Új privát üzeneted érkezett!

Hello!
Most csak röviden. Jubi! Szerintem jó lesz neki a diszperzit is mert én is festettem már vele müa.dolgot. PL: az exkukám-amiben most a szép csomagoló és decou papírok állnak. Szóval csak várni kell vele is és legalább 2 réteg kell, de lehet 3 is!
No majd még jövök!
Sziazstok
abby
abby
 
 


JubiKép
Abby, bocs ha ellentmondok nekedKépKép
Szerintem, ha jót akarsz magadnak és a barátnődnek is, használj gessót. Hidd el megtérül! Így nem fog leperegni a festék, mert a gessó megfogja. És olyan jól tapad rá a festék. TapasztalatKép Utána jöhet a 2 réteg diszp. festékKép
De ha tényleg olyan jó rücskös a kaspó, bizony megér egy próbát gessó nélkül is. Én eddig csak sima felülettel dolgoztam és oda elkel...Kép

AnykoKép
Annyira jó lett a csíkod!!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


JubiKép

Diszpivel festettem le a müanyag cserepet én is, vagy három réteg el kellett hozzá, hogy a barnát teljesen befedje. Viszont a fiam eléggé használatba vette és lepattant helyenként róla, igy azt tudom ajánlani, hogy egy réteg gesso legalább tegyél alá, tartósabb lesz.

Anyko!
Wow nagyon klasz lett a csíkod, jó kis melo lehetettKép

Neki állok én is majd gipszezni, mert már beinditottam a fütést manó miatt, igy legalább kihasználomKép
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 

 
 

Anykó! Nagyon szép dekorcsíkot készítettél, és hát a képek .....!!!!!
Én most teljesen ráálltam a mécsestartó gyártásra, majd jövök mutizni!
Ágiboszi óráját én is irigylem, hihetetlenül kedves darab lett belőle!!!
Most már tényleg szereznem kell gessot, mert találtam egy régi "gyulai emlék" hollóházi bonboniert, amit ugye át kell mázolni! Edit
anizs007
 
 


Szió!
Köszi mindenkinek a dícsérő szavakat! Kép Már ami a dekorcsíkot illeti! Kép

Tettem fel új cseréket! Jó párat sikerült vennem! Nézzétek meg! Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Helló, visszakaptam a gépem. Egy átlagos a
bölcsis katica csoportnak
Egy régen nem csinált, teljesen dekupált keretű és Ánizs kedvenc szalvija

A csodás mécsestartókra teljesen rábuktam. Sajnos az egész városban nem leltem, így vettem egy másikat, de a nagyot körülvevő 3 kicsit nagyon nehéz kiszedni a formából. Eddig mindegyiknek letörött a farka Kép Kép Mit tegyek?????
HELP, aki ért hozzá!

Koda! Drága vagy a felajánlásaiddal, élni fogok vele. De kimentem Ausztriába új autósülést venni (csak nőnek ezek a büdös kölkökKép ), meg egy ajándék babaülést és 91 euro volt. 100 fölött volt egy -20 euros bónom. Még jó, hogy akadt pár zacsi szalvi a közelben, amivel 100 fölé mehettem, s 81-et fizettem Kép. Este feltöltöm őket cserének.

Jubi!
Te olyan szép sienázott kereteket szoktál csinálni. Higítod vmivel? Én lazán a tubusból ecsettel akartam felkenni és olyan sűrű, hogy őrült ronda lett
paat
 
 


Paat! Ez valami fantasztikus mécsestartó forma! Melyiknél vetted? Nagyon szép lett a kislányos is, meg a kávés is, meg a katicás is! Na jól van, mindegyik!!!!!
Szerintem egy kicsit -ici-picit- sűrűbbre keverd a gipszet a mécsesformánál!
Nagyon kíváncsi vagyok az új szerzeményekre!!!

Jubi! Tényleg leírhatnád olyan szájbarágósan, hogy mit, mivel, miképp kell csinálni!!! Edit
anizs007
 
 


Köszönöm a tanácsokat a műanyag alapozással kapcsolatban. Úgy döntöttem, hogy egy kicsi területen kipróbálom a diszp-et, aztán meglátjuk, hogy beválik-e...

Paat!
Nagyon jók a képeid! KÖnnyű a keretet teljesen beragasztani? Én is gondolkoztam már rajta, de még nem próbáltam meg.

A sziénát higítani szoktam vízzel.
Itt nagyon higítottam:http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/alm_s_duplak_p.JPG
itt már kevésbé: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/gy_mis_csend_let_lepk_vel.JPG
Van amikor még egy kicsit krétázom is: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/kr_t_zott-festett_f_szeolajos.JPG
és van, amikor elfogyik a sziéna, és krétával próbálom ugyanazt előállítani: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/levendul_k.JPG

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


NAGYON OFF, CSAK AZ OLVASSA AKIT ÉRDEKEL AZ APEH-OS (ADÓSZÁMOS) TÉMA: Az APEH-os barátnőm lefénymásolta nekem a tevékenységi körök listáját az azonosító számokkal együtt (kb. 300 oldal Kép), ha valakit valami érdekel, dobjon egy mélt, és szívesen kikeresem neki!)
Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Szépeket alkottatok gratulálok!

Nemsokára én is feldobok pár fotót a műveimről, a hétvégén az összesről készült fotó.

Jubi, nekem küld el légyszi.
hecs@mail.datanet.hu.ra. Itt tudok ilyen sok oldalt fogadni.

Köszi.

Évi
makrancos
 
 


Évi!
Azt hiszem félreértettél valamit, sajnos nem tudom átküldeni mélen, mert nekem nincs meg a gépen, csak kinyomtatta nekem a barátnőm. Háromszáz oldalt meg csak nem gépelnék be Kép Úgy gondoltam, hogy ha valakit érdekel valamilyen terület konkrétan, akkor azt kikeresem neki, és elküldöm mélben a megfelelő számokat.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


PaatKép
Sajnos a szavannás nincs már meg, de a többi megyKép
És az a kávés kép!! Még jó, hogy ültemKép

ÁnizsKép
neked is küldöm a képet mélbenKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Jubi+koda!

Köszi az ötleteket! Valamit megpróbálok hasznosítani Kép Pont valami sötétes színre gondoltam ma, de inkább olyan pácolt oliv zöldre. Na még mélázgatok ezen Kép
Ja és Jubi, most aztán megtudtam a titkos sziéna receptedet! Kép

Paat!
Nagyon jóóó az a kávés keret!

Jaj csajok!
Itt is örületbe kergettem valakit fakarika ügyileg??? Mert vannak fejlemények, ha igen Kép
Beszéltem a boltossal, összeírom mennyi kell, és idővel lessz is, aztán valahogy elboltoljuk vele.

krimo

Kép
krimo
 
 


Sziasztok!

Lányok, már annyit akartam kérdezni (csak hát szita az agyamKép ), hogy ti hogy veszitek cserére a szalvikat? Én ugye meglátok egyet, megveszem. Annak megmarad a fele, vagy még több, én azt cserélgetem. Nekem nincs sok egész, mert ugye mindegyikből csak egyet veszek. Vagy veszetek egész csomaggal?

Anyko!
A dekorcsík nagyon szuperKép

Paat!
Csodásakat csináltál! Az a kislányos szalvéta gyönyörűűűKép

A lányom ki akarja kapcsolni a gépet, egy kézzel nehéz gépelni....KépKép

Egy-két képem:
http://babanet.hu/album/main.php?album=2264&page=4&image=78118
http://babanet.hu/album/main.php?album=2264&page=4&image=78119
http://babanet.hu/album/main.php?album=2264&page=4&image=78120

Hát egy kicsit loptam az ötleteketKép
Itt vannak fent a friss fél szalvétáim is, válogassatokKép

Sziasztok!
Era
Kép

Era
Kép
era75
 
 


Szia Era!

De biza, hogy veszek egész csomit Kép) Főleg, hogy a piacon mondjuk 99 ft egy zacsi szalvi, a hobbibótba, jó ha 3 db-ot kapok ennyiért, de a közértben is 240 ft ért vannak néha tök jók.
Mostmár én is felteszegettem, az alighasznált szalvikat, mert ritkán csinálok 2-4 egyforma képet Kép Mondhatni sosem Kép
A mogyis kép nagyon tecc, de a citromos cucc is!Na csak hogy az elsőről ne is beszéljek! Kép

Kép
krimo
 
 


Sziasztok! Nagyon szép mindenki alkotása! Olyan ügyesek vagytok! A kávés is tuti! És a kislányosat eddig nem tudtam milyen keretbe lehetne foglalni de ez nagyon szép lett! A mécsestartó meg aztán!!! Nálunk miért nem lehet ilyen szépeket kapni? Kodám Te tudsz valamit ez ügyben?!
Jubi! a diszperzitet én már lakkozott szekrényre is kentem és még rajta van pedig nincs is lekenve decouragaccsal! Az exkukám is meg van még éppségben, de lehet, hogy virágnak tényleg nem jó-és itt igaza lesz Koda mesternel/akinek hamarosan írok is majd!!/-mivel vízzel érintkezik ki tudja mi lesz belőle!
Ma itt volt a "fotósom" és a 7en már tudok mutizni szerintem.
Jubi! nekem kellne esetleg valami olyan kód ami újságírással kapcsolatos illetve informatikai tevékenységgel(programok telepítése, írása, számítógépes műszaki rajzolás, szgépes tervezés). Nagyon hálás lennék és köszi előre is! Majd Neked is írok mailt...lehet még ma!Kép)
ja és szalvikat én is szoktam csomagba venni vagy a hobbyboltban ami tetszik abból 4-5 db-ot és itt bedobom hátha kell valakinek!
No most már végeztem!Kép
sziasztok
abby
abby
 
 


Jubi, megkapta a lányom a küldeményt (III. helyezés) nagyon köszi! Veronixnak külön, nem tudom hol találom őt?

Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Jubi!

Köszi a sziénás okosítást, pont a linkelt gyönyörűségeidre gondoltam. De persze nem bírtam kivárni és kútfőmből olajjal higítottam. Szép lett, talán 3 év múlva meg is szárad Kép De vízzel nem mertem volna olajfestéket. Talán pont a nem tökéletes oldódás miatt lesz neked olyan szép foltos?! Na majd igyexemKép
Kérdésedre válaszolva úgy nem nehéz a keretet is bekupálni, ha külön darab, mint a kép. Na ezt szépen mondtam. Szóval amit nyáron csináltam vadászos és egy teljes szalvit "futtattam ki"a keretekre, az nagyon nehéz. Ma pl. egy hasonló próbálkozást "dolgoztam át"a sziénával. Olyankor őrülten feszülnek a konkáv élek. De majd még ezt is gyakorlom. Külön papírból semmi gond (kávés)

Köszönöm mindenkinek a dícséreteket ez utóbbira, most beleszerettem a csupaminta szalvikba ilyen célra, tehát még biztosan születik hasonszőrű Kép

Era!
Én nagyon függő vagyok. Ha megtetzik, jön az egész csomag. A múltkor a KIKában 599-ért sikerült lelnem, ides férjem csak kapkodta a levegőt. De még mindig olcsóbb csere-alapanyag, mint darabra venni a hobbiboltban. (50-60Ft Szhelyen)

Ánizs!
Erre írtad, hogy drágák, ugye? A mécsestartókat ott vettem, ahol te eltetetted a kislányostKép Amúgy Borostyánkő áruház. Ha egyről beszélünk, mert a GYöngyös melletti udvarban is van, de az művészellátó. VAlójában én azt a Zsuzsimanó-féle háromszögest üldöztem, ezt csak az éhségemet kielégítendő vettem meg.

Délután lemaradt a konyhai trióm, bár itt sem jött össze a konyhaszekrényy színével, de legalább nem mályva!!! Kép Vagy igen? Kép
paat
 
 


Folyt. , csak hogy ne egyben legyen olyan hosszú. A csereszalvikat megújítottam,csak még nincsenek csoportosítva. De addig is innen fölfelé végig lehet válogatni!Kép
Ja! Meg kísérleti alapon csináltam két kaspót. Érdekelt, hogy egy sötét repedésű alapra kupálva látszik-e a mintán is a repedés. Nekem ez megfelel. Igazán csak a repesztés miatt tettem fel. Írtatok többórás száradási időket, én kb15-20 percet várok. Replakk márka-függő, vagy eltévedtem valamerre? Kép
paat
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!Kép
Paat ezek gyönyörűek! Nagyon jók a képek és én nem látom őket mályvának!Kép) De a virágcserép eszméletlen jó lett! Nagyon tetszik! Most én világosra akartam őket alapozni, de lehet meggondolom magam! Tegnap kikentem 4 cserepet vízüveggel. De neken senni fénye nincs, hanem ilyen matt az egész és uolyan a tapintása mint előtte nem érzem, hogy lenne ott valami réteg! Ti hogy csináljátok?
Era! Tegnap krimoka fölhívta a figyelmemet egy szép szalvidra amit körözök! ő a 3.oldalon lévő lépcsős szali azt hiszem 33.kép, de tetszik még a 42-es kép és a 3-as! üzletelhetünk?Kép
majd még visszanézek...megyünk reggelizni...
abby
abby
 
 


Krimo!
Azért ennyi a titkos recept, mert nincs titkos recept Kép

Era!
Szépek a művek! Az elsőnek ugye fa az alapja?
Én a szalvétákból általában csak egy-egy db-ot veszek, kivéve amikor a TESCO-ban találok valami szépet (ott 170 ft/cs), ill. egy közeli 100 forintos boltban vettem a múltkor 99 ft-ért egy csomaggal.

Conti!
Örülök, hogy odaért a boríték!!

Paat!
????????????????? Olajfesték ????????????????? Milyen sziénád van neked??????
A konyhai trió nagyon jó lett, de én azt hiszem valami egyértelműbb színű konyhaszekrényt fogok csináltatni az új konyhámba Kép A kaspók is nagyon szépek!!

Abby!
Kibogarászom a tevékenységi köröket, aztán írok mélt!!

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!
Paat, nagyon tetszenek a lepkés kaspóid, egyébként is bele vagyok zúgva lepkékbe. :-)

Era, gyönyörű a vágódeszkád, no a többi sem kutya, de az a kedvenc. :-)

Jubi,
Bocsi, tényleg félrenéztem valamit.
Nézd meg nekem légyszi, hogy üveg dísztárgy készítséhez, szabásmintakészítéshez, varráshoz, kötéshez, oktatáshoz,korrepetáláshoz, tanácsadáshoz van-e megfelelő szám. Nagyon köszi.

Üdvi.

Évi
makrancos
 
 


Paat! A drágaságban nem arra az üzletre gondoltam, a Kőszegi utca - ha minden igaz, úgy híjják- ott van egy hobbibolt ahol nagy kegyesen 70-ről 60-ra volt leárazva 1 db szali!!!! Pfujjjjj!!!! Biztos, hogy nem adnák oda neked a Borostyánkő melletti helyen a félretett kislány szalikat????? Ha ugyan tényleg félretette!!! De nagyon megígérte, mondtam, hogy nagyon messziről utaztam, és pont az ebédidejét raboltam szali válogatással!!!Tedd már be az elérhetőségedet a profilodba légyszíííííí!!!!

Jubi! Akkor most milyen sziennát kell vennünk??? Akrilt????
anizs007
 
 


Csak hogy ne izguljatok, míg Jubi ideérKép
Igen, akril sziénát vegyetekKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda! Köszii a képet megérkezett! Edit
anizs007
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a dícséretet a képekre, meg a vágódeszkáraKép

Abby!
Persze, hogy üzletelhetünk. Megnéznéd majd mégegyszer a szalvikat, mert most már beszámoztam őket, így egyértelműbb lesz számomra, hogy melyiket szeretnéd!
Innen indul:
http://babanet.hu/album/main.php?album=2264&page=1

Jubi!
Az első tényleg fa alap, és sziénával készültKép
Most ez a szerelem.

Paat!
Nagyon szép lett a konyhai trió, na de a kaspók, csodásakKép

Köszi szépen lányok a csereszalvis információkat is.

Na és mivel úgy megdícsértetek, nem menekültök, mutizok mégKépKép
Ezek már régebben készültek, csak hát nem volt fényképezőgép kéznél:
http://babanet.hu/album/main.php?album=2264&page=4&image=78967
http://babanet.hu/album/main.php?album=2264&page=4&image=78968
http://babanet.hu/album/main.php?album=2264&page=4&image=78969
http://babanet.hu/album/main.php?album=2264&page=4&image=78970
http://babanet.hu/album/main.php?album=2264&page=4&image=78971
http://babanet.hu/album/main.php?album=2264&page=4&image=78972
http://babanet.hu/album/main.php?album=2264&page=4&image=78973
http://babanet.hu/album/main.php?album=2264&page=4&image=78975

Sziasztok!
Era

Era
Kép
era75
 
 


Era! 1, 16, 25 teccc nagyon!Kép) ha lehet akkor ezekből kérnék. Nekem most nem sok cserém van de hátha találsz valamit azért vagy még vársz vele. Szépek nagyon a "régebbi"alkotások is de nekem a legédesebb a ceruzatartó a kis vonatos...olyan kis bájos! Nagyon szépre sikerült!Kép)
Koda!Kép)))) Ez jó kis bejelentkezés volt!Kép))
abby
abby
 
 


Era!
Ez a kutyusos tappancsos kép telitalálat! Persze a többi is szép lett!

Abby, Makrancos!
Ígérem kibogarászom a számokat, de az nem ma lesz, ugyanis ma lettem 31 ÉVES KépKép), és ma nincs erre időm.Kép

Ezek nem most készültek, csak az utolsó simításokkal végeztem most:
árvácskás, aztán egy citromos, és végül egy levendulás konyharuha- vagy kulcstartó. A citromoson nem felülről repesztettem, hanem normál módon, mégis tök jól átlátszik rajta.

Pussz: Jubi



Ja igen, igaza van Kodának Kép, akril sziénát vegyetek (sziénán belül is többféle van, létezik égetett sziéna is, én természetes sziénát szoktam venni).

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubikám! Isten éltessen sokáig! Gyönyörűek ezek a tartók is, mint mindíg amit alkotsz!!!!

LÁnyok! Kiwit keresem! Hol találtam rá??????
anizs007
 
 


Jubi!

Boldog Szülinapot kívánok neked!!!
Kép

Hát és mit is mondjak, a tartóid gyönyörűekKép
Tetszik az ízlésed.

Anizs!
Írtam neked mailtKép

Era

Era
Kép
era75
 
 


Juborka!
Kép

Üdv. Melinda
szokolka
 
 


Sziasztok!!
Végig olvastam mindentKép szinte 2x is, és nem találom Jubi lakkos írását...na nekifutok még 1xKép)
Paat
tetszik nagyon a konyhai triódKép én is imádom a bordót, bár kicsit erősebben.

Többiek munkái is tetszenekKép

Ágiboszi órája meg remekKép
Anyko sormintája isKép

Valamelyik este volt időm egy kicsi. Csináltam pár képet.Mutizom:
1. gyömitál
2. tájkép
3. oliv1
4. oliv2
5. oliv3
6. oliv4
7. tájkép2
8. csendélet
9. kert
10. gyümölcsök
11. kedvencem
12. kedvencem2
13. repesztés

Bocsi a kép minőségéért, most kaptam vissza a fgépemet, valószinű a Marokkoi pára kicsit betett nekiKép Még vissza kell szoknia az itthoni klímáhozKép

ohhhh...ébred Zorka...2 napja lázasKép
igyekszem jönni....

Hajni
hajnii
 
 


Jubika! A Jó Isten éltessen nagyon sokáig boldogságban, jó erőben és egészségben szeretett kis családod körében!Kép /ha tudnék szépeket ide tenni mint Ti akkor kapnál, így csak gondold hozzá..../
Hajnii nagyon jók lettek a képek, a párom pont látta őket és igen megtetszett neki a kereted!Kép Honnan szerváltad? Nem nehéz vele kiönteni? Nem ragad bele?
Jubi!Gyönyörűek! És Te honnan veszed az alapanyagot? Te készítetted el mint Stucink vagy "bóti"? Mert tényleg jól néznek ki. Én az OBI-ban vettem itt nálunk de valami 7-900 ft körül és hát nem is olyan jó. Pontosabban jó csak nem ilyet szerettem volna! na mind1...nekem mindig problémám van!Kép
Csajok! Akkor a vízüvegre nem reagál nekem senki? Ti hogy használjátok? És nektek miért olyan szép fényes a belseje?
Köszi
abby
abby
 
 


Jubikám!
Nagyon sok boldogságotKép
Akkor együtt ünnepelünk, mert mi meg a 2. házassági érfodulónkat ünnepeljuk ma! Kép Indulunk is vacsizni!Kép
Mindenkinek szép estét!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Jubi!!

Boldog szülinapot!
1 gyors kérdés: a folyékonyfának van valami fa szine?

Kép
krimo
 
 



Jucus!

Csalódtam Kép ez a doboz ÜRES! Kép

Ánizs!

Kiwi a nöklapján tanyáz Kép

Abby!

Vízüveg: Nekem fényes lett, belül is festettem a cseréptálat+rákentem ezt, pont olyan bilikék is vót, ettől meg fényes, szóval a végén nem is tetszett Kép De az biztos, hogy a víz oldja, mert kétnap száradás után kipróbáltam, és olyan nyálkás lett az egész. Szóval a vízüvegre még kell lakk. Csak akkor nem tom minek a vízüveg Kép

Hajnii!
Te aztán nem tétlenkedtél! Kép

Mennem kell, elüldöz az ember Kép Szépeket csináltatok megint, ja és az a kis vonatos cekatartó teccet nagyon!

Kép
krimo
 
 


Krimo!

A vízüveg biztos vízálló, mert a betont is azzal kenik le egyfajta szigetelésként! Biztos teljesen megszáradt??? Vagy biztos vízüveg volt??? Kép Kép

Jubi!
Nagggyon boldog szülinapot kívánok! Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Abby!
Neked is írtam mailtKép

Hajnii!
Nagyon szépeket csináltál! És jó sokatKép
Zorkának jobbulást!

Koda!
Nektek pedig boldog évfordulótKép
És jó étvágyat a vacsihoz!

Era

Era
Kép
era75
 
 


Koda!

Nekünk Szeptember 7-én volt a 2. házassági évfordulónk! Kép Sajna a ház körüli hercehurca miatt teljesen kiment a fejünkből! Csak 3 nappal később eszméltünk föl, hogy hoppppá...gyors bepótoltuk!
Remélem nagyon szép estétek lesz és a vacsi is finom! Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Jubi, boldog szülinapotKép
Csináltam én is repesztett felületre szalvit, jól átlátszik, nagyon szépek lettek a kulcstartók.

Koda, neked meg boldog évfordulótKép

Jucus, jó a dobozkád!

Hajni, nagyon tetszenek az olívások, de az utolsó repesztett nagyon tuti. Zorkának jobbulást!

Era, nagyon szépeket csináltál, a kaspó tetszik a legjobban.

Paat, a konyhai triód nagyon jól sikerült. Tök jól megy a bútorhoz!

Holnap majd mutizok, most nem hagy a család.
Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Anyko!

De nem az Kép Kérdezd meg Kodát! Különben meg tűzállóvá teszi a dolgokat az van ráírva. És tuti, hogy vízüveg, mert az is rá van írva Kép
Ja és tényleg vagy két napot száradozott mielőtt viet tettem bele.

Era!
Elfelejtettem dícsérni a kaspód, pedig nagyon tetszik ám!

Kép
krimo
 
 


Jubi!
Nem is tőlled akartam kérdezni a folyékonyfát, zizi vagyok Kép Remélem azért gondolkodtál rajta!

Kép
krimo
 
 


Krimo!

Folyékonyfának van ám színe!Boltos bácsi kérdezte tőlem,hogy milyen fából készült az asztal mert ahhoz valót ad.Na itt leadtam a szerkót,mondtam,hogy fogalmam sincs!Aztán választottunk valami barátságos színt.De egyébként nagyjából nem hiszem,hogy nagy gond lenne ha elüt ,mert úgy is lefested,bekupálod...szóval nem hagyod úgy ott befolyékonyfázva a parlagon.
Jó sokat segítettem most mi?!Kép

Jucus
20170114224602
 
 


Hajni!
Zorkának jobbulást!!
Jubi!
Happy birthday toooooo you.... (ne kívánd, hogy énekeljek Kép )
Koda!
Szép estét, és gratula Nektek!!

Mindenki szépeket alkot Kép, én meg élem a dolgozó anyák szorgos hétköznapjait... de nemsoká itt az őszi szünet, és akkor beindulok ám!!

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Jó reggelt!Kép
Mindenkinek köszönöm a kedves szavakat!Kép
Én pedig Kodának és Gabinak szeretnék sok-sok boldogságot kívánni!!!Kép...bár ők még most biztos alszanak Kép

Stuci!
Megtaláltam a festékbolt szórólapját, ahol a repesztőfestéket árulják. A nevük: Multi Mix Festékbolt, a telefonszámuk pedig: 020-9363-171. Itt gondolom tudnak segíteni abban, hogy van-e Pesten is boltjuk.

Krimo!
Folyékony fa?????????? Azt eszik vagy isszák??? Kép

Hajni!
Te milyen lakkos leírást keresel? Elvesztettem a fonalat... A képeid gyönyörűségesek! Remélem a lányod jobban van már!

Abby!
A kulcstartók alapját a Cora-ban veszem, 249 ft-ért. A becsületes neve: kicsi reggeliző deszka. Az a furcsa, hogy ugyanez a faáruk boltjában 380 ft. Ki érti ezt?!?!

Ja, és egy muti:hideg kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


SziasztokKép
Köszönöm a jókívánságokat! nagyon jót vacsiztunk, csak utána alig éltem, úúúúúgy teleettem magamKép

JubikámKép
Hogy alszok -e??Kép van nekem egy drága kicsi fiam..Kép
Amúgy gyönyörűséges lett a hideg képed! Ez kréta, ha nem csal a szemem! Mikor alkottad? A szülinapod kötben??Kép

HajniKép
A kedvenced nekem is a kedvencemKép Gyönyörű az a kép!
De a tájkép2 is rettenetesen tetszik! Ez a szalvéta hol lelhető fel? Még nem is láttam ilyet..Kép

EraKép
Az a kutyusos tényleg teli találat lett! Úgy látom más is ezt szúrta ki!Kép

JucusKép
Nagyon szép a doboz! És lesz is benne valami? Krimo is megreklamálta..Kép

ContiKép
Remélem ma már hagy a család, és mutizni is tutszKép

ZsuKép
Nagyon szépen köszönöm!
Mikor jösztök már? Gabi már tűkön ülKép...ugye nem csak tavasszal...Kép

AnykoKép
Nem csodálom, hogy elfelejtettétek..a helyetekben nekem sem a vígasságon járna az eszem..

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok! Jóóóóóó Reggelt! off, de el kell mesélnem: tegnap gázszerelőt kellett hívnom, és nem volt annyi píínzem, amennyit kért!!! Mécsestartóval pótoltam ki az összeget!!! Természetben fizettem!!!!!
Jubi! gyönyörű megint a "hideg" képed! Majd ha felénk is lesz Cora, akkor veszünk kulcstartó alapot! Exem ugye faipari üzemmérnök, rengeteg asztalos ismerőssel, de ha rákérdezek, hogy tudna-e segíteni faárut szerezni, akkor éppen semmi kapcsolata nincs! Erről ennyit!!! Edit
anizs007
 
 


sziasztok!
Koda! Én is így utólag sok-sok boldogságot kívánok nektek!Kép))
Jubi! Ez a kép már ismét gyönyörű! Lassan már fizetni fogunk neked az ötletekért! Honnan ez a szép szín? Nekem nagyon tetszik! Akkor a corában csak alapot veszel igaz? És a többit az akasztót hogyan teszed rá? van valami olyan is ami készen kapható? ...bízom benne! De az ötlet nagyon jó...el is lopom!Kép
Era! Emilkét megkaptam és küldtem választ. Esetleg ha Te is találsz nálam valamit légyszi jelezz vissza. És mégegyszer köszi!Kép
A vízüveg nekem is nagyon rossz, szerintem nem csinált semmit a cserepekkel....
Anykó! Én kimaradtam ebből a lakás mizériából. Megírhatnád mi is történik veletek...emilben is! Ja és a gyertyatartó olyan lehet mint amit én kaptam Kodától-már le is alapoztam. Mennyiért készíti a barátnőd? Azért jó kis páros vagytok Ti!Kép)
abby
 
 


Szia Lányok!

Minden ünneplőnek SOK BOLDOGSÁGOT kívánok!Kép

Jubi!
Köszönöm a számot. 100 Ft.-os boltban olcsóbban is kapnál vágódeszkát.Feltéve , ha van ilyen felétek? Én az első sorozatot 120-ér vettem , de úgy látszik vérszemet kapott a boltos , mert legközelebb már 150-ér adta. Kép
Mindenki nagyon szépet alkotott már megint!
Nekem most nem sok időm van erre sajnos.
szorgosstuci
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?