Új privát üzeneted érkezett!

Charlott: aha, okos a cicus :wink:
ja vicces volt Csajokkal :lol: :lol: hát Ök jobban élvezték az bizti :lol: :lol:
voltunk lent, megvan a 2. pár cipink is, olyan jo :lol:
ééés itt a tavasz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
taliztunk pici ikrekkel olyan édik voltak, Duna felöliek :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:23-kor.
szonce82
 
 


Szonce: Ádámnál is volt vmi felujitás?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

bizti cuki függöny :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:24-kor.
szonce82
 
 


szupi :wink: redönyre emlékeztem csak nem értettem a függönyt :lol: de akkor igy már stimmel :wink:
délután séta vki???vkik???
mi délelött bealudtunk a sétába így most nem alszanak :? remélem majd lent :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok Lánykák!

Itt vagyok én is. csak mostanában nem mindig kapcsolgatom be a gépet :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Szonce: biztos cukika lett a lakáska. Ádámnak honnan vettél babás függönyt, mert azt én is akarok a kis ludmillánknak.
voltam kinn mja délelőtt a kiscsajjal a csobánka téren!!!!!
K...va meleg van!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
elnézést a kifejezésért, de ez most így kellett, ahhoz képest, hogy március végére végre hajlandó jó időnek lenni.

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


babusok: délután szerintem megint megyünk randalírozni a csobánka térre!!!
most alszik ludmilla, de utána jó.

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka: Csajok bealudtak :shock: :shock: :shock: ha felkeltek kajcsi aztán goooooooo :lol:
ne má h nem taliztunk mi is lent köröztünk délelött :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:24-kor.
szonce82
 
 


Szonce: oksa :wink: ha hinni lehet idöjosoknak sokat fogunk sétálni :wink: nekem nagyon bejött a Dunapart, majd még menjünk :lol: :lol:
Ádám gyakorolja a lépegetést egyedül?
Gombocka: jaja nem is kell kikapcsolni a gépet és akkor nem felejted el bekapcsolni :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
jól van, akkor majd többet kapcsolgatom be a gépet.
babusok: mi úgy mentünk le, hogy 12:50 körül jöttünk fel, addig ot mászkáltunk lenn.

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


az a bibi, hogy ha bekapcsolom a gépet, akkor ott tekereg körülötte a nelli, mert búg meg világít, és ilyenkor megérem lefogni.... na, ilyen hátránnyal jár, ha már randalírozik a gyerek. :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:24-kor.
szonce82
 
 


Gombocka: mi 11kor már fent voltunk :lol: :lol: hu Nektek is mindjárt szülinap :lol: :lol: készülsz már?
Szonce: csinifüggöny :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


hajjaj. most hétvégén lesz a buli a kaposvári nagyszülőkkel, de a nagy buli jövőhéten lesz esztergomban az ottaniakkal.
bár a kaposvári bulit szombatról át kellett tenni vasárnapra, ugyanis meghalt 15.-én a férjem nagypapája, ésa kkor lesz a temetés. milyen érdekes, hogy ha valaki fel van rá készülve, akkor nem viseli meg annyira.
beteg volt már nagyon, és egy kórházban ápolták, utolsó heteibem már fel sem kelt, hanem állandóan feküdt... :(((

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:25-kor.
szonce82
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:25-kor.
szonce82
 
 


jujj, ez nagyon cukika!

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Szerintem is :)
szonce82
 
 


babusok? itt vagytok még? vagy már lenn vagytok?
mi most uzsizunk egy 1/2-et aztán megyünk le.
majd lenn kap a csajszi sajtosmasnit

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka: férjednek részvétem :cry:
most fejeztük be kajcsit sztem 25-35 perc és lent vagyunk
ha gondolod menjetek aztán rádcsörgök
Szonce: nagyon jo :wink: ügyi vagy :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:26-kor.
szonce82
 
 


Jó reggelt!
Szonce: mi tuti nem, mert akkor bealszanak és itthon nem lesz szunya, mert persze már 5:45kor fent voltak a Kisasszonyok :? :lol: remélem hamar elalszanak egy nagyot itthon és délután le tudunk menni :lol: szupi h jo volt éjszaka :wink: nálunk megint nem :? de már megszoktam :lol:
ügyi vagy h ilyen csinin összekombináltad a függönyt-szobaszínt :wink:
mi jot csináltok délután?
Gombocka mondta tegnap, h szeretne lemenni délelött, ugye???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:26-kor.
szonce82
 
 


Szonce: jo vásárlást :wink: kinéztél cipiboltot h hova mentek? vagy megnézitek ezt ami itt van? jo babázást :wink: mekkora, hogy hivják?
Nekem is kellene már mennem babázni...1 kolléganöm, 1 barátnöm...na majd ha egyszer itthon lesz Apa kiveszem a kimenömet :lol: :lol: :lol:
tetykoban rucileárazás van mátol, lehet érdemes benézni, én majd este akarok elnézni, ha már Csajok szunyálnak :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


sziasztok Csajok!

szonce: elvileg mennénk, mert délután nekem is zsúfolt a napom, de most még visszaaludt a nelli.
előttünk tényleg jó a hinta, tegnap kipróbáltuk...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:26-kor.
szonce82
 
 


Szonce: melyiket nézted ki? ezek bizti jol tartják a lábat :wink:
bizti édibaba :wink:
Gombocka: Ti mi jot csináltok?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Az 01, 06, 08, 09 modell jöhet szóba, mert tavasz van. Majd személyesen választunk.
szonce82
 
 


babusok: én most kapáltam fel a tanyámat, és ültettem dinnyét, amit majd kedden szedek össze... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
ja és most trágyázom a szomszédaim veteményét éppen...
nellike alszik... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


szonce: jujj ezek a cipőcskék nagyon jók!!!!!!!

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:27-kor.
szonce82
 
 


szonce: már reggel felkelt, szokásosan 7-kor, megitta atápját átöltöztettem és most visszaalukált.
végülis karácsony előtt kapott cipőt, 19-est, se azóta nem nagyon nőtt a lábacskája. eleinte esténként topogott benne egy kicsit hogy szokja, majd egyre többet topogott benne.
de tavasszal majd kap egy nagyobbat, olyan lótifutisat.

ja, és érdemes beruházni az 1. cipőre, emrt szerintem a gyerekcipő az olyan, hogy ha ócskát vesz az ember, akkor még kárt is tehet azokban az apró tappancsokabn.

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


-----------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:27-kor.
szonce82
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:28-kor.
szonce82
 
 


Csajszikáim itt mászkálnak a cipikben :lol: :lol: Laurci már szalad is benne :lol: :lol: Tamma magfontoltabb :lol: :lol: persze jo moka babrálni a tépözárat :? lehet mégis füzös kellett volna? bár akkor meg azt babrálnák :lol: :lol: csak megszokják :wink:
Hogy Ti milyen szuszik vagytok :lol: :lol: :lol:
Szonce: hát én is remélem, h nem havonta kell cipit venni, az már jo lenne ha csak szezononként :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


felkeltünk már. most ette meg a gyümölcsét, és most a dvd-ket pakolja, de nem sorba sajnos!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:28-kor.
szonce82
 
 


Szonce: melyik fajtát használjátok?
Gombocka: hogyhogy nem sorba ??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:28-kor.
szonce82
 
 


Szonce: jó sétát :wink:
Csajok már szunyálnak :lol: :lol: Anyum is jön lassan :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


jelentem tetykoban semmi jo ruci nem volt :cry: :cry: :cry:
jo éjt :arrow:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kellemes Hajnalt! :roll:

Remélem Ti még alusztok, ...nekem meg sikerült felfáznom, bár tudnám hogyan csináltam?! Tegnap is csak feküdtem, olvasgattam és néha bealudtam aztán rohanás a wc-re. :oops: Azt hittem lesz egy nyugodt éjszakám, de hasonló volt, mint a tegnap napközben. :(

Pechemre ma kerül megrendezésre anyósékkal való találkozás egyik népszerű étterembe, ahol férjem szülinapját ünnepelnénk. De ilyen állapotban, talán el sem tudok indulni, nem hogy enni!!!! :shock:

Azt hiszem meginfralámpázom magam....

Babusok: pedig ott mindig olyan jó minőségű cuccokat lehet kapni, többen hirdették, hogy most valami ruci vásár van.

KépKép
charlott
 
 


Jó reggelt!
Charlott: jobbulást ezerrel :wink:
mi sem aludtunk sokat :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok: köszi, reménykedem....
Nálatok mi okozott problémát??? :roll:

KépKép
charlott
 
 


Charlott: csak a szokásos :lol: :lol: :? :? még mindig jön fogacska...és ismét 5:45kor már kukorékoltak, bár magukhoz képest "korán" aludtak :wink:
Szép hétvégét Mindenkinek :wink:
KUSI?????????????????????? Jol vagytok? Nagyon eltüntél :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok: hát ez sem lehetett kellemes élmény....és gondolom egyszerre növekednek a fogak, egyszerre sírnak! :(
Hogy bírod?

Szerencsére jobban lettem délre! Infralámpáztam egy keveset reggel és könnyűt ettem utána, csak teát ittam. Délelőtt még éreztem émelygést, de bátorságot gyűjtve elindultunk és az étteremben elmúlt minden panaszom. Egy jót ettem. (tyúkhús levest és rántott halat körettel) Finom volt nagyon.

Anyóséktól pár mesekönyvet begyűjtöttem, így már van mit betennem Krisz első könyvesszekrényébe és persze ezeket fogom olvasni neki. :-)

KépKép
charlott
 
 


Sziasztok!

Sehol senki??? :shock:

Ma voltam a szemészeten a doki elküldött a magas cukor végett vizsgálatra, de szerencsére minden rendben találtak. Akár szülhetek természetes úton is! Ez azért volt kérdéses, mert gyerekkkoromtól kezdve szeműveges voltam, csak 2 éve műtettem meg, szóval gyenge alapokkal rendelkezem.

Nézegettem babahintákat vagy pihenőszéket, amit csecsemő korban etetőszéknek is lehet használni. Érdemes lenne áldozni erre?

KépKép
charlott
 
 


Sziasztok!
Apa itthon volt Vasárnap végre :lol: :lol: :lol: voltunk Dunaparton sétálni másik ikerCsajszikkal, tök jo volt :lol: Este már 8kor szunya volt :lol: :lol: elfáradtak :lol:
Ma meg összefutottunk Gombockáékkal a Cstéren :lol: :lol:
Charlott: akkor már jol van? szupi, h jo volt étterem :lol:
olyan lézeressel mütteted meg? és 100%os lett a szemed?
Mi nagyon szerettük a pihiszéket, nálunk létszükség volt, volt h egyik szopizott másikat meg lábbal ringattam :lol: :lol: de tényleg szerették, én sima mezeit vettem és mind2-t használtan és el is tudtam adni :wink: érdemes körülnézni, h milyet szeretnél már ha szeretnél ujat használtat rezgöt játékhidasat mezeit :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?