A fényképek felett nem tudok elsuhanni.

Angel!
Dióka képek nagyon édik. Hogy falja az almát! :lol:

Lois!
KisZé a szívem csücske, annyira kis cukor.

Nikó!
Annyira kis aranyos ez a kiccsaj is. Tényleg minden baba olyan szép!!

Nna, ide kellett vennem a kis porontyomat. Ő is imádja a klaviatúrát. Most nagyiéknál vagyunk, így kicsit pihizek. vagyis úgy mondanám csak Littivel kell foglalkozni.

Till!
Nagyon remélem nem lesz már nálatok semmikórság az idén!!! :wink:
Külben kb. nálunk is az a he lyzet, mint nálad, csodálom a rendszeres fórumozókat, hogyan csinálják. Én azért kezdtem el reggel írni, amikor Liti visszaalszik, csak így én nem alszom vele, pedíg bírnék, vagy a tennivalóim váratnak magikra. :)

Bols!
Hajdú dr.-nőnél remélem sikerül mindenre választ kapni és jól "lencsevégre" kapni a kis pocaklakót.

Baba!
Mindjárt itt lesz az a 24. hét és akkor biztos sikerül megnyugodnod végre. Minden rendben van. :wink:

Twist!
ne ostorozd magad, hogy nem vagy ügyes, akkor én lehúzhatnám magam a wc-n, ha azt nézem, hogy Litti kb. 3szor szopizik éjszaka, még kb. 2szer plusz felkel, csak mellettem alszik el éjjel is nappal is. Pedig párom szerint én vagyok a legjobb anya. :lol:

Rani!
Kis Milán nem semmi. Én amondó lennék, hogy elvileg elég neki az a kajcsi. Nem tudom ilyenkor mi van. :)
Gratula a hintához. Én mosz a Kriszes féle ruhósra vadászok, de ha így megy tovább értelmetlen lesz venni, mert kinőjük.

Mó!
Kreatív hajlamim a következőkben élem ki: mézeskalács sütés díszítés, Litti képes, gyönygyfűzős piros kartontojások, és rajzolok fali képet a kiságyhoz. Micimackóst.

Puszika és minden szépet és jót hozzon a nyuszi!!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Ja, még valaki kérdezte a tejpépet,
Mi Milupa HA-s pépet szoktunk vacsizni, ill. Litti és én tápszeres kanállal mérem ki, 7 kanál tápszerhez ( kb. 21g) adok 80ml vizet.
Ez elvileg fél adag de ezt sem eszi meg.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Boldog nyulat mindenkinek!
Ma anyuhoz megyünk, holnap meg anyóshoz. :D És ha már húsvét, akkor igyunk rá egyet!

Kép

Kép

skrisz72
 
 


Igazad van Krisz, ne csak a locsolók legyenek részegek!:)))
Vendég
 


Katerina köszi a választ, igen én is úgy gondolom hogy bőven sok amit eszik, de sajna nem tudom elaltatni addig amíg így mint az őőőrűűűűlt keresi a cicit.
Erre kéne valam jót kiatlálni, mert ugye utána meg ott a túlevés probléma.
Szupi, hogy tudsz egy kicsi pihizni, szerintem mindenkire ráfér!

Esztike köszi az ötletet megyek is a hűtőhöz és nyomok én is egy Karamalzt! :wink:
Virtuális kocccccintás! :wink:

MIndenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

(Milánnak van egy cuki nyuszis cucca ha lesz fotó felteszem, no meg ha még belefér a kis segge (4,5kg-al)!! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, azt olvastam, hogy az anyatejtől nem lehet elhízni (mindig ezzel bíztatom magam). Sógornőm szerint érdemes teát, vagy forralt vizet adni a babának, ha túl sok tejcsit fogyasztana.
A kislányom a cicin szeret elaludni, tehát én sem tudnám megállítani, ha túl sokat szopizna, meg azt nem is lehet kívülről látni.
Vendég
 


Skrisz!
Ez nagyon jó, küldd be a cégnek, hátha leesik egy kis lóvé az ingyenreklámért :wink: Eszter cukinyuszi :D

Angel!

Igen, pelusosat :wink:

Vanda!
A Biopontosból a simát (enyhén sózottat) próbáltuk. Ennél natúrabbat nem talált C. Ügyesen eszi, nem tömi be, hanem fogja a kis markában és rágja körbe 2 kis fogacskával.

Twist!
Nem minden babának az alsó, a gyereke kis részének a felső bújik ki először. De nekem azt mondta a védőnő, hogy ott máshogy bújik ki, nem púposodik úgy, hanem látszódik simán, ahogy jön egyre lejjebb a fog, az ajkát ha felhúzod. De amúgy élőben passz, én Zénél még nem látok semmit belőle.

Rani!
A barna-kék az a kedven színpárom, nekünk olyan babakocsi (csokoládé-égkék). Majd tegyél fel képet Milánról az MT-ben!! :)
És a kiscipő már megvan? Mit szól hozzá? Szivacsos alvás mókás lehet :)
Hinta remélem bejön, ha már ennyit küzdöttél érte :)

Kat!
Aranyos vagy, köszönjük szépen :D
nekem Zé elég nagy szabadságot ad, ő az a típus, aki elég jól el tud már molyolni magában, vagyis itt mellettem :D Meg ő egyedül alszik. Én tudatosan nem altattam "magammal", ha ilyenkor lefeküdnék vele, semmire sem lenne időm. Este is egyedül altatom, leteszem, "cupp, szép álmokat kisfiam", és ajtó becsuk. Egy hang nélkül alszik el. Most már nappal is. Persze nem volt mindig így, de most már nagyon ügyes. Igyekszem figyelni a jelzéseit, és következetesnek lenni, nálunk ez volt a titka.
Most olvastam egy Vekerdi-s cikket az altatásról, nekem nagyon tanulságos és önigazoló volt :roll:
Én most néztem ki a kétállásos hintaállványt, és filóztam, hogy vegyek -e mág rá rúgósat, de szerintem már túl nagy hozzá, inkább csak sima babásat fogok felrakni.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Fogacskák:

Kép

Iszom, és mutogatom a süsüfogaimat..... utána Anya átöltöztetett:

Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


de helyes fogacskák! :lol:
Vendég
 


Twist igen Milán is szeret ott elaludni!

Lois persze teszek fel képeket!
Cuki KisZé fölöl nincs,mert akkor tiszta nyuszi lenne! :lol:
Ha nincs akkor igazságtalan a sors, hogy nem osztotta el felülre is egyet akkor tudna legalább szotyizni! :lol: :lol:
Dobok két képet!

Kép nyuszihinta

Kép tokásnyuszi:O)

Kép

Kép
raniko
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: