Új privát üzeneted érkezett!

mert azért vérzek..nyomatom az utrot.. meglátjuk ..drukkokat elzsebelem...

Sucer éljen a kukis!

Lillaanyu jobbulást lánykádnak!

Szilvi kíváncsi vagyok hogy van e valami lábai között, vagy csak nagykorában lesz

:wink: :lol:

Annamari keresztlányhoz is grt

Danyu faca ez a cikk...

franci nagyon drukkolok neked! fel a fejjel..
Vendég
 


Sziasztok!

Boni! Mennek a drukkok!!!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Panny! Neked is kitartást! Minden rendben lesz mindkettőtöknél!!!

Panndi! Jaj de jó! Hatalmas gratula!!!

Moti! Nagyon szép Sebi!

Névnaposoknak boldog névnapot! Betegeknek jobbulást!

Franci! Azt hiszem én is csatlakozhatok oda (is), m nekem se fog összejönni. De már kezdem feladni az egészet. Azt hiszem Petra marad egyke... nem tudok mit csinálni, augusztusban lesz 2 éve h nem jön össze, és már nem is vagyok benne biztos h akarom. Na megyek is, nem is rontom a hangulatot.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Sucer, gratulálok a kukishoz :lol: :lol: :lol:

Moti, nagyon szép Sebi baba :lol: :lol: :lol:

Pruci,ne add fel. Most mélyponton vagy, de innen már jön a felemelkedés.

Franci, azt hiszem vagyunk egy páran itt akik jövőre fogunk szülni :lol: Nem is kell másik topikot alkotni :wink:
Hát igen a koraszülést én se támogatom. Mondjuk én túlhordtam Zsombit, most majd nem bánnám ha jön a babó akkor időre jönne.

Lillanyu, jobbulást lánykádnak.

Szilvi, mi volt uh-on. Vagy írtad csak nem vettem észre?

Benita nagyon eltűntél mi van veled?

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 

 
 

Köszönöm lányok, de sajnos már későn kezdtem el az utrót, sajna elég erősen vérzek és darabos is.. majd legközelebb :cry:

elutazunk ma szülőkhöz.pussssz
Vendég
 


Boni!
Nagyon sajnálom! :cry: :cry: :cry:
franci
 
 


Boni!
Nagyon sajnálom, ami veled történt, remélem,hogy úgy érzel tényleg, ahogy írtad! Bocsi, hogy nem jöttem válaszolni (s drukkolni) tegnap!

Moti!
Köszi, hogy helyettem is válaszoltál Boninak :wink: Sebi nagyon édi, Marci is hasonlóan tarotta "kicsi" lábait...annyira édes!
A tezt Magyarországról jött, de csomó helyről lehet rendelni. Én egy babanetes csajszitól rendeltem anno az LH teszteket is, s ezt is.
Nem lehet,hogy barinőd PCO-s volt??? végül is mindegy, majd meglátjuk holnap!

Pruci!
Fel a fejjel! Szegényem, neked nem lehet egyszerű! Anélkül, hogy belekototty, szerintem először apjukkal kéne "rendeződnötök", s hidd el azután jön a kistesó :wink: Mi a helyzet egyébként??? Suliban, otthon?

Franci s többi babóra várakozó Anyuci!
Nektek is össze fog jönni, higgyétek el, mi nagyon szorítunk itt!

Panny!
Mi van vele(d)????? Jó lenne egy pár sor...

Sucer!!!
DE jó! Gratula, hogy minden rendben veletek, s a kisfiúhoz is! Szép lett a vonalzód!

Annamari!
Gratula a keresztlányhoz! Első baba tesódéknál? Lehet, már írtál róla, bocsi!

A mi kicsi Herecegnőnknek ma van a névnapja (az egyik lehetséges neve Lara, de még vacilálok, viszont ez eddig mindenkinek tetszik) :lol:

Kri!
Holnap reggel fél 9-re megyek....kérek sok-sok drukkot, az EGÉSZSÉGES, SZÉP KISLÁNYHOZ :wink: De jó lenne, ha Zsombinak igaza lenne, s lenne a pocidban Valalaki!!!!

Puszi mindenkinek, lassan megyek készülődni, ma repterezek...transzfer busszal a magyar vendégeknek...ez a kimenős napom :lol:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Betegeknek gyógypuszik!

Sucer!
Kisfiú! Nagyon jó!
Nekem egyszer a vérnyomásom 100/valamennyi volt. A doki megkérdezte fent vagyok e még, de én még csak álmos se voltam.

Panndi & Sucer!
Szépek a vonalzók!

Annamari!
Elitcsoport az oviban? Mit tud az?
A jó kis figuráidat honnan szerzed?

Moti!
Éjszaka aludtál? Ha nem alszol nem tudsz álmodni!!!

Szilvi!
Lara szép név.
Nekem ha lesz lányom, hosszú nevet keresek neki.

Pruci!
Nem szabad feladni! Nekem is augusztusban lesz 2 éve….
A férjem azt szokta mondogatni, gyerek kell!!! Bennem Ő tartja a lelket. Mikor kivagyok, rám szól, már nem is akarod a babát? Nem szabad feladnom, főleg Gergő miatt, hiszen neki is kell az ami másnak van.
Én most a petevezeték átjárhatóságin gondolkodom, és utána menni tovább valamelyik meddőségi központba, valószínűleg a SOTE 1-re.

Hajrá 2011
franci
 
 


Afrikai telelésükből Tiszecsegére megérkezett egy fehér gólya pár. Három nappal ezelőtt pedig, a nagyhalászi templomtoronnyal szemben fészkelő gólyaszülők hím tagja, Halász érkezett Magyarországra. :D :D :D

Jönnek gólyák babákat hozni!!!!
franci
 
 


Kicsit uncsi ma bent...

Kép
franci
 
 


Boni!
Én még nem mondom, hogy sajnálom. Attól még lehet darabos a vér, a babó lehet kapaszkodik. Én még bízom benne, hogy egy nagyobb hematóma, s az tisztul, azért darabos. Dokinál voltál????? Ő mit mondott????? Én nagyon-nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!

Moti!
Augusztus 2-re van kiírva a tesóm. Neki inszemes baba, s első.

Szilvia!
Drukkolok a holnapi uh-hoz!!!!! Aztán puncis legyen ám!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Majd írj, hogy mi volt!!!!!!

Beze!
Mi van veletek???? Meggyógyultatok???

Kri!
Drukkolok, hogy mielőbb babás legyél!!!!

Franci!
Látom pörög a topic, egész jól elbeszélgetsz magaddal. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hajrá gólyák!!!! Kép
Ezeket a jó kis figurákat netről töltöttem le. Írd be a keresőbe: vicces gif-ek, smile, s kiad egy csomó oldalt. Aztán már csak válogatni kell.

Délután megyünk vissza oviba, Leventéék csoportjába játszóház lesz. Tojásokat festenek, meg még nem tudom mi. Gyorsan elaltattam Rékát, hogy időben tudjunk menni. Majdnem én is elaludtam.


Mindenkinek nagyon jó hétvégét!!!!!!!!!!És babásodásra fel!!!!!!!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Most nézem, beleléptem a 4. hónapba. :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Boni! Sajnálom, de azért remélem h tényleg inkább az van amit Annamari ír! Nekem is ez a bajom h pénteken csináltam egy tesztet ami elég halványan de 2 csíkos volt, szombaton is vettem gyorsan egyet ami csont nega lett, aztán vasárnap elkezdett megjönni, majd szerdára meg is érkezett, de mára már el is múlt...

Szilvi! Nem belekotty :lol: Tudom h ezen a téren kell rendbejönni, de nem tudom h mi lesz. Elméletileg Zoli jön utánunk, nézegetjük az állásokat, de még a kedves anyuka reakcióját nem tudom. Ő próbál meggyőzni h nekem az lenne a legjobb ha visszamennénk, na de azt soha! Örülök h megszabadultam tőlük. A suliban elég gáz a helyzet, m csak május vége felé fog kiderülni h kit raknak a nyakunkra, és ha a külsőst, akkor a tantestületnek annyi. A faszi 2 szavazatot kapott tőlünk, így valszeg mindinkit kinyírna...

Franci! Bennem apa sem tartja a lelket, ő azt mondja ha lesz akkor lesz, ha nem lesz akkor nem lesz. A dokim azt mondta h ha nyárig nem jön össze akkor kapok gyógyszert meg apát elküldjük kivizsgálásra, mire az volt a válasz h ő ugyan nem megy... Hát, mi így állunk :roll: :roll: :roll:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok,

Lányok,
nagyon köszönöm, hogy így velünk örültök, nagyon jól esik!

Boni,
ne add még fel én is véreztem ezzel a terhességgel (is). Volt nekem is darabos az elején és én is szedtem az utrót. Hidd el még van esélyed, ne add fel!! Drukkolok nagyon!

Annamari,
ez bizony már a második trimeszter!! :) :)

Franci,
köszi szépen a vonalzó dicséretet :wink: . nektek is sikerülni fog, tudom! Jó, hogy ilyen megértő párod van!! Gólyáknak én is nagyon örülök!!

Pruci,
ne keseredj el! Petra is segítséggel jött össze, vagy spontán? Ne haragudj, ha már írtad korábban! Higgyél benne, sikerülni fog! A férfiak pedig sokszor ilyenek, a tények jobban "meghatják" őket, mint a vágyak, biztos Ő is szeretné, csak ők ezt másképp élik meg. Ne keseredj el, jössz te még ide zebrás teszttel!!
:)

Szilvi,
nagyon drukkolok holnapra!! Majd jelentkezz, hogy mi volt!!! :D

Még egy kis érdekesség:
A főnökeim válasza a kisfiú tényére: na ez jó sz@r leosztás, mert majd a nővére jól elnyomja szegény kiscsávót, akiből világ életében csak egy kis pöcs lehet (szó szerint idéztem) :shock: :shock: :shock: . Sztetek? Komolyan ezen már csak röhögni lehet. Egyiknek sincs nővére, se nagyobb lánygyereke, egyiknek egyáltalán gyereke sincs.... hát hiába, örülni tudni kell no :) :) .
De tudom, hogy csak irigyek a boldogságunkra, ez van a háttérben, úgyhogy tehetnek egy szívességet!

Mennem kell, nagyon jó 7végét nektek, vigyázzatok magatokra!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sucer! Petra spontán jött össze... Az úgy volt h volt egy vetélésem, majd napra pontosan 2 évvel az első baba fogantatása után jött össze. A főnökeidhez no comment. Jó nagy tahók az biztos.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Boni, annyira sajnálom. Azért még mennek a drukkok ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Pruci, szegénykém ez nem valami biztató. Sajnálom.

Sucer, főnökeid no comment kategória. Ne foglalkozz velük.
Gratulálok a kisfiúhoz, tényleg jó lett a vonalzód.

Annamari, hihetetlen hogy repül az idő :lol: :lol: :lol:

Franci, hajrá 2011. :lol: :lol: :lol:

Szilvi, hamar jelentkezz, hogy mi volt? ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Köszi csajok a drukkokat, remélem segít. Mi mindent megteszünk, hogy legyen pocaklakóm :lol: :lol: :lol:

Itt nagyon jól süt a nap. Azt hiszem ma is sokat leszünk kint.

Szép napot!
Babásodásra fel!

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Halihóó!

Doki nem talált semmi rendelleneset az UH-n, ez jó, CRL 64mm, nyakiredő (ha jól láttam, mert papírt nem kaptam) 17mm, ami szintén jónak tűnik. Véreredmény - Húsvét miatt - valszeg csak jövő hét utánn lesz.....s nem lehetett semmit látni a nemére vonatkozóan, azaz nem lettünk okosabbak! Azt mondta a doki, hogy még messze vagyunk attól, hogy lássuk....ez fura, mert Marcinál már pont ilyenkor látszott, de akkor más szögből mutatta magát a babó. Most mintha csak profilból nézte volna. Sokat mozgott, bár először meg kellett mozgatni az UH-s fejet (konkrétan bennem bökdösődött :-)), de aztán már azt mondta, hogy nagyon sokat mozog. Ja, orrcsontot is mondta, hogy szépen látható....háát azt hiszem, hogy jelenleg az a legjobb hír, hogy nincs hír. KÉt hét múlva megyek újra, addig ha jön a véreredmény el kell neki faxolnom..

Puszi, mert Marci átpisilt, s játszani is akart,..most megyek...

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilvi, szuper hogy minden rendben. Nemsokára majd azt is biztos meglátjátok kisfiú vagy kislány lakik odabent.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Kép

Babásodásra fel!

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


őő én abbahagytam az utrot amikor elkezdtem vérezni jobban..így nem reménykedem.. :roll:

ennyi megy most, pihenünk maminál
Vendég
 


Boni!
Nem is mentél el dokihoz? Ügyeletre????? Még mindig vérzel? Ha nem voltál dokinál, TESSÉK ELMENNI!!!!!!!!!

Sucer!
Fönök :evil: :evil: :evil: ilyet mondani. :roll: :roll: :roll: miért nem mondtad neki: nem nektek kell felnevelni.

Teri!
Sajnálom, de nem lehet, hogy neked is hematóma miatt volt a vérzésed? Bár az tovább tartana. Nem voltál dokinál???

Szilvia!
Gratulálok!!!!!!! Ha nem látott pöcsöt, akkor biztos kislány. :lol: :lol: :lol: Kukit hamar kiszúrják.

Kri!
Hajrá!!!! Drukkolok!!!!!!

Beze!
???????????????? Mi van veletek??????????????????????

Évi!
Sikerült a bölcsi????????

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok,

Panny-ról hoztam híreket.

"Úgy néz ki maradok még a kórházban egy ideig, baba már 1,2 cm és jól van." :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Judy, köszönjük a híreket. Add át Pannynak, hogy nagyon szorítunk értünk. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Pannynak további drukkok mennek!+++++++++++++++
Nem lehet egyszerű három kicsi/pici mellett a családi logisztika most, de a lényeg, hogy a pinduri csajszi :wink: jól megtapadjon! :wink:

Boniko!
Azért dokihoz tényleg tessék ellátogatni!!!!!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


KIAKADTAM!
Kértem Kolpingtól árajánlatot....4 éjszaka, 4 felnőtt, s egy két éves gyerek, félpanzióval....két db összenyitható két - két ágyas szoba..299.000 Forint :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

..és még külföldre menni drága...Tenerifére ezért most simán eljön két felnött + 1 gyerek repülővel....

...bocsi, de ezen most nagyon kiakadtam....ez reális szerintetek?????

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


hű, Szilvia, ez a Kolping nagyon durva.....
ajánlottak egyébként Füreden egy jó bababarát szállodát, Flamingó a neve.az jó áron is van!
Pannynak kitartás a kórházhoz.!!!!a Babóca meg ügyes legyen. :D

Boni, olíaqt még nem javasolt a doki, hogy minden ciklus 17. napjűtól eleve kezdjél el progit, meg utrot szedni?nálam ez vált be, mikor Boldit vártuk.

Kri, azt hiszem, egyik éjjel azt álmodtam, hogy Babás vagy!!!!!! :D

Sucer, én a főnökömnek visszakérdeztem volna:ezek szerint Neked is nővéred van? :D

olyan jó, hogy végre szép idő van!!!!!hátha meghozza akedvet a Babócáknak is! :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Olyan aranyos tőletek, hogy hiányoltatok, nagyon jólesett.
Férjem még mindig rosszul van, betegebb, mint én voltam, tündérke és én nagyjából meggyógyultunk, ő köhög még elég csúnyán, és folyik az orra, nekem már csak sűrű váladék jön.

Nagyon szépen köszönjük a jókívánságokat, illetve gyógypuszikat azoknak, akik küldtek. Szombaton megtörtént az első komolyabb balesetünk, tündérke elesett, a fejét az ajtófélfa szélébe verte, felsírt, de olyan szinten, hogy nem vett levegőt, fennakadtak a szemei és elájult. Ezt a látványt az esetleges ellenségemnek se kívánnám, borzalmas volt. Hamar magához tért, utána a páromon kijött az ijedtség, azt hittem, szívrohama van. :( Elvittük ügyeletre, beutalták a kórházba, 1 éjszakát bent fogtak minket agyrázkódás gyanújával, 2x mértek vérnyomást. Szegényke iszonyúan köhögött a meleg miatt, alig aludtunk valamit. Szerencsére hazaengedtek ebéd után, ma vittük vissza koponya röntgenre, de az is negatív.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Szilvi, én drukkolok, Lexi 16 hetesen mutatta meg, hogy puncis. A 12 hetesen a köldökzsinórt kukinak nézte a dokim. :lol:

Boni, sajnálom... :( A stimut most kezditek? Drukkolok ám!!!

Pruci, igenis lesz kistesó, ellenvetést nem fogadok el. :wink:

Panny, drukk ezerrel, hajrá pici babci!

Annamari, rókáék látogatnak még?

Kri, ha te most babás leszel, igyekszem követni. Én most a 3. napon vagyok.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok,

Szilvi,
de jó, hogy a picúrkával minden rendben!! Nagyon örülök nektek!!
Kolping :evil: :evil: . Mi anno voltunk (2003 őszén), egy kisebb vagyon volt már akkor is. Jó-jó, de ha nincs üdülési csekked, fel kell kötni a gatyát, mert tényleg felér egy külföldi nyaralással..

Moti,
hát én már ezektől nem kérdezek semmit. Ezek itt olyanok, hogy mindenre tudják a választ. Kérdeznek tőlem vmit, amit egyből meg is válaszolnak. Igazi, "én mindent mindenkinél jobban tudok" típusok. Gááááz :evil: :evil:

Pannynak mennek a drukkok, hogy tapadjon, kapaszkodjon ez a pici babóca!

Boni,
menj el dokihoz, és az utrót ne hagyd abba! Én is véreztem, de sztem már írtam is korábban többször, aztán mégis itt vagyunk! Nagyon drukkolok, hogy mindezek ellenére a babóka kapaszkodjon!

Annamari,
ahogy írtam Motinak is, ezeknek az embereknek én már nem mondok semmit. Le vannak sajnálva. :evil: :)

Ilangom taknyos, köhög, aminek nagyon nem örülök.... a szomszéd kislány járt nálunk pénteken, aki brutál rondán köhögött és dőlt belőle a takony :evil: . Persze ez csak akkor derült ki, amikor már nálunk volt, a szülők meg balra el... :evil: :evil: . Szóval most azon agyalok, hogy ezt tőle nyelte be, vagy amúgy is megfázott? Tulképpen mindegy, mert taknyos és köhög...
Sütöttem szombat este mini kakaós csiguszokat, tegnap estére már egy darab se maradt, pedig kb, 25 db lett :) :)

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Beze,
jesszus, nem semmi dolgok történtek veletek!!! :( :( :( Örülök, hogy azóta minden rendben, apának is gyors gyógyulást kívánok!! Gyógypuszik mennek Lexikéd buksijára!!

Annamari,
már akartam kérdezni, nem érzed még a pocakbabád mocorgását?

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sucer!
Jobbulást Ilangocskának! Te már érzed a kicsi Fiadat?
Tényleg ne szólja főnökségnek, nehogy már úgy érezzék, hogy fontos amit mondanak!!! Bár megértem, hogy idegesít! Kitartás!

Moti!
Köszi a tippet, ahogy nézem az árakat, az sem olcsóbb...én vagyok elmaradva, azt hiszem....bár nekem a legnagyonbb bajom,hogy nem akarok félpanziót, úúútálom...jó, ha olyan helyen vagy, ahol nem lehet a közelben éttermet találni, de a Balatonnál, ahol egymást érik a jobbnál jobb csárdák, éttermek.....szóval én nem adok pénzt azért, hogy időre kelljen kajálnom.....ez az én véleményem, egyéni, tudom.,...

Beze!
ÓÓÓ szegények, még a hideg is kiráz! Én annyira félek ettől, hogy nem vesz levegőt...én már ha egy kicsit tovább tart a levegővétel hiánya hisztiszve rohanok vele a fürdőbe, hogy locsoljam....
Férjedet is sajnálom!! Jobbulást mindenkinek, s örülök, hogy Lexivel azért minden ok!!!
Tényleg soha nem szűnik meg az idegesség.....

...na megyek...sokat lógok itt :oops:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Beze,
ez horror lehetett!!!!!hála Istennek, hogy végül minden rendben!!!!!
melyik kórházban voltatok?és legalább normálisan bántak veletek?

Sucer, Ilangocska mit szólt, hogy kisöccse lesz? :D

Linus, Tuli hogy van?

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti,
nagyon örült, fiúcskát szeretett volna :) :)

Szilvi,
Igen, én már érzem a mocorgást a 13. hét óta. Ma pl. határozottan nagyokat rúg, a hétvégén viszont alig éreztem. Kezdek nála egyfajta ritmust felfedezni, mármint amikor fent van és amikor szuszókál a kis drága :) :)

Csajok,
a fiú mennyire biztos? Ma elbizonytalanított egy lányos anyuka, hogy neki is fiút mondtak és lám lányka lett. A dokim olyan határozottan mondta.....

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sucer!
Sokkal biztosabb, mint a lány :wink: van egy pár cm plussz, amit szakavatott szem nem téveszt össze a köldökzsínórral :wink:
4d-s Uh - ra mentek?? ott szépen kivehető, ha mutatja...

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilvia, ha egyértelműen meglóbálja a fütyköst a kissrác, akkor 100% :D Sebi nekem úgy mutogatta, annyira kivehető volt, hogy még ki sem mondták, már tudtam, hogy fiú, pedig csak a 12. hét környékén voltunk.persze ellenpéldát én is tudok mondani, de ott nem is látszott egyértelműen.ha a doki biztos volt benne,akkor csak nem téved.Te láttad a fütyijét?

Panndi, hogy sikerült az oltás?miért nem lehet időpontra menni?a mienkhez csak úgy lehet, hogy ne kelljen várni.

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Pannynak mennek a drukkok!!!!!!!!!!

Beze! Szegény Lexi! Jobbulást neki! Olvasni is szörnyű volt, hát mépg így látni szegényt! Most már nem lesz semmi!
Ok, nem mondok ellent! Úgy legyen! :wink:

Annamari! Nem hinném, m már semmi nincsen, meg annyira negatív volt a 2. teszt h kizártnak tartom h baba lenne...
De azért már jobb kedvem van!

Sucer! Ezt sose lehet tudni. A koleganőm fiáéknak is végig kisfiút mondtak, majd megszületett a kislány, és 2 napig nevet se tudtak neki adni, m azzal nem készültek. De addig úgyis nézik még és ki fog derülni h kisfiú.

Szilvi! Nem semmi ára van. :shock: Azt gondoltam h drága, de hogy ennyire... Nekem most éppen (többek között) ez tetszik: http://www.moha-muck.hu/
na meg ez: http://www.infobazis.com/?page=detail&id=57905

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Bocsánat, de mindig csak gyors bekukkra van időm!
Moti: Köszönöm, Tuli remekül van, hálistennek nem is látszik rajta, milyen beteg volt.Rengeteget mosolyog, gügyög, és szemlélődik.Állandóan kézben kell lennie, mert különben üvölt a rekedtes bárénekesnő hangjával :lol: Most egy kicsit izgulok, mert ma kapta a 2 hós oltást, nehogy belázasodjon.Nagyon izgulok az áprilisi UH miatt, mert akkor derül ki, hogy egyszeri dolog volt, vagy sokáig antibiotikumot kell szednie.Ja, és még hátravan a könnycsatorna.Nem akar rendeződni, valszeg átmosás lesz a vége... :(

Kép

Kép
linus
 
 


Sziasztok!

Beze, hu szegény kicsi lány. örülök, hogy már jobban van. 5 évesen nekem is volt agyrázkódásom. Sőt ismeretségi körben 5 napos babát a nővére lerántott a földre, agyrázkódás koponyatörés. Tényleg senkinek nem kívánom. Az a rossz, hogy ezekre a dolgokra nem lehet felkészűlni, még nehezebb kivédeni.
Baba ügyileg még nem nyilatkozom, jövő héten kell megjönnie. Remélem nem fog megjönni :lol: :lol: :lol:

Moti, lehet bejön az álmod, majd a jövő héten meglátjuk. :lol: :lol: :lol:

Linus, Tuli hogy van?

Benita, Lillanyu mi van veletek?

Boni elmentél dokihoz? Hátha még ott az a baba. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Annamari, köszi a drukkokat. Nálatok is lassan lehet már tudni ki lapul a pocakban :D:D:D

Sucer, ha egyértelműen látszik akkor fiú. Zsombi is már 12 hetes uh-on egyértelműen megmutatta. Kérdezte a doki szeretném tudni, mondtam igen de már láttam én is a monitoron mi az ábra, ő csak megerősített abban amit láttam.
Főnökeid elég nagy taplók. Kitartás. Ilangnak jobbulást.

Szilvi, ez nagyon drága. Mi fele ennyiért voltunk, mondjuk mi is üdülési csekkből. Nem hiszem hogy vala ha is kifizetnék ennyit egy hosszú hétvégés welnesért.

Remélem nem hagytam ki senkit. Ha még is bocsánat.

Mi a mai napot szinte teljesen kint töltöttük olyan szép idő van.
Ma van a házassági évfordulónk :lol: :lol: :lol:
Remélem a nyuszi meg hoz egy pocaklakót :lol: :lol: :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Lina,

örülök, hogy Tuli jól van!!!!! babahordozókendőt sem szereti?vagy a kengurut?hogy tudsz közben Kristóffal játszani, ha nincs egy szabad kezed sem? :D

Kri, az álmaim eddig nem hazudtak!!!!remélem, ezúttal sem fog!határidőt nem láttam álmomban, de hátha már ebben a hónapban beigazolódik. :D

ez az árajánlat azért is durva, mert ennyiből el lehet menni 1 hétre is nyáron, repülővel valahova nyaralni.... :D

KépKépKépKép
moti
 
 


csak gyorsan,mert anyósomnál vagyunk csináltam tesztet, negatív lett .mivel most a clostyt nem kezdtem el, így jövő hónapban closty és inszem
Vendég
 


Kri!
Boldog évfordulót, s még boldogabb Nyuszis Ünnepeket Nektek! :wink: Mikor került fele ennyibe a Kolping?? ha csak nem fele annyi idő vagy fele annyi létszám volt..

Moti!
Sucer kisfiának kukujáról írtam...én nagyon nem szeretnék olyat látni...de majd kiderül (majd meglátjuk...mondta a vak, majd soha nem látta meg :wink: )

Linus!
Drukkok mennek ,hogy rendeben legyen Tuli (most is, s az áprilisi vizsgálatnál is!

Kolping - mondja már meg nekem valaki, hogy ilyen áron hogy vannak mindig tele, ha gazdasági válság van....na ez csak úgy kibukott belőlem...mert mi tényleg nem kell, hogy panaszkodjunk, nem is forintot, hanem eurot keresünk, de ha bottal ütnének sem fizetnék ennyit érte :twisted:

Beze!
Drukkok mennek!

Bonikó!
Akkor hajrá inszem!!! talán lelkileg is arra készültél, ezért nem érintett túl rosszul ez az eset most, ugye?

Pruci!
Köszike, de szeretném a Balcsit....s környékét...két okból is, ha már otthon vagyunk, s Pestről megyünk vmerre nyáron, akkor mégiscsak Balcsi....(bocsi Sziszi, én vakarózok az erdőben, nem szeretem a hegyeket :oops: ), a másik pedig, hogy jún.26-án Zalaegereszegen esküvőre vagyunk hivatalosak, s gondoltam, hogy onnan fél óra alatt ott vagyunk. Kapunk szállást egy éjszakára Z.egerszegen, de gondoltam, hogy összekötöm a kellemest a hasznossal, mert egy éjszakára elmenni olyan messzire....na majd kialakul....Köszike +1x

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilvia!

ingyen pihen a nagyi vagy a papi!
2 felnőtt + 2 gyerek + a nagyi vagy a papi ingyen!
2 felnőtt + 1 gyerek + a nagyi vagy a papi 50% kedvezménnyel!

Pl. 2 felnőtt + 2 gyermek (0-3 éves) + 1 nagyi/papi két egybenyitható kétágyas szobában:
209.200,- Ft helyett 148.400 Ft / 4 éj

Most akár 60.800,- Ft-ot spórolhat!

Az akció vasárnaptól péntekig érvényes, min. 4 éjszaka foglalása esetén, és más kedvezményekkel össze nem vonható.

http://www.kolping.hotel.hu/Ajanlatok/s ... agy-a-papi

Nézd meg, ezt nem tudnátok megoldani?

Itt leszel a szomszédba? Zalaegerszeg 30 km-re van tőlünk. Lagziba is mentek?

Bonikó!
Sajnálom. Inszemhez mennek a drukkok!!!!!!!

Linus!
Hogy megy az idő. Hamarosan 3 hónapos lesz Tuli. Örülök, hogy Tuli jól van. Kristóf még dajkálja?

Beze!
Elhiszem, hogy megijedtél. Ha hirtelen nem vesz levegőt, fúj bele az arcába, akkor vesz majd levegőt. Szerencse nem lett semmi baja. Olyan hamar megtörténik a baj. De szerencse általában baj nélkül túlvészelik. Most már kezdenek ritkábban jönni a rókák.

Sucer!
Volt olyan idő mikor mintha éreztem volna, de most mintha lapítana. Holnap megyek tanácsadásra, majd megnézettem uh-on, remélem megnézi a doki.

Kri!
Jaj de jó, akkor izgulhatunk érted. Remélem nem jön meg, s beigazolódik Moti álma.:D :D

Moti!
Sebi akkor nagyon mutógató volt. :lol: :lol: :lol: nem volt szégyenlős.

Judy!
Köszi a híreket Panniról. sok-sok puszit küldök neki.

Teri!
Sajnálom. :cry: :cry: :cry: Anyóshoz semmi kép ne menj vissza szerintem. Én sose mennék.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Én megint lemaradtam jó rendesen, de vagy a lányokkal vagyok, vagy alszom :roll: Most Zsófi hamarabb kidőlt este, ezért vagyok itt :)

De visszaolvasni nem tudok :(
Vendég
 


Lányok, köszönöm, nagyon aranyosak vagytok! Azért megfordult a fejemben, ha 1 gyerekre nem tudok vigyázni, mert ott álltam előtte, amikor történt, mit csinálok majd kettővel? :(

Sucer, Ilangocskának mennek a gyógypuszik, remélem, hamar meggyógyultok!

Szilvi, ez horror ár!!! Mi 146-ért töltöttünk el 4 éjszakát, üdülési nélkül nem is mentünk volna! Amit írtál, hát olcsóbb volt a 2heti nászutunk Tenerifén, igaz, önellátással, de akkor is!

Kri, boldog évfordulót nektek! Ki tudja, lehet, hogy már 4-en ünnepeltek! :wink:

Boni, sajnálom...

Moti, Sebi tényleg hamar megmutatta magát! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nekem pénteken jött meg, alig barnáztam, most először rendesen véreztem, szóval úgy érzem, sínen vagyok. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze, most olvastam mi történt! De ilyenek történnek, akármilyen közel állsz, ez nem a Te hibád! Az a szerencse, hogy ezek a kis csajszik és pasik nagyon stramm emberkék, és sok mindent kibírnak! Minden jó, ha jó a vége :)
Vendég
 


Szilvi, Kolping :shock: Ez nagyon durva ár :roll:

kri: boldog házassági évfordulót! Hányadik?

Szilvi, nekem mindkét lány csak a 20. héten derül ki, hogy lány :)

panny: továbbra is drukkolok, kitartás!
Vendég
 


Bocsánat, most ennyi, megyek aludni :)
Vendég
 


Kri! Boldog házassági évfordulót!

Szilvi! A ramada hotelt dícsérik még nagyon! Én még sose voltam, csak ismerős mesélte...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Moti, legyen igaz az álmod, én nagyon örülnék neki :lol:

Szilvi, nem a Kolpingra írtam hanem másik hotelre :lol: .

Boni, hajrá következő hónap +++++++++++++++++++++++++++++++++

Annamari aranyos vagy :lol: .

Panndi vigyázz magatokra, és pihenj sokat. Én is általában 21-kor már aludni sziktam menni :lol: . Most a hold kicsit bekavar.

Köszi lányok a köszöntést. Nem tudom ki kérdezte már ez a 2. házassági évfordulónk. :lol:

Jó éjt mindenkinek!

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Szép jó reggelt!

Nálunk már most süt a nap :D.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?