Új privát üzeneted érkezett!

Hajninak igaza van.

Kép
szöszke
 
 


Bogi, a Te hozzászólásod szerintem nemerre a topikra való, már csak színvonalát tekintve sem. Nem túl etikus neveket említeni a fórumon...
tigris
 
 


Tigrisnek is igaza van!

Kép
szöszke
 
 

 
 

Sziasztok!

Remélem nem haragszotok meg, hogy ismeretlenül írok nektek, de lenne egy kérdésem.
Hallottam egy fül-orr-gégész doktornőről Gödöllőn, aki vákuum technikával tisztítja a gyerkőcök arcüregét, ami teljesen fájdalommentes. Sajnos a kisfiamnak szüksége lenne rá, de nem tudok róla semmi konkrétumot. Aki esetleg tudna nekem segíteni, megköszönném, ha írna a címemre: szj13@freemail.hu

Sziasztok

Szilvi
bszilvi
 
 


Sziasztok!

Teljesen leállt a topikunk ! Kép

Mi van veletek? Hogy vagytok? Pocakosok? Anyukák? Ki mit csinál? Nyaralás ?

Írjatok!

Docika
docika
 
 


Sziasztok!
Szokott valaki HÉV-vel utazni közületek?
Én Mogyoródon lakom, naponta beutazom Pestre, még nincs gyermekem, de gondolva a jövőre egy kicsit rémiszt, hogy amikor várandós leszek, és HÉV-vel kell Pestre mennem, nem fogja-e "szétrázni" a pocakomat. Így is van úgy, hogy ülve 5-10 cm-re is megdob, annyira rossz a lengéscsillapítója... :-(( És nem sok kismamát szoktam utazni látni a kistarcsai kórházba. Biztos autóval megoldják. Mit gondoltok?
Sziasztok: Szöszke

Kép
szöszke
 
 


Szöszke!
Amikor mentem a kistarcsai kórházba anno, akkor mondtam, hogy ha rám jönne a szülés, akkor biztos HÉV-vel fogok menni, mert akko rgyors szülésem lesz. Tény, hogy sem szívesen utaznék HÉV-vel pocakosan, de ártani biztosan nem ártasz vele, max. kényelmetlen.
Egyébként távolsági busszal is tudsz közlekedni onnan Pestre, nem?

Zsuzsa

beababa
 
 


Sziasztok!

Én a 4. hónapban jártam, amikor HÉV-re kellett ülnöm, mert dolgozni mentem a párom nélkül, és neki kellett az autó. Hát mit mondjak, elég szörnyű volt!!! Minden bukkanónál úgy fogtam a pocimat, hogy ne rázkódjon szegény kicsikém össze-vissza. Egyébként állandóan vágányfelújítás van, nem is tudom, hogy akkor mi a fenét csinálnak, ha semmit nem javul a helyzet. Amúgy én a metrón még sokkal rosszabbul ézertem magam, valószínűleg a gyorsítás-lassítás nem esett jól, többször le is kellett szállnom, mert hányingerem lett. Kép Nem beszélve az iszonyú tömegről, és büdösről. Szerencsére ma már szinte mindenhová autóval járunk, igaz most nincs pocakom . Szóval nem irigylek senkit, aki pocakkal tömegközlekedésre kényszerül. Egyszer a 4-6-os villamoson könyököltek bele a hasamba. Majdnem sírtam, annyira rosszul esett, pedig nem fájt, de mégis annyira figyelmetlenek az emberek!!!

Szegény Szöszke , hátha lesz autótok addigra! Kép)


Docika
docika
 
 


Sziasztok!

Ez a kép most készült a Balkóról:
Kép
docika
 
 


Docika,
Beababa!

Igen, valami ilyesmire számítottam. Volánbusz is jár Mogyoródról, de drágább, mint a HÉV. Autónk is van, de jelenleg a benzin is drágább mint a HÉV. Úgyhogy marad a türelem, és a reménykedés. A vágányfelújítást hiába csinálják, attól ugyanúgy zötykölődni fog a HÉV. A rugózással van a gond. Ugyanúgy, mint az intercity és a sima gyorsvonat közt: ugyanazon a sínen mennek, mégis összehasonlíthatatlan a két élmény.
Sziasztok: Szöszke

Kép
szöszke
 
 


Sziasztok!
Tényleg nagyon leállt a topic.
Részemről a vizsgaidőszak miatt, aminek most már vége! Hurrá!
Docika, nagyon aranyos a kisfiad!
Mogyoródi Aquaparkban volt valaki közületek? Vélemények?
tigris
 
 


Sziasztok!

Tigris: milyen vizsgaidőszak? Mit tanultál?

Nem voltunk még az Aquaparkban, de egy kollégám pont ma mesélte, hogy nagyon szuper! Sajnos a férjem külföldön van, de ha hazajön, megbeszéltem a nagymamával, hogy vigyáz a Balázsra, és mi meg elmegyünk egyet csúszdázni!!!! Már nagyon várom!

Docika
docika
 
 


Sziasztok!

Amint látom, eléggé beindult a topik, egyre többen vagyunk, bár a "régiek" kicsit kikoptak.
(mint ahogy mi isKép).

Nálunk felütötte a fejét egy csúf vírus, ezért a gép üdült egy két hetet a mesterembernél, de csak nem akart kigyógyulni.
Teljes gép újraformattálással végre elűztük, bár azóta jött másik, de akkor már szemfülesek voltunk.

Botond 10 hónaposan elindult, azóta is állandóan szalad.
Mindenben utánozza a bátyját, aki ezt nagyon élvezi és sokszor rá is játszik.
Szeptembertől oviba megy, amitől eléggé tartok, hiszen a bölcsi közelébe sem tudtunk menni jó egy hónapig, annyira megutálta, és mindíg félt, hogy odaviszem.
Persze az ovibeiratási időszakban eléggé letaglózó élményünk volt a bölcsöde vezetőjével, úgyhogy a Botondot már máshova irattuk.

Az Aquaparkban 25-én lesz egy akció.
18-06-ig lehet menni 1200 a belépő, amiből 600 forintnyit ehetsz ihatsz.
Mivel amúgy 4000 forint körül van a belépő(értesüléseim szerint) 1 felnőttnek, ezért valószínű, hogy ha a Nagyi ráér vigyázni az alvó csöppökre, akkor mi megnézzük milyen is ez az vizicsoda.
HA tényleg eljutunk, elmesélem milyen volt.

Zsuzsa:
Olvastam már az újság honlapján is, hogy többen hímeztek az újságba.
Hogy kerültetek oda?
Amúgy elég húzós ára van, majd 800 forint.
Nem mertem megvenni, belenézni pedig nem lehetett.
Érdemes, vagy már csak a profiknak szól?

Infó a gödöllőieknek: voltunk a Rönkvár fedőnevű játszótéren (hátha összefutunk veletek, lévén régen ott voltak a talikKép), és a homokozóban kiszáradt kutyagumi halmokkal találtuk szembe magunkat. Vigyázzatok vele, mert kőnek tűnik, én legalábbis azt hittem, majd csodálkoztam, miért porlik szét a kezemben. A szaga után rádöbbentem KépKép

Jó nyaralást mindenkinek, vigyázzatok magatokra.

Gabi és a többiek
gabóca
 
 


Sziasztok!
Az előbb elfelejtettem.
Egy friss kép kettejükről.
Gabi és a többiek
Kép
gabóca
 
 


Kedves Gabóca!

A kutyagumi az tényleg felháborító!

Aug 25. ez biztos vagy csak zuhanyhír?? Ha netán eljuttok majd mesélj!!

És a "mesterember" ügyes volt? Remélem már nem lesz több gond a gépeddel.

Merre mentek nyaralni?

Üdv

G.
guineveree
 
 


Sziasztok!

Húúú, de rég jártam erre, de látom Ti isKép ez a nyárKép
Amiért jöttem most, egy jó hír:
Kriszti kisfia megszületettKép
Kornél, 3400gr és 54cm.
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Krisz!! Gratula itt is!!!!!!!

cupp
Hajni
hajnii
 
 


Sziasztok!
Kriszti
Sok sok boldogságot nektek!!
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép és még KépKépKépKépKépKépKép
Gabi
gabóca
 
 


Sziasztok!
Nagyon sok szeretettel gratulálunk Kornél megérkezéséhez! Anyájának és a babócának, na meg az egész családnak nagyon jó egészséget kívánunk. nem tüntünk ám el, csak hát kertes házba lakunk, és nem lehet a fruzsit bezárni. nagyon nagy szabad teret igényel. Sokat van kint, jóformán egész nap. csak aludni jön be. kint is eszik. Csak az a baj, hogy lassan vége a nyárnak. Nem is tudom mit fogunk csinálna ha bejön a rossz idő. Magunkról:: hát elértük ugye a 20 hónapos kort. Beszélni nem igazán akarunk. sőtt egyáltalán nem akar. A bilizés is hadilábon áll. No nem is erőltetem. Majd megérik erre is.
KISLÁNYOK! Lenne egy kérésem hozzátok. Voltunk a Budapest plázson a huggies sátorba. Ott fényképet csináltak a Fruzsiról, ami egy babaszépségversenyen vesz részt. Ha nem esik nehezetekre, és tényleg tetszik nektek Fruzsina, akkor kérhetünk egy szavazatot?? http://www.huggies.hu/szepsegverseny.php
Bogdán Fruzsina néven van fent a kis tündérünk. Mindenkinek előre is köszönjük.
Márti és Fruzsina
sünmama
 
 


Sziasztok!

hajaaj, látom nagyon rég nem voltam, de tényleg Ti se erőltetitek meg magatokat nagyon. Kép;)

Kriszti!
Nagyon sok bodogságot kívánok nektek, és óriási nagy gratula a kislegényhez.

Egyszerűen nincs időm sokat gépezni, most se leszek itt sokáig.

Gabóca!
Szerdától jár a Bea ismét bölcsibe, nem talizunk? És akkor viszek neked Keresztszemes Magazint, hogy meg tudd nézni milyen is. A héten fog megjelenni az 5. szám.
Jah, meg mindenképpen taliznunk kéne más ügyben is, ugyanis helyzet van... ;) Tudod volt már levélváltás köztünk az ügyben, de a címed, telcsiszámod nem tudom.

Sziasztok!
Zsuzsa

Ui: RZsuzsával mi újság? Rég hallottam róla is. Baba? Olyan mély csend van körülötte, vagy csak ritkán járok erre?

beababa
 
 


Sziasztok!

Nagy pangás van itt mostanában. Hátha majd télen beindul a dolog!

Krisztinek nagy nagy gratuláció!!! Kép


Mártikám: szavaztam Fruzsira, gyönyörű a fényképen, a szemei még mindig csodásak! Kép

Balázs tegnap odajött hozzám a pelenkáját fogdosva, hogy "kaka, kaka". Gyorsan bilire ültettem ( pár hete próbálkoztam már vele, néha- néha sikerült a kaka, de valósznűleg véletlenül ) , és belekakilt !!! Annyira örültem neki!! Kép Kép Kép


Docika
docika
 
 


Csajok!
Jaj, elfelejtettem valamit. Kép
2004. szeptember 11-én szombaton nagyszabású családi napot szervezünk a REGINA keretein belül. Akit érdekel, a www.reginanet.hu -n utána nézhet a programnak.

Sziasztok! Zsuzsa

beababa
 
 


Sziasztok!
Szavaztunk mi is a Fruzsira, tündéri kicsi lány!Kép (Megnéztem jelenleg a 22-ik)

Beababa:
Szerdán Bálint oviba megy (ugye milyen nagy márKép) 8:30 körül szeretném levinni.
Te mikor jársz erre a Beussal?
Küldtem a címedre kb 2 hete emilkét az elérhetőségeimmel, nem kaptad meg?Kép
Elküldöm újra, jó?

Képzeljétek voltunk az Aquaparkban, ezen a 6-6 akción. 20:30-ra értünk oda és senki sem állt a bejáratnál, úgyhogy teljesen ingyen besétáltunk. Kipróbáltunk két csúzdát, majd sajnos leállították őket. Azért a jacuzzi-ba még beülhettünk.
Körbesétáltuk az egészet, hát hatalmas egy terület, sok izgalmas részlettel, bár a gyermekmedencéjét felmérve 3 évesnél, illetve 120 cmnél kisebb emberkével nem igazán ajánlatos a látogatás, már ha a 4200 ft-os belépti díjat ki bírod fizetni fejenként.
Remélem jövőre is lesz ilyen akció, mert akkor biztosan oda fogunk érni 6-ra.

Vigyázzatok magatokra:
Gabi és a többiek
gabóca
 
 


GAbi!
De megkaptam, akkor is, csak akkor még nyaraltunk, és a laptopra jött meg. Azóta a laptop "feldobta a talpát"m és az adataid eltűntek. De most meg van már! Kép Köszike!

A héten nem tudom mikor tudnánk talizni, de hétfőn, vagy kedden beleférne egy reggeli tali. Majd megbeszéljük.

sziasztok!
Zsuzsa

beababa
 
 


Sziasztok!
Még ide nem írta, de olvasni szoktalak.
Ma szerdán és holnap csütörtökön, az elmaradt Dunakeszi börze szomoruságára, nagy turit tendezek nállam Sződön, az ebédlőben. Kb. 10-15 zsák ruci vár gazdára nagyon sokat 100-200- forintért sok-sok kabátot 500 ft-ért adok, cipőimet is kiszórnám áron álul.
Ha valakit érdekel, akkor ne itt hanem telefonon: 27/388257 vagy
06-20-363-0202 kérdezzetek. Igyekszek úgy időpontot mondani, hogy ne legyünk sokan.
Köszönöm, hogy olvastatok, bocs a betolakoádért, de szerintem mindenki örül egy-egy olcsón szerzett cuccnak itt a telet várva,
gretapetra
 
 


Most láttam az oviban kiírva hogy lesz a művházban bababőrze..

Hajni
hajnii
 
 


Hajni meg tudod mondani, hogy mikor?

Docika
docika
 
 


Sziasztok, lányok!
Tudtok segíteni?
Október 9-én van a lagzim Gödöllőn, és tortarendelés céljából olyan cukrászdát keresünk, ami nem drága, és amellett finomakat csinál. Tudtok ilyet?
Köszönöm: Szöszke

Kép
szöszke
 
 


Sziasztok!

De rég jártam erre én is - de úgy látom, ezzel nem vagyok egyedül.Kép

Kriszta!Kép
Nagy- nagy gratula itt is Kornélhoz!KépKépKép

RZsuzsa!
Hogy vagy? Sikerült- e már nevet választani?
Előd várja már a kistesót?

Docika!
bilizés: Kép Nagyon ügyes Balázs!

Pénteken (24-én) gyermekruhavásár lesz 9- 12.30- ig, szombaton (25-én) pedig bababörze lesz 8- 12.30- ig a MŰV. HÁZ NAGYTERMÉBEN.

Bobó időközben elkezdett beszélni. Már bővített mondatokat mond, és mások is megértik. Képes visszamondani azokat a mondókákat, dalokat, amiket az eltelt két év alatt tőlem hallott.Kép A nyaralás előtt már foglalkoztatta a bilizés, de mióta hazajöttünk elfelejtkezett róla. Szeret gyerekek között lenni, így aztán elég sokat "tekergünk". Nagyon élvezi pl. a táncházat. (ez is a M. Házban van, minden hónapban egyszer)

Terika
terika
 
 


Szia Szöszke!

Mi sokszor rendeltünk már a Gombai cukrászdából tortát: mindig finom, friss volt, no és szép is. Ez a cuki is Veresen található.

Terika
terika
 
 


Sziasztok!

Szöszke:gratulálok a lagzihoz, sok boldogságot! Kép Sajnos cukit nem tudok, mivel nem Gödöllőn lakunk . Mi Kistarcsán rendeltünk már tortát, egész jó volt, de gondolom ez nektek messze van, és azért ettem már ennél sokkal finomabbat is Pesten.

Terika: köszi az infót, Apával megbeszéltem, pénteken el is megyünk a Műv. Házba. Kép Ez a táncház is érdekelne minket. Az mikor van?
Balázs azóta sem kakilt bebe a bilibe, de még úgyis kicsi, boiztos eltart egy jó ideig még, amíg ,megtanulja. Azért ha szól, hogy kaka mindig ráültetem, így tanulja meg majd gondolom. Azt olvastam egy könyvben, hogy a szakértők azt álltják: ha egy gyereket 2 éves korában kezdjük el rászoktatni a szobatisztaságra, akkor 3 éves korára tanulja meg. Ha 3 éves korában, akkor is 3 éves korára tanulja meg. Szóval nem vagyunk még elkésve Kép

Rzsuzsa: hogy vagytok? Nincs még baba? Mikorra vagy kiírva?


Docika
docika
 
 


Köszi az ötleteket a cukihoz...

Kép
szöszke
 
 


MegválaszoltákKép

Volt már valaki az itteni börzén?

Rzsuzsa???
Húúú de le vagyok maradvaKép Nemis tudtam hagy Elődnek tesója leszKép
Gratulaaa!!

Hajni
hajnii
 
 


Sziasztok!

Docika!
Érdekes, amit a szobatisztaságról írtál. Egyáltalán nem vagytok elkésve, sőt.Kép Nagyon jó, hogy már így próbálkoztok a bilizéssel.
Én úgy vagyok ezzel, hogy mire óvodába megy, legyen szobatiszta. Addig meg még jó sok idő van.Kép
A táncházat a KOLOMPOS zenekar tartja. Az időtartama egy óra. A szülők a gyerekekkel együtt táncolhatnak. Szerintem nagyon hangulatos.Kép Legközelebb okt. 24- én délután lesz. A felnőtt belépő 500 a gyerek pedig 250 Ft.

Hajni!
Mi már voltunk a tavaszi börzén is. Olcsón jutottunk szép, és jó minőségű dolgokhoz.Kép
Azt hallottam, hogy a pénteki vásáron árusok lesznek, a szombatin pedig az anyukák kínálják a portékáikat.

Terika
terika
 
 


Sziasztok!

Terika: köszi, valószínűleg elmegyünk októberben, érdekel a dolog. Kép

Rzsuzsa: Hajrá ! Drukkolunk!

Voltunk a Műv. Házban, kicsit drágának találtam a cuccokat, de nagyon jók voltak, sok pénzt el tudtam volna költeni!!!! Kistarcsához közel lakunk, ha megtudom, hogy mikor lesz itt a börze, megírom.

A bevásárlás után elmentünk megnézni a macifarmot. Nagyon nagy élmény volt, olyan érdekes. Nagyon jól van megcsinálva, olyan, mintha a vadonban sétálnál az állatok között. Különös hangulata volt.

Ezeket a ruhákat vettük végül:KépKépKép

Ti voltatok?
docika
 
 


Sziasztok!

Szöszke:
Van Gödöllőn a Városházával szemben a Sulyán cuki. Mi onnan veszük a különlegesebb tortákat, csinálnak figurásat is, és nagyon finom. Veresen is megtalálhatóak. Bálint szülinapjára ilyen macit csináltak, lévén a fiam akkor élte a macibolondos időszakát.

Kép

Sajnos mi nem jutottunk el a börzére, bár szerettem volna, de a fiaim a felső légúti nyavajából átestek a középfülgyulladásos betegségbe, úgyhogy itthon rostokoltunk.

Dorcika:
A macifarmot mi is tervbe vettük, (de még egyszer sem találtuk meg pontosan merre kell menni, igaz nem is az volt akkor a cél, csak arra felé jártunk). Úgy hallottam, hogy nem csak macik vannak ott, hanem más állatok is. Hogyan vannak nyitva és mennyi belépti díj?

Sziasztok:
Gabi és a fiúk
gabóca
 
 


Sziasztok!

Gabóca: jobbulást a gyerkőcöknek ! Kép Ez a torta gyönyörű !

A macifarmról mindent megtudhatsz a www.medveotthon.hu -n. A belépés ingyenes, és éjjel-nappal látogatható. Egész Veresen ki van táblázva, hogy merre kell menni, a lámpámál kell elfordulni balra ( ha Szada felöl jössz ), és végig a táblákat figyelni. Sokat kell menni kifelé, mikor már nincsemnek házak, ott lesz valahol. A medvékn kívül farkasok is vannak. ( Jó büdösek Kép )

Képzeljétek, ma voltunk Gödöllőn a Műv. Házban 100 folk celsius koncerten. A Balázs nyitott szájjal nézte végig, tapsolt, táncolt, szerintem nagyon tetszett neki. Biztos élvezte, de azt tudom, hogy én odavoltam, hihetetlenül jól éreztem magam. Kép Kép Kép Kép

Docika
docika
 
 


Sziasztok!!
Először is gratulálok az uj kis jövevényeknek és a boldog családoknak. Nagyon jó egészséget nindenkinek.
Hát in is itt vagyok megint. Docika unszolására. Nem is tudom mivel kezdjem. Nagyon jó volt a nyarunk, csak hát rövid. Sokfelé voltunk. Nagyot nőttünk. A bilizéssel a nyáron sehogy se álltunk. Nem is erőltettem. nagyon élvezte ahogy végig csorgatja a lábát. De most kezd eljönni a mi időnk. Már most a második hete bilibe kakil Fruzsi. Magátol szolt, és ül rá. Mondjuk van hogy beszalad, de hát mit várok? két hét alatt nem lehet csodát csinálni. Az evés az ami nagyon nem jó, szerintem legalább is, de hát azt mondják nem sovány. Na mindegy!4 Ő tudja mi kell neki.
Ma végre megismerhettem Dócit, és meg kell mondanom nagyon jól éreztem magam a társaságába. ugyan is együtt voltunk a 100 folk celsius koncerten. Nagyon tündéri neki Balázs! Ahogy nézte a zenélő embereket.. hát azt látni kellett volna. Nagy tágra nyitott kék szemeivel csak ugy figyelt a kisdrága. Meg kell mondanom, ugy indultunk el, hogy ha nem birják ki a manók, akkor sétálunk egyet. de nagyon szuper volt minden. A Fruzsi is végig táncolta az egészet. És ha hiszitek ha nem még csápolt is a kincsem. Teljesen le voltam döbbenve, mert még ilyen helyen nem volt, azt sem tudtam mit-hogy fog csinálni, de nagyon föltalálta magát. Ahogy Doci is mondta szuper volt!!
Doc utolagos engedelmével ha sikerül mellékelek egy képet a két manóról. Hát nagyvonalakban ennyi rólunk.
sziasztok Fruzsi és Márti
sünmama
 
 


Sziasztok!
Nem sikerült a melléklet föltöltése!! Docika segits kérlek!!
Márti
sünmama
 
 


Sziasztok!

RZsuzsa!
Hogy vagy?
Várjuk az infot Luca érkezéséről!Kép

Gabóca!
Gyógyulást a gyerekeknek!Kép

Docika!
Mi csak a szombati börzén voltunk. Ott nem voltak olyan veszélyesek az árak.
koncert: KépKépKép

Márti!
Képek?
Aranyos lehetett Fruzsi a koncerten.KépKépKép

Bobónak ismét nagyon folyik az orra, úgyhogy mi mostanság nem nagyon megyünk társaságba. Pedig nagyon jó lenne!!!

Terika
terika
 
 


Sziassztok!
nem sikerül a föltöltése a képnek! Sajnálom! rermélem ha Docika gép elé kerül akkor majd ő boldogul vele!
Terika: nekünk nagyon bevált a napi egy calcimus ampulla erre a taknyos időre. Én naponta adok egyek fruzsinak. Tavaly is elkerültünk minden rossznyavaját. Jobbulást nektek, és gabóca manóinak!
Egy kis program ajánló, hátha valakit még érdekel!!
Újabb remek programokat ajánlok a figyelmetekbe, és egyúttal kérem a segítségeteket.
A Születés Hete országos programsorozat október 11. és 16. között kerül megrendezésre mintegy 800 településen. Szűkebb régiónkban Isaszeg és Gödöllő csatlakozott a rendezvényhez. Gödöllőn dr. Kiss Katalin (Regina-tag) vezetésével az Otthon Segítünk Alapítvány a főszervezője a helyi eseményeknek, társszervezők pedig a Regina Csoport és a Nagycsaládosok Gödöllői Egyesülete.
Az egész héten taró rendezvénysorozat több helyszínen zajlik, fantasztikusan érdekes programokkal, beszélgetésekkel, tréningekkel. A részletes programleírást csatolva küldöm, kérlek böngésszétek át, biztosan találtok benne kedvetekre valót, érdeklődéseteknek megfelelőt, hiszen a "születés mindenkit érint"!

Én itt most csak azokat emelném ki, amiben a Regina közvetlenül is érintett, illetve ahová a főszervezők, és különösen Kiss Kati a segítségünket kérné, várná:

Október 16-án, szombaton

a Gödöllői Nagycsaládosok helységében: Gödöllő, Palotakert 2. Fsz. 10.00-14.00-ig négy teremben párhuzamosan zajlanak a programok:
- előadások, beszélgetések lesznek az egyikben
-pihenőszoba teasarokkal lesz a másik,
- a harmadik játszószobának lesz berendezve a kicsiknek
-ill. könyvvásár stb. zajlik még egyben

Kati konkrétan a pehenőszobába keres embereket, akik a teasarkot üzemeltetnék (ide Cs. Hajni már jelentkezett), továbbá a játszószobába szeretne gyermekfelügyeletre emberkéket (2 fő/óra).
Tervezi egy ún. "gyermekszáj" üzemeltetését, ahol a kicsiket a testvérvárás, a "család és én" témakörben interjúvolná meg valaki egy diktafonnal, majd azt együtt vissza lehetne a helyszínen hallgatni, és a legértelmesebben hozzászólók, a legbátrabbak értékes ajándékot kapnának (meglepetés!).Erre is várja lelkes riporterek jelentkezését.
Szüksége van továbbá háziasszonykákra, akik kedvesen terelgetnék az érdeklődőket, ill. ott segítenek, ahol kell (mint a jó úttörők:-)).

Ezen meghirdetett feladatokra jelentkezni Kiss Katinál lehet az alábbi elérhetőségeken: 06-20- 388-4953
ill: kisskatalin@vnet.hu

Ha nem tudnátok vmiért elérni őt, akkor üzeni, hogy minden segíteni szándékozót sok szeretettel vár
október
1-jén a Palotakert 4. sz alatt (lila függönyös földszinti helység) du. 1/2 5-5-kor a feladatok konkrét megszervezésére, terepszemlére....

A Regina Csoport egy teljesen saját szervezésű programponttal vesz részt a Születés Hete gödöllői rendezvényén, méghozzá szintén október 16-án, szombaton a Városi Könyvtárban, du. 16.00-18.00-ig.
Kerekasztal beszélgetést hirdettünk Anyaság és munkavállalás lelkiismeretfurdalásaink tükrében címmel. A bszélgetésre pszichológust, szociológust hívunk meg, illetve az egyik meghívottunk Dakó Judit Regina tagunk, aki fejlesztőpedagógus, 2 gyermekes családanya.
A rendezvény moderátora Csillag Gabriella, szociális munkás, az operatív csoport tagja.
A 2 órás beszélgetés során gyermekfelügyeletet biztosítunk mind a beszélgetés helyszínén (folyóirat-olvasó), mind a könyvtár gyermekrészlegén, ahol ez időben épp diavetítés lesz.
Ezen beszélgetés az első része lesz egy , reményeink szerint egész évben havi rendszerességgel megrendezésre kerülő beszélgetés-sorozatnak, melynek mottója "Család a XXI. században", és amelyet saját szórólapokon, plakátokon, ill. a Gödöllői Szolgálatban fogunk hirdetni (no meg a jól ismert , és persze várva várt lepkmintás Regina email-listán ).

Feladat: várom azok jelzését, akik segítenének a kicsik diavetítésre terelésében, ill. felügyeletében a beszélgetés idején ott a lönyvtárban.

Még egy helyszín van, ahová a Regina meghívást kapott: október 14-15-én 10.00-18.00-ig az Isaszegi Művelődési Otthonban zajlanak a Születés Hete helyi programjai. A rendezők (Lancsin Zsuzsanna és csapata) szeretnék, ha a Regina jelen lenne a 2 nap valamelyikén, valameddig (egy asztalt kapnánk a szórólapjainknak, hírlevelünknek) és megismertetnénk az érdeklődőkkel a Reginát, céljainkat, tevékenységeinket....
Itt elsősorban az op. csop tagjaira számítanék, de bárkinek örülök, aki egy rövid időre jelen tud ott lenni.

Ha ez utóbbi két feladatra jelentkeztek, engem keressetek:

Hollósy Boglárka
hollosyb@reginanet.hu
06-30-683-6520
sünmama
 
 


Sziasztok!
Oktober 3.- án Guiness rekordot szeretnének megdönteni a veresegyházi medvefarmon. Fogd karon az összes játék mackódat és hozz magaddal. A te segitségeddel szeretnénk megdönteni a Guiness rekordot.

Nem kell megválnod kedvencedtől csak egy gyors regisztráció után oklevelet adunk, és gondoskodunk róla hogy nem menj haza üres pocakkal!



Aki tud jöjjön már el!!! Mi ott leszünk, és hátha összefutunk!!

Márti
sünmama
 
 


Sziasztok!

Tegnap megszámoltam, 16 macink van, szóval mi ott leszünk!!!!

Márti: szerintem 1/2 10 - 10 körül érünk oda. Utána ebédre megyünk Anyukámhoz. Ott lesztek délelőtt?

Most indulunk a Pilisbe kirándulni. Remélem jó lesz! Kép Holnap beszámolok. Kép

Többiek hol jártok???

Docika
docika
 
 


Sziasztok.
Mi is ott leszünk, bár csak du.
Megkérdeztem őket és du. 5-ig tart a rekorddöntés, úgyhogy a párom hazajön a munkából és mi is felpakolunk.
Holnap, azaz már ma pedíg a hungaroringen van minimaxnap, oda nincs kedvetek menni?
Mi lehet hogy kimegyünk, majd leírom milyen volt (már ha kimegyünkKép).
Jó éjt:
Gabi
gabóca
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk az "őszelésből". Hihetetlenül jó volt! Teszek fel képeket, hogy mit is csináltunk!

Gabóca: sajnos mi nem találkozunk a macifarmon, mi biztos , hogy délelőtt megyünk, de jó szórakozást nektek! Kép
Remélem sikerül a rekord-döntés!
Mi itt lakunk a Hungaroring mellett, de ebédre a Nagyihoz megyünk, ezért ez a minimax nap most kimarad.

Akkor a képek:KépKépKép
docika
 
 


Sziasztok!

Lassan már csak magammal levelezek Kép

HÍR: október 17.-én lesz a kistarcsai Csigaházban bababörze , 9-15 óráig. ( Tököli út 1 .)


Docika
docika
 
 


Sziasztok!
Na meg volt a nagy nap. Nagyon jól éreztük magunkat a medvék közt, de a rekordot nem sikerült megdönteni. Erről bővebben olvashattok a www.medvefarm.hu oldalon. Ott képeket is találni azokról akik ott voltak és megengedték magukat lefényképezni.Remélem jövöre sikerülni fog! Mi minden esetre jól éreztük magunkat! Nagyot sétáltunk és bámészkodtunk kinek milyen macija van. Nekünk csak 7 darab macink van, inkább mindenféle állatból igyekszek 1-2 darabot beszerezni. Nem csak a macik kötik le Fruzsit. Most a legujabban a teletubbies a sláger meg a gumi állatkák, akiknek mesekönyvből épit házat.
Dócikával taliztunk is ott.
Velünk semmi különös nem történik. Ma voltunk megint a bölcsibe a játszóházba. itt sajnos ez az egyetlen állandó program a manóknak. hál istennek még szép idő van(( itt az én időm)) és még sokat lehetünk kint az udvaron.
Ja és még el nem felejtem: megszületett az unokám is. Dominika 3200 gr-mal és 54 cm-el látta meg a napviágot 2004. 10.04. én. Gyönyörű kislány, nagy barna hajjal.
Docika: légyszíves írj ha megtudsz valamit a táncházról! A kirándulásotok biztos nagyon szuper volt. A képekből itélve nagyon klasz helyen voltatok. Ez csak egy napos kiruccanás volt, vagy több? Mi is elszoktunk menni mégha csak egy naprra is akármerre. A következő ilyen megint a Mátrába lesz szalonna sütéssel egybekötve. Remélem még a hétvégére jó idő lesz, és akkor útra is kelünk.
hát most egyenlőre ennyi, ne mondhassa Dócika hogy magával levelezik.
Na minden jót nektek Márti
sünmama
 
 


Sziasztok!
ma van börze a III.kerületben, ha érdekel, hogy hol hívjatok 06203630202.
Hévvel jól megzöelíthő, Árpád-híd túl oldalán az egyik megállótól 2 percre a Kaszás Dűlőn. Amatőr börze , anyukák árusításával.
gretapetra
 
 


Holnap 9-én pedig Dunakeszim lesz, aki mobil és szüksége van valamire, vagy csak imád börngészni, azt szívesen látjuk.
gretapetra
 
 


Sziasztok!

Mártikám: először is gratulálunk a kicsihez!!! Kép

A hely, ahol voltunk pilisszentkereszten van, egy panzió. 1 éjszkát ott is aludtunk. ( www.hoffmannhaus.hu ) Gyönyörű a hely, és a következő település Dobogókő, ott is voltunk, persze Balázskám ott is végig aludt. Biztos a friss hegyi levegő miatt Kép

Sajnálom, hogy nem sikerült a macifarmon a rekord, de mi is jól éreztük magunkat.

Gratapetra: a III. kerületben laknak Anyukámék, de sajnos nem járunk arra csak vasárnap, ezért ez a börze így nem jön össze nekünk. Holnap sem tudunk menni, szóval egyenlőre marad a kistarcsai, de ha tudsz még valamit , írd meg ám! Kép

Remélem a többiek is jól vannak, egyszer csak jönnek errefelé is! Kép

Sziasztok,
Docika
docika
 
 


Sziasztok!
Eszembe jutott hogy Zsuzsa szokott ide járni így beugrottam elújságolni hogy reggel 6,55-kor megszületett Luca, jól indult de császár lett.Jól vannak!
Sziasztok
becsi
Iklad
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?