Új privát üzeneted érkezett!

Hehe, az állatkertezésen jót röhögtem.... de ugye hogy mi is hol sétáltunk azt az én kedvem döntötte el, Zé nagyjából lesz@rta :roll:
Most már a sportrészben peckesen sasol mindent, bár ingerszegény helyen nem sétáltunk még benne, de szerintem azt is élvezné :)
Nekem viszont annyira fura, hogy nem látom közben... :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jaj, Tilli.... már megint? :( Jobbulást nektek!

Eszti egyenlőre semmilyen csőrös vagy cumis cuccból nem issza a vizet. Csak a sima 125 ml-es cumisüvegből, ha leveszem a cumirészt. Na nem sokat, pár kortyot. És inkább rágicsálja az üveget. :D

skrisz72
 
 


Tilliék,
:roll: jobbulást!!

Lois,
ezt a DM-s poharat már mondtad egyszer, lehet, hogy beszerzek, azt még nem próbáltuk :)
bár nem tudom, mit erőlködöm, mert a mai 20ml plusz folyadék is visszaköszönt :?
a védőnőnek szt igaza van: majd iszik, ha szüksége van rá, majd a nagy melegben! :wink: pisil szépen, most a kaka is jól megy, egyszerűen nincs folyadékhiánya. a táp is vízalapú, gyümölcsben zöldésgben is van, zabpelyhet is vízzel csinálom.

ja, és új kedvencet avattunk ma: gesztenyés almás csirke :D (kecskeméti termék)

holnap meg bulizunk 8) kíváncsi leszek, mit fog szólni a tortácskához! :D

angel37
 
 

 
 

Angel!
Szerintem is inna, ha szüksége lenne folyadékra, amúgy meg látványosan dehidratált lenne. Ha jön a meleg úgyis fog inni. Zé sem iszik ám olyan sokat, úgy 2 dl/nap, de egy részét annak is kicsurgatja a száján. De nagyon lelkes, és imád nyammogni a pohárral :roll:

Skrisz!
A pár korty az pont elég :)

Na vettem sapeszt a gyereknek. Jöttek a Brendonba végre új tavasziak, sokféle volt, 1690.-, 1790.-, 1990.- Nem olcsó, de hát köll. Próbálgattunk sokat, többségből persze nincs méret, vagy béna szín, végén kizárásos alapon maradt egy, amúgy vagány, meg jól áll rajta, de utálom mikor választhatok összvissz egyből :? . Vittem a pénztárhoz, csaj húzza is le, 3190-. Aszongya, ja ez az új kollekció, és UV szűrös, és ez annyi, na azóta is itt pillogok... így lett a Kölkömnek már megint bazi drága tökfödője... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Twist!
6 hó. Nekünk kb. 3 hós kortól anyatej+táp ment, de kivártam az egyebekkel a fél évet.

Till!
Jobbulást!!!

Lois!
Mi tegnap vettünk a Tuskóban a kiscsajnak sapeszt (650 Ft volt), válogatott, vigyorgott, halálra röhögtem magam rajta. :lol:

Most ennyi, Vanda elzombisodott. Dani 2 felé nyafogott, aztán Balu rugdalt össze, 6 előtt pedig végképp felkeltünk. :?
vovanda
 
 


Skrisz, hát izé, lebuktam..... nem Dorka miatt megyünk állatkertben, hanem én szeretnék már nagyon odamenni... :oops: :-)))))))))))))))))))))))
Igen, totál tojik rá, hogy hol sétáltatjuk. Írtam is a blogomban, hogy 2 hónaposan elvisszük mindenhova és lefotózzuk, hogy ott járt és később megmutatjuk neki, amikor már fel tudja fogni. Dorka mindenhol járt, csak átaludta.)) Járt a Mont Everest tetetjén, a Holdon, az Oscar díj gálán, a téli olimpián, oszt nem is tud róla.))
Vendég
 


Kép

poci 23 hetesen :lol:

Kornél egész éjjel bulizott, majd kirúgta a "ház" oldalát :P

KépKép

Kép
keny
 
 


Fanni is az este és hajnalban is és előző éjjel is. Tegnap este fájt a pocim és szúrt ott, ahol neked a múltkor... :roll:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babákok!
Iccakai bulizást kéretik szüneteltetni, édes jó anyátokat tessék aludni hagyni! :wink:
vovanda
 
 


Sziasztok!

Keny,nagyon csinos vagy :D

Katerina,micsoda fotók :lol: az ágyas tényleg überel mindent :lol:

Baba,hú,én le is maradtam róla...Fanni lett a neve?De édes :D

Till,most olvasom,hogy betegek vagytok...nagyon sajnálom,sok gyógypuszit küldök!

Lois,uv szűrős sapek :shock: na egy fotót arról az occsó tökfödőről,persze kölköstül :wink:

Skrisz,hogy haladtok az új ízekkel?

Vanda,na már válogatnak?Hű,nemsoká nem azt adom rájuk,amit gonbdolok,mi? :lol:
Vendég
 


Bella,neked akartam még írni,nagyon várunk ide! :wink:
Vendég
 


Nyulasz, hááát.... ami nem megy egyenlőre, az a zöldborsó és a sárgarépa magában. De ha a répa tökkel és almával van, akkor lecsúszik. A gyümölcsös cuccok mennek. Naponta kétszer eszünk üveges kaját. Ti hogy álltok?

Keny, már akkora, mint egy sárgadinnye. :lol: :lol: Na majd hirtelen megugrik a mérete, aztán csak lesel ki a fejedből! :wink:

Lois, te vagy a marketingesek álma! 8)

skrisz72
 
 


Skrisz:tessék írni a blogot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


megvolt a szülinapi "megabuli" , ünnepelt rém udvariatlan módon beájult :roll: :lol: :lol:
torta nem annyira hozta lázba, annál inkább a gyertya.

Lois,
Brendon :x
lássuk azt a hiperszupersapekot! :roll: :lol:
2dl? azért az nem kevés szerintem! :wink:

Keny,
hihetetlen, hogy ekkora minipocakban ekkora buli fér! :shock: :D
kíváncsi vagyok mekkora leszel 40.héten! :wink:

Baba,
Fanni is bulizik? :wink: üzenem neki, hogy csak lightosan, ne szúrjon anyának! :)

Twist,
Állatkertbe én is akaroook!
Makicsajnak is mindegy merre. Most már mindenütt talál nézelődnivalót. a boltban úgy gúvasztotta szemét a húspultnál, ahogy lógtak a szalonnák, kolbászok :shock: :D
Múltkor itt a kisboltban felkapott egy zacskó tökmagot, tegnap egy tictacot, jól elcsörögött vele, és úgy összenyálazta, hogy megvettem inkább :roll: :)

angel37
 
 


Angel,tic-tac :lol: de nem rossz ötlet,az tényleg jól zörög.Szülinaposként is kell szunya :wink: Hogy elrepült ez az 1 év,hihetetlen.

Skrisz,én zöldborsót még nem is adtam.Sűtőtök,inkább főzve,mert sütve nem ették,szoktam venni biosárgarépát,azt is szeretik,de ha csirkét rakok bele,akkor nagyon csúszik.Ma cukkinit csináltam,hát semmi íze,kiváncsi vagyok megeszik-e.Azért rakok ebbe is husit,hátha.Krumplipürét nem ették,de mindenhez rakok 1 krumplit is.Majd jövő héten brokkoli,meg zöldborsó teszt jön.Mi is kétszer eszünk,de ritkán adok üvegest,én csinálom nekik.Gyümiből alma,banán és őszibarack egyenlőre,és keverve.

Na,felébredt Balázs.
Vendég
 


na,mikor én itt,üres a terep :roll:
Vendég
 


Én itt vagyok, csak főzök éppen. :lol:

skrisz72
 
 


Szasztok! Angel, sikerült, hurrá, végre eljutottunk az állatkertbe:)
Sajnos eleinte nagyon sírt Dorka, a vadállatok simán elmenekültek tőle. Tulajdonképpen akkor maradt csöndben, ha folyamatosan sétáltunk vele. Ha megálltunk, azonnal rázendített. Így rohamtempóban néztük végig az állatokat:-) A végén már a kijáratnál aludt, de akkor már végeztünk. Utána egy haverunkhoz mentünk, aki csodálkozott is, hogy ilyen hamar végigjártuk az állatkertet? :wink:
Most viszont teleette magát a kiscsaj és K.O. Szerintem alszik reggelig!:)
Vendég
 


Angel!
Én is kiváncsi vagyok mekkora lesz, de szerintem nem is olyan kicsi :roll: , mint 1 sárgadinnye :lol:

Baba!
Én kisfiam nagyon aktív, most is rugdos biztos izlett neki a lecsó :wink: .Na majd éjjel megeglátom mit művel?Ja képzeljétek tök érdekes de akkor nagyon beindul ha korog a gyomrom, szerintem válaszol a hangokra hihihi!Szúrást már fel sem veszem.

Twist!
Akkor az állatkert neked jobban bejött mint Dorkának :P

Till!
Jobbulást!

Ja és ma megjött a kiságy el is hoztuk.

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsba és kómásan, Gréti pár napja irtó nyafis. Talán jön a foga nem tudom. Úgy hallom mintha tortyogna a nózija de nem jön semmi belöle, néha tüsszög meg köhög 1-2-t de ennyi. Viszont ez pont elég ahhoz, hogy ne aludjon éjjel. Nagyon csúnya lett a popsija is tiszta vörös volt sokat hagytam pelenka nélkül.

Till:

Jobbulást nektek!

Baba:

Örülök a jó eredménynek.

Nagyon aranyosak a babák, jók a képek amiket felraktatok.


Mennem kell sír............. :( :( :( :( :( :(

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Vanda!
Már most öltözködős királylány Réka?? :) Nagyon helyes :wink: Legyen is nőciből :)

Keny!

Nagyon szép pocak, kicsit irigyirigy... :roll:

Skrisz!
Ja, az vagyok...úgy is szoktam magamat titulálni, hogy én vagyok a FOGYASZTÓ. Akire mindent rásóznak, aki mindent kipróbál, na és persze 18 és 49 között :) Vásárolgatós vagyok, és néha lúzerkedem is közben :roll:

Angel!

Képes volt bealudni ?? Nem érezte át igazán az ünnepi fílinget?? Tortás képek??
Gondolod, hogy a 2 dl kiadós?? 'Aszittem az nudli :roll:
Ja, Zé is nyálazott már le tic-tacról címkét. Tesóméknál pl. a líblingje egy édesítőszeres doboz, azt csörgeti-zörgeti kifulladásig. Aztán persze belemászik a kutya táljába :oops:

Nyulasz!
Cukkini pedig nagyon ízes. Zé imádta. Most a céklába került krumpli, hogy ne legyen annyira folyós, mert egy tragédia etetni vele, de tök elcseszte az ízét. Vagyis ízetlen lett tőle.
Borsó nagyon finom, kicsit macerás a passzírozás. Banánt én nem adok. Ja és mi próbáltuk a joghurtot, natúrban ízlett neki, de óvatosban nyomom, mert kiütései vannak, próbálom megfejteni, hogy mi lehet, szerintem inkább a meleg.

Twist!
Ez ismerős, Zé is felébred ha nem megy a kocsi alatta :? Kicsit irigylem is azokat az anyukákat, akik csak bealtatnak a babakocsiban, aztán árnyékba gurít és szunya. Én meg közben jókat napozhatnék :roll:

Nikó!
Szegény Gréti :( Remélem hamar kibújik és jobb napok jönnek :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Twist!
Ez szerintem minden gyereknél így van. Amíg megy a szekér, nincs gond. na de ha megállunk...

Nikó!
Így tünetek alapján fogzás lesz, kezet rázhatunk, Dani irdatlan nyűgös... :?

Lois!
Hát legyen is nőből, rám fér az erősítés!
vovanda
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk Milán tegnap óta el van romolva! :roll:
Tegnap nap közbe nam aludt és úgy néz ki ma is ez a helyzet! :(
Lehet, hogy a szelet érzi, és tuti vissza jött a hasfájás is! :(
Elalszik kb 5 perc és sírva ébred!

Lányok nektek a gyerköcök nem nyűgik? :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Twist,
na meddig tartott az éjszaka? :wink:

Lois,
a semmihez képest mindenképp sok 2dl :lol: a gyerekdoki azt mondta, hogy egy 50ml-t adjak neki a kaja után. ehhez képest se olyan kevés sztem, hozávéve, hogy Z nagyobb :wink:

banánt miért nem adsz, kivárod ez egy évet?
ja, nem tudod? a meggy héját le kell szedni 1év után is? :roll:

Rani,
:? :?
engem mindig az biztatott, hogy a fos napok után jött előbb-utóbb egy szinte egésznapalvós.

nálunk most nincs nyűg (koppkopp)


Nikó,
lehet, hogy fog a ludas :? javulást a nyűgiből!

Keny,
egy kisebbfajta görödinnye azért illene, hogy legyen majd! :lol:

angel37
 
 


Sziasztok!
Tegnap úgy kifárasztottuk a kiscsajt, hogy bekajált és délután 6-kor el is aludt. Fel sem kelt, 8 órán át szunyált és éjjel 2-kor ébredt. Szóval, eltolódott az éjszaka, így mint egy lidérc, 2-kor etettem és járkáltam a lakásban. Szerintem a környékbeliek már nem is csodálkoznak, hogy éjfél után kezdődik nálunk az élet:)))
Aztán pedig 2 óránként felébredt és cicit kért, így "játszottuk" végig az időt reggelig.
Jó lenne kitolni az esti elalvást, hogy 20 órakor aludjon el és akkor nem kéne éjjel kísértenem.

Én is láttam már olyan anyukákat, akik leülnek a babakocsi mellé és napoznak, telefonálnak, dumcsiznak, fagyit nyalnak. Ritkaság, de létező jelenség! Nekünk maradt a folyamatos mozgás, ringatás, erőltett menet. :wink:
Vendég
 


Twist,
majd be fog szépen állni a nappal-éjjel, két és fél hósan még kicsi :wink:

amíg nem volt gyerekem, nekem is ez volt a képem a babakocsizásról :lol: :roll:
volt csalódás :wink:

angel37
 
 


Twist,akkor mi szerencsések vagyunk,elaltatom őket a babakocsiban,és onnantól megállhat.Így sokszor ha fáradt voltam,ki sem mentünk a kertből,toltam őket kicsit,szunya,aztán leülhettem én is.Szegény vadállatok :lol:

Lois,lehet a cukkinit nekem is a krumpli tette íztelenné?
Vendég
 


Angel köszi én is ebben bízom! :wink:

Twist nekünk, hogy tegnap szinte nem volt alvás kb ugyan ilyen éjszakánk volt.
Este 8 kor már csicsika volt így én is 9-re ágyba kerültem és éjjel fél 3-om körül kelt.
Aztán csicsika de sajna a pocakja nem hagyta jót aludni így fel fel nyögdécselt. :roll:
Hülye annya meg mit csinál, gondol egyet és magára teszi mert ott jókat szokott csicsizni, erre megérezte a tejcit és vadul túrni kezdett az orrával! :roll: :oops:
Ezek után pelus csere (igaz már 6 óra volt) aztán kajci!
(annyira nem is bántam, hogy kelt mert a cicim kezdet igen csak szét durrani!)

Kép

Kép
raniko
 
 


Ja babakocsis alvás, sajna ha megáll a szekér gyerek ébred!! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Angel!
Igen ezt a gázzal érlelt banánt úgy gondoltam hanyagolom, bár egyik nap megkóstolta joghurttal, kaja után, nagy ovációt nem rendezett, nekem viszont ízlett :roll:
Én adnék már meggyet héjasan, akár Zének is, én ezt a borsóval tettem párba, az is mehet héjasan 8 hótól. Aztán lehet teljesen fals a logikám. Azért a 2 dl-lel én is nagyot mondtam, egy jó része a ruháján landol. Én megkínálom a hozzátápis kajáknál mindig, meg most már napközben is, egy-két kortyot mindig megiszik, utána persze inkább rágja.

Vanda!

Jaja, így is ti vagytok a kisebbség :)

Nyulasz!
Valószínű hogy krumpli nyomta el az ízét. Az én ízlésem szerint eddig a cukkini a legfinomabb. De Zé is osztja a véleményt. (És a brokkoli az utálka, mindkettőnk szerint :roll:
A babakocsiban alvásért séta nélkül irigyirigy, én is látom, hogy alszanak a gyerekek a kertben, Zé sose volt hajlandó. Ahogy megjövünk a sétából, abban a pillanatban már ébred fel. De most már simán sétálunk úgy hogy nem alszik, csak nézelődik.

Nálunk: Már ülünk peckesen, fel is tud ülni egyedül, persze vannak nagy borulások, homloktiplik :? Mászás továbbra sem játszik. Kúszás ezerrel, egész lakást bejárja, jön utánam, akárhol megkeres. Kutyát kergeti, az meg menekül előle. Nem Zétől fél, hanem tőlem :twisted: Kész a homokozója (homok még nincs benne), lassan azt is felfedezzük :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
igen, a borsó miatt mertem én is erre gondolni! meg néztem most egy babareceptes könyvecskét, ott nem írja a hámozást (igaz korábbra se :shock: :roll: )
akkor köszi, sztem próbáljuk héjjal most már a meggyet!

gázzal érlelt banán? :shock: :oops: na!
amúgy a hippes banánt esszük ált :wink:
múltkor kapott 1-2 karika igazit a kezébe, nehezen jött rá, mit csináljon vele, odavágta vagy kente valamihez, vagy akkorát nyelt le belőle, hogy frászt kaptam.

hűha, homokozó? :lol: akkor meglesz a napi homokevés :roll: :wink:

ja, a kaják közül a gesztenyés alma is nekem jön be jobban, mint neki! :wink:

angel37
 
 


Angel!
Igen, éretlenül szedik le, hűtőhajón áthajóztatják az óceánon, és itt Mo-n érlelik meg etilén -gázzal.
Én is adtam neki kis rizspehely tallért, de túl stresszes volt nekem :roll: Egyfolytában kotorásztam a szájában, ő meg méltatlankodott, hogy szakadjak már le a kajájáról :roll:
Én a meggyet is a borsó miatt hámoztam, meg egy barátnőm rossz tapasztalatára alapoztam. Most már adnám neki héjasan, holnap lehet adok is neki joghurttal uzsira :)

Bezony, és olyan csicsás homokozónk lett hogy ihaj 8)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


KisZé is ügyes!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois, mi még most kezdünk kúszni. Napról napra ügyesebb a kiscsaj. Ha eléggé fel tudom kelteni az érdeklődését valamelyik játék iránt, akkor hajlandó utánakúszni. Homokozóról dobjál képet! Mi is tervezzük a nyárra. Persze, ha addigra normálisan fel tud ülni Eszti, és nem borul fel. :wink:
Banán téma... :shock: :shock: :shock:

Szia Babim! Fanni rendetlenkedik? :wink: :lol:

skrisz72
 
 


Fanni jó kislány!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois,
aha :? valamelyik banán éretlen, akkor azt nem gázolták? vagy ennyit sikerült elérni vele? :roll: az éretlenkét veszem, beérik itthon. holnap pedig banánnal terveztem adni meggyet :oops:

Babamama,
Jókislány Fanninak puszi! :lol:


Diána most már szinte mindig ül vagy állni akar. Állva rugózik, pattog - persze kapaszkodva - néha mintha lépne is egyet-egyet. Ha el akarna esni, hipp-hopp megmarkolja a gatyámat, mert persze rajtam kaapszkodik leginkább v. az apján. Ágyrács nem érdekli, mint lehetőség.

ja, és Lois, most már tudom, miféle a hadirokkant mozgás :roll: :D , azt műveli, azzal halad a leggyorsabban. a lábait húzza maga után, két tenyéren tappog. ha mutatom neki a mászást lépeget is tenyéren, de a lábait nem szereti váltogatni, szal gyanús, hogy lesz még Dévényezés, de még tán örülök is neki :wink:

angel37
 
 


Nyulasz, szuper vagy, hogy 2 babát el tudsz altatni a babakocsiban és nem is kell folyamatosan mozognod velük!:) Nekem ez egy lurkóval sem sikerül.

Skrisz, húúú, hatalmas gratula a kúszáshoz, ez nagyon nagy fejlődési lépés, mindjárt feláll Eszti baba!:)) Motiváld csak a kiscsajt tovább!:)

Rani, gratula, hogy sokat aludt éjjel a kissrác!:) Igen, úgy van nálunk is, hogyha napközben nyüglődés van, akkor viszont nagyot alszik éjjel.

Lois, a homloktiplik viccesen hangzanak, de persze rémesek lehetnek. Hogy borul fel ülésből KisZé? Ja, láttam a Kismamák nagykönyvében, hogy párnákkal kell körbetámasztani a babát. Na, de valóban egyhelyben szeretne ülni egy baba? Nem hinném -)

Vanda, lehet, hogy ma hoz valamit a postás... :wink: :wink:

Mennem kell, megint sírdogál Dorka, pedig már megetettem és bealudt, de megint felpattantak a szemei. (Reggel ő szeret visszaaludni, azon dolgozunk éppen)
Vendég
 


üdv!

kíváncsi voltam betesz-e az óraállítás, u.úgy f9-kor fürdettünk, 9 körül evett. beájult, de 10 körül nyifogott, mentem megigazítani, na arra fölkelt, de egy kis kajapótlástól azonmód kidőlt. és még most is alszik! :D

Twist,
a párnákkal kitámasztást ne csináld! nagyon nem tesz jót, ha azelőtt ülteted, hogy ő magától tudna. majd eljön az is! :wink:

angel37
 
 


Ez a banán-téma foglalkoztat....

:roll:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Hogy telt a 7 vége a jó hírrel?Hasad fáj még?
Nálunk minden ok, Kornél ficánkol, időnként nagyokat rúg a hólyagomba :shock: .Olyan sokat voltam a szabadban, hogy kicsit megkapott a nap :P

Krisz!
Kúszás :lol:

Angel!
Jó mászást Nektek :lol: , vicces lehet, ahogy mutatod Diókának :lol:
Amikor a tesóm gyereke tanult mászni, mi ketten a sógornőmmel másztunk neki felváltva, közben hülyére röhögtük magunkat, amikor ilyeneket mondtunk neki, hogy most az első lábadat tedd előre, stb... :P

KépKép

Kép
keny
 
 


gázos banánérlelésről ezt találtam:
http://www.klimatrade.hu/hu/content/bananerleles

angel37
 
 


Á, akkor ezért puffaszt engem annyira a banán. És Dorkára is hasonló hatással van, így hanyagolom.

Angel, köszi a tippet! Azt viszont hogy lehet megelőzni, hogy a homloka koppanjon a földön? Szóval valami puha kéne alá, vagy köré, gondolom. Nálunk ez még nem téma, 2,5 hónapos törpilla még nem csinál ilyet:)

Kismamik, szedtek Mg-ot? Nekem jót tett terhesség alatt. A végén már 3x500 mg-okat kellett szednem, úgy fájtam.
Vendég
 


Twist, dokim előírt 3*1 Magnerot tablettát.

Keny:hólyagrúgás: mivel fájdogál a pocim a hólyagom környékén, így mikor belerúg, ekkor nem tduom eldönteni, hogy bepisilek, vagy bekakilok. :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


DE PANASZ EGY SZÁL SINCS RÉSZEMRŐL!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Twist,
mi koppangatunk rendesen ide-oda, nem tudom kivédeni :roll: :wink: evvan, kibírják a babafejek! :lol:
habtapink van, de franc tudja már azon rajtatartani!

kisebbeknek játszószőnyeg!

Baba,
egyszerre a kettő? :lol:


banánnal amúgy nekünk nincs gondunk.

angel37
 
 


Angel!
Magyarországon tuti nem kapni nem gázzal érleltet. De érhető is, nem tudják éretten leszedni, hisz mire ideér 82X tönkremegy.
De nincs is ezzel semmi baj, ez a technológiája, tudomásul van véve, csak a gyereknek nem adok még, én azért megeszem.
Tesóm jó fej volt, voltak tavaly Mauritiuson, és elmesélte, hogy ott ettek banánt a fáról, és milyen más íze volt, hiába mondtam neki hogy NEM ÉRDEKEL!!! :x Meg hogy Nyazsgem :roll:
De talán egyszer majd én is megkóstolhatom :roll:
Azt hittem hogy nektek a mászás már sínen van :?

Twist!
A párnával körülrakás többet árt, mert mikor átvetődik a párnán (mert ugye nem akadály neki), akkor még jobban odaveri a fejét, mint a libikóka ami leérkezik.
Tegnap az íróasztalba verte be a homlokát, ahol a számítógép van, az pl. hasalás közben történt, ma már nem nagyon látszódik.
Ülés egyre stabilabb, ott már kevéssé üti meg magát, ha elkezd dőlni előre vagy oldalra, akkor villámgyorsan átfordul hasalásba, még a hátradőlés necces.

Keny!
Hehe, ezt a műsort megnéztem volna :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, Törökországban ettünk narancsot és ég és föld volt az itteni közt és között.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


na én még akkor lehet, hogy semmiből se ettem igazit :wink: talán almából :lol:
még szerencse, hogy nem vagyok oda a gyümölcsökért :)

Lois,
mászás alakulóban, de szerintem messze az igazitól. valami a kúszás és mászás között :D de lehet, hogy még rá is érne vele, nem tudom :roll: majd megmondják az okosok! :wink:
aztán lehet, hogy egyik nap gondol egyet és mászik, így szokta a dolgokat.
ha nem rendelkeznénk olyan előzményekkel amilyenekkel, lehet, hogy nem foglalkoznék ezzel az egésszel ennyit. alapból jókedvű, kiegyensúlyozott, értelmesen néz, érdeklődő, kommunikál, ül, feláll, mozog, halad, jó így, punktum :oops:

angel37
 
 


nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én állandóan sz@rszagot érzek az egész lakásban :roll: :roll:

mostanában iszonyú mennyiségeket tud, és sokszor.

angel37
 
 


Sziasztok!

Mi is most ünnepeltünk, a betegségsorozat miatt csúszás volt. Cserébe nekünk nem aludtak, úgyhogy eléggé fáradtak voltak a végére. Gergő kézzel eloltotta a gyertyát :shock: Legtutibb ajándék a libikóka volt :lol:
Viszont nagy ötlet volt legyártani az 1 éves összefoglaló videót, a kölkök imádják, ha háttérnyafi nélkül akarok pisilni, tuti módszer :)

Banánt mi is csak most kezdtük el adni, de most is csak lightosan.

Angel, mászást nekünk dévényes néni kettébontotta, a kézpakolgatáshoz talicskázni kellett (persze nem csak a bokájánál fogtam a lányt :)), a térdpakoláshoz meg térdenjárás (én meg mögötte szintén térdenjárva, kezeimmel az ő karjai előtt fogtam meg a lányt, hogy megmaradjon a térdenjáró pozíció). Látszólag szadizás, de élvezte a csaj (lehet, hogy mazo? :D ), közben énekeltük, hogy "aki nem lép egyszerre". Dévény abbahagyásának a mászás volt nálunk a feltétele, úgyhogy egyszer én kitaláltam, hogy erre rágyúrunk. Köv. heti alkalommal prezentáltuk a mászást...

(kezdem irigyelni a kismamikat...)



Kép

 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: