Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Babusok: szóval, tavaszi sétán voltatok!!! :-)
Mi is tettünk egy jó nagy túrát párommal vasárnap a Duna parton. Alig tudtam haza vonszolni magamat. :roll: És tegnapi is tettem egy kis sétát és képzeld le kellett ülnöm a padra, mert már ezt sem bírtam. :oops:
Ez csak fokozódni fog?

No, hintás-etetős székre rákerestem és ezt találtam,ami tetszik és jó lenne még olcsóbban hozzájutni. A Teszveszen 24 000 FT! :-)
Kép

KépKép
charlott
 
 


Jó reggelt!
Charlott: hu ez nagyon hiperszuper :lol: :lol: de horroráron :evil:
bár ha tényleg vennétek pihiszéket meg hintát lehet ugyanennyire jönne ki...vagy drágábban, ez forog vagy lenget vagy mit csinál?
háát fokozodni fog...nekem levegöhöz jutás is nehezebb lett végére hiszen ugy nyomtak már mindent bent :? :lol: pihizz nyugodtan ha kivánod :wink:
dokihoz mikor mész legközelebb? és a cukrosdokihoz?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok: szóval, drágának tartod, remélem találok olcsóbbat. Sok mindent tud, ezeket sorolták fel:

* 12kg-ig használható
* puha, párnázott ülés
* jobbra-balra illetve
* előre-hátra hintáztat
* ülése 2 pozicióban dönthető
* játszótálca kihajtható
* gyönyörű színes huzat
* huzat levehető, gépben mosható
* forgón színes állatok
* falevél fel-le mozog
* forgó kihatjható
* 6 sebességes
* 10 dallam+ állathangok
* 3 pontos biztonsági öv
* stabil, összecsukható állvány
* állványon extra kapcsolo a stabil állásához
* 4 db góliát elemmel működik

Egyik műsorban hirdették, hogy a hinta milyen jó hatással van a baba fejlődésére, ezért is szeretnék egyet. Persze párom beájult, mikor közöltem vele ezt, de próbálok olcsóbbat keresni, akár használt is lehet.
Női dokihoz április első péntekén megyek (2 hét múlva), cukros vizsgálat most hétfőn lesz, így vasárnap megint gyűjthetem a ...., de nem szeretem ezt. :roll:

KépKép
charlott
 
 

 
 

Charlott: hu tényleg sok mindent tud, lehet akkor mégsem olyan drága :lol:
Gombocka: mikor van pontosan szülinap? én mára emlékszem, de a vonalzod szerint nem, lehet akkor holnap?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nellinek Nagyon Boldog 1. Szülinapot kívánunk!!!
Kép
Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


és persze jó reggelt Mindenkinek! :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Hahó Lányok, merre vagytok?? :shock:

Gombócka: Boldog születésnapot kívánok Nelly babának! :lol:
Véletlenül nem a kis családodat láthattam délután 4-kor a Csobánka Térnél a Hév megálló felé haladva?? Egy nagyon boldog családi jelenetet sikerült elkapnom. :-)

A szoba tovább alakult: ma sikerült a könyvespolcokat megvenni és összeszerelni. Már csak a falra kellene felvarázsolni, de nincsen itthon elég erős csavar, így a művelet félbeszakadt.

KépKép
charlott
 
 


Charlott: itt a jóidö, lent vagyunk :wink: holnap délelött van kedved lejönni esetleg???
de jo, akkor már nagyon alakul a szoba :wink:
lehettek Gombóckáék, mi is taliztunk ma 2x is :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


sziasztok csajok!

nagyon szépen köszönjük a szülinapi jókivánságokat. mostanában még kevesebbet vagyok fenn itt forumon, mert itthon van ezen a héten a férjem, így mindent hármasban csinálunk a kiscsajjal.
nem tudom, hogy mi lehettünk-e, de azidő tájt tényleg arra jártunk, mentünk sétálni és ott nagyon pörgött a nelli, mert előtte beszélgettem egy anyukával, ő meg addig ott topogott. hajpánt volt a fején, és kis szöszi csajszika...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Jó reggelt!

Gombócka: most már biztos vagyok benne, hogy Titeket láttalak! A wiwen is rátok kerestem és alaposan megnéztem a képeitek. :lol:
Persze töltsétek a szép, meleg, tavaszi napokat együtt kint a szabadban!

Babusok: köszi az invitálást, de ma délelőtt még várom a páromat szerelés végett, bár sűrű a napja, de a fúrót ma vissza kell vinnie, úgyhogy vagy ma fúr vagy soha! :lol:
De délután, gondoltam, lenézek a Göte tóhoz, ott fogok ücsörgni majd a padon és olvasok. Ha ráétek jöjjetek Ti is!

KépKép
charlott
 
 


mos ttényleg jó idő van kinn. majd még mi is megyünk ki sétálni kicsit délután, amíg lehet, ermt aztán szombaton jön a hadd el hadd :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
az a fránbya rossz idő.

Charlott: vicces, akkor ezek szerint találkoztunk volna?pedig szoktam nézegetni a kismamákat, emrt hogy mi még nem találkoztunk :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
hol vana göte-tó? az melyik?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombócka: engem a padokon keressél (a nyugdíjasok mellett) majd ezek után, egy kis séta után már le kell ülnöm pihizni egyet.
Éppen a páromat vártam, ezér éppen a Hévhez közel, az aluljáró mellett ücsörögtem. :-)
Göte tó a Református Templom mögött található, az újépítésű társasházakkal szemben.
Lassan indulok is!

KépKép
charlott
 
 


charlott: jujj, az akkor merre van? mert van jó néhány református templom meg újépítésű ház. de hol van az a göte-tó? :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombócka: Kicsit megkésve....Ez a tavacska Békás falu résznél, a Mező utcánál van, az öregek otthona és evangélikus templom található mellette. :oops:

KépKép
charlott
 
 


Gombocka: ott voltunk együtt a kacsás to :wink:
Charlott: mi meg a Cs. téren nyomulunk, gyere majd velünk padozni :wink: :lol: :lol: :lol:
ja és nem voltunk lent de. mert megint korán keltek...agy 11kor már aludtak is :lol: :lol:
Kusi nagyon eltüntél :cry:
HAHOOO TESSÉK JELENTKEZNI :wink:
Csajok már 19:40kor szunyába voltak :lol: :lol: hihi elfáradnak végre hamar :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:28-kor.
szonce82
 
 


Kicsi kecskék:

Kép Kép Kép
szonce82
 
 


Szonce: üdv itthon :lol: :lol: :lol:
na akkor szupi volt minden :wink:
délután szeretnék lemenni, irok itt h h alakulunk :wink:
édikecskék :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


ls lemaradt :oops: ügyiÁdám :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:33-kor.
szonce82
 
 


Szonce: mi most keltünk :lol: :lol: 3 órás szunya volt :shock: :lol: :shock: :lol:
ha lemegyünk irok :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:33-kor.
szonce82
 
 


Szonce: lassan készülödünk, ha jöttök csörizz majd :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:34-kor.
szonce82
 
 


Mindenkinek szép 7végét :wink:
Szonce: akkor már csak 1 szunya van napközben? és éjjel mizujs? és hogy tetszik cipi Ádámnak? Probálgat menni?
képzeljétek, miota mennek rendesen lent is Csajok este 7:30-45re már alszanak :shock: :lol: :shock: :lol:
ma azt olvastam 2 éves kor környékén a rossz alvok is átalusszák az éjszakát :wink: "ammeg má minnyá itt van" :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:34-kor.
szonce82
 
 


Szonce: még azért nem vagyunk biztosak :wink: (sikerül ám még mindig hanyatt esni a betonon és akkor nagyot koppan :cry: :cry: )
hááát nem is tudom igazán :oops: talán 1-2 hónap, de így h lent el vannak engedve sokkal gyorsabban fejlödnek :lol: de tudod, mi semmit nem sietünk el :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Charlott:
KIK-ben (Budakeszi, Újbuda) láttam kisebb rucikat (50-56-62-68 ) 350 Ft/db pl. h.ujjú pólók, nacik, plüss gatyók és felsők

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:34-kor.
szonce82
 
 


A babanet órája nincs átállítva ;)
szonce82
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:34-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok!

Szonce: ennek a fórumnak nem erőssége a pontos időjelzés! :?
Köszönöm még egyszer a rucikat!! Nagyon meghatódtam, hogy ennyi mindent kaptam Tőled! :oops: :lol:

Babusok: köszi, az infót! Most egyelőre nem keresünk babacuccosokat, hála Szoncénak. :wink:

Hétvégén végre talizhattam barinőmmel és még a szüleimhez is le tudtunk ugrani. Csak úgy repült az idő, hamar vége lett a hétvégének. És Krisz állandóan jelen volt. Akkorákat rúgott, mozgolódott a pocimban, hogy majd leesetem a székről. Élvezte, hogy sok különböző hangot hall! :)

Nemrég érkeztem haza a cukrosvizsgálatról. Holnap lesz eredmény, de már ha jó lesz ez is, akkor az ismétlést feleslegesenk találom. Sajnos, a dokinéni nem osztotta véleményemet. :roll:

KépKép
charlott
 
 


sziasztok bogyókák!


tegnap este meggyöttünk a hétvégi dzsemboréból. majd rakok fel képeket a netre, csak eddig bajlódtam, mert nem látta a számítógép a billentyűzetet :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
így írni nem tudtam, cak olvasgatni egér segítségével. még szerencse, hogy nem kell beírnom a jelszavat, emrt megjegyzi... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
délelőtt nem tudtunk volna kimenni sétálni, mert nagyon fájt a fejem, most is kicsit, de msot meg nem érdekel!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:34-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok :D :D :D :D :D :D :D

KépKép
kusi
 
 


Beni igazi téli baba, nagyon rosszul viselte a jó időt, alig aludt nappal, este már csak sírt, sírt... :(
Viszont tudjuk használni a nyári babakocsinkat (hordozó kerekekkel :D ), már 3x kipróbáltuk :D
Persze séta közben nem hajlandó aludni, és a levegőn hamar megéhezik, de 1-2 órára már el tudunk csámpázni :D

Új napirenddel próbálkozom ami lehet, hogy jó, csak most meg folyton alszik :D
mai séta lehet elmarad mert most akartam lemenni erre elszundított de majd holnap bepótoljuk :D


hogy vagytok??? :D

KépKép
kusi
 
 


babusok: csütörtökön nem voltatok a gyógyszertár környékén? :D [/b]

KépKép
kusi
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:35-kor.
szonce82
 
 


Voltunk csütörtökön a Máltain, nekünk még nem annyira izgi, de holnap majd arra sétálunk megint :D (na nem mint ha megismernélek :cry: )
Nyár végén már biztos fogunk sokat hintázni :D

KépKép
kusi
 
 


Haho Csajok!!! :lol: :lol: :lol:
Mai napunk 1 szoval katasztrofa :? :evil: :cry: na de lesz ez majd jobb is, meg azért nem minden nap ilyen :wink: Egész nap ment a hiszti meg sirás meg nemevés meg minden, Gombocka kicsit láthatta is mert együtt bandáztunk délután :lol:
Kicsit már elegem van a frontokbol meg teliholdbol meg nemevésböl :oops: :? :evil:
Na kipanaszkodtam, máris jobb :lol: :lol: :lol:
Szonce: van már vmi fogacska? remélem csak ettöl akad rosszabb éjszakátok :wink:
hétvégén végre itthon volt Apa :lol: sétáltunk, voltunk müllerben (Csajoknak vettünk fa foganytus kirakot husvétra, vmi kicsit azért akartam :oops: :lol: ) itthon pakolásztunk, szoval csak végre volt egy normális hétvégénk :lol: :lol:
Charlott: hu de izgi, micsoda kis mocorgod lett :lol: :lol: szoba kész vagy csak pihi van? drukk eredményhez, bizti megint jo lesz :wink: azért tényleg jobb odafigyelni, nehogy "baj" legyen :wink:
Gombocka: édesem nagyon álmitos volt akkor, bár tényleg nálunk is szokott orditás lenni ha nagyon álmosak :lol: én meg jol elnéztem az orát, azt hittem 5 ora van aztán persze 6 volt mert a mobilomon nem álitottam át, ja meg amugy még sehol se :oops:
Szonce: akkor 2 szunya maradt? :lol: és hogy tetszett Ádámnak a kinti lét? probálgat lépegetni kint? vagy még csak otthon gyakoroltok?
Kusi: na vééééééééééééééééééégre :lol: :lol: :lol: már aggodtunk :wink: mesélj milyen az uj napirend? idö kell megszokni ne aggodj :wink: hány alvás van? este hogy alakultok alvásügyileg? de jo akkor jöhettek Ti is sétálni :wink:
hát gyogyszertárba ide járunk ahova be is férünk :lol: :lol: de tuti voltunk felétek Gombockával is, de azt meg nem mondom melyik nap volt :oops: :oops: Gombocka Te emlékszel? Megnéztük a kinait, sapit akartam Csajoknak de ott nem volt, végül itteniben kaptam tök cukikat, éés nem egyformát vettem :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


hu mennyit irtam :lol: :lol: :oops: :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kusi: nagyon helyesek vagytok ám :wink: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok: jujjj de édesek a csajaid!!! azok a mosolyok... :D :D :D :D :D és milyen ici-picik voltak!!!:D :D :D

reggel 8kor kelünk :? de este 10kor már alvás van! (vagy nem) :D :D :D és persze a lefekvés előtti egy óra hiszti is napirenden van :wink:
most 3x alszik nappal, próbálom fél 1-kor elaltatni és akkor az a nagy alvás, nem tudom meddig lesz így, remélem nyárig kitart :D

KépKép
kusi
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:35-kor.
szonce82
 
 


[quote="kusi"]B írta:kusiabusok: jujjj de édesek a csajaid!!! azok a mosolyok... :D :D :D :D :D és milyen ici-picik voltak!!!:D :D :D

kösziii :lol: :oops: :wink:
jaja jol megnöttek :lol:
azért annyira nem is lettek picik :lol: :lol: (sajnos láttam tényleg pici babákat a PICen :cry: )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babusok 2010.03.29 21:24-kor.

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


[quote="szonce82"]
írta:
szonce82Lányok, holnap nincs kedvetek egy Duna parti sétához?

délután beígérte magát barátnőm :lol: menjetek nyugodtan, lehet Gombocka benne lesz :wink: vagy másik nap :wink:
pedig már nagyon kivi vagyok Ádámra :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


idöröl mit hallottatok? marad a jo végre?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


na én is joccaka :arrow:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:35-kor.
szonce82
 
 


[quote="szonce82"]
írta:
szonce82 babusok, ha neked nem jó a ma, akkor halasszuk el a Duna parti sétát, jó lenne, ha mind együtt bandáznánk.

tényleg menjetek ha többieknek jo :wink: ugyis megyünk még mindannyian :wink: is :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?