Új privát üzeneted érkezett!

Angel!

Nagyon cuki Dióka! Hajrá pici láb! Milyen ügyesen áll, meg ül.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Angel, eszembe jutott, hogy most "elrontottátok" a lábfejét ezzel a normális állás dologgal, mert ha híres balettáncos lesz, akkor újra kifelé kell állítani a lábfejét.)))))))))))))))))))))))))))))) Érted mi van:)) :wink:

Nikó, szuperek a te fotóid is! Ezt a nagy adag finom kajcsi egyedül ette meg a kislányod? Azta!!!!!!!
Vendég
 


Tényleg, a fogzásnál mire számíthatok? Láz lehet? Fájdalom az biztos, csak nem tom, hogy láz is lehet-e. És hány nap, vagy hét mire kibújik egy fogacska?

Baba, nálad hogy telt az éjszaka? Tényleg, hogy tudsz aludni a pocakodtól?
A fagyihoz nem kell fagyigép, hanem a sima aprítógép kell, ami mindenkinél van otthon (aszem). Darálógép, vagy aprítógép, vagy nem tom hogy hívják hivatalosan. Így azért barátságosabb, igaz? :wink:
Vendég
 

 
 

Twist:

Nem nem , maradt a végére pár kanál és hagytam rvényesülni de így ios a feje teteje is almás lett. Egész adagnál nem tudom mi lenne.
Minden baba máshogy viseli a fogzást, Gréti irtó sokat rág ilyenkor minden a szájába van . Meg eddig akkor lettünk betegek amikor jött a foga és a popsija is csúnya lett tőle. Sokat felsír éjjel meg napközbe is amikor alszik. De van aki csak azt veszi észre, hogy kint a baba fogacskája.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó,
Gréti :lol:
csak nem egyedül ezt mindmegette? :shock: :wink:

ehh, ilyen tükröst még sose sikerült elkapnom :roll:
tele vagyunk fejbúbos képpel, meg pacással :?

fog és popsi összefüggés :?:

Twist,
értem! :wink: mi is ezt mondtuk, hogy tiszta balerinaláb! :lol:
még spiccelni is szokott :lol: (persze a pipiskedés se jó :roll: )

angel37
 
 


Angel, elég ennyi kép. Látom így is. Nálunk is hasonló, csak még ugye nem tud állni Eszti, így nem látom mekkora az eltérés a két láb között. Továbbra is aggódom... :oops:
Nézd, ilyen:

Kép

Kép

Kép

De ezen pl. mindkét lábát kifelé tartja, ha akarja. Szóval rugalmas.

Kép

Bocsi a többiektől, hogy ilyen "látványosan" tárgyaljuk a lábkérdést. :oops:

Ja, és a fogzásnál Eszti feneke is kiütéses lett. Olyankor megváltozik a széklet kémhatása vagy mi.... :roll:

skrisz72
 
 


Angel:nekem nem elég!Nagyon cuki kislány!4 Annyira szeretnivaló!!

(((((((Skrisz)))))))puszillak.(nem mintha azzal ki lennél segítve :lol: :lol: :lol: )

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bella, Baba, Twist, Angel, Lois, Skrisz!
Köszi a dicseket Litti nevében!

Vanda!
Oké, majd időnként rakok képet. :lol:

Twist!
Én amikor nem akart Litti semmit elfogadni végül is adtam neki hippes teát, inkább a cukor, minthogy kiszáradjon. Kb. két napidg itta, utána nem is kellett neki. Tényleg tudják a babák mire van szükségük. Pohárból ő is szereti nyammogni a vizet, meg a csőrösből is. De ez inkább csak szórakozás neki, minthogy szomjas lenne.
Litti is csak a 6. hónap után kezdte a szilárdabb hamit. Nem vagy elkésve, örülj ha szopiztok! :) De ezt a többiek is írják...

Nem tudom meddig tudok visszaolvasni így egyenlőre ezt elküldöm.
Épp kiélem kreatív hajlamaimat ami elég időigénye így nem jutok ide. :oops:

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Twist,
két és fél hónaposan vittem elôször vonaton (4 óra háztól házig). akkor még nagyon egyszerû volt, mert szinte végig aludta az egészet.

Lois,
nem bevállalós vagyok hanem h..lye. Se kocsink se jogosítványunk.
Sajnos az izmaim nem látszanak a zsírréteg alatt. Fránya IR, hiába mozgok rengeteget a gyerkôccel nem fogyok. Pedig a harmadikon lakunk és nap mint nap cipeltem le és fel a gyereket babakocsistól. Mostmár a babakocsit lent tudom hagyni, de plussz cuccok azért vannak.
A babaszakácskönyvet köszi, küldöm a email címem.

Angel,
küldöm a email címem. Köszönöm elôre is!
Dió, nagyon ügyes. Jól látszik a képeken, hogyan javul a lábtartása.
Képzeld nekem meg eléggé befele áll a lában, de nem csak a lábfej, hanem az egész. Jó lett volna ha rám is így figyelnek babakoromban.

Baba, Lois,
Én csak a 12.hétig szedtem a Metet. meg is lett az eredménye...
A met nélkül jobban kívántam a ch-t, (bár csokit, cukrot nem ettem) a 33. héttôl diabetológiára kellett járnom és a súlyom is meglódult.

Kép
lona1
 
 


Krisz, a terpeszpellus kifejezetten kifelé forgatja a baba egész lábát és így a lábfejét is. Én úgy látom. Szóval, nem ez a terpeszpellus hatása?
Vendég
 


Nikó, Gréti s nagyon cuki!!!A tükrös kép különösen megfogott!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Skrisz, én a babalábacskákat is imádom!

Twist: tudok aludni, csak én hason szoktam, vagy oldalt, félig hason. Nos a drágán már az oldaltfekvéskor is reklamál, így háton igyekszem, de oldalt ébredek. Kis drágám mozgékony. Gondolom még van bőven helye.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lona, nekem a 14.héten kellett abbahagyni a metet.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Till!
Remélem azóta MEGGYÓGYULTATOK!!

Nyulasz!
Köszi nektek is!
Nekünk egyenlőre semmilyen zöld nem jött be, minden mást szeret Litti.

Lányok, ti hol vesztek cukkinit? Én nem merek adni zöldségestől valót. Anyósomnak fólia alatt már van fehér meg sárgarépa. Csak Littinek persze. :lol: Húú, de folyt a nyálam utána, amikor megfőztem. :lol:

Angel!
:lol: Hátha nagykorában sem lesz Dióka az a bulizós fajta.
Tényleg le kel sedni a meggyhéjat? Mndjuk én azt is passzíroztam, úh. egyre megy.
Akkor most már méginkább állandó felügyeletet igényel Dia. Már én is lelki szemeim előtt látom, ahogy Littivel a nadrágomba kapaszkodva közlekedek.

Lois!
Kis Zé nagyon ügyes. Nálunk isalakul a felülés, de leginkább csak úgy megy ha belém kapaszkod. Ja és nem kúszik a kiccsaj, viszont húzza föl magát állni szeretne, de rogyadoz a lába. :lol: Nagy a súly. Nem is engedem nagyon.

Na itt befejezem, pedig két oldalt még nem láttam. Bocsi
:oops:

Banán: Mi a biopiacon vettünk, de inkább az üveges.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Twist, nem. Eszti még a pocakomban feküdte el a lábacskáját. Már nagyon sokat javult, de ennél több nem korrigálódik szerintem, míg nem áll rá a lábára.

skrisz72
 
 


Hú, de sokat írtatok...

Angel, állni pont úgy áll a csajom, ahogy a Tiéd... ortopédus csak csípőszűrésen látta, mondjuk ez az akkori gyerekorvos balfékségéből féléves kort jelent, de nem mondott semmit. Mondjuk nekem is inkább most tűnt fel, álláskor, meg kúszás-mászás során a jobb lábon a zokni máshol bolyhosodik :) Legközelebb megemlítem a gyerekorvosunknak.

Igazítás az, hogy amikor áll és rosszul tartja, akkor igazítsam meg a lábfejét. Aha... akkor folyamatosan foghatnám a bokájánál...

Lois, libikókáról nem esnek le, néha egy-két fenék elkezd félrecsúszni, de akkor igazítok. :) Mindjárt teszek egy képet a közösre.

Minden baba csudiszép :D

Katerina, mit kreatívkodsz?



Kép

 
 


Krisz,
aha, látom. annyira azért nem értek hozzá, hogy pontosan miért áll így Esztié :oops: , több tényező van itt is, az, hogy kifordul, ezt elég hosszú latin dumával írják. everzió meg abductio meg mittudomén.
ti valami szuperhelyre jártok ortopédiára, szerintem ha ott nem észrevételezték, akkor valszeg nem kell csinálni vele semmit, majd rendezi a járás. ha nem, akkoris kaphat rá cipőt. de ha aggódsz, mutasd meg esetleg egy másik ortopédusnak.

Mó,
járás valszeg ezt a lábit is rendezi! :wink: de ha mégis kell, gyogyócipőt még akkoris lehet.
egyik ortopédorvosunk szerint sok gyerek ilyen lábbal áll fel. csak nálunk már alapból békaláb volt.
gyerekorvosnál, mikor kérdeztem a lábat, azt mondta, kinövi, fene tudja tiétek mit mondana... (persze nem kizárt, de ha mégse?)ortopédorvosnál kérdezz rá inkább sztem!

hú, ha vmi kibogozhatatlan, szóljatok :roll:

angel37
 
 


Angel, a "szuperortopédus" kétszer látta, azt mondta nem kell cipő. De én csak akkor hiszem el, ha már járni fog a gyerek és beáll a helyére. Ha nem, akkor úgysem mehetek vissza "reklamálni". :? Úúúúútálom az orvosokat. :oops:

skrisz72
 
 


Bols!
Holnapi genetikára nagy drukk++++++++++++, majd jelentkezzzzzzz!

KépKép

Kép
keny
 
 


Bols+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lábakhoz sajnos nem értek... Annyit tudok, hogy tesóm egyik fiának a keresztanyját riogatták a kislányánál dongalábbal, nagyon gáz volt a lábtartása, tényleg, aztán a járás pár hét alatt rendezte, már éppen, amikor műteni akarták.

Bols!
Drukk megy!

A többit meg elfelejtettem, kótyagos vagyok, fáj a fejem.
vovanda
 
 


Krisz,
csak ért hozzá, végülis a terpeszpelenkával se fogott mellé :wink:
jobb híján - ha nem akarsz másik dokitól is véleményt - akkor ki kell várnod a járást...
tornáztatni se kell a lábfejét?

Bols,
holnapra szurok!

Vanda,
jobbulást a fejfájásból!

angel37
 
 


Bols:

Holnapra mennek a drukkok!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Angel, szivacskarika volt sokáig a bokáján. De most már akkora erő van benne, hogy semmi értelme rátenni. Fürdéskor kell lefelé simogatni a lábfejét. De ennyi.

Bols, drukkolok!

Jó reggelt mindenkinek!

skrisz72
 
 


Skrisz, sztem sokat változott a lábackája Esztikének már a születése óta. A kórházban teljesen más volt!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, igen sokat. Csak még nem az igazi.

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Tegnap olvastalak titeket,de írni nem maradt időm...így jár,aki kicsit lemarad.

Gyerkőcök mind nagyon édesek,lábbal,láb nélkül is,bocs,hogy így egyben,de félek valaki kimaradna,de nincs időm újrakezdeni az olvasást. :oops:

Bols,látom neked kell drukk,küldöm én is :wink:

Ja,és láttam babaszakácskönyvről volt szó,akinek van használható,léciléci nekem is. sera77 kukac freemail.hu köszi előre is :D

Meg láttam a banánról miket írtok :shock: És ez az etiléngáz amivel érlelik káros az egészségre? :shock: Mondjuk amúgy is a t@k@m tele,az oltási kiskönyv 1 éves kórtól írja a banánt,a patika magazinban 6 hónap van írva :twisted: Meg egy csomó dolognál nem 1-2 hónap,hanem fél év is van külömbség,hogy mikórtól adható.Szerintem ez nagyon gáz,most mit vegyek figyelembe?
Vendég
 


Nyulasz!
Próbálj keresgélni a kismama.hu-n. Kajálásban, hozzátáplálásban őket (meg a sógoromat, aki ugyanezt mondja) tekintem etalonnak. Szóval banán 7 hótól mehet, de először csak kicsi, mert van baba, akit puffaszt. Citrusfélék 1 éves kortól, kivi szintén (aprómagvas).
vovanda
 
 


Vanda,köszi.Banánt eszik rendesen,csak most akadt meg a szemem,hogy mikortól is lehet.Nincs bajuk tőle.Na,majd ott is utánanézek.
Vendég
 


Krisz,
ja igen volt a szivacs.
ha látványosan javult a lába, akkor biztos nem lesz gond, járás helyreteszi a többit, akkorse késő.

Vanda,
most, hogy mondod a kivit, azt álmodtam, hogy ipari mennyiséget turmixoltam a kiscsajnak maggal :lol:

Nyulasz,
mél ment! :wink:

angel37
 
 


Sziasztok!
Bols, én is drukkolok a genetikához neked!++++

Nekem még szoptatás alatt is puffasztotta a babát a banán, szóval kerüljük. Bár imádnám, mint ahogy minden gyümölcsöt.
Tényleg, igaz az, hogy epret nem ehetek majd, mert lehet, hogy allergiás lesz rá a baba? Eperszezonban 7 kg-ot szoktunk egyszerre venni és éjjel-nappal azt esszük, úgy imádjuk.

Van egy kérdésem: a tepreszpellust le lehet venni pár percre, hogy hadd tornázzon a baba? Dorka nagyon mozgékony lenne, ha a pellus nem gátolná. Tegnap levettük a pellust egy picit és hasrafektettük a babát. Egyből tolni kezdte magát előre, 10 cm-t haladt, nagyon ügyes volt. Felnyomta a popsiját és tolta magát előre a lábacskáival. Igaz, hogy az arcát így le fogja horzsolni, mert azon is tolta magát.))) Szóval, nem árt a csípőjének, ha picit hagyjuk mászni?
Vendég
 


Twist, asszem napi egy órát lehet bliccelni. :wink: De csak ha éjjel is rajta van. Én nem vettem le, csak pelenkázáskor és fürdéskor. Viszont volt egy-két nap, mikor teljesen kimaradt. :oops: Akkor anyuéknál voltunk, és gondoltam legyen gyereknap. 8) Fúj, rossz, következetlen anya! :oops: :oops:

skrisz72
 
 


Krisz, ó, ez szuper hír:))) És mégis milyen hamar rendbejött Esztike!:) Persze, éjjel-nappal Dorkán van a pellus. Láttam, amikor a játszószőnyegre fektettem hason, hogy nagyon pakolgatta a lábacskáit, szeretett volna előre mozdulni, aztán nem ment a pellussal és feladta. De amint lekaptuk róla a cuccost, nyögött, kiabált és nyomta magát előre.)) Olyan édi volt, kis vasgyúró baba!:)
Vendég
 


Micsoda lábikók...én sem értek hozzá, de nagyon cukik :wink: Mingyá' jól megmutatom Zének is :wink:
Na most már én is jól megnézem, hátha neki sem jó...szerintem nem nézte neki a kutya sem...vagy a csípőszűrésen ezt is nézik??.... nem emlékszem már :oops: Nekem nincs hason alvós képem, háton alvós is megteszi??

Banán azért nem árt szerintem, de én bizalmatlan vagyok, és akkor sem adnám 1 éves koráig, ha itt teremne sem.

Na jövök még, csak most sürgős cékla-lapátolhatnék tört rám... :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, a cékla legalább egészséges:)) Rám sajnos Milka csoki lapátolhatnék tört és sajnos volt is itthon.... :oops:
Vendég
 


Twist, a védőnőm szerint a Mg hiány= csokikívánás. Fura, mert én amióta szedem a Mg-t azóta erősödöt fel a csokikívánás is. :lol:

Most degeszre tömtem magam és majd megfulladok, el is álmosodtam (biztos sok volt a ch). 1 tányér borsófőzelék, 2 tükörtojás és kenyér (sajnos most csak fehér volt itthon). Brrr..megfulladok. leültem ide a gép elé és Fannikám is észrevette, hogy kajcsi volt, mert olyan hancúrban van, hogy csak na. :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Twist!
Ühüm, nagyon köszönöm a belém és a vega-lányságomba vetett bizalmat, de a kölökbe lapátoltam céklát, Anya hamburgert reggelizett-ebédelt (kettőt :oops: )
Ja még a teszveszes gondodra akartam írni, hogy mekkora tirpákok vannak :shock: Én szoktam ott vásárolni (eladni még nem adtam el semmit), de sose fel sem merült, hogy előbb posta és utána fizetés. Mindig a vevő fizet először. És hogy fordítva sem érjen kellemetlenség, kerülöm a frissen beregelt eladókat, csak olyantól vásárolok, akinek sok értékelése van és mind pozitív.

Baba!

Ezt az összefüggést még nem hallottam, csak azt, hogy sok Mg :arrow: Bazi nagy étvágy :roll:

Nikó!
Látom nálatok is megvannak a fő motiválók :wink: Én nem is értem, hogy pl. az én telómban mi az élvezet neki, 2 gomb van rajta összvissz, ne csinál semmit sem, mégis az kell neki :)
Még mindig vöröses a hajacska, jól látom? Nagyon cuki! :D

Kat!

Na egyik napról a másikra Zé teljesen stabilan ül, ha kibillen, már korrigálja saját magának. Megtanulta. Valszeg fel kellett borulnia párszor, hogy kitapasztalja :roll:

Na akartam még írni mindenfélét, de inkább megyünk ki valamerre, itt csodás az idő :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel!
1 év, 1 hét, 1 nap :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Baba, neked is bulizik a csajszid evés után? Nekem is ez volt Dorkával a pocakomban. CTG előtt mindig ettem egy falatot, hogy szépen mozogjon a bige:)

Lois, ez a teszveszes dolog jó nagy szívás volt, tanultam az esetből. A három nemfizetősből egy fizetett tegnap, szóval, boldog vagyok. Kettő azonban tojik a fejemre. Állítólag a területi jegyzőnél fel lehet őket jelenteni. Nem semmi azért, hogy ez a két emberke egyáltalán nem izgatja magát, hogy nem fizette ki azt, amit megkapott postán. És ezek után meg is tartja azokat ingyen. És nem félnek, hogy odamegyek és behajtom a pénzt, vagy feljelentem őket. Meg merik kockáztatni, hogy nem fizetnek. Nem értem, hogy miért nem félnek semmitől...
Én bezzeg sosem tudnék ilyet tenni senkivel, nem hiányozna, hogy párezer forintért zaklasson valaki vagy feljelentsen. Hát nem?
Vendég
 


Angel,köszi :D

Twist,teszvesz :shock: milyen emberek vannak :twisted:

Lois,óóóóóóóó,Zé már ül?De jó nektek :D Már én is nagyon várom,Balázs szereintem hamarosan fog is,Már arra gyúr,hogy negykézlábról hátra billenjen ülésbe...Zé hogy ült fel először?

Baba,pocaksimi :D
Vendég
 


Lois,
ja, télleg 3 1-es! :lol:
na nekem is ma egy óriáshamburger volt a délelőtti kaja! :wink:
pedig ma akartam kezdeni a nemzabálást :oops:

Nyulasz,
:wink:
akkor már küszöbön az ülés, onnantól majd állandóan ülni akar, vége a fekvésnek! :lol:

Twist,
nahát! :x eszembe nem jutna, hogy ne fizessek :roll:


voltunk megint az ortopédián, beállították a kiscipőket. sztem elszokott már tőle, remélem el fogja viselni a lábán, és nem cseszi el az éjszakát :roll:
szarabb időt jósolt a meteorológia (emlékeim szerint), de tökjó! :D
gyalog jöttünk haza, hát már van súlya a kisasszonynak, szám szerint hiába csak 7kiló...

és annyira jó, hogy már tud állni, így oda is tud hányni, ahova eddig nem, pl. a hintájába :?

angel37
 
 


Twist!
Attól nem lesz allergiás a gyerek, ha te eszed az epret, nyugi.

Teszvesz: a teszveszen is nyomd fel a két nem fizetőt, kitilthatják őket az oldalról. Nekem még nem volt rossz tapasztalatom, adtam is, vettem is.

Hamburger: nálunk valszeg holnap lesz. :D

Angel!
Hintába hányás: :lol: (bocs)
Cipelés: azért most már lehet érezni a súlyukat!

Kollégánk ikreit viziteltük ma délután, édes pofa volt együtt az 5 gyerek.
vovanda
 
 


Nyuszi!
Oldalfekvésből tolja fel magát ülésbe kézzel. Nagyon ügyesen csinálja már. Persze egy nagy dőlés volt ma is, úgy etettem hogy ültünk egymással szemben a földön, és úgy kanalaztam, és egyszer csak eldőlt, én meg elkaptam a lábammal. De azért így is megütötte kicsit magát. De azért napról napra magabiztosabban csinálja.Már úgy rakom le a földre, hogy rögtön üléstetem, és így tök boldog, nem vernyog, hogy minek rakom le már megint :roll:

Angel!

hehe, én is mindig "aznap" kezdem :wink: De a nasival leálltam
(a mai fagyim nem ér :roll: ) Na mingyá jól együtt-érzek a cipekedéssel, az én Kölköm 9 felett van... a 7 kilósok mellette kis pihék... :roll:
Ma voltam a barátnőmnél, két hetes a kislánya (fagyibaba amúgy), annyira pindurka, hogy hihetetlen.... mintha Zé sosem lett volna ekkora.
Hintába hányás.... 1 órája ezen röhögök.... :lol: :lol: :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Alvós-hasalós ez van csak:
Kép

Ööö, ez meg kézben hasalós, vagy ez nem objektív? (Gyerekem sej-hajára diszkréten nem odanézni!!!)
Kép

Vélemény a lábikóról?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!


Angel:


Nekem is véletlen sikerült, nagyon el volt a tükörrel. :) Hát azt hiszem ha egyedül ette volna akkor fele a ruháján lett volna. Még ügyetlenke de picike csak azt olvastam hagyni kell ha nyúl a kanálért. :)

Baba:

Gréti nevébe is kösz a dicséretet.
Emlékszem pocakosan mindig a jobb oldalamon feküdtem vagy hanyatt. Balra fordultam és úgy rugdosott Gréti. :)


Katerina:

Hú de fini lehetett az a friss zöldség, de jó is lenne egy kis kertecske.

Lois:

Igen még vörös, :( de nem értem bent ha nem süt rá napfény akkor barnás , szőkés. De napon na ott vörös. Csak azért bánt mert tudom mindig csúfolják a vörös hajúakat. De csak tudjam meg és jól megverem azt aki az én kis lányomat ezzel csúfolja! :twisted:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Oh, ne már, nekem annyira tetszenek a vörös hajú gyerkőcök..... szerintem nagyon különleges!!! :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Mindmegette :)

Kép


Ücsörgősek:

Kép

Kép


Szépen-nézős :
Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


hééé, olyan vicces ez a hintábahányás? :roll: :lol:
játszott ácsorogva, szokás szerint buzerálta benne az övet, hallottam is a gyanús hangot, de reméltem, csak böffentett. hát nem :?

Lois,
nemszakemberként ,szerintem rendben a lábik! :lol: kifelé nem fordul, az biztos :wink:
a segge meg cuki! 8)
milyen hosszú slank Z! :D Makilány a maga kis termetében szt dagibb! :wink: mosónő karok, hájas combika, sörpocak, úszógumi.

Nikó,
:wink:
én (még) nem hagyom, akkor semmise lenne az evésből :roll: pedig nagyon vadászik rá. a végén odaadom játszani.

így van, leverni aki csúfolja! :wink: majd megteszi ő maga! :wink:

Makilánynak is fénytől függően hol kifejezetten sötét, hol szőkének látszik a haja. passz, mi lesz ebből :shock:
én szőke voltam évekig (első két évben kopasz), aztán egy rövid ideig vörös (konkrétan a másodikos osztályfényképen), most meg szinte fekete, olyan sötét.


Diána most nagyon nem akart nekifogni az éjszakának, letettem, bumm felült, lapos pislogás, fülig vigyor, közben dülöngélt az álmosságtól :roll:
310 mili után dőlt ki, de a végsőkig harcolt az álommanókkal :roll: akik szerencsére - mint mindig - győztek :D

angel37
 
 


na mire megírtam, került még pár cukker kisZ kép! :lol:
tényleg szépennézős, bűvöli a csajokat 0-100éves korig! 8)

az almát ő ette egyedül egymaga?
(én így nem mertem még kezébe adni :oops: )

nekünk is van ám egy jó kis almás képünk :wink:

apa almájának nem lehet ellnállni:
Kép

angel37
 
 


Hányás-fosás cink helyekre - innen nézve- vicces, törődj bele :lol:

Igen langaléta is, azért is írtam mindig, hogy a súlya ellenére nem dagi, hanem csak nagy (itt a pucér képen még csak 5hós), 74 cm volt a múlt héten már, lassan lőjük a 80-as méretet, 74-es rucik már elég passzentosak. Hát mit mondjak, nem volt egy gazdaságos méret...megint túlságosan rákészültem, 'oszt alig 2 hó, és tovaröppenünk.

Ááá, én rágtam le előtte a héját az almának :oops: De párszor levert a víz míg rágta, azt hittem majd a két kis egér fogával nyammogja, erre a Büdös-kölke tök nagy darabokat harapott le róla. Aztán meg öklendezés, meg szájba-kotorászás :? El is koboztam hamar, attól meg kiborult. De gondolom ezt is gyakorolnia kell, nem? Hány fogtól biztonságos a dolog??
De látom Dió is rácuppant rendesen :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára loislane 2010.04.01 22:16-kor.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: