Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok..
Na jó híreket olvasni, nagyon jó :D :D :D

Iner: köszönöm a köszöntést :D igen lehet ez a vacsora kicsit helyre rázott, Én is úgy érzzem..És napok óta reggel fél 6 kor Én úgy kellek, hogy füllig ér a szám :shock: :lol: Fogalmam nincs mitől :lol:

Tünde: hurráhurrá-hurrá...na mik a pucis nevek???:D :D :D

Joli: Te, hogy vagy???

Kírus: Nem akar kijönni az a gyermek :D kiváncsi vagyok, hogy h megszületik akkor is ennyit fog alukálni :D :D :D

Ancsa: Hogy vagy???

Suzy: Holnapra sok sok sok drukkkk, minden rendben lesz :D

Suzytündér: Édes Kristóf nagyon :D

Nálam semmi különös :D megleptem magamat egy komóddal tegnap :D azt szereltem meg csináltattam plkátot ide a szoliba jó nagyot, hogy lássák, hogy új szolgáltatássunk van ill. még névjegykártyát!!!Aztán ma reggel még furtam lukakat a szekrénybe, mert kevés lett a polc, és tök ugyessen megcsináltam...Már csak még szépen berendezzem és hozzom is képet nektek, hogy mien lett...nekem nagyon tetszeik :D :D :D
Aztán ennyike...ma nagyon jó a kedvem, folyamatossan csak mosolygok :D Amúgy piri sehol, semmi tünet, hogy beállítana...csak halkan :D Aztán a barnázás is elmúlt...
:shock: Ezek vannak :D
Szép napot mindenkinek :D
csip-csip18
 
 


Hát hun vagytok???
csip-csip18
 
 


Kitti
Hát kint! :lol: Mindenki sütteti magát a napon! :lol:
Mi is nemrégen jöttünk be, ma már homokoztunk is, előszedtünk minden játékot. :) Alig bírtam Kristófot behozni, most alszik, de ha felkel, újra menni akar majd ki, amit nem is bánok, mert végre annyira szép idő van. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 

 
 

Sziasztok!

Csip

Örülök, hogy ilyen virágos a jókedved! :) Nem csinálsz egy tesztet valamikor?

Iner

ne haragudj, hogy kihagytalak. Nagyon röstellem magam, pedig még egy nap is tudtuk meg, hogy babát várunk.

Susytunder

Nagyon szép szettet néztél ki! Ami most van, az milyen?

Kirus

Melyik gyökér orvos volt az UH-án? kapják be!!!! Majd leadod, ha megszültél! A CTG nem mutatott még semmi elő jelet?

Zsu

Akkor holnapra millió drukk neked!!!!! Tényleg nagyon kíméld magad, és próbálj nem idegeskedni, mert az nem tesz jót!

Tünde

Hála az égnek!!!!!!! Gondolom a pokol 7. bugyrában voltatok most egy napig!! De minden rendben lesz! Grat a lánykához! Nevek?

Ancsa

Tünetekkel, hogy állsz? Csak az álmosság? Azért útközben vigyázz vele!

Juli

Ezektől az orvosoktól meg lehet kopaszodni. Csak kísérleteznek az emberrel. Nagyon jó lenne, ha végre valami pozi változást tudnának elérni. Aztán pedig egy hatalmas pozi tesztet!!!

Velem semmi extra nincs. Holnap végre fotózás! Már annyira várom! Amint lesznek képek, természetesen azonnal rakom fel őket!

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli: várjuk a képeket... :D

Suzytündér: ha tehetném és nem melozznék akkor én is levegőn lennék...
Sőt még balkonra ültetném a kisvirágokat!!!!Mert az nincs még meg, csak a virágföld van meg hozzá :D
csip-csip18
 
 


Kitti
Most nekem is ez a kínom! Úgy ültetnék, de még csak jövő héten hozzák a földet adig ki kell várnom, mert utána tudunk bármit is ültetni. Ilyenkor olyan türelmetlen vagyok!

Te miket ültetsz a balkonra?

Joli
Örülök, hogy minden rendben veled!
A mostani szettünk sárga elefántos, most mostam ki, majd hozok róla képet, csak még ki kell vasalni és össze szerelni.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Helló Lányok!!

Képzeljétek egész délelőtt nem volt netünk :shock: Nem tudom, hogy mi lelhette, ilyet még eddig sosem csinált, de a lényeg, hogy megjavult :D

Zsu- Tuti, hogy minden rendben lesz holnap, ez természetes, hogy izgulsz....Én is fostam picit, de belül valahol éreztem, hogy minden okés, mert így kell lennie :D Nagyon szorítok holnapra, hogy egy szép kis "Pöttyöt" hozz nekünk :D

Iner- Én is április 7-én megyek UH-ra , akkor majd együtt hozzuk a jó híreket, okés?? :D

Kirus- Sajnálom a virrasztást :? A hasad miatt nem tudsz már jól aludni??

Susytunder- Aztaaa, nagyon csajos ez a baldachin szett :D Tényleg jól néz ki, de ha van neked másik akkor lehet, hogy felesleges lenne tényleg :wink:

Csip- Te nagyon felvagy dobódva mostanában Csajéééém, remélem csatlakozol a kismamák klubjához :D :D :D

Joli- Nagyon kiváncsi vagyok a képekre amiket csinálnak, mindenképpen hozz belőle nekünk is :D

Tündi, Onlány, Juli-??

Jajj csajok, de jó, hogy írtátok ezt az ültetést, pont ma vettem egy rakat virágot :D :D :D Tapasztaltaktól kérdezném, hogy mikor lehet leghamarabb kiültetni őket??Mert fosok, hogy azért éjszaka még baromi hideg van, nehogy megfagyjanak.....Valaki tanács??Susytunder?Ilyen virágok vegyesen ( sajnos magyar nevüket nem tudom :oops: ):
-Thunbergia
-Calibrachoa
-Petunien
-Goldstern

Ezeknek mindenféle szín változata :D Már annyira várom, hogy virágozzanak, ha lehetne már most rögtön :D :D

Puszi
Ancsi

KépKép
gyancsi
 
 


Na majdnem az egész délelöttöt átaludtam, persze a telóm időnként csörgött...

Zsu!
Máskor nem nagyon szoktam nappal aludni, mert eddig sikerült hajnal tájt vissza aludnom..de ma valahogy nem :roll:
Teljesen érthető a félsz-ed...voltam már hasonló cipőben :?
De most rendben lesz minden :!: :!: :!: :wink: Drukkolunk!!!
És holnap pihizd ki magad, maradj otthon :D ..

CSip!
Örülök hogy jó a kedved, várjuk majd a képet :wink:
Hát arra én is kíváncsi leszek hogy milyen alvó lesz a babó..azt hiszem Kíra után megérdemelnénk egy jó alvó nyugis babát...
Mintát azt vettem már más gyerköcéről :lol: :lol:

Joli!
A Bárdos volt az, hát nagyot is csalódtam benne nem mondom....
Nem mutatott még semmit... a max 20%-os "fájás" volt...
Vendég
 


Ancsa
A kiültetés mit jelent? Kertbe? vagy ha cserépbe akkor már ültetheted, max éjszakára ha hűvöset mondanak beviszed, bár ha sok akkor mást sem csinálsz csak hurcolod őket. :lol:
Én magokat ültettem eddig, annak még 1-2 hé mire kikel, ha tudsz várj még vele te is szerintem. :wink:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Ancsi!
A hasam csak abban akadályoz hogy minden forulásnál felébredek, az miatt még tán tudnék is aludni..
Hanem felkelek pisilni és akkor utána kipattannak a szemeim és csak nézek ki a fejemből.... de biztos azért van mert leálltam a Pipolphen-nel(mert azóta van ez)...
Na most amikor ezt szedtem akkor még arra sem keltem fel hogy wc-re kell mennem, de akkor meg viszont ugy ébredtem reggel hogy szinte begörcsölt a hólyagom annyira nyomta a pisi :shock:
Vendég
 


Kírus
Kristóffal nekem is voltak ilyen nem tudok aludni éjszakák, hajnalba már kint ültem a konyhába.
Most is előfordult párszor, pedig én nem szedek semmit.
És más kismamik is panaszkodnak, hogy 1-2 körül nem tudnak aludni, csak már reggel felé, fene tudja hogy van ez.

Kép
Kép
susytunder
 
 


hali!
vagyok, csak ismét nekiálltam kutatni... mindenféle orvosi cikkeket olvasok, és egyre jobban parázok... d ilyen vagyok :lol:

reggel beszéltem a dokimmal, mondtam, hogy abba kell hagyni a metet... és hogy mi lesz így velem :?: mi lenne? semmi... majd meglátjuk...
amikor meg előhozakodtam a sz@r hőmmel, már csak mosolygott, hogy megint találtam magamnak valami aggódni-valót :lol:
szóval egyenlőre nyugi van... a menetrend marad.
persze többet nem tudtunk beszélni, ezt is csak a portától a nőgyógy épületig... rohanásban :lol:

kírus!
az Erik elég rendesen be tud szólni :shock: kolleganőm pl kizavarta a szülés alatt :lol: mondta, hogy amíg ő bent van, addig bizony nem lesz császár :D
meg hát amúgy sem éppen a mézes-mázas modoráról híres. ennek ellenére én csípem, mert jómúltkor amikor eléggé nem voltam formában, bejött a szakrendelőbe és úgy elkezdték egymást osztani a Lacival, hogy még este is rajtuk röhögtem :lol: és akkor ez sokat jelentett, hogy volt valami, ami kirángat a gödörből, még ha átmenetileg is...

susy!
a már meglévő baldachinról is láthatunk képet???
egyébként (bocs érte :oops: de) nekem nagyon rózsaszín :oops:

csip!
hol is tartasz a ciklusban?

joli!
akkor holnap ste már láthatjuk is a képeket?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli
Persze a meglévőről is hozok képet, most szárad épp odakint.
Jajj nekem nincs túl rózsaszín, ha kislányról van szó. :oops: :)
Bár nincs is sok rózsaszín cuccunk.

Látom te is szeretsz utána nézni/olvasni dolgoknak, utána én hülyére idegelem magam, te is így vagy?

Kép
Kép
susytunder
 
 


Juli

Holnap még biztos nem. Én min. egy hetet mondok, mire kész lesznek. Utómunka meg ilyesmik. Az esküvő fotósom fogja csinálni.

Csip

Teszt????

Kirus

Hát erről a dokiról csupa szart hallottam. Mikor bent voltam a cukrommal, mondták a lányok, hogy milyen bunkó, meg ő is úgy vizsgál, mint egy hentes. Én jövő kedden megyek az első CTG-re. Remélem még nem fog semmi extrát mutatni. Habár az elmúlt néhány napban, mintha kevesebbet keményednék. Kopp-kopp.
Egyébként én sem tudok aludni. Én is felébredek éjjel aztán minimum 2 óra amíg visszaalszom. De néha van az négy is. Én arra is fel szoktam ébredni, hogy fáj a csípőm. Olyan mint egy brutál izomláz a fenekemben. Ilyenkor a hátamra kell fordulnom egy kicsit és nyújtóztatni, mert olyan mintha égne.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


susy!
nővérem és barátnőm is azt mondta, hogy az ő kislányának tuti nem lesznek rózsaszín cuccai... minden 2. göncük az :lol: de ez lehet, h a hormonokkal jön :) persze én fiúra készülök, szóval elég távol áll tőlem (meg amúgy is)... de azért szép :) olyan hercegnős :D

utánaolvasás: valahol természetesnek gondolom, hogy ha valami bajom van, annak utánanézek, megpróbálom a lehető legjobban ismerni... mitől van, mi lehet belőle, hogy lehet kezelni... stb.
a gond ott kezdődik, amikor nem tudom, mi bajom van... komolyan már a mikroszkópos colitistől eljutottam az amiloidózishoz (dr. ház-ban ebbe akarnak mindig belehalni, miután kiderül, hogy nem lupus vagy epstein-barr :lol: )
na, most már én is csak röhögök magamon :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára -j- 2010.03.24 14:35-kor.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Csajok!

Lenne egy cikis kérdésem felétek. Szóval az van, hogy nagyon leégtünk a hónap végére. Tudnátok nekem olyan kajákat írni, ami olcsó, és kiadós is egyben, de úgy, hogy ne legyen benne liszt, krumpli, cukor? A diétám miatt. Eléggé kifogytam az ötletekből.
Előre is köszi! :oops:

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


joli!
sztem egyáltalán nem cikis a kérdés... csak nehéz... bárhogy gondolkodom, liszt, krumpli mindenben van, ami eszembe jut.
de esetleg nézz be EBBE a fórumba, hátha találsz valamit. illetve nagyon sok diétás fórum is van az oldalon.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Vagok ám :D

Joli: de édes vagy, hogy ennyit kérdezzel rólam vagyis, hogy mikor tesztelek...Nem tudom még :D Nem vagyok bezsongva most érte valahogy :D :D :D

Suzytündér: ha-ha-ha épp tőled szerettem volna megkérdzzni, hogy mit ültethetek ki a balkonra??? :lol: :lol: :lol:

Kírus: most hozom az üzlet képet :wink:

Ancsám: Nem bánnám, ha csatlakozhatnék!?!?!? :wink:

Még mindig vigyorgok, mit aki jól beszívot :oops: :shock: :lol:
csip-csip18
 
 


Juli: ma vagyok a 35 napomon...
csip-csip18
 
 


[quote="csip-csip18"]J írta:csip-csip18uli: ma vagyok a 35 napomon...


akkor én is megkérdem: mikorra tervezed a tesztet???

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Kép Így nézz ki :)
csip-csip18
 
 


Kép Meg még így :)
csip-csip18
 
 


Juli: nem tudom :? Féle tőle :oops: Szóval még nikncs tervebe véve...
Meg még lehet korai lenne, nem???Multkor 45 napra jött meg!!!
De ha meg azt nézzem, hogy március 12-én majd meg hltam, akko meg már nem, nem?!?!?
csip-csip18
 
 


csip!
és akkor hogy tervezed? megvárod a teszttel, hogy már rugdosson??? :lol:

jó lett a munkás-részleged :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Köszike :D

Hát lehet ja megvárom
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


Nem tudom, de tényleg...Mert ha tesztelek, úgy fog bosszantani, hogy csak na!!!!!!!!!!!!És most meg a 35 nappal úgy érzzem, még korai lenne, mivel múltkor 45 naprra meg megjött!!!
csip-csip18
 
 


Egy dolog gondolkoztat el, és nem tudom, mért volt az, hogy Én 22-én barnáztam?????Nem volt sok sem sötét...Azóta meg semmi!!!
csip-csip18
 
 


Beágyazódásos vérzés????

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Susytunder- Hát az ablakpárkányra szerettem volna őket rakni, hosszú virágládákba.....De ez nem rossz ötlet,hogy estére max behozom őket :wink: Köszi az ötletet!!

Csip- Szép a munkahelyed :D Én a babaszobát is zöldre tervezem, nekem nagyon bejön :D Húúú tényleg lehet tesztelned kéne....Olyan izgis, remélem tényleg követsz minket :D Érzel valamit egyébként??

Juli- Nagyon remélem, hogy hamarosan fény derül a betegségedre, vagy mégjobb, ha arra, hogy nincsen semmi bajod :D

Joli- Hát nekem most csak a túrógombóc ugrik be, mert azt lehet édesítővel is csinálni :!:

Holnap nem fogok tudni jönni, megint vezetek :roll: Már nem nagyon van kedvem, szivesebben lennék már itthon :wink:

Puszi
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Joli: Nem hiszem...Mert nem véreztem, hanem barna folyás szerűség volt inkább (bocsi :oops: )...Nem tudom...Lehet ilyenkor beágyzódás???Vagy ez mikor, hogy van???

Ancsa: Lehet igazad van, nem bánnám, bár nem ngyon szedtem most össze a LAPTETŐ-t...
csip-csip18
 
 


Érzés: talán annyi, hogy picit görcsöl a hasam :oops: Mintha megakarna jönni :roll:
csip-csip18
 
 


Na mi ez pangás csajok-kismamik????
csip-csip18
 
 


Hát akkor Én lépek a dolgomra, ha senki semm jönn :cry:
csip-csip18
 
 


sziasztok!

csip nagyon tetszik a munkahelyed!
így hő nélkül nagyon nehéz bármit is megállapítani a ciklusodról... de ha hiszünk annak, hogy március 12-én volt pé-d, amikor fájdalmat tapasztaltál, akkor kb pénteken kéne megjönnie... de ha az a fájdalom valami más miatt volt, akkor bármikor "nem várhatod"... szóval mindenképp jobb lenne, ha mérnéd a hőd... ezzel nem idegesíteni akarlak, csak így meg a találgatás marad...

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok!

Ma nem mentem dolgozni, nem lett volna sok munkám sem, úgy gondoltam apácskával itthon leszek, mert a hétvégén úgy is dolgozik és nyugodtabban akartam menni a várva várt uh-ra :!: :wink:
csináltam ma is egy tesztet, mert nem bírtam magammal...

Kép
10-es teszt, 14.DPO reggeli

Legyen szép a napotok :!:

Köszi a drukkokat Csajok :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


zsu!
ez már tényleg nagggggyon pozitív +++++++++++++++++++ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
annyira örülök :D


[quote="juli"]a írta:juli gond ott kezdődik, amikor nem tudom, mi bajom van... komolyan már a mikroszkópos colitistől eljutottam az amiloidózishoz (dr. ház-ban ebbe akarnak mindig belehalni, miután kiderül, hogy nem lupus vagy epstein-barr )

ugye megmondtam :!: :?: :!: tegnap is volt :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


ja, és jó reggelt!

megyek, veszek magamhoz némi koffeint :D
Kép

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Ancsi
Legbelül Én is érzem, de izgulok, mert fontos és már egyszer volt egy rossz tapasztalat :!: :oops: írok egy sms-t :!: :wink: nálad tünetek :?:

Kírus
Itthon maradtam, mert éreztem, hogy ez most nekem kell és apácskával akartam mindenképpen lenni, Ő tud igazán megnyugatni :!: :wink: hogy vagytok :?:
Kíra lázban van már :?:

Julcsi
Már arra gondoltam, hogy nem-e a closti és a met párosítás kavart be nálad :?: :roll: egyébként Én is ilyen vagyok, hogy olvasok mindenféle szart, de jobb az embernek tudni, mert ki akar a bizonytalanságban lenni :?: :roll:

Csip
Nagyon igényes a dolgozó sarkod és nagyon tetszik a fal színe, nem tudod véletlen mi a pontos szín neve :?: az egyik szobánk zöld szoba, minden kiegészítő zöld benne, de csak halvány, engem nagyon megnyugtat és jó lenne, ha a fal is zöld lenne :!: :roll: ha megtudnád előre is köszi :!: :wink:
Sztem tesztelj, mert nem jó a bizonytalanságban lenni :arrow: de ez csak az Én véleményem :!: :wink:

Tündi
Megnyugodtál :?: munka :?: bírod még :?:
...és akkor jöhetnek a lány nevek :!: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Susy
Sokat gondolok Rátok, olyan jó, hogy ki lehet mennetek és Kristóf is tud most már hosszabban kint lenni, jókat homokozni :!: :wink: írni fogok neked is sms-t :!: :wink: vagy hívlak még nem tudom :!: :roll: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!!

Zsu!
Nagyon szép erős csíkos :!: :!: :!: :wink: Minden rendben lesz/van!!!
Köszi éppen most jól vagyok, ki is aludtam magam :D
Naná hogy lázban van Kíra..meglát egy kisbabát akkor mindjárt kérdezi hogy a tesó is ilyen lesz?? :lol: Mindig beszél hozzá :D

Joli, Juli!
Köszi hogy megnyugtattatok a Bárdossal kapcs-ban, szoval akkor nem csak velem volt bunkó... de most már túl is tettem magam rajta, csak aznap nagyon carul esett-mélyen magamba szívtam amit mondott pedig nem kellett volna... :roll:

Csip!
Nagyon szép a kis részleged, tuti a falszín is nagyon tetszik :wink:
Azért majd ne csigázz minket sokáig, szeretnénk látni egy olyan tesztet mint Zsu-é :!: :!: :!:

Mindjárt megyek védönőhöz, kiváncsi vagyok a vérnyomásomra, mert tegnap eléggé magas volt( mértem 139-et meg 141-et is :roll: )

Szép napot mindenkinek!!!!
Vendég
 


[quote="zsu"]M írta:zsuár arra gondoltam, hogy nem-e a closti és a met párosítás kavart be nálad :?: :roll:

biztosan nem. eleve a fogigátlót a hasmenés miatt hagytam abba, majd a hőemelkedés miatti góckutatás során derült fény a pcos-re... szóval előbb volt a probléma, mint a gyógyszerek.

kírus!
azért sztem a 140 még nem olyan vészes, főként így a végén a nagy izgalomban ;)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Jó reggelt...
Csináltam tesztet (Lily) de egy nagy negatív lett :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Tudtam, hogy lekéstük...

Suzy: Te mien tesztet vettél???

Késöbb ha lesz időm benézzek!!!
csip-csip18
 
 


Jó reggelt a Hölgyeknek!

Csip

Tételezzük fel, hogy 12. volt pé, és 22-én volt barnázás. Hát ez simán lehet beágyazódás is, mivel az a megtermékenyítés után, vagyis pé-től számolva 7-12 nap. Szóval simán lehetett az. Az pedig nem baj, hogy nem rendes vér volt. Szerintem a hétvégét még várd ki, mert elvileg akkor kéne megjönnie. ha hétfőn se lesz semmi, akkor teszt! Kedden lesz úgyis a szülinapom, kérek tőled egy pozi tesztet!:)

Zsu

megy a drukk délutánra!!!!

Kirus

Remélem rendben lesz a vérnyomid!!!!

Hát nekem ma mégsem lesz fotózásom. Még tegnap este írt a fotós, hogy bekavart valami másik ügyfél, és ma háromkor egy tucat gyerek várja a fotózásra. Így holnapra toltuk el a dolgot. Nagy mákom volt a fodrásszal. Még csak telon beszéltem vele, aztán egyből mondtam le, meg tettem át holnapra az időpontot. De nagyon rendes volt. Mondta, hogy nem az én hibám, menjek nyugodtan holnap. Legalább ennyi.
Ráadásul szinte egész éjjel fent voltam. Kettőkor felébredtem pisilni, és fél hét körül tudtam csak visszaaludni. Aztán 7-kor csörgött az óra. Mivel akkor még úgy volt, hogy lesz fotózás. Nah mind1. Férjem jön haza 11 felé, aztán majd vele szunyálok délután.

Szép napot!

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


csip!
osztom joli véleményét: ha a hétvégén sincs mensi, akkor jövő hét elején újabb teszt :)

joli!
kár, hogy nem lesz ma fotózás... de egy napon már nem múlik a dolog :) a gáz az lett volna, ha mondjuk 3 héttel rakja arrébb az időpontot :shock: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára -j- 2010.03.25 11:57-kor.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli

ne is mond! Megint keményedek igen erősen, meg jóslófájások is voltak éjjel. Bakker én pedig úgy győzködöm a bébit, hogy bírja már ki ezt a kis időt. Annyira várom már ezt a fotózást. Remélem ez a másfél nap már nem akar előbújni.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


joli!
simán bentmarad még!
te vagy az anyja :wink: nehogymár már most se azt csinálja, amit mondasz neki... mi lesz veletek később :?: :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok lányok!!

Csak beugrottam :)

Tünde!!! Nagyon örülök,hogy minden rendben van veletek!!!
Gratula a kis puncishoz :wink:
Nevek ???? Még nincs döntés???

Zsu!!!!

Gyönyörű teszted van :wink: kapaszkodik szépen a babó/babók :lol:
Hányra mész dokihoz????
Várom a jó híreket!! Gondolom még képet nem tudsz,hozni, vagyis még nem fog látszódni semmi :roll:

Csip!! Sajnálom a nega tesztet, tudom milyen car érzés a nagy semmit látni :? ,de még semmi nincs veszve :wink:

EDI
ediii
 
 


Megjöttem a védőnőtöl.. hát 2 hét alatt +2kg nem semmi :evil: , mondtam is neki hogy most már húzok szülni asszem mert ez így nem lesz jó :lol: ...
A vérnyomira azt mondta határeset még mivel a / még nem érte el a 90-et... mert ugye 140/90 az már nem jó...Kíránál ott küldtek már az előkészítöbe :roll: ..
De most abban egyeztünk meg hogy reggel 1 egész gyógyszert szedek a fél helyett... hátha vissza áll...
Amugy minden ok...

Csip!
Nincs még veszve semmi!!! Drukkolok nagyon hogy ne jöjjön meg és pozi legyen pár nap múlva a teszt!!!!!!!!!!!! :wink:

Joli!
Még 2 hetet kihúzol te is meg én is aztán együtt szülünk :lol: :lol:
Jó lesz??? :wink:
Áhh ez csak vicc volt ÉN már nem szeretnék annyit...de sose tudni...
Vendég
 


kírus!
azért ne siettesd! még bő 2 hétig jó helyen van a kisfiad :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Voltam uh-n befordult a leánykám.
Viszont pici, még mindíg egy héttel kisebb, pedig már a kiírás dátumán is változtatott a doki. A feje 77 mm a súlya 1630 gramm.

Ancsa, Kitti
Ma itt Maglód központjában virágokat ültettek ezerrel, szóval szerintem ti is kiültethetitek, nem fog megfagyni. Itt büdöskét, árvácskát és napvirágot ültettek, és is ezeket mindd fogom, csak én várom, hogy még szépüljön a kertünk, várom a jövő hetet, hogy hozzák a földet.

Bocsi lányok, másra most nincs időm rohanok Kristóf után, este majd jövök. Mindenkit puszilok.

Kép
Kép
susytunder
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?