Új privát üzeneted érkezett!

Hahó Csajok!
Kicsit jobbkedvvel végre :lol: de már jöhetne a tavasz :?
Charlott: hu de izgi babaszobakészülődés :lol: jo dirigálást :wink: :lol: :lol: :lol: majd mesélj milyen lesz :wink:
naaaa mi volt 4d-n???
én azt hiszem nem birnám ki turorudi nélkül :oops: :oops: mondjuk csak 1et szoktam enni még kora reggel, h ne legyen üres a pocim :lol: :lol: :lol:
Szonce: na milyen ügyi Ádám, gratu :wink: hagyd fogni a kezed meglátod majd egyszercsak elengedi és már nem is hagyja :wink:
Nekem még mindig furi, h pl. este fürcsihez 2 azaz 4 lábon jönnek a fürdöbe :lol: :lol:
Tök jo szépek lesztek :wink: Akkor Apa már teljesen jol van?
jok ezek a dekorcuccok :wink:
Kusi: tényleg, Te este kicsit el tudsz szabadulni vagy még nagyonszopi van? akkor már jöttél mikor terveztünk egy kikapcsolodos estét csak mi Csajok?
ja jelentem jo a kocsi véééégre :lol: , szoval kitalálhatunk napot és tuloldaliakat haza tudom dobni, ha tudunk majd napot megkérdezem Ladyt is hátha el tud jönni aztán hazadobom majd :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


mi megint 3asban :cry: ...délelött volt itt anyosom, holnap Anyum jön :lol: legalább sétálni le lehetne menni de nem :evil: :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Gombocka: Ti nagyszülöztök?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Voltunk reggel 4D UH-n, minden rendben találta dokinéni és már el is helyezkedett fejjel lefelé, azaz a lábai fent a melleim alatt és a gerince simul a hasfalomhoz. Nagy bánatunkra aludt, mozdulatlan volt, persze előző nap és éjjel meg ficánkolt. :) Érdekes pozítúrában helyezkedett el, mert az arcánál a lábfeje volt és a kezén pedig feküdt. Hmmm, érdekes látvány volt. Hogy fiú az megint egyértelműen látszott, még ebben a kuszaságban is.
Ami leginkább izgatott minket, hogy az arca milyen? Hát, duci kis pofija van és épp morcos volt.
A kora még mindig egy héttel későbbi, mint azt először számították, így május vége, 30-a várható szülés időpontja.

Férjemmel el is döntöttük végre, hogy Krisztián Nimród lesz a neve babócának. Direkt kettős és ellentés hangulatú, ha majd felnő dönthet, hogy melyik név tetszik, melyik áll hozzá közel.

KépKép
charlott
 
 


Szonce: köszi a weboldalt, nekem nagyon tetszenek az ilyen figurás dekorációk. Szerintem egy-kettő igazán jól mutatna egy-egy zord, egyszínű szekrény oldalán, ajtaján. :-)

Babusok: akkor hamarosan csajos kiruccanás lesz?!! :lol: Merre felé tervezítek?
Holnap indul a festészet a nagyszobába, kíváncsi leszek, hogy végül milyen színű lesz a fal? Mindig más árnyalat érvényesül, mint amit az alapszínből elképzelek. Babaszoba a jövő hétre marad, de majd fotózok...
A férjed hol van? hétvégén is dolgoznia kell???

KépKép
charlott
 
 


Egy kép a trónörökösről! :-)

Kép

KépKép
charlott
 
 


Charlott: de jo h minden okés :wink: :lol:
igen, melo van :cry: de musz mert elég sokba lett az autojavitás :evil: :evil: :?
jo a vonalzo meg a foto :wink: tényleg már olyan kis édi ducipofija van :lol: :lol: :lol: :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


[quote="charlott"]B írta:charlottabusok: akkor hamarosan csajos kiruccanás lesz?!! :lol: Merre felé tervezítek?

tervezzük, reméljük Te is jössz :wink: ugye?????????????????????

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Köszi Babusok! :-)
Direkt rákérdeztem a dokinőnél, hogy nagyobb-e baba méretileg vagy kicsi inkább? És azt válaszolta, hogy pont jó, átlagos. Most 1,2 kg és valószínűleg 3-3,5 kg-val érkezik.

Dárga mulatság ez az autós dolog, sajnos. Benzin árai is az egekbe szöktek! De ha még az autón is akad javítani való egy kisebb vagyont is elkérnek érte. :evil:

KépKép
charlott
 
 


Babusok: persze, hogy megyek, ahogy Szonce is írta a szülés előtt lenne jobb! :wink:

KépKép
charlott
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:21-kor.
szonce82
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:21-kor.
szonce82
 
 


Szonce: úgy látod????? :lol: Egész nap ezt próbáltuk eldönteni, hogy kire is hasonlít. Általános sztereosztipia nálam, ha fiú akkor csak az apjára üthet. :-) De mikor a dokinéni lemérte a combcsontot, ami a leghosszabb, legfejlettebb volt a többinél rögtön a párom hosszú combja ugrott be! :-) Lesz két mackóm!

Ádi morcos volt??? Pegig most meg állandóan vigyorog!! Akkor megnyugodtam, egy kicsit elszontyolódtam, hogy egy örökös elégedetlenség ül majd az arcán a babának.... :-)

KépKép
charlott
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:21-kor.
szonce82
 
 


Hahó Csajok, remélem jol telik hétvége, lehetne jobb idö már én csak erre tudok gondolni :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


---
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:21-kor.
szonce82
 
 


Szonce: hu de édi munkásembered van :wink: szupi, akkor kész vagytok teljesen? Látom csilivili minden :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:22-kor.
szonce82
 
 


Szijjasztok!

Charlott: húúú, nagyon cukika a 4d-s képecske. és szép neve lesz a kis trónörökösnek, nekem tetszik.
Szonce: jó lett a parketta és az ablak nagyon. akkor felavatta Ádámka a padlót a tappancsaival a vendégek előtt?

Végül is nagyszülőztünk, de ők jöttek hozzánk. szombaton eljöttek anyukámék Kaposvárról, délután meg anyósomék, akikkel elmentünk az auchanba, hogy szabadjára engedjük Nellit.
Vasárnap meg kidöglöttünk, de délután elmentünk vele fagyizni a mekibe...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Szonce: gratu Ádámnak :wink: na látod hipihopi szaladni fog :lol: :lol:
Gombocka: akkor mozgalmas hétvége volt Nálatok :lol: :lol:
Nálunk semmi különös...szombaton anyósom jött tegnap Anyum ma meg végre itthon van Apa, de hagyom aludni :lol: :lol: :lol:
nagyon fúj a szél pedig jó lenne lemenni délután... meglássuk :wink:
Csajsziktól kérdezem a könyvecskében, h mit eszik a makimajom és mondják h banán :lol: :lol: :lol: (persze nem teljesen igy, de érthetö :lol: ) egyre jobban érdekli Öket ha nézegetjük együtt a könyveket, bár már alig maradt, mindet széttépték meg megették :evil: :oops: :lol: Laurci már szinte szalad :lol:
néztem cipöt itt lent a gyerekcipisnél, olyan mint Nellié, csak tépözáras, héten majd lemegyünk probálni :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok: a tépőzáras nagyon jó. mi is olyat akartunk anno,. csak hát ezt találtuk akkor jónak.
el is felejtettem a babaprogramot amit a számítógépre lehet telepíteni, babysmash a neve, le kell tölteni netről. állítólag így a legegyszerűbb.

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


-----
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:22-kor.
szonce82
 
 


Szonce: jaj nagyon ügyifiud van, édes :wink:
hát itt van a gyogyszertár mellett, csak gyerekcipök vannak, majd ha sétálunk megmutatom, csak mondjad :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Egy gyors bekukk: még mindig festés alatt áll a nagyszoba, mert túl sok festéket vettünk (2 nagy dobozzal) és ma megyünk kisebbre cserélni egyiket. Élénk narancssárga színű lesz különben a szoba, legintezívebb hatást ez a hely kelt.
A kiságyat is összeraktuk egyszer és hát nem is olyan kicsi, így további átalakításon gondolkodunk.

Szonce: ari vagy, hogy rám gondoltál babáscuccnál! Ha tényleg nem kell, akkor boldogan elfogadom! Pusssz :lol: Gratula Ádi járkálásaihoz!

Gombócka: köszi! :-)

Rohanok tovább! :roll:

KépKép
charlott
 
 


Charlott: jo munkát :wink: babszoba is szines lesz?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok: köszi! :-)
A babaszoba színe pasztell sárga, vaniliás meleg, nyárias színű. Ezt még tavaly festettük ki. De a szoba falán található sok, kis rajzos, állatos képecske és a polcokon rengeteg plüssállatka lesz majd.
Különben próbálok segíteni férejmnek, de már fizikálisan nem megy. Csak nézelődök, szemmel együtt érzek, ez nagyon bosszant, mert régen rendsen ki tudtam venni részemet a felújításoknál. Hiányzik most ez!

KépKép
charlott
 
 


Charlott: hu az jo szin :wink: bizti csini lesz a szoba :wink: Vettél ilyen képeket vagy Ti pingáltok?
TÖBBIEK?????????????????
Csajok bealudtak már 11kor :lol: :lol: ami nem meglepö mert 6 elöttt már kukorékoltak :lol: :? :evil: :lol:
Legujabb játékunk a papirzacsi, már 4 van forgalomban cipelik pakolnak ki be egyikböl másikba tök édik, ja és legujabb szavunk a néni, a deichmann katalogus cimlapjárol :lol: :lol:
ja mert tegnap pakolásztam szekrényüket csomo polot kinöttek és elraktam és közben segitettek, amit tudtak kipakoltak és találtak egy papirzacsit is :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Na felhivtam Lady-t, már eszemben volt...jol vannak puszil Mindenkit :lol: Nincs még net 30 napon belül kötik be, berendezkedtek, járnak tornázni, Csenge ügyesen 4kézlábazik :lol: most elutaznak 1 hétre de utána benne van taliban :lol: :lol: :lol: meg majd jönnek sétálni is buszmegállo elöttük csak felpattannak :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:22-kor.
szonce82
 
 


Jó reggelt!

Újra gépközelben (bár tegnap este a páromnak sikerült elvágnia az internet zsinegét, így azt hittük vége a szörfözésnek egy időre), de valami "csokit" beékelt az elvágott szálak közé és most újra működik! :lol:

No, tegnap már végre sikerült a festést befejezni, előtte kicserélni kisebbre a nagydoboz festéket. Így délutánra már csak a bútorok elrendezése maradt. De sajnos kiderült, hogy túl sok, illetve nem mindegyik illik egymáshoz, így itt a kuplerájban törtük a fejünket, hogy mit is csináljunk? :roll: Végül én is és párom is egy-egy bútorától elbúcsúzott, és kompromisszumokat kötöttünk. Mindent a gyerekért! :lol:

Krisz szobája is átalakul, az eredeti terveket elfelejtve, két nagy szekrény kikerül onnan, hogy nagyobb hely legyen a babás cuccoknak. Sikerült tegnap gumírozott Mici Mackós matricákat is venni, ezek majd feldobják, díszítik a falakat, szekrény oldalait. :-)

KépKép
charlott
 
 


Babusok: Ladyt üdvözlöm és örülök, hogy tud csatlakozni hozzánk! :-)

Szonce: izgatottan várom, hogy mit mondtak, tanácsoltak az orvosok!!! :o

Szép napot mindenkinek!

KépKép
charlott
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:23-kor.
szonce82
 
 


Jó reggelt!
Én tegnap este még írtam, de nincs itt :cry: mondjuk nem sokat :oops: :lol:
Szonce: gyere mesélj, mi volt? remélem minden okés :wink:
Charlott: ismerös a butortol megszabadulás :lol: :lol: nekünk is kellett... :? de most jo nagy hely van Csajoknak :lol: :lol:
bizti szupi lesz a szoba :wink: hol vettél matricát?
de jo nem lett nagy baja a netnek :lol: :lol: :wink: Még pakolásztok?
KUSI???
GOMBOCKA???

Esti talival akkor megvárjuk Ladyt, ugye? (ha jol néztem naptárat kb. 26-a után már itthon vannak)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce: jaj az annyira rossz, mikor ennyit kell várni :cry: bizti nem lesz baj :wink: jaj vétvételt el tudom képzelni, bizti sírt a Drága :cry: :? :cry: na de legalább kiderül h mi a helyzet :wink:
éjszaka nálunk is volt vmi 4kor sirtak és nem lehetett visszaaltatni csak Velünk aludtak vissza, még Apa is felkelt a nagy sirásra :? persze nem aludtak csak 6ig :? ujabban elfelejtették, h 7ig is tudtak aludni :evil: :evil: 1-1 fogacska még jön, de 1-1 rágó már kint van teljesen :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:23-kor.
szonce82
 
 


Szonce: jol összebeszéltek :lol: :lol: jaj ez a vérvétel szörnyü :cry:
és gondolom az idö is...remélem jön már a jóidö :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:23-kor.
szonce82
 
 


naná :wink: :wink: :wink: :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


sztem már itt is van a tavasz :lol: süt a napocska :lol:
mi tuti lemegyünk délután, ki jön???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:23-kor.
szonce82
 
 


Szonce: puszik Nagyfiúnak :wink: adtál neki vmit?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:23-kor.
szonce82
 
 


Szonce: nyugtalan alvás simán lehet a fogacskátol :wink: Jobb éjszakát Nektek! (is :wink: )
Jó éjt Mindenkinek :wink:
Mai napunk szörnyüre sikeredett...remélem csak az idötöl...tiszta nyüszi-hiszti banditák voltak és alig ettek :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Találtam egy oldalt ahol végre kapok olyan kávét, ami nem piszkálja a gyomromat, egészséges és most 1.000 Ft kedvezménnyel lehet vásárolni. Munkalehetőségként is szóba jöhet, ha gondoljátok nézzétek meg, szerintem érdemes regisztrálni,: http://www.papeva.dxn.hu
xxxxxxx
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:23-kor.
szonce82
 
 


Jó reggelt!
Szonce: sajnos le kell fogni :cry: én is uuuuutálom, de musz :cry: de persze egyszerübb ha van segitség :wink:
Takony lehet fogtol is nem bizti h megfázott...bár ha hidegebb volt ahol voltatok :? de bizti hamar elmulik :wink: jobbulást ezerrel :wink:
nálunk kisebb csoda történt, csak Tamma kelt 1x :lol: :lol: :lol: reggel meg tök édin dumcsiztak :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Kicsit fáradtan, de itt vagyok már, uramat munkába engedtem, előbb a macskát kellett rendre utasítanom.... :evil:

Szonce: még egy hónap a vv eredményéig?! Ez iszonyat hosszú idő, mit néznek meg? Hormonokról tudom, hogy 2 hét várakozási idő szokott lenni. Remélem nem lesz semmi baj! :-)
Ádám jól van, előbújt már a 4. fog is?

Babusok: matricákat a festék különbözetéből vettük Praktikernél. (hogy egy kicsit hazaszóljak) :lol: Most az a vicc, hogy amilyen felületre gondoltam ezeket a figurákat, azokat a szerkrényeket áthoztuk a nagyszobába. :-)

Nincsen még készen a babaszoba, egyrészről párom feladta az átalakítást, más részről alig maradt bútor a szobában. Így most raktárként használjuk. Ja, a babakocsi a szoba közepén helyezkedik el. :roll: :D

KépKép
charlott
 
 


Gombockával beszéltem tegnap :wink: megvannak :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Charlott: mit csinált a cicus??? hu a káosz izgi :lol: :lol: nálunk is mik voltak...mikor átrendeztük a szobát 2 Csajszival a közepén :lol: :lol: butortologatásnál mentek be az ágyba aztán meg pakoltak ezerrel :lol: :lol:
hihi a babakocsi nagyon fontos :lol: naná h a szoba közepén kell lennie :lol: :lol:
és akkor mikor lesz folytatás?
falra nem lehet rakni a matricát esetleg?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok: macsek a kiadós finom sonkás reggelije után még többet követelt csúnya nyávogással. Erre bedühödtem, hogy aki nem dolgozék az ne is egyék! és a helyére pakoltam. Most mosoly szünet van, de legalább csend is.
Vicces lehetett a két csajszivel pakolászni, felújítást csinálni. Én azért is sürgettem a festés dolgot, mert gyerek mellett sokkal nehezebb ezt elvégezni.
A matricákat biztosan lehet a falra is tenni, de ott képkeretes képek vannak, nem illenek egymás mellé.

KépKép
charlott
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?