Új privát üzeneted érkezett!

Laptetőmet felajánlom annak aki szeretné, én ennél babásabb már nem lehetek. :wink:

Kiki,

akkor nagyon jól jártál ma. :lol: Mexikói dolgokat én is nagyon szeretem, biztos nagyon finom lett.
Én sóska mártást még soha nem ettem, de mióta ezt a fittness menüt eszem nyitott vagyok mindenre, mert rengeteg mindenről kiderült, hogy mennyire finom amikre eddig mégcsak ránézni sem akartam. A szervezetemnek nagyon jólesnek ezek az egészséges és könnyű ételek.
Én is nagyon főzelékes vagyok, párom már nem annyira, ezért ha készítek és kimarad akkor mindig lefagyasztom és a szűkebb napokon megeszem.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Babicsek!
Hol vagy, hogy vagy? Gyere a hírekkel!

Monic!
Tök jó, hogy bővül az általad is felfedezett ételek listája! Nálunk a férjem volt az, aki kevésbé volt nyitott az új ízekre, de szép lassan ráérzett, hogy nagyon finom lehet egy-egy fura, számára ismeretlen étel... :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok Lányok!

Most értem haza nem olyan rég.

Arik vagytok, hogy drukkoltok! :)

Vissza még nem olvastam csak ezt az oldalt. Milyen finomságokról beszéltek! Csurog a nyálam. :shock:

Voltam a dokinál is, de nem volt még szerencsém. A lényeg:
Méhnyálkahártya 7,2 mm.
Van 2 db tüsző, de még kicsik, 11 és 13 mm-esek.

Megint felírták a Gonált és ma meg holnap dupla adagot kel beadnom belőle, azaz 75-öt. Úgyhogy még ilyen nem volt hogy nem volt elég 1 toll. Így csak a aszuri 52 000. De legalább ne lenne kidobott pénz.

Ugyhogy csütörtökön megint megyek tüszőmérésre. Ráadásula gyógyszertárban is úgy felidegesített az eladó, hogy muszáj voltam beszólni neki. Az egész gyógyszertár minket nézett, de leszarom. Tök bunkó volt a nő, de nem is részletezem, mert megint bepörgetem magam.

Szóval kellenek a drukkjaitok továbbra is. :oops: :D

Kismamik hogy vagytok?
Monic, Luczis, Rodi, Eclipse?

Megyek mindjárt visszaolvasok, csak viszek kaját a macskáknak, mert már itt nyüzsögnek, üres a pocakjuk. 8)

Kép
babicsek
 
 

 
 

Beze: Ne legyen lelkiismeret furdalásod! Máshonnan is összeszedhetitek a bacikat! GYógyulást az egész családnak.

Csajok írjátok már le aki nem kismami, hogy hol áll a ciklusában? Nem bírom nyomonkövetni. :oops:

Na majd jövök!

Kép
babicsek
 
 


Babicsek!

Ne izgulj, semmi gond. Neked egy kicsit több kell a stimuból, de hidd el, nem lesz hiába! Csütörtökön szerintem már szép nagyok lesznek, és hétfőn vagy kedden meg lesz az inszem! A nyálkahártyád is szépen alakul. Igyál sok vizet! Legalább napi 2-3 litert! Attól nő a mnyh-d is! Persze, hogy továbbra is nagyon szorítunk!

Monic!
El is hiszem neked, hogy így, hogy a párod éjjel-nappal dolgozik, nagyon nehéz lehet. Valóban könnyebb lenne, ha a családod közelében laknátok, minden sokkal könnyebb lenne neked. Remélem sikerül majd megépíteni azt a házat!

rodina74
 
 


Beze!
Tényleg ne legyen emiatt lelkiismeret furdalásod. Beteg bármikor, bárhol tud lenni az ember. Látod én a lakásban ültem 2 napig és akkor lettem beteg! A lényeg, hogy jól éreztétek magatokat és szép emlék lesz! Küldöm nektek a gyógypuszikat!

Kiki! NAti!
Lassan ti is újra kezditek! Olyan izgalmas!

A másik topikban, ahol megfordulok, ott ma is lett egy kismami. Neki is lombik volt! Szóval, mennek a drukkok nektek is!

rodina74
 
 


Bikfy!

Mostanában nagyon el vagy tűnve! Hol vagy?

rodina74
 
 


Rodina! Holnap végre szerda!!!! :lol: :lol: :lol: Majd siess a hírekkel!!! :D

Babicsek! Hamar beérnek azok a tüszők! :wink: :D

bocs, hogy csak ennyi vagyok, de a délutánom nagyon hányingeres...

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Rodi,
millió drukk holnapra, hányra mentek??? Gyönyörűséges petezsákocskát nektek!!! S hátha már lesz tam-tam is!!!!

többieknek puszi és jobbulást! majd jövök!!
Vendég
 


Holnap reggel korán megyünk, már fél 8 körül ott akarunk lenni!
Nagyon izgulok, ezért gyorsan túl akarok lenni rajta, hogy ne idegesítsem magam!

Kösz a drukkokat!

Lucuzs!
Sajnálom a hányingert, de majd jobb lesz!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Vagyok, de csak olvasgatok. Nem is nagyon tudok mit írni, mostanában nagyon lassan haladnak nálunk az események.
3. napi vv eredményem még mindig nincs, pedig pénteken megyek már a 21. napira is. Nagy a szegénység, nincs mit tenni. A kórháznak nem telik reagens csíkra, így összevárnak több hormosnos vérvételt.

Kiütéses vagyok, de nagyon, most voltam magánrendelésen, mert május 16-ra kaptam volna időpontot kórházba bőrgyógyászatra. Én már nem is tudom, mi megy ebben az országban. Ez a kaland is konkrétan 10000 Ft-omba került.

Mindenkit pusszantok, nem tudom, mikor jövök, holnap is már kora reggel megyek tanítani. Amikor tudok, jelentkezek.

KépKépKép
bikfy
 
 


Szia Babicsek!
Nekem is volt már olyan, hogy az első kukucsnál még nem álltam túl jól, de aztán szépen összeszedték magukat a tüszőcskék! Hajrá! Drukkolok nagyon, hogy ez most sikerüljön!!!
Én csütörtökig szedem a fogamzásgátlót a lombik előtt, és jövő kedden kezdem el a szurikat adni, majd húsvét utáni kedden megyek tüszőkukucsra.

Rodi!
Drukk neked holnapra! Várunk a hírekkel!

LUcuzs!
Sajnálom a hányingert!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Rodi!
Nagyon szurkolok nektek holnapra.

Babicsek, neked meg mennek a tüszőnövesztő drukkok.

Bezének jobbulást!

Natika!
Tej kérdésről: sok benne a tejcukor, ráadásul nagyon gyorsan fel is emeli a vércukrot, mert gyorsan felszívódik. Metformin mellett nem ajánlott. Én 1x bepróbálkoztam vele, hát megvolt életem legdurvább hasfájása. Mondják is egyébként, hogy a Met nem bírja a tejet.

Kiki!
Főzelékeket én is imádom, ha ilyent főzöl, jöhet nekem is. Hogy vagy?

Bumi Csibe!
Merre jársz? Minden rendben?

Moncsi!
Vigyázz magatokra, ebben a szép időben menjetek sokat a szabadba. Suliban is úgy élvezik a gyerekeim.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
És mit mondtak a kiütésedre? Mitől van, mit lehet vele tenni? SAjnálom, hogy neked is meggyűlik a bajod az egészségüggyel! :(

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lucuzs!
Hányinger miatt inkább irigyellek. De jó neked! :lol:

Eclipse!
Kérhetek tanácsokat? Tudod, amúgy is nagyon vékony vagyok, szeretnék kicsit izmosodni, feszesedni. Van valami ötleted, hogyan csináljam? Fussak? Aerobic-ozzak? Mi az, ami nekem való? Fogyni nem szeretnék, de mozogni nagyon.

KépKépKép
bikfy
 
 


Kikim!

Magasabb vércukor szintem miatt fokozottabb a faggyú termelés, ami eldugítja a pórusokat, ettől leszek kiütéses, szerinte. Hámló, viszkető, viszont nem fertőz. Csak rohadt csúnya.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
Köszi, jól vagyok! A fogamzásgátlótól érdekes módon egész ciklusban feszül a cicim, de ez van, már csak 3 szemet szedek be, aztán vége. Kicsit félek tőle, hogy ha nem sikerül, akkor megmarad-e a hitem továbbra is, hogy sikerülni fog. Így leginkább abban bízom, hogy már az első is sikerülni fog! :P És te hogy bírod ezt a várakozást?

Van még egy kis sóskamártás krumplival, hússal. Küldjek fénypostán?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Bikfy!
Sajnálom a kiütéseket. És még viszketnek is! :( És mitől magasabb a vércukorszinted? Attól, hogy lazítottál kicsit a diétán, vagy min múlik ez? :oops: Tudsz valamit tenni ellene?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sajnálom Bikfy a kiütéseket!
A magyar egészségügy meg olyan amilyen. Én is jó pár vizsgálatot magánban csináltattam meg, mert úgy gyorsabb volt.
Hidd el egyszer elkészülnek a vizsgálatok is!

Holnap én paradicsomos káposztát akarok főzni fasírttal, ha lesz hozzá kedvem!

rodina74
 
 


Attól szar a cukrom, hogy cukorbeteg vagyok. Én már nem tudok többet szigorítani a diétán, szerintem ezt is véresen komolyan csinálom. Ami segítség lehet, az a mozgás. Na az a nehéz. Lusta vagyok.

KépKépKép
bikfy
 
 


Csajok!

Sóskát szerintem még életemben nem ettem, de kipróbálnám. Viszont ez a paradicsomos káposzta is jól hangzik. Holnap nincs időm főzni. Tanítok. Küldenétek nekem kaját? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kiki!
Olyan érdekes, de mióta szedem a barátcserje kapszulát, teljesen összeesett a cicim. Abszolút nem feszül, pedig nekem mensi előtt majd szét robbant.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
Összeraktam neked egy kóstoló adagot dobozba, küldöm. :)
Bocs, csak azért gondoltam, mert írtad multkor, hogy lazítottál kicsit rajta. :oops: SAjnálom ezt a komoly cukor gondot. :( Hátha Eclipse tud tanácsot adni neked is. Mikor mégy megint mensbe? Májusban? REmélem azért szépen javulnak az eredményeid! Rosszulléteid megvannak?
Én augusztus-szeptemberben fogytam 4 kg-ot, na úgy összement a cicim, azóta is fel-feltűnik. Kénytelen voltam új melltartókat venni. :shock:

Rodi!
Az jól hangzik, szeretem a paradicsomos káposztát. Csak lesz hozzá kedved! ;)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Jó reggelt Lányok!

Rodikám!
Remélem, te vagy a világ legboldogabb kismamija mostanra! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!
Egész héten reggel 8-tól este 8-is a melóhelyen vagyok, etzésrt nem jöttem.
De gondoltam azért megírom, mi volt tegnap, a hat hetes kontrollon.

Ott fiogyelt a jobb petefészkemben egy 2x3 cmes ciszta.
A doki szerint ez nem endós , mert az ennyi idő alatt nem jön vissza. Szóval ez várhatóan elmúlik magától, és valszeg a műtét okozhatta.
Evvan.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok Lányok,

Bikfy,
az alapján, amit Natinak írtam, neked pont nem való az aerob jellegű mozgás, futásm aerobic, mert pont leszedné rólad azt a kicsi zsírmennyiséget is, ami van.

Szerintem keress fel a lakóhelyed környékén egy fitnesstermet, és ott olyan órákat keress, amik olyan név alatt futnak, hogy "konditorna" vagy "alakformáló torna", mert azok nem ugrálósak, csak statikusak, és az izmokra hatnak, nem a zsírbontást serkentik. Hosszútávon a pilates is szép, tónusos alakot eredményez, csak az elején tűnik kisasszonytornának :wink: A tornára vigyél 0,5-1,5 kg közötti kéz-és lábsúlyokat, nagyon olcsón lehet kapni Tescoban.
Alternatíve, járjál konditerembe, mint sokan mások, ha van csak női konditerem, az a legjobb, ott nem feszélyeznek a hülye kigyúrt pasik. Ott a teremedzőnek kötelessége megmutatnia a gyakorlatokat.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Bumi!
Bocs, hogy nem kérdeztem, hogy mi volt a kontrollon, pedig múlt héten még próbáltam is memorizálni, hogy mikor mégy. :oops:
Nagyon sajnálom, hogy már megint ciszta van. Az ilyen nem endós cisztára jó a Cetebe, azt hallottam, és mikor nekem voltak ilyen cisztáim, akkor segített is hamar felszívódni. Lesz valamikor még ellenőrzés? Gondolkodtok a hogyan továbbon? Drukkolok, hogy most már végre minden rendben legyen, és elmúljon minden ciszta!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Helló lányok!

Gyorsan írok, aztán főzök! Megjöttem a BMC-ből. Van egy 15 mm-es petezsákunk, benne 4 mm-es embriócsomó. Azt írták a papíromra, hogy szívpulzálás látható! És 25mm-es a corpus luteum.
A jövő héten még vissza kell mennem, mert nálunk ugye a 6. hét kritikus.
Szóval feldobott vagyok, bár a 4mm-t kicsit kicsinek találom, de nem baj, mert a jövő hétre szépen megnövesztem!

rodina74
 
 


Eclipse!
Te tanultál valahol erről, vagy csak érdekel a sport, és így utánajártál? Tök jó dolgokat írsz. Te sportolsz rendszeresen? Esetleg azért van a futó a vonalzódon? :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki!
Én kislánykoromban még versenysportoltam, aztán középiskola mellett hirtelen abbahagytam mindent. Fogamzásgátlót szedtem, és egészségtelenül éltem nagyon. Ez bosszulta meg magát 5 év alatt PCOS-sal. Aztán tavaly februárban, diagnózis után újrakezdtem intenzíven, és tavaly óta nagyon jó formában vagyok megint. Igen, hosszútávfutottam, terepfutottam is többek között. Apácska pedig élsportoló, ő az ország legjobb edzőjével edz, tudományos alapon, és nagyon sikeres. Így rám is ragad az edzéselméletből bőven :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Igen, a voni természetesn azért van :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Rodi,
5. héten az NEM kicsi, főleg ha van szívhang!!!! :D Gratulálok!
A petezsák is szép!
És ne feledd, hogy itt az elején még olyan gyorsan nő, hogy lehet 2 nap múlva már sokkal nagyobb lesz! :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Rodi!
Jaj, de jó, hogy jöttél, és minden rendben! Nagyon örülök, és már a szíve is pulzál! Ne aggódj a 4mm miatt, mindenki ilyen kicsinek kezdi... :) De jó, hogy figyelnek rád, ilyen szempontból is, hogy újra mégy jövő héten. megint szerdán?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Eclipse!
Így már értem, miért vagy ilyen nagy szakértő! :) Nem is gondoltam, hogy ilyen szempontból sem mindegy, hogy mit sportol az ember... Hú, jó lehet jó formában lenni. Én sosem sportoltam. :oops:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Rodi,
Istenem, de örülök Nektek!!!!!! Ismét csak gratulálni tudok, tiszta szívből, őszintén!!!! (bár bevallom, én bíztam abban, hogy ketten lesznek :oops: )
Majd kérek egy postacímet :P
Megnéztem, Bencus 5+1-en volt 10,4mm a petezsák, úgyhogy ne tessék agyalni, hanem tessék nagyon de nagyon örülni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eclipse,
köszönöm a jótanácsokat, jól jönnek. Én eddig heti kb 5-ször 1 órát nordic walkingoltam, nagyon jól is esett, mert közben nem szenvedtem, csicseregtek a madarak, jó levegőn voltam. Aztán mikor megállt a fogyás, akkor beépítettem egy kis Béres Alexandra formálót is. Most épp semmit sem csinálok, csak jövünk-megyünk, kertészkedünk, ez a hét ilyen zsufi, de este megyek gyalogolni. És közben diátozm (160g-os ch - nincs IR-en, vagy hát gyanum van, mert lecsökken a cukrom, de az inzulinom meg nem megy fel, ami az IR-et igazolná, úgyhogy csak elővigyázatosságból van a diéáta, no meg azért, hogy ismét csini és boldog legyek :P ).
Ha esetleg van még ötleted, hogyan gyorsíthatnám az anyagcserémet, vagy legyen eredményesebb, gyorsabb a fogyás, annak nagyon örülnék!!!!!
Mikor mész legközelebb dokihoz???

Kiki,
lassan itt a kedd :P :P Meddig dolgozol??? Még a héten, vagy a leszívásig??? Hogy tervezed? Izgulsz már?? alig írsz magadról, az érzéseidről, pedig szívesen olvasnánk ám!!!!!

Babi,
nyugi-nyugi, lesznek ott szép tüszők csütörtökre, meglátod. Ezek pont tökéletesek most, aztán napi 2mm-t nőnek és pont jók lesznek a hétvégékre. A mnyh meg szuper!!!!! Én most méhpempőt fogok szedni, az elvileg vastagítja...

Bumi,
b.........a meg, de most már tényleg!!!! Ez hihetetlen, hogy téged nem hagynak békén ezek a ciszták!!!! Hát, nagyon ajánlom neki, hogy hamar eltűnjön mert ez már nagyon de nagyon nem fair!!!!!

Bikfy,
ma én is divatbemutatót tartok este Apinak :wink: Vásároltam egy pár felsőt (inkább sportos-itthonra), meg egy csini szoknyát is és hát fehérneműt is :oops: . Bár nem hiszem, hogy a doktornő a kaáiban ikreket csinálna nekem tőle :oops: :lol: :lol:
Itt a jó idő, menj és sétálj egy nagyot, hátha az rendbe teszi egy kicsit a testedet, lelkedet. Tudod a patiknak is jó a napfény!!!!! Ölellek!!!!!!!!! Kitartás a sok nehézséghez!!!

MOnic,
Apának nagyon sok boldogságot így utólag is!!!! Ő Sándor, József vagy Benedek???? :wink:
Hát, hallod, én azt csodálom, hogy még ott laktok. Én már megkattantam volna!!! Én attól is befordulok, hogy zsákutcában lakunk, csak az jön ide, aki itt lakik (ez mondjuk Bence miatt tökéletes, mert nem jönnek-mennek az autók), de a környéken nincs hozzá hasonló korú gyerek.. Van viszont park, erdő, oda én szívesen megyek, ő kevésbé, mert neki nincs iger, csak a zöld fák.. :roll: .
Bár most úgy érzem, hogy nagyon ott ragadtok, de azért kívánom, hogy bízz még abban, hogy van kiút onnak és egyszer lesz saját tervezésű saját kis házatok. Ezt a mostanit nem lehetne eladni és abból építkezni? Vagy a telep miatt nem lehetséges???

Lucuzs,
hányinger kísért még??? Kitartás hozzá, most már alig pár hét, és vége is lesz, jön a boldog és felhőtlen, energiával teli 2. trimeszter!!!!! Hajráááá!!!!
Bogi hogy van? Jobb már a helyzet???
Főnöködnek szóltál már? MIt szólt???

Én ma jót vásároltam, bár nordic walking botot is akartam venni (már 3 hete nézzük), de megint csak nem kaptam megfelelőt... :evil: Bencus addig játszóházban volt, nagyon élvezte, most húzza a lóbőrt odafenn, hozzám meg mindjárt érkeznek a fiúk.
Képzeljétek, úgy néz ki, hogy vasárnap és a jövő hét elején Mazsi kutyánknak szerzünk pár felejthetetlen órát :lol: :lol: :oops: . Szeretnénk ha kiskutyái lennének, úgyhogy most AKTUÁLIS. Apuka még gondolkodik, hogy szeretne-e apuka lenni, de bízunk benne, hogy belemegy :P :P
Mi meg kedden délután megyünk uhura, akkor kiderül, hogy hogyan tovább :P :P . Már nagyon várom!!!!
Vendég
 


Köszi lányok!

Utánanéztem a dolognak és megnyugodtam. A 6. héten 4-5 mm között kell lennie az embriónak, és a mi kis bogyónk 4,3 mm. Ha vannak valakinek gyermekdal válogatásai, vagy olyan weboldalt ismer, ahonnan ezeket le lehet tölteni írja már meg, mert egy csomót kell tanulnom. Szinte semmire nem emlékszem!

Eclipse!
És miért hagytad abba a sportot? Inkább a tanulást választottad?

rodina74
 
 


Rodina!
Szuper hírek. Remélem megnyugodtál! :wink: Nagyon örülök hogy minden rendben.
Rodi aranyos vagy, hogy hozzáfogsz a gyerekdal énekléshez. :)

NAti: Én is rákérdeztem hogy mivel lehetne a nyálkahártyát erősíteni. Most ez az orvos azt mondta, hogy 8 mm-től jó. Szóval azt mondta, hogy esetleg az e-vitamin, meg a méhpempőt is mondták. :) Te azt hol veszed egyébként?
Reméljük Mazyi nem olyan, mint mi vagyunk, és sitty-sutty bekapja a legyet. :lol:

Eclipse: Hát te tényleg nagyon profi vagy a témában. :)

Bikfy: Én is annyira lusta vagyok. Épp ma gondoltam bele hazafele jövet, hogy ha még mindig kellene tesiórára járnom én belehalnék.

Kiki: De jó akkor nemsokára indulnak az események.

Beze: Hogy vagytok? Jobban már egy kicsit?

Kép
babicsek
 
 


Nati!
Nem is tudom, most inkább az foglalkoztat, hogy mindennel meglegyek. Pénteken megyek vérvételre, akkor megkérdezem, hogy megvan-e már a clamidia meg a méhnyakrák teszt eredményem. Remélem sikerül mindent összeszedni jövő csütörtökig és akkor el tudjuk faxolni a dokinak, hogy minden ott legyen nála. Egy kicsit izgulok a szurikon is, de próbálok egyelőre nem foglalkozni vele, majd biztos sikerül beadnom, előre kár idegeskedni... Tegnap óta egyébként rossz kedvű vagyok a munka miatt is (azt hittem, mára kialszom, de nem sikerült). Semmi komoly, csak mindig új, váratlan helyzeteket hoz, én meg most nagyon nem erre vágyok. (Mintha egy gyerekkel, nem kerülne az ember gyakran váratlan helyzetekbe! :D) Egyébként a leszívásig szeretnék dolgozni, aztán meglátjuk. De még nem tudom, hogy mit mondjak a háziorvosomnak, mivel vegyen táppénzre, én eddig az inszemeknél max. egy napot maradtam otthon, vagy annyit sem. Most jelenleg főnököm sincs, így nem is tudom, kivel fogom megbeszélni, hogy itthon maradnék... Szóval egy csomó rendezetlen ügy van még.
Hú, bocs, ezt most jól rátokzúdítottam.

Te ikreket szeretnél? :) Vagy pont hogy nem? Én sokat gondolkoztam rajta, mondhatni mióta megismertem a férjem, azóta próbáltam lelkileg felkészülni az ikrekre. Sosem akartam igazán ikreket, de a férjem családjában volt egypetéjű, így mindig benne volt a pakliban. Legalábbis ezt hittem, tehát próbáltam elfogadni a lehetőségét. Aztán persze kiderült, hogy csak donorral lehet babánk és inszemmel vagy lombikkal, amik megint növelik az ikerterhesség kockázatát. Most már néha azt érzem, hogy lehet jobb lenne, ha rögtön két baba jönne... :) Persze közrejátszik az is, hogy lassan 4 éve várunk, ezalatt mások simán összehoznak két babát is... :lol:

Nati!
Ez a kiskutya projekt nagyon izgalmas! Jaj, annyira édesek tudnak lenni a picik! Remélem sikerül, és egy kutya-kismaminak is drukkolhatunk!
És tényleg mindjárt itt a kedd! REmélem ti is kezdhettek minél hamarabb!

Rodi!
Örülök, hogy végre megnyugodtál, a kisbabád tökéletes méretű, minden rendben lesz, és tényleg kezdj el gyermekdalokat tanulni! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Rodi,
bekerültem egy nagyon durva gimibe, ami utólag is sokkal durvább mint most munka mellett a fősuli, és egyszerűen napi 4-5 óránál nem lehetett többet aludni, mert megállás nélkül tanulni kellett hajnalig, 15 évesen :shock: :x Utána meg a pasizással meg bulizással is el voltam foglalva. :oops: Ez alatt a pár év alatt meg beborult a hormonháztartásom.

Csajok,

Budapesten nem ismertek véletlenül, nagyon megbízható, és olcsón dolgozó, házfelújítással foglalkozó szakit?
Szigetelés, alapvető kőművesmunka (egy kis vakolás, egy kis falazás), meszelés, némi ácsolás, ez kellene, áprilistól hétvégi alkalmakra.
Tulajdonképpen nem is kell szaki, mert nem kell szépségdíjas meló, csak masszív... szóval bárki, aki fogott már vakolókanalat a kezébe, meg bírja a nehéz fizikai melót...

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Hú, nem is vettem észre, hogy közben írtatok! Nem tudom, mostanában olyan figyelmetlen vagyok! :oops: Bocsi érte!

Nati!
Hát nagyon örülök, mert most ahogy jobban utánanéztem, ténylegesen holnap töltöm csak be a 6. hetet. Ezzel a számolással még nem nagyon vagyok tisztában, a lényeg, hogy pont 6 hete csinálták az inszemet! Nem tudom, ha már elkezdtem egy hetet, akkor már azon heti vagyok, vagy csak ha majd betöltöttem! :oops: Remélem értitek!
Navi köszönöm neked, hogy a másik dologban gondoltál rám, nagyon rendes vagy! Hálás vagyok érte!

Ja, én most éreztem, hogy egyedül lesz, de nem bánom, a lényeg, hogy novemberben egészségesen megszülessen! Aztán ripsz-ropsz összehozzuk a tesót is! ....remélem! :wink:

Nati! Én is szedtem méhpempőt, bár én csak ginzenges löttyel együtt tudtam venni. Igaz nem lett ütős mnyh-m, de nekem valahogy sosem volt az! Azért én is ajánlom mindenkinek!

Bumi!
Sajnálom, ezt a cisztás dolgot, de hidd el, majd a mensivel távozni fog! Nagyon szurkolok, hogy a legközelebbi vizsgálatkor minden rendben legyen!

Látom a kedd nagy nap lesz! Olyan jó, hogy ismét izgulhatunk és várhatjuk a jó híreket! Megindult a babásodás, és ez a topik nagyon hamar kihalásra lesz ítélve!

Majd számolj be Nati, hogy mennyire oda volt tőled apa, az új cuccokban! :oops: :lol:
Jaj, kiskutyák, azok olyan aranyosak!

Babicsek!
Nem tudom írtam-e már, de a Kaáliban már 7 mm-es mnyh-nál is már megcsinálják a lombikot! Úgyhogy már a 7 mm is jó, úgyhogy azzal is minden rendben lesz!

Ja, egyébként kaptam képet, majd ha apa hazajön, akkor felteszem, mert a gépem nincs összekötve a szkennerrel, viszont ő már lefotózta a telefonjával az uhus képet, hogy viszi be a mh-re mutogatni! Szóval majd azt a képet felrakom este ide!

rodina74
 
 


Bikfy!

Úgy főztem, hogy neked is bőven jusson paradicsomos káposzta, fasírttal. Szóval mire hazaérsz ott lesz az ajtó előtt. Jó étvágyat! :wink:

rodina74
 
 


Sziasztok,

most csak gyorsan:

Rodina,

nyugodj meg, Danika 6+2-n épp 4mm volt, aztán 7+3-n pedig 11 mm :wink:
És hát ha végig kihordtam volna bőven 4,5 kg feletti lett volna.
Úgyhogy nyugi :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Babicsek!
Szerintem is jó az a méhnyálkahártya vastagság, főleg, hogy még szerintem vastagodni is fog!

Eclipse!
Ez a középsuli nem hangzik túl jól, bár ha belegondolok, nekem annyival volt jobb, hogy kb. 8 óra alvásra azért jutott idő, de azon kívül tényleg csak a tanulás... Én azt rontottam el, hogy hazaértem, és olyan fáradt voltam, hogy aludtam kb. 3 órát, és aztán ültem le tanulni. Így hajnalig tanultam, és másnap persze elaludtam az órákon, meg hulla fáradtam értem haza, tehát aludtam mielőtt leültem tanulni. Ördögi kör. Sajnos azóta is pl. tuti jól el tudok aludni megbeszéléseken, és egyszerűen nem tudok ellene mit tenni. Hiába figyelek, egyszercsak kikapcsol az agyam... :twisted:
Sajnos szakembereket nem nagyon ismerek.

Rodi!
Szerintem az van a 6. hétben, aki már betöltötte az 5-et, de még nem töltötte be 6-at. Szóval pl. az 5+3 már a 6-hétben van... :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Nati,
nem is válaszoltam, szóval ma vagyunk 9+1-en. UH-n kereken 3 hete voltam, 6+1-en. Jövő kedden, 10. héten megyek reggel 7-re laborba, majd 9-re a védőnőhöz a kiskönyvemért. Április 6-án, 11. héten vissza az sztk-ba a terhesrendelésre. Remélem akkor megkapom az időpontot a 12. heti UH-ra, aztán egy darabig megint ne kelljen menni... teljesen természetes, és minimál vizsgálatos, háborítatlan várandósságra készülünk.
12. UH helyett fizetős kombinált tesztben még gondolkodom, mert AFP vizsgálatot elutasítom, mert megbízhatatlan kommunista csökevény vizsgálat, teljesen lutri, csak a kismamák paráztatására van, és más országokban már rég levették a palettáról.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Rodina! Dejó! Úgy örülök nektek!!!! :lol: :lol: :lol: Most végre megnyugodhatsz!!! :lol:

Mindenkit puszilok!
Nem panaszkodom, csak fetrengek délutánonként... édes szenvedés. :roll:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Ő, a mi drágánk:

Kép

rodina74
 
 


Rodi! Csodaszép!!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Rodina,

nagyon szép a babátok! :lol: Gratulálok hozzá!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Rodina: Gyönyörűséges képetek van! :)

Lányok köszönöm a bíztatásotokat. Én most annyira kivagyok. Fáj a fejem. Tegnap óta vacakul vagyok. Igazából nemtudom mi van, de fáradt vagyok nagyon.

Kép
babicsek
 
 


ÓÓÓ, ez esetleg szerencsét hoz? :shock:

Kép
babicsek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: