Új privát üzeneted érkezett!

üdv!
megjártuk a fülészetet a HeimPálban, nincs szerencsénk mostanság a várakozással :roll: annak rendje módja szerint beregisztráltattuk magunkat, de csak nem szólítottak, pedig baromi sokan voltak, már utánunk érkezőket is behívták. a rendszerben (mint a végén kiderült) valahogy eltűnt a nevünk :evil: , így utoljára kerültünk sorra, azt hittem megbuggyanunk addigra, már ütött a méreg :x

na, de legalább jó hír, kicsilány bal fülije javul :D így valszeg nem kell csövet beleműteni :D majd június vége felé kontrollálják újra.


Keny,
akkor mindent összevetve okés! :D
jaj, a Gyűrűk urás részt látam, nagyon gáááz :mrgreen:

Vanda,
tisztelem az ikreseké, többgyerekeseké! hú de nem lehet könnyű néha :roll: engem néha ez az egy is meghalad :oops:

bocsánat, most ennyire emlékszem, pedig akartam még írni, meg mocorog a kiscsaj is, kb 10p alvás után :?

angel37
 
 


Skrisz, 3 hétre van levél, ha nincs baj, annak, akinek baj van, telóznak előbb.

A vizeletvizsg. eredményét még nem tudom, de megint kis javulás után visszaestem ugyanoda. Van még antibogyó recept, amit felírt a doki, hogy legyen, de egyenlőre ne váltsam ki, de sztem ki kell azt is majd váltani. Aktil-duó ha jól emlékszem. Pont ma írtam neki e-mailt, hogy mikor tudjuk meg a tenyésztést.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Skrisz!
Egy hajszállal jobb volt a helyzet, ma már csak Dani produkálta magát. Na meg a főnököm. Bementem hozzá és előadtam a terveimet (jövő januártól mennék vissza, 6 órában), hááát... nem volt feldobva. Egész konkrétan azt mondta: ez ellen jelen pillanatban nem tud tenni semmit (állam bácsi a munkáltatóm és ha kérem, a jelenlegi szabályozás szerint kötelesek biztosítani a lehetőséget a részmunkaidőre). És persze hozzátette: ha nem változtatnak rajta...

Lois!
Ilyenkor örülök, hogy a család jelentős része tesz ránk. Persze Dokisógor egy két lábon közlekedő baciraktár, viszont őt nem fogom eltilteni, mert imádom. 8)

Angel!
Egy gyerek is tud iszonyú strapás lenni. Nekem Balu igazi többemberes volt. Az ikrekkel sokkal kevesebb volt ilyen szempontból a gond.
vovanda
 
 

 
 

Sziasztok!

Skrisz, Lois:

Köszi

Most végeztem a bepakolással , szerintám a 3/4-ház jön velünk de így is izgulok mi maradt el. Készítettem listát de persze Gréti dolgairól , nekünk ami lesz lesz ami nem az nem. :D

Keny:

Örülök, hogy minden rendben. Óvatosan a munkával. :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Keny!
És a rövidülés eddig is volt? Tudom, hogy nem gáz amúgy, csak kíváncsi vagyok :) A Magnex milyen dózisú?

Angel!
De bosszantó lehetett :) És türelmesen kivártad a végét?? te egy hős vagy... :roll: Fülecske szuper!! :)

Baba!
Sajnálom, hogy ilyen nehéz kikeveredned ebből a kórságból :?

Vanda!
Ááá, nehogy azt hidd, akkora ívben tesznek Zére, hogy szégyen. A kedves "nagypapa" (csupa kisbetűvel) most látta harmadjára, de ebből két alkalom kifejezetten csak felszólításra történt.
Na de nem mintha a barátok nem hozhatnának ránk legalább annyi nyüvet... :roll: De nekik valahogy jobban elnézem :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Velem Magnerotot szedet a dokim. hétig 3*2, ami kb.most telik le, mostantól 3*1.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois, mi a frászt csináltál éjjel 1-kor? :shock: (Kérdem én, aki fél 2-kor etette épp a gyerekét...) :wink:

Baba, még egy nap és félidő!! :lol: Gyorsan telik, mi? Hipp-hopp és már szülsz is!

Mindenkinek nyugodalmas, szép napot!

skrisz72
 
 


Skrisz, a 3 hét az, ami lassan telik.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois!
Szerintem le tudod vonni a következtetést: utánam és a pasim után a gyerekeimről a bébiszitter tud a legtöbbet, és ő az, aki képes egy fél napig a hármat egyedül gardírozni. Tesómnak is menne, csak vele az ikrek ritkábban találkoznak, annyira még nem fogadják el...

Baba!
Nem lesz semmi baj, meglátod. Az nem lehet!
vovanda
 
 


Szép jó reggelt!
Végre kicsit melegecske! :)

Nagyon sokat írtatok. Így csak nagy vonalakban:

Angel!
Dióka nagyon ügyi, dehát ezt már mondanom sem kell. :) Sajnálom a korházasdit, nekünk is volt egyszer így, hogy nem voltunk a gépben. :?

Skrisz!
Nagyon édi képek!

Lois!
Köszi a kódot.

Baba, Keny!
Csinik vagytok!

Súlyügyileg tudjátok már nálunk is mi a helyzet, Bár sztem nekem a 156cm hez a 47-48kg nem annyira rossz. Csak most az aggaszt, hogy az éhgyomri cukrom megemelkedett. Régebben mindig öt alatt volt. Na mondjuk mire e kórházba értünk, addigra már kiéhezek. Most közvetlen ébredés után mérem és 5.6 5.8 ilyeneket mérek, ami még éppen jó, de idegesít. Napközben jókat mérek, már ha eszembe jut. Fogyózni meg véletlen se akarok, talán a késő esti étkezést elhagyom. Nem tom. :(

Rani!
Sajnálom a cicigyulladást! :(

Till!
Elküldöd nekem is mi történt?
Sok-sok gyógypuszi nektek!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Baba, tudom. :( De szerintem, ha baj lenne, már rég telóztak volna. Emlékszel, Hajdú doktornő már egy hét után meg tudta volna tudakolni az eredményt, ha személyesen ő telefonál. Szerintem csak az adminisztráció miatt 3 hét. Ha baj lenne, már egy hét után telefonáltak volna, hogy eldönthesd, hogy mi legyen. Úgyhogy szerintem minden a legnagyobb rendben kis pöttömkével. :D

skrisz72
 
 


Skrisz, ő 2 hétre tudta volna megmondani és nekünk 1 hét telt el akkor és azért nem tudtuk meg.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok,

Raktam fel Tobiékról képeket!

Baba
biztosan nem lesz baj, egy csodababával nem lehet semmi probléma!:)
Vendég
 


Most beszéltem a dokimmal, a vizelettenyésztés negatív. Érdekes, mert félóránként járok pisilni. :shock: Arra, hogy akkor mi lehet, a válasz: passz

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, akkor nincs húgyúti fertőzésed. Szerintem a baba miatt jársz félóránként pisilni. No meg a rengeteg folyadéktól.

skrisz72
 
 


Csak a vizsgálat előtt beszedtem az antibogyót orvosi utasításra. Akkor egyébként pár napig egész jó is volt, de most megint ugyanaz volt.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,
eredmény nega :)
nő a méhed, és nyomja a hólyagot :wink:

Nikó,
de jó lesz nekteeek! :D

Katerina,
cukor :roll:

Lois,
mi mást tehettem volna? :? 4-5-ösével szólították a neveket, gondoltam a következőben most már benne leszünk. aztán egy kör után egyszercsak azt látom, hogy rajtunk kívül még egyvalaki van, és tuti többen jöttek utánunk (bár már gyanús volt)
mindegy már, az eredmény a lényeg! :D

nagypapa :(


Makilánnyal ma kipróbáltuk a tökfőzeléket (csirkével), nagyon tetszett neki! :lol:
és vééégre a hülye szőrkezeslábas nélkül mentünk ki kenguruzni, boldog volt ő is, jobban elfért :D , sokkal többet csapkodott :roll:

angel37
 
 


Tobi babái jaj de nagyon kis szépek! :D :D

Bella, köszi! :)
szívből remélem, hogy a közeljövőben neked is lesz ott egy albumod...


ha már ott jártam, raktam fel én is két képet! :wink:

angel37
 
 


Megyek képeket nézegetni! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Már nincs pofám bejelentkezni,hogy még mindig betegen,és nem tudok visszaolvasni :oops: Most én dőltem ki,a hosszú hétvége 39 fokos lázzal telt,kedd reggel doki,tüdőröntgen,de csak torokgyulladás van.Antibió óta jobb.Maszkban vagyok,gyerekek gyógyulóban,bár köhögés-taknyolás még van.
Vendég
 


Megnéztem a babaképeket. :D

Tobi ikrei nagyon szépek. Édesek, ahogy együtt alszanak a pihe-puha pléd alatt.

Angel, a ff kép gyönyörű lett. A csörgősipkás meg vicces. :lol:

skrisz72
 
 


Nekem az összes baba tetszik! :lol:
Skrisz:tessék írni a blogot, mert unatkozom!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois!
Nem volt rövidülés ez most történt a 7 végén, amikor görcsölt és szúrt a hasam:(, de nem gáz van ilyen pláne már félidőben, ha nem nyílik nem gáz.Magnex 300mg, 2x1, ha kell 3x1-re lehet emelni, bár asszem a magnézium max dózisa napi 750mg :roll:

Nyulasz!
Most már gyógyuljatok meg!

Baba!
Nyugi má' nem lesz semmi baj!És ha a tenyésztés is nega akkor igaza lehet a csajoknak, hogy a kicsi nyomja a hólyagod :roll:

Velem minden okés, amióta doki azt mondta rendben vagyok, nem is fáj a hasam, na ez az amikor doki szeme is "gyógyít" :lol: Ma jó sokat melóztam, de meg sem éreztem 8)

KépKép

Kép
keny
 
 


Összes fotó gyönyörű. komolyan, már ezért megéri babanetezni, hogy ennyi szép gyereket lássak.

Egy valamit megjegyeznék: Angelék kötözhetik felfelé a gyakót (ahogy Balu fiam mondaná), mert Diónak a szeme se áll jól. :lol: :lol: :lol:

Nyuszi!
Összes kórság monnyon le!
vovanda
 
 


Skrisz!
Enyém Sarj éjfél körül aludt el. De én sokszor írok éjszaka, bagoly vagyok eléggé, most már viszonylag "korán" fekszem, 1 felé, Zé előtt 2-kor szoktam.

Vanda!
Nálunk csak a tesóm kapható egyedül csőszködésre, meg neki oda is adom. Ő nagyon sokat van vele, szinte naponta látja, szereti Zé, és benne meg is bízom feltétel nélkül. Meg elég sokkal jön nekem a sokéves unokaöcsi és hugi szittelésért :twisted: De valszeg valamit rosszul csinálok, mert furcsamód már megint az ő gyerkőcei aludtak nálam szombaton.... :roll:

Kat!
Én nem is méregetem a cukrom... :oops:

Baba!

Jaja, a barátnőmnek is nagyon sokáig ültek a nega eredményen, mondták is neki, mikor türelmetlenkedett, hogy örüljön, mert ez a jó, ha gond lett volna, azt sokkal hamarabb megtudta volna.

Angel!
Annyira jó ez, hogy már nem kell annyira becsomagolni őket, nagyon vártam. Én ma még a sapkát is levettem róla, csak kapucni, 20 fok volt. És semmi zsák stb, csak takaró.
Tökös csirke ennyire bejövős? Zé ma cukkinit evett, imádta. Benyomott egy egészet és még utána rá kellett pótolnom némi almával, 2 cukkini lesz belőle az adag.
Képek nagyon jók, Diónak valami egész különleges szeme van, nagyon szép.

Tobi lánykái is nagyon szépek, Köszi Bella!! :D

Keny!
Igen ezt nekem is mondták anno', hogy már a kórházi levegő is gyógyít :) (Volt a terhesség alatt némi vese-nyűvem, ami persze pikkpakk elmúlt ahogy befektettek :shock: )
Én is szedtem 750-et is Mg-ből, de ált. 500 ment.
Szóval a rövidülés oka csak a növekvő méh?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jó reggelt anyukák és kismamik! :D
Ma boldog vagyok, mert reggel 5-ig aludt Eszti, és még csak most ébredezik újra. Így kéne ezt minden nap! :D

skrisz72
 
 


köszi Csajok! :D :D

Vanda,
elég erősen körvonalazódik dolog :lol: , de a kiccsaj kiköti a madzagunkat, szó szerint! :wink: szabadidő ruhám gatyája zsinórját nagyon szereti, az egyikról leoperálta a műanyag izét, azóta az nem is érdekli annyira :wink:

Lois,
tökjó ez az idő! :lol:
sajna Makilányra a kapucnisa még kicsit nagy, ez a bolondsapka volt alatta - nincs másik tavaszi, venni kell -, ami a képen, abból meg kivan a füle, ú.hogy így együtt.

Cukkinit magában ettétek?
Ez a tök most nem sütő hanem a főzőtök volt, kicsit kapros.
Ami még nagyon bejött a sütőtök túróval vagy joghurttal!

szeme színe remélem ilyen marad :oops:

Krisz,
hurrá :D
nálunk 6:45-kor volt kelés, kicsit kora :oops:
este meg leteszem aludni (beájulva), és amint leér, felül a zsákjában mint a keljfeljancsi, és vigyorog :? :) kezd küzdelembe átmenni a dolog :roll:

angel37
 
 


jaj, bocs, Nyulasz :oops:

nagyon rátok jár nyavalyailag a rúd :(
jobbulást neked, meg a kicsiknek is a takonyból!

angel37
 
 


Skrisz!
Nagymama hiányban szenvedőknek csak azt tudom javasolni, hogy szerezzenek egy jó szittert. Én tuti meghalnék, ha nem lenne. Karácsony előtt pl. azért volt itt 2 órát, hogy pesztrálja a kölköket, amíg kisül a mézes.

Angel!
Cipőfűző, gatyamadzag, cipőtalp és társai mindig nagyon finomak és érdekesek, ezt igazán tudhatnád. :D
vovanda
 
 


Angel, Lois, nálunk még elég hűvös van sapi nélkül. De remélem most már tényleg jön a tavasz! Lassan kéne vennem valami kabátkafélét?
Rendeltem kiscipőt, jövő héten jönnek.

skrisz72
 
 


Vanda,
:lol:
ja, a csizmám is, valóban, papucsok, meg gondosan megvizsgálta az ikeás szállítók cipőjét is :roll:
baromira érdekli a fürdőszobában a gumiszőnyeg, és basszus a habtapi, szedi szét és rágja :roll: :lol:
de az adu ász (most) apa éjjeliszekrénye! dossziék, papírok, szemüveg stb :D áthág az apján, mint az úthenger!

Krisz,
Makilány sincs kint sapka nélkül, dehogy! :wink:
sztem nyáron is lesz rajta! főleg, hogy olyan kis kopasz :roll:


na nem is írtam, mai első pelenkázásnál orvul kivárta míg leveszem, és úgy összepisilite magát, hogy befolyt alul a komód mindhárom fiókjába is, és persze ruhacsere :roll:

angel37
 
 


Angel :lol: bocsi :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


nevess csak, Babám! :wink:
lesz majd neked is pisi-fosi zuhatag! :lol: :lol:

gratulálok a félidőhöz!! :D

angel37
 
 


Baba!
Az első szemeszter vége felé nekem is volt egy időszak amikor rengetegszer kellett pisilni, sőt az érzet sem múlt el. Ezért erőltettem a vizelettenyésztést és nekem is negatív lett. Úgy látszik nekem is nagyon nyomott a pici, ezek szerint nálad is ez van. Majd biztos áthelyezkedik, hogy anyának is jó legyen! :wink:

Angel!
:lol: Litti is képes kivárni amíg kiveszem alóla a pelust és akkor pisil, főleg apával szereti ezt csinálni fürdés előtt. Páromnak állandóan takarítani kell a pelenkázó állványt.
Dálutén megnézem az új képeket, most megint idő híján vagyok. Diókára különösen kíváncsi vagyok. :)
Melegítő nadrág madzagot Litti is imádja.


Igen végre itt a tavasz! Már remélem nem lesz lehűlés. Jövő hétvégén Egerbe megyünk. Ilyen időben csodás lenne.

Vandus!
Te honnan szerezted a bébiszittert? Csak olyat szeretnék, akit vaki ajánl. Te mikor merted rábízni a kicskiet? ( És mennyi idő alatt ismerkedtek össze? )

Aminek nagyon örülök, végre kezdünk normális mennyiségeket enni, mondjuk fél adagokat. :lol: És a pelusban is van látszatja, nem csak olyan kis gombóckák. Nem tudom mi a változás oka. Fogunk még sehol, én már nem is tudom hová tűntek!? :roll: Ja, de tápszert nem akar Litti egyáltalán.

Nyulaszka!
Sajnálom. Gyógypuszi hegyek!!

Nnna, mennem kell.
Puszi és ilyen gyönyörű idő legyen hétvégére is!!!!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Angel!
Gurultam a röhögéstől, bocsi. Szerintem a veszélyes cuccokat kezdjétek el magasabb régiókba pakolni... :D

Kat!
Itt a babaneten feldobtam a debreceni topikba, hogy szittert keresek, úgy jelentkezett ez a csaj. Akkor még csak Balu volt, akkor az volt a jelzés, hogy a gyerkőc hogy viszonyul hozzá. Nagyon hamar elfogadta, az ikreknek meg gyakorlatilag a második anyjuk. Ugrattam is, hogy mire saját gyereke lesz, profin fog menni minden, főleg, hogy az enyémeken kívül egy másik ikerpárra is szokott vigyázni. Rékának volt egy időszaka, amikor szeparációs szorongás miatt csak anya-apa volt jó, de már elmúlt. Először azt hiszem 2 hónaposan maradt velük egyedül pár órára, Balunak volt valami ovis programja. Szóval ő akár a hármat is képes menedzselni, ha ő van velük, teljesen nyugodtan megyek el itthonról.
vovanda
 
 


Az előbb elfelejtettem írni: nagy babakocsi kiárusítás van a Brendonban, ha valaki most akar esetleg járgányt venni.
vovanda
 
 


Baba, nem hiszem, hgoy fertőzésed van, nekem is egész terhességem alatt 30 percenként (vagy 15) kellett pisilnem. Azóta viszont simán sokáig vissza tudom tartani, tök jó újra normálisnak lenni:)))
A babáddal biztos nincs baj, különben telefonáltak volna. Szerintem most már csak a levél jön a kitűnő eredménnyel:) :wink:

Félre kérdezem, hogy ma is front van-e? Dorotty alvás után 5 perccel felkel állandóan megint. És egész nap a cicin szeretne lógni. Elég szaggatottan tudtam csak rakott krumplit csinálni, minden mozzanat előtt szoptatás, altatás, aztán folytattam. Aztán megint felkelt és megint szoptatás, altatás, ételkészítés folytatása. Lehet, hogy kávét adok neki tejcsi helyett? :wink:
Vendég
 


Csajok, az még igaz, hogy nincs tandíj GYED alatt?

Én sem tudom, hogyan öltöztessem Dorkát, nálunk 17 fok van. Tegnap túlöltöztettem, nincs átmeneti overállunk, csak téli. Néha elmegy a nap és akkor hideg van. Máskor meg ájulásos meleg:) Eléggé nem tudom, mit adjak rá. Sapkát azért adok rá. Aztán talán overáll nem kéne,... vagy overáll alá csak body....
Vendég
 


Twist!
Nem igaz, már 2006-ban eltörölték, sajna :?

Csak azért vettem ám le a sapeszt, mert olyan kardigán volt rajta, aminek tök passzentos a buksijára a kapucnija.
Amúgy már a 12-18 hós sapikat szedtem elő, de valahogy az is vastag, nem kapok vékonyat, ami jó is lenne a kuglifejére.

Angel!
Gondoltam, hogy főzőtök. Cukkinit hámozva, uborkagyaluval felvágva kis olíván feltenni, utána egy kortynyi vízen párolni. Villával széttör, és kész.
Szemszín nagyon karakteres, szerintem megmaradós lesz.
De most már tényleg látni akarom fésztufész, nem csinálunk talit?? Feldobtam a múltkor is, de nagy lelkesedés nem volt rá. Én keresek neki helyet szívesen, ha lenne rá érdeklődés :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok,

elobujok a readonly uzemmodbol, valamikor olvastam, hogy megvaltozott a jelszo. Ize, ott nekem is van albumom, meg talin is voltam, ha valaki elkuldi az uj jelszot megkoszonom, de ha valaki arrol ir privit, hogy az ilyen k.cs.g readonly-knak nem jar, de kitorolte az albumomat, azon sem fogok megsertodni. (Bar a babakat idonkent nezegettem :))
Till anno elmeselte a sztorit, ki is vagyok en is akadva, tobbek kozott ezert is irtam, hogy nem fogok megsertodni, sajnos arra nincs kapacitasom, hogy rendszeresen jojjek, az meg olyan ize, hogy havonta egyszer beesek, oszt reagalok, oszt jovan :wink:

Angel, a habtapiragas nalunk is slager volt, azt hittem, csak csocsalni tudja Gergo, de nem, basszus, kiharapott belole egy darabot :shock:

Mindenkinek szep napot, es nagyon varok mar ide "ujoncokat" is!



Kép

 
 


Mó!
Küldök privit :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
jóvanna tök :lol:
köszi, lehet, hogy csinálok én is cukkinit, eddig csak üvegeset próbáltuk, az vadul ízetlen volt.

én a múltkor is megörültem a talis felvetésednek! :D

közben elkenguruztunk a Minimanóba, vettem két cuki vékonyabb sapkát. ez egyiket azonmód rá is adtam hazafelére, kivették belőle a lopásjelző izét, árcimkét ,de itthon láttam, ogy az akasztó rajtamaradt :roll: :lol:

Mó,
de rég jártál erre!
na ettől félek én is, hogy lerág majd egy darabot és benyeli :roll: talán most fog nélkül még nem, de később!
most már fogsz írni rendszeresn? :wink:

Katerina,
szépen haladtok akkor ez evéssel, lesz még egészadagos is! :wink:
kiccsaj is még fognélküli.

Twist,
a C&A-ban múltkor hülyének néztek, mikor átmeneti overallt kerestem :roll: hogy miért?

mai öltözék: ujjatlan body, rugdalózó, kiskabát kapucnival, vastag farmergatyó, vastag zokni, tutyi + a kenguru, ami melegít, másik oldalról én :wink:
sztem neki jó volt így, rólam szakadt a víz :?

angel37
 
 


Angel, jól értettem, hogy akasztóval együtt adtad rá a sapit? :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


ööö, igen :oops: :lol:
a kenguruban előre néz, így én szemből nem látom.
de azért nem vállfa, csak egy kis műanyag kampó :roll:

angel37
 
 


Angel!
Sapi: :D
A gusztustalankodáshoz még némi ikres adalék: szerintetek mi olyan veszettül izgató a másik gyerek szaros/pisis pelenkájában???? Valami elképesztő! LEvadászom az egyikről a pelust, az ott sertepertélő tesó pedig rögvest meg akarja vizsgálni a tartalmát... :? 8)
vovanda
 
 


Vanda :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Vanda,
:lol: nem tudom! :roll:
Makit néha érdekli a sajátja, egyszer majdnem megszerezte, szerencsére csak pisis volt. mondjuk sztem nem a tartalom izgatja annyira, csak valami újfajta fogdosnivaló.

múltkor vittük kidobni az "óriáskígyót" - így hívom a használtpelenka-tartó zacskójában gyűlteket - és bevillant, hogy mi lenne, ha a kutya és a kiccsaj megszerezne egy ilyet :shock: :roll:

angel37
 
 


Angel! öööö, hát, nem ígérem :oops: nálunk a rágás egy időben nagyon durva volt, a kiságy tetejéből szabályosan hiányzik egy darab :shock: de aztán egyszercsak meglepetésszerűen rákattant a cumira (naná, hogy Grétiére :D ), és azóta ez normalizálódott.
Akasztós sapi :) :) nem mosolyogtak szélesen a szembejövők?

Keny, magnéziumról, én elég durva dózisban szedtem (orvosi utasításra), napi 4x2-t a magnesi citricii-ből, ráadásul Szegeden egy patika ezt előállítja 600 mg-os kapszulás kiszerelésben, no én ebből szedtem napi 8-at. És nem gondolom, hogy csak az ikrek miatt, egy barátnőm 3x2-t szedett ebből...

Lois! Talira még én is lelkes lennék (bár most betegek a gyerekek :( ), de csak babakocsis távolságon belül tudok, szóval nagy eséllyel csak távolról lelkesedek :roll: :wink:



Kép

 
 


Vanda, szerintem a tartalma érdekli őket, meg lehet fogdosni, hogy milyen az állaga. Eszti a kajába nyúl bele, és markolássza a pempőt. :?

Angel, sapis sztori édes. :wink:

Enyém gyerek elkezdett durván harapni. Tegnap összeharapdálta a nagyanyját is. :lol: Annyira röhögtünk. Támad mint egy vérnyúl. :lol:

skrisz72
 
 


Angel (és többiek) köszi az öltözködési tanácsokat. Ma az állatkertbe megyünk 18-20 fok lesz, megpróbálom rétegesen öltöztetni Dorkát. Az overáll otthon marad. Átmeneti overállról én is csak hallottam, de még nem láttam soha, nem tom hogy nézhet ki....
Babakocsihoz sem viszem most a téli lábzsákot és remélem, hogy nem fázik meg a kiscsaj.
(Tegnap nagyon megizzadt az overállban, annyira béna vagyok! Utána gyorsan átöltöztettem a lakásban száraz ruhába és most imádkozom, hogy ne legyen beteg)
Angel, nálatok nincs piac? Nálunk itt a Veresegyházi piac és mindenféle satyesz van. Akkora a választék, mint 5 plázában együttesen. Javaslom a piacot sapi vásárlásra :wink:

Csajok, éjjel óránként fent volt Dorka, most meg bealudt. Lehet, hogy a meleg időt sem bírja?

Krisz, te hova szoktál járni sétálni? van nálatok valami jó babakocsis sétáltató hely?
Nálunk semmi. Ezért másik faluba kell mennem babát sétáltatni. Be a kocsiba és utána irány egy másik település. Elég gáz.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: