Új privát üzeneted érkezett!

Nekem is ennem kell valamit, csinálok egy lazacos szendvicset. Mindjárt jövök. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


egyedül maradtam... :cry:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


talán mégsem? :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 

 
 

Itt vagyok, csak tolom a szenyót.

KépKépKép
bikfy
 
 


Nem akarok butaságot kérdezni, de te most bent vagy a kórházban?

KépKépKép
bikfy
 
 


Többiek így leléptek?

KépKépKép
bikfy
 
 


Jó étvágyat!

Igen, itt fekszem az ágyamban, mellettem lévő ágyban meg Bogi durmol. :D
Párom céges laptopját megkaptam kapcsolattartásra, veletek. :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


nehéz felvenni a fonalat, pedig csak másfél nap maradt ki, persze most aztán jött mindenki! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Akkor jó kis húsvétotok lesz. :shock:

utrót szereztél?

KépKépKép
bikfy
 
 


jöttek szegények engem vígasztalni. de legalább előkerült mindenki

KépKépKép
bikfy
 
 


bocs, de most nincs kis betűm, nagy betűm, mert 1 ujjal pötyögök. többi koszos

KépKépKép
bikfy
 
 


holnap szerzek!

ja, valószínű bent ünnepelünk... :? :roll: de mondtuk boginak, hogy nyugi, mert a Nyuszi itt is meg fogja találni! :lol: Ennek nagyon örült, és kérdezgette, hogy "minden házba be fog kukkantani, hogy ott vagyok-e?" :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


nálad még nem tartok a visszaolvasással :oops: mi történt?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


a vv-ügy?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


aha

KépKépKép
bikfy
 
 


nincs még megoldás?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Épp tegnap röhögtünk a férjemmel, meséltem neki, hogy gyerekkoromban mennyire féltem a nyúltól.

Ilyen ember nagyságú szörnynek képzeltem, akinek pirosak a szemei, csúnyán vigyorog és beles minden házba.
Még most is bele borzongok. :x

KépKépKép
bikfy
 
 


A héten szabin van a dokim, jövő héttől nyaggatom 1000-rel.

KépKépKép
bikfy
 
 


Kiszaladok, megeszem a Met-et.

KépKépKép
bikfy
 
 


Erről azonnal a "Három nyulak" verses mese jut eszembe, az iszonyat ijesztő, nagyfogú vérszomjas nyulakról szól... gyerekkorom rémálma, természetesen Bogi nem ismeri :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok,

Lucuzs,

örülök, hogy Boginak már nincs láza. Szerintem már ez is sokat jelent, remélem a köhögés is csillapodni fog hamarosan.
De jó, hogy külön szobában vagytok, így nem kell annyira tartanod a fertőzésektől.

Bumi,

jobbulást neked, sajnálom, hogy nem tudtok elutazni.

Bikfy,

megemelem a kalapom előtted, én sem vagyok futós típus. Előbb állok neki tornázni vagy valami gépen mozogni mint futni
:oops:

Nati,

kb 10 kg-ot híztam eddig, de eleve 7 kg plussz volt rajtam, és ez így már rengeteg :oops:

Babicsek,

milyen volt a gála?

Rodina,

örülük, hogy ilyen szépen nő a babátok és a szívhangját is hallottátok.
APukádnak továbbra is jobbulást kívánok! :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Szia Moncsim!
Danika alszik már? Ilyenkor ő még veled szokott pötyögni. Nem?

Luci!
Pedig képzeld ettől függetlenül nekem az az egyik kedvenc mesém. Tudom is kívülről. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! Hát ez jó!!! :D

Szia Monic! Hamarosan 3. trimeszter jön! :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


na csajok! engem most ért utol a fáradtság. Megyek lefekszem! Holnap próbálok benézni!

pussz!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Most látom odaát, hogy Cinkinek megint kisfia lesz? Tök jó!

KépKépKép
bikfy
 
 


Jó éjszakát!

Akkor én is megyek.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,

Danikát most apa tápszerezi, már meg van fürödve és szerintem a tápszer után el is alszik, mert megcsúsztunk a fürdetéssel mert még kiszaladtunk a tescoba.

Lucuzs,

ha nem tudnám, hogy hány hetes vagyok akkor is érezném, hogy a 3. trimeszter jön, mert egyre inkább fájnak a csontjaim, ma pl Dancival nem tudtam 4 kézlább mászkálni mert úgy éreztem, hogy ketté törik a derekam :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó éjt mindenkinek!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelt hétalvók! :D

Végre ma már itthon vagyok. Nagy terveim vannak mára, ragyogóvá kell tennem az egész házat.
Már megy a mosógépem, én még visszafeküdtem egy kicsit, mert bedugtam az utrót.

Vajon mennyi idő alatt szívódhat fel? Reggelente mikor beteszem, nincs időm fekve maradni, mert hát menni kell dolgozni. Attól félek mindig, hogy lecsúsznak. :oops:

A 3 nyulak nekem is a kedvencem volt, meg ez:

Szablya István: Nyuszi- mese

Nyúlmamának húsvét táján
nyuszilánya született -
egész népes rokonsága
körülállta, megcsodálta
a kis nyuszigyereket...
Örvendezve babusgatták
nénjei és bátyai
ölbe vették, dédelgették,
majd megették, úgy szerették -
vitték volna játszani...
Hoztak édes sárgarépát,
friss káposztalevelet;
táncoltak, daloltak néki
ám az álmos nyuszi bébi
nem játszott és nem evett...
Nyúlanyó az ajtó mellett
nevette a hajcihőt ?
de a végén megsokallta,
és a lármás nyuszihadra
feladta a nyúlcipőt...
Egy kis nyuszit boltba küldött:
Hozzon langyos friss tejet ?
két testvérke tüzet rakott,
másik három mosogatott ?
mindenki serénykedett...
Nyuszipapa sem maradt rest
ő a bölcső mestere:
Fürgén, gyorsan nekilátott,
egy nagy tojást ketté vágott,
s puha szénát tett bele...
Egy fél tojás így lett bölcső,
míg a másik darabot
kiskocsinak kinevezték,
és hozzá két nyúlgyerek szép
kerekeket faragott...
Holnap reggel ha felébred
az aprócska nyuszilány,
aki jó lesz, eltolhatja
kankalinos patakpartra
nyuszitojás kocsiján...

Anyukám és a nagyimék is sokat mesélték. :D

Luczus: Még ez a szerencse, hogy együtt tudtok maradni Bogikával. Gondolom nagyon lassan telnek a napok.

Még délelőtt elmegyek az uszodába is, meglesem a kis tündérkémet, mit alkot ott a medencében :lol: .
Aztán délben hazahozom az oviból és főzni akarok tejfölös husit nokedlivel.

Monic: jó volt a Gála, diákok csinálták a műsort, nagyon ügyesek voltak.

Szép napot nektek, a betegeknek pedig jobbulást!

Na most biztos elfoglalok az irományommal egy fél oldalt. :oops:

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Fél 8-ig aludtam!!!! :lol
Bogi még szunyál, így ideültem, úgyis kell az utró miatt a fekvés! Babi, nekem nem csúszik ki, hanem felolvad és kifolyik, kb. fél órával dugás után.

Kíváncsi leszek ma milyen napunk lesz! :roll:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Jó reggelt,

mindjárt én is izzítom be a mosógépet mert délután Dancival fodrászhoz megyünk és addig jó lenne pár géppel kimosni.

Lucuzs,

de jó, hogy ilyen jót tudtál aludni a kórházban, gondolom ehhez kellett egy nagy adag fáradtság is.

Babi,

biztos nagyon ügyi lesz a kisfiad az úszáson, aztán remélem ma megtalálja a gatyáját :lol:
Apukájával majd mennek locsolkodni?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Felhívtam a dokimat, hogy kérjek időpontot holnapra magánba, de sajnos nem rendel. Megbeszéltük, hogy átmegyek hozzá fél 1-re rendelésre, a szomszéd épületbe. Addig apukám bejött Bogihoz.
Megvizsgált, minden ok, a babó 2 cm-es, élénk szívhang, és magzatmozgás látható, bár azon a gagyi uh-n én csak egy pacát láttam. Mindent megbeszéltünk, írt utrót, de utólag látom, hogy csak egy dobozzal, de így talán kihúzom a maradékokkal 12-ig, amikor megyek terhestanácsadásra.

Viszont nem javasolja, hogy bent maradjak a Bogival, így csere lesz apával ma délután. Nagyon nehéz lesz! :cry: Persze, majd látogatni jövök, de akkor is! :cry: Tudom, ez most muszály.

pussz!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Lucuzs, sok-sok gyógypuszi Boginak, elhiszem, hogy szomorú vagy, de gondolnod kell a pici babátokra is, szerintem ezt Bogi is meg fogja érteni, okos nagylány ő! Puszi neked és a picinek is, külön.

Rodi, örülök, hogy nem lett komolyabb baj, és apukád rendbe jön, hiába, vigyáztak rá. Neki is küldök sok-sok gyógypuszit, és szerintem nyugodtan mondjátok meg, hogy úton van az unoka, ennek örömére biztosan hamarabb meggyógyul! :wink:

Kiki, Bikfy, 3. napi vv-re gondoltam. :wink:

Kiki, kellemes húsvétot nektek is!

Nati, köszi, nagyon drága vagy, felhívtam Ágit még szerdán, ő is ezt mondta, szóval lesz ami lesz, bár nem reménykedem. :roll: Írok majd mailt is.

Bocsi, nem tudom, ki kérdezte, ma vagyok a 8. napon.

Babi, drukkhegyek mennek!

Bifky, hajrá. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Bogi már jól van, köhög csak, de még jó darabig maradnia kell, most már a 7 napot emlegetik, és még csak a 3.-nál tartunk.

Most már itthonról írok, mert a nődokim kiparancsolt a kórházból, mostantól apával van bent Bogi, én látogatni megyek max. :cry:

Hát mit mondjak, ez iszonyú, üres házra hazajönni, mindenhol Bogi dolgai henteregnek... :cry: :cry: :cry: már kibőgtem magam, egyszer...

Ez most nagyon kemény lesz nekem, ilyen helyzetben még sosem voltam, Bogit többször kellett már nélkülöznöm, de eddig mindig én kerültem kórházba, nem ő.

Próbálok a babóra koncentrálni, mert ezt az ő védelmében tesztem, de egyenlőre nagyon nehéz... a párom elmagyarázta, hogyan tudom túlélni :roll: : egy kis házimunka, fürdés, majd ágyban tv-zés beájulásig. :D Ki fogom próbálni!!!

pussz!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Most értem haza, de sajna holnap sem tudok sokat jönni.

Luci!
Tudom, hogy nehéz, de hallgass a dokidra! Bogi is meg fogja érteni. Biztos szuper férjed van, meg fogja tudni ő is oldani. Kitartás! Nagyon örülök, hogy jól van a babód.

Bezém!
Köszönöm a drukkokat, aranyos vagy. Különben tök jó, hogy mindig van kiért izgulni, van miért szorítani. Éppen hamarosan neked is jön a pé, hát szorítunk nagyon. Tündérkédet ölelem.

Babikám!
Csodálatos ez a nyuszi mese. Még nem is hallottam, de nagyon örülök neki. Utólagos engedményeddel kimásoltam és kedden elmesélem a gyerekeimnek. Még az is lehet, hogy el fogjuk játszani. Köszönöm.
Na hogyan úszott az a gyerek?

Moncsi!
Milyen lettél? Én is ma voltam fodrásznál, egész szép lett a hajam és nagyon olcsón dolgozik a csaj. Ma voltam nála először.

KépKépKép
bikfy
 
 


Csajok!

Ezúton kívánok Mindenkinek Áldott, Békés Húsvéti Ünnepeket!

Kép

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi!
Remélem, nálatok is minden rendben. Apudnak továbbra is jobbulást! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nem nagyon volt/lesz időm jönni a 7végén, de majd pótolom.

Addig is csodás-pihenős, napsütéses-illatos Húsvétot kívánok Mindenkinek!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Bikfy: örülök hogy tetszett. Ügyes vaol Marci, csak nem meri a víz alá tenni a fejét, úgyhogy van még mit gyakorolni.:D

Most itt vannak az unokatesók, nem sok időm van írni.

De csajok én mos olyan ideges vagyok. Folyamatosan érzem hogy szúrkál a hasam . Én nemtudom mi ez, de nagyon idegesít. Már attól félek nehogy méhen kívül ágyazódjon be esetleg a baba. Vagy fertőzést kaphattam az inszemitől? Vagy csak normálisan zajlanak a dolgok? De ezt kéne éreznem? Szóval parázok.

Luczus: Nagyon nehéz az biztos, de ügyes leszel és ki fogod bírni. Küldöm az energiákat hozzá. :wink:
Bogika jó helyen van, neked pedig tényleg nagyon kell vigyáznod a kistestvérére. Egyébként ő hogy bírja nélküled?

Na szaladok is tovább, ha tudok jövök. Addigra remélem múlik ez a nyavalya. :?

Kép
babicsek
 
 


Bikfy: Hát az a húsvéti kép csúcs! :lol: :lol: :lol:

Kép
babicsek
 
 


sziasztok


szeretnék mindenkinek Kellemes Húsvéti ünnepet kívánni,és sok-sok locsolót!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok!!

Kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk mindenkinek!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Lucuzs!
Örülök, hogy Bogi már jobban van! Biztosan hamar meggyógyul, hisz ha vidám, játékos, akkor már az nagyon biztató! Édes lehetett, mikor aggódott, hogy a Nyuszi megtalálja-e! Olyan cukik tudnak lenni! Azért sajnálom, hogy bent kell töltenetek a Húsvétot!

Sajnálom, hogy cserélni kell Apával, lelkileg biztos nehezen viseled! Boginak elmondjátok, hogy miért Apa vigyáz rá? Nagy vigasztaló ölelést küldök neked!

Babi!
Milyen volt az úszás? Hogy vagy? Érzel már valamit? Majd, ha Marci jobban megbarátkozik a vízzel, biztos bele meri tenni a fejét a vízbe! Szerintem meg az sosem baj, ha az ember tiszteli a vizet!

Monic!
Jaj, de jó! Jön a 3. trimeszter. A súlyoddal ne foglalkozz, majd ha megszülsz, majd lemegy! Most az a lényeg, hogy ti jól legyetek!

Bikfy!
Minden nap mész futni, vagy attól függ, hogy este mennyi időd van?
Milyen lett a hajad? Mit csináltattál?

Beze!
Én kérdeztem, hogy hányadik napon vagy, mert valahogy úgy kalkuláltam, hogy közelítesz a ovuhoz! Nagyon szurkolok, hogy ebben a hónapban összejöjjön Lexike kistestvére! Tényleg, milyen nemű tesót szeretnétek?

Velünk minden rendben. Apukám jól van, már tegnap este levették a gépekről is. Már cirkulál a kórházban és biztosan megőrjíti a nővéreket és a dokikat! Ha minden igaz, holnap engedik ki. Már úgy volt, hogy pénteken elengedik, aztán szombaton, most a vasárnapot mondják! Nagyon várja már, hogy kijöhessen! De már jókedve van, és lelkileg is túltette magát a dolgokon. Az első napok nagyon nehezek lehetettek neki, és hogy nem lehettünk mellette, az borzasztó volt!

Velünk szerintem minden rendben, bár az elmúlt napokban nagyon szurkál a hasam. A hányingerem is csillapodott, már nem olyan vészes. Remélem, hogy azért minden rendben van. A kismamás anyukák megnyugtathatnak, hogy ugye, nem mindennap ugyanolyan erős a hányinger?

rodina74
 
 


Sziasztok!

Most picit ráérek, mert megyünk anyósomékhoz ebédelni. Csináltam mézes krémest, meg kaszinó tojást. Most lettem vele kész, nincs több dolgom.

Remélem jól telnek az ünnepek, mindenki kipiheni magát.

Rodi!
Minden nap megyek futni, 3-4 km-t, de napi legalább 6km-ig szeretném felemelni. Most picit el vagyok bizonytalanodva, mert mensim még nincs, ma vagyok a 30-31. napon. Minden futás után szurkál a petefészkem és rám tör olyan most jön meg érzés, aztán semmi. Gondolom, meg fog ez jönni, de azért bennem van a rinya, hogy mi van, ha pont most sikerült és én kifutom magamból a gyereket.
Persze ilyenkor meg is nyugszom, hiszen minden hónapban olyan hitetlennek érzem magam, aztán meg mikor eljön a mensi ideje, úgy tudok bizakodni, mintha csak 1-2 hónapja próbálkoznánk. Amíg hinni tudok, addig nincs baj. Nem igaz? :wink:

Hogy van apuskád? Tudják már a nagy hírt?

Aagassi!
Hogy van tesókád? Szépen javulgat? Mit mondanak a dokik?

Na és te? Hol tartasz éppen?

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
Nagyon ügyes vagy, hogy minden nap mész futni. Így lehet elkezdeni, apránként, felépítve. Volt 2 év, amikor én is minden nap 7 km futottam, hát bombasztikus alakom is lett tőle. Igaz, a térdem akkor ment teljesen tönkre, úgyhogy a futásról valszínű egy életre le kell mondanom!
Igaz, neked most is nagyon jó alakod van, szép vékony vagy, szóval neked a futás inkább talán egy kis izomzatot ad, amivel a súlyod is növekedni fog, és talán nagyobb étvágyad lesz! Ha jól emlékszem neked híznod kellene, igaz? Sok kitartást!
Egyébként ha terhes lennél, és egészséges jó terhesség lesz, akkor a futás nem árt neki. A barátnőm futás mellett lett terhes 3x is! Szóval ne aggódj!
Jó ebédet kívánok!

Lucuzs!
Hogy van Bogi? Te, hogy viseled a helyzetet?

Babicsek!
Hogy vagy? Jaj, nagyon szurkolok!

MINDENKINEK KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!




Kép

rodina74
 
 


Sziasztok!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bikfy, drukkolok!!!+++++

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Rodi, nem. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bikfy, mikor tesztelsz?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Bezém!
Semmikor. Ma már volt egy picinyke barnás folyásom. Nem mondom, hogy jól esett. Csak ültünk a férjemmel és néztünk egymásra. Végül megnyugtatott, azt mondta, lesz gyerekünk és kész, akkor elmegyünk érte az intézetbe. Nincs mese.

Rajtunk nem múlott ez a hónap, az biztos. Orrvérzésig kufircoltunk.

Viszont ugye tudjátok, ez mit jelent? Nem mehetek kedden chlamydia szűrésre, csúszik az átjárhatóságim is. Ne is mondjatok semmit!

Nem vagyok nagyon oda, de azért boldog sem vagyok.

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: