Új privát üzeneted érkezett!

Baba!
Jajjj de jó hír :lol: :lol: :lol: :lol: akkó mostmár megnyugszol ugye???

KépKép

Kép
keny
 
 


Skrisz,ja,de mi nagy hajjal születtünk.Balázs azóta csak növeszti,és sűríti,Noéminek a java kihullott,oldalt-hátul már csak az új haj van,a feje tetején van még régi,de már a szemébe lóg sokszor.Láttam múltkor a rúgos bigyóban elalvós képet,hát nagyon édes volt :D

Baba,gondolom hosszú volt a várakozás,nagyon örülök az örömödnek,bár tudtuk nem lehet baj,de mostmár ti is megnyugodhattok!

Angel,ez tök jó!Szuper,hogy ilyen klassz a kiscsaj! :D
Na,még rokonok leszünk? :lol:

Keny,szép torta :D szerintem puncsos,most jól meg is kívántam :lol:
Vendég
 


Én is, én is akarok puncs tortát! :oops: Imádom.

skrisz72
 
 

 
 

Krisz, hasonló ízlésünk van, most vettem puncsos mignont, mert akciós volt és 4-et bevágtam :oops: Amúgy a cukrászdában gyakran beválasztok puncsos szeletet is. Ez a közös ízlésünk a párommal is.

Raniko, akartam mondani, hogy pampers weblapján van e-kupon. Regisztrálsz és kinyomtatod és a pellusra 500 Ft kedvezményt ad, a törlőkendőre 200 Ft-ot. Én már minden családtag nevére regisztráltam egyet :wink: Na, és sok helyen lehet beváltani. Konkrétan én a SPAR-ban váltottam be és a vonalkódot leolvastatták a pénztárgéppel és máris levonta a kedvezményeimet, jól jött azért!:)
http://www.pampers.hu/hu_HU/ecoupon?src ... medium=cpc
Vendég
 


Baba, szupeeeeeeeeeeeeeeeer! Mondtam én, h nem lehet semmi baj csodababátokkal!

Gyönyörűek a gyerekek!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Nyussz!
A torta Twisté:)De én is megenném, igaz nem kéne mert már 7kg-ot híztam eddig :roll:

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, és már látszik??? :lol:

skrisz72
 
 


Ó,Twist,bocsi :oops: szóval szép a tortád :D
Vendég
 


semmi gond:-)
a torta mindenkié! :wink:
Vendég
 


Mó!
Bocsi, de szétröhögtem az agyam. Mentésgemre szolgál: amikor egymás szaros pelenkáját akarják megvizslatni, akkor is többnyire elröhögöm magam, mert olyan édes, amikor halál komoly fejjel tanulmányozzák, aztán meg néznek értetlenül, hogy a hülye anyjuk miért van ezen kiakadva... :D

Nyuszi!
Hosszú lesz Réka listája, azt már látom... :D

És boldog 500 oldalt, sütit én is kérek!
vovanda
 
 


Skrisz!
ajjjjaj de még mennyire látszik :P, majd teszek fotót 7 végén

KépKép

Kép
keny
 
 


Itt van Csajok az emlegetett Mai Tai koktél :P :P :P

Kép

KépKép

Kép
keny
 
 


Angel
Akkor nagyon ügyes Diókád van, már ennyi mindent tud!!!!Simán veri sok időre született társát ezzel a széles repertoárral! Léna félévesen 6,2 , egy évesen ő is 7 egész valamennyi volt.Most meg már majdnem 10...megtáltosodott. Fogacskákkal hogy álltok? :)

Baba
ügyesek vagytok!! Gratutula!

Vki elküldené nekem is az új kódot a gmail-hoz? Köszi

Kép
katica_75
 
 


Halihó!

Mó bébiknek megkésve boldog első szülinapot!!!

Nyulasz! Megyünk ám hozzátok (is) udvarolni!
Gyönyörűek!

Baba! Itt is nagy gratula!

Lois! Nagyon édes KisZé!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Köszi mindenkinek, megnyugodtunk végre!

Keny:KÉPET!

Én is angyon kívánom az édességet!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba! Megnyugtat, hogy én is kívánom az édességet? :oops:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Boldog 500adikat magunknak! :D :D
vajon 1000-nél is mind itt leszünk? :wink:

puncstortát köszönjük, én spec. nem annyira szeretem, részemet odaadom vkinek! :wink:
a MaiTai-ra viszont lecsapok! 8)

Katica,
köszi :oops: :D
hatalmas pocakja van! a hajával együtt úgy néz ki, mint egy pohos vénember :roll: ujjatlan bodyban tisztára rakodómunkás :lol:
hűha 10kg? :lol: mivel eteted? :wink:
fogak? egyelőre még mindig több orra van, mint foga! :wink:

angel37
 
 


Bakker.. Amikor jövök, mindig alkoholizáltok. :shock:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Részemről valakinek passzolom a puncstortát, de a Mai Tai-ból triplát kérek :roll:

Boldog 500.-at Mamik!!! :D :D :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Köszönöm Csajok a kedves dícséreteket Sarjam nevében :D

Baba!
Tudtamtudtamtudtam!! Királyságosan megnyugtató, most már aztán relax és tessék nyugiba nagyra nőni!!! :D :D :D
Én metes voltam, és nem kívántam a nasit terhesen, bezzeg mióta szoptatok.... :oops:

Skrisz!
ez totál jó esti menetrend...csak egy szimplán nyűgös este..meg fogjuk valami frontra, rendicsek? :wink: Én mondjuk hanyaganya, a tv előtt szoptatok este :oops:
Igen, EnyémClark Istenkirály a konyhában (is :wink: )

Mó!
Hehe, ez nagyon tecc :D :D :D

Vanda!
Uuuu, , a fél négy az nekem még este inkább :roll: És akkor mit csináltok?? Szépen elindul a nap az egész családnak??

Nyuszi!
Jólvanjólvan megbocsátok :wink: Noémi nagyon édes, nekem tetszik...de én nagyon odavagyok Vanda Rékájáért is...lehet előbb majd tolom inkább őt Zének, ugye tapasztaltabb, érett csaj, aztán majd jöhetnek a "Zé-korabeli" friss husik, mikor Réka dobja Zét valami menő ovisért, akit a bátyja hoz haza... De Vandának el nem mondd!!! :wink:

Ranikám!

Igazán nincs mit, örülök, ha találtál a mondókámban valami épkézláb hasznosat :)

Angel!

Pohos vénember?? Nadeanyuka.... :roll:
Én 1000-nél is tuti itt nyomom... ez egy klassz topik, szeressem :roll: Isten éltesse!!

Velünkről:
Ma dióhéjban: Zé választékot fejelt magának az ajtófélfába, én eljutottam végre fodrászhoz, ebből kifolyólag végre széééép a hajam :) Na meg Dedem piros csíkja is elmúlt ... :)
Tegnap voltam Müllerben, mindenféle gabonapépeket vettem a Kölöknek, etet itt valaki ilyesmivel??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok! megfogadtam, hogy csak Baba eredménye után jövök, babonából. (Én így szorítottam. Bár tudom hülyeség.)

Baba!
Nagyon-nagyon örülök a jó eredménynek!
Nagyon szép további várandósságot!

Angel!
Diónak Boldog Szülinapot kívánok! Szuper ügyes lányka!
Rakodómunkás :D nem hinném.

Lois!
KisZé eszméletlenül helyes!
Nagyon irígy vagyok a szakácsodra :wink:
Ezekben a tartókban fagyasztjátok? Jó ötlet. Én is magam kotyvasztom a Marci eledelt, egyenlôre ízlik neki. Gabonapépet egy kicsit szoktam rakni a gyümolcs-zöldség pépébe. de nekem nem világos a tejpép és gabonapép közötti különbség. Mert ma vettem tejpépet is a jobb éjszakák reményében, de összetételben a tejpép sem tartalmaz több fehérjét és kevesebb szénhidrátot, mint a gabonapép...

Rani!
Gratulálok Milánhoz!

nálunk a helyzet: Marci kukacmozgással helyváltoztatásra képes, 6.7 kiló, megtanult éjjel 3-szor felkelni, a hangjával a víz alatt is lehetne hegeszteni, az egyik macskánknak két marék szôrrel kevesebb van a hátán, szereti az édesburgonyát almával, egyre kevesebbet alszik nappal is, már nem szereti a babakocsi mózes részét, mert onnan csak az eget látni, szóval rohamosan nô és fejlôdik, én meg csak pillogok, hogy már mekkora fiú anyukája vagyok, mikor még nem is olyan rég egy évvel ezelött a nyolc hetes uh-on örömködtünk.

Kép
lona1
 
 


Lona :oops: :D
Csajok: köszönöm.
Hanna: köszi a telefonhívást és igen, megnyugtat :lol: :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lona!
Olyan jót vigyorogtam a beszámolódon!!! :D

Lois!
Nem, kapott inni, meg cumi utánpótlást és visszaaludt, csak én már nem tudtam.

És jupiii, törpekirálylány ma reggeli mérés szerint bő 7 és fél kiló! 8) (Dani meg majdnem 10)
vovanda
 
 


Vanda, gratula a 7,5 kg-hoz!:)) Hogy szoktad mérni, pellusban, ruciban? (Én mindig ruciban mértem, aztán meglepődtem, amikor a gyerekorvosnál meztelenül mérték és sokkal-sokkal kevesebb volt a baba súlya. Most is 6 kg ruhában, de lehet, hogy majd a dokinál csak 5,5 kg-ot mérnek. Felkészültem rá lelkileg.)

Nyulasznak akartam még írni, hogy gyönyörűek az ikrek! Most láttam csak a fotókat.

Lona, nagyon édi lehet Marci, hogy kukacmozgással változtat helyet:) Gratula a szép súlyeredményhez.
Vendég
 


Sziasztok!

Baba,
most volt egy kis időm és jöttem, hogy mi újság. GRATULÁLOK!! :lol: :lol: Megkönnyeztelek, annyira örülök Nektek! Most már élvezd minden percét a babavárásnak. :lol: :lol: :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a dícséreteket :D

Lois, :lol: :lol: :lol: szóval végül mi lettünk szamarak :lol: Sebaj,Réka majd megtanítja a jóra Zét,Noémi meg már egy tapasztalt lurkót kap :wink:

Twist,ja,meztelenül kell mérni :lol: Bár ha Noémire overált adok,lehet van 7 kiló is :lol: Amúgy csak 6.5 :roll: Balázs meg 9.1 :shock:

Vanda,törpekirálylány :lol: Na,akkor már nem is olyan törpe :D

Lona,nálunk is kukacmozgás megy :lol: Meg gyakorolják a feltérdelést.
Vendég
 


Twist nagyo köszi az oldalt!!! :D

Lona nagyon köszönöm!


Lois :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Lois,
pedig úgy néz ki :wink: úszógumi is van ám! :roll: és egyre nagyobb a kufferja :lol:

na akkor a legközelebi tali egy bárban lesz? :wink: :lol:
asszem én is itt leszek 1000-nél :D , kíváncsi leszek mikor érjük el, kölkek mekkorák lesznek...

Lona,
köszi :D na majd próbálok rakodómunkásos képet!

zajlik az élet nálatok (is), látom :lol: így is kell! mondjuk az éjjeli 3felkeléses tudomány elillanhatna :wink:

Twist,
pucéron mérünk :wink:
mindennek súlya van, egy pelenka 30-40g üresen, egy rugi is már sokat nyom.
bár tegnap épp pelenkában és bodyban mérte a védőnő :roll:

kiccsajom jól beöltözve már azé nyom :lol: hordózótól már rokkanok meg :lol:

Vanda,
7.5 :D

angel37
 
 


Nyulasz,
ja, így leszenk a nyúlbogyókból naaagy szamarak! :lol: :wink:

nagyon alakulnak itt a dolgok, látom! 8)

angel37
 
 


Milyen jó kedve lett itt mindenkinek! Itt a tavasz, csajócák? :lol:
vovanda
 
 


Mó!
Nagyon jó kis történet! :lol:

Nyulaszka!
Úgy nőnek ezek a babák, hogy csak nézek. :D

Amina!
Írsz nekem pár sort mi van veletek?!!!

Baba!
Na ugye, hogy kár volt aggódni. Most aztán már csak boldog babavárás!!! :wink:

Tegnap csináltam Littiről egy sapis sorozatot, meg muszáj egy ébredőst is tennem. :lol: Kép
Kép
Kép
Kép

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


ja és még ez nagyon tecc, és aztán eldugulok képügyileg. :oops: Kép

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok,

Nagyon szépek a babák, de nagyon gyorsan nőnek, szinte még most születtek és már 1 éves szülinapok, már lassan 2 éves szülinapok ...:)

Lois örülnék, ha még 1000-nél is itt nyomnád, hátha addigra már én is idekerülök!:)
Vendég
 


Bella, annál előbb is itt leszel, várunk!

Litti cuki.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Katerina, cuki szép kislánykád van, nagyon csajos a sapkában.))))

Tea kérdés:
Lányok, milyen teát adhatok a kislányomnak? Én azért szoktam adni neki, hogy két etetés között kibírja pl. amikor vásárolni, vagy sétálni megyünk, meg hogy most a nagy melegben (konkrétan a 22 fokban én izzadok) igényli is. Tegnap nagy kortyokban itta és utána még anyatejcsit is benyomott.
Na, szóval, Mecsek baby teát adok neki, az meg ugye édeskömény. A lényeg az, hogy mivel szélhajtó tea, jól megpukiztatja a kiscsajt stb.
Szóval, átfogalmazva: ha nincs hasfájás, nem kell pukiztatni a babát, csak egyszerűen szomjas, akkor melyik az a tea, amit szabad neki adni?
Vendég
 


Bella,
várunk drága :D
1000. babás oldalt fenntartjuk neked és a képeidnek! :wink:

Katrina,
nagyon aranyos Litti mindegyiken! :)
hajszerkezet az utolsón! :lol:

Twist,
na ebben nem tudok segíteni, Makicsaj semmit nem iszik meg :roll:
védőnő azt mondta adhatok neki sima gyümölcsteát is. cukros ne legyen.

angel37
 
 


Kat!
Kéretik nem eldugulni képügyileg. :wink:

Twist!
Milupa és egyéb babateákat ne vegyél, tele vannak cukorral. Nyugodtan főzhetsz neki sima gyümölcsteát, egész világosra. Vizet nem issza meg? (nekem az összes azt iszik) és örülök, hogy erre szoktattam őket, Balu néha rákattan a szörpre, de alapból "vizes".
vovanda
 
 


van gyerektea itthon, erdei gyümölcsös...
hát igen, a víz lenne a legjobb, mármint forralom azt is persze.
köszi!:-)
Vendég
 


Twist nekem a Mecsek tea sajna nem jött be.
Olyan hascsikarást csinált Milánnál, hogy szegény gyerek visított!! :(
(pedig gyengét csináltam)

Lányok most néztam rá Milánra és tök elforgott az ágyba! :lol:
Már keresztbe van! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Raniko, ügyi a kissrácod!:)) Nekem is ezt csinálta Dorka, de csak ha sírt és cicit akart. Elmászott érte.))
Nekünk meg a Gripe Water nem jött be, C alakúra görnyedt a baba úgy fájt tőle a hasa, többet nem is adtam neki. Szóval, mindenkinek más jön be::) Ja, amúgy az Espumisan cseppek is bejöttek végül is...
Vendég
 


Twist!
Az a tea amit mi iszunk az a víz :roll: Én nem adok neki mást, tudatosan arra törekszem, hogy a víz legyen a szomjoltó :D

Én n 382.oldalon " szültem", 299-nél lettem terhes, de akkor jó nagy babahullám volt (Angel, Skrisz, Nyulasz, Kat), én onnantól kezdve, tehát az én terhességem alatt írtunk 83 oldalt, azóta ugyanúgy eltelt cca. 8 hónap, azalatt 120-at, szóval termékenyebbek vagyunk mint valaha :D Ha nem csökken a grafomán kedv, és nem maradoznak el az anyukák sem, na persze jönnek a frissek, akkor pikk-pakk összejön az 1000 :D

Lona!

Igen mostanában ebben, előtte Aventesben, de eléggé összefogta a tök. Ez meg egyszer-használatosnak jó. Marci kukacmozgását megnézném :)

Kat!

Édes kis csillogó szemű husinyuszi :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Az előzőt már vagy 2 órája írtam, azért ilyen suta teaügyileg :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


alapból én is a vízzel erőlködöm, de vajmi kevés sikerrel.
babateát egyet próbáltam, vmi DM-s, rémületesen szar.
a HIPP tea granulátumok (kétféle is van itthon) sajna cukrosak, nem is próbáltuk.
tegnap pedig kiskanállal benyelt - tetszett is neki - kb 40ml hippes gyümölcslevet, már elkezdtem örülni, hogy végre valami, de nemsoká vissza is köszönt, fél előszobában és az összes ruháján :roll:

Lois,
basszus tényleg az Aventes poharat nagyon összefogja a tök! :?
legalább tudom, melyik a főzelékes pitli :wink:

angel37
 
 


Holnap megint megpróbálkozunk elmenni az állatkertbe (múlt héten meghiúsult hasfájás miatt) és rendben, akkor forralt vizet viszek Dorothy-nak. Köszönöm a tanácsokat!:)

Még van egy kérdésem: A védőnő azt mondta, hogy 6 hónapos koráig csak anyatejet adjak a kiscsajnak. De az ismerősök és a Kismamák nagykönyve szerint is már a 4. hónaptól lehet hozzátáplálni. SZóval, ti mikortól kezdtétek?
Vendég
 


ha van elég tej, akkor 6hóig csak azt, elég akkortól hozzátáplálni. (én is kivártam :) )

angel37
 
 


Angel, köszi a választ!:) Akkor még van 3 hónapom:)
Vendég
 


Hú, mennyit írtatok! :lol:
Jó, hogy mondjátok a teát, már majdnem vettem Milupásat. :?

Kat, az utolsó kép űbereli a többit! :lol: :lol:

Twist, ti minek mentek állatkertbe? Ott jobban alszik a gyerek? A mackóébresztést is végigaludta.... :mrgreen: :wink: :wink:

skrisz72
 
 


Skrisz, már azt hittem, betemetett a munka. Épp a mentőexpedíciót szerveztem. :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok, bekukk!!

Sajna megint beegek vagyunk, Lencsém hányt, lázas,
nekem "csak" lázam van :(
Plusz zéró tej, és emiatt vagyok meglőve! SEHOGY nem iszik, csak kiskanálból! de okos Till kitalálta, hogy a megmaradt stimus fecskendőkből itatom: leteszem hátára, és fecsivel megy a töltés...iszonyú macerás: 15 perc alatt 30 ml, persze mellé is folyik :(
Na ennyi, mert ráz a hideg...úgy sajnálom, hogy nem bírok bekapcsolódni még mindig :(

tillidian
 
 


Till!
És mi mindenből próbáltad már itatni??
Nekünk a Dm-es szilikonos itatópohár elég jól bejött :)

Twist!
Ha csak anyatejes a baba, akkor 6 hó, ha tápszer vagy vegyes, akkor szokták csak előbb. Zé 5 és fél hós volt, de csak azért kezdtem el, mert volt akkor egy mellgyulladásom, és fogyott kicsit. De hébe-hóba kapott csak egy kis Sinlacot, meg almáztunk. Úgy rendesen 6 hós elmúlt mikor bevettük.

Angel!
ja, tökre fog a tök... :) Mondjuk nem tudom, hogy akkor most már minek óvom, ha már így is sárga... :oops: Meg kábé semmire sem használtam őket különben... a mellszívóhoz volt egy rakattal.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: