Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztokk csajok!!
Köszi mindent,mindannyiótoknak!! Tigri milyen figyelmes vagy!!-Isten éltesse Bencét!!!Kép Ha lemaradok valakijéről akkor az csak figyelmetlenség!!
Hát érdekesek a napjaim valóban Klárus,de lassan csak "beállok"Gergővel két napja bölcsibe szokunkKépTegnap kb 10 cm-re ment tőlem el.) ma már fél órára kimentem WC-reKép Kicsit pityirizett,de hát evvan pedig a szivem szakad megKépNikica csodás elsőske.) Már nem pityirizik,és csomó mindent tud irniKépRengeteg "juti képe van" és minden estére hazahoz csicsizni egy "juti állatot" Kicsit kinai ez igy de talán értitek!!
Kati vigyázz magadra!!-hogy múlik az idő???
Csajok hugim sajna a héten valószinű a kórház vendége maradKép Hosszú lenne leirni,nem is bonyolódok bele nyilvánosanKép ha valakit érdekel majd elmesélemKépDe babóca jól vanKép
Legyetek jók! puszi Ildikó
evetke
 
 


Helló!

Evetke jobbulást a tesódnak, remélem hamar rendbejön!
Gyerkőcök miatt meg kitartást!
Puszi
H
tigribigri
 
 


Kép
tigribigri
 
 

 
 

Halihó!!! Első egyedüli nap a bölcsibenKépKép Ilyen-olyan. De túl vagyunk rajta!! kapott a gézengúz egy pici motort ajándékba mert nem sirtKépReméljük hétfőn hasonló fél napot tölt bennKép Csak a végén többe kerül a meglepik sora mint a havi téritésKép
Amugy semmi extra! Hugom jövőhétig mégse jöhet haza,kezd összeomolni,ugyhogy most megyek be hozzá délután és jól el verem a kis seggétKép
Remélem veletek minden okk??Hát ennyi kellemes hétvégét!! Vigyázzatok magatokra!! Tigri nekem mindig a több generációs kép a kedvencemKép Az olyan nagyon "családi" Na pusza Ildikó
evetke
 
 


Ugy látszik mindenki pihenKép hát akkor majd hétfőnKép puszi ildikó
evetke
 
 


Sziasztok!

Ha már elegetek van abból, hogy a városban nem lehet babakocsival közlekedni, a járhatatlan aluljárók miatt, gyertek ti is TÜNTETNI! HOLNAP
azaz SZEPTEMBER 20-án, 15.30-kor a Blaha Lujza téren!!!
Lesznek gyerekprogramok is, Kolompos együttes, arcfestés, kézműveskedés.
Nagyon várunk!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!!! Andi drága!! Mennék én de utálom a tömegetKép Inkább csendesen utálkozom és dühöngök itthon emiattKépKép
Csajok jól megtaknyosodtamKép Utálommmm!! A fiam szupi pasi viszont ma már egyedül ott ebédeltKép)) Na mit szóltok??? Puszi Ildikó
evetke
 
 


Helló!

Evetke a fiad tényleg szupi pasi! Kép
Homeopátiás gyógyszert próbáltál már náthára? Amit én most az allergiámra szedek az jó náthára is. Coryzalia a neve, ezek nem golyócskák, hanem rendes tabletta. Tényleg jó!
Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Szia Mindenki!

Nagyon úgy tűnik, hogy elvesztetek! Nem akartok írni? Ti sem, akik csak olvastok minket? Kép
tigribigri
 
 


Tigrikém, bár ezek a szemek nem épp rondák, azért bejelentkezem Kép
Figyu, én úgy megnézném Alexát! Biztos rengeteget fejlődött azóta, hogy a babakocsiban fekszegetve találkoztunk vele! Janka a napokban teljesen rákattant a motorozásra, valamelyik délelőtt szívesen elmennénk felétek, ott nyugisan gyakorolhatna. Szép idő esetén akár holnap - hmmm?
Evetkém, hajrá bölcsi! És gyógyulj meg!
Katival mi lehet? Csak nem szül? Hányadik hétnél is tart vajon?
Borcsa, ha erre jársz, te annyi mindenről tudsz: van valamelyik bölcsiben anyukás játszóbölcsi vajon? Janka már nagyon igényelné, főleg majd télen. Vagy azt az úttörőházi baba-mama klubot kéne megnéznem? Lassan aktivizálnom kéne magam, de olyan lusta vagyok...
Na most már írtam, de aztán ti se maradjatok le!
Pussz, Klára
klara
 
 


Sziasztok!!! Na tessék,látod Tigri a szemeid mindig bejönnekKép
Honnan a csudából szeded őket??? Áruld el egyszer!!
Én jobban vagyok.Most a torkom fájKépegyszerűen itt az ősz és selejtes lettem!!Kép
Klárus pénteken a fiadnak nevenapja lesz!!Képén mostan megköszönteném!!Képki tudja hátha addig nem jövök felétek!!Kati tényleng eltűntKépbiztos nincs baj,csak ő is tuti lustácska!! Azt csak tudatja velünk ha babázik!!
.Tigri megnéztem Gergő ennyi idősen mint Alexa 7400g voltKépkis girnyóka látodKépAlexa ráadásul csajszi!! Csinosnak kell lennieKép nA léptem,ma nagyon fázommmm puszi Ildikó
evetke
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok csak ahogy Evetke mondta kicsit lustácska vagyok.Kép
Majdnem minden napra van valami progi és most hogy egyedül vagyok már 2. hete (Béci vidéken) így egy kicsit fáradt vagyok. Olvasgatni azért olvasgatlak benneteket.
Október 8-án csinálják meg a császárt, reggel 9-1/2 10 között. 7-én kell befeküdnöm.
Remélem addig még bent marad a kis lurkó.
Evetke a tesóddal mi újság? Jól vannak?
Klárus: Itt a Csokonay Műv. Házban van baba-mama klubb. Jártam ide. Csütörtökönként 10-12-ig.
Megnéztem én is Jankáról a képet, hát tényleg jól elintézte magát. Jobban van?
Fiacskádnak nagyon boldog névnapot kívánok!!!!Kép
Tigri: Szépek vagytok nagyon! Már jó nagy Alexa.

Jók legyetek és vigyázzatok magatokra!

Puszi: Kati
kfk
 
 


Klárus, ezt a fiadnak küldöm!
Kép
kfk
 
 


Hellóka!

Hurrá-hurrá, lassan mindenki aktivizálja magát! Betty?! Borcsa?! Többiek?!

Klárus
gyertek, motorozzatok Kép Csak olyan szemét idő volt ma is, hogy attól félek holnap sem lesz jobb! Ha nagyon fúj a szél, mint ma akkor mi nem sétálunk. Kép
Majd nézz be még reggel vagy dobj egy SMS-t!

Evetke,
elővetted a helyes kis babanaplót? Ari vagy! Amúgy nem aggódom, inkább csak tényként közöltem, hogy picuri. Inkább centire a kortársaihoz képest, de hát ez nem meglepő. Meséltem már, hogy annak idején engem is nevelési tanácsadóba vagy hova küldtek a suli előtt? Az óvónéni szerint túl kicsi voltam és nem voltam iskolaérett. Aztán ott meg azt írták a papírra, hogy anyuka-apuka kicsi a gyerek nem lehet nagyobb, iskolába mehet. A suliban meg kaptam egy külön padot, mert nem értem föl azt, ahol a többiek ültek Kép

Gifekre nincs nagy trükköm, egyszerűen csak keresgélek, pl. beírom valamelyik keresőbe (Startlap,Góliát,Vizsla) és felajánl egy csomó lapot, ahol meg mazsolázok.
Ja egy kis kávé, hogy ne fázz úgy:Kép

Kati, jaj de nagyon izgi napok ezek már, nem?Kép
Sajnálom, hogy ilyen sokat vagytok kettesben Bencével, biztos elég nehéz lehet így már a vége felé. A lakást már átrendeztétek gondolom, van hely a nagylegénynek?
Köszi a dícséretet, szépek és elevenek...

Nem is meséltem még, hogy hétvégén babazsúrban voltunk. Úgy döntöttem, hogy ha Alexa hisztis vagy nyűgös lesz csak bérelek egy egész bölcsis csoportot és minden oké lesz. A szülinapos kislánynak (3 éves) ott volt minden kis bölcsis társa+gondozónénik is. A lányom remekül szórakozott, elnézegette őket.
Amúgy a szülinap a ló jegyében telt, ugyanis a kislánynak lómániája van és még a torta is lófej voltKép Szerencsére nekem is sikerült kapnom egy pónilovas játékszettet.
Szép álmokat mindenkinek!Kép
Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!! Annyira jó volt olvasni hogy mind irtatok))))) Hát tényleng szemét egy idő vanKép De még akkor se inditjuk be a nagyfűtéstKép A kicsivel néha rásegitünk de az még beleférKép Bár melegebb már nem leszKép
Drága "nyeszlett" TgrikémKép Látlak ahogy nem éred fel a padotKépKépKépHát igen ,Remélem Gergő azért apjára üt és nagyobbacska lesz mint én. Niki az én fajtám.Kis csini-biniKépHEheheKép
A gyerekek látod mire képesek??-De mindig is tudtad hogy a lányod egy "cserfes" társasági lényKép
Kati drága!! Ugy sajnálom hogy egyedül vagyKép Remélem a babuci után több segitséget kapsz majd!! Ne eressz le és ha bármiben tudunk segiteni csak szólj bátran!! Nekem olyan furi ez az órára időzitett szülésKép Biztos jó ez?? Meg se lehet vagy meg se akarod próbálni rendesen!! Most ha nagyon hülyét vagy butát kérdeztem volna ne haragudjKép
Klárusommmm Te folyton jövő -menőKép Gyere el valamelyik nap erre is. Igaz gyerekekkel már nem szolgálhatok,de Janka eljátszik Mi meg iszunk egy jó forró kávét mint amit Tigri küldöttKép
Többiek merre???? Betty???-te megint elutaztál???Borcsa??Uj kismamánk???
Puszka ildikó
evetke
 
 


Sziasztok!! Lányok szomorúan indul a hétvégémKép A hugom ma vissza került a kórházbaKép Reggel olyan szinten elöntötte a vér hogy megrémültem( Én ilyet még nem láttam!!!Mindent ujra csináltak ,és ha most sem javul akkor kerek perec közölték vele hogy sajnos el kell a méhét távolitaniKép Hihetetlen bemegy egészségesen hogy egy csodának adjon életet és ez lenne a vége 25 évesen???? Egyenlőre jól tartja magát,és bizunk benne hogy idáig nem jutunk.Szoritsatok és gondoljatok ránk!! puszi Kellemes hétvégét!!! Ildikó
evetke
 
 


Szia Evetke! Ez nagyon rossz hír! Remélem nem kell eltávolítani a méhét! Nagyon szorítok!
Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Klárus nagyon sok boldog névnapot Gellértnek!
Kép
Puszi
H
tigribigri
 
 


Hali!

Evetke tesód jól van? Ma lesz a nagy nap, hogy Gergő ott alszik a bölcsibe? Kép

Most már én is nagyon fááázom! Fűtést akarok!

Megnyitottam a harmadik albumunkat, ha valakit érdekel:
http://babanet.hu/album/main.php?album=3492

Puszi
HajniKép
tigribigri
 
 


Sziasztok!
Evetke, hugiddal mi van?
Köszöntéseket köszönjük, aranyosak vagytok!
Motorozni majd szebb, napos időben megyünk inkább.
Puszi, szaladok.
Klára
klara
 
 


Sziasztok!
Kriszta vagyok a másik topikra már írtam egyszer
akkor a Betty átterelgetett ide de igazán a nyár folyamán nem volttunk itthon ugyhogy nem is nagyon olvasgattam itt.Nekem van egy 12é lányom és egy 2é fiam ,a nyírpalota úton lakunk és ma volttunk elösször bölcsibe 1órát.A Nádastóparki bölcsibe járunk nem tudom hogy beszokunk-e majd kiderül.Tigri ti hova jártok és nektek hogy ment??
Sziasztok!Kriszta
pruedance
 
 


Helló Kriszti!

Üdv köztünk! Az én Manóm még csak 9 hónapos (pont ma Kép ) Evetke Gergője kezdte most a bölcsit.
Tényleg Ildi hol vagy? Többiek?
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!
Bocsi Tigri a kérdőjelet nem figyeltem most már láttam.Evetke akkor tőled kérdezem hogy hova jártok bölcsibe?Amúgy lakik itt valaki a közelünkben Nyírpalota út?
Sziasztok .
Kriszti.
pruedance
 
 


Szia Kriszti!

Én a Páskomligetben lakom, Bencém novemberben kezdi a bölcsit szintén a Nádastó parkban. Kihez jártok?

Amúgy szia mindenkinek, szoktalak benneteket olvasni, csak az írásig nem jutok el soha!
Evi, hogy van a húgod?

Süti
süti
 
 


Szia Süti!
Az én Bencém a 2-es csoportba jár,a neveket megmondom öszíntén nem igazán jegyeztem meg.
Neked mennyi idös a kisfiad?
A Beni most múlt 2 éves egy picit félek hogy túl korán irattam bölcsibe.
Az a helyzet hogy suliba járok és nagyon sok tanulni valóm van.
Majd meglátom hogy szokja vagy nem szokja ha nem akkor január végén muszály,hogy megszokja.
A lányom is idejárt ő nagyon jól birta gyorsan beszokot,már rég volt ő 12 éves.
Szia Süti,Sziasztok!
pruedance
 
 


Sziasztok lányok!!! Először is üdv a uj lánykáinknakKép!!! Remélem nem léptek hamar innenKépigyekszünk majd szórakoztatóak lenni!!Kép
Kicsit el vagyok havazvaKép Gergő kapott még egy hetet hogy eljöhessen ebéd utánKép Túl sok a beszoktatás alatt lévő gyerek és azt mondja a dadus inkább toljuk még.Aztűán jövőhéten kezdünkKép Megjegyzem ugy megy be!!Nem alszom ittKép Hát nehéz lesz!! Egyébként szivesen jár!!! Semmi sirásKép Pedig hogy kezdtükKépHUUKépPru!! Ne aggódj semmi baj nem lesz,sajnos a muszáj nagy ur, én is tovább sirtam kinn az átadóba mint ő,és látosd mi lett a vége!! Kitartás??? Mit okosodsz?? Süti egyszer "előző"életemben laktam 7 évig de a PáskomparkbanKép.Mi a Fő utcai "állami" bölcsibe járunk,nem egy csoda,de nekem megfelelKépArik a dadusok Niki is hozzájuk járt annó ugyhogy mi "hazamentünk")))))
Tigri képek szupikákKép))Nagyon édesen tudtok aludni!! Helyzetileg semmi változás??Kép
Klárus milyen volt az ünneplés?? Volt répatorta meg ilyesmi???
Kati merre vagy?? Bettyről nem is beszélve?? Utáltok minketKépKépKép???
Na lányok ma ugrik a majom a vizbe a 11 órás vizit eldönti a hugom sorsátKép Szoritsatok!!!!
Jól van de a hasi ultrahang még mutat"maradványokat"Kép Nem tommmm De tele a tökömKép
Na igyekszem lenni!! puszka ildikó
evetke
 
 


Hali!

Ildi mi lett a döntés a tesód méhével kapcsolatban? Nagyon szorítottam neki!
H
tigribigri
 
 


Sziasztok!
Köszi Evetke a biztatást a bölcsivel kapcsolatosan,ma ott ebédelt de nekem kellett megetetnem mert nagyon sírt utána haza jöttünk holnap folyt.köv.Amúgy gyógymasszörnek készülök.
Süti!
A 2-es csopba jár az Anita,Marika,Gyöngyi,Erzsi nénihez,Te még nem tudod hogy hová fogtok?
pruedance
 
 


Sziasztok!

Evi mi újság a húgoddal?
Majd később írok ide pár sort, de most rohanok.

Kati
kfk
 
 


Igen, mi újság, Ildi? aggódunk, ha így hallgatsz.

Más: a Kanga-klubba járt valamelyikőtök babaklubba? Minden nap van? Milyen?
Írjatok, Klára
klara
 
 


Sziasztok!

Na itt vagyok, csak mennem kellett a gyerekért az oviba és igyekeztem befejezni a dolgaimat.
Pénteken kell megint dokihoz mennem. Vérvétel, CTG megvolt, maradt az uh. és megint a CTG. Remélem minden rendben lesz és jövő péntekig már kihúzom. Béci megint lent van vidéken majd holnap jön. Azért megkímélhetne az ilyenfajta izgalmaktól!KépBence szereti az ovit hála az égnek. Reggel alíg várja hogy menjünk.

Pruedance: Üdv itt körünkben, remélem jól fogod magad érezni!Kép

Klára: Nem jártam Kanga-klubba sajnos, úgyhogy nem tudok segíteni.

Tigri: Aranyosak vagytok!Kép Nagyon-nagy már Alexa!

Evetke: Jobbulást a hugicádnak, hogy van?
Kicsi fiad reméljük ez alatt az 1 hét alatt beszokik. Lányod szereti a sulit?

Mindenkit puszilok!

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Most találtam rátok!Van valaki, aki még csak most fog szülni???? Pontosan 2005 május!!!!
Szilvi
asszony
 
 


Sziasztok lányok!!! Kedvem sincs semmihezKép Csajok ,de vagyok!! Egyre rosszabb a sejtésem a hugommal kapcsolatban. Ma délben valami allergiás kiütést kapott valamitől igy holnap megint nem jöhetnek haza!!! Csajok egyre inkább ugy érzem nincs jó helyenKépKép
Nincs valamelyikőtöknek olyan dokija,akivel "puszi-pajtás" viszonyban van???? ha végre hazajöhet el akarom vinni valakihez hogy nézze meg őtKép De ha mégis műteni kell akkor szeretném ha ezek után más csinálná!!!! Légszi!!!!!! De hát utcáról mégse mehetünk be egy rendelőbe se!!!!!
Segitsetek!!!!Holnap bekukk. vigyázzatok magatokra!! Örülök hogy olvastalak titeketKép puszi ildikó
evetke
 
 


Sziasztok!!Na hétfőig még kórház vanKép de ma tudtam egy tök szimpi dokival telefonon beszélni és valamelyest megnyugodtamKép Persze a tény az tény maradtKépDe meggyőzött arról hogy amin szegény lány keresztül ment olyan szinten legyengült a szervezete hogy nehezebben jön rendbeKép mindenesetre ha mindennek vége lesz,vár minket és megnézi a tesómat!! Ez már jó indulás!! Legalább megnyugszunkKép
Amugy ennyiKép A telcsi számlám szerintem az eget veri az elúlt 2 napbanKépa körmömet meg tövig rágtamKépDe ez legyen a legkevesebb!!
Szegény Tigri mindig téged hivlakKépbocsikaaaaa!!
Na puszi lányok este benézek!! Ildikó
evetke
 
 


Sziasztok!

Evetke nagyon sajnálom a húgodat!Kép Reméljük a legjobbakat. Az az orvos csak beváltja a hozzá fűzött reményeket. Tudod én a Kútvölgyibe járok, nem tudom az a hugicádnak mennyire lenne messze. Szerintem nagyon jó szakember a dokim, úgyhogy ha gondolod beprotezsálhatlak benneteket.

Asszony: Most fogok a jövő héten szülni, de a "Kútvölgyis" topikban már taliztunk.
Hol laksz?

Puszi: Kati
kfk
 
 


Helló-helló!

Már este akartam írni, de nem engedett hozzászólni a Babanet...

Szóval:
Betty, Isten éltessen sokáig, boldog születésnapot!Kép

Kati, hogy én milyen irigy vagyok! Kép Mindjárt babázhatsz!Kép Izgulsz?

Asszony nem írsz kicsit többet magatokról? Amúgy üdv köztünk!

Evi írj ha tudsz!

Klárus már várom a jó időt és a motoros Jankát! Kép

Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!
Tigri, a napokban szép, napos idő volt, csak másfelé kellett mennünk... Viszont Janka nagyon ráérzett a motorozásra, alig tudok vele lépést tartani Kép Jövő hét milyen nektek? Alexa napirendje továbbra is képlékeny? 10-11 körül ált. fenn van?
Janka a beszédben is nagyon beindult, bár annyit messze nem dumál, mint a bátyja, dehát mellette nehéz is szóhoz jutni Kép
Kati, hát ez nagyon izgi, már csak 1 hét!!! Név van már? Kép
Evetke, tulképp hol szült a hugid? Ott, annál, ahol te? Enyimdoki a Margitban van, de eszméletlenül leterhelt, és puszipajtások sem vagyunk. Ajánlottam már másnak, de sajnos nem tudta elvállalni jó lelkiismerettel a rengeteg kismamája miatt, úgyhogy inkább nem. Viszont ha nagy a gond, valamelyik klinikára kéne mennie. Gellért az egyesen született, de már nincs ott az a doki, akinél. Szóval lényeg, hogy sajnos konkrét nevet nem tudok írni...
Betty, ezer éve nem írtál. Eleged lett belőlünk? Kép
Üdv, Klára
klara
 
 


Sziasztok!
Tigri: köszönöm szépen Kép

Olvasni olvaslak benneteket, csak a hozzászólások maradoztak el......
Lilinek reggel a drnéni vírusos torokgyuszit diagnosztizált. Délben hívott anyum, hogy teljesen kész van. Mondanom sem kell, hogy náluk töltöttük a hétvégét... Kép Most pedig nekem szédül a fejem, és trüsszögök össze-vissza.

Kati: nem gondolsz sokat a szülésre? Én tutira végig izgulnám az időt, ha tudnám, hogy mikor kell "bevonulnom" szülni.

Klára: mióta tud Janka motorozni?

Üdv a kismamáknak is Kép
betty77
 
 


Sziasztok!

Holnap megint megyek dokihoz uh.-ra, aztán már csak csütörtökön de akkor bent is maradok.
Minden rendben van, remélem így is marad mert Béci szerdáig Hajdúböszörményben van. Éjszakára ugyan mindig hazajön, dehát napközben is rámjöhet, nem?Kép
Izgulni izgulok. Talán azért nem gondolok mindig a szülésre mert nincs időm!Kép Próbálok mindent megcsinálni és még Bencével is foglalkozom. Segítségem nincs, úgyhogy telnek a napjaim szépen gyorsan.

Betty: Jobbulást Lilinek! Lázas is? Na meg természetesen te is gyógyulj meg. Én már 1 hete taposom a takonykórt.
Nagyon boldog születésnapot neked!!!!!Kép
Kép

Klára: Sajnos névben még mindig nincs döntés, de már egyre jobban hajlik a Zsombor felé. Nekem nagyon tetszik és azt hiszem nem is engedek már belőle. Ha eddig nem tudott dönteni akkor most már ne is döntsön.
Hogy vagytok? Janka gyógyulgat már az esésből?

Tigri: Egy kicsit talán izgulok. Mondtam a páromnak, hogy ha meglesz pénteken a baba akkor mindenképpen írjon ide a topicba.
Ti jól vagytok? Nem kaptátok el a náthát?

Evetke: Mi újság? Remélem írsz még addig amíg bevonulok.
Mi van a húgoddal?
kfk
 
 


Sziasztok!
Kati, ez aztán izgi! Nem is tudom, mikor félnék jobban, ha előre tudnám, mikor szülök, vagy ha a jeleket kéne figyelgetni. Bár őszintén szólva volt részem mindkettőben, hiszen Gellértet indították, Janka magától jött. AZ utóbbi jobb volt. Kép Reméljük, mint minden rendes gyerek, Zsombi sem nappal indul, és szépen megvárja a papáját. Kép Okvetlenül írjatok be, ha van már kinek örülni!
És köszi kérdésed, Janka már jól van. Nem volt ám olyan vészes, csak ijesztően nézett ki a nagy kötés a fején.
Bence jár oviba, nem beteg?
Betty, üdv újra a fedélzeten! És jobbulást! Jankus kb másfél éves kora óta motorozik, úgyhogy Lili még nincs lekésve semmiről Kép
Evetke, hugid? Gyerkők? Suli?
Tigri, megbeszéljünk valamit? Csütörtök de pl?
Puszi, Klára
klara
 
 


Sziasztok!

Most csak egy pillanatra jöttem:
Klárus nekem csak a szerda jó a héten.
Pusz
H
tigribigri
 
 


Sziasztok csajok!!
A tököm teleKép két napja beirok km-ket és letilt errorral ez a "szar" ha most sem engedi fel,én feladomKép
Szóval!!! Kati!!! Szoritunk és kitartás!!-tényleng irjon csak 1 mondatot a párodKép oksa!!!Bencével ki lesz???
Klárus hozzám jöhettek délelőttKépJanka elbohóckodik az udvaron,Sábát bezárom. Tudod van hinta,csúszda meg mindenKép 12-ig ráérek csak akkor kell elmennem itthonról.Szóval gondold végigKép
Betty!! Isten éltessen látod ez sem ment elKép
KépÉs jobbulást mindenek előtt!!
Tigri hová ez a rohanás:dKép??
Más!Hugi itthon van,Gyenge,nagyon tréfás a vérképe de már kapja a vitamin bombákatKép A másik doki megnyugtatott minket,nem lesz semmi "visszamaradás" később!! Szépen visszahúzódott a méhe,megszűnt a gyulladás!! Mit mondjak az egész elmúlt hónap élete legroszabb élményeKép itt befejeztük az egészet,és mindez a hozzáállás miatt!! Mert az adott helyzetet tekintve az elejét értvén a dolgoknak máshol is előfordulhatott volna,de ami később történt az már sajnos a nem törődömség okozata.(Utólag sokminden kiderült,de igy nyilvánosan inkább nem beszélek róla!! A babóca szépen fejlődik bár ugy látszik hasfájós leszKép
Velünk mi van???Kép Nikica édes tünemény,ma volt egy nagy beszélgetésünk,ilyenkor jövök rá milyen nehéz is szülőnek lenniKép De nem csinálhatom nagyon rosszulKép mert valahogy a lány és köztem bizalom van.Ma azt mondta nekem szokásos lefekvéses puszi,szeretlek....közben,- hogy ha kiabálok vele ő mindig azt hiszi csak a Gergőt szeretemKépAzt hittem a szivem szakad megKép Ebből kimászni és megértetni mekkora buta gondolat mind ezKép Nem volt egyszerű de azt hiszem már azzal sikert érek el hogy egyáltalán el mondja ami bántjaKépNa ilyenkor esküszöm meg mindig hogy valahogy igyekszem 10 ig számolni mielőtt borul a biliKép Csak az a baj hogy amikor üvöltve tépik egymást minden kezdődik előről. Pedig isten a tudója mennyire ők a mindenemKép
Na kicsit elméláztam most,bocsi de valahogy kijöttKép lépek is,még teregetek eggyet aztán csicsika!! puszi ildikó
evetke
 
 


Sziasztok! Kép

Ne haragudjatok, hogy bekukkantottam ide. Nem a XV. kerületben lakunk, hanem csak a szomszédban, az Öv utcánál.
Azt szeretném kérdezni Tőletek, hogy van-e a kerületetekben olyan bölcsi, ahol van játszócsoport? Azaz ahova be lehet menni szülővel pár órára játszani. Sajnos nálunk nem találtam ilyet. Kép
A Zsebi Baba Zeneházban ma voltunk először, és nagyon tetszett a fiaimnak. Kép

Eri
simones
 
 


Szia Eri!!Hát a fő utcai nem ilyenKép A szoktatás ideje alatt max 1-2 órát benn lehetsz de ennyi!!Talán a többiek tudnak segiteni nekedKép Persze ha előkerülnekKépKép
Csajok Kati ma ment a Kati a kórházba!!!!! Hu szoritsunk neki!!!
Merre kóboroltok??
Na megyek dobozolni!! Legyetek jók pá! Ildikó
evetke
 
 


Helló!

Nagy-nagy drukk megy a Kútvölgyibe Katinknak és a családjának!!!

Tegnap összejött a randi Klárussal és Jankával! Janka csudi aranyos a motorján!

Mi megvagyunk, nincs semmi extra hírem, a lányom leköt egész nap és egész éjjel. Képtelenség este elaltatni, sajnos áttértünk a 11-12 órás lefekvésre Kép Kép Kép Mindezek mellett ma is 7:30-kor kelt és max 1 du alvás lesz. Szóval szerintem ez totál kevés, de bírja. Csak én nem. Este szoktam mindent csinálni (vasalás, mosogatás, net stb.) de most már ez sem megy. Kicsit kivagyok, ez van.

Pusszantyú
Hajni
tigribigri
 
 


Még azt akartam írni Erinek, hogy nyugodtan írhatsz ide, nem kitétel, hogy XV. kerületi legyél Kép
Helyesek a fiaid!
tigribigri
 
 


Halihó!! Szóval ezzééé nem jött hozzám KlárusKép
Na majd legközelebbKépNálunk sincs semmi csajok,ma nagy magányomban a karácsonyi dobozokat rendezgettem átKép Na meg a gyógyszeres is kapott egy ujatKép Mi ez ha nem betompulásKépKép Gáborom szerint nekem a gyengéim a dobozokKép Lehet hogy igaza vanKép
Nem tudom ki vagy ERI de gyere bátran közénk ha van hozzá kedved!!!!KépSzeretettel fogadunk!! -na olvasgatok tovább puszika!!
ui: Drága Tigri!!! KitartásKép
evetke
 
 


Sziasztok!

Hajni!
Köszi! Kép
Nagyon szép a kislányod. Kép

Evetke!
Csak egy ikres anyuka a szomszédból. Kép

Jár(t) valaki közületek a Zsebi Baba Zeneházba?

Eri
simones
 
 


Sziasztok!

Talán nem haragszik meg a friss Kispapa, ha még előtte beírom, hogy:

<font color="ff0000">Katiéknak megszületett Zsombor Kép 3800 g-mal és 57 cm-rel, mindketten jól vannak!

GRATULÁLUNK!</font>

Kispapi azért jöhet az élménybeszámoló is Kép
tigribigri
 
 


Eri, köszönöm! Kép Én azt sem tudom, hogy merre van ez a zeneház, de aranyos neve van!
tigribigri
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?