Új privát üzeneted érkezett!

Twist, nálunk jól lehet sétálni a faluban. Ebből a szempontból szerencsém van.

skrisz72
 
 


És mennyit tudtok sétálni egyhuzamban? Eszti alszik közben, vagy nézelődik? Nem sír?
Nálunk településenként változik, van ahol 2 órát is lehet sétálni, máshol meg csak fél órát, nincs nagyon hely ugyanis. Nálunk gáz, ha Dorka sír, mert kaját kér és az utcán nem tudom szoptatni. Teát szoktam vinni, de egy korty után kinyomja a cumisüveget a szájából, hogy neki nem ez kell. (nagyon figyel):)
Vendég
 


Kb. 1 órát szoktunk sétálni. Eleinte nézelődik, néha kommentál. Aztán bealszik, és vagy a visszafelé úton felébred, vagy csak a kapuban. Ha sír, akkor csak azt akarja, hogy vegyem az ölembe.

skrisz72
 
 

 
 

Én is canossát jártam a tavaszi vékonyabb sapiért, az eredmény mindenhol vagy baseball sapka, vagy fodros nyári, vagy vastag bélelt :?
Végül a Tescoban találtam egyet, lánysapka, de tök fiús, verdás, 2-4 éves korig, és kőkemény 315 forintba került :roll:

Angel!
Tudom, hogy te lelkesedtél :wink: Akasztós sapi :lol: Nem azért drága, de ez eléggé rád vall :wink: De nekem is egyfolytában ilyen béna dolgaim vannak :oops:

Mó!

És a babakocsis távolság az nálad mit takar?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, voltunk ma piacon és volt egy egész babasapkás stand. Néztem, és ott 1200 Ft-osak a sapkák. Te még nagyon olcsón vettél a Tesco-ban satyeszt, ügyi voltál:)

Valakinek nincs meg a Póráz két végén c. sorozat a 27. résztől 48. részig? Tisztára odavagyok érte, nagyon sokat lehet tanulni belőle. De csak az első évadot lehet letölteni az ingyen letöltő oldalakon. Utána semmi. Most megy a tévében, de csak a 49. résztől. Imádom ezt a pozitív megerősítés dolgot:)
Vendég
 


Néha bele-bele olvasok, amit írtok :oops: :roll:

Baba :P
Nincs semmi baj, csak Fanni nyomja a pisidet :lol: :lol:

Lois :P , én most vettem sapit a fiúknak a Brendonban. Ilyen:
http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... e&store=32
Nem is hittem volna, de őrült édesek benne :D

Van csajos is ami édes -mindig több van, ami csajos és édes-, sokféle van.
Jövőre meg majd koratélen járjatok az Aldi felé, mert mi ott vettünk olyan overallt, ami véknyabb és most az nagyon jó nekünk :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Sziasztok, életjel! :P

Voltam, olvastam, pusszantok Mindenkit!!!
Megvagyunk, csak naon fáradtan...(mármint én).
Szép hétvégét!

tillidian
 
 


Lois, írtam privit.



Kép

 
 


Mó!
Válaszoltam :)

Twist!
igen olcsó volt, leárazva, de én már annyit költöttem sapkákra, hogy ezt most megérdemeltem :roll: Épp most tettem be a "kinőttükzsákba" 3 sapeszt, amit télen vettem meg tavaszra, és olyan simán átnőttük, hogy csak na. Egyszer meg vettem a Brendonban egy tök drága szettet, aminél kimosás után jöttem rá, hogy nem passzol, az is ment a levesbe. De kaptam ajándékba is sapikat, mind kicsi. Nagyfejű a kölköm.
Én is szoktam nézni a kutyanevelős lányt, de csak hébe-hóba, ha épp elkapom.

Szandra!
Nagyon helyes sapesz :) Én mostanában olyan nagyfiús kötő nélkülieket adtam rá, azok annyira cukik a golyó fején :roll:
Lányos cuccokból mindig nagyobb a választék, de ált. színvilág sokkal szegényesebb (konkrétan rózsaszín és lila dömping)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Fürdésem evolúciója :)

Nagyonbabás kádban, eleinte miniegér koromban:

Kép

Itt már nagy vagyok benne, 5 hónaposan:

Kép

Itt fürödtem benne utoljára, 8 hónaposan:

Kép

Aztán próbálkoztam ezzel:

Kép

De így jobban tetszett:

Kép

Aztán ezzel, de ez nagyon szűköcske volt:
Kép

Aztán végre-valahára Anyám belátta, hogy nagyfiúknak nagy-kádban a helye:

Kép

Ezennel vége a fürdős vetítésnek, viszlát nénik, visszabújok az inkognitómba :roll:

Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
Kösziii!
De jó volt erre ébredni! Bevallom, az ikreknek nem is volt kiskádjuk egy percig se, nem is tudtuk volna hova tenni.

Sapka: van itt a közelünkben piac, én harisnyát meg sapit mindig ott veszek.

Tegnap irtó nagyot csavarogtunk, összes kölök jól elfáradt. :D Süt a nap, végre itt a tavasz. :lol:
vovanda
 
 


Sziasztok!
Nem volt még időm visszaolvasni, de nemsokára pótolom. Tegnap meglátogattuk a szüleim, akik elég messze laknak tőlünk és január óta nem találkoztunk. A pocimat nézegették, én egész nap áradoztam a kicsiről, ők pedig imádattal hallgatták és meghatódottan nézték a 16. heti4D-s babamozit és a múlt heti genetikai uh-t. Van már 2 nagy unokájuk a tesóm révén, de számomra is elképesztő módon várják az én Picikémet. Idős szüleim vannak, akik uh képeket sem láttak még (18 és 21 éves unokáik vannak) nemhogy dvd felvételt egy magzatról. Apukám azt mondta, hogy annyira jó látni és már így hozzánőtt a szívünkhöz.

Lenne egy kérdésem. Eléggé zavar már a biztonsági öv. HA nem én vezetek, akkor az öv alá szoktam dugni a kezem. Elég drágák ezek az övterelők 9-13000, de tegnap találtunk egy -számomra ismeretlen-típust, ami új és olcsó. Kérnék szépen véleményeket és tapasztalatokat. Íme:

http://www.vatera.hu/ovterelo_ovlehuzo_ ... 60930.html

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois!Jajj, de cuki KisZé!!!Megzabálnám!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Lois!
Kisfiad nagyon szééééééééép, igazi kis pasi:)

Jajj olyan jó, hogy itt a tavasz, máááár annyira vártam, tegnap nagytakarítottam, pakoltam, mostam egész nap, asszem kitört rajtam a fészekrakó ösztön :P Kicsi babám jól viselkedik, sokat teker :lol: , és elég éjszakai bagoly, sokat fészkelődik amikor én aludnék :roll: Görcs, keményadés most nincs kopp-kopp!

Baba!
Ez az övterelő sztem, teljesen jó, én is hasónlót kaptam a sógornőmtől, nehogy mááá tizenvalamennyiért vegyél :shock:
Pisiléssel mi a helyzet?

KépKép

Kép
keny
 
 


Baba!
Ja és gratulálok a félidőhöz :P , már Te is kifelé jössz hihi :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny:pisilés:változó :roll:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, én sosem kötöttem be az övet.... :oops: :oops: :oops:

Lois, jó kis összeállítás. Akkor az ülős cucc nem jött be Zének? Ti használjátok a kádat? Nekünk is ilyen van, csak kétszemélyes, de soha nem ülünk bele. Addig használtuk, míg nem volt zuhanyzónk. :?

skrisz72
 
 


Én MINDIG bekapcsolom az övet!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Baba, szerintem jó ez az övterelő, én is hasonlót kaptam a barátnőmtől, nekem bejött.
Gratu a félidőhöz!

Keny, örülök, h nincs görcs és keményedés!

Lois, KisZé nagyon szép kispasi (azok a gyönyörű szemek!)!

Csütörtökön voltam a dokimnál a magas antiTPO miatt. Mivel a többi pajzsmirigy értékem jó (TSH, FT4), ezért nem írt fel semmilyen bogyót. Valószínű kisebb pajzsmirigy gyulladáson estem át, ez okozta a magas értéket. :? Egy hónap múlva kontroll.
Tegnap óta nagyon szurkál a pocakom, (mintha a petefészkeim szurkálnának inkább), nem folyamatos, de baromi kellemetlen.

További szép hétvégét mindenkinek!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


BAba, sztem jó,lényeg, hogy elterelje az övet és igenis be kell kapcsolni az övet mindig!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zé helyes.
Vendég
 


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Megrendeljük.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a tavaszolásból, nagyon jó volt. Gréti irtó édes volt vacsinál és reggelinél ült az etetőszékbe és magyarázott. Simán tudtunk tőle enni. Fürödtünk , kirándultunk és ami neki a legjobban tetszett, hogy sokat játszottunk 3-asba. Majd rakok fel képeket de majd csak holnap szerintem, ma mosok, főzök, sterilizálok.

Lois:

nagyon jó a fürdős összeállítás.

Ja ééééééééééssssssss MÁSZIK Grétike. :D :D :D :D :D :D Olyan kis cuki.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!

Lois irtó édi KisZé ezeken a képeken.
Mindíg elolvadok tőle!

Baba szerintem jó ez az ővtartó, nekem az a drága volt, de funkcióba ez szerintem tök ugyan az.
Nekem volt hogy meg fogta az övet és jó, hogy ott volt!
Szerintem nyugodtan vedd meg!
Gratula a félidőhöz!!
Repül az idő!

Mi jól vagyunk Milán nagyon ki van pöttyögve, de szerintem nem a tejci miatt.
Azok egész más pötyik voltak!
Holnap amúgy is jön a gyerekorvos biztos felvilágosít mi is ez, bár én a melegre gyanakszom!
Lányok annyira béna vagyok még az öltözetésbe, sose tudom mit adjak Milánra és van hogy annyira melegen felöltötetem hogy csak na.
Remélem azért belejövök!


Niko Gréti mászásához gratulálok!!

Milán csak forog a kiságyba!!! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Lois, ez a fotó sorozat szuper!:)) Neked is és Skrisz-nek is olyan jó minőségű fényképezőtök van, zseniálisan élesek a képek.
A póráz két végén c. sorozat annyira szuper, meg lehet tanulni belőle a kiképzést, mármint pozitív megerősítéssel. Nagyon tecc. Majd biztos ismétlik még a sorozatot:)

Raniko, már egyhónapos nagyfiad van! Nagyon cukker az avatarodon! Hogy bírod az éjszakázást?
Én is túlöltöztettem Dorkát és csupa izzadtság lett, még a haja is csatakos volt. Azóta már kicsit jobban megy...

Én nem vettem öv elterelőt, pedig végig vezettem autót. Utólag parázok is, bármi baj érhetett volna:((((

Na, ennyi időm volt. Puszilom a többieket is! :wink:
Vendég
 


Sziasztok Lányok! :P

na kicsit kukuccs én is ... :)

Lois,
KisZé gyönyörűűűűűű!!!!!! :D :D :D :D Szuper a sorozat!!! :wink:

Baba, Drága,
gratula a félidőhöz!!!!! :D :D :D

Bolsi,
pihengetsz, ugye??? Szurkálás monnyon le!!!!!!!!

Keny,
csak "lájtosan" takarítani :wink:

Nálunk minden ok, nyomjuk a hozzátápit :lol:
sütőtök, répa, krumpli megyen, de a gyümiket egy időre felfüggesztettük, inkább HA-pépezünk.
Forgás megy oda-vissza, a 180X200-as nagyágyon seperc alatt bemutatja a "magyar vándor"-t :lol:
Lois jóvoltából rakok majd képeket a gémélre is :P

tillidian
 
 


Twist igen már ilyen nagyok vagyunk!! :lol:
Az éjszakákat hol így hol úgy birom.
Ha nem keltia hasa, hogy fáj akkor szépen alszik akár 4-5 órát is.
Remélem én is bele jvök még az öltöztetésbe, de olyan hülye az idő is ha süt a nap tök meleg van viszont ha elmegy pikk pakk hűvös lesz. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Tök elegem van ebből az estéből. Eszti még mindig nyavajog. Már hülyére zabálta magát, már össze is fosta magát, kétszer hasbarúgott. Semmi sem jó neki. Ha így folytatja, be fogom vezetni az egyedül elalvást. Ha nem vagyok jó neki, akkor aludjon el egyedül. Össze-vissza túrja az ágyát, szétdobál mindent, tépi le a fejvédőt. Tiszta idegbaj. :cry: :cry:

Update: 11-kor dőlt ki, miután sétálgattam vele egy csomót. Mára izomláz van a karomban. Rémes mennyit ordított. Már olyan fáradt volt, hogy alig bírt elaludni. Reggel majdnem 6-ig aludt. Most pihen a hintában, nézi a mesét a tévében.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára skrisz72 2010.03.22 06:37-kor.

skrisz72
 
 


Skrisz, remélem, hogy az éjszaka jobban telt!

Gréti mászásáról képet is kaphatunk????

Mindenkinek köszi az övterelős hsz-kat. Megrendelte Apa. Puszi nektek érte! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Csak egy gyors bekukk.

Csajok!
Pár héten belül lakatlanok lesznek a kiságyak. Egyet vissza kell adnunk, egy viszont eladó. Sima, natúr fenyő kiságy, 60*120as, ha valakit érdekel, küldök róla képet priviben.
vovanda
 
 


Krisz, együttérzek veled. Hát nálunk is mostanában nagyon gyakori a hiszti, én a hülye időre fogom. Estétek jobban telt?
Sógornőm ajánlotta anno, hogy ringassam el a babát, ha nagyon nem akar aludni és nyűgös az álmosságtól. Néha ezt szoktam csinálni. Tök jól műkszik, de amikor leengedem a kiságyba, kipattannak a szemei:)

Raniko, rádontom kérdéseimet, ha nem baj: :wink:
Hozzátok is járt a védőnő hetente? Nekem már picit zavaró volt. Egyéb látogatók járnak hozzátok? Nálunk a család és a barátok az első perctől jöttek, de szerencsére betegen senki sem jött és így Dorkának sem lett semmi baja (le is kopogom!). Hasfájásotok szokott lenni? Fürdetés megy? Nekünk a fürdetés nehezen ment, először végig üvöltött Dorka baba. Én meg tök bizonytalan voltam, folyt a hátamon a víz, nehogy kicsússzon a kezemből a baba, remegtem stb. Most már jól megy és Dorotty sem sír, sőt nevet. És melyik pellust használjátok? Nekünk csak a Pampers jó, a többitől kiütéses lesz a popsi.
Vendég
 


Olvastam még az oldal elején, hogy lehet, hogy lesz tali? Ha Bp-en lesz, akkor szívesen elmennénk mi is. Egyszer voltam csak talin életemben, akkor az Állatkertben volt és szuperül éreztük magunkat. Akkor még nem volt babám, de így is elmentem:))
Vendég
 


Twist!
Altatásnál számolj rá plusz negyed órát az elalvásra, addigra elég mélyen alszik, úgy már letehető.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Lois,
KisZé-ről nagyon jó lett a sorozat! Igazi pasi! :lol:

Keny,
örülök, hogy elmúltak a görcsök és a keményedés. Nem kellemes az biztos, és ráadásul ijesztő is.

Baba,
gratulálok a félidőhöz. Eddig én nem használtam ilyen övterelőt de azt hiszem én is vadászok egyet. Elég lazán kezeltem ezt a témát. :oops: Mennyi idő van még a három hétből?

Bols,
hogy vagy? Nekem is szurkált a pocakom. Csak semmi pánik, nyugalom! Nekem a doki azt mondta, hogy a szalagok lazulnak, ahogy a baba növekszik. :lol: :lol:

Domi 2 kg-nál jár fejkörtérfogat 85 mm. :shock: enyhe sokk. Az éltet, hogy itt is voltak ennyi idős és ilyen súlyú babák és nem 4 kg-al születtek. :?
Tegnap délután voltunk a szülésznőnél. A kórházban találkoztunk. Az utolsó pillanatig azt mondta, hogy bevisz a szülőszobára megmutat mindent, de valahogy meggondolta magát és csak a folyosón beszélgettünk. Nem is értem, hogy miért. Tuti, hogy szült valaki. De jó lenne már ott járni.
Azt szeretném kérdezni, hogy szedtetek-e homeós bogyókat szülés előtt + málnalevél teát. Mert én kaptam egy listát ilyen bogyókról és a szedésükről. A tapasztalat, hogy nagyon megkönnyíti a szülést. Ja és közölték, hogy mivel lombikos vagyok nem hagynak sokáig szenvedni. ha nem úgy tágulok és nem úgy történik minden mint a nagykönyvben, akkor rögtön császár. Ezt nem igazán értettem, de a lényeg a baba.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Krisz,
nálunk is hasonlók mennek :roll:
tényeg sokszor olyan hulla, de juszt se alszik. ha leteszem ő is bontja az ágyat stb. letenni csak akkor tudom, ha már kidőlt.
ha magára hagyom előbb utóbb kidugja valamijét a rácson, félek, hogy eltöri :?

bezzeg ha program van, bealszik, mint a tök :roll:

bocsánat, most ennyi voltam.

Z sorozat :lol:

angel37
 
 


Lili, holnap lesz 3 hete. Várom a postást.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel, jó akkor megnyugodtam. :oops: Vagyis nem nyugodtam meg, de legalább nem érzem magam egyedül. :?

Lili, én ittam málnalevél teát, meg ettem homeos bogyókat is. Nem tudom, hatásos volt-e, mert nem voltak erősek a fájásaim, plusz nem fért ki Eszti feje, úgyhogy császár lett a vége. Ez gondolom a megindított szülés átka. De hát már a 41. héten jártunk. Ideje volt már kijönni. A lombik meg nincs összefüggésben a császárral. Csak gondolom féltik a dokik a gyereket, ami amúgy is elég nehezen jött össze nekünk. Nehogy valami komplikáció legyen.

Babim, a postás nemsokára egy masnival átkötött levelet hoz. Kis vigyorgó szmájlik lesznek rajta, hogy tuti minden rendben van. :D

Bols, pocakszurkálás rendbenlévő dolog. Jár a baba mellé. :lol:

Twist, az volt az esténk, amit leírtam.

skrisz72
 
 


Lili!
Már 2 kg Domi :shock: , nem lesz kicsi fiú :P ,tippelek 3450grammal fog születni :lol: , reméljük kifér a kis buksija is a lukon :wink: Hol fogsz szülni?Ja és az övterelő jó dolog!

Baba!
A postás meghozza a jó hírt :D

Nikó!
Gréti :lol:

Bols!
Szurkálás hesssss, hogy vagytok jobban?

Tegnap megrendeltem a kiságyat, olyan kicsi a hely, hogy gyártatni kell, kombi lesz pelenkázóval, 3 hét múlva kész.

KépKép

Kép
keny
 
 


Vanda!
Köszi. Húú, te nagyon bátor voltál, én még mindig ózkodom ( hogy kell ezt a szót írni? 8) ) Littit valaknek adni. Pedig már 8 hónapos lesz. De gondolom szükség törvényt bont. Mi eddig mindig hármasban mentünk mindenhová, még fodrászhoz is. :) Végül is apának ez nyűg, de örül is mer' aztán büszkén mutogatja a kislányát. Főleg kiül az elégedett vigyor az arcára amikor közlik, hogy tiszta apja az a kis husi.

Pelusvizsgálat tipikusan az lehet, amin utólag szétröhögi magát az ember, de abban a helyzetben meg idegölő.

Mó!
De jó hallani rólatok!

Till!
Hú, éni smegijedtem volna. A nőgyógyászom ( nem akinél szültem, ez a tartalékos ) azt mondta, hogy sok kisbabát , kisgyermeket visznek be hozzá hogy nő a mellük. Sok a hormon a vízben meg a csirkahúsban azt mondta. :?

Angel!
Diókát megnéztem, nagyon szépen fejlődik. Lerí róla hogy milyen kis életrevaló A sapis kép nagyon cukor. :)

Többi babák képeit is végignéztem, mind-mind nagyon édik.
Ezen felbuzdúlva raktam én is Littiről pár újabbat is.

Lois!
Fürdős sorozat nagyon aranyos. Cuki kis Zé. :)

Bols!
Reméljük gyulladás elmúlik nyomtalan.
Babuci rendezkedik benn, nyugi! :wink:

Rani!
Én általában inkább kicsit túlöltöztetek, mint alul. Arra figyelek, hogy ne izzadjon be Melitta. De le is kopogom, még nem volt megfázva. Múltkori két-háromnapos berekedése valszeg az ordítozás kiabálás miatt volt. :) Szereti kihasználni, max. hangerejét. :lol:

Skrisz!
Tegnap erős hidegfront volt. Nálunk az éjszakák még mindig elég fárasztóak, tegnap ötször kelt fel Litti, ebből kétszer mondjuk úgy hogy szopizott elaludt tíz percre aztán felkelt megint 20percre. Ez eljátszota kicsivel éjfél előtt, pont ahogy bebújtam az ágyba és kettőkor. Aztán ötkor kelt, akkor ottfelejtődtem vele a szobájában, hatkor tértem magamhoz.
De én már ezeket nem is írom, majd arról számolok be, ha rendesen alszik. :) De kezdem megszokni, már mosolyogni is tudok rajta. :lol:

Twist!
Bár Raninak írtam, biztos nem haragszol. Hozzánk az első hat hétben mindig jött a védőnő, utána havonta. Fürdetés nekünk is nehezen ment, azóta is ketten fürdetünk, mert apa akarta csinálni, de egyedül nehéz volt neki. Ő renzedi el a dolgokat és ő tartja Littit, én meg mosogatom. :) Aztán én öltöztetem. De majd meg fogsz nyugodni, ne aggódj, Eleinte Liitti is ordított, most már azért ordít, ha kivesszük a vízből. Nekem azt is mondta a védőnő, ha nagyon ordít akkor elég kétnaponta is fürdetni, külben csak letörölgetni nedves ruhával.


Lili!
Ilyet én még nem hallottam, hogy a lombikozással összefüggne a szülés mikéntje. :roll: De lényeg a babuci!
Én közben szedtem homeós bogyót, most a neve nem jut eszembe, azt a kettőt amelyik segít tágulni. És tényleg használt. Doki bácsi előrejelzését sikerült így meggyorsítani a tágulást tekintve.

Szép hetet!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Babim,
akkor most már tényleg ne izgulj!!! Jön a postás a jó hírrel. :lol: :lol:

Keny,
elfogadom a becsült súlyt! :lol: :lol:
vásárlás nagyon jó!!! már nagyon várom, hogy összeállítsuk.
:lol: Cegléden szülök. Állítólag nem olyan régen újították fel a szülészetet. Majd meglátjuk.

Köszi lányok a tapasztalatokat! Akkor biztos jó lesz nekem is. Én sem láttam összefüggést a lombik és a császár között, de a doki biztos a babát félti. De ezt egy természetesen fogant babával is így kellene. :?

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok!

Skrisz Milán is egész nap nyűgi volt!
Szerintem már annyira el fáradt hogy azért nem tudott elaludni.
Sajna meg ha el is alszik a pocakfájása mindíg felkelti szegényt úgy hogy nagyon felsír és összeezzen. :(

Twist a válaszok!

Nem nem minden héten jár most volt kint másodszorra és a gyerekorvos is ma jön ki másodszorra.
Nem nálunk meg volt beszélve, hogy senki nem jön legalább egy hónapig és ezt be is tartották.
Egyedül anyum anyósom és a nővérem jött át!(ő babát vár és otthon van)
Mindenki tiszteletbe tartotta amit kértünk és ezért hálás vagyok!
Lassacskánt jövögethetnek de akkor se roham szerűen!
Jók a csetelős oldalak amúgy mert kamerával így azért többen látták már Milánt.
(amúgy a korházba mindenki bejött megnézni)
ÓÓÓÓÓ hasfájás na az van sjana és nem is kicsit.
Most a Gripe Watert adom neki kaja elött, de sajna nem jön be ez sem annyira.
Fürdetés az jól megy apa dolga! :lol:
Ő az alkarjára fekteti Milánt és a hóna alatt megfogja így tuti nem csúszik ki ezt bent mutatták nekünk.
Milán szereti a vizet azzal nincs gond csak mikor utána türülközünk és öltözünk na akkor van visítás!
Amúgy van olyan szivacs amire fürdés közbe rá lehet fektetni a picit talán próbáld ki azt kb 1000Ft.(olyan mint egy sima szivacs csak ki van vágva belőlle egy forma.)
Mi is a Pampörszt használjuk.
A Hagist is próbáltuk de abból már kicsi a newbaby a Liberóból mindíg minden kifolyt.
Ezzel egyszer volt csak pisis baleset de ott apa beismerte, hogy béna volt! :lol:

Twist Dorka mennyit eszik egy kaja alatt?
Igény szerint szoptatsz vagy tartod a kb 3-om órát?
Felkelted ha alszik?

Milán 130 körül eszik.
Mi igény szerint eszünk.
És én nem keltem fel ha alszik!

Kép

Kép
raniko
 
 


Lili én is szedtem a homeós bogyókat és ittam a málnalevél teát de nekem semmit nem használt.
20 óra szülés lett belölle a 14 -nél még tágítót is kaptam! :(
De szerintem próba cseresznye!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Kat!
Megőrültem volna az első hónapokban Bea nélkül (ezúton is köszönöm és boldog névnapot neki). Volt olyan délután a hasfájós időszakban, hogy ő az egyik gyerekkel járkált órákon keresztül, én a másikkal. A nyári oviszünetben meg szinte minden nap jött pár órára, így is húzós volt a három lurkó.
Ha van olyan, akire nyugodt szívvel bízod, az nagyon jó, de ha nyugtalan vagy, akkor inkább ne erőltesd.
vovanda
 
 


Krisz,
anyu szerint én se voltam nagy alvó, napközben 20 perc volt a rekord.
esték változóak, szerencsére többször beájul az evésbe, mint nem, de nem, akkor kemény dió :wink:

Katerina,
:D
majd nézem a közöst!

Baba,
postás most már szedje a lábát!!

Rani,
igény szerint!

Keny,
mennyire kicsi hely?
nekünk 26nm volt akkor ez egész lakás :wink: 60X110-es ágy, rátehető pelenkázóval.

ja, új, nagyobb ágyat mi is akarunk lassan, abban talán jobban elférne az éjszakai mocrogással :roll:
létezik olyan, ami nem rácsos, mégse esik le róla, és nem is utazóágy :?:

angel37
 
 


Angel!


Nézegettem Diókát nagyon édes!
Olyan kis ügyes! :D
Kérdésem lenne.
A hintát hol vettétek??
Ilyet keresek ha minden igaz!

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani,
köszi! :lol:
Minimanóban! :wink:
de a hinta része nem annyira jött be, leakasztottuk az ülést. lehet fixálni, nagyobb gyereknek (18 kg-ig) lehet hintaszékké is állítani.

angel37
 
 


előbb porszívóztunk együtt! kicsaj ugye folyamatosan "előtakarít", de most ő követett. ha utolért meggyapálta a masinát.
odaérintettem a harisnyás lábához, pelenkás seggéhez a szívó részt, tetszett neki! :wink:
és mikor feléje tartottam szemből a csövet, hogy mit szól hozzá, rámozdult, és be akarta kapni! :shock: :lol:

angel37
 
 


angel37 írta:Rani,
köszi! :lol:
Minimanóban! :wink:
de a hinta része nem annyira jött be, leakasztottuk az ülést. lehet fixálni, nagyobb gyereknek (18 kg-ig) lehet hintaszékké is állítani.


Sajna már nincs! :(

Kép

Kép
raniko
 
 


http://www.youtube.com/watch?v=dzuQAFXNmdo

http://www.youtube.com/watch?v=xVRvfJhjJOc

Felvágós picsa vagyok, tudom... :oops: Este majd próbálok visszaolvasni is...
vovanda
 
 


akkoris ez volt az utolsó kiállított darab, nem örültem neki, de annyira tetszett a kisasszonynak is.
gondoltam, azóta hátha hoztak újra...
kérésre, nem rendelik meg?

angel37
 
 


Vanda: váóóóó! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: