Új privát üzeneted érkezett!

Kis teabetyár :D:D:D

Kép

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri!
Nagyon édes ez a teabetyár!!!!!!!

Laptető!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nekem gyanús vagy!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Itt is süt a nap, de fúj a szél. Azt hittem melegebb van, de fáztam reggel, ahogy jöttünk haza az oviból.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Kri :D :D
Ismét laptető!! Mikor kell nem megjönnie?? Gyanús vagy nekem nagyon! A másik pedig, hogy ha jól számolom, akkor Zsombi nagyon esküvő KÖRÜLI gyerek :wink: lázasan készülődtetek arra az esküvőre, hogy eggyel többen legyetek a nagy napon! :lol: :lol: Zsombi nagyon aranyos!

Panndi!
Én nagyon örülnék, ha még két hónapig nem látnánk semmit a lábai között...bár ismét rendeltem tesztet, már nem szedek utrot, talán jövő hét végére többet tudok.....

BÁr lányok tegnap akármennyire forgattam a fejem, kapcsolgattam a csatornákat nem tudtam nem észrevenni azokat a szomorú gyerekszemeket a szívátültetésre váró kismanóknál....a szívem szakadt meg, s ilyenkor szoktam azt mondani, hogy mindegy, hogy lóg vagy nem lóg a lába között valami csak legyen EGÉSZSÉGES....

Annamari!
Itt is köszi az infót!

Beze!
Hajrá köv. hónap! Így legalább minden hónapra jut egy pozi tesztünk :wink:

Marcikám most ébred...még jövök (ez nem ígéret, fenyegetés :lol: :wink: )

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 

 
 

Annamari :lol: egyszerre bosziztunk itt.... 8)

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilvia!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ha már ketten gondoljuk így, szerintem nem véletlen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ez az esküvői gyerek nagyon tetszett :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ő meg lehet évfordulós gyerek lesz :idea: :idea: :idea: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hajrá KRIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Szilvi, csúcs vagy! :lol: :lol: :lol: Egyébként teljesen egyetértek veled!
Hogy érzed magad?

Kri, a teabetyárod nagyon édes, és nekem is nagyon gyanús vagy! :D

Annamari, örülök, hogy rókáék kevesebbet jönnek. :)

Drukkokat köszönöm, elspájzoltam, bár a férjem dögrováson van, remélem, húsvétig összeszedi magát. :roll: Jelenleg 2 gyerekem van...

Panndi, ti hogy vagytok?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Hát csajok nem tudom már én is gyanús vagyok magamnak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Lehet évfordulós babánk lesz :wink: Elvileg 8-án kell nem megjönnie,majd meglátjuk. Zsombit anno az esküvő előtt egy héttel tudtuk meg, hogy van :D. Lánybúcsúmon jó szarul is lettem.

Köszönjük a dicsiket. Picurkám most aludt el, irány házimunka, majd még jövök.

Beze, jobbulást a két gyereknek :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri,
gyanús vagy?????na halljuk az igazat!!!!remélem, tényleg igaz lesz az álmom!!!!!

most megyek, mert ablakot pucolunk, de majd még jövök.

KépKépKépKép
moti
 
 


Élünk és virulunk...törpék alszanak...

Én tegnap nagytakarítottam, mára kipurcantam, de a fürdő még hátra van, csak ma ügyintéztünk...és csak függönyöket kell mosni...az ablakon már ki lehet látni... :lol: :lol: :lol:

Majd küldök képeket Boninak, ha hazatér, elárasztalak benneteket...de most nem zaklatom, pihenjen és családozzon kedvére...remélem jól feltöltődik...

Mindenkinek puszi: Danyu
danyuci
 
 


Kri, köszi, átadom. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Itt esik az eső, és olyan sötét van hogy tiszta álmosak vagyunk. Zsombi viszont végre ismét átaludta az éjszakát, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

Moti, egyenlőre nem tudok többet mondani, remélem a legjobbakat. Húsvét után minden kiderül majd. :wink:

Danyu, várjuk a képeket. Én is ablakot pucoltam tegnap, de még csak a lakás 1/3 van meg. Zsombi nem bírta tovább nélkülem. Még van időm megcsinálni a többit, ez is haladás. :lol:

Benita, Lillanyu nagyon el vagytok tünve.

Franci mi van veled?

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Lányok, mindenkire rájött az ablakpucolás? :D ez vicces.

ja, Kri, elfelejtettem írni, hogy nagyon édes a kép Zsombiról.
az átaludt éjszakát irigylem!!!! :D bár nem panaszkodom tényleg, szoptatni szinte alvás közben szoktam éjjel, úgyhogy ez tök korrekt, főleg ahhoz képest, hogy Sebi még csak most múlt 2 hetes.

KépKépKépKép
moti
 
 


Danyu!
Azért óvatosan!!!! A képeket nagyon várjuk!!!!!!

Kri!
Gratulálok Zsombinak!!!!! Előbb-utóbb át fogja aludni az éjszakát. Te nem keltél fel, hogy meghallgasd szuszog-e??? :lol: :lol: :lol: Te is pihenhetsz legalább éjjel.

Moti!
Éjjel Sebi marad is melletted? Vagy, ha végeztél a szopival vissza rakod a kiságyba? Boldi nem akart még bemászni mellé????

Este azt hittem felrobbanok.
Levente szépen az ágyunkba boritotta a kakaóját. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Moshattam ágyat, ágyneműt.Aztán hajszárítóval szárítottam, meg vasalóval. Kicsit se voltam rá mérges. :evil: :evil: :evil: :evil:
Holnap sikálhatom újra. Csak mondogatta, ne haragudj anya, többet nem csinálok ilyet. Kicsit szívtelen voltam, mert beküldtem a szobájába, hogy menjen aludni.

Franci!
?????????????????????????????????????????

Évi!
?????????????????????????????????????????????

Benita!
???????????????????????????????????????????????

Ske!
?????????????????????????????????????????????

Gitka!
????????????????????????????????????????????

Maryka!
??????????????????????????????????????????????

Panndi!
???????????????????????????????????????????????

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Annamari, hát az éjszakánk borzalmas volt. Zsombi fél 11-kor felkelt és hajnali fél háromig nem akart elaludni. Már azt hittük megőrülünk. A drága lelkem semmit se akart, semmi se volt jó. Ilyet már nagyon régen nem csinált. Nem tudjuk szegénnyel mi lehetett, Csak reméljük hogy ma már fog aludni. Viszont tegnap napközben se aludt. :roll:
Amikor kisebb volt akkor fel keltem és meghallgattam éle még :lol: :lol: :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Na és az aktuális táblázatunk:
Kép

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok Lányok!
VISSZATÉRTEM! Eddig bírtam nélkületek :wink: :lol: :oops: :lol: :oops: :wink:

Hoztam is egy kis meglepit:
Kép
Hétfőn már dobogott a kis pöttyöcském szívecskéje :lol:
(Egyébként a vetélésem után már meg sem jött, rögtön összejött a kis Pötyikénk)

Nem ígérem, hogy sűrűn fogok jönni így az elején, mert az izgalom a történtek miatt még nagyon bennem van, de majd mindig bejelentkezem, hogy mi van velem. Olvasni amúgy is olvastalak, mert érdekelt, hogy kivel mi van :)

Moti!
Gratulálok a kistesóhoz! Ügyesek vagytok!

Kri!
Drukkolok! Még egyelőre ne rakjál vissza légyszi a táblába.

Boni!
Sajnálom, hogy valami történt a pozi teszt után, de én azt gondolom, hogy ennek ellenére az egy nagyszerű dolog, hogy valami elindult csak így spontán. A clostival biztos lesz majd a siker.

Panndi!
Neked is gratula, és örülök, hogy előbújt a babátok :)

Többieknek is sok puszi!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie, ügy örülök. Szuper ez a nap. :lol: Drukokk mennek ezerrel +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Majd jelezd ha már vissza tehetlek.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Angie,

nagyon örülök, hogy jöttél, annak meg még jobban, hogy ilyen hírrel!!!!!!szívből gratulálok és nagyon szorítok!!!!

Kri, tegnap nálunk is ez volt az alvással!!!!akkor valami front!egyik fiam sem akart aludni , se nappal, se éjszaka.nappal végül 2kor sikerült őket bealtatni, 1 órás szenvedés után.éjjel meg mindketten felébredtek 2kor és 5ig fent voltunk.semmi különösebb oka nem volt, Sebi evett, egyébként csak nézelődött, BOldi meg hisztizett, hogy kakaót kér, meg hozzám akart bújni.
Annamari, Boldin most kezd kiütközni a kistestvér dolog.mikor szoptatok, mindig oda akar ülni az ölembe, vagy egyenesen rá Sebire.egyébként is mindig rá akar mászni.sokszor simogatja is persze, meg nem bántani akarja, de azért a frász jön rám.a kiságyba, a bölcsőbe, a babakocsiba, mindenhova be akar mászni ő is.és tegnap azt mondta, ő is inkább baba akar lenni.sokat kell babausgatnom, de azért látszik, hogy szereti az öccsét, mindig őt keresi, reggel is az az első,m hogy a babát is hozzuk le a nappaliba.
éjjel elvileg Sebit visszaviszem az ágyába, de sokszor elalszom szopi közben és csak a következő evésnél ébredek fel, úgyhogy ilyen is van, meg olyan is.ez Boldival is sokszor volt. :D egy hátránya van, hogy a légzésfigyelő a kiságyban van. és a férjem rettentően izgul, ha nincs bekapcsolva, alig tud aludni.
mi mér a légzésfigyelő mellett is csomószor felkeltünk megnézni Boldit, hogy lélegzik-e még, ha reggelig aludt.de most is van olyan,m hogy hajnalban felébredek 5kor, ha még nincs ott mellettem, és megnézem, nincs-e valami baj.totál dilis vagyok. :D

ja, egyik nap a szívátültetésre váró gyerekeket én is láttam, a szívem szakadt meg......és azt sem irigylem , aki majd eldönti, melyik kap előbb szívet......minden tiszteletem az orvosoké...

Danyu, milyen hivatalos ügyet intéztél?vitted magaddal a fiúkat is?

KépKépKépKép
moti
 
 


bocs, DAnyu, nem fiúkat, gyerekeket.nálunk annyira fiús mindenki, hogy kuriózum, hogy Neked van egy lányod. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Kép

Angie!
Örülök, hogy visszajöttél!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kép Kép Kép
Persze, hogy rendben lesz minden!!!!!!!!!! Jól megleptél!!!!!!!!!
Az előbb hívtam fel a dokit, akit kinéztem, hogy csinál 4d uh-ot, de azt mondta, hogy a gép Zalaegerszegen van, csak ott csinál, itt nem. :( :( :( szóval kivárom a 27.-ét.
Tegnap Rád gondoltam, mikor angolon voltunk, az egyik kislány megszólal: képzeljétek, lesz kistesóm!!!!!! na mondom szép lesz, ha Levente is mondja, hogy nekem is. De ő nem mondta. :lol: :lol: :lol: Szóval nem csak Szilárd aki elkotyogja. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kri!
Azt kijavítanád a táblázatba, hogy nem aug. 29-re vagyok kiírva, hanem szeptember 30. Köszi szépen.
Sajnálom az éjszakát. :( :( Nem a foga jön neki? Vagy érzi a frontokat? :roll: :roll: :roll:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


ja, Kri, a táblával kapcsolatban, rosszul írtam az smsben Sebi súlyát, nem 3740-el, hanem 3780-al született.nem mintha az a 40 gramm olyan lényeges lenne, csak fáradtságomban félreütöttem a telefonban, így mindenkinek így ment el. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Angie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagy-nagy gratula!!!
Nem is hittem a szememnek!!!
Szuper!

Most megyek...még majd jövök!!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Annamari, Moti javítottam az adatokat.

Ha más is észrevesz valami hibát szóljon.

Annamari, lehet a foga, mert kértük mutassa meg hol fáj és a szájába mutatott. Azt bekentük, meg kapott fájdalomcsillapítót is egy idő után, de semmi sem volt jó. Meg hát olyan mint az anyja érzi a frontokat. Nekem is majd szét megy a fejem.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Moti, sajnálom az éjszakát.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Hello!

Angyalka! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A nagytakarítás félbe maradt, mert gyerekeim létszáma kicsit megnőtt...szerencsére naponta csak néhány órára, de még 2 unokatesó is csatlakozik a mókához...Vilmos és Sebi...ma alvás után érkeznek csak...de Gabi nagyon várja őket...szereti azembereket, ezért is kell mindig magammal vinni, mert most Boró érkezése miatt kicsit bezártságra volt ítélve...azért néha kemény 2 gyerekkel, de megoldható...néha megdöbbenek magamon, hogy mennyire türelmes vagyok...

Bankoztunk és földhivataloztunk...mindig van valami tennivaló...ez a felújítás dolog viszont...áááááá....hagyjuk, lehet idén el sem kezdjük...a csodára várunk :oops:

Viszont ez a szép idő kárpótol mindenért és nem bosszankodom annyit...

Szép napot és, ha addig nem jönnék, akkor sok locsolót mindenkinek :lol: DANYU
danyuci
 
 


Sziasztok!

Angie!
Nagyon örülök, hogy itt vagy! Egyik barátnőm is a vetélése után egyből terhes lett!

Bocsika, hogy nem voltam, de Gergő összeszedett valami, hasmenéses vírust, de már jól van. Kivételesen nem a bölcsiből, hanem az udvaron a szomszéd gyerekektől. És persze itthon nincs időm irogatni, Gergővel nem telnek olyan unalmasan a napok, mint a munkahelyen.

Az éjszaka biztos valami volt a levegőbe, Gergő is fent volt kb. 1 órát.


Kellemes Húsvéti Ünnepeket!
franci
 
 


Holnap mi elutazunk nagyszülőkhöz, majd csak húsvét után tudok újra jönni.

Nagyon boldog Húsvéti ünnepeket kívánunk mindenkinek.


Kép

Kép

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Rendesen lemaradtam!De visszaolvastam!Most már remélem többet tudok jönni, mert befejeztem a lektorálást és így az az idő felszabadult :)

ANGIE!!!!!!!!!
Szívből örülök és halk gratulálok :D

Kri!
Laptető!!!!!!!! :D :D :D Ez az!!!!
Átérzem az éjszakázás dolgot , nálunk Gyurika os gyakran műveli ezt :) :?

Moti!
Igen ez az ablakmosás... Én is ezt csináltam :) :roll:

Annamari!
Hogy vagy? köszike a hiányolást, tényleg jól esett :) Aranyos vagy. :)

Szilvia!
Örülök , hogy jól vagy (bár tudom hogy első az egészség)mégis azért drukkolok a kislányhoz :)

Itt gyönyörűen süt a nap, nagyon élvezem, napimádó vagyok :lol: 8)

Ja és akartam még írni, hogy igaz nem egy Alsópáhok, de mi nagyon jól éreztük magunkat és nagyon bababarát.
Mátyás gyógy szálloda Szoboszlón, nagyon barátságos árakkal. Baba és gyerekétlap és egy baba meg egy egy gyerek medence. babatorna, várandós könnyítet torna stb. stb... és azt hiszem de nem biztos, ha több mint 3 napra mész kb 8-9 ezer forint/ fő félpanzióval.(remélem ez nem számít nagy reklámozásnak?! :wink: :lol: )

Kép
Kép
maryka
 
 


Kri!
Viszont kívánom!!!!!!!!!!Jó pihit :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Danyu!
Minden elismerésem a Tiéd!!!! Csodállak :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Sziasztok!

Vagyunk mi is, csak mindig akad valami tennivaló...

Köszi mindenkinek a hiányolást! Megint csak bejelentkezek, holnap itthon lesz az Uram, takarítunk, gallyakat égetünk és tevékenykedünk, valószínű hogy én is csak Húsvét után tudok majd jönni.

Éjszakai "baglyoknak" üzenem, hogy tessék hagyni a szülőket aludni :D :D :D
Én kislányom mint a mormota... igaz, tegnap délután játszóházaztunk, ott ki szokott fáradni, de nagyon. Nem kellett ringatni este!

Mindenkinek nagy ölelés, Üdvözlöm régi kedves visszatért topiktársunkat!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket!!!

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Én is Mindenkinek szép Húsvétot kívánok, az elutazóknak jó pihenést!persze a többieknek is. :D

mi is kertészkedünk, ültetünk, sőt, teljesült egy régi álmom, most építünk egy kerti szalonnasütő-bográcsozó-grillezőt.már majdnem kész, úgy örülö9k neki, alig várom, hogy használhassuk, imádok kint főzni, ha van hol. :D

Kri, köszi a javítást!

DAnyu, a Ti családotokban is van SEbi? :D valahogy én is sokkal türelmesebb vagyok egyébként!már egy gyereknél is érezhető volt a kontraszt, de 2vel még inkább.

Maryka, nem jöttök a Skanzenbe 7végén húsvétolni? :D mi kinézünk vasárnap, ha normális idő lesz.

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Angie, ez ám a jó hír! :) Ha minden jól megy mindkettőnknél (márpedig jól fog :wink: ), kb egyszerre szüeltnek a babáink :)
Vendég
 


Sziasztok!

Itthon vok...hazajöhettem úgy hogy isi-bizi fekszem egész nap.A hematóma kicsit kezd szervülni(felszívódni9nem let nagyiobb és nincs benne véráramlás ami utánatöltené.Még nem vagyunk túl a veszélyen de már lehet bízakodni.el kell érni a 12.hetet(még 3 hét)és megnyugodhatunk.A babuci jól van már majdnem 2 cm és látszanak a kicsi kéz és lábkezdeményei meg a feje.

Köszönöm a sok drukkot,nagyjából tudtam csak vissazolvasni!

Azóta lett kismamiknak gratula!!!

pussz,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

nem jövök pár napot és miket látok????

Angie,
jó, hogy jöttél újra és ami még jobb, hogy ilyen hírrel! Minden rendben lesz, nagyon örülök nektek!

Panny,
de jó, hogy felszívódóban van a hematóma! Pihenj és vigyázz magatokra!!

Kri,
folytonos laptetők :wink: :wink: . Zsombid nagyon édes :D :D Alakulnak az éjszakák?

Maryka,
jó lehetett a pihenés, és tényleg nem drága Szoboszló.

Annamari,
kakaó :? Ilyen nálunk is volt már, csak szörppel.... sztem nincs gyerekes család ahol nem történt ilyen baleset.

Boni,
hogy vagy? Voltál azóta dokinál??

Mi jól vagyunk, pici náthát leszámítva. Vettem övterelőt a kocsiba, nagyon jó, örülök neki, hogy megvettem. Tegnap lett egy új fűnyírónk is, így ennek is nagyon örülünk most. Ilangom megtanult cipőt kötni, olyan nagylányos már :) :)

Na megyek, mert munka van.

Vigyázzatok magatokra, betegeknek jobbulást!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sucer!
Te szegény, ma is dolgozol????? Ilangocska füle jól van????
Gratulálok a félidőhöz!!!!
Nagyon ügyes Ilang, látszik kezd nagylányosodni. :lol: :lol: :lol: :lol:
Felavattad már a fűnyírót???? Nátha monnyon le!!!!!!!

Panni!
Nagyon örülök, hogy jelentkeztél!!!! Aztán tényleg egész nap az ágyban... szóval pihenni, pihenni, pihenni.
Gratulálok a babához!!!! :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: szépen növöget.

Maryka!
Még ugyanúgy, róka jön-megy. Már kezdek hozzászokni, az lenne a furcsa, ha már nem jönne. :lol: :lol: :lol:

Moti!
Később még irigy is lesz, mikor Sebi a játékaival akar játszani, s a szájába is veszi. Majd dobhatnál képet a fiúkról.

Danyuci!
Te is át tudod küldeni a 2010kisteso@gmail.com-ra a képeket. aztán majd átrakjuk picassára.

Linus!
Veletek mi újság? Növögettek szépen????

Én isz szeretnék mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánni, sok locsólót és piros tojást. Ja és apával jól meglocsoltatni magatokat!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Angie, gratulálok, nagyon örülök!!! Ez a picike aztán rohant ám hozzátok! :D Drukk-drukk-drukk neked és Panninak és Panndinak is!

Annamari, Gitka törölte magát.

Én elkapáltam az idei hónapot is, szóval csatlakozom Francihoz, hajrá 2011. Férjem most kezd kivakarózni egy elhúzódó garatgyulladásból, és ez ugye nem használt a katonáknak. :?

Kellemes húsvétot előre is, de azért még jövök. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Sajnálom!!! :( :( :( :( ne félj a sok gyakorlásnak meglesz az eredménye. apa hétfőn jól belocsol :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
hú de vicces kedvemben vagyok. :lol: :lol: :lol:

Gitka, miért törölte magát? Tudsz valamit?

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


KEllemes nyuszimuszit mindenkinek! csak ennyit tudok bocsi, de nagyon jól érezzük magunkat!!!

Angie ++++++++++++++++++++++ :lol:

Beze :cry: +++++
Vendég
 


Sziasztok!

Angi! Szia!!!!! De jó h jöttél! Ráadásul ilyen szuper hírrel!!!! Most minden rendben lesz, tuti!!!!!!!!!!!!!!

Panny! Nálad is minden rendben lesz, de tényleg pihenjél sokat!!!

Mindenkinek kellemes ünnepeket!!!
Kép

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Panny!
Drukkhegyek! Pihenj sokat! Szép nagy a kiscsaj! :wink:

Danyu!
Te aztán jól bírod! még 2, az összesen 4 :shock:

Én mostanában rosszabbul viselem a hisztijét Marcinak,amiből egyre több van, köztes időben zabálni való, de én is nagyon hisztis vagyok néha :oops: (naponta 25x)

Beze!
Akkor majd átírjuk a topik/fórumcimet..ciki, de soha nem tudom, hogy melyik kifejezés a helyes :roll:

Kri!
Nekem is előrehoztad egy hónappal babót, kérlek írj "át" október 3-ra! s január 24 az első igazi teszt , mert olyan nemigazi, ami csak másnap volt látható a második csík már volt jan.22-én..
Kibírod 8-ig a teszteléssel?

Sucer!
Ügyes Ilangocska! Olyan gyorsan megy az idő..még csak most jelentetted be csendben, hogy pozi teszted lett, s már több mint a felén túl vagy :shock:

Pruci!
Hogy vagy?

Maryka!
Köszike :wink: raktározom, jövő hét végére szerintem többet sejtünk! Direkt nem írtam, hogy tudunk, azt majd csak akkor ha mondjuk egy 4D-be 100%-san látszik a punci :wink:

Moti!
Nálunk is légzésfigyelő mánia van....hogy őszinte legyek, el sem tudom képezelni nélküle...szerintem nálunk picike újat fog kapni, mert Marci alól nem merem még kivenni..mindig hason alszik, egész picuri korától, s így vagyok nyugodt :roll:
Sebi okos fiú, én nagyon remélem, hogy nálunk is kb. ennyibe kimerül majd az egyébként elkerülhetetlen féltékenység....én egy kicsit félek, hogy nehogy bántsa...nem agresszív Marci, "csak" mindket csíp, ha mérges :oops: 8) :roll:

Egyébkénk, lányok jól sejtem, hogy minél nagyobb a korkülönbség, annál nagyobb a féltékenység??? Értem ez alatt azt, hogy kb. 1- 1 1/2 év különbségnél még azt olvastam, hogy nem számottevő, de a nálunk is várható kb. 3 évnél gyakrabban előfordul :roll: ...talán már kialakult királyságot, királynőséget nehezebben osztanak?????

Na mentem, mert már nem látok kettőig, s ma eléggé fájdogál a pocim, legalul egy csíkban, mintha késsel szúrkálnák...nem túl jó...

NAGYON KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK MINDEN ANYUCINAK, BABUCINAK, TESÓKÁNAK, S APUCINAK IS!
Szilvi és a Fiúk, s a picike Pocaklakó Hercegnő :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


MOti - persze SEbi is okos fiú :wink: de most Boldit akartam írni oops:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Szilvi! Köszi, most már jobb a lelkem. Az a baj h egyszer azt álmodtam h karácsonykor szülök ls most nagyon bízom ebben a hónapban. Aztán majd koppanok megint... De azért nem vagyok már annyira magam alatt, lesz ami lesz. Majd max 2011ben lesz kistesó. :lol:

Kinek mit hoz a nyuszi? Petrának rollert és hullahoppot. Remélem örülni fog neki.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Szilvia,

mi most vettük ki Boldi alól a légzésfigyelőt, de csak azért, mert Sebinek kellett, és a mentőorvosok is azt mondták, hogy 1 év után már nem fordul elő bölcsőhalál, nyugodtan kapcsoljuk ki.persze azért tovább hagytuk, és ha Sebi nem jön, akkor még maradt is volna.
én nem merek hason altatni, ezért mindkét gyerekem oldalt vagy háton fekszik.ahhoz szoktak hozzá. :D
remélem, már nem fáj a hasad!Boldi hisztijét én is sokszor nehezn viselelem, de nyelek egy nagyot és mosolyogva kezelem, mert másképp csak rosszabb.persze belül dúlok fúlok. :D egy sima sétához való elinduláshoz is van, hogy órák kellenek, mert kitatlálja, hogy nem akar felöltözni, ha hajlandó, akkor nem jó a ruha, amit kiraktam, stb.....hihetetlen. :D Anyukámat meg totál hülyére veszi, mert tudja, hogy ő mindent megenged.mi azzal szoktuk fenyegetni, hogy be kell mennie a szobájába, és nem jöhet ki...néha persze muszáj is elindulni vele a szoba felé, hogy elhiggye, hogy valós veszélyről van szó. :D
Pruci,

nálunk a nyuszi markolót hozott, meg kerti szerszámokat, meg mesekönyveket, meg persze néhány csokit. :D ja, meg egy növényes pecsételőt, az nagy sztár, már minden tiszta tinta. :D
Boni, örülök, hogy jól érzitek magatokat!!!

Sebinek kezd kinyílni a csipája, délutánonként szinte óránként cicizni akar.Boldi is ezt csinálta anno, csak nem emlékszem már, meddig tartott ez az időszak. :D legalább nem kell fejnem, és nem gyullad be a cicim. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti!
Nálunk is kb. így néz ki egy elindulás...kész vagyok tőle, mert ha játszótérre megyünk, ha boltba(egyébként szereti, vagy legalábbis régen szerette), mindegy....minimum 1 óra....tisztába tevés, öltözés, fogmosás, s még anya is felvesz valamit...na mostanság ez utóbbi is baromi nehéz....
Hasonalvást nem én választottam, ahogy tudott forogni, így aludt el, ahogy láttuk, hogy így tud aludni, utána persze már mi is így raktuk le. (sokáig csak kézben aludt el :wink: )

Képzeljétek ma reggel elbőgtem magam, mert Marci Apával akart öltözni :? Hormonok 8) Persze Apa már felöltözve munkába készen...Mostanság nagyon - nagyon -......nagyon nyűgös tudok lenni :cry:

Pruci!
Szurkolok nagyon Nektek is!!!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Szilvi, ez érthető. :wink: Mikor mész legközelebb uh-ra?

Pruci, én drukkolok nagyon, mindent bele. :D

Boni, köszi, nagyon aranyos vagy! :)

Annamari, csak annyit, hogy egy másik topic "exlakójának" írásán felhúzta magát, és állítólag ezért kilépett. Hogy tényleg ez volt-e az ok, nem tudom.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt!

Én is itt, csak picit eltűntem.
Vendég
 


Sziasztok!

Hogy errefelé milyen pangás van!

Kismamik hogy vagytok?

Leendő kismamik mi van veletek???

Babucik és gyerkőcök volt nálatok a nyuszi???

Nálunk is járt a nyuszi, hozott ajándékot, csokit amit nem ehetünk (lassan kiírom a gyerek fejére), bacit amitől Gerő péntek óta lázas, és szörnyű rokonlátogatást.

Ja és nekem a peteérésemet elfelejtette becsomagolni az a fránya nyúl.

Jövőre ha így viselkedik, nyúlpaprikás lesz belőle.
franci
 
 


sziasztok!

Gyorsan elment ez a hétvége is. Réka belázasodott. Egy kicsit köhög, s folyik az orra. De nem viselte meg, úgy játszott, ahogy szokott. Tegnap estére már csak hőemelkedése volt.

Nálunk is járt a nyuszi. Hozott egy csomó csoki nyulat, cukrot, kinder tojást. Nem is tudom ennyi édességet ki fog megenni.
Mi tőlünk még kaptak pólót, s fakirakót.
Szombaton a tesco-ba vettünk ajándék táskát, Rékának hófehérkéset, Leventének scobby-doo-sat. Abba raktuk a nyuszi ajándékát. Mikor Réka megkapta, megszólal, hiszen ezt a táskát a tesco-ba vettük. Mondom neki, nem, ezt a nyuszi hozta. Erre ő: nem, ezt a tesco-ba vettük. Én: csak megnéztük, hogy milyen táskába hozza a nyuszi.
Micsoda szeme van neki, pedig úgy raktam a kocsiba bele, hogy ne vegye észre. :lol: :lol: :lol: :lol:

Remélem mindenkit "jól" meglocsolt apa, s hamarosan mindenkinek zebrás tesztje lesz, s jöhet a babaeső.
Kép

Franci!
Ez a fránya nyúl, hogy nem gondolt Rád. :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

Beze!
Köszi az infót.

Szilvia!
Nálunk is, ha apa elmegy, Levente menni akar, vagy csak őt viszi. Aztán Réka meg itt sír, hogy őt miért nem viszi el apa?
Veled is csak hormonok szórakoznak. Téged is ugyanúgy szeret.

Panndi!
Mikor mész legközelebb dokihoz? Mennyi idős most a terhességed?

Bonikó!
Ti mikor kezditek a closty-t? Elmentél végül dokihoz?

Moti!
Gondolom Boldi nagyon örült a markolónak. Micsoda ajándék. Igazi fiús. Bejön a jó idő, s ki is lehet próbálni a homokozóba.
Milyen az a növényes pecsételő??? Még nem is hallottam ilyenről.

Nálunk nem is volt légzésfigyelő egyik gyereknél sem, s most se fogok venni. Bébi őrt vettünk, de azt se sűrűn használtuk.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?