Új privát üzeneted érkezett!

Igen, Babicsek, a laptetű szerencsét hoz!
Ez a fáradtság lehet a stimu hatás is, sőt a fejfájás is. Bár az a frontoktól is lehet!
Nagyon szurkolunk neked is! Meglátod nálatok is minden rendben lesz!

Lányok, köszönöm a bogyónk dicséretét!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Vagyok, csak még emésztek, nagyon tele ettem magam Rodi paradicsomos káposztájával. :lol:

Rodika!
Gratulálok a babátokhoz. Meseszép kislány. :wink:

Bumi!
Isten áldja a cisztákat! Olyan dühös vagyok rájuk én is. Most ti hogy álltok? Gondolom, nem teljes spontánkodásos a dolog, ha figyelgetnek és észre vették a cisztákat is.

Eclipsem!
Cuki vagy, köszönöm az edzés infókat. Ne szerénykedj, írd le szépen, mennyit futottál még babával a hasadban is. Nekem te óriási példakép vagy. És hallgatok is rád. Akkor keresek valami alakformáló tornát.

Különben olyan érdekes, nehogy azt higgyétek, hogy valami pattanásos gebe vagyok. Se nem vagyok túl vékony, se pattanásos olyan veszettül. Mégis minden orvos erre van kiélezve. Most már tényleg taliznunk kell egyszer, mert azt fogjátok hinni, hogy valami pattis bányarém vagyok. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Babicsek!
Biztos a stimutól van a fejfájás. Ezt most ki kell bírnod! Sikerülni fog. Úgy szorítok. :wink:

Hú, vissza kell lapoznom, mindjárt írok mindenkinek.

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Kikim!
Már csak párat alszunk és leszívás. Nemsokára te is mami leszel.

Nati!
Hajrá divatbemutató! Majd gondolok rád! Jó szórakozást!

Mazsi. :lol: :lol: :lol: Nálatok az egész család egyszerre babásodik? Hajrá mindenki! (én meg a hasamat fogom a nevetéstől :lol: )

KépKépKép
bikfy
 
 


Moncsika!

Ti hogy vagytok? Olyan jó lenne, ha mutatnál néha kicsit több képet Danikáról. Úgy imádom azt a huncut kis kölyköt. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Lucu!
Mesélj Bikfykének, milyen a kismamiság! Édes? Klassz érzés? Szétszakít a boldogság? Milyen Bogi? Ő is cuki, ugye? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Megyek, nézem a sorozatomat.

Később visszanézek. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Kiki
Bence, nem Benedek, de mi augusztusba tartjuk a névnapját. Őszintén szólva most láttam, hogy márciusban is van Bence.

Örülök, hogy a kismamik jól vannak. Vigyázzatok magatokra.

Velem semmi nincs, azon kívül, hogy szombaton begörcsölt a vesém, ügyeletrek ellett menni, és kideürlt, hogy hogy vesekövem van. Ma megyek megint a dokihoz és ha nem jön ki a kő (ha tényleg tt van), akkor szerdán szétzúzzák. Úgyhogy ennyi. Ja és tegnap voltam vesefeltöltésen, ahol nem beszéltek a jobb oldali kövecskémről, viszont azt írták, hogy bal oldalon kicsi meszesedés látható a vesénél. Szóval, ezek az orvosok, fúj!

timejka
 
 


Sziasztok!

bikfy írta:Bumi!
Isten áldja a cisztákat! Olyan dühös vagyok rájuk én is. Most ti hogy álltok? Gondolom, nem teljes spontánkodásos a dolog, ha figyelgetnek és észre vették a cisztákat is.


Most kellett visszamennem a 6 hetes kontrollra, és ott az uhun látszott a ciszta. Egyébként amikor megjön a piri, akkor bejelnetkezek a Kaálib 21.cnes uhura, és reménykedem, hogy addigra elmúlik a ciszta. Igazság szerint minél hamarabb kezdenem kéne, hogy az endó ne jöjjön vissza. De ugye amíg ciszta van, addig nincs stimu. Ha sokáig nem történik semmi, akkor a dokim rám fogja erőszakolni a gnrh kezelést, amit én nem szeretnék semmiképp.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Ó, remélem nem kell ez a csúnya gnrh kezelés! Még az elnevezése is borzasztó, bár fogalmam sincs, hogy mi ez! Meglátod a mensivel elmegy majd, és a következő hónapban, ha készen álltok, kezdhettek is. Nagyon szorítunk, hogy minden rendben legyen!

Beze!
Hogy vagytok? Odaértek a gyógypuszik? Remélem már kifelé lábaltok belőle! Küldünk még sok-sok gyógypuszit!
Cickók, hogy vannak? Sikerült elapasztani teljesen?

rodina74
 
 


Sziasztok!

Rodi!
Szépséges pöttyötök van! :)

Babicsek!
Hogy vannak a tüszőid? mikor lesz az inszem? Ma mentél vissza, ugye?

Bumi!
Drukkolok, hogy mihamarabb kezdhessetek!

Timejka!
Sajnálom, hogy nem alakulnak jól a dolgaid! Hú, a vesekő nagyon tud fájni! Igyál nagyon sok folyadékot, az segít kiürülni. A munkahelyeden mi van? Hogy bírod? A vesekő miatt most otthon kellett maradnod?

Bikfy!
Te, nem semmi szöveged van: "pattis bányarém"?! Nem gondoltam eddig sem így rád, de különben is belső sokkal fontosabb, és a beírásaid alapján nagyon szép lelked van! :)
Köszi, hogy drukkolsz, azért még kell aludni jó néhányat! Most épp elkezdtem barnázni. Fogigátló mellett. Ki érti ezt?! :shock:

Nati!
Remélem, jól sikerült a divatbemutató!

Lucuzs!
Javulást neked! Azért irigyellek is meg nem is! Nem lehet könnyű minden napos hányingerrel. Csak javulsz lassan, remélem.

Beze!
Nagyon várunk vissza! Remélem már meggyógyultatok! Ha nem, akkor én is küldök gyógypuszikat!
Nagyon kíváncsi vagyok már a képekre! :)

Dy, Vius!
Rég jártatok erre! Hogy vagytok? Mi ez a nagy hallgatás?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Megjöttem. :)

A tüszőim még nem jók. :? A jobb oldali nem nőtt, megállt, a bal is 15 mm-es, Úgyhogy ma meg holnap még Gonálozok, aztán szombaton este kell beadnom a tüszőrepit és hétfőn 10-kor lesz az inszem. Kezdek aggódni. Nem éretm miért nő ilyen nehezen. Az előző 2 ciklusban, mikor volt inszem, akkor mindkétszer elég volt 1 Gonál és csak 37,5-el mentünk, még maradt is belőle egy kicsi. Most meg......
Miért van ez? Én nagyon optimistán indultam ennek a 3.-nak, de most kezdem elveszíteni ezt az optimizmust.

Meg kéreckedhetek el munkahelyről hétfőre. Jaj, ez nekem olyan kényelmetlen.

Timejka: ÚÚh. Az nem jó hogy vesegörcsöd volt. Nekem még nem volt ilyenem, kopp, kopp, kopp, de a férjemnek igen. Neki is zúzták a kövét. Szorítok hogy javuljál!

Bikfy, Kiki, Nati: Vagytok az iwiw-en? Mert felvennélek titeket. :)

Holnap apus megy Pestre, csak szombat estejön haza, úgyhogy mi anyukáméknál alszunk. Nemtudom fogok e tudni jönni holnap, de megpróbálok.

Kép
babicsek
 
 


Tehát ha minden igaz április 12-13 körül leszünk okosabbak, akkor kiderül mi lesz az eredmény. Hú de milyen messze van az még. :shock:

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Megjöttem. Hasam szétszakad. Azt hiszem, most van peteérésem. Pedig azt gondoltam, hogy már régen túl vagyunk rajta.
Férjem megkérdezte: Akkor eddig feleslegesen kufircoltunk? :lol: :lol:
Mondtam, nem api, azért nekem jó is volt.

Ma tejfakasztó buliba ment, megígérte, hogy sietni fog haza, nehogy lemaradjunk valamiről. :shock:

Babicsek!
Nagyon nem értem én ezt a tüsző dolgot. Vagy tényleg ennyit befolyásolna az agyunk? A túlzott akarás talán a gát. Nem tudom, csak hangosan gondolkodom. Szurkolok nagyon-nagyon. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kikim!

Nemcsak a lelkem szép, hanem én magam is. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bumi!

Gnrh? Huh. Hát neked sem egy fáklyás menet a baba ügyed. Szorítok, hogy a ciszta eltűnjön.

Timej!
Miért nem jössz többet? Úgy hiányzol.

KépKépKép
bikfy
 
 


Gyerekek, most olvastam, hogy a vérem még mindig hűtőben és még áprilisban sem fogják hormonra vizsgálni.

Ilyenkor mi a franc van? Nekem április 28-án mennem kellene a Mens Mentisbe. És addig már nem lesz még 1x lehetőségem máshol levetetni a 3. és 21. napi hormonokat. 1 lépést lépek előre, 3-at meg hátra. :(

KépKépKép
bikfy
 
 


Láttátok a híradóban az orosz tanárverést? Naaaaaaagyon durva. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok,

Bikfy,

a feleslegesen kufircoltunk kérdésen szétröhögtem magam :lol: :lol: Nem semmi párod van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nem láttam ma híradót.

Babicsek,

drukkolok a tüszőknek, hogy növekedjenek szépen. Minden rendben lesz :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bikfy,

holnap teszek képeket Danciról, mert még fel kell töltenem a gépre és kicsinyíteni.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Most értünk haza, vettünk virágföldet, meg muskátlit, és egyéb virág magvakat!
Valószínű holnap elültetjük a muskátlit ki a balkonra!

Babicsek!
Ne aggódj! Nekem volt egy 22 mm-esem, és egy 16mm-esem, és nézd, már pulzál a kicsike. A tiéd is lesz szombatra legalább 20 mm-es, és az tökéletes! Szóval ne legyél elégedetlen, még ikrek is lehetnek. Eleget iszol? Sok fehérjét eszel?

Timejka!
Sajnálom a veseköved! A dokik meg sajnos látod, ilyenek! Nagyon szurkolok, hogy gyorsan túl legyél ezen az egészen. Sok gyógypuszi!

Bikfy!
Nem baj, most repetáztok is! Mindenesetre várd meg apát mindenképpen és hajrá!!!
Pontosan tudjuk, hogy milyen helyes lány vagy! Az iwiwes képek miatt, majdnem mindenkiről tudjuk, hogy néz ki! Szóval se pattanásosnak, sem banyának nem tartunk.
Egyébként ha terhes leszel, na akkor fogsz igazán kipattogzani. Én már rügyezem.
Nem lehet elkérni a vért és máshol megcsináltatni? Vagy rákérdezni, hogy térítésesen megcsinálnák-e? Csak egy ötlet!

rodina74
 
 


Rodina,

már lehet muskátlit ültetni? De jó, akkor a hétvégén én is veszek, imádom amikor teli van virágokkal a terasz :lol:
TAvaly május végén tudtam csak muskátlit venni mert előtte Danika miatt nem bírtam ültetni, féltem is, hogy nem lesz szép, de végül gyönyörűen kifejlődtek.
RÁm a terhesség épp ellenkezőleg hat, sehol egy pattanás, a bőröm soha nem volt ilyen szép (Danikával ugyanez volt), sőt a hajam sem zsírosodik egyáltalán és gyönyörű :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


A pattanásosság azt mondják a 12 hét után megszűnik. Valahol olvastam, de tény, hogy én most ki vagyok rügyezve és zsírosabb is az arcomon a bőr. Mondjuk különösebben nem izgat, a lényeg, hogy egy kisember növekszik bennem!

Igen, ilyenkor már el lehet ültetni, kell figyelni az időjárást, és ha tartósan hideget mond, akkor azért ajánlatos pár napra bevinni egy biztonságosabb helyre. Én is vagy holnap vagy szombaton ültetem ki. A páromtól függ, mert 50 literes földet vettünk, és azt nem akarom emelgetni!

rodina74
 
 


Ja, a Bricoba most nagyon szép muskátlik voltak. Milyet szoktál venni futót vagy állót? Én futót, mert olyan szépen omlik le az erkélyről!

rodina74
 
 


ROdina,

én is futót, nagyon szeretem ahogy szépen bebokrosodik és minden tiszta virág. RÉgebben próbálkoztam állóval is, de a ház egyik oldalát mindig éri a szél és állandóan letörtek a virágok :cry:

Nekünk még füvet is kell vetni, mert eredetileg fűszőnyeget terveztünk az ősszel, de hát közben itt van Dávidka a pocakban és a tetőtér beépítés, így már annak is örülök a fűmag kerül bele valahogy. Az öntözőrendszert szerencsére már az ősszel megcsináltattuk, így bízom abban, hogy az állandó locsolás hatására a kézzel vetett mag is szép fű lesz.

Arra én már nem is emlékszem, hogy az első 12 hétben milyen volt a bőröm, de lehet, hogy tényleg zsíros volt nekem is.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Rodi!

Gondoltam is, hogy elkérem a vért és hűtőtáskában átviszem Szegedre a klinikára. Egy próbát megér. Holnap megkérdezem a dokimat.

KépKépKép
bikfy
 
 


Én is a fekvőt szeretem. És 7 végén ültetem is őket.

KépKépKép
bikfy
 
 


Moncsi!

Nagyon várom Danikáról a képeket. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kiki
Dolgozom, sok folyadé és sokmozgás. Kedden megyek megint urológushoz (aki nagyon kedves és aranyos, lehetne ilyen nőgyógyászom) és ha még ott lesz a kő, akkor szerdán zúzás. Tegnap ugróköteleztem, ma is fogok, ma este megpróbálok sört inni, mert állítólag az is jó, csak iszonyatosan utálom még a szagát is. Úgyhogy lehet, hogy ezt még átgondolom.

Egyébként nem fáj, mert szedem a nospát, meg még 2féle gyógyszert. Kérdezte a doki, hogy akarok-e terhes lenni, mondom már kb. 3 éve. A sok röntgen miatt kérdezte, nehogy baj legyen, ha esetleg megtörténne a csoda. Ennek esélye sincs, mert vagy 2 hete nem huncutkodtunk.

Bikfy
Azért nem jöttem, mert úgy minden összejött és annyira elegem van. Tudom, hogy itt megértjük egymást és segítünk egymásnak amennyire csak lehet. Most közölték a melóba, hogy még 1 hónapom van és utána nem kellek. ráadásul megint betaknyosodtam, szerintem már ez a sok gyógyszer legyengítette az immunrendszeremet.

Na, de most veszek valami vitaminbombát, felturbózom magam és akkor beleadunk apait-anyait.

Kicsit hosszú lette. Bocsánat. Azért jövök még.

timejka
 
 


Sziasztok!

Véremet levették, a következő felkiáltással: Majd lesz valami!!!

Hát itt tartunk ma egészségügyileg. Még áprilisra sincsen reagens papírjuk, vagyis 2 hónapig nem csinálnak hormonpanelt. Mivel ezek 3. és 21. napi csapolások, máshol megcsináltatni már nem tudom, úgyhogy lesz, ami lesz. Beszéltem az orvosommal, azt mondta, vegyék le a vért, megpróbál vmit intézni. Az, hogy így április 28-án eljutok-e a Mens Mentisbe, nagy kérdés. Én tovább nem idegesítem magamat, köszönöm, hogy rábeszéltetek a meddőségi intézetre. Államilag minden kaka. Hátha majd a magánút.
Mikor már tele volt a töke velem a dokimnak, megkérdeztem, megcsinálna-e egy chlamydia szűrést. És megcsinálja. Húsvét utáni kedden kell mennem hozzá, de most számolom, akkor lesz kb. mensim. Sebaj, szép az élet.

Egy lépés előre, kettő hátra. :shock:

Nem hiszem, hogy ennyi kín után nem segít meg a Jóisten és nem ad egy spontán bébit. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok Lányok,

Rodi, Bikfy,
én dettó éppen írni akartam tegnap. 3 nap alatt a szép simis arcom teljesen kipattogott. A 9. héten. Hát nem is tudom mikor volt ilyen utoljára... nagyon ronda. Az államon, arcomon, homlokomon, halántékomon egyaránt. Sajnos olvastam, és előre féltem hogy így lesz. Azt olvastam, hogy akik pattanásosan esnek teherbe, azoknak lehet hogy teljesen elmúlik, akiknek meg nem volt, azoknak lehet kiszárad, vagy ellenkezőleg, tök zsíros-pattis lesz. Hát én az utóbbi. Mivel 9. héten jött ki, esély nincs rá, hogy ez 3 hét alatt elmúlna. Szerintem ez sokáig, nagyon sokáig el fog kísérni engem :?

Plusz el kezd nem menni a tömegközlekedés. Napról napra kevésbé bírom a metrót, villamost. Nem bírok elmenni a Kálvinig, le kell szállnom a Deákon. De a legújabb hogy a villamossal sem bírok elmenni a céig, hamarabb le kell szállnom, levegőznöm, vagy gyalogolnom 1 megállót... így mindennap 10-15 percet kések. :?
Ma megyünk fel kunyhóba hétvégézni. Apa visz mindent, nekem nem enged semmit, csak a hálózsákomat, derékaljamat. Ő úgy fog kinézni mint a serpa :lol: :lol:
Holnap délutánig leszünk, utána vasárnap apának komoly futóverseny, szurkoljatok nagyon. Én meg ott leszek kiszolgálószemélyzet, tölteni a vizet a futóknak.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Rodi,
és gyönyörű a pöttyöcske!

Bikfy,
a TB-s ellátás monnyon le egy az egyben. Egyszerűen röhej, mi folyik itt, minden csak nem eü. ellátás :twisted:

Timejka,
sajnálom nagyon mind a betegséget, mind a melót :cry:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Timejkám!

Mondd, hogy nem vagyunk összehangolva. :lol:

Megértem az elkeseredést, olvasd el az én hozzászólásomat és látni fogod, nekem sem gyaloggalopp a történetem. Én is rohadtul ráuntam a dologra, ez az egész alapból is nehéz dolog, de most még az egészségügy szar helyzete is húz egyet rajtunk, természetesen visszafele.

Komolyan mondom, én ettől a tehetetlenségtől borulok ki, mert ez megy másfél éve.

Gyere többet! Majd itt kisírjuk magunkat. Mi a főbénák. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Eclipsem!

Így, ahogy írod: MONNYON LE!!!

Már megijedtem, hogy te is futni akarsz. Nagyon vigyázz ám magadra!

Most egy picit maradj veszteg a bugyeszodban, ne futkoss! Helyette lehetnél Bikfy személyi trénere. Na az sem kis feladat ám! :lol: :lol: :lol: :lol:

Érezzétek nagyon jól magatokat a hét végén! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Hogy a Jegesmedve töcskölje meg! Akkor életemben egyszer szerencsém lesz?

Én most pattis vagyok. Eclipse elmélete szerint akkor én a terhesség alatt kisimulok, mint Medveczky Ilona arca a sok botoxtól. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
nem szándékoztam nevezni, se a minimaratonon, se a félmaratonon, se az ultrán :lol: :lol: Csak kisétálok az erdőbe, osztok vizet, és visszasétálok.

A kedvedért rekonstruáltam, hogy telt a szegény babám élete a 6. hétig :lol: :lol:

Fogamzás feltételezett időpontja: január 31. és február 2. között

február 6. 20 km-es havas teljesítménytúra, belekocorászva

február 13. este felvonszolódás a tökig érő hóban 2,5 óra alatt a Nagy-hideg-hegyre, ott másnap délelőtt 11-ig őrködés, majd kialvatlanul leereszkedés.

február 20. 30km-es extra szemét, szintes teljesítménytúra, bokáig érő hólében, ködben, 90km/h-s szélben.

február 27. nagyhátizsákkal felmászás a kunyhóhoz, favágás, facipelés, alvás 2 fokban.

március 1. pozi teszt
márc. 3. szívhang, 6+1-es babó a méretek alapján :lol: :lol: :lol: :lol:

Mondtam mindenkinek, a dokinak is, hogy kissé nem vigyáztam magamra, de mindenki azt mondta, ha a gyerek ezt mind kibírta, és kapaszkodik, akkor nagyon meg akar születni. Aztán meg is szállt a nyugalom, ami azóta is tart.

Azonban azóta teljesen visszavettem, meg ugye fáradékony, aluszékony is vagyok, nem csináltam semmit, most először megyek fel a kunyhóba, de most nem lesz se cipekedés, se favágás :lol:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem el, én is vagyok ám, csak ritkásan. :oops: :D
Folyamatos rohangálás, dokiról-dokira, meghát a jóidő kicsábít minket. Plussz, Bogi itthon van egy hónapja, és ha nem akarom, hogy az unalomtól verje magát a földhöz, akkor kell a program...

Tegnap voltam neurológusnál, az agyam úgy néz ki rendben van! :lol: :lol: :lol:
Meg mentünk 16:50-re Bogival a fülészhez kontrollra, hát nem beteg lett a doki. :evil: Hétfőn megyünk újra.
Meg nekem hétfőn terhesgondozás, apának reumatológus, mert iszonyatosan fáj a háta, megint. Csütörtök meg Tapolca, már nagyon várom. :lol: És Bogi is várja, mert most először eljön velünk! :lol: Az utolsó pár alkalommal már nyüszögött, hogy ő miért nem jöhet, na most elvisszük, mert ez már terhesrendelés. :D

Hányinger még mindig itt van, minden délután, brutálisan, de kibírom, a tesóért mindent!!!! :lol:
Pattanások, nekem mindig voltak, Bogival sem múltak el a terhesség alatt, és most sem változott semmi. :roll:

Sokat nem tudtam visszaolvasni, mert mennem kell kirakózni. :wink:

Timejka! Fene vinné az a követ! :evil: Hogy még ez is! :(
Munkát sajnálom...

Bikfy! Nem gondolkodtál egy fizetős vv-n, mint pl a mensben? Bár tudom sok pénz, de legalább előrelépés, nem hátra. :roll:

Rodi! Hogy érzed magad?

Mindenkit puszilok!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok,

Bikfy,

nálunk a kórházban pont fordított a helyzet, a 3, és 21 napi vv-eket kiértékelik, de a clamidiát az egyik ismim úgy tudta csak megcsináltatni, hogy itt levették a vért és az egyik ismerős orvos hűtőtáskában személyesen levitte Szegedre a vért.
Viszotn trichomonászt egyáltalán nem csinálnak már itt és nem is tudják megmondani hol lehet, ami persze a lombik egyik felétele, úgyhogy az ismerősöm most patthelyzetben van :shock:
Mondtam neki, hogy a Kaáliban csináltassák meg fizetősen, mert eü alapon az életben nem lesz meg.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Babicsek!
Sajnálom, a tüszőket, de ne keseredj el! Egy tüsző is elég, ugye Lucuzs? ;) Jól emlékszem, hogy nálad egy volt? Meg Rodinak is össze-vissza nőttek, ha jól emlékszem, az uh-nál folyamatosan változott, hogy melyik oldalon látják és mekkorát, mégis sikerült! Drukkolok neked nagyon!

Ha megírod priviben a neved, akkor bejelöllek iwiwen. Engem nehéz megtalálni.... :)

Bikfy!
Vicces férjed van! :)
És tudom, hogy szép vagy, láttalak az iwiw-en! :)
Sajnálom ezt a vérvételes mizériát. Hátha sikerül valamit intéznie a dokidnak. Megértem, hogy kibuksz rajta, tényleg nehéz várni, és közben azt érezni, hogy csak telik az idő, nem történik semmi. Én is örülök, hogy rászántad magad a meddőségi központra! Még ha spontánban is bízol, és sikerülhet is, akkor is érdemes elindulni a másik úton is!

Rodi!
Küldessz képet a virágokról? Biztos csodaszépek!

Timejka!
Tényleg, én is hallottam a sok ugrálást, hogy az jó. Én is utálom a sört, de múltkoriban megkóstoltam egy barnasört, azt hiszem, Kozel volt, és az nagyon ízlett, egyáltalán nem volt sör íze meg sör szaga sem.
Sajnálom a munkahelyet, volt okod, hogy aggódj miatta! Remélem sikerül találni újat.
Szorítok, hogy jól alakuljanak a dolgaid!

Eclipse!
Sajnálom, hogy nem bírod a tömegközlekedést. Legalább már az idő egészen jó a sétához! A munkahelyeden sem tudják még, hogy babát vársz, igaz?
Remélem jól sikerül a hétvége, kikapcsolódtok kicsit, és aztán sikeres lesz párod a futóversenyen! :) Majd mesélj, milyen volt!
Hú, ez az első pár hét tényleg elég durván hangzik, bár gondolom neked így telt mostanában az élet. Azért ha eddig sportoltál, most kismamaként sem kell teljesen abbahagyni, de ahogy látom nem is teszed! :)

Lucuzs!
Örülök, hogy minden rendben volt a neurológusnál! De rossz, ha beteg a fülész, nincs aki helyettesítse? És te hogy látod, jobban van Bogi? Jó kirakózást!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki,

az az igazság, hogy amióta megtudtuk, nem csinálok semmit. :oops: És nem azért, mert féltem a babát, mert nem lehet, hanem mert azóta is rajtam van az elképesztő fáradékonyság, aluszékonyság. Engem a hányi megkímélt viszonylag, helyette alig bírok felmenni a 4. emeletre, és napi 10-12 órát alszom. A napi rutin is megvisel, a testem alvást és pihenést kér. Ha majd változik, meg elmúlunk 12 hetesek, megyek kismama jógára, de addig alvás, pihi, alvás, pihi.

Én most nem is bírnám, ha lenne már egy gyerekem. Elismerésem azoknak, akiknek már van egy kisgyerekük, és úgy várandósak. Pl. Monic!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Eclipse!
Persze, az a legfontosabb, hogy kipihend magad, és lehetőleg minél jobban érezd magad. Rosszul értettem, hogy a kisházhoz túrázni fogtok? erre gondoltam sport alatt, meg a futóverseny ideje alatt is kint leszel a szabadban és sétálni fogsz...

Monic!
Hogy vagytok? Danika meggyógyult?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki,
nem értetted rosszul. Igen, a célobjektumhoz 3 km-t sétálnom kell, felfele végig. Ez máskor 35 perc alatt megvan, most minimum 1 óra lesz, 2 bottal, és minden kőre le kell majd ülnöm, már előre látom.
Vasárnap 5 km-t kell sétálnom ki az erdőbe, és vissza.
Ezeket korábban nem számoltam volna bele a mozgás adagomba se, de most nagy teljesítmény lesz tőlem :)

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok csak gyorsan

Bocsi hogy nem jövök de Dari nagyon nyűgi mostanában és nem akar enni már minden féle tápszert próbáltunk tegnap már dokihoz is elvittem az írt neki rizspépet vaniliásat de az sem kell neki ma volt a védőnő kérdeztem hogy ihat e valamilyen tejet ihat rizstejet majd este probálok mondjuk este meg hajnalban elfogadja a tápszert de közte nem csak a főzeléket és sajnos ez kevés kaloria.így most küzdök meg idegeskedek.

Meg persze mi is sokat vagyunk kint ha tudok jövök és visszaolvasok!!
Rodi csodaszép babótok van:)
Puszi Csajok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Bocs, lányok hogy nem jöttem korábban. Délelőtt doktor néninél voltam, utána vásároltam, majd gyorsan főztem, és ebéd után aludtam egy hatalmasat. Most nem rég ébredtem.
Mindjárt visszaolvasok!

Ja a párom éppen babanézésen van az egyik volt kolléganőjénél. Ott most 4 hónapos a baba és az egész osztály elment megnézni a a babát, mert ő volt ott korábban a titkárnő! Jaj, annyira kíváncsi vagyok, hogy mit fog mesélni! Hogy vajon hogyan viszonyult a babához, meg ilyesmi. Neki nem volt testvére, és soha nem volt igazán kisbabák közelébe, szóval ez neki annyira új lesz!

rodina74
 
 


Eclipse!
Hát, ez jó kis testmozgás lesz neked! Az biztos, hogy te a terhesség alatt nem fogsz elhízni!

Vius!
Köszönöm szépen!
Sajnálom, hogy Darinka mostanában nem akar semmit megenni! De biztos előbb utóbb meg fog jönni az étvágya! Nem lehet, hogy a foga fog jönni és azért nyűgi, és azért eszik kevesebbet? Csak találgatok. Remélem hamar megtaláljátok azt, amit szívesen megeszik!
Ha vannak új képek, nagyon kíváncsiak vagyunk rá!

rodina74
 
 


Lucuzs!
Örülök, hogy a buksiddal minden rendben van! Biztos így is lesz a továbbiakban, úgyhogy ne is idegeskedj! Sajnálom,, hogy a doki beteg lett, és újra kell menni hétfőn. Hogy van Bogi, meggyógyult már vagy még fájlalja a fülét?

rodina74
 
 


SZiasztok,

hát Bikfy, most néztem meg a gépet és nincs új kép rajta Danciról. Úgyhogy elöl is hagytam, holnap fotózom ezerrel a kislegényt. Szégyenkezem, hogy a sok munka miatt a fotózás mostanában hátérbe szorult. :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Sehol senki?

Rodina: Na mi volt? férjed hogy érezte magát? Gondolom tetszett neki a bébi. Érdekes szituáció lehet, kíváncsi lennék az arcára, mikor kezébe nyomnak egy babát :) :) Hát ez tényleg új helyzet lesz.

Monic: Remélem villog a vaku és hozod a képeket!

Bikfy: ez őrület hogy nem csinálták még meg a vizsgálatot. Mi lett, megengedték hogy elvigyed te másik helyre?

eclipse: De irigyellek, hogy alvás, pihi van nálad. Én is ezt tenném, pedig nem is vagyok terhes. :roll:

Nekem Marcit kardiológiára kéne vinnem, Felhívtam őket vagy 1 hete hogy adjanak időpontot. Gondoltam majd 1 hónap múlva lesz is. Hát nehogy azt higyjétek. Március közepén már nem volt időpont csaj júniusra, arra meg nem mondhattak konkrétumot, mert a főorvos azt mondta hogy júniusi időpontot ne adjanak még ki. Megáll az eszem. És azt mondták telefonáljak 1 hónap múlva időpontért. :lol: Kész röhej. Ez a kardiológia.

Én este repesztek. :) De kezdem érezni, hogy nem fog sikerülni. Nem értem mi az oka a tüszőim lustaságának. Ráadásul ma meg sem nézik hogy mennyit nőttek csütörtöktől. Hát ez van. Remélem azért megnőtt a nagyobbik. :roll: De nem érzem hogy úgy szurkálna a hasam alja mint máskor. Este azért csinálok egy LH-t. Még a tüszőrepi előtt.

Szép napot mindenkinek! :)

Kép
babicsek
 
 


Babaicsek!

Hát, képzeld, nem merte megfogni! De felvette a telefonjára, ahogy evett, mert úgy cuppogott, szuszogott közben, hogy nem bírtam vigyorgás nélkül. Olyan édesen tömte a kis pociját! Nagyon helyes kisfiú!

Ne izgulj, minden rendben lesz, biztos megnőttek a tüszők! Ilyenkor akár napi 2 mm-t is képesek nőni. Szóval minden rendben lesz! Akkor a hétfő a nagy nap!

Hát lányok, nekem érdekes kis terhességem lesz! Ma már megjártuk reggel a János kórházat. Tegnap estére lett egy szép babnyi cisztám a hüvely bejáratánál. Elmentünk az ügyeletre, megvizsgált és mondta, hogy ciszta, és nem nyúlnának hozzá, ha nem fáj. Egyébként lehet, hogy észre sem vettem volna, ha nem dugdosom az utrót. A doki azt mondta, hogy lehet, hogy már korábban is volt egy picike, amit én nem vettem észre, és most valamitől, esetleg a hormonális változásoktól megnőtt. De akár lehet véletlen egybeesés. Ha problémás lesz, akkor ha elmúlok 12 hetes, akkor megműtenek, egyébként csak a szülés után. Röhögni fogtok, egyáltalán nem izgattam magam miatta, mert azt mondták, hogy a babának ettől semmi baja nem lehet, így az egész nem is érdekel! Viszont így volt egy bónusz uhu, és már 6 mm-esnek mérte a doktor bácsi! Most is láttam, hogy pulzál a kicsi szívecskéje!Sőt a komputer szerint 6+3 napos a bogyó, pedig csak 6+2. Szóval annyira jól jöttünk ki belőle. A cisztával meg majd lesz valami! Nem fogom idegesíteni magam rajta, a bogyókám jól van, és ez a lényeg!
Tegnap óta viszont délutánonként igencsak érzem a hányingert! Ma hajnalban 4-kor felkeltem pisilni, és azt hittem az egész rókacsalád eljön hozzám. Szerencsére nem így lett, de nagyon ott voltam! Nagyon rossz, de legalább érzem, hogy odabent bogyók rendben van!

rodina74
 
 


Rodi: szépen nő a kis bógyókátok. :D Elhiszem hogy nem is érdekel a ciszta, de nagyon bátor vagy hogy így fogod fel. Annyi mindenen keresztül mentél már twe is hogy ez nem fog kifogni rajtad! :wink:
De az nem tud eltűnni onnan magától? Gondolom az nem olyan ciszta.
Meddig kapod az utrót még?

Jaj de édes lehetett a kisbaba.:)
Nekem is biztos kell majd dugdosni nemsokára.

Többiek merre vagytok?

Kép
babicsek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: