Új privát üzeneted érkezett!

Hahó!sehol senki egész délután?
Heni mi volt a dokinál?gyere mesélj nagyon várjuk!
bocs lányok,hogy ilyen későn,de nincs is erőm most írni csak gyors bekukkra jöttem,hogy mi volt Henive,de semmit nem írt. :roll:
remélem nincs semmi gond!reggel jövök!
puszi
Vendég
 


Jó reggelt!

Csak egy gyors bekukk, mert megyek kényeztető masszázsra! :lol:
Már alig várom.
Tegnap rettenetesen fájt a méhem. Nem a petefészkem, hanem kimondottan az alhasam. Mintha kést döfködnének bele. Iszonyat szar volt. Nem is tudtam, hogy mi lesz így este a 18-sal. De minden rendben volt, sőt utána el is múlt a nyílalás. Érdekes nem? :shock: :wink: Azt már hallottam, hogy a szex jó mensis görcsökre, mert lazítja a méh izomzatát. Ez bejött! :wink: :oops:

Majd délután jövök.

Henne:
Várunk, hogy mit mondott a doki.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


sziasztok, lányok!

hát, tegnap még korán mentem dokihoz, nem láttunk semmit.:(
Azt mondta, még korai lenne látni is valamit. Kaptam utrot, mrg vitaminokat. Egy hét múlva megyek vissza. Addig mondta, ne idegeskedjek, és próbáljak pihenni. Amit látott, az egy megvastagodott méhnyálkahártya, ami azt mondta, valószínűleg terhességre utal.:)
hát, msot várom a jövőhetet..
henne
 
 

 
 

Henne: igen, ilyenkor én is úgy tudom h még nem lehet látni semmit!
úgy emlékszem h a húgom is kb. 8-9 hetes volt amikor ment és akkor már látható volt, de akkor is azt mondták neki h nagyon vigyázzon magára!!! Tégy így Te is!!!! minden rendben lesz!!!

Kép
csicsiy
 
 


Hát mi lesz így csajok a munkahelyekkel? remélem mindegyikünk megússza!!!

Tyuntyi: remélem most sikerül nektek!!!!

Kép
csicsiy
 
 


Én most elkezdtem egy kicsit fogyózni mert úgy érzem kell!! ha kb. 5 kg-ot leadnék, az is jó lenne!
Szénhidrátmentessel próbálkozom, ez már egyszer bejött és simán lefogytam 12-kg-ot! és persze csak ásványvizet iszok sokat, de reggel egy kávét azért benyomok, de ennyi kell!!!

majd gyertek!

Kép
csicsiy
 
 


Sziaztok...

Kriszti: Hát ezt jól tudod, foglamam nincs, hogy mikorra nem várjam....
De érzzem, hogy löttek ennek a hónapnak is, basszus... :? :oops:
és egyre jobben érzzem páromon is, hogy nem tetszik neki ez a kényszer szex-hónap közepén vagy mikor p.é van-.Mert persze karja Ő is de akkor amikor ő kívánja :? Rádásul most melohelye is, :?
Kész vagyok, megvagyok lőve...
Tegnap jöttem-mentem a barinőmmel aki 30 hetes Tök jól nézz ki Este 7 re értem haza...
Apival a helyzet változatlan nem tudja mit csináljon
Mert ahol melozzik a futár cégnél a főnöke (Gabi), azt ájánlotta fel, hogy tudd neki bíztosítani egy helyett egy másik alvállalkozói cégnél, de ki garantálja, hogy ők is kifizetik-e majd a páromat???
mert most is egy alvállalkozónál van(Zoliéknál)-ők nem fizetik ki, mert állítólag a Gabi nem utal pénzt...Csak nekünk az a célunk, hogy hozzá kerüljön be a céghez, mit alkalmazott!!!
Ezek vannak....
csip-csip18
 
 


Heni akkkor te még nem lehetsz 6 hetes,mert akkor már petezsákot kellett volna látni!lehet,hogy később fogant! :wink: de ez időben kiderül úgy is! :wink: vigyázz magatokra!

Csip remélem,hogy párodnak hamar megoldódik ez a meló ügy!lehet,hogy tényleg nem alválalkozóhoz kellene mennie.egy picit próbáljatok meg lazulni,mert olyan feszültség lehet most bennetek! :roll:

Tyuntyi,kényeztető masszász?! :roll: :D hát te tudod ám mi kell! :P

Csicsiy tesód hány hetes?vagy már meg i szült?kisfiút vár ugye jól emlékszem?

puszi mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Tyuntyi
masszázsért irígy! De jó neked!

Henne
sajnálom, hogy nem láttátok a picit, de a lényeg, hogy nincs baj :wink:

Csip
drukkolok párodnak, hogy sikerüljön vmi jó munka!

Munkahelyekhez visszatérve, nekünk szerencsénk volt, vagyis páromnak, hogy lett ez a meló, mert innen mennie kell. Már egy éve folyamatosan küldik el az embereket, és hát eddig megúszta. Most már neki is menni kell....
Vendég
 


Hol vagytok csajok???Többiek???
csip-csip18
 
 


Biztos mindenki élvezi a jó időt :wink:
Vendég
 


Az tuti :D

Amúgy nem is említettem, hogy Én egész nap, már reggel óta émelygek és hányingerem van...De nem fűzök hozzá sok reményt, mert volt már ilyen hónap...És nem úgy végződött, ahogy jó lett volna 8)
csip-csip18
 
 


Csajok segítsetek mondjatok már nekem olyan ételeket vagyis vendég váró falatokat ami gyorsan pillatok alatt megvan
Fincsi is :D

Köszi holnap ünnepeljük a Szülinapomat és a lakást, és nem akkarok 15 emberre meleg menűt csinálni :oops:
csip-csip18
 
 


Basszus annyian jöttek, hogy az csak na :twisted:
Közben hívott a párom, hogy na hol tartok, mikorra nem várjuk...És, hogy "Ez annyira izgi"-mondja nekem és közben kuncogott :lol: :lol: :lol:
De tényleg most Én mikorra ne várjam, ha idáig mindig kitolódott???
csip-csip18
 
 


Csip
nehéz ügy, főleg hogy most neked is szórakozott a mensi. Hanyadik napon vagy?
Süti: pl kókuszgolyó, vagy sport szelet
Ha nem sütit akarsz, akkor pl fasírtgolyók, miniszendvics.
Vendég
 


Köszi Én is pont arra gondoltam mini szedvics :D fasírt golyók :D

Ma vagyok a 30 napon :roll:
csip-csip18
 
 


Kellemes Hétvégét Mindenkinek!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Csip szerintem is a mini szenyók az jó,nem macerás.sütiben is egyetértek a kókuszgolyóval,hamar megvan,csak bekell gyórni.
jó bulizást!hát a menszid nem tudom mikor nem kellene megjönnie.de szerintem még ne tesztelj.van valami tüneted?cicifeszülés?has puffadás?
még hányingered nem lehetne,ez valami más lesz!
aranyos párod,de azért amikor kell,ne aludjon! :lol: na jó nem viccelődök.
csajok én a hétvégén nem leszek!remélem hétfőn jó hírekre jövök :roll:
valaki tesztel mostanában?
na megyek is!jó pihenést!
puszi
Vendég
 


Gabóó: pontosan nemtom tesóm hány hetes, de március végén lesz 6 hónapos úgy tudom! és képzeljétek, már tuti h császár lesz, mert neki kiskora óta elég rossz a szeme, szemüveget visel, és nagyon vékony a retinája! a szemészorvos pedig írt egy papírt amiben a császárt javasolja, mert azt mondta h nem lehet kockáztatni mert leválhat a retina és az elég nagy baj! szóval tuti h június végén már meglesz a baba, mert július 1-re van kiírva!

Csip: mikor volt pontosan az a pár nap amikor tüszőrepedésed volt? írtad h leszakadt a derekad, rá kb. a 14. nap az mikor van?
Jó bulizást nektek!!!

A mi hónapunknak tuti lőttek, de most inkább a fogyókúrára figyelek, és majd utána lehet könnyebb is lesz!

Jó hétvégét mindenkinek, nagyon szép idő van és sajna holnap dolgozom! :cry:

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok!

CSip
sztem a jövő héten még ne tesztelj, utána már igen :wink:
Majd mesélj a buliról!
Jó szórakozást!

Gabó
én biztos nem tesztelek...

CSicsiy
fogyihoz kitartást! Mennyit szeretnél fogyni?
Vendég
 


Andi: ha már 5 kg lemegy, az jó, csakhát tapasztalat h az elején csak a víz távozik, az is lehet már 2 kg is! amúgy 5-10 kg-t szeretnék fogyni!

Csip: majd gyere és mesélj milyen volt a buli! szerintem is 28-29-e körül tesztelj!

Jó pihit még mára, én melózom!

Kép
csicsiy
 
 


Csatlakozom Csicsy-hez, mert ma én is melózom,meg ömlik az esö :cry: Meg párom hajnalban jött haza :evil: :evil: A hülye haverjával volt...egy-két sör....persze :shock: :shock: :x :twisted:
Na mindegy,majd lenyugszok a melóhelyen!
Csip-csip aztáb bulizzatok nagyot ám!!!!Gondolunk Rád!!! :D
Vendég
 


a táblázat...
TÀBLÀZAT 2010.03.21
Vendég
 


Sziasztok!
elkösszöni jöttem :cry:
jövőhéten költöznünk,sajnos nem indult be a vállalkozásunk és nagyon levitt minket a padlóalá,ugyhogy most csak úgy usszuk meg ha hazaköltözünk anyósékhoz.ugyhogy most a baba projekt is szünetel,és sajnos ott nincs net sem.nem tudom mikor fogok tudni jönni legközelebb.de nem mostanában :cry:
szurkolok mindenkinek,hogy mire jvök mindenki babás legyen!
puszi!sziasztok Gabi
Vendég
 


Sziasztok!

Csicsiy, Chrissy
kitartást a melóhoz!

Gabó
sajnálom, hogy így alakult az életetek, de várunk vissza, remélem, te is babás leszel, mire legközelebb jössz :wink:
Minden jót addig is!

Itt gyönyörű idő van, ültettünk meggyfát, szedret, és elduggattam a fokhagymát :D Meg anyóstól kaptunk petúniát.
Az embernek már attól jobb kedve van, ha jó az idő :D
Vendég
 


Sziasztok!

Először is köszönöm szépen mindannyiótoknak a részvétet. Nagyon aranyosak vagytok, azóta már én is picit összeszedtem magam, és anyukám is jobban van!

Gabóó
Nagyon sajnálom, hogy nem jösz egy ideig hozzánk. :( Azért írom így, mert remélem, amint lehetőséged nyílik rá, bekukkantasz, és mesélsz magadról. Szívből kívánom, hogy mihamarabb összejöjjön a baba!! Minden szépet és jót kívánok Nektek!!

Henne
HOgy vagy? Remélem semmi gond. Vigyázz nagyon Magatokra! Azért írtam én is, hogy reméljük fog valamit a doki látni, mert előfordulhat, hogy később fogant a babó, és ilyen korán még nem látható.
Jövő héten mikor mész dokihoz? Nagyon izgulok, és sokat gondolok ám Rád/Rátok! Annyira jó, hogy végre sikerült!
Bárcsak mi is folytatnánk a sort! :wink:

Csip-csip
Hogy telt a szombat? Jól sikerült a buli? Végül milyen kajcsit csináltál? Majd gyere és mesélj!

Csicsy
Neked kitartást a fogyáshoz! Szénhidrátmentes diétával 12 kg-ot fogyni nem semmi!
Én is most kezdtem el tornázni esténként vacsi helyett. Máris jobban érzem magam. Ha pedig megéhezem este, gyümölcsöt eszem.
Muszáj, baba miatt is, meg hát jön a jóidő :wink:

Tyuntyi
Milyen volt a masszázs? A sok munka után megérdemelted!

Basszus itthon nem tudom megnyitni a táblázatot, és nem tudom ki hol tart. De holnap bepótolom.

Hkitty
Párod mikor is kezd az új munkahelyén? Te találtál már valamit? Bár gondolom nem olyan könnyű.
Milyen igazad van. EGy kis jó idő, napsütés, és az embernek megjön az életkedve. A kertészkedés pedig a léleknek is jót tesz. Így legalább el tudja az ember terelni a gondolatait, többet leszünk a kinti levegőn, többet lehet tenni venni, és nem a teherbeesésen agyalunk.

Így remélem mihamarabb összejön mindenkinek a várva várt baba!

Chrissyke
Ne mérgelődj a Párodon. Ha neki erre van szüksége, nem fogod tudni lebeszélni róla mindaddig sajna, amíg magától rá nem jön.
Ne mérgelődj csajszi!

Nálunk hétvégén punnyadás volt, meg aztán gyúrúnk az előttünk álló hetekre. :wink:
Nagyon szeretnénk ha sikerülne most már, így igyekszünk kétnaponta együtt lenni. Ha októberben össze tudtuk hozni (igaz akkor sajna nem maradt meg babó), akkor most már ideje lenne ha tényleg sikerülne.


Szép estét mindenkinek!



durcipok
 
 


sziasztok, lányok!

csipcsip: hogy sikerült a buli?

köszi lányok az aggódást.:) AZ az igazság, egész hétvégén pihentem, kérte a dokim. Émelygés hol van hol nincs. Időnként fáj a hasam, de ha veszek be magnéziumot, elmúlik. MOst csütörötökön megyek dokihoz.:) Azóta már én is rájöttem, hogy korán voltam dokinál. Viszont kaptam utrot, és azóta egy szem barna sincs.:) kopp-kopp.:) a melleim most kezdenek nagyon bedurranni. én még éjszaka nem kelek fel sokat pisilni, mint mások. Inkább nappal.:)
Ma újra dolgozom, megpróbálom magam nem felhúzni a munkámban.
gyertek, és meséljetek!:)

puszi
henne
 
 


Csip: boldogságos születésnapot kívánok Neked!!!!!!!!!!!!!!

Gabóó: hát ez nem jó hír, de reméljük hamar rendeződnek a dolgok és nem kell sokáig halasztani a dolgot!!!!

Henne: próbálj nem idegeskedni, de állítólag ilyenkor a hormonok is védik a kismamát és nem olyan könnyű az idegeskedés!!

Durcipok: örülök h jöttél és sok sikert ehhez a hónaphoz! igen, nektek egyszer már sikerült, ez a tudat azért jó, mert tudod h sikerülhet!!!!!! :lol:

Kép
csicsiy
 
 


Csip-csip elöször is NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT NEKED!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Be akartam szúrni ide valamit, de elúszott... :twisted: De a lényeg az elsö sorban van :P
Milyen volt a hétvége mesélj!

Henne tényleg nagyon vigyázz magadra, illetve magatokra!A csütörtöki doki biztosan érdekes lesz szerintem....fel sem tudom fogni milyen érzés lehet majd meglátni uh-n, illetve hallani a szívhangot :P
A munkahelyen meg próbáld bevenni a "leszarom tablettát" :D A családnak elmondtátok már, vagy inkább vártok vele?

Durcipok hajrá a "rágyúráshoz" :lol: Akkor még jó is volt ez a hétvégi kis punnyadás. Akkor a párod is rajta van az ügyön, ha jól vettem ki soraidból...az tök jó!! :P

Gabóó, sajnálom ami veletek történt, de hidd el talpr álltok és minden jól fog alakulni. EGy biztos, itt a helyed, bármikor is nézel vissza, mi itt leszünk és várunk :P

Hkitty itt is mától már jó idö van, szép napsütéses reggelre keltem fel, épp a kávémat iszogatom itt közben..ugyhogy ma biciklivel megyek melózni az már 100% 8)

Csicsy gondoltam Rád tegnap mikor én is melóztam.... :wink: Még az volt a szerencsém tegnap, hogy a kolléganöm, aki délelött dolgozott, teltháza volt, iszonyat sok ember, így délután nekem kb feleannyi csak :lol: De gondolom ma, most jobb idö van... :?

Pinkiné veled mizu?

Nálunk semmi különös, a szokásos partizós hétvége volt a páromnak, tegnap egész nap punnyadt itthon, még jó hogy dolgoztm és nem kellett asszisztálnom a másnaposságához. Este sem szóltam hozzá, ma reggel 5kor ment el dolgozni, adott puszit meg minden, de én továbbra is nagyon haragszom rá.Elég csúnyát beszólt szombaton, amikor megkédeztem, hogy muszáj ezzel az alakkal elmenned, mert abból nem két sör lesz.....Ja, aztán azt kaptam meg, hogy fogadjam el, hogy ez a srác a barátja, punk tum..ezen nem fogok tudni változtatni :? :? Na gondolhatjátok hogy berágtam erre...Azaz, hogy kéne egy hatalmasat beszélgetnünk, mert nem jó irányba megy a kapcsolatunk...és ha ez így folytatódik....
A gyerek téma nálam most szóba sem jöhet, mardok itt veletek mindenképp...nem mintha azon kellene aggódnom, hogyterhes leszek :lol: De a páromnak változtatnia kell az életvitelén,mert a leendö gyerekemnek nem ilyen apa kell, mint ahogy ö most az utóbbi idöben viselkedik :cry: :cry:

Na jól kipanaszkodtam magm megint :? :?
Vendég
 


Vendég
 


Szaisztoki....

Köszönöm szépen naon arik vagytok :lol: :lol: :lol: :lol:

Gabóó: sajnálom, de ennyire elúsztatok???

Kriszti: jó lenne, ha a párod kicsit szhez térne már!!!!

Hkitty: Ügyi voltál :D

Durcipók: Hajrá!!!!!!!!!!!!!

Henne: Várunk ám a doki után már nagyon:D már csak 3 nap :D

Csicsy: Nem semmi a tesód, és a szemészet, ennyire komoly???

Pinkiné: Melo megy még???

Tyuntyi: Hogy telt a hétvégéd???

Szép napot!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Nálam: Szombaton vásároltunk, takarítás...
Vasárnap ott volt az egész család...
Menű végül mini szedvics volt, no meg körözött, tatár és kukorica saláta ezek voltak....Meg süti...

Aztán a párom tartot köszöntöt, lakás...nagyon ügyi volt :D
és kaptak egy egy üveg pezstit...és és és Apósom zokogot :shock: :shock: :shock: hát nem kell mondjam Én is :lol: :shock:
Olyan édik voltak!!!
Szóval jó este volt!!!
Ennyi :D

Ma meg megyek Apával vacsorázni :D :D :D
csip-csip18
 
 


Csajok Én most vettem észre, hogy barnázzok :oops: :cry: :oops:
Juj ebből menzi lesz :cry:
csip-csip18
 
 


Berakom a diagramámat, hátha valaki tudd valami okosat :)

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 16000_.png
csip-csip18
 
 


Csip-csip hát hömérséklet nélkül nem igazán tudok sokat mondani....de addig még nincs rendes mensi, addig a remény hal meg utoljára :P

Dejóóó nektek, menjetek is vacsizni, jól teszitek!!! :lol: :wink:
Vendég
 


http://www.wunschkinder.net/forum/zanze ... 5/nummer=4
Ez meg az én görbim lenne. :? :?

Fogalmam sincs mikor kell megjönnie, a ciklus.hu-n ugyaezen a görbén máshová tette a p.éd, mint a német oldal. Viszont szerintem is a 25-26. nap körül volt p.ém, akkor kezdett el emelkedik egy picit a hö...ugyhogy szerintem vasárnapra nemvárom.DE iszonyat sok krémes folyásom van...pedig semmi fertözés semmi, pusztán nagyon sok van :? :shock: Már kicsit fura érzés..... AZt olvastam, hogy peteérés után 1 héttel mindenkinek van ilyen, csakhogy nálam meg száraz idöszak nem volt ebben a ciklusban :shock:
Vendég
 


Most beszéltem a párommal és énekelte a Boldog Születésnapot :D
Mondtam neki, hogy barnázzom, egy kicsit elkeseredett...és mondta, hogy nincs akkor kis Bende???Hát mondom nincs!!!Erre mondta nekem, hogy nem baj anyukám, most már túl vagyunk a bulikon az avatón, nem lesz stressz körülöttünk!!!Leszokom a cigiről, és ezerrel rágyúrunk a kis Bendére!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


Csip :D

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Durci
jún.-ban kezd, nyáron nyelvórák lesznek, és szept. megy ki. Ez így pont jól jött ki, mert máj. végéig van az itteni helyen szerződése :wink:
Remélem, a gyúrásnak meg lesz az eredménye :wink:

Chrissy
sajnálom, hogy párod megint kirúgott a hámból. Nálunk ilyen nincs, már hogy elmegy hazulról bulizni, inkább ide jönnek hozzánk a barátai és itt isznak. Na ez sem jobb, de szerencsére nem sűrűn van ilyen.

Henne
pihenj amennyit tudsz, másokkal ne törődj! A baba most a legfontosabb!

Csip
párod aranyos, enyém is leszokhatna már a cigiről :roll: De örülök, hogy így gondolja! Akkor hajrá, használd ki! :lol:
Vendég
 


Hkitty: köszönöm :D
csip-csip18
 
 


Sziasztok Csajok!

Csip-csip:
Szép napra ébredtünk! Nagyon boldog születésnapot kívánok neked! :lol:
A barnázásnak nem örülök, bár még bármi lehet belőle. A diagramoddal kapcsolatban annyit tudok mondani, hogy ugye kb. 14 nap a pé utáni luteális fázis, kezdj el visszafelé számolni, s nézd meg, hogy kb. abban az időben, voltatok-e együtt, próbálj meg emlékezni, hogy esetleg milyen volt a nyákod, stb... Talán így ki lehet következtetni, hogy kell még várnod vagy sem a nem vártig. Érted mit akarok mondani? A párod hozzáállása szuper, lehet, hgoy tényleg egy kis nyugalom kellett neki! Mindent bele!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Hkitty:
Ha jól értem a párod külföldre menne melózni? Vagy én nme olvastam jól vmit?

Gabóó:
Nagyon sajnálom, ami veletek történt. Remélem, amint lesz alkalmad, meglátogatsz bennünket.

Csicsiy:
Már meg akartam kérdezni, hogy a fogyókúrád miből áll, Miket lehet enni és miket nem? Engem nagyon érdekelne a dolog, pláne azok után, hogy ennyit fogytál tőle! A másik pedig, hgoy miből gondolod, hogy ez a ciklus elúszott

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Durcipók.
Nagyon drukkolok nektek ebben a hónapban! Reméljük összejön most nektek. El sem tudom képzelni, hogy milyen rossz lehet, mikor látod a pozi tesztet, s utána mégsem elsz baba. Le a kalappal előtted és Henne előtt is, hogy tovább tudtaok lépni.

Henne:
Nagyon kiváncsi vagyok, hogy a doki mit fog látni és mit fog mondani csütörtökön. :lol: Szurkolok nektek nagyon. Egyébként tudom, hogy mindegy, de mégis, mit szeretnétek jobban? Kislányt vagy kisfiút?

Kriszti:
Teljesen döbbenten olvasom a leveleidet az utóbbi időben. :cry: Ennyire nagy a baj nálatok? Remélem azért válás nem lesz belőle? Nem is tudom, hgoy mit mondjak neked. Belegondolni is rossz, hogy ilyen problémáitok vannak. Remélem sikerül megbeszélnetek mindent.
Ami a görbidet illeti, szerintem volt pé-d, akkor mikor felment a hőd. Nem emlékszem, ez melyik nap volt, de talán a múlt héten!

Ami a nyákot illeti, na nálam is érdekesen alakult ebben a hónapban. Megvoltak az ovu jelei, fájdalom, tojcsis nyák, másnapra fel is ment a hőm, ami fent is maradt. viszont két napra rá, megint fájdalom és tojcsis nyák, sőt még több, mint előzőleg, s hosszan pozitiív ovu teszt. Így nem tudom, hogy mikor lehetett pé-m. Egyáltalán van olyan, hogy felemelkedik a hő, majd utána van pé? Vagy kétszer volt pé-m? Bár ezt nem hiszem, kizárt dolognak tartom. Szerintem ilyen nincs is. Azóta a hőm magasan van, bá ma reggeltől újra nem mérek. Nem idegeskedem végig ezt a másfél hetet. Meglátjuk. A hasim nem fáj, hanem folyamatos nyomást érzek a méhem környékén. Bár ez sem jelent semmit, ilyen is volt már. Jövő héten úgyis minden kiderül. :P

Most megyek melózni, utána vezetni. Egész jól megy, bár ne kiabáljuk el.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Tyuntyi: persze hogy értem :D
Még mindig barnázzom egy picit
:roll: nem is tudom :roll: márc.3 akkor, tuti tojás fehéres folyásom volt...Utána meg már egy csomó krémes állagú...
Szóval nem tudom...
De hát remélem ha megszertne jönni, akkor megjönn most...Legalább nem 45 napra, az is már öröm :wink:
csip-csip18
 
 


Na hát sehol senki???

Henne: Tényleg Te is írtad ügye, hogy barnáztál, talán Vasárnap???
Másnap is barnáztál???Hogy is volt???talán Kedden írtad meg, hogy teszteltél, igaz???
csip-csip18
 
 


Na azért ez egy kicsit elszomorító, hogy nem nagyon voltatok ma itt :(

Én viszont lépek, mert mindjárt leváltanak és megyek apájával egy jó nagyot zabálni :D :D :D
csip-csip18
 
 


Tyuntyi
páromnak Kecskeméten lesz a munkahelye, de betanulni Németo-ban kell :( . Így félévig külön leszünk :(
Jó vezetést!

Csip
étterembe mentek?
Görbéhez továbbra sem értek, de drukkolok, hogy baba legyen a dologban, vagy ha az nem, legalább ne szórakozzon veled a mensi.

Nekem még nem jött meg, jövő hét péntekre kaptam időpontot nőgyogyihoz, ahol muszáj lesz egy uh-t kiharcolni, mert csak úgy mehetek endokrinológushoz, ha a szervi bajok ki vannak zárva. Én nem ugye nem tudom, mi újság van odabent :roll:
Vendég
 


sziasztok,

csipcsip: nagyon boldog szülinapot kívánok Neked!:)

a barnázásom: amikorra nem vártam , akkora esett is a hőm. Volt egy kis barna, másnap abbahagyta, és visszament a hőm. Majd este kicsit megint elkedzte. Másnap de semmi, du megint kicsi. de egyre halványabb barna volt. Kedden teszteltem pozit, akkor reggelre meg is ugrott mégjobban a hőm. A te görbiden nem látom a hőket, így nehéz megjósolni bármit is. De drukkolok neked! majd írd, hogy állsz a barnival.

Tyuntyi: a férjem szerint tuti kisfiú,és hát szerintem is.:) Ha csak a családfánkat nézzük elég kevés lány van.:) De nekem teljesen mindegy, csak egészséges legyen.:)

már nagyon várom a csütörtököt, kezdek egyre jobban nyugodtabb lenni.:)

Ma olyan jól esett az ebéd, és rá 10 percre nem vissza akart jönni?:( szenvedtem a mosdóban, le ne bukjak, de elmúlt. :)
most megyek ,kicsit pihizek mert kikapok.:)

puszi nektek:)
henne
 
 


Sziasztok!

Csip-csip
Boldog Szülinapot kívánok Neked! Örülök, hogy a hétvége jól telt, és hogy a Párod ilyen aranyos. Látod csak megnyugodott. Idő kell nekik, ha piszkálja őket az ember, csak még rosszabb.
Reméljük a barnázás jót jelent, megaztán Ti elég sokat voltatok együtt ebben a hónapban, bármi lehetséges++++++++
A diagrammodhoz én sem tudok hozzászólni, nem látni a hőd alakulását. Azt nem méred, vagy nem sikerült jól beszúrni?

Chrissyke
Kitartást Neked! Az írásaidból látszott már korábban is, hogy nem jó felé haladnak Nálatok a dolgok, csak amíg ezt Tyuntyi nem írta, én sem mertem. Pedig nemrég házasodtatok össze, nem szabadna, hogy ez legyen. Lehet, hogy Párod még élvezné egy picit az életet a babavárás előtt? És azt szeretné, hogy ebben Te is részt vegyél? Mert lehet, hogy ha tudatalatt is, de sokat gondolsz a babára (megjegyzem közülünk ki nem), és ez levetítődik a viselkedéseden, ami a kapcsolatotokra is kihat? Persze nem lehet Téged okolni azért mert nagyon szeretnél már babát, a Párodnak is komolyodnia kellene ezen a téren.
Azért bízom benne, hogy sikerül rendeznetek ezt a problémát!!!+++

Henne
Örülök, hogy jól vagytok, pihenj amennyit csak lehet, és csütörtökön reméljük még jobb hírekkel jösz!!

Tyuntyi
Tök jó, hogy jól megy a vezetés. Mikor lesz a rutin vizsgád? Tudod már? Aztán jöhet a forgalom!!!! Na az szuper, bár az ember be van tojva rendesen, de én is várom, hogy mehessek legközelebb is.
Nem lehetséges mégis, hogy kétszer volt pé-d? ÉN pont ma olvastam utána neten, mert egy hónapja, mikor a doki vizsgált monda, hogy két tüszőt lát, valószínű két peteérésem lesz.
Úgyhogy szerintem minden lehetséges. Úgy olvastam, hogy általában ilyen esetekből születnek ikerbabák, de az is előfordul, hogy az egyik termékenyül csak meg, ilyenkor a másik felszívódik!
Úgyhogy hajrá Neked is!!!+++++

Hkitty
Kíváncsi vagyok mit fog mondani a nődokid, most már jó lenne, ha jobban kivizsgálnának Téged, hisz nem állapot, hogy ilyen nehezen akar megjönni. Jó lenne, ha a nődokik is komolyabban vennék az ember problémáit, és nem Neked kellene könyörögnöd a kivizsgálásokért.
Basszus a fél év külön kemény lesz számotokra. Azon nem gondolkodtatok, hogyha mégsem sikerül munkát találnod kimész Pároddal? Bár inkább legyen munkád, nem is azért írom, csak így meg nem lenne olyan nehéz elviselni az egyedüllétet!

Pinkiné
Veled mi újság?

Nálam semmi küli, ezek az úgynevezett unalmas napok,de azért igyekszünk esténként elfoglalni magunkat. :wink:

No megyek, puszi Nektek, jó éjt!



durcipok
 
 


Sziasztok!

Csip: remélem nem jön meg neked, olyan jó lenne!!! :lol:

Kriszti: tényleg elkelne egy nagy beszélgetés, de nem hiszem h azért olyan nagy dráma lenne! csak azért döntse már el h mit szeretne és mi a fontosabb az életében nem?

Tyuntyi: ennek a fogyónak az a lényege, h nem szabad enni kenyeret, krumplit, tésztát, persze cukrot sem, semmi szénhidrátot!
minden mást: hús, gyümölcs, bár ebből sem mindegyik, zöldségek, sőt én azért néha levest is eszek, lehet kesudiót, mogyorót, ilyeneket! Például ettem régebben pörköltöt is csak köret nélkül savanyúsággal! sok tojást eszem, felvágottakat, párizsi, virsli, sajt stb....! de nekem bejött! bár hozzá kell tennem, akkor egy héten minimum 1X, de inkább 2X jártam aerobikra és ez is sokat segített! ja és nagyon sok vizet kell inni! a második hét után már megindul a dolog, lassan de biztosan!

Azért gondolom h ebben a ciklusban nem történt semmi, mert jól körbelőttük pé-t, bár akkor sem voltunk túl sokat együtt!
Tudjátok írtam, nagyon ideges a meló miatt! na ugye hétfőre mondták h elküldenek valakit közülük, és mivel 2 embert, köztük a páromat is ez a cég átvette jogfolytonossággal, tehát ők a "legújabb emberek" ezért közülük fognak választani! jó mi?
de szemetek, még most is húzzák az időt, azt mondták talán mára eldöntik!! talán ma kiderül! de megmondom őszintén, lehet akkor járnánk jobban ha elküldenék, jár neki sok pénz + tudom, látom és mondja is, nem szívesen jár be dolgozni mert bunkók és nem fizetnek! talán jobbat találna és szeretném ha úgy lenne mint Csip-éknél, mert akkor nyugodna meg teljesen és minden helyre állna köztünk mármint szex téren!!

hát ez van, remélem hamar rendeződik minden!!
na majd jövök!

Kép
csicsiy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?