Új privát üzeneted érkezett!

Syrynx
szép helyen voltatok, én még nem voltam Kőszegen.
Jobbulást, vigyázz magatokra!
Majd gyere, hogy mit mondott a doki :wink:
Vendég
 


Syry
Jók a képek, jó lehetett a pihi! :wink:


Voltam uh-n, dobogott a pici szíve, olyan jó volt!
Elvileg 7+3-on vagyunk, 1,2 cm-es az óriásbébink :)
Van egy cisztám is, de azt mondták, nem befolyásolja a terhességet.
Úgyogy hipp-hipp-hurrá! :)

szisszka
 
 


Sziasztok!

Lányok!
Nézzetek rá a BMC-s topicra, Eszteréknek elkél egy nagy adag drukk!!! (hétvégén írt Eszter és tegnap du-estefelé az egyik lány róluk)


Syry!

Jók a fotók!

Maci! Szisszka!

Gratula mindkettőtöknek a minibébimozihoz! :)

Syry!

Jobbulást! Ment Neked is privi!

Lányok!

Aki volt még Vas-Győr-M-S megyében és a környéki Ausztriai tájakon, megköszönném, ha ajánlana kisgyerekes programokat (állatkert, vár, séta, játszótér - nem vagyunk pancsolósak), megyünk mi is nyáron és még nem tudjuk, hogy 7 vagy 10 napra menjünk-e, ezért gyűjtöm a programokat.

kacsa14
 
 

 
 

Szisszka!!!
Nagyon-nagyon örülök, hogy minden rendben a csöppséggel!!! :D

Syry!
Éééééééééés TE???? Nem ma voltál Te is orvosnál??? Sajnálom a betegséget... :( Jobbulást!!!

Kép
Kép
norwell
 
 


Eszterékért pedig borzasztóan szorítok!!!!!!

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!

igen, voltam tegnap dokinál, csak este apa ült a gépnél, én meg inkább tentikéltem.

Babácskával minden ok. 6,6 mm. naptár szerint tegnap 7+0 lettem volna, de a méretek szerint 6+4 vagyok. pulzáló szívtelep. ezt írta a doki a papírra. mehetek vérvételre, védőnőhöz. legközelebb 4 hét múlva kell mennem.

Drukkolok Eszteréknek!!!!!!!! (a topicot nem találtam meg, pedig kerestem, pontosan hol van? fogamzás, vagy szülészetek alatt, esetleg várnadóság?) épp a napokban jutott eszembe Eszter, hogy rákérdezek, ki olvasott róla.

Sziszka,
gratula nektek is a tesóhoz, az uh-hoz!

Kép

Kép
syrynx
 
 


Kacsa
olvastam a privit, majd írok is. mi többet kirándultunk, mint fürödtünk. úgyhogy tudok 1-2 ötletet adni.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok!

Szisszka
gratulálok a babához!

Kacsa
apukám Sopron mellett nőtt fel egy kis faluban, én imádom azt a környéket (csak ne lenne olyan messze). Sztem Sopron belvárosa gyönyörű, ott jó sokat lehet sétálni :wink: Aztán ott van a Kőfejtő (bár ott sok a lépcső), meg Sopronban rengeteg múzeum van, van egy vár, ami a Károly-kilátó közelében van, no meg a kilátóig is lehet erdőn keresztül sétálni :wink:

Syrynx
gratulálok a babához!
Vendég
 


sziasztok!

sajnos nem tudok mindenre reagalni most is egykezezek, de szisszkanak meg nem gratulaltam, nagyon orulok szisszka gratula! :P

syrynek es macinak pedig az uh-hoz gratula, orulok, hogy minden rendben!

szeretnek nagyon irni magunkrol is amint lesz egy kis idom :lol: :lol: jovok.

addig is sok puszi mindenkikek! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


BMC topic:
http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopic.php?t=10745&start=43200

remélem, így megmutatja

én nem akartam írni a saját szavaimmal, ezért írtam, hogy inkább olvassátok el, de kb. annyi a lényeg, hogy hétvégén vérzett Eszter, rövidült a méhszáj + elkezdett nyílni, úgyhogy szülésig kh.
ill. a babáknál lehet, hogy iker-iker transzfúzió van (nagyjából annyit jelent, hogy az egypetéjűek közül az egyik eleszi a másik elől a kaját és a másik így nem tud fejlődni és lemarad), de ezt még vizsgálták, hétfőn-kedden is uh-ra készült ezügyben, ezt még Eszter írta szomb. vagy vas. este, azt hogy kh-ban van pedig, ha jól emlékszem egy Woody nevű topic tag

kacsa14
 
 


Kitty!

Vittél Te már 3 évest múzeumba??? :lol: :lol: :lol:

Nem tudom, hogy ki kapna hamarabb agyvérzést, mi szülők vagy a teremőrök? Pedig még Timi jó gyerek, de múzeumot nem vállalnék be vele, max. Szomb.helyen a skanzent. :)

MESSZE??? Hol is vagy Te, Sz.fehérvár környékén? Ha onnan messze van, akkor én mit mondjak? Db-től kb. a világ másik vége és még az óperenciáson is túl. :)

Ja és azt még nem említettem, hogy 3 évig jártam Hódmezővásárhelyről Győrbe busszal ... 300 km, busszal akkor még 6 óra volt Szegedről, azóta szigorítottak (tachográf, kötelező pihenő a sofőrnek, lehet van már 7 óra is) du. 2kor indultam Vhelyrőla lakásból, este 10re voltam az albiban ... vagy 4kor keltem hajnalban és délre már otthon is voltam :)

kacsa14
 
 


Kép
A felő tegnap esti,az alsó ma reggeli.

Kép
Kép
k_inga
 
 


ja bocsi,felső akart lenni! :D

na szóval eddig ez az eredmény! Jó nap az a harmincadika! Hívtam a dokit,kedden mehetek hozzá,gondoltam nézzen már rá,aztán mondjon valami bíztatót,de lehet még korai lesz,mert ma 29.napja,hogy nem jött meg,tehát nagyon fiatal még a terhesség! Vagy nem? Ezt ti jobban tudjátok nálam!
A hányinger kb mikor támad? Mert még semmi bajom,de érzem a hasam alját 2 napja,az gond lehet?

Syry!
Gratulálok a hatalmas babódhoz!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Azta Kinga!

Gratula!!! :)

Nekem 31. nap látták Timit már, igaz még csak parányi folt, de azt legalább látják, hogy jó helyen van-e, tehát pl. nem-e méhenkívüli.

Én kb. 1 héttel korábban éreztem kis émelygést cigiszagtól + bubis ásványvíztől, de a java a 8. héten jött, akkor hánytam először és a 18. hétig abba sem hagytam!

kacsa14
 
 


Kinga
gratulálok! Tényleg mindenki babás lesz itt (rajtam kívül :( ) :wink:

Kacsa
Bács megye déli részén lakom, de te akkor még ennél is messzebb.
Múzeumot azért írtam, mert tényleg rengeteg van, pl fertődi kastély, és annak a parkjában lehet sétálni is.
De nem sokból tart onnan átruccanni Ausztriába, ott több a lehetőség gyerekeknek :wink:
Vendég
 


Kitti

fel a fejjel!
ez egy varézs topic! Aki nem tervezi,Norwell annak is elintéz egy babót! :D

Ja tényleg Norwell! Ez a tiéd!
Kép

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kitty!

Bocsi, Kingával kevertelek, ő van Fehérvár mellett, ha jól emlékszem.

Akkor tényleg nem vagy Te sem közel Gy-M-S megyéhez.

kacsa14
 
 


HIHIIIIIIIIIIIIIIII!!!! :D:D:D

Kinga!
Nagyon-nagyon gratuláloooooooooook!!! Ja, és doki után új vonalzó a házi feladat!!! ;) :lol:

A mindenit, most már három babásos topiktagunk van!!!! :D (Ugye jól számoltam?!?! :twisted: :lol: )
Az alhasi feszülés teljesen normális, nálam a hányinger elejétől kezdve volt, mindkettőnél tudtam, hogy terhes vagyok, egyrészt mert reggel nem bírtam kávézni, másrészt este, amikor a gép előtt ültem, nem bírtam keresztbe tenni a lábam... :lol:

Kittycica!
Ne aggódj, jönni fog a bébi Nálatok is!!! Tudod... ;)

Kép
Kép
norwell
 
 


Norwell,

szerintem Kinga már a negyedik babás: Sziszka, Maci, Kinga és én. :wink:

Kitty
drukk, hogy te légy az ötödik! :D

Kinga
nagy-nagy gratulaaaaaaaaaaa!
szerintem jövő héten már valamit lát a doki. engem mindkét gyerekkel a 7. hét körül uh-ztak először. de olyan szempontból nem rossz előbb menni, hogy lássák jó, helyen van-e.

Kacsa
én nemrég voltam Mátéval múzeumban. Természettudományi. Apa nélkül, ő otthon pihizett addig. 1 órát voltunk bent. egész jól bírta, persze a végén már volt ám szaladgálás. de voltak dolgok, ami tetszett neki (pl. vonat, ami körbe ment egy pályán, és ő nyomhatta meg a gombot. de azért az állatok is tetszettek neki. és nem a szokványos állatok - oroszlán, zebra, medve ilyesmi, hanem a hiéna, meg a vidra. :roll: )

Kép

Kép
syrynx
 
 


Kinga!

Gratulálok!
Az nem baj, ha korán mész dokihoz, max visszahív később, inkább többször menj...

Gy-S-M megyei program: Nagycenki Széchenyi Múzeumvasút Mi tavaly ősszel voltunk a Zalánnal egy oda-vissza körön, plusz az egyik megállónál van pár hattttaaalmas gőzmozdony kiállítva, a Nagycenki állomásnál meg keskenynyomtávú mozdonyok vannak kirakva.
http://kisvasut.hupont.hu/
Aztán Nagycenken van a Széchenyi-emlékmúzeum, mi Zalánnal megkíséreltük épp ingyen volt, de csak a parkban futkározást élvezte, oda ingyen be lehet még menni.

A Fertő-tavon lehet hajózni.

Győrben állatkert, élményfürdő (mondjuk ez kicsit drága) programok, de ez attól függ mikor jöttök, érdemes megnézni előtte programajánlót. Most épp Dino kiállítás van az ETO-Parkban.

Most hirtelen ennyi jut eszemeb.

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Sziasztok Lányok!
VISSZATÉRTEM :lol: :oops: :lol: :oops:

És egyből hadd javítsalak is ki benneteket, ugyanis 6 kismama van a topikban: Szisszka, Maci, Syry, Kinga, Juca (akit kifelejtettetek), és ÉN (akiről nem tudtatok :wink: )

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Kép

Hétfőn már dobogott a szíve :D
A vetélésem után meg sem jött, és egyszer voltunk apával együtt olyan félresikerülten egy picit, és hát itt van az eredménye.
Nagyon bízom benne, hogy most minden rendben lesz.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Na, jól megbuktam matekból vagy csak elfelejtettem a cavintont megint...... :P :twisted: :oops: Juca és Maci tegnap éjjel eszembe is jutott, de mondom, háromnegyed kettőkor mégsem jövök fel hozzászólást javítani... :lol:

Angie drága!!!
HOGY ÉN MENNNNNNNNYIRE ÖRÜLÖK NEKED!!!!!! Borzasztóan hiányoztál ám... Őrületesen szorítok, hogy tényleg minden rendben menjen!!!

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!

Angie
gratulálok! Még egy kismama :lol:

Remélem, tényleg én leszek a következő, már az sem érdekelne, ha akkor jönne, amikor párom nincs itthon, csak jönne már. :roll:
Kíváncsi vagyok, holnap doki mit mond, ha megint semmit se akar csinálni, csak gyógyszert felírni, kiverem a balhét :evil:
Vendég
 


Angie!
Juhééééé! Hip -hip hurrá! Isten hozott! És főleg egy ilyen hatalmas hírrel! Most nagyon örülök! :D :D :D

Én is így vagyok a dokkerrel, inkább többször,nézze meg jó helyen van e. Még nagyon pici,de talán látja!

Ja, a vonalzóhoz még mindig béna vagyok,de majd megpróbálom, hátha most sikerül... (legutóbb Kacsa csinálta nekem)

Kitti
Most tutira te vagy a soros! :wink:

Kép
Kép
k_inga
 
 


Köszi!!! :lol:

Kinga!
Mikor volt az utolsó mensid első napja?

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Kinga,

Gratulalok neked is! Az teljesen normalis, hogy erzed a hasad aljat, olyan erzes mintha megjönne igaz? Nekem is ilyen volt mind a ketszer. :P

Angie,

Gratulalok!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc

Igen,olyan érzés,de már kezdem megszokni! :)
Nem állítod át Sofia vonalzóját? ha van 2 perced!


Angie

Ma 30. napja,hogy nem jött meg, a 28.-on teszteltem este,aztán tegnap reggel megint.
Csak lát valamit a bácsi,legalább,hogy jó helyen van-e!, meg,hogy alakul valami.
te mikor vetted észre? És mikor mentél dokihoz?

Kitti

Te meg ne hagyd magad! Csak keményen! Követelj ki mindent,amit lehet! :wink: :)

Kép
Kép
k_inga
 
 


A vonalzóm Angie érdeme! ugye milyen szép?
Köszi Angie!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga!
Szívesen!
Én úgy vettem észre, hogy három napra rá, hogy apával együtt voltunk, el kezdtem émelyegni (bár csak nagyon enyhén, és minden másra gondoltam, csak arra nem). Aztán amikor már csak nem múlt el, akkor gyanús lettem magamnak, és mivel csak lh tesztem volt otthon (és tudtam, hogy a magas hcg-t az is kimutatja), csináltam egyet (28 napra a vetlélsem után), és vastagon kijött a második csík. Aztán pár napra rá vettem rendes terhességi tesztet, és azok erős pozitívok lettek.
Orvosnál most hétfőn voltam 6+1 hetesen, de 5+2 hetesen a kórházban nézettem egy uh-t, ahol volt 8mm-es petezsák és benne szikhólyag. Én, ha kibírnám, nem mennék el 6+1 előtt, mert akkor lesz igazából szívhang. A teszted gyönyörű erős pozitív, tehát ott van a baba, és minden rendben vele :wink:

Én is gratulálnék a kismama társaimnak: Syry, Maci, Szisszka!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Kép

én találtam még egy kismamit :)

Angie! drukkolok és gratula!

kacsa14
 
 


ha adtok adatokat, be írom, csak nincs most időm visszakeresgélni

kacsa14
 
 


Angie! ez nagyon jó! most remélem minden okés lesz.övterelő?

Kacsa! szeptember 19-20. dunakeszi

tjuca
 
 


Juca!
Én is remélem!!!
Nem merek az övterelőről még a köv. uh-ig beszélni (ami jövő szerdán lesz). De utána jöhet :lol: :lol:
Neked aztán jó nagy pocid van :D

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Kinga, Kitty, Kismamik!!! Írjatok légyszi adatokat (Kinga, tudom, Te írtál már, csak aztán nem írtam be),
ÚJAKTÓL: saját szül-névnap, lakhely város
KISMAMIK: szülés várható ideje, ha tudjuk már, akkor a baba nemét
NEMRÉG SZÜLETEK: babák adatai

nagyon el vagyok most havazva, nem is tudom, mikor tudok kimászni alóla, nincs időm visszakeresgélni, de ha megírjátok, akkor frissítem folyamatosan a táblit

kacsa14
 
 


hozok majd teljes táblit is, csak arra sem volt most időm, kicsinyítgetni + felrakosgatni

kacsa14
 
 


Kinga!

gratulálok! ezt elfelejtettem. :roll: :lol:

tjuca
 
 


kinga,

de, atallitom.. :wink: mar egota akartam mert valamiert elallitodtak az enyeim.. :roll:

kacsa,

koszi a tablakezelest! sofia februar 9.-en szuletett 3430gramm es 51 cm. es ha igy folytatja akkor harom honaposan duplaz... :lol: :lol:

norwell,

toled akartam meg kerdeznisacikarol. helyrejott a bore? lehet irtad csak nem olvastam.. :roll:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


az elobb elfelejtettem a kepeket.. :P


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc!
Nagyon édes ez a 2 lurkó! Ez a kis hajas tündér pedig teljesen elvarázsolt! Az első kép a kedvencem! Gyönyörűek! Tényleg,hol is laktok pontosan?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Csak kapkodom a fejem, micsoda hírekre jövök!

Angie!

El se tudom mondani mennyire örülök neked, és szívből drukkolok, hogy minden a lehető legjobban alakuljon!

Kinga!

Szuper gyönyörű tesztek! Gratulálok, és nektek is a legjobbakat kívánom!

Jucmuc!

Csodaszépek a gyerekek!

Eszternek pedig mennek a drukkok, lesem majd a BMC-s topicot a hírek miatt!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok! :P

Köszönöm Kinga! :P Mi Padova mellett lakunk, 10 km-re a varostol.
Egyebkent szfvari voltam/vagyok. Ha jol ertettem te is ott elsz. :P

Köszi szepen Evi! :P En is beneztem a B.M.C.-es topicba de nem talaltam semmit sajnos nem volt idöm visszakeresni. Persze igy is ertem mi a helyzet es nagyon drukkolok Esztereknek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc

Majdnem,én Mórt jelöltem be,hogy be tudjátok azonosítani, és volt szó róla,hogy oda is megyünk, de attól kicsit visszább Csákberényben élek, és itt is maradunk,végülis itt a munkám,család,barátok...
A párod magyar vagy ott ismerkedtetek meg? Nehéz volt megszokni kint? Nem nehéz így gyerkőcökkel, akad segítséged?

Kép
Kép
k_inga
 
 


ezt most kaptam, tök aranyos :)

Kép
Kép

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Ma voltam dokinál, jól felhúztam magam, ő kezdte velem a kiabálást, én meg nem hagytam magam Evil or Very Mad

Doki: Mi a panasza?
Én: Kezdeném mondani, de közbevág
Doki: Ez nem érdekel, miért jött, nem érek rá, sietek (pedig időpontra mentem Evil or Very Mad
Én: elmondom újra, amit először is akartam mondani.
Doki: ok írok fel fog. gátlót
Én: de nem akarok szedni
Doki: akkor én nem tudok mit kezdeni magával, menjen haza, és várja míg megjön Shocked
Én: de semmilyen vizsgálatot nem lehet csinálni?
D: nem! Miért nem akarja a fog.gátlót szedni?
Én: mert gyereket akarok
D: akkor vetkőzzön le, megvizsgálom (de csak megint kézzel, megállapította, hogy nem vagoyk terhes, de ezt amúgy is tudtam. Aztán megint felírta azt, amit múltkor, ha megjön, a 16. napon menni kell vérvételre (hogy ez eddig nem jutott eszébe???). És megjegyzi, hogy akkor valszeg hormonproblémám van. Na ne mondd??? Tényleg??? Evil or Very Mad

Na szóval jól felhúztam magam.

Ünnepek alatt nem jövök, minden nap megyünk vhova, így ezúton kívánok mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket!
Vendég
 


Kitty!

Új doki?????????????????

kacsa14
 
 


Kitti

Én úgy otthagynám azt a dokit, mint a huzat! Ez nem normális!
Keress valami értelmesebbet,ztán az ,majd segít!
Sajnálom,hogy ez történt veled,ez még egy plusz idegeskedés,de fel a fejjel! Majd a varázstopic segít! :D

Neked is kellemes ünnepeket! Én is úgy elmennék valamerre! De apa örül,ha itthon lehet egy kicsit!
Stílusosan csak ennyit mondott: Annyi dolgom van itthon,mint a nyúlnak húsvétkor! :)
Szóval asszem maradunk!

Kacsa

Jó ez a levél! Nem árt mellé a szülői levél! :wink:

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kitty

mindenképp keress másik dokit!!!!!!!!

Angie

szívből gratulálok!!!!!!!!!!!!!! és örülök, hogy megosztottad a hírt a topikkal! :lol:

Jucmuc
köszi a képeket. nekem az uccsó a kedvencem, ahol egy ágyban feksziknek a tesók!!!!!!!!! :lol: (Davide tiszta apja. :wink: )

Kacsa
jó történet... már láttam valahol ezt a képet.
adatok: szülés várható idejének írd be hogy november közepe.

Ági már biztos megszült?!

Hát ma teljesen beparáztattam magam, hogy skarlátos vagyok.... huuu. nagyon megijedtem, de a kiütés valószínű valami allergia, esetleg csalán. az oviban volt két hete, de csak egy gyerek lett az. aztán tegnap a hasamon a melltartó vonala alatt apró piros viszkető kiütésem lett. torkom is fájt két napja de már elmúlt. mondjuk lázas nem vagyok. kiütés megvan, de nem lett több belőle.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Vendég
 


Maci

Ez biztos? Szegény Eszter! :cry: :cry:
Mennyi idős terhes volt? már nem épp az elején járt ugye?
Ez tragédia

Kép
Kép
k_inga
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?