Új privát üzeneted érkezett!

Angel, a hozzátáplálás miatt lehet. Lehet, hogy kéne olyan zárható műanyag szemetes. (plusz lakat, légfrissítő, Brise és külön szobában tartani):)))))
Nálunk még csak a fincsi anyatejes dolog van, néha ettől is rosszul tudok lenni....
Vendég
 


Narancsból már ettem igazit, de azt itthon, van olyan termelő barátunk, akinek úgy burjánzik a fólia alatt, hogy lekvárt is főz belőle. Eszméletlen finom, ki is ábrándultam a bolti narancsból :roll:
De persze a legfinomabb gyümölcs az, amit itt a kertben szedek... :D
Tegnap kivágták a cseresznyefámat, nem is néztem oda, szívem szakadt :(

Mó!
Ezek tök jó gyakorlatok, ki fogom próbálni :D Mérleghintáról nincs leesés??

Angel!

nekem az Angelcare-es pelustartó eddig megbirkózott a szagokkal. Mikor cserélem a betétet (után-gyártottat használok), akkor érzem hogy brutál büdös, ki szoktam tenni az ablakba hogy átszellőzzön a műanyag, de amúgy semmi szaga.
Ja én is gondolom, hogy már mászhatna Zé, 8 és fél hónaposan, de nem fogok ráaggódni :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


nya, csak meg kellett írnom a délelőtti hsz-t, egyetlen Makilányom nemrég megjelent a konyhaajtóban MÁSZVA! :D :D
úgy megörültem neki, hogy ő is belelkesült, begyorsított, hogy siessen anya lábához, és azonnal vissza is váltott hadirokkantasba :roll: :lol: de néhány ütem mászásra még rá tudtam venni! :D szal most örülök nagyon :lol: :oops:

Mó,
óóó, hogyne, ismerjük elég régóta mindkét feladatot! :lol: :wink:

boldog szülit nektek utólag! :D :D
kézzel oltott gyertya! :shock: ejha! 8)

és igen, dévénynél most csak két hó szünetünk van, két hét múlva megyünk vissza a drnőjükhöz, hogy hogy is állunk, kell-e még a kezelés. mászás az egyik mérföldkő, valóban. első önálló lépesek a másik :)

Twist, Lois,
Angelcare-es tartónk van.
de bekakál az egyik szobában, utána érzem marha sokáig... de lehet, hogy már csak az orrom képzeli :roll:
hozzátáp már elég régóta megy, de most már biztos a hús, csirkemáj :oops:

angel37
 
 

 
 

Diókának nagyon boldog szülinapot kívánok!!!!!!!!!!!
Pussz!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Xandra,
köszönjük szépen! :P :P
hűű, nálatok már a 2. közeleg! :wink:
hihetetlen... :oops:

angel37
 
 


Angel!
Nem képzeled, irdatlan szagot bírnak maguk után hagyni. Én olyankor minimum 15 percig szellőztetek. Kis büdösek. :lol:
vovanda
 
 


Vanda,
ugye? :roll:
már nem győzök szellőztetni én sem :lol:
ki hinné, hogy ebből a kicsi fenékből... :shock:

angel37
 
 


Angel, de jó, hogy kimásott hozzád! Megnézte, mit főzöl? :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Vanda, semmit nem kaptál postán a mai napon? :wink:
Vendég
 


Lois, nem is látszik KisZé-n, hogy megsérül a homloka, amikor ülésből elesik. :) Szerencse! Akkor ezek ugye, nem olyan nagy esések?

Keny, nagyon csinos kismami vagy, érdemes lenne műterembe elmenni olyan szép fotókat csináltatni, mint Lois csináltatott!

Ma 21.30-kor aludt el a kiscsajom, kíváncsi vagyok, meddig húzza a lóbőrt. Egész nap mindig kipattantak a szemei, álmos volt, aludni akart, de keljfeljancsit játszott. (Az igaz, hogy reggel megittam egy fél kávét, ettől mindig fentmarad Dorka).
Vendég
 


Baba,
a kajáját csináltam: csirkecicpapi finomfőzelékkel! :lol:

apának is megmutatta az új tudományt 8) , mászott este is többször, de még sokszor visszavált kúsziba :D

és félórákat játszik állva! :shock: belekapaszkodik a kis székecskéje szélébe és fél órán át babrálja a biztonsági övet benne :lol:

angel37
 
 


Angel,
Óriási gartula Dió mászásához! Elhiszem, milyen boldog ilyenkor az ember lánya.
Én is folyton érzem a kaka szagot. Pár napja pelenkázás után ki kellett szellôztetni!! Most értettük csak meg miért is olyan jó, hogy van pelenkaszemetesünk.

Mó,
utólag is még sok Boldog Szülinapot kívánok.

Lois,
ez a banános dolog nagyon érdekes.
én balga adtam szegény gyerekemnek egy kis biobanánt almával. Olyan szorulást kapott tôle, hogy lila volt a feje az ordítástól, aztán egy napon keresztül csak nyúlbogyókat termelt a pelenkába.
Van valami jó könyved hozzátáplálás témában?


Szombaton elvonatoztunk a nagymamához. Jó volt ott lenni, de az utazás kimerítô volt. Egy szemhunyást sem aludt, végig fogni kellett. Valamiért nagyon utálja az autóshordozót...

Kép
lona1
 
 


Angel, nagyon ügyes Diócska!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lona, nehéz lehetett végig kézben tartani a babát a vonaton, azért van súlyuk.

Baba, a magnézium ellenére fáj a pocid? Különben este fájt, vagy ma reggel? Nekem is eléggé fájt a pocim, emlékszem, alakulnak bent a dolgok.
Vendég
 


Angel!
Ügyes a Makilány!!!

Twist!
De, kaptam. Értesítőt, hogy leszek szíves becammogni a postára, merthogy pont játszótereztünk, amikor itt volt a postás. Megesz a kiváncsiság, hogy mit küldtél... :D

Tegnap az ikrek életükben először játszótéren voltak. Hát mit mondjak: kicsit elfáradtunk a 4 gyerekkel (merthogy laura is itt volt...

És nem tudom, mi jött rám, de visszaolvastam azt a részt, amikor az ikrek születtek és Pasi hozta nektek a híreket. Teljesen meghatódtam tőletek, Csajok, ahogy drukkoltatok nekünk! :oops: (hüpp)

Danitól pedig időnap előtt meg fogok őszülni. Tegnap ODATOLTA Balu egyik kisszékét az ÍRÓASZTALHOZ, és FELÁLLT RÁ!!! A szívem is megállt. Bakker, még járni sem tud rendesen, de már ilyet csinál... :shock:
vovanda
 
 


Vanda, cirkuszi artista lesz a gyerekből... :wink:

Angel, csudaügyes Dióka!!!!!

Nálunk új divat van. Hajnalban nem akar visszaaludni a kiscsaj. :cry: Ma 4.15-től altattam vissza 5.15-ig. Aztán 6-kor már sírva ébredt. :? Kezdek fáradni.

skrisz72
 
 


Anyucik, kitartás!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ó, Vanda, azt hittem, hogy bedobja a postaládába a postás. Így nem olyan "romantikus", hogy be kell caplatni érte. Na, de majd örülni fogsz:))

Skrisz, épp a síró baba mellől írok:
Kitartást neked is!!!!:) Nálunk most éjjel csak 6,5 óra alvás volt, aztán visszaalvás, de 10 percenként újra és újra felkel Dorotty, mindig sír és csak a cici vígasztalja meg. Lehet, hogy ilyen hatalmas étvágya van? Jaj, nehogy kövér gyerek legyen majd és dagadt felnőtt, az nem lenne jó.
Vendég
 


Sziasztok,

Baba,
örülök a jó eredménynek :D

Angel,
Dióka milyen ügyi Kiscsaj, büszkék lehettek rá :P

Nálunk is sírás-rívás van.....

Vanda,
nem semmi a Kiskrapek :)

Lányok,
fejlődés neurológiára a gyerekdoki utal be vagy önszorgalomból megy az emberlánya?

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok:

Nem tudok visszaolvasni, betegek vagyunk, torok gyuszi , nátha, láz. Gréti már nem lázas én most vagyok benne.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Angel!
látodlátod, csak reklamálni kell kicsit, is máris virítja az új tudományát :D
Finomfőzelék...az mi is??
Zé szilvát kapott (volna) tegnap, nem kóstoltam meg előtte, de olyan kegyetlen savanyú volt, hogy pofavágás volt rá. Utána vigasztalásul megevett két egész cukkinit csirkével :shock:

Twist!
Én nem csináltattam pocakos fotókat, valakivel összekeversz, csak a kölkömet fotóztattam, mikor megszületett :roll:
Nem nagy esések egyelőre (gondolom lesz rosszabb is) de sivalkodás van azért :roll:

Lona!
Van egy hozzátáplálós babaszakácskönyvem, nem is tudom honnan töltöttem le, átküldöm szívesen, ha kéred :)
Igen a banán fogja az emésztést, azért szokták hasmenéskor is adni.
Vonatozás: Húúú, bevállalós vagy...meg jó izmos...én már nem cipelem hordozóval, mert leszakad a kezem, ki sem kötöm a kocsiból, csak kikapom belőle a gyereket.

Vanda!
Azta, micsoda lelemény :shock: Én is lefagytam volna, vagy szívrohamot kapok a helyszínen :shock:
Én is nosztalgiáztam valamelyik nap, a születéskori olalakon, én is hüpphüpp :roll:

Skrisz!
Szegénykém....... Kitartás :)
Én is car éjszakára készültem, éjfélkor felébredt, kihoztam, szopi, utána leraktam újra, és negyed 9-ig aludt. Én csak kettőkor tudtam lefeküdni, szóval rám fért :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nikó!
Jobbulást!! :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lona,
:lol:
akkor jó, nemcsak én érzem :wink:
ja, a banán az fog. gyerekdoki azt mondta, hogy csak akkor adjam, ha nem szorulós. valami hajtóssal keverve jó (pl barack, adtam egyszer v. kétszer gyüm.lével is).
én is tudok neked küldeni egy jó receptest, ha adsz emilt! :wink:

Vanda,
én szívem is álldogált volna asszem :roll: :wink: (így és néha)
jajj, 4 gyerekkel játszózni :shock:

Krisz,
szegényeim :? nem irígyellek...
vajon miért nem alszik?
hülye kérdés, de elég neki olyankor a kaja? :oops: (nálunk majdnem mindig az a megoldás)

Tobi,
:D :D
gyerekdoki akkor fog küldeni sztem, ha nagy bajt lát, amúgy nem. ha biztonság kedvéért szeretnéd, szerintem vidd el őket. hova akarod?
a beutalót viszont gyerekdoki adja!

Nikó,
jobbulást!
gyerekektől mindig mindent el fogunk kapni? :? :oops:

Lois,
ezentúl itt kezdem, ha szeretnék valamit! :lol:
hát ez most spec nem az a klasszikus répa-borsó :oops: Hippes. van (vagyis volt) belőle egy raklapnyi ("após" vette), csak korábban nem adtam (karfiol is van benne), most feléljük, csak hozzáteszem az itthoni csirkéhez.

mélyhűtött szilva ilyen savanyú? :roll:
az a két cukkinis kaja hány gramm volt? :shock: :lol:


nekünk most jó éjszakáink vannak (KOPPKOPP)
este 9-től f9-ig (ma) nyikk se.
biztos kimerült a mászástól és az álldigálástól :wink:

angel37
 
 


Tobi!
Mi miatt aggódsz? Valami nem stimmel?

Angel!
Tavaly még jó dolgunk volt, az ikrek a mei-taiban szunyáltak mindig a játszón, így lehetett loholni a nagyok után, most már kicsit cifrább a helyzet. :D

Szilva: Balu anno imádta, Daninak kicsit megy tőle a hasa, úgyhogy nem erőltetem.
vovanda
 
 


Angel, nem hülye kérdés. Most 210 ml-ből csinálok tápszert, de lehet, hogy felemelem 240 ml-re. Fene tudja. A végén cicivel aludt el.

Lois, nem semmi étvágya van a kiskrapeknak! :shock:

skrisz72
 
 


Na ha C. nincs itthon már hülyéket is kérdezek főzésileg...de tököm se tudta mi is van a finomfőzelékben..én mindig rühelltem :oops:
Ja szilva savanyú volt mint a veszedelem, most ette meg almával meg csirkével...így már csak olyan "egzotikusan" savanykás, vágta rá a cukipofákat, meg élvezte hogy nekem tetszik és megette az egészet :D
A két cukkini nyersen 40 dkg volt, de annak jó nagy a vesztesége, úgy 20 dkg maradt, plusz a hús. Maradt ki belőle egy kicsi magában, azt is benyomta, mikor elfogyott a husis. Frankón azt hittem mindjárt kipukkad :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, akkor is szép mennyiség!

skrisz72
 
 


van étvágya kisZének :D egészségére!

Én is bezabáltam megint. Túlságosan is. Jövő héten meg cukornézés...jujjjj...ráadásul csokizok is majdnem minden nap (bár diab.csoki, de az is csoki :oops: )

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, ha nem vagy cukros, úgysem lesz semmi baj. Akkor a csokit is tudja tolerálni a szervezet. Én cukros voltam, de terhesség előtt is nagyon nagy túlsúlyom volt, valamint IR problémám is volt, már előtte is diétáztattak. Így nem is lepődtem meg, hogy cukros lettem. De csak a határon voltam, szóval, inzulin nem kellett szerencsére és a babának sem lett baja a cukromtól, szóval, jól végződött minden:)
Te ahogy látom a fotókon nem vagy túlsúlyos:)) IR gondod volt? Azt nem tudom...

Lois, tényleg csak KisZé-t fotóztattad le? Akkor tényleg keverlek valakivel bocsi. Attól még tök jók voltak a kiskrapek fotói:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.03.30 12:39-kor.
Vendég
 


Krisz,
na akkor hátha bejön...
esti táp nekünk 210 vízből megy már, Eszti meg kb egy kilóval nagyobb! :wink:

Lois,
ezt a főzeléknevet senki sem érti, hogy miért így hívják :roll: :wink:
először aszittem bevágott fél kiló kaját! :shock: :lol:
mondjuk így se olyan kevés! :wink:
no akkor jó, szilva se ment kárba! :)

mi 170g-t eszünk szilárdat.

Baba,
a diab csoki is betesz? :roll: akkor miért diab?
drukk majd a cukornézéshez!


mindjárt,m együnk az ortopédiára. kíváncsi leszek, visszadják-e rá a cipőt :roll: :wink:

angel37
 
 


Vanda,
nincs gond, csak én vagyok lökött, aggódós :roll: :oops: . de azért dokinénit megkérdezem majd, habár megnézi őket állandóan.

KépKép
tobi
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!
DANI MEGPRÓBÁLT FELMÁSZNI A KÖNYVESPOLCRA!!!!!!!!!!!!!!!!
vovanda
 
 


Angel, megjöttetek már az ortopédiáról? Milyen cipőről van szó?
Vendég
 


megjöttünk, féleredmény - több szempontból is.

jobb láb már rendben :D , bal még nem okés.
szal kapunk egy számmal nagyobb cipőkét éjszakára. sebaj, igazán kíbírjuk :)
viszont a gyógyászati kellékes nem volt nyitva, így mehetünk vissza, és drnőhöz is, mert be kell állítani a cipőt :roll:

Twist,
Bebax cipő, kifelé forduló lábra kaptuk.
a közösön van róla kép is! :wink:

angel37
 
 


Twist!
Nagyon köszi és aranyos vagy, de ezt most mééér' kaptam???? :oops:
vovanda
 
 


Twist: igen IR.
Angel:annak is van ch tartalma, azt sme lehet ész nélkül. Csak édesítő vagy fruktóz van benen, ami lasabban elemli a vércukor szintet és nem vált ki olyan hirtelen inzulintermelési reakciót. (Remélem jól írtam le és érthető is vagyok. :lol: )

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel, allandoan kifele fordul a laba? Azert kell a cipo? (kiscsajomnak is a jobb labfeje, devenyes nenit kerdeztem, aszonta, nem kell ortopedia, igazitgassam :roll: en meg persze aggodom :oops: )

Lois, nem semmi etvagy :) nalunk Gergo a belpoklos, szoktam is mondani, hogy a korhazbol meg "nehezen taplalhato"-kent adtak haza... na ja, nehez gyozni a kajaigenyet... :lol:

Vanda, meg mindig nem akarsz sarokban uldogelo gyereket? Csak ugy neha, 5 percre? :lol:



Kép

 
 


Mó!
NEEM!!! Visszakapom, amit én műveltem a szüleimmel. De el nem cserélném egy pillanatra sem! :lol:
vovanda
 
 


Mó,
tipikus korababalába van.
most a szakzsargont mellőzve: tőből kifelé van fordulva kicsit az egész lába + bokából a lábfeje is, Chaplinláb :roll: :lol:

dévényesünk is gyúrt rá (ezt spec. nemigen hozta rendbe), petős tornáztatás is volt, de a cipő használt legtöbbet! ortopédotok mit mond? ha szerinte rendben, akkor rendben! vagy valaki később adja ezt a cipőt, de ez járásra már alkalmatlan, alul van rajta a fém cucc, amit állítani kell.

Vanda,
mondasz valamit, visszakapjuk! :lol:

angel37
 
 


Baba!
ühüm, igen, ilyenkorra már nekem is elkezdődött a fagyi-zabálhatnékom :oops: Diab-os csokiban is nagyon sok a CH sajna. Fagyiból volt nagyon jó kis Ch-s :roll: Egyéb nasit nem nagyon kívántam. De én szedtem a metet, ami azért szépen kordában tartotta az értékeimet (meg a falánkságomat...), anélkül nem tudom mi lett volna :roll:

Vanda!

Milyen kis majmocskád van :lol: :lol: :lol:
Öööö..... bár gondolom ez csak nekünk vicces, te nem nevetsz annyira igaz? :roll:

Angel!

Akkor a jobb lábacskának örvendezzünk!! :)
Szóval megnőtt a lábikó is?? Mekkora kell neki? Ott is rendes méretezés van??
Én tegnap rápróbáltam a cipőboltban egy szandit (nem akartam venni, magamnak kerestem tornacsukát, csak jópofa volt), a Kölök mackólábát körbe sem érte a pánt, a tépőzárig el sem ért :shock: Ez azért változni fog?? Vagy pálcikalábú gyerekere gyártják a cipőket, én meg húzzak az enyémre fapapucsot??

Mó!
És az hogy igazítgassad, az mit jelent?? :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel, meddig kell hordani a cipőt? Kitartást hozzá! Az a lényeg, hogy nagykorában gyönyörűen fog állni a lábfeje, amikor már minden pasi a lába előtt hever:)

Nekünk most nem volt dicsekvésre méltó éjszakánk. Tegnap napközben nagyon sokat aludt a kiscsaj és ezért éjjel 3 óránként megint fentvolt. Kicsit elromlott a csajszi:oops:
Vendég
 


Lois, bár a gyümölcsökben is van CH, meg a tejben is, de lehet úgy fagyit készíteni, hogy a keverőgépbe fagyott gyümölcsöket teszel és egy kis tejecskét és összekevered. Fagyi állagú lesz és isteni finom. És nincs benne hozzáadott cukor, csak a gyümölcsben eredetileg bennelévő van. Ez a kedvenc fagyink. És a teleshop-ban láttam, hogy így kell készíteni, jó ötlet volt.)
Vendég
 


Twist, hát igen, ha van fagyigéped :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois!
Amint lehet, kiebrudaljuk a polcot a szobájukból, csak kell helyette valami, mert játékok, pelenka, popótörlő és egyebek laknak rajta... Veszünk valami zárhatót.
vovanda
 
 


Twist, éjszakát én már nem is kommentálom. Hulla vagyok. :cry: Nem tudom, mi ütött ebbe a gyerekbe. Bezzeg most még szunyál.

Vanda, a szívgörcsöt hozza rád az a kölök! :lol:

Babim, reméljük rendben lesz az eredményed nagyjából. :wink:

Angel, mindig elgondolkoztatsz ezzel a cipőcskével. Nekünk ugyan azt mondta az ortopédus, hogy nem kell, de én állandóan aggódom emiatt. Jobb lába kifelé áll kissé Esztinek. Ha tudsz, dobjál már egy képet cipő nélkül, hogy összehasonlíthassam. Nagyon köszi. Egyik lábacskához gratula! Másiknak "jobbulást". :wink:

skrisz72
 
 


Skrisz, renben lesz az a lábacska!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babi, én is ebben bízom. :oops:
Fáj a fejem is. Kialvatlan vagyok. :?

skrisz72
 
 


Lois,
most néztem, 8.5-es! :D ezt nőtte ki!
Mackóláb! :D biztos van arra is! :wink:

Twist,
amíg helyre nem jön! :wink: október óta hordta, sokáig egésznap, aztán már csak éjjel adtam rá (ezt a másik ortopédos mondta, nem, aki felírta neki, most annál voltunk, másik szerint már nem kell, járás rendezi majd)
be fog állni ez az alvás! Dorka még olyan kicsi! :)

Krisz,
ha azt mondják nem kell, akkor valszeg tényleg nem kell! vagy elég később, vmelyik gyereknek akkor kell, ha már lépeget, és a járás sem rendezi.

bénaképeket tudok csak tenni, amin látszik a lába :oops:

ilyen volt, a cipő előtt, hason fekve teljesen szétterül békába (nyújtott lábbal is):
Kép

ez már cipő hordás alatti, elég hülén tartja :oops:
Kép

ez már jobban áll:
Kép

ez meg most tipikus, maga alá tekeri a balt (de ugye neki egész lábi kifelé fordul, ez inkább azért)
Kép

bocsánat, kis lábtörténelem :oops: :)
nagyobb képet pucér lábfejről sztem van, de azt csak mélben tudom, ha megadod! :wink:

angel37
 
 


ha áll akkoris kifelé csámpít:
Kép
Kép
ez meg láb nélkül, csak úgy :D
Kép


nnna, most egy jó ideig elég belőlünk! :oops: :lol:

angel37
 
 


Sziasztok!

Szemtelen módra gyorsan rólunk:

Megint jön a foga Grétinek, szép lesz ha minden fogzás betegséggel fog járni. Ő már egész jól van , sőt naggyon jól. Szerencsére, sokat kópéskodik , ahova tud el kúszik. Távirányító és telefon ha látókörébe kerül még rajtam is képes átjutni, amúgy nem. Ha felültetem egyenes háttal ül és nem is akar feküdni már ezért megy a hiszti ha nem engedem ülni. Tegnap ki kúszott a folyosóra és kertészkedett, gyorsan meg is néztem milyen vírágok vannak itthon és felpakoltam őket mert persze mérgező ha megeszi a leveléd. Szerencsére csak földet túrta a kis drága.Most az erkélyen szunyál így van időm garázdálkodni picit a neten.


Angel:
Köszi, hát nem tudom de ez így nagyon nem jó mindíg elkapom a bacikat. Mondtam apának legközelebb ő viszi Grétit orvoshoz. Olyan mérges voltam, köhög a gyerek a nagy világba anyukája persze nem teszi oda a kezét, had menjenek azok a bacik. Én már most odaraktam a kezem ha köhög vagy tüszizik réti. Mi után jól le tüsszentette a cuccunkat a gyerkőc , javasoltam anyukának tegye oda a kezét.
Banán érlelés ez elég durva, de akkor tényleg mi igazi is mi az amivel nem ártunk se magunknak se a babának?
Kakiszag: sűrün kell szellőztetni nálunk is, a napi 3 kaki megvan.
De ügyes Dióka, akkor mostmár tuti eljut mindenhova.
Remélem hamar rendbe jön a másik lábacska is és nem kell majd sokáig a cipő.

Keny:

Jó lehetett a mászás óra :D

Lois:
Igyekszünk meg gyógyulni.
Én Görögbe ettem dinnyét , hát azóta finnyákolom is az itthonoit. A közelébe se ér annak amit ott ettem.
Kertben saját gyümölcs, na az az igazi.

Mo:

Gratula az ünnepléshez, videó jó lehet.

Vanda:

Nem semmi lehet, megálna az én szívem is az tuti. Grétin már most látom lány létére nem egy nyugis gyerek lesz. Főleg ha rám ütött ebben.
Dani egy akróbata! :D

Szeretem a tükörbe nézni magamat!

Kép
Anya megint itt hagyta a telefont, hurrá! Rendelek is valamit az Obiból:
Kép


Anya! Most eszek egyedül ne zavarj.
Kép

Ügyes vagyok?
Kép
Meg is ettem:
Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: