Új privát üzeneted érkezett!

Angel!
Persze, ezzel én is teljesen kiegyeznék. Ha meg nekiállna szaggatni engem, akkor tuti rövidre zárnám és is :x

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


ja igen, a napközbeni alvás sajna egyre kevesebb - de hát olyan érdekes a világ! :lol:

késő délelőtt azért majdnem mindig húz 1,5-2 órát, van, hogy háromnegyedet csak.
délutáni próbálkozásommal már kiröhög.
estefelé néha beájul a székében egy fél órára.
a lefektetések kezdenek közelharcba átmenni :x

persze most, rámcáfol és kb 2 óta alszik :shock:
ezé bírok itt pofázni most ennyit! :lol:

angel37
 
 


Én teljesen rácsukom már a szobája ajtaját, ficergésekre már nem ébredek :roll: Na meg ő sem a miénkre :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

 
 

Enyém már magyaráz, hogy felébredt, és mér' nem megyek már... de még csendesen nyomja :lol:
Na napközben én sem nagyon tudok itt csevegni... akkor szórakoztatok :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


szar alvó vagyok :roll:
de a mocort és sem hallom :wink: csak az eredményét, mikor kéz-láb kilóg a rácson, vagy úgy benyomja a fejét a sarokba, hogy már az a baj :roll: akkor menni és igazítani kell. esetek 80%-ában álmában sikerül :D

angel37
 
 


Na, megszántam.... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
kölkeink összebeszéltek! :lol:
már hallom a bébiőrőn a "bababababát", elvan magában, de néha kurjongat, hogy hé, fennvagyok! :lol:
bár ha nem sietek leoperálja a zsebest, ma pl. a zsákját bontogatta épp.

angel37
 
 


Az enyém most aludt el. Nálunk délelőtt van egy órás szunya, aztán egy fél óra, háromnegyed óra a babakocsiban, és ilyentájt még egy óra. És éjjel 3 körül ébred. Reggel meg 6-nál tovább nem alszik.

skrisz72
 
 


Sziasztok Anyukák!
Micsoda nyüzsgés van itt ma :P , gyerekeket szabadságra küldtétek :roll:

képek nagyon jók mindenkiről :lol:

nekem ma is baromira fáj a fejem :( front van, lesz?nemtom, lehet jót tenne az a bizonyos koktél, amit itt ugye senki nem iszik :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, szerintem jön a meleg!

skrisz72
 
 


Örülök, hogy azért sokatoknak bejött a mei tai. Most én is veszek egyet. Ma pl. elég nehéz volt a dolgom, mert három különböző helyre kellett mennem. Kocsiból ki, kocsiba be. Egyik helyre babakocsival mentünk be, a másikba hordozóval. Tele van a kocsim, tényleg csak a vezetőülésben nincs semmi babaholmi. A kengurut próbáltuk, de kényelmetlen nekem is és Dorkának is.

Ó, ezek a finom koktélok, amikről írtok, nyamiiiii! Ezer éve nem ittam alkoholt, gyakorlatilag a lombik alatt sem húztam le egy koktélt sem már a gyogyik miatt, meg inszemik alatt sem. Már nem is tudom, hány éve nem ittam egy fini koktélt.

Rani, ugye milyen keménynek kell lenni a teszveszen? És figyelni kell, hogy amikor már kevesebb mint 1 perc van hátra, akkor kell csapkodni, akkor lehet csak nyerni:)
A mei tai-t 2 hónapos kortól ajánlják aszem 2 éves korig (ez olvastam). A babanetes lány adja el az övét, én onnan veszek egyet. De amúgy a teszvesz is televan vele :wink:

Csajok, mindjárt jön az 500. oldal, jubilálunk!
Vendég
 


Micsoda nyüzsi. Enyémek irdatlan sokat aludtak ma, szerintem még nyomja őket a láz utolja, én meg loholtam a dolgaim után. Pasim még most jön hazafelé, az ikrek meg már kidőltek. Nem sokat láttak ma az apjukból. :?
vovanda
 
 


Vanda, nekem is ez a szívfájdalmam. Apját lassan meg sem ismeri a gyerek. :( Örülnék, ha kivenne egy hét szabit, és velünk lenne.

skrisz72
 
 


Picit homályos lett, de már nincs kedvem újrakezdeni :oops:
20+4:
Kép Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babaimado 2010.03.23 19:40-kor.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


fúúúúú jól kerekedik a kiscsaj :P

KépKép

Kép
keny
 
 


Számomra ilyesztőek lettek a képek. Én nem láttam, mekkora, csak amikor fotóztam. SZTEM FELPUFFADT A POCIM, MERT EZ HATALMAS :shock:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba !

Gyönyörű pocakod van :wink: :wink: :wink: :wink:
dalmácia
 
 


Baba,
nagyon aranyos pocóka! :D
és lesz még nagyobb is! :lol:
ja, a kép az én mobilos képeimnél nem homályosabb :wink:

nekem is elég nagy hasam volt sztem, és épp pirosban készült pár kép huszonhetesen, mint most rólad :wink: néha én is elhűltem, hogy ez én vagyok! :shock:

Krisz,
nem irígyellek a napirend miatt :roll: hátha Eszti most már valamikor beáll a hosszabb éjszakákra.
és még apa is keveset van :?
bár mi apánk is sokszor jön későn, de fürdésre azért igyekszik.

angel37
 
 


Semmi puffasztót nem ettem, mégis majd szétszakadt az este a pocim. :roll:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim, jaj de széééép!!! Csinálja magának a helyet a kiscsaj!

Angel, most, hogy leírtam a menetrendet, kiscsajom reggel fél 5-ig aludt, evett, és még alszik most is. Nem értem én ezt a lyányt... :wink:

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Olvastam, pusz Mindenkinek!

Lencsém beteg :cry: 39.2 volt este, nap közben 2x mindent kihányt, tejem alig, úgyhogy kamillateát nyomattunk az éjjel a panadol suspenzió nyomókájából, mert ugyen nem cumizik :( - hál'Istennek, ebből sikerült beleadagolni kicsit...Majd jövök!!!

tillidian
 
 


Most jókislányt játszik Esztike. Tegnap megmutattam Apának a támadós képeket, mert a "vérnyulast"akárhányszor megnézem, majd megszakadok a nevetéstől. Apa is dőlt a röhögéstől, hogy milyen jófej a kiscsajod.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok Lányok,
csak gyors bekukk

Baba,
szépen gömbölyödsz :)

Till,
Lencsinek jobbulást!

Lányok mit tegyek? Tegnap este óta szédülök, fáj a gyomrom, volt rókázás is. Lefejtem a tejcsit és kiöntöttem, nehogy a Bébibogyóknak átadjak vmi nyavaját. Szédülés maradt mára is meg a gyomorfájás. Vajon mi a szösz lehet? Lefejt tejet most is köntsem? Ha van vmi javaslat szívesen fogadnám. Köszi

pusszantás mindenkinek

KépKép
tobi
 
 


Hú, Tobikám, én nem tudok segíteni, de jobbulást. Doki, védőnő esetleg?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Tobi, passz... :roll:

Tilli, Lencsilánynak jobbulást!

Baba, örülök, hogy Eszti nevetést visz az életetekbe! :D Tudja magát produkálni, ha van kedve hozzá. :lol:

Tegnap szadianyut játszottam. Elvettem a kedvenc játékát, és messzebbre tettem tőle, hogy kússzon. És kúúúúszik! 8) Még nem egy Rambo, de azért alakul. :wink:

skrisz72
 
 


Tobi,
a tejet jobb, hogy nem adtad nekik.
szédülésre még volna tippem, hogy vérszegénység, kimerültség, de a róka :roll:
nem ettél valami olyat? eszel amúgy rendesen?

azért jó, hogy látunk itt! :wink: jobbulást!! puszilom a csajokat!

Tilli,
Lencsi szegény :? neki is jobbulást!

Krisz,
8)
itten este 9-től 7-ig volt most alvás, és most egy fél órája újra le tudtam tenni, ki tudja meddig húzza :wink:
eddig jól viselkedik a kis szülinapos :D továbbra is megtartjuk! :lol:

angel37
 
 


Angel, téééényleg!!! Isten éltesse sokáig kis Diókát!

skrisz72
 
 


Angel,

Boldog Szülinapot Diókának!!!!!!!!! :P

KépKép
tobi
 
 


Jajj, Istenem! Már szülinap??,!! Sok boldogságot a kis drágának!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Tobi!
Nekem volt erős hányásos hányingeres bajom, láz nélkül és akkor aszondta orvosom , védőnőm egyetértésben, hogy Littinek semmi baja nem lehet "tőlem", lehet szoptatni. A lényeg ha enni nem is bírok, rengetek folyadék. Nem volt gond tényleg.

Till!
Lencsikének jobbulást. :cry:

Baba!
Tényleg nagyon szépen nő ez a pocaklakó. ! :)

Twist!
8 hónapos baba sztem elvileg átalussza az éjszakát, de Litti nagyon kivétel. Még háromszor szopizik éjszaka.
Ő fél kilnec tájban alszik el és fél hét körül kel. Tényleg nem "Minta alvó", tegnap pl. felkelt 10kor, Kettőkor, négykor is szopizni.
Kiskádban fürdik, de mi is el akarjuk kezdeni a nagykádazást, de nekünk is hagyományos kádunk van, abban nem tud úgy forgolódni, mint mondjuk kis Zé.
Litti mai napig csak háton alszik, pedig eléggé bukós volt. Nem volt belőle baj, de a légzésfigyelő alatta van. Mondjuk ő hanyatt fekve is ügyesen kipréselte a szájából a bukit, ezt többször is tapasztaltam.

Én le vagyok törve mint a bili füle. Ma voltunk doki néninél, és a váróban láttam egy kisfiút, aki 9 hós volt úgy felállt mint a sicc. Én meg itt örülök Litti milyen szépen egyenes háttal ül, dr. nő közölte az nem nagy szám, fel tud már ülni? Védőnő meg kifejtette, bár kedvesen, hogy azért már illene többet mozogjon Litti. :( Most mit csináljak ha olyan kis okos, hogy ha valami nincs elérhető közelségben, akkor már nem is kell neki? Én eddig úgy voltam vele, hogy nem baj az ha lustácska, pár hét ide vagy oda, de most úgy elkenődtemm. :cry:

Vandus, Niko, Skrisz!
Videók, képek nagyon aranyosak!

Alváskérdésben én is szólnék, de majd máskor, le vagyok törve mint a bili füle.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Most látom az utolsó mondatom ( amit törlésre szántam ) megmaradt. Mindegy, megszoktátok már gyis, hogy olykor össze-vissza írok. :oops:

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Angel!
KókuszDiódnak nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!

Tobi!
Szoptass nyugodtan, nem lesz bajuk. Illetve ha el akarják kapni, akkor a fejed tetejére is állhatsz sajnos... Igyál sokat, hányingerre B6 mehet.

Kat!
Hogy jó magyarul mondjam: SZARD LE őket. Ne tördődj semmivel és senkivel. Ha nem csal a memóriám, Litti elég nagy baba. Ők meg általában picit lustábbak. Nekem Balu mindent később csinált, mint a kortársak, mai napig ilyen. Ő is elég nagy volt és lusti. Az ikrek meg ugye törpék, tepernek, mint a csík. Minden baba más. És röhögök: velünk az volt eddig a baj, hogy nem szép, egyenes háttal ülnek... :lol: Szóval ne törődj vele, neked mindenképp ő a legszuperebb-legszebb, a többi meg nem számít!
vovanda
 
 


Sziasztok!

Micsoda nyüzsi!!!! :lol:

Tilli Lencsit nagyonsajnálom hamar jó bulást kívánok neki!

Baba nagyon cuki a pocid!! :wink:

Angel Diókának hatamas gratula Sok Boldog Szülinapot a gyönyörűségnek!!! :D

Tobi igen ha jól tudom van sajna most egy ilyen járvány!
Mielöbbi gyógyulást!

Keny tuti jön a meleg azért fáj a fejed! :(

Twist te meik MT veszed?

Lányok meiket érdemes, mert ahogy látom nem egy féle van csak!
Keresztpántos, hagyomásnyos, karcsúsított! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


még mindig alszik :wink:

köszönjük, Krisz, Tobi, Baba, Vanda! :lol:
bizony már egy éve... :D ilyenkor már sejthető volt, hogy nincs megállás, jön... :roll:

Katerina,
el ne kenődj túlságosan :wink: nem vagytok lemaradva egyáltalán! sztem is ráér még az állással. nem tökegyformák a babák. kisebb méretű babák tényleg fürgébbek.
8 hósan ül, kúszik, bőven jó.
mondjuk ha ülteted, az nem szerencsés, azt ne, magától üljön fel.
előbb-utóbb unalmában vagy mérgében megindul a tárgyak után :lol: tedd a dolgokat köré, de ne a keze ügyébe.

angel37
 
 


Kat, az én lányom is mindjárt 8 hónapos, és nem tud felülni. És mászni sem. Tegnap kúszott 20 centit. Ennyi. Most hova sürgessem? Majd szépen a saját tempójában megcsinál mindent, amit kell. Éjjel pedig ő is felébred egyszer enni. Nem alussza végig az éjszakát. Ha elfogadja Litti a cumisüveget, akkor vegyél neki Milupa Jó éjszakát tápszert. Este etesd meg azzal, hátha nem kell annyiszor felkelni szoptatni. Elvileg töményebb, mint az anyatej. Az én Esztikém 210-240 ml-t megiszik belőle este, és mégis felkel az éjszaka közepén enni. Majd csak leszokik róla.... :roll:
Ezért igazán ne legyél letört!

skrisz72
 
 


Lányok a TeszVeszen ezt találtam!

http://www.teszvesz.hu/item969708548_al ... ujult.html

Lois neked milyen van?
Itt azt írja, hogy 3-om hónapos kortól!?
Ja és hogy nincs párnás fejtámasz!
(az fontos?)

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani,
neked is köszi! :)

amíg nem tartja a fejét, addig fontos a fejtámasz. kb 3hós korára már tudja.

na, fenn van a szülinapos, kezdődik a duma, hallom már szerel! :lol:

angel37
 
 


angel37 írta:Rani,
neked is köszi! :)

amíg nem tartja a fejét, addig fontos a fejtámasz. kb 3hós korára már tudja.

na, fenn van a szülinapos, kezdődik a duma, hallom már szerel! :lol:


Angel Milán nagyon ügyi és simán tartja a fejét!
(na jó még azért nem 100-as!)
Jó akkor olyat rendelek aminek van fejtámasza is!

Köszi!

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok Lánykák!

öööö...szörnyen pironkodom, mert nagyon régen voltam...-olvasni olvastam hébe-hóba, de írásra már nem futotta... :oops:

..ezer éve ígértem Krisznek egy HT mikor-mit táblázatot, meg recepteket végre összeszedtem, de nem tudok bemenni a közösbe.Tényleg ritkán jöttem, és megértem, ha kivettetek, de nagyon sajnálom, mert a képeket mindig nézegettem.:)
Ha esetleg más-pl technikai oka volt a jelszóváltásnak...
írna nekem valaki egy privit?

Köszönöm, Cupp Mindenkinek!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Lányok,
köszönöm a válaszokat!!!! Odaadtam nekik a reggel lefejt tejcsit, délután meg szopizunk.

KépKép
tobi
 
 


Viktu írok privit!

Kép

Kép
raniko
 
 


Dióbabának nagyon boldog első szülinapot kívánok! :D
Vendég
 


Gyönyörű kis harcos Diókát Isten éltesse, boldog szülinapot!!!! :D

Kat,
magasról tegyél rá!!!!!! Litti szép, fejlett baba, MAJD feláll, ha itt lesz az ideje!!!!!

tillidian
 
 


Diána!
ISTEN ÉLTESSEN AZ ELSŐ SZÜLETÉSNAPODON!!!!!!!!!!

KépKép

Kép
keny
 
 


Bella, Tilli, Keny,
köszönjük!! :D :D

közben voltunk szülinapi vásárolni a Tescoban, beszereztem pár dolgot a szombati icipici ünneplésre - ééén :roll: , aki azt mondtam, minek, úgyse értékeli :oops: de most beindultam 8)

Viktu,
ááá, én meg miattad pironkodom :oops: :oops:
írtam privit pár napja( vagy hete?) :wink:

Rani,
pontosítok: tarthatja már hamarabb :) , de ha 3.hóig nem tartja, az gond. és amíg nem tökéletes, kell a támasz :wink:
rémületes dolgokat szoktam látni utcán :shock: de tudjátok, nekem az ilyesmi a vesszőparipám :roll:


szülinaposom tévedésben van, azt hiszi őneki kell ajándékozni: megint alszik :lol:

angel37
 
 


Krisz, annyira egyformán működnek a kislányaink:)) Az enyém is hatalmasat aludt éjszaka, csak reggel kelt fel. Azaz végre végigaludta az éjszakát. Egyszerre szoktak hisztisek is lenni. Biztos azért van ez, mert közel lakunk egymáshoz, ugyanazok a légköri hatások érnek.:)))) :wink:

Baba, nagyon szép a pocód, tényleg lesz még nagyobb is. :)

Vanda, megkaptam, köszi szépen, csodálatos.))))))))))))))) Millió puszi neked érte!!!

Ma gyakoroltunk a mei tai-ra: kenguruba tettem a minimanót. Most egész sokáig bírta, nézelődött. Aztán csak kifeszítette magát, hidat csinált és ki kellett venni. Pedig nekem nagyon tecc a kenguruzás is. mindkét kezem szabad volt és olyan jó volt ölelgetni a kicsajt:)
Vendég
 


Ma sem jött meg a levél :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babám,
:?
ha baj lenne, arról már biztosan tudnál, azt nem bíznák a postára!

angel37
 
 


Dianának nagyon boldog első szülinapot kívánok!

Szinti,Fruzsi és a pici Hanna Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


Katerina, az nem baj, ha nem mintaalvó a babád szerintem. Majd kialakul a saját tempójában. Nálunk meg az a baj, hogy velünk alszik el Dorka és van, hogy egész éjjel ott is marad. A kiságyában nem tud elaludni. Azaz, ma el tudott aludni, kész csoda volt Litti ügyes, hogy háton is kinyomta a szájából a bukást Dorka is ilyen. Hallottam, hogy fekszik az ágyában és buggyan valami. Rohantam be „menteni”, de nem kellett, mivel szépen kinyomta a cuccot a kiscsaj, az egész füle, haja is olyan lett, de nem baj, csak az a lényeg, hogy ne fulladjon meg a tejcsitől.
öööö…. én úgy tudom, hogy csak 1 évesen kell tudni felállni, járni….. nem?

Angel, nagyon boldog és gyönyörű első szülinapot kívánok Diókának!

Raniko, hát én azt a mei tai-t veszem, amit a babanetes fórumtársam elad nekem. Többféle is van? Nekem arra kellene, hogy elöl hordjam a babát, mint a kenguruban.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: