Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt Lányok!

Szonce: ha lenne kedved velem sétálni, szívesen csatlakoznék, pont mára terveztem a Duna part bevetését. Tegnap is arra indultam el, csak egyik, rég nem jelentkező kolleganőm "csábított" fel magához. Két babája van, így séta helyett játszás lett a vége. :lol:
és hol van még a finish?

Babusok: már nagyon lelassultam, alig bírom tartani pocimat, fájnak a tartóizmok. Nem tudom, hogy más szenvedett-e ilyentől, de kezdek arra gondolni, hogy nem sokára fekvésre leszek ítélve, nehogy baj legyen!? :roll:

Egyébként megint jók lettek a cukros eredményeim :lol: , így nagyon gondolkodom azon, hogy bejárjak további ellenőrzésre.
Kusi: szerinted?

KépKép
charlott
 
 


és persze jo reggelt!

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:35-kor.
szonce82
 
 

 
 

Szonce: dél és fél 1!!! Huha, az mindjárt itt lesz! Mikor ebédeltek?
Ha 1-re mennék házatok elé, az még jó lenne?

KépKép
charlott
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:35-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok Anyucikák!

itt vagyok én is csak töltöttem fel a szülinapi képeket a 'pikázára'

Charlott: az nagggggyon jóóóó, ha jók lettek a cukros eredmények! örülök neki. véletlenül nem sétáltál tegnap délután egy legény társaságában a csobánka téren? sötét feszülös felsőben, NAGY POCAKKAL :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Babusok: hát ennek a nyígásnak, nemevésnek lehet hogy az az oka, hogy már kezdenek a csajok megnyílni a külvilág felé, mióta járnak, vagy a telihold, meleg front

szonce: én benne lennék a sétában, de mi ebéd után alukálunk. az uramat elvittem a múlt héten a duna partra és nagyon tetszett neki.

kusi: láthattad babusékat a múlt héten, mert én is ott voltam, de azt nem tudom,h ogy az melyik nap volt, arra nem emlékszem sajnos. és örülök, hogy ellőkerültél :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombócka: hmmm a nagy pocak és a feszülő felső az stimmelne, de párommal Csillaghegyen sétáltunk javarészt és a "kacsás"-tónál (mint utóbb kiderült Götés-tó a neve :oops: ) pihiztünk egyet késő délután. :)
De ha legközlebb látlak (mint ahogy Kovács Kati énekelte) mindenképpen Rád köszönök! :wink:

Szonce: ok, akkor 1-re megyek hozzátok, most én pihizek, mert eddig a konyhát tettem rendbe és fel is mostam. Végre tisztának tűnik! De Krisz heves mozgolódással jelezte, hogy abba lehet hagyni. :roll:

Babusok: nem rég beszéltünk a bölcsőhintás dologról! Sikerült meggyőznöm hasznosságáról mindkét nagyszülő párt, így beszállnak az árába. Ez lesz a kicsi ajándéka tőlük. :lol:

KépKép
charlott
 
 


Gombocka: most kattintottam iwiwre éééés mit látok :lol:
Istenke éltessen sokáig!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


hát igen!
betöltöttem a 18-at!

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Kusi: honnan láttál minket? otthonrol? vagy lent voltatok? akkor tényleg voltunk arrafelé Gombockával :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


[quote="gombocka79"]h írta:gombocka79át igen!
betöltöttem a 18-at!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Charlott: de jo h nagyszülök összedobják a hinta árát :wink: remélem tetszeni fog Krisznek :wink: ezt a földre is le lehet rakni pihiszéknek?
hát bizti egyre fáradékonyabb leszel, amikor ugy érzed pihizz tényleg :wink:
kontrollra meg nem árt menni, majd mindig örülünk a jo eredményeknek :lol: :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


én már kész vagyok, a mai délelött rosszabb volt mint a tegnapi, folyamatosan ment a sirás meg a nyüszi :evil: :evil: :cry: :cry: :? :?
jaj remélem csak átmeneti...

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:35-kor.
szonce82
 
 


most várom, h elaludjanak :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:36-kor.
szonce82
 
 


[quote="szonce82"]
írta:
szonce82babusok, mi lehet a csajokkal? Nem lehet, hogy csak a pasim hiányzik nekik? :)

jaj nem tom :cry: de jó lenne :wink:
jön a rágofoguk párja, Laurcinak már karcol, Tammának még csak fehér pötyi látszik, vasárnap óta ilyenek, pedig eddig délelött mindig jol elvoltak, játszottak...lehet idö, fog és persze az ora...igazábol nem érzem, h betegek lennének, koppkopp :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


na végre szunya van, megyek dolgomra mert ma még semmit nem csináltam
jo sétát!

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


jajj de nagyon köszönöm szépen az összes köszöntést! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

szonce: háát mi most alszunk, utána megtömöm mint egy kacsát, aztán usgyi sétálni. akkor nem lesz késő?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:36-kor.
szonce82
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:30-kor.
szonce82
 
 



Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok: bingó!

a csajszi is Dunaújvárosba gazdász szakra járt! :))))))

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
nem tudom, hogy ő megismert-e...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


jajj én rákattantam a gyerekszigetre...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


babusok: te, én azt hittem, hogy a nagyobbik gyerek fiú... :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Szonce: köszike a sétát, jól esett! :wink: Én is aludtam még délután egyet és később párom is csatlakozott. :lol: (macsekról már ne is beszéljek!) :D

Gombócka: Boldog születésnapot kívánok!!!Hogyan ünnepeltek?

KépKép
charlott
 
 


[quote="gombocka79"]b írta:gombocka79abusok: bingó!

a csajszi is Dunaújvárosba gazdász szakra járt! :))))))

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
nem tudom, hogy ő megismert-e...

majd legközelebb megkérdezzük :wink: :lol: kicsi a világ :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


[quote="gombocka79"]j írta:gombocka79ajj én rákattantam a gyerekszigetre...

szupi, én is kivi vagyok :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


[quote="gombocka79"]b írta:gombocka79abusok: te, én azt hittem, hogy a nagyobbik gyerek fiú... :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

na ezt nem meséljük el :lol: :lol: :lol: de lila volt a sapija és rózsaszín a cipije :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


[quote="charlott"] írta:charlottn is aludtam még délután egyet és később párom is csatlakozott. :lol: (macsekról már ne is beszéljek!) :D

irigyirigy :lol: :lol: :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce, Charlott: (bár ezt csak Szonce tudhatja) ugyanazon a részen voltatok ahol együtt is voltunk?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:30-kor.
szonce82
 
 


Jó reggelt!
Szonce: jaj bocsi :oops: , meg többiek is, tegnap taliztunk ismerösömékkel és Gombocka mondta, h olyan ismerös neki és kiderült, h 1 helyre jártak suliba :lol: :lol: és Gombocka fiunak nézte a kislányukat :lol:
mit szoltok ehhez az idöhöz??? :evil: :evil: :evil: :evil:
remélem nem marad sokáig ilyen elvégre jön a nyuszi vagy mi :lol: :lol:
tényleg ki mit tervez?
mi megyünk nagyizni meg jönnek apósomék is, szóval minden nap lesz program, ami jo is de 4esben nem nagyon leszünk, pedig jo lenne...na igy is jo lesz bizti, legalább jol bekajcsizunk :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:30-kor.
szonce82
 
 


babusok: igen, nekem is furcsa volt, hogy lila volt a sapija, meg rózsaszín a cipőcskéje, de hát van ilyen :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

szonce: tegnap összefutott babusok egy volt osztálytársával, fiúval, és ismerős volt a felesége. mint kiderült, tényleg onnan volt ismerős, hogy egy suliba, és egy szakra jártunk. ja, és a 3 éves lányát fiúnak néztem! sapka volt rajta! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


szonce: jajj én is szeretnék egyszer itthon lenni húsvétkor. már csak azért is mert úgy el szeretnék menni egyszer húsvét hétfőn hollókőre :? :? :? :? :? :? :?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Sziasztok :D

borzasztó napunk volt tegnap :( Beni 5kor kelt :? , egész nap nem aludt, sírt, panaszkodott... :(
most is mondja, majd leszakad a karom, ma még nem tudtam letenni :)
lehet sok a telihold, fogzás, front? :(

gombocka: boldog születésnapot!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

KépKép
kusi
 
 


Kusi kitartás mi már 4. napja igy vagyunk :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


charlott: a gyógyszertárban tudsz cukrot mérni, szerintem bőven elég :)

babusok: pont arra sétáltunk :D nagyon néztelek hátha Ti vagytok, de gyáva voltam oda menni :oops: :)

KépKép
kusi
 
 


kusi: pedig mi is ott voltunk a téren... ;)))))

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


gombocka: legközelebb nem leszek gyáva :D

kijavítanám magam: nem csak a tegnap volt pocsék napunk :(
Megkávézok utána leviszem Benit a ház elé hátha jót tesz a friss levegő, de messzire nem merek elmenni nehogy elkezdjen esni

KépKép
kusi
 
 


na, leírtam, hogy lemegyünk erre kidőlt :D :D :D hát ez tényleg nem a mi napunk :D :D :D :D :D

KépKép
kusi
 
 


Kusi: nagyon helyes :wink: tessék csak odajönni :wink:
hát kivi vagyok lesz-e még ma esö :?
Gombocka: szupi az uj vonalzod :wink: ez már szülinapi kép? iwiwre raktál már?
Csajaim kidölnek éppen :lol: ma 1 fokkal jobb volt a délelött, de még nem az igazi :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kusi: bizti jot fog tenni az alvás :wink: legalábbis nálunk utána mintha kicserélték volna Öket :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok: igen, ez pont a szülinapján készült a szülinapi koronájával...
tettem fel képeket iwiw-re is meg a pikázára is...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


na akkor meglesem az iwiwet :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Gombocka: tök jók a képek!!! :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


kusi: elkaptál iwiw-en?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


..bejelöltelek, ha te voltál, ha nem akkor egy idegent :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

...de biztos te voltál, mert stimmel a név és hogy Beni a lurkónév. :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?