Új privát üzeneted érkezett!

Juli- ne szomorkodj, annyira sajnálom, hogy ennyi gondod van :? De előbb-utóbb meg lesz a jutalmad, egy kisbaba, csak türelem, bár gondolom ennyi év után abból van a legkevesebb :roll:

Csip- Ezt neked is írhattam volna, bár te még nem próbálkozol annyira régen, kitartás Csajéééééém, meg lesz az a babóca, ez biztos :wink:

Iner- Nagyon szép a pocakod és a szoba, hát az nagyon csajos :D Tetszik a falszín, szép élénk és nem az a hagyományos, nekem bejön :D

Joli- Örülök, hogy egyben vagy és maradsz is egy darabig :D Mit mondtak a nyákdugóra??vagy az nem az volt akkor??

Na én megyek főzni!!

Pusz

KépKép
gyancsi
 
 


Tetűűűűt átadom Julinak, Csipnek és Ediiinek :wink:

KépKép
gyancsi
 
 


Megjött Ancsa :wink:
csip-csip18
 
 

 
 

[quote="ancsi"]T írta:ancsietűűűűt átadom Julinak, Csipnek és Ediiinek :wink:


kösziiiiii :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Na lányok a meggyes pite a sütőben, a hús elpkészítve a rizs még ráér. Azt szúrtam el, hogy kellett volna valami virág, valami dísz az asztalra. Nem tudom mivel pótoljam a gyertya tartó az nem olyan mutatós. :roll: Na mindegy.

Juli
Szegény Kírus katéter én is utálom, mindennél jobban. :?

Joli
Örülök, hogy minden rendben, kitartás.

Ancsa
Milyenek lettek a virágok? :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Suzytündér: Ügyes vagy :D
csip-csip18
 
 


susy!
köss egy masnit a nyakadba, és ülj az asztalra ;)

remélem kírus már tud babázni... jó lenne, ha rendeződne ez a vérnyomás-dolog :? aztán holnap megcsodálom a kislegényt :) baba-mama szobába lesznek... elvileg (kírus azt szeretné)

katéter... egyetlen lukam, ahol még nem járt orvos :shock: :oops: :lol: úgyhogy remélem, nekem majd sikerül elkerülnöm :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Csip! köszi szépen :) hát jól vagyunk, már elég keveset tudok aludni éjszaka, állandóan fájnak a csípő csontjaim...és kb 4x tuti ki kell mennem pisilni is :(

Joli! örülök, hogy minden rendben veletek, már nincs sok hátra, csak kibírjátok egyben azt a pár hetet :)

Juli! köszi a dicsit neked is :), már nem lesz sokáig kiadó az albérlet :)

Ancsi! köszi a dicsit! ti hogy vagytok?

Zsu! mi a helyzet nálatok?

Onlány! fájásaid voltak? aztaaa nem semmi....azóta mi a helyzet?

pussz mindenkinek!

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Iner: sajnálom, hogy ennyit kell kijárnod pisilni :?
De már nincs sok hátra :)

Én ma eléggé nyomorultul vagyok...Mondjuk fáradt is vagok, meg punnyat...Közben még a hasam is görcsölget, hát mondhatom, k@rva jó :? :? :? Legalább jönne meg akkor :cry:
Hisztis lettem :cry: :cry: :cry:
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Susy
Sajnálom, hogy pont ezt nem akarja Kristóf szétrágni, de akkor törd össze neki :!:
Hogy sikerült a szülinap :?:
Vérnyomásod :?:

Joli
Örülök, hogy akkor minden rendben, pihizzél sokat :!: :wink:

Iner
Nagyon szép a pocakod és a szoba is tiszta csajos :!: :wink:
Jól vagyok, holnap uh lesz délben és már nagyon izgatott vagyok :!: :oops: :wink: délutánra fáradok el, jobban mondva akkor vagyok nagyon álmos, a reggeli korán kelés még megy :!: :wink: nincs nagyon étvágyam, van, hogy rágondolok egy kajára, hogy fúúúúú ezt most nagyon ennék, aztán meg, amikor ott van előttem nagyon nem kívánok :!: :roll: a melleim feszülnek továbbra is, a tesztjeim sötétednek folymatosan :!: :lol:

Ancsi
Nagyon szép hétvégét kívánok Nektek, érezzétek jól magatokat, de jó, hogy anyuddal is találkozol :!: :roll: :wink: anyukád tudja már :?: az Én anyukám tegnap tudta meg, de még akkor sem akartam igazán elmondani, de valahogy így jött ki, akkor jött el annak is az ideje :!: :wink: sírt nagyon, jön velem pénteken az uh-ra, mert a férjecském dolgozik sajnos :!:

Julcsi
Minden tiszteletem a tiéd :shock: további sok erőt és kitartást drága :!: :roll: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Sajnálom a nega tesztet :!: :cry:

Kírus remélem már jobban van :!: :?: :roll:

Pusszantás

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Szép jó reggelt Mindenkinek!!!

Gyönyörű álmom volt :D sejtitek vagyis inkább tudjátok mi lehetett az :wink: de TITOK!!!!!!!!!!!Nem írom le mi volt az :wink:
Pszzzzzzzz pszzzzzzzzzzzzz pszzzzzzzzzzzzz róla :wink:
Hátha ..... :lol: :lol: :lol:
Aztán kiváncsiságból az ágyból megmértem a hőmet, ami elöszőr 2 perc után, mert mát nagyon türelmetlen oltam volt: 36.7 Aztán még 5 perc múlva meg már: 37.0!!!!Hát aztán nem tudom :D
De nem remélek semmit és nem élem bele magam...Mert lehet kicsit megfáztam vagy kármi is!!!
Ma jó a kedvem és így nem rontom el egy nega tesztel, szóval várok inkább :D :D :D :D :D
De PSSSSSSSSSSSSSSZZZZZZZZZZZ :wink:

Legyen Szép Napotok!!!
csip-csip18
 
 


Csip
Szájban mérted :?
:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy: nem hónaljban...az nem jó :oops: ????????Azért is gondolom, hogy nem az van a háttérben, hanem valami megfázás :?
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Zsu
A vérnyomásom teljesen rendben ma reggel 120/70 volt. És reménykedem nem is megy feljebb. A tegnap este nagyon jól sikerült, apának ízlett minden nagyon, csak a romantikázás maradt ki, mert Kristóffal el aludtam, bár valószínűleg nem is bírnám már, olyan vagyok mint egy 80 éves vénasszony. :oops:

Jajj holnap déli uh! Én is izgatott vagyok nem még te! Van még teszted otthon? :lol:

Kitti
Szívből kívánom, hogy az álmod váljon valóra. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Csip
Szájban vagy hüvelyben kellene mérned :?: egy teszt esetleg :?:

Susy
Akkor örülök,hogy jól sikerült a szülinap és a vérnyomásod is rendben van :!: :wink:
Sztem most apácska el is tekint a romantikázástól :roll: :?: :wink:
Igen, van még és elfogyasztom őket :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


szép napot!

most írt kírus!
este végre kikerült kórterembe, de a kicsit még mindig nem kapta meg, mert nyűgös, sárga... hát, remélem, azért ma már végre együtt lehetnek :roll:
nemsokára átmegyek hozzá.

csip!
az ilyen álmok csodaszépek :D tartsd is meg magadnak a részleteket... hátha bejön :lol:
teszt???

zsu!
drukk a holnapi uh-hoz :!:

iner!
de jó... nem, az, hogy már mindened fáj... hanem hogy már neked sincs sok hátra :lol:

susy!
örülök, hogy jól sikerült az este... az meg, hogy kimaradt a romantikázás... ebben a korban már belefér ;)

nekem a hőm egyre magasabb... már nem tudom, mi van :o

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


kírus jól van, puszil mindenkit!
reméli, hogy ma már együtt lehet majd a babával...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Csip! ne is meséld el az álmod senkinek, mert akkor nem válik valóra :)
Mikor akarsz legközelebb tesztelni?

Zsu! holnap uh..nagyon izgi, szorítok nagyon :)
Aztán gyere ám a hírekkel :)
A melleim nekem is fájtak az elején, de a kajával nem volt gondom, csak a szagokkal :?

Juli! hát már nincs sok hátra....már vághatom a centit :)
Kírusnak sok puszit küldünk :)
Mikor mész dokihoz legközelebb? asszem kicsit lemaradtam mostanság... :wink:

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


iner!
húsvét után hívom a dokit, azt mondta, akkor csinál egy uh-t. ha viszont holnapra leesik a hőm, akkor felhívom a closti miatt. reméltem, hogy összfutok vele, ahogy megyek kírushoz, de nem... olyankor műtőben szokott lenni... én meg most felesleges nyígokkal nem fogom üldözni.

a centit vághatod is ;)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


sziasztok!


Bocsi, nem igazán tudok reagálni a dolgokra, csak gyorsan leírom a történteket.... Voltam ma drnál és ugye múltkor a külső méhszáj nyitott volt, a belső most bő egy ujjnyi :shock: és haskeményedéseim és fájásaim is vannak. Ma már benn akartak tartani, de határozott nemet mondtam. Kaptam egy nap haladékot, pontosabban holnap jelenésem van délben és ha tovább nyíltam akkor sajna maradnom kell és a drval húsvétolok, amit inkább szívesebben családi körben töltenék... Extra szigorú fekvés van a mai nap napirenden.
Drukkoljatok, hogy ne kelljen bennmaradnom! Kit értesíthetek, ha esetleg van valami...?

Kép
Kép
onlány
 
 


jaj most látom Kirus megszült!

Gratulálok a kisfickóhoz! Mielőbbi gyógyulást neked a vérnyomid a babának a sárgaság miatt!

Kép
Kép
onlány
 
 


Onlány
Sajnálom a méhszájat! Nekem írhatsz ha van valami, elküldöm a számon priviben, de inkább csak később legyen szükség rá.

Iner
Azta!!! :shock: Te tényleg nemsokára szülsz? Van áprilisban olyan nap, amit szivesen választanál, ha lehetne? :)

Juli
Nem haragudott apa a romantikázás kihagyása miatt, majd bepótoljuk. :)

Zsu
Képzeld ma a baba mama klubba fogorvos tartott előadást és teljesen elszörnyedtem amiket mondott a cumiról meg ujjszopásról. Képek is voltak. :? Bár szerintem ezek nagyon szélsőséges példák voltak, nem hinném, hogy minden cumizó, vagy ujját szopó gyereknek szörnyűséges foga lesz, de ő úgy adta elő, ráadásul a dentocart jól leírta, hogy a fluor ami benne van patkány írtásra szolgál. :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
susytunder
 
 


onlány!
nagyon remélem, hogy minden rendben lesz veled! mennek a drukkok :!:

susy!
én sokáig szoptam az ujjam :oops: kellett is a fogszabályzó :? és azért szerintem ez eléggé általános dolog.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Onlány! szorítok, hogy minden rendben legyen veletek ++++++

Susy! anyukám azt álmodta, hogy 25-én szülök, de nekem a 15. van a fejemben, de nem tudom miért, nem kötődik hozzá semmi, és nem is álmodtam meg...csak ha a szülésre gondolok akkor ez a dátum ugrik be :)
Majd meglátjuk...
Már nagyon parázok...

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


sziasztok!

Onlány drukkolok nagyon! minden rendben lesz! ++++++

Zsu holnap nagyon várunk a hírekkel!

Susy én is sokáig szoptam az újjam... talán még általánosban is... :shock: a fogsorom tökéletes! csak fehéríteni kéne, de annak nincs köze a cumizáshoz... :shock:

Csip :lol: :lol: :lol: drukkolok Neked ezerrel!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ancsa azért pihen is az ünnep alatt!!! nem kell mindig pörögni!!! :wink: :lol:

Ediii sajnálom! :( a témához nem tudok hozzászólni, sose volt cisztám, vagy nem tudok róla... reméljük távozik pirivel és csak egy hónapot csúsztok! drukkolok!!

Juli akkor most a Te hődet szugerálom így látatlanban... Zsu-nál bejött! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Iner nekem mindkét időpont szimpatikus, úgyhogy áldásom rájuk!! :wink: :wink: :wink: :lol:

Ha holnap nem tudnék jönni, akkor mindenkinek csodás hétvégét, sok locsolót, finom sonkát kívánok!!! :lol:
Puszi!

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat nagyon kedvesek vagytok, azt hiszem nagyon jól fog jönni nekem, mert már most nagyon izgulok, nem tudom mennyit fogok aludni, de pihennem kell valamennyit :!: :wink: Anyukám eljön velem, nem bírtam ki, hogy neki ne mondjam el, úgy sírt annyira édes volt :!: :wink: a férjem dolgozik nem tud velem jönni sajna :!: :roll:

Julcsi
Örülök, hogy Kírus jobban van és remélem már a babával van és végre láthatja :!: :wink:
Reméljük rendeződnek nálad a dolgok, drukk+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Susy
Sajnálom, hogy a fogorvos így leírta a Dentocart, de hidd el, hogy jó és hatásos semmi káros hatása nincs a kisfiadra :!: Én már régóta ajánlom mindenkinek, sőt a fogászaton gyerekeknek is szoktunk barázda zárást csinálni, ami megint egy nagyon hatásos, jó dolog a szuvasodás ellen :!:
Mi meg tudjuk mondani, hogy melyik gyerek kap/kapott dentocart vagy zimafluort, mert egyszerűen látszik a fogakon :!: sajnálom, hogy anyukámnak nem mondták el annak idején, hogy milyen lehetőségek vannak fogszuvasodás ellen, mert hogy volt akkor is az tuti :!:

Az ujjszopásról meg annyit, hogy Én 13 éves koromig szoptam az ujjam (most tudom nagyon megdöbbentek ezen), de nekem az kellett addig, és semmi baja a fogaimnak :!: nem voltak a fogaim szabályozva, egyszerűen ez genetika, a cumi sokkal károsabb, mint az ujj :!:

Onlány
Drukk, hogy ne keljen bent maradnod, de neked akkor meg sokat kellene pihenned :!: :roll: pihensz Te eleget vagy még mindig pörögsz :?:

Iner
Tényleg, Te nemsokára szülni fogsz, izgi nagyon :roll: :wink:

Többieket is puszilom :!:

Azt hiszem Susyval üzenek uh után :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Tündi
A fogfehérítést, ha írhatok ilyet felejtsd el, mert nagyon tönkre teszi a fogzománcot, megmarja és egyre kevesebb zománc fog maradni :!: mi, akit csak tudunk lebeszélünk róla :!: :wink: ez csak egy vélemény volt :!: a fogorvosnő, akivel dolgozok magának először megscinálta, hogy mit mondjon a betegeknek, kipróbálta, hogy ajánlja-e egyáltalán, de nem szabad, az ínyt is megmarja, nagyon káros :!: akinek egy kicsit sárgásabb a foga, annak egy polírozás, fogkő eltávolítással kellene fél évente vagy csak szimplán genetikailag olyan sárga, de nem lehet vele mit tenni, a lényeg, hogy ne legyen lyukas a fog, rendben legyenek, jól zárjanak :!:

Neked is szép hétvégét, sok locsolkodót :wink:

Én nem szeretem a húsvétot, csak a sonkát és tojást, de azt nagyon :!: :roll: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


iner!
átlagoljatok egy 20.-i dátumra :!: :lol:

tünde!
legyen igazad!
szuggeráld csak a hőmet! még legalább 5 napig ;)
gondolkodtam még lánynéven... Dorina? az is szép :)
én túl sok Violát ismerek... Vivient pedig kisgyerekeket... az Imola pedig nagyon összemosódik a vezetéknévvel az "i" miatt, és az sztem nem jó...
a gond, hogy én is nagyon nehezen vonatkoztatok el ismerősöktől. ezért is feltétel a névválasztásnál, hogy a családban, barátok, haverok között, volt oszt.társak között stb nem lehet olyan nevű, mint amit majd választunk :)

egyébként nekem sem voltak csúnyák a fogaim (olyan 8-9 éves koromig szoptam az ujjam :oops: ), csak kicsit előre álltak... nem nagyon, de ahhoz éppen elég volt, hogy kicsit selypítsek... a logopédus pedig azt mondta, addig nem foglalkozik velem, amíg nem OK a fogsorom...

zsu!
azért remélem, tudsz majd aludni.
nyugi :!: minden rendben lesz :!: :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


sziasztok!

Juli a Dorina volt a favoritom egészen tavaly őszig, amikor is megszületett egy közeli ismerősöm kislánya és ezt a nevet adták neki.. ezért én nem adnám... ez nálam is kizáró ok... meg ha negatív asszociáció társul hozzá... az én 3 kedvencem a Milla, Mínea és Médea... de apának nem tetszik... de remélem majd ki tudom harcolni...

nagyon nehéz ez! :shock: :?

Zsu igazad van a fogfehérítéssel kapcsolatban... csak az a baj, hogy nekem nem elszíneződtek, hanem eredetileg ilyen a színük... :(
és nagyon zavar... régen csak úgy nevettem mások előtt, ha a szám elé tettem a kezem... ezt a rossz szokást már kinőttem, de a dolog továbbra is zavar! :roll:
drukk a maihoz!!! :wink: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok!

Tündi
Nem tudom, hogy ma tartod-e a névnapodat :?: Én minden esetre nagyon boldog névnapot kívánok Neked :!: :oops: :wink:

Kép

Julcsi
Jelentem tudtam aludni :!: :lol: de nyugodt az nem vagyok egy percet sem :!: :oops: :wink:

Szép napot, majd jelentkezem :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk, ma nagyon sok dolgom lesz, így nem tudom mikor jövök még.

Tünde
Nálunk is azt mondta a tv, hogy a névnapod van, isten éltessen sokáig!!!

Zsu
Én 7 éves koromig cumiztam. Ősszel kezdtem volna az iskolát és a szomszéd ment Bulgáriába, azt mondta, ha nem szokok le a cumiról akkor nem hoz nekem semmit. Már az utcában járt hazafelé mikor eldobtam a cumit, de a fogamnak e téren semmi baja.
Ezért mondtam, hogy azok a képek amit mutogatott nem hiszem hogy általános dolog lenne, inkább szélsőséges példa, hogy ilyen is van.

Szép napot lányok! Zsu nagyon várom a délutánt, hogy túl legyél az uh- n és híreket halljak rólatok!!! :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Susy

A cél érdekében mindent megtesz az ember a mai napig :!: :roll: :wink: aranyos lehettél akkor is :!: :wink:
csak óvatosan a sok dologgal :!: :wink:
én még annál is jobban várom, tiszta lázban vagyok, de valahol a szívem mélyén érzem, hogy minden rendben van, csak most már legyen meg az uh is :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Ma dolgozok 8 éve a munka helyemen :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt....

Onlány: Én nekem is küldheted az sms-t :D tudod már a szmom :D Drukkolok...

Suzy: gartula a 8 évhez, társuljon ma még hozzá egy szép szívhang is :D

Suzytündér: tegnap megcsináltam a husit...Nyamiiiiiiiiiiiii...Fini volt nagyon :D

Tünde: Pocak fotó!!!!Rég volt :wink:

Iner-Joli: Hogy bírjátok????

Juli: Mai hőd????

Ancsa: émelygés???Róka koma???nem jött még???Mi van a cigivel???Nem hiányzzik???

Szép napot!!!
csip-csip18
 
 


Hát nálam amien jól kezdödött a nap anniyra szrul is végződött!!! :( Nem kellett volna felkellnem az álmomból :(
Haza mentem reggel és megtudtam, hogy az apukám tesójánál, rossz indulatú daganatot találtak a mellében és lhet már átétes is :cry:
Aztán már hetek óta fájdogál a kisujjam, tegnapra meg már a csuklóm is...
Na mondom benézzek a háziorvoshoz fél 12kor...Elküldött a sebszetre...ahonnan le a rögtenbe a hülye picsa nem csinált csukló rögten pedig mondtam aztán 30 percig várakozzni az erdményre 45perc múlva megkaptam...rohanás vissza a sebészetre...hát akkor menjen vissza, mert nincs csukló rögten...a jó édes kurva anyukat annak a rötgenesnek,,,pedig még mondtam is neki...wháááááááááá
na megint fél óra várkozzás az eredményre...mire megint vissza érnék a sebészetre...mit láttok???takarítási szünet fél óra...wháááááááá...na aztán du.negyed 4 re behívtak szerencsére az első voltam, mert ügye addigra már orvos váltás is volt!!!na közölték, hogy ínhüvely gyulladásom van a kisujjban(nem is ott szokott lenni)no meg a csuklóban is...Kaptam gyógyszert és 2 hét múlva kontroll!!!!Ja így értem haza 4 re...rohanás takarítani 10 ig!!!Befejeztük 4 lépcsőházat!!Végre!!!
Ezek voltak vannak....
Piri sehol!!!Talán akkor 33 én volt peteérésem???ha akkor volt kisit barna folyásom??? :roll:
csip-csip18
 
 


sziasztok!

tünde!
mifelénk ma csak az Áron-napot jelzi a naptár... de meglestem :oops: neved napja még kicsit arrébb van. de azért csatlakozok a többiek jókívánságához, hiszen a péntek is ok arra, hogy boldpg legyen az ember :D

zsu!
nagyon szorítok az uh-hoz!

csip!
sajnálom az ínhüvelygyulladást... tesómnak volt, gipszet is kapott. ami azért volt jó, mert miután már nem kellett neki, én használtam... khm... pl ha nem akartam dolgozatot írni :lol:
érettségi előtt, mindenből témazáró... juli 2-3 hétig úgy járt iskolába, hogy gipsz be a táskába, útközben felteker, tanárok megsajnál, dolgozat nem ír, majd hazafelé gipsz leszed, vissza táskába :lol:

hőm továbbra is 37,1... bimbó fáj :shock: nem tudom mi lesz ebből :roll: :?: de most már 4 napot kibírok, bárhogy is legyen... még ha meg is jön, akkor is a clostit is el tudom még időben kezdeni.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Julcsi

A hőd alapján még bármi lehet, minden jel egy nagyon fontos jel, csak az a baj sztem, hogy mindkettő jele lehet, de ebből baba legyen, szívből kívánom :!: :wink: jól bírod tesztelés nélkül :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


zsu!
mennyire bírom jól tesztelés nélkül? már ellőttem egyet szerdán... még nagyon gondolkodom azon, hogy ha marad a hőm, húsvét vasárnap megpróbálok még egyet a kedves szülinapjára :D csak attól félek, hogy ha megint neg lenne, akkor végleg cserben hagyna az eddig megmaradt erőm is :?
ha legalább lenne lila filcem... berajzolnám azt a 2. csíkot ;) :lol:

szóval egyenlőre úgy érzem, ki tudom várni a jövő heti uh-t... aztán majd az ünnep alatt meglátom, mi lesz velem...
csak hát ahhoz kell, hogy a hőm is maradjon :roll:

no, indulok kírushoz ;)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Szerintem és is majd Vasárnap, Hétfő körül ellövök egy tesztet...Már ott lapul a szekrényben (lily 2db-os :))Tegnap vettem...Szerintettek lehet, hogy 22-én volt peteérésem???Hiszem akkor volt barna folyássom....Elötte és utána hány nap van még??Gondolom nem csak a 22-ei nap az mikor megtermékenyülhet???Akkor a 14dpo-lehet tesztelni???Mert gondolom ez a liy nem a legérzékenyebb!!!Az meg htfőn van, 4-én ügye???

Huuu csajok össze szedtem egy-két kkérdést nektek!!4Segítsetek nekem :D
csip-csip18
 
 


sziasztok!

jaj, nagyon kedvesek vagytok! június 1 a hivatalos "nevemnapja", de én is tegnap tudtam meg, hogy ma is van egy... :) mindenesetre azért köszönöm!!! nagyon jól esik!!! :lol:

képzeljétek, ma mentem vissza az eredményekért a genetikára és kiderült, hogy én vagyok az Alien, a baba tőlem örökölte a kromoszóma rendellenességet! mondtam a genetikusnak, hogy ha ilyen makk egészséges lesz, mint én, annál jobbat nem is kívánhatnék!!! :lol: :lol: Ő is megnyugtatott, és felszólított, hogy most már tegyem el a genetika könyveket (biztos ahogy beszélgettünk, feltűnt neki, hogy utána olvastam egy-két dolognak...) :lol: :lol: :lol: nyugodjunk meg, és élvezzük ezeket a hónapokat!!! :lol: :lol: :lol:

csip sajnálom a kezedet! most akkor tessék pihentetni! különben nem hoz a nyuszi semmit! irgum-burgum!!!! :lol:

Zsu este mindenképp jövök, mert nagyon várom a híreket!

Juli szugerálok!!! :lol:

és akkor közkívánatra egy tegnapi fotó! :lol: tádáááám!

Kép

Kép
gtunde75
 
 


hááát, én nem tudom... így nem tűnik nagynak, pedig tegnap az uh-on azt mondták szép nagy baba!!!

Kép
gtunde75
 
 


alien-tünde!
:lol:
szép poci :D

csip!
4-e vasárnap... ha feltételezzük, hogy 22 volt a pé (mérj már hőt te lány!!!), akkor én kivárnám a húsvétot, és csak utána tesztelnék... úgy 6-7-e körül.
mondom én, aki már 2-t is ellőtt ebben a ciklusban :oops: de többet neeem :!: :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Hát igen kitudja, hogy kibirom-e húsvét utánig??? :roll:
Ez a nagy baj...De aztán lehet :wink:
És hány nap van elötte meg utána a megtermékenyülésre, ha a 22-ét nézzük???Elött utána 2-2 nap vagy, 3-3nap????
csip-csip18
 
 


csip!
a tuti, ha előtte 1, utána 1... szóval lényegében 3 nap összesen...

viszont elvben 2 (akár 3) nap is belefér... ez a kisfickók gyorsaságától, állóképességétől függ leginkább.

leginkább azt mondanám, hogy az esélyek egy 22-i pé-nél mondjuk 20-24-ig vannak... de persze semmi nincs kizárva ;)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


kírus írt, hogy végre magkaphatta a kislegényt, és vasárnap mehetnek haza... én meg közben hazahúztam a belem :shock: így nem tudom megcsodálni a babát :(

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


háááát, én inkább úgy mondanám, hogy előtte 3 nap és aznap...
a pete 24 órán keresztül megtermékenyíthető...(sőőőőt, egyes szakirodalom szerint 12...), viszont a kisfickóknak 11 óra az út a petéig... szóval ha hajnalban volt pé, akkor aznap este útjára indított kisfickók már nem biztos, hogy odaérnek.... :shock: viszont 3-5 napig életképesen várakoznak (minőségtől és nyálkától függően! ezért célszerű pé előtt együtt lenni!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

a helyzet az, hogy még egy "tökéletes görbéből" se mondja meg senki, hogy pontosan mikor volt meg a tüszőrepedés...ezért szokták javasolni, hogy körülötte érdemes rendszeresen, napokig lövöldözni... valamelyik csak betalál alapon!!!
:lol:

Kép
gtunde75
 
 


Hát akkor nem sok az esély :(
Mert mi elötte voltunk együtt 3nappal :oops: :?
Kiváncsi vagyok...De már nagy szám lenne, hogy ha ezek után kismerném a ciklusomat, mondjuk megjönne Hétfőn...mert pont azt néztem, hogy multhónapban meg a 32 napomon volt sok folyásom :oops: Akkor legalább már picit könnyebba helyzet... :roll:
csip-csip18
 
 


Azért bassza a csörömet, hogy nem voltunk együtt pont 22-én a Szülinapomon...De totálissan biztos voltam, hogy megjönn!!!!!!!!!
No mind 1 ez már...legalább ha köv.ciklusban ilyen van, akkor tudom, hogy nem kell tampont felhelyezni, hanem mást :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


[quote="csip-csip18"]D írta:csip-csip18e már nagy szám lenne, hogy ha ezek után kismerném a ciklusomat, mondjuk megjönne Hétfőn...

ha mérnéd a hődet! akkor ki lehetne ismerni a ciklusodat!!! addig foglak piszkálni ezzel, amíg rá nem szánod magad! :wink:

Kép
gtunde75
 
 


[quote="csip-csip18"]A írta:csip-csip18zért bassza a csörömet, hogy nem voltunk együtt pont 22-én a Szülinapomon...De totálissan biztos voltam, hogy megjönn!!!!!!!!!
No mind 1 ez már...legalább ha köv.ciklusban ilyen van, akkor tudom, hogy nem kell tampont felhelyezni, hanem mást :lol: :lol: :lol:


hát igen, az sokat lendítene a dolgokon!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?