Új privát üzeneted érkezett!

Mikegirl!

Bizony, és is Gödöllői vagyok, már lassan 5 éve:)

Ági
Vendég
 


Ági!

Mi meg 7 :-) Melyik védőnőhöz tartozol? Lehet együtt járunk majd terhesgondozásra? :-)

mikegirl
 
 


Sziasztok!

Mikegirl, sok erőt, kitartást, és optimizmust kívánok!
Szorítunk érted, értetek nagyon!!!!!!!!!!!!

Aranyoska, nekem is úgy van, hogy valamikor egész nap semmi bajom, utána meg rosszul vagyok, teljesen változó.
Ha nincs bajom, meg aggódom, hogy miért nincs.
űAzt hiszem, ennél bolondabb már nem is lehetnék.

Sophie, üdv itt, csak pozitívan!
Gratulálok Benedekhez, nagyon szép a neve :D

Szisszka, gratulálok a szívhanghoz!!! :D

Panndi, neked meg még nem is mondtam, hogy nagyon örültem, mikor írtad, hogy ok! Örülök nagyon!!

Csajok, én holnap megyek vérvételre, és nagyon félek, mert rettegek a tűtől, már most túlparázom magam, de nem bírom visszatartani.

Tudjátok, it várok, hogy látszódjon már a pocakom :D

Pihenjetek, vigyázzatok magatokra!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 

 
 

Eszter!

Igazából még nem néztem utána. A doki azt mondta, hogy várjak még a védőnővel a 11-12. hétig. Szóval eddig még nem foglalkoztam vele.
Vendég
 


Sziasztok!

Most csak a hirekkel mert már aludnom kéne. Minden rendben van a babucival, 2,4 centis, 9 hetes, pont a korának megfelelő méret. Nov. 4-ére írta ki a doki. Meghallgattuk a kis szívdobogását is hát az valami nagyon jó érzés. De úgyis mindenki megtapasztalja majd itt :lol:

Doki nagyon szimpatikus, örülök, hogy őt választottam, férjemet rögtön behívta nagyon közvetlen és profinak tűnik.

képzeljétek mondta h van egy betegségem ami az endóhoz hasonló (elfelejtettem a nevét) az a lényege, hogy a méhfalon tapadt meg menstruációs váladék (bocs) és attól voltak olyan nagy fájdalmaim mensikor. de ezt nem is lehet műteni, a terhesség viszont meggyógyítja :)

holnap jövök és válaszolok is. jó éjt

Kép
vayacon
 
 


De úgyis mindenki megtapasztalja majd itt - ez nem ide való csak egy meddőségis fórumba is irtam, bocsi

Kép
vayacon
 
 


Sziasztok, lányok!:)

mikegirl: drukkolok, hogy minden rendben legyen! AZ elején nekem is volt pecsételő vérzésem, vagyis inkább banázásom, én utrot kaptam rá.

sphie: most minden rendben lesz!:)

sziszka: gratula a szívdobihoz! biztos fantasztikus érzés lehet.:)
sziszanya: szintén a grat a szívdobihoz!:)

dorka, aranyoska: hát a rosszullétek náléam is így vannak. Hol van, hol nincs. Tegnapelőtt egész nap volt, még este is. Viszont tegnap este már kicsi húst is tudtam enni, amitől egyébként mostanában undorodom.
Hát, én 170 cm magas vagyok, és általában olyan 53 kg. Most kb 50-51 között mozog. Én is olvastam, van aki az első három hónapban fogy..Úgyhogy köszi a megnyugtatást!:)

Lányok, Ti meddig terveztek dolgozni? :oops:
henne
 
 


vayacon: de jó!! gratula a picihez!:)
henne
 
 


Sziasztok!

Sokáig nem írtam mert nem volt mit! Semmi változás a pocim egyre jobban van. :lol: Viszont folyamatosan olvastalak titeket.
Gratula az újaknak és a szívhangoknak! :D
Mikegirl! Beszélj a pocaklakóddal, hogy kapaszkodjon! Én a szomszédból Veresről küldöm az energiet! 8)

Hajrá mindenkinek mindjárt jön a 12. hét!!!!!!!

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
haynii
 
 


sziasztok!

Pár napig nem voltam, még nem volt időm visszaolvasni, mindjárt.
Addig is, magunkról:

Ma vagyunk 10+1.

Tegnap szabit vettem ki, a laborban kezdtem, majd a védőnőhöz mentem. Nagyon közel van a védőnői hozzánk, és nagyon jófej csajt fogtam ki, örülök.
Vérnyomás rendben volt, csinált egy vizelettesztet, ami színes skálán mért kb. 15 értéket, mind tökéletes volt.
Egyedül picit vékonynak talált, kérdezte hány kg vagyok, mondtam 52, ha nem híztam a babával már.
Hát ráálltam a mérlegre, ruhástul 49,5 kg, szóval fogytam. Na de majd bepótolom!!!

Aztán pedig...

No, bevallom töredelmesen, nem bírtam ki még 1 hetet a kontrollig!
Már 4 hete nem láttam a minikét, és pont bejött egy pici extra lóvé, szóval szaladtam a 4D Genezisbe...

Hát, Csajok, 4 hete egy 5mm-es kis pulzáló pöttyöm volt, amiből mára egy 3,1cm-es, teljesen babaforma kis tünemény lett!

Meg van neki két keze, lába, lábán pici lábfeje. Van köldökzsinór, benne szépen áramlik a vér, a placenta jó helyen tapadt. Van kis álla, orrocskája, könyöke, térde, és már nagyon aktívan mozog!

Tudja nyújtogatni a pici kezecskéjét, meg rugdalózni, de persze még min. 8 hétig nem fogom érezni, gyenge még mint a pillangó szárnya. De olyan édesen hintáztatta magát fel és le!
175-ös volt a szívfrekvenciája, tökéletes, mint apjának amikor a szigeten tempót fut.

De tényleg nem szeretik ezek a kicsik az Uh-t, félnek tőle, mert elkezdett csuklani. Ez komoly, a szonográfus is megmondta, hogy csuklik a minike. No, akkor abbahagytuk.

Legközelebb 4 hét múlva megyünk oda, akkor azt ígérte, jó eséllyel meglesz a neme ezen a jó gépen!
Előtte még genetikai UH az sztk-ban, de megbeszéltük, 23 évesen nincs mitől tartanom

Mindezek után, használtan innen a fórumról bevásároltam egy szatyor kismamaruhát, és kismama divatbemutatót tartottam apának, nagyon odavolt! :lol:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Kezdek visszaolvasni,

Mikegirl drukkolok hogy minden rendben menjen!

Szisszka, Sziszanya, gratulálok! :D

Aranyoska,
kitartást, már nincs sok hátra! Amint a placenta kiváltja a szikhólyag funkcióját, a 12. hét végére, el fog múlni teljesen, én bízom benne legalábbis!

Sophie,
2x500mg Meforalt szedek.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ez annyira jó! Lassan minden novemberi baba pici szíve dobog:) Olyan jó olvasni, hogy minden nap egyre többen írjátok, hogy hallottátok a szívhangot.

Dorka!
Ne félj a szuritól. Ettől szokkal keményebb dolgok várnak még ránk. Ne stresszeld magad fölöslegesen.
Már annyiszor akartam írni, hogy nagyon tetszik a neved. A Párommal már nagyon régen megbeszéltük, hogyha kislányunk lesz, akkor Dorka lesz a neve:)

Mióta tudjuk, hogy babánk lesz, beszereztem egy csomó terheséggel foglalkozó könyvet. (Nem szakkönyveket, inkább regényeket) Jools Oliver:Mínusz kilenctől tizenkettőig, Rebecca Eckler: Kicsináltak ( A Felcsináltak folytatása) című könyveket már elolvastam. Mindkettő tetszett, de eddig a pálmát az viszi amit most olvasok: Vicki Iovine: Barátnőim a terhességről. Hát ez valami fenomenális. Viccesen és nyíltan ír a terhesség szépségeiről és árnyoldalairól is. Ha van időtök olvassátok el, főleg azok, akik hozzám hasonlóan az első babájukat várják és a terhesség még ismeretlen számukra. Az alcíme nagyon sokat mond: Amit inkább nem az orvostól kérdeznél

Szép napot nektek!

Ági
Vendég
 


Csak bejelentkezek, hogy nem mentünk ma dokihoz, holnap megyünk. Még szerencse is mert olyan migrénre ébredtem, hogy nem tudtam eldönteni mi a rosszabb, a fájdalom, vagy a terhességi rosszullét. Nálam nem múlt semmit, sőt talán egyre brutálabb.
Alig van erőm tartani a diétát is, most meglehetősen borzasztó az egész.

Nem olvastam vissza, de majd holnap írok és olvasok is.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Csajok, én egyfolytában a pocaklakómmal és a méhlepényemmel beszélgetek. Az egyikkel azért, hogy kapaszkodjon, jó helyen van, a másikkal meg azért, hogy lesszíves azt a hormont termelni!!! 8)
Egyébként köszi a drukkokat!!! Csak így tovább..... :wink:

Dorka - ne nézz oda, és már meg is leszel. A látványt én sem bírom, sose nézem.

Ági - nekem azt mondta a dokim, hogy amikor megyek a 12. heti nyaki redő számolgatós UH-ra, akkor már meg kell lennie a kiskönyvnek. Akihez én tartozom, az csak hétfőn "rendel". Jövő hét kiesik, aztán egyébként dolgozom - elvileg, szóval inkább letudom most.

vayacon - tökéletes bébi, ahogy a könyvben meg van írva!!!

henne - utro-ból 3*2-t szedek, remélem elég lesz.

eclipse - olyan megható lehetett. Nem pityeregtél a boldogságtól?

nati - jobbulást!!!

Kilók - ma méreszkedtem: éhgyomor, pisi után - 58,5 kg. Annyi, mint voltam. Csajok, hogy csináljátok ezeket a negyven valahány és ötven egy-két kilókat?? :lol:

mikegirl
 
 


Nati!

A kismamblog.hu-n van egy bejegyzés a terhesség alatti fejfájásról és az ilyenkor alkalmazható homeopátiás szerekről.
Talán hasznos lehet most neked.

http://www.kismamablog.hu/terhesseg/pro ... sseg-alatt

Ági
Vendég
 


Mikegirl,
én akkor pityeregtem, amikor megvolt a szívhang, és a pici pöttyöcske. Most inkább lelkendeztem, tapsikoltam, nagyon fel voltam dobva, és azóta is! :D

Vayacon,
én is gratulálok neked!
Era kismama jógájára sajnos 14. héttől lehet járni csak, minden oktató máshogy kéri, ez teljesen oktató függő, 12-13-14-16. héttől.
Két helyszínen, heti 3 időpont közül lehet választani! :D
Még ki kell bírnom 4 hetet, de utána megyek ezerrel.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Lányok akik a 7-8. hétben vannak!
Nektek szokott a hasatok mensisen fájdogálni? Nekem elég sokszor (napi 3-4-szer is érzem), de negyed óra alatt általában enyhül, aztán elmúlik. Mindig megijedek, mert a vetélésemnél is voltak ilyenek, igaz, akkor nem múlt el, hanem sokáig fájt utána.
Vendég
 


Sziasztok!!
csak megint Panny miatt....bocsiiiiiii :oops:

Sziszanya:
ilyen nekem is volt...mármint mensis görcs sőőőőt a mai napig van és néha nagyon ilyesztő!!
de aggodalomra semmi ok!!! nyúlnak a méhszalagok meg rendeződnek a dolgok odabenn :D :D

Mikegirl:
utrobol én is 3X2-t szedtem a hatodik héttől a 14.hétig és jóóól működött!!!! csak nyugi és beszélgess továbbra is a kismanóval :D :D

na szólottam!!!!!! :oops: de szóljatok ha gáz hogy itt osztom az észt pedig csak Panny miatt szoktam kukkolni....csak megakadt a szemem egy-két dolgon...... :wink: :wink:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Sziasztok!

Most csak benézek, hogy eldicsekedjek, de majd később visszaolvasok!

Szóval tegnap voltunk UH-n! Minden ok! Láttam a kis ufómat! Majdnem elsírtam magam! Láttam a szívverését is! :D Képem sajna nincs, mert pont abba a vizsgálóba voltunk, ahol nem tudnak nyomtatni! 19.2 mm az ülőmagassága és megvan mindene ami kell! Azt mondta a doki, hogy a mérete alapján még csak 8 hetes és 4 napos, de ez nem gond!

Majd még jövök, csak ma nagyon sok a munkám!

Puszi: Viki

Kép
bviki
 
 


jah és még Sziszanyának: a magnézium erre nagyon jó!!!! később úgyis kell ártani meg nem árt...érdemes kipróbálni :D

na abbahagytam!!!!!! :oops:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Sziasztok!

Figyelemmel kísérlek benneteket, továbra is sok-sok drukk! :D
Sajnálom, hogy van olyan akinek elment a baba vagy problémái vannak :(
De fel a fejjel, csak pozitívan!
Mi apával tesó gyártás alatt állunk, most lesz peteérésem, remélem összejön :oops: 8) :lol:
o.agi, és a többiek, köszönöm a kedves szavakat!

Görcsök ellen én is azt mondom, hogy SOK-SOK MAGNÉZIUM ÉS PIHENÉS, ÉS ADDIG NO SZEX MÉG A GÖRCS TART!
Ilyen esetben jobb megvárni a 12. hetet a házasélettel!

Kellemes Húsvéti ünnepeket kívánunk!

Kata és Norbi

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


BViki,
nagyon gratulálok a picikéhez! :D
4-5 nap méretkülönbség a különböző gépeken +/- nem számít semmit. Ott van, jól van, fejlődik szépen! Csak így tovább! :D

Magnézium: bizony-bizony.
Én napi 125+2x350 = 825 mg-ot fogyasztok belőle. Nem is voltam görcsölős, és már nem is igen számítok rá, lekopogom.

Jah, és ide is megírom, dicsekszem, először is, hogy párom vasárnap nyert egy félmaratont, nagyon büszke vagyok rá, másodszor, hogy ennek folyományaképpen :oops: :oops: közel 5 hét félmegoldások, meg pótmegoldások után :oops: :oops: végre "rendesen" is együtt voltam vele. Elképesztően hiányzott már, és nagyon örültünk egymásnak! :D
A 2. trimeszterre remélem teljesen visszaáll a ritmus.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Lányok!
Nagyon köszönöm a sok választ! Én is szedek magnéziumot, igaz csak 3x1-et naponta, és MagneB6-ot. Azt hiszem, a Magnerot jobb. Ha épp érzem ezt a mensis fájást, mindig bekapok egyet még pluszba. Ezt nem lehet túladagolni?
SZEX??? Az meg mi??? :lol: :lol: :lol: (az én vetélési sorozatom után eszembe sem jut)

Ja, és ami még szörnyen idegesít. Ezek az utro golyók mindig olyan érzést keltenek bennem, ahogy folyik visszafele, mintha meg akarna jönni. Közben jön a görcs, és azt hiszem, hogy itt a vége :oops: :oops: Jó lenne már a közepénél tartani :wink:
Vendég
 


Sziszanya!

Én is szedem az utrot, de én a szájon át bevehető változatát. Azt mondta a doki, hogy amíg nincs hányás, addig szedjem így, ha meg jönne rókakoma, akkor térjek át a hüvelykapszulára. Nem tudom Te hogy állsz a rosszullétekkel, de ha nincs hányás, akkor Neked is mindenképpen kényelmessebb lenne szájon át bevenni.

Ági
Vendég
 


Sziasztok lányok, már korábban bejelentkeztem. :lol:
Múlt csütrötökön voltam az első UH-n, akkor voltam pont 5 hetes :lol: és jelentem kétKép Képkismanó növekszik :lol: :lol: :lol: :lol: Bár harmadikat is nagyon kereste a doki, de nem volt meg :lol: :lol: .Láttuk a petezsákokat, jövő csütrötökön megyünk újra. :lol: Én is kapom a progeszteront keményen, mivel lombik volt, napi 3x1 utro szájon át és este Crinon gél. Magne B6-ot és Rutascorbint is előírta a Tanár úr.
Elevitet szedek a vérszegénység miatt, de hála nincs tőle székrekedésem, bár nem olyan mint előtte volt.
Én még nem megyek a saját nőgyógyászomhoz, a 12. hétig a Konc Tanár úr magánál tart a BMC-ben. Ikerterhességhez Budapesten csak három intézményt ajánl, az SOTE I. és II. illetve János kórház. Hát én ebbe bele is férek, mert a a SOTE I-en van a nőgyógyászom. :lol:
Hála egyelőre nincs semmi kirívó tünetem. Néha egy pici hányinger, szédülés vagy a szagokat nem bírom, de egyelőre ennyi. November 25-re írtak ki. :lol: :lol: :lol:
Kép
Megpróbálok most már rendesen csatlakozni :lol: :lol:

Maccs
vörösmacska
 
 


Ági!
A legutóbbi terhességemnél tablettában szedtem, de attól folyamatosan szédültem, és rossz közérzetet csinált. Ennek nem érzek mellékhatást, viszont idegesít, hogy visszafolyik. Már csak 6 hét!!!

Vörösmacs!
Gratula a kiscicákhoz :)
Vendég
 


Sziszanya én az utrogestan hüvelygolyónál egy kényelmesebb változatot kaptam, a Crinone gélt, ez egyáltalán nem folyik vissza, max egy ici-pici krém másnap, de sűrű - de iszonyat drága, aranyár. Még a 12. hétig egy vagyon lesz :(

Nekem nagyon kell pihennem, egyébként sem akartam dolgozni, de így a két cseppséggel meg muszáj itthon maradnom azt mondta a doki. Sok sok pihenés. De úgy repülnek a napok, hogy az csuda.

Mindenkinek hatalmas :lol: gratulációim a szívhangokhoz és egyéb kezes-lábas ultrahangokhoz... én a novemberi hónap második feléhez tartozom, talán a legfiatalabbak a babáim. De jövő héten nekünk is lesz szívhangunk duplán!!!! :lol: :lol: :lol:

Aki rosszullétes, hányós annak küldöm a rókaűzőt :arrow: :arrow: én még egyelőre kopp kopp nem :lol: :lol: remélem így marad... bár az étvágyam csökkenhetne, mivel van rajtam vagy 10 kiló felesleg a fene egye meg :lol: :lol: de hát a rengeteg vitamin, a kötelezően előírt fehétjedús táplálkozás és a sok pihenés.... :lol:

Maccs
vörösmacska
 
 


sziasztok!

jajj lányok. a pisiléses gondokkal kapcsolatban akartam írni, hogy természetesen lesz ez még így sem, de a legjobb, hogy én szoptatás alatt is rendszeresen keltem éjjel, mert pisilni kellett, sőőőt, szóval én kb. non stop ébredek, mert rámjön a pisilhetnék! sajnos ez csak a terhességgel nem múlik el! :( legalábbis nálam nem múlt!

Vörösmacska, azt hiszem, hogy Te írtad a magas HCG-t. elárulod, hogy mennyi volt az annyi és az hányadik napon!? :) izgis lehet két zsákocskával!

ki a dokid az I. klinikán, egyelőre én is oda járok! ;)

eclipse, gratula apának, apához, na meg kisbabához is! fotót nem adtak véletlenül, amivel eldicsekedhetnél nekünk!? :)

megkérdezhetem, akár priviben, hogy melyik dokiról írtál, hogy csak csaszizni szokott, mert nincs ideje!?

mensi görcsök, nekem is húz a hasam, bár én nem szedek semmit a femibionon kívül :oops: :roll: lehet, hogy nem ártana. enyém dokibácsi azt mondta, hogy magne b6 émelygésre, magnerot görcsölésre! de úgy emlékszem, hogy ez a hjajj, mindjárt megjön érzés Benivel is megvolt, aztán egyszercsak huss, mintha elfújták volna!

mindenkinek kitartást itt az elejéhez! pikk-pakk eltelik, majd meglátjátok! mondom én, a legnagyobb parás... alig várom már a pénteket, hogy rálessenek tesóbabára uh-al is!!! lassan már mindenki látta legalább egyszer a kis petezsákocskáját, mi meg még nem! :( ráadásul apa direkt szabin lesz, de anyós most tette tönkre magát, szóval nem lesz gyerekfelvigyázónk, így lehet, hogy mégis egyedül megyek...

na megyek, mert kel a gyerkőc! :) szép napot, és gondtalan babavárást!!!

sophie27
 
 


Sophie a hcg szintem 324 volt a megtermékenyítést követő 14. napon, ami nálam pont a 28. ciklusnap volt. De már a teszt előtte is kimutatta 2-3 nappal. BMC-ben minden lombikosnak ekkor nézik, a petesejt leszívást követően két héttel, általában egyes terhességgel ezen a napon, 120-160 körül az már nagyon stabil terhesség.
Izgis bizony, apa először kiborult, aztán mára hozzászokott a gondolathoz, már nagyjából el is terveztük, mert nem két gyerek fogadására és felcseperedésére alkalmas a házunk alapból. Meg már nem vagyunk annyira fiatalok sem :(
Baross utcában a doikim a Szabó István docens, azt hiszem ő az UH-s osztvez, legalábbis az volt, már egy éve nem voltam nála mert a BMC-be jártam :lol:
Neked ki a dokid? Gondolkodom János kórházban is, nagyon dícsérik az orvosokat, de az nekem elég messze lesz, nagy pocakkal :shock: bejárni vizsgálatokra......

Maccs
vörösmacska
 
 


Mikegirl, hogy vagy? elmúlt a pecsételő vérzés? ügyes vagy hogy beszélgetsz a babával az jó ha biztatod :)

Ritya én is 75-ről kezdek :( hát ez van oda kell figyelni, aztán majd remélhetőleg terhesség után sikerül leadnom a felesleget.

Sophie üdv nálunk, édes a gyerkőcöd. szoritok hogy minden rendben legyen

Szisszka gratula a kis 1,2 cmes bébihez :)

Dorka mi volt a vérvételen?

Eclipse extra ultrahang mi: :D megértelek annyira jó látni a babucit olyan megnyugtató. ahova én járok azt mondta a doki h minden alkalommal lesz uh. örülök neki nagyon. bár most h mondod félnek tőle a babák. na remélem az enyém szeretni fogja :D

megirod milyen helyszineken lesz a jóga? én lehet lassan elkezdek itthon terhestornázni mert hiányzik a mozgás meg a kilóim miatt sem mindegy.

A Dorka név nálunk is az egyik kedvenc :)

Nati nagyon sajnálom átérzem a fájdalmad mert nekem is volt 2 napig migrén. én a végén már nem birtam és bevettem algopirint azt mondták azt lehet meg panadolt. ha nagyon elhúzódik te is vegyél be valamit ne szenvedj feleslegesen

Bviki szuper hogy te is láthattad a kis manót, gratula :)

én rakok fel majd képet, olyan jót csinált a doki, annyira kis formás lett rajta a babó. de csak később tudom mert most nagyon fáradt vagyok, megpróbálok kicsit aludni.

Macs gyere ide is gyakrabban :D:D azért itt mégis több infot tudunk megosztani, másikban néha félek h kicsit sok, nehogy zavarja azokat akik még most várják a babát. jól leplezed a felesleget :) igaz csak egyszer futólag láttalak de nekem sovinak tüntél

Aki esetleg vashiányos: nekem a Femibion mellett a Nővér nevű készítményt ajánlotta a doki. Hát csajok nekem jó néhány napja teljesen elmúlt az émelygés, hányinger. örülök neki bár nem tudom hogy túl vagyok-e teljesen rajta mert még van 3 hét a 12.ig. Most csak fáradtság van, tegnap alig tudtam elaludni az esti jó hírektől :D

később még próbálok jönni a képpel

Kép
vayacon
 
 


lányok mért nem rakja be a lilypie-os vonalzómat, mit csinálok rosszul?

Kép
vayacon
 
 


sikerült :lol: :lol:

Kép
vayacon
 
 


bviki - Gratula!!!!! :D

eclipse - biztos az a sok mg? A magneB6-ban tablettánként 48 mg van. Bár most nem vágom, hogy mit szedsz. Nekem a 6 tabletta 288 mg / nap. Szex?! Idézem a dokimat: "köldök alatt és térd fölött nekem tilos" :lol: A sportról is le vagyok tiltva. Nem mintha lenne rá energiám..... Párodnak gratula!!!! Én sosem lennék képes ennyit futni :oops: Pedig az tök jól szálkásít.

utro golyó - én is azon filóztam, hogy ha távozik, akkor hogy hat. (Az érzés egyébként nekem sem jön be.) Úgyhogy a módszerem az, hogy begolyózom magam, aztán gyors vízszint legalább egy órán át. Most még megtehetem. Egyébként azt tudtátok hogy a hüvelygolyó is szedhető szájon át? Doki mondta, hogy vérzés esetén tanácsos abból az irányból szedni.

vörösmacska - Te leszel a legtutibb anyuci. Tapasztalatból mondom (2007 augusztusi topic), hogy az ikres anyukák mindent olyan flottul megoldottak, mi meg egy gyerekesek ott nyühögtünk :lol: Szóval minden elismerésem az ikres anyuciké.

vayacon - lehet kicsit gusztustalan lesz, de a helyzet a következő: per pill halvány barnás maszat van. Már nem pirosat látok. És szerintem nem sok, csak egy kevés. De szövegelek továbbra is :lol:

mikegirl
 
 


sziasztok,

eclipse: gartula!:) a párodnak is.

vörösmacska, gratula az ikrekhez!:)

hát az utro golyót én sem szeretem. Nekem is 3*2 van. én is mindig próbálok vele feküdni. de a munkahelyemen sajnos nem megoldható..
én 3 napja nagyon rosszul vagyok, állandó hányinger kísér.:( a mukahelyemen csak a mosdóba rohangálok. Azon gondolkodom, lehet kiíratom magam egy hét pihire a háziorvosommal. Vagy szerintetek hülyeség még?
Az a baj, hogy a munkám nem a legstresszemntesebb(senkié sem az), így nem nagyon figyelnek oda a másikra. Elmondani meg még nem szeretném..

nálunk is tiltólistás most a szex, mivel az elején volt egy kis vérezgetésem.
II-es klinikára jár esetleg valaki? Nekem Gidai doktor az orvosom
henne
 
 


Sziasztok!

Vörösmacska: gratula az ikrekhez :) Szerintem tök jó :) Én első gyereknek örültem volna az ikreknek, most is, de azért letenném a hajam a két kiscsajszi mellett :lol:

henne: szerintem nem hülyeség otthon maradni. Én a 12. hétig dolgoztam, mert 9 hetesen karamboloztam, totálkárosra tört a kocsink, és onnantól kezdve vonattal és BKV-val jártam dolgozni, így 4 órát utaztam egy nap, és a dokim azt mondta, ezt ne erőltessük. Nem bántam meg :)
Vendég
 


henne
Én elvileg a II-en fogok szűlni. 8)
És szerintem simán irasd ki magad.

panndi - karambol kapcsán. Én félek. Ha dolgozni fogok, napi 70 km-t megyek autópályán. Tegnap visszakaptam a kölcsönadott övterelőmet, és lassabban is megyek, mint általában, de akkor is....

Én meg apa horkolásától vagyok ki :cry: Amúgy is alig alszom, de kb. 2-3 körül, amikor rákezd, akkor éppen igen.....felébredek, szólok neki, ő átfordul a mások oldalára, én meg órákig nézegetek. Rendszerint akkorra alszom vissza, mire kelni kel. (Bár apa viszi reggel Atit bölcsibe, 6-kor én is kelek velük, mert Atit én rakom rendbe, öltöztetem.) És egész nap kóválygok. A nagy álmosság hullám kora délután jön, mikor mennem kell a bölcsibe. Tegnap is be kellett nyomnom egy 3:1-bent, hogy figyelni is tudjak Atira, és hogy odataláljak a bölcsibe. Komolyan mondom, átköltözöm egy másik szobába aludni......

mikegirl
 
 


Sziasztok!
Ma megyek veszek Magnerot-ot. Tegnap egész délután görcsölgetett a hasam, aztán este bekaptam egy nospát, és lefeküldtem. Attól elmúlt, és egész éjjel nyugi volt odabent. Nagyon zavaró.

Utro: Nagyon furi, hogy azt mondja egy doki, hogy szájon át is szedhető. Ugyanis ez úgy van kitalálva, hogy a bevonó anyaga a hüvelyben lévő dolgokhoz van igazítva, hogy ott oldódjon fel ideális idő alatt, nem pedig a gyomor és a nyelőcsőben lévő savhoz. Nekem ez elég meredek, de lehet, hogy csak én látom rosszul. Egyébként nekem a doktornőm azt mondta, hogy nem aggódjak emiatt, mert ami kell, az felszívódik, és csak a hordozó anyagok folynak vissza. Különben is szépen felkenődik a hüvely falára, és onnan is tud tovább beszívódni. Ez a kifolyás bele van kalkulálva szerintem. Én is dolgozom, így nehéz lenne megoldani a fekvést, de én azt szoktam csinálni, hogy miután felteszem, legalább egy óráig nem nagyon mozgok, állok fel a székről, így nagyja a hatóanyagnak fel tud szívódni.
Engem inkább az érzés zavar, amikor folyik vissza, és olyan, mintha meg akarna jönni.

Álmosság: Én kora estére úgy ki tudok bukni, hogy ha ledőlök az ágyra a tévé elé, rögtön beájulok. Tegnap is 9-kor elaludtam, reggel 6-ig 9 órát aludtam, és reggel az autóban mégis úgy éreztem, hogy elalszom.

Hányingerem mintha már napok óta alig-alig lenne. Lehet, hogy a sok MagneB6-nak köszönhetem. Napi 4-5-öt szedek. Inkább farkaséhes vagyok.

Szép napot!
Vendég
 


jó reggelt lányok!

látom, az alvás hiánya örök téma... :( nálam szerencsére csak az utolsó időben volt jellemző, hogy nem tudtam aludni, meg, ha egyszer megébredtem, nagyon nem ment a visszaalvás :S most, hogy 3x is kimegyek pisilni, szerencsére ahogy lefekszem, már alszok is tovább. de sajnos biztos vagyok benne, hogy lesz még ennek böjtje! :(

vörösmacska, nekem a 39. napon volt 792 a HCGm, nem tudom, hogy ez mit jelent, de a doki egy szóval sem mondta, hogy az magas lenne, így gondolnám, hogy én nem vagyok ikres mami :S pedig jó lett volna, volt is ilyen jellegű gondolatom, hogy akár, de biztosan nem, bár biztosat csak holnap tudok! :) én amúgy nov. 23-ra leszek szerintem kiírva, legalábbis a kalkulátorok alapján, de holnap pontosítok, és teszek végre vonalzót is! :)

amúgy én egyelőre a Szendei adjunktushoz járok! (endokrinológus is)

henne, én Benivel az 5. hónapig dolgoztam, mert aztán kiköltöztünk Miklósra, innen meg már autó nélkül elég körülményes volt a bejárás, szóval azért is, meg mert már untam is, koncentrálni sem tudtam, és a főnökeim is (külföldiek) nagyon bunkók voltak velem... de egyáltalán nem bántam meg. tudtam napközben olvasni, tv-zni, pihenni, legfőképpen aludni, kikapcsolódni, mászkálgatni a jó időben! szóval szerintem simán irasd ki magad most egy kis pihire, aztán, ha úgy gondolod, a dokid biztosan kiír a terhesség végéig is! ezen nem szoktak variálni! ...

sajnos én sem vagyok vékony, sőőőőt, de most Benihez képest olyan -4 kilóval indítok... vagyis tegnap már csak -2 volt, de szerintem csak azért, mert pont vacsi után voltam :P

ja, és, ha kíváncsiak vagytok a kisfiamra, akkor van egy webalbum, a címét be is teszem aláírásba ;)

most megyek, mert lassan ébred... szép napot mindenkinek!

sophie27
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm szépen a sok gratulációt, aranyosak vagytok!!!

Mikegirl, Sziszanya, tudom hogy nektek voltak problémáitok, és egyáltalán nem bosszantani akartalak titeket, sem másokat a szexszel. :oops: Ne harizzatok rám!!!

Vörösmacska,
óriási gratuláció a dupla gubanchoz! :lol: :lol: :lol: Nagyon vigyázz magatokra!!

Vayacon,
a Lónyay utca 24. szám alatti Angyalszív Egészségházba fogok járni, hétfőn 17:30-tól 19:00-ig. Ugyanitt kedden 12:30-tól 14:00-ig is van, ill. a Jászai Mari tér közelében csütörtök este.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Dorka,
sikerült-e átvészelni a vérvételt? remélem nem volt ájulás, rosszullét!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Eclipse!

Szia! Érdekelne a Jászai Mari téri időpont meg helyszín ha van róla infód megköszönném!
Lónyay utca sem rossz de ha egyszer a Jászain dolgozok akkor .....
Már alig várom, hogy mozoghassak!!!!!!

Üdv,

Kép
Kép
haynii
 
 


Haynii,

még én sem tudom, de megkérdezem az oktatót! Nekem a Lónyay utcai idő és hely jön be, pont a Kálvinon keresztül megyek haza du. 5 órakor, így onnan kényelmesen beérek az órára, van idő átöltözni, nem kell kapkodni, stb.

A 14. héttől lehet járni, így még mindkettőnknek van egy kis időnk.
De nagyon fullos program, tele van gátizom erősítéssel, és ahogy halad az idő, fokozatos szülésfelkészítéssel, megtanítanak a légzéstechnikára, mindenre. Jó lesz nagyon! :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


eclipse - ugyan már!! Nincs gond, és nem is bosszankodtam, inkább ironizáltam magamon :wink:

A problémám most az, hogy mit főzzek ma magamnak :lol: Per pill rá se birok semmire se gondolni, aztán meg majd jön a hirtelen éhség......akkor meg majd nem bírom kivárni, míg elkészül :lol: Még a végén telefonos segítséget kell kérnem :-)

mikegirl
 
 


sophie - néztem a képeket. Helyes pasi :D Na és azok a szívdöglesztő kék szemek.....el sem tudom képzelni, hány csajszinak törik össze majd a szíve 8)
Ja, és jöttél egyszer a koroddal. Jelentem én 76-os évjárat vagyok 8)

mikegirl
 
 


Helóka csajok!

Nekem most nincsen új írni valóm jelenleg ,de azért elolvasgattalak titeket.Mindenki aki hallotta már a szívhangot gratulálok.

Állandóan úgy érzem mintha égne a gyomrom.Ez ilyen kevert érzés mert ha nem eszek azonnal kapkod a rókakoma.Már tiszta dilis vagyok bele mert nehéz eltalálni éppen mi a jó nekem, vagy éppen mi a bajom.

Ma még dolgozok, aztán négy nap pihenés, csak kedden megyek majd munkába legközelebb. :D Igaz látogatóba megyünk a 4 nap szabad alatt rokonokhoz de ott meg családi házban leszünk és legalább fiam kitombolja magát egy időre.

Kellemes ünnepeket sok vizet!!!!!!!!

Üdvözlettel Rita

KépKép
ritya
 
 


Sziasztok!

Vayacon, örülök, hogy minden ok nálad.

Örülök, hogy O.Agival írtátok, hogy tetszik a Dorka név, de bevallom, hogy ez igazából nem az igazi nevem :D , hanem a legjobb barátomé :D , aki egy kutyuska, és imádom.A név nekem is nagyon nagyon tetszett ezért adtam ezt neki 1 évvel ezelőtt, az igazi nevem Ildikó.

Vérvétel, persze rosszul lettem, tegnapi napot végigfeküdtem, hánytam, minden bajom volt.
Ma reggel hasonló élményekkel ébredtem, aztán beszóltam a munkahelyemre, hogy szeretnék mára is egy szabit, visszaaludtam, és teljesen fittem ébredtem, és mivel lelkiismeret furdalásom van, hogy nem mentem dolgozni, így a takarítás marad.

Henne, munka-nagy tanácstalanság.
A táppénzes fizetés nagyon kevés, csak nekem az a bajom, hogy minden nap bejárok, igaz kocsival, ami kényelmesebb, de olyan rossz, gödrös az út.
Meg én romákkal foglalkozom, és vannak sajnos köztük olyanok is, hogy az csak na...Szóval nem tudom.
Ha nem leszek rosszul, végülis, az a hülye pénz, nagyon utálom!!!!
Te hogy gondolkozol?

Eclipse, húú de jó neked, hogy voltál 4d-én, én is annira nagyon szeretnék már menni, de a férjemmel április végében egyeztünk meg.
Csuklott?Édes kis picike!
Én is úgy látnám már!!!

O.Agi, köszi a könyvtippeket, hétvégén megyünk Győrbe, és amúgy is szerettem volna nézni könyvet.
Szuri, tű tudom, hogy lesz még ennél vészesebb is!


Nati, hogy vagy?Migrén?Dokinál mi volt?

Mikegirl, örülök, hogy ok minden, beszélgess csak szorgalmasan, én is szoktam hozzá.
Képzeld, nálunk is van ez a horkolás dolog, és ugyanígy, felkelek pisilni, aztán vége az éjszakának, de nem akarok külön szobát!

Sziszanya, kitartás, mindjárt itt a 12.hét!!!!
Bár olyan, mintha nem is akarnának telni azok a fránya hetek!

Vörösmacsak, nagyon gratulálok!Jaj, tök jó!!!

Panndi, te hogy vagy?

Sophie, nagyon édes a kisfiad! :D
Holnapra drukkolok, gyere ám majd a hírekkel!

Csajok, bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikeredtem :oops:

Vigyázzatok magatokra!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka,
nem úgy volt, a rendelő 4D-s, de én eddig csak 2D-n voltam, hiszen még olyan minike. :D
mindaz, amit leírtam, 2D-n látszott, mert olyan jó a gépük.
De majd megyünk 3/4D-re is, asszem a 14. héten.
akkora ígérték a nemét :wink:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Értem, azt hittem 4d volt, de a kettő is szuper, mert láthattad!!!
Mi is a 14.hétre terveztük a 4D-t. :D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok Lányok!

Szisszanya vagyok, csak azt a profilomat törölnöm kellett. Az az igazság, hogy Angie néven régi felhasználó voltam, csak annyi tragédia történt velem az utóbbi időben, hogy egy mély pillanatomban kitöröltem magam a rendszerből, mert annyira megrázott az utolsó vetélésem. Nagyon remélem, hogy ebből a várandósságból nem lesz már tragédia, és vígan társaloghatok tovább az igazi Angie nevemmel :) Tényleg bocsi, nem akartam senkit megtéveszteni :oops: :oops: :oops: csak volt pár kérdésem, amit mindenképp fel kellett itt tennem, és hát Angie névvel már csak a biztos szívhang után akartam jönni.

Szisszka, Panny, Panndi :wink: :wink:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie,
én megértelek és drukkolok!
Így legalább Szisszkát és Sziszanyát nem keverem :)
És gratula a szívhanghoz!!!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?