Új privát üzeneted érkezett!

hehehe, délelőtt annyira esett az eső, hogy most meg rá sem ismrek az időjárásra...
süt a napocska! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


3 azaz három órát aludtak Csajszikáim :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


aztamindenit! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

szerintem mi kimerészkedünk, úgy néz ki mintha már kieste volna magát az eső! ...vagy naív vagyok :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 

 
 

gombocka remélem nem baj... :D

mi is voltunk lent, gyorsan fel is jöttünk :D :D :D :D :D nagyon hideg szél fúj :(

KépKép
kusi
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:31-kor.
szonce82
 
 


Szonce: köszi :wink: Nektek nyugodalmas jó éjszakát akkor :wink:
Kusi: mis is voltunk lent, hát tényleg volt szél, de kibirtuk :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Charlott: használtan a hinta hátha
http://www.babaapro.hu/kinal/babajateko ... -babahinta

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Babusok: köszi a hintás honlapot! már írtam is a tulajnak, hogy érdekelne a dolog. :-)

Képzeljétek, az egyik májusi kismama megszült tegnap!! Ő is 31 hetes volt, de a méhlepénye felmondta a szolgálatot és azonnal kikapták a babócát!!! Szerencsére mindketten jól vannak, de azért a para elindult bennem vagy inkább fokozódott. Ezek szerint bármelyik nap történhet valami és kint lehet a babóca! :shock:

KépKép
charlott
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:31-kor.
szonce82
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:31-kor.
szonce82
 
 


Hahó, na most tudtam leülni, eddig rajtam lógtak :lol: :lol: Éjjel Laurci végigaludta :shock: :lol: , Tammának bedugult az orra :cry: így sokszor keltünk, aztán már velem aludt :oops:
Charlott: hu, akkor innen is gratulálunk az elsö topikbabátoknak :wink: 31 hét már jo, biztos rendben lesznek :wink:
Te meg ne aggódj, bizti bent marad még Krisz egy jodarabig, csak ameddig kell :wink:
Szonce: nagyon jo a tipp :wink:
milyen volt éjszakátok?
mi szobafogságban vagyunk 4ig, szerelik a nagyliftet, de ha kész szeretnénk majd lemenni :wink: addig meg hátha lesz megint nagyszunya :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


na tegnapi maratoni szunya elfelejtve :? 1 óra Laurci fél óra Tamma :evil: :evil: :evil: klassz, és mire lejutnánk tuti fáradtak lesznek :evil: :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:31-kor.
szonce82
 
 


Szonce: de jo lenne :wink: akkor még értekezünk :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:31-kor.
szonce82
 
 


Szonce: lassan megyönk, már jo a lift :wink: ha lejöttök még csörizz :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:32-kor.
szonce82
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:32-kor.
szonce82
 
 


Jó reggelt!
Nálunk Tamma taknyos lett és éjszaka nem tudott aludni igy jött orrsziporszi, picit már köhög is :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:32-kor.
szonce82
 
 


Kép Kép
szonce82
 
 


Kép
szonce82
 
 


Szonce: hu akkor Nálatok is zajlik az élet :lol: :lol:
Micimaci-mi is szeretjük, Csajoknak van fa mesekönyvük, azt imádják nézegetni :lol:
és itatják a babát cumisüvegböl :lol: és mondják h gluglu :lol: ez nem tartozik a micihez ugyan :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:32-kor.
szonce82
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

charlott: húúú, nem gondolj arra a kismamira aki szerdán megszülte a kisfiát :cry: tegnap miattuk is sírtam :( :( :(

Nagyon hideg van, ma se megyünk sétálni :( viszont holnap 2körül lemegyünk a Máltai játszótérre kipróbáljuk a baba hintát.
Ti nem jártok holnap arra?

brrrr ma megpucolom az ablakokat :?

babusok: Tammának jobbulást!!!!

KépKép
kusi
 
 


Sziasztok!

Ez a fránya tavasz, most megint hideg van... :evil:

Köszönöm a biztató szavak a korai szüléssel kapcsolatban, már kezdem összerakni a kórházas cuccost. Börönd már nyitva várja, hogy belepakoljak! :-)

Ma voltam a terhesgondozóban a doki konzultáción. Egy órát megint megvárakoztatott és még a nevemet sem tudta kinyögni - csak, hogy jöhet a következő (ez az új becenevem).
Én próbáltam kedves lenni, de ő teljesen hülyének néz. pl: Rákérdeztem, hogy miképpen lehet 3 szülési dátumom az UH alapján, és ő csak azt makogta, hogy ne vegyem figyelembe semmit sem számít az UH-s eredmény.
Akkor kidekorálta a kismama könyvemet, az elejére írta rá, hogy mikor kell jönni hozzá újból. Eddig érdekes módon a leletek sora végére tudta írni a köv.dátumot.
Aztán megkérdezte, hogy élek-e nemi életet? Ez miért kérdezte meg? Szoktak ilyet kérdezni???

Kivagyok ettől az embertől? Meddig muszáj még hozzá járni?
Hu, megyek ebédelni...

KépKép
charlott
 
 


Kusi: szerintem, nem egy kismamiról tudunk, mert az én ismerősöm jól van és kislányát is levették a lélegeztetőgépről.
Te melyik kismamás történetről hallottál?

KépKép
charlott
 
 


charlott: hú, akkor biztos nem egyre gondolunk! Nem neked küldtem jelet pár perce másik fórumon? :oops:

kitartás, már nincs sok hátra :D

KépKép
kusi
 
 


Kusi: huha? melyik másik fórumon találtál rám?? :shock:
h-n szoktak jeleket küldeni, de ott nem nagyon szoktam lenni...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára charlott 2010.04.02 14:22-kor.

KépKép
charlott
 
 


igen :D lehet akkor nem is neked küldtem a jelet :oops: :oops: :oops: :D :D :D
ott olvastam rekag naplóját, azt hittem őt írtad :(

KépKép
kusi
 
 


de akkor kinek küldtél jelet?? ki lehet a hasonmásom?? :-)

KépKép
charlott
 
 


jájjj :D :D :D :D :D :D :D :D
pedig tökre örültem, hogy rád bukkantom ott is! na lelövöm magam :D

KépKép
kusi
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:32-kor.
szonce82
 
 


Szia Szonce!! :lol:

A Húsvét rokonlátogatással telt, ami kellemes volt, bár most már fárasztó sok időt ülve tölteni. Tegnap sajnos nem tudtunk sétálni menni a csúnya idő miatt, pedig ezt terveztük. Ehelyett kismostam az összes babacuccost és összeállítottam a kórházi csomagomat is. :lol:

Hajvágás a kis Ádinak? Izgis lehetett, mikor páromét vágom, akkor is van bennem egy kis félsz (remegő kéz) vajon sikerül-e? Tök jó, hogy nyugisan tűrte az egész hadműveletet. :-)

KépKép
charlott
 
 


sziasztok csajszikák!

örülök, hogy itt vagytok. remélem nektek is jól telt a húsvét. nálunk minden rendben volt, csak én robbantam le tegnap este. eljött a hidegfront, és este óta teljesen nyomi vagyok. hajnal óta már 5x voltam a wc-n, és mind az 5x bele is beszéltem a kagylóba :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?
szegény férjem addig itthon volt. olyan 10 után tudott csak bemenni, addig ő látta el a kispöttömöt.

nekünk is megvolt az első hajvágás, a tincset el is raktuk. viszont Szonce: tetszettek a játszóházas képek, hol voltatok?
Charlott: nem kell aggódni, hogy ha veled egyidős terhes már megszült. a babulit tényleg tartsd benn még pár hétig, utána már mehet minden simán.
Babusok: volt egy kis nátha?szegényke... :cry: :cry: :cry:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:32-kor.
szonce82
 
 


haho, beköszönök, hát nálunk nem ugy alakult a husvét ahogy terveztük, Csajszik még mindig betegek taknyolnak meg köhögnek ezerrel :cry: :cry:
nem is mentünk sehova :cry: nagyik jöttek meg aposék
tincset majd én is akarok, de még odébb lesz aszem :lol:
Gombocka: migrén?
Charlott: ügyi vagy pakkal, de még ne legyen rá szükség :wink:
Szonce: iwiwen vannak fotok? majd meglesem ha ott kell keresni :wink: mi is néztük már ezt a parkot, na majd egyszer :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce: nagyon jok a képek, édi kopi :wink: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:33-kor.
szonce82
 
 


Szonce: nem tom, még jön a rágo párja, de lehet meg is fáztak pedig mindig felöltöztünk :? de ugye hol sütött a napocska hol nem :?
játszoházrol nem hallottam
Csajok kaptak babakocsit meg megcsináltuk az elöszobát (nincs mit szétpakolni :lol: ) egész nap tologatnak meg bébitaxiznak :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Gombócka: jobulást kívánok, gondolom a migrén eredményezte ezeket a dolgokat és remélem ma már vidáman indult a reggel! :-) Hasonlókat egy icipicit átérezhettem tegnap délután, ugyanis a szokásos kis sétám alatt nagyon szaporán vert a szívem és néha még a látásom is "elment". Padon ülve azt éreztem, hogy elájulok. Gondolom ez a fránya front okozta ezeket a "kellemes" perceket. Itthon meg hányinger kerülgetett. :(

Babusok: Nektek is jobbulást kívánok! Ez a szeszélyes április... :roll:

Szonce: megnéztem a játszós képeket, nagyon tetszenek, főleg a színek benne. Hol van ez a játszósház?
És tényleg más lett fiad arca a hajvágás által. :wink:

KépKép
charlott
 
 


Jó reggelt!
Charlott: nana, probálj pihizni :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok: úgy érzem, hogy mást sem csinálok, mint pihizek! :-))
Szerintem a hányinger az evéstől lehetett, mert már olyan nagy lehet Krisz, hogy a gyomromat nyomhatja. Így egyszerre nem tudok sokat enni (ez jó).

Képzeljétek: egyik kismama ismerősöm hétfőn megszült, normálisan a 40.héten. Érdekesség az, hogy a múlt héten találkoztunk és egy magasok vagyunk és egy hasmérettel is rendelkeztünk. Azt hitte, hogy én is hamarosan szülni fogok.
Láttam a képeket a babajáról és nekem nagynak tűnt, nem az a bébi apróság, hanem kész gyerek.
Az jutott az eszembe, ha még nekem több mint 1 hónap van hátra, akkor én óriás bébit fogok szülni???? Nagyon nem szeretném ezt...

KépKép
charlott
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:36-kor.
szonce82
 
 


szonce: tényleg cukika lett Ádám a kis hajacskával. megnéztem az eleven parkot, és tényleg jónak tűnik. lehet hogy mi is kipróbáljuk :D :D :D :D :D :D :D
Charlott: a hasonló pocakméret az elenyésző. engem is néztek pár hónaposnak mikor az utolsó heteket nyomtam. nem karták elhinni, hogy már a 9. hónapban vagyok.
sajnos migrénem van, addig nem volt, míg terhes voltam meg szoptattam, de sajnos hamar visszajött. :? :? :? :? :? :? :? :?
babusok: jajj szegénykéknek bújik a fogacskájuk?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:37-kor.
szonce82
 
 


haho, szunya van :lol: éjszaka jo volt, de este elalvás után volt nagyobb köhécselés, szegény Laurci hányt is picit a tápit :cry: ma koppkopp pici köhögés van meg továbbra is taknyolás :? fogacska Laurcinál már karcol Tammának csak fehér pötyi látszik :lol:
Szonce: nálunk is megy anyán logás, ezért is tudok kevesebbet jönni na meg a betegség :?
Charlott: bizti joméretü lesz Krisz :wink: a pocak azért nem teljesen mérvadó ne aggodj :wink:
Gombocka: akkor már nem szopiztok? tudsz vmi gyogyit bevenni vagy ilyenkor semmi sem jo?
Kusi??? nem ér eltünni :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Halló Mindenki!

Remélem jól vagytok és sok időt töltötök kint a szabadban! :lol:

Én már nagyon izgatott vagyok, mert ma megyek a szülésznőhöz, akit egyik ismerősöm ajánlott. Mint égből a villámcsapás, olyan váratlanul ért a dolog. Így kicsit megnyugodtam, hogy lesz szakértő mellettem a vajúdás, szülés alatt, után. :D
Az élet még mára beszervezte a védőnőt is. Persze mindent egy napra tesz! Gondolom, most kell majd a gyerekorvost is kiválasztanom. Akkor, ahogy ajánlottátok azt érdemest választani, aki együtt dolgozik a védőnővel. :wink:

KépKép
charlott
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?