Új privát üzeneted érkezett!

szép napot!
nagy nehezen végre sikerült beszélni a dokival. így 14. cn-on igencsak kellene az az uh... de ma sem nagyon van bent, így marad a holnap. de holnap délben végre-végre megnézzük, mit csinált a closti :) nígyon kíváncsi vagyok...

csip!
egyértelműen a hormonok játszanak veled (pms?)... lehet, meg kellene próbálni vmi természetes bogyót (hűűűű, pedig én nagyon ellene vagyok az ilyeneknek), hogy jobban átvészeld... és akkor lehet, rendeződnének a dolgok a pároddal is.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Jó reggelt...
Senki sehol???

Itt aztán remek idő van :evil: Havazzik és fújj a szél :evil: Hideg van :evil: Még ez kellett ide nekem a jó kedvem mellé!!! Fujjjjjjjjjjj

Na nem panaszkodom, tegnap apival beszélgettünk és megint mindig Én vagyok a hülye, f*sz...Hogy Én kapkodok :shock: És a gyerek miatt akkarok több szexet :shock: Hazudnék, ha nem így van...de amúgy most kezdene tavaszodni is és most kezdek én is tüzelni :D :wink: Meg semmiről nem vagyunk lemaradva...
Na meg, hogy lehetnék Én is kezdeményezőbb, de ha az embert egyszer úgy mondd "vissza" utasítják vagy inkább nincs nyert ügye, akkor eléggé nehéz ismételten beprobálkozzni, mert engem azt eléggé sok ideig nyomazt, hogy mi volt...Aztán az is bosszantó, hogy mindig fáradtak vagyunk a sok melo miatt...És kurva szar meg nehéz utána összebújni, ráadásul estére kijönnek az ember rigoái (mérges nem jó kedvű, mert nem úgy alakult a napja vagy felídegesíti az ember-vendég) és azt eléggé nehezzen tudja az ember fére tenni!!!
Na mind 1 ...De nem veszekedtünk csak beszélgettünk, de persze makacskodtam, hogy este nem Én kezdeményezzek majd Ő!!!Nem megy, hogy változtassak rajta egszerűen....Ezáltal este nem volt semmi... :roll: :? :roll:
csip-csip18
 
 


Juli: na akkor várunk mi lesz a holnappal :D
Tuti hormon basszus...Hónap elején vagy mikor megjönn onnantól kezdve semmi bajom nincs...
Ilyenkor meg...wháááááááááááá....
Semmi nem jó, nincs kevdem van kedvem...Aztán enni vagy nem enni...stb....Így ingadozzik minden... :roll:
csip-csip18
 
 

 
 

csip!
tényleg meg kellene próbálnod vmi pms-re használatos bogyót, étrendkiegészítőt.
hosszú távon így egymás idegeire fogtok menni... de persze ha ez csak pé után van, akkor addigra már elviekben adott minden a babához :) ;)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Ancsa! én is szeretnék gratulálni neked (persze csak halkan, ahogy a többiek)
Minden rendben lesz, ezen ne aggódj!
Vigyázz nagyon magatokra!!!

Mindenkit puszilok :)

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


joli!
már akartam kérdezni... láthattalak a hétvégén a tv-ben :?: kéz a kézben a kedvessel a terhesgondozó folyosóján?

iner!
te jó ég! neked is ezerrel közeleg a szülés napja :o

ennyire nem repülhet az idő :!: :shock:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk. Nincs erőm visszaolvasni.

Juli

Igen. Láthattál a tévében. Rosszul is voltunk, amikor megjelentek kamerával.

Ma voltam védőnőnél. Bakker, híztam 2 kilót 2 hét alatt. Habár tegnap igen sós kaját ettem, így azzal vigasztalom magam, hogy biztos csak a víz. Legalábbis a fele. A védőnő szerint necces lesz kihúzni, még min. 3 hétig. Mivel megállapítottuk, hogy jósló fájásaim is vannak, plusz a tejem is megindult. A hasam alja pedig a táguló méhszáj miatt szurkál. Hát nem voltam elragadtatva. Piont két hét múlva a szülinapomon kell az első CTG-re mennem. Hát remélem akkor még bent lesz a bébi. Most megyek is vissza feküdni, mert ma is fájogatott már a hasam.
Még1x bocsi, hogy nem írtam mindenkinek!

Ancsa

Halk gratula!!!

Szép napot!

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


joli!
akkor megnyugodtam, hogy nem káprázott a szemem. egy volt osztálytársam is ott üldögélt a folyosó végén... neki még talán 1 hete van... ha van :)

neked meg nyugi! kihúzod ezt a legalább 3 hetet!
barátnőmet a 32. héten befektették éppen ilyen problémával (muszáj volt bent tartani, mert otthon egy 2éves után kellett volna szaladgálnia). nem hogy kihúzta időre, de még 1 héttel tovább is.
szóval csak pihengess!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Szülésznő nagyon rendes volt, mindent megbeszéltünk, a szülőszobák meglepően szépek, van egy ami olyan mint egy panzió. :)

Kutyussal igazatok van, csak akkor olyan rossz volt.

Joli
Én 18. héttől fejelek, mint egy fejős tehén, ez nem függ össze a szülés időpontjával, de ezt a védőnődnek is tudnia kellene. Kár, hogy nem tudtál vissza olvasni, mert korábban is írtam neked. Ki fogod húzni simán 3 hétig még.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok...

Hát mi ez a pngás, ismételten???

Suzy: nagyon nem hallok felőled :(

Onlány: hogy halatok lakással kapcsolatban???

Ancsám: Csajém :D Frissensült KISMAMIM :D Hogy aludtál kedves???

Juli: Hogy vagy???

Többiek????

Ja és Tünde :D Ott helyzet, munka???

Puszi
csip-csip18
 
 


csip!
tegnap óta kifejzett hasfájósan... és nem a pf-környéke, hanem az egész jobb oldalam oda van. de már csak 6 nap, és megyek kipanaszkodni magam a gasztróshoz :roll:

viszont úgy tűnik, valami készül odabent. mára nemhogy leesett a hőm, de sztem még az alsó szomszédhoz is benézett reggel :)
kíváncsi vagyok, mi lesz uh-n :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


amúgy meg jó reggelt! :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Jó reggelt Lányok!!


Megyek olvasni :wink:

KépKép
gyancsi
 
 


Juli- Drukk a mai Uh-hoz!!

Csip- Remélem ma már jobb a kedved :wink:

Iner-Annyira cuki vagy, köszönöm szépen :wink: Jöhetnél gyakrabban is :wink:

Joli- Pihengess!!Drukk, hogy minél tovább kihúzza a babóca odabent! :wink:

Susytunder- És választhatsz szülőszobát??Mert akkor a panziósat kérd :D

Onlány, Tündi, Kirus- Olyan régen voltatok!! :roll:

Ediii-????

Nálam semmi nincs, ma rohangászós napom van, vásárlás, főzés miegymás, de azért még jövök ma :D

Mindenkit pusszantok!

Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Csak óvatossan a "rohangászós nappal" :lol: Mert valaki ott van a pociban :lol: nem ám elfelejteni, mondjuk nem is lehet :lol:
csip-csip18
 
 


sziasztok!

egy hipergyors bejelentkezés, mert már apja megen veszekszik, hogy mia afenét csinálok odafönn ennyi ideig... ugye most megint rohangászunk mint pók a falon. Ezért vagyok tehát eltűnve :cry: Este igyekszem jönni! Jaj egy gyors kérdés... nektek nem fáj a cicitek?Mármint a kismamiktól kérdem Nekem nagyon és meg van duzzadva. Nem tudom mi az oka neki

Ancsa, egy halk naaaaaaaaaaaagy gratula! Ezt az oldalt baromi gyorsan átfutottam és látom, hogy... :D

Joli, neked meg drukk, hogy húzd még néhány hétig.

Puszi mindenkinek, most rohannunk kell az államkincstárba meg ügyvédhez :shock: elég macera

Kép
Kép
onlány
 
 


befutottam...

megvolt a pé... domináns tüsző már sehol nem volt, de olyat láttam, amit még sosem: sárgatestet :D
3 hét múlva már babásan kell mennem kontrollra (nem tudok mit tenni, ez az orvosi utasítás :lol: :lol: :lol: )

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli: Most úgy is írd le, hogy Én azt értsem:D Mert ez nekem így kínai :oops:
csip-csip18
 
 


sziasztok!

vagyok, csak dolgozok újra! hurrá!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Juli ez remek!!! :lol: :lol: remélem volt lepedőgyűrés dögivel a hosszú hétvégén!!! :lol: :lol: :lol:

Csip ha pé-kor kiszabadul a pete, normális esetben a helyén ottmarad a "sárgatest" :arrow: ez termeli azokat a hormonokat, amik szükségesek a sikeres teherbeeséshez... van akinek "elégtelen a sárgatest működése", annak hormonutánpótlás kell...
szóval nem elég, hogy a megfelelő időben "kell" szexelni, még ilyen hülyeségeknek is stimmelni kell... :shock:

Ancsa kééééééééépet! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Csip- Hogy felejthetném én azt el :D Folyton erre gondolok, az elmúlt napokban nem sokat aludtam :D

Juli- Hurrrááááá Kép Most aztán tessék mindent bedobni, hogy kekszfilm készüljön otthon :D

Tündi- Én akkora balek vagyok, nem tudom lefényképezni a tesztemet, hiába van makro a gépen, akkor is full homályosan csinálja, én vagyok nyomi????? :roll:

Onlány- Húúúú, akkor most nem unatkoztok, azért vigyázz magadra, ne hajtsd túl magadat :wink: Remélem ha túl vagytok a házmizérián jössz majd sűrűbben :wink:

KépKép
gyancsi
 
 


Ancsa apát nem tudod megkérni, hogy segítsen? tudod milyen rossz nem látni a gyönyörűséges pozi tesztedet!!! :? :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Értem most már :D Köszi Tünde :D

Én is most nézzelődtem a neten, és hát akárhol olvasstam-nézztem utána, valójában nekem Márc.11-re(Csütörtök-Péntek) írják a p.é...és valóban akkor szakadt le a derekam is!!! :shock: Kiváncsi vagyok...
Igaz mi akkor nem voltunk együtt: brühü-hü-hü-hü :cry: :cry: :cry:
Csak elötte Kedden...Utána: A durciknak köszönhetően nem, 12-én meg apának a horkolásának miatt :(
Szóval nem lesz nekem a Sü-li-na-po-mon zebrácska :cry:
csip-csip18
 
 


[quote="csip-csip18"]M írta:csip-csip18ost úgy is írd le, hogy Én azt értsem:D Mert ez nekem így kínai :oops:


hogy értsd:
ha minden igaz, akkor most minden egyben van egy babához... most már tényleg csak a szerencsén (meg némi biológián) múlik :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


volt lepedőgyűrés ;) de azért a biztonság kedvéért sztem ma-holnap még rádolgozunk :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


:D
csip-csip18
 
 


Tünde- Most nem nyugodtam amíg 1 db képem nem sikerült és láss csodát :D Remélem látható a csík, ez tegnapi teszt, 15.DPO :wink:
Kép

KépKép
gyancsi
 
 


Ez aztán ZEBRÁS CSAJÉM :)
csip-csip18
 
 


Köszönöm CSAJÉÉÉÉÉM :D :D :D

KépKép
gyancsi
 
 


ancsi!
ez gyönyörű!!! :D :D :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!
Ma voltunk a dokinál!
Minden rendben, a baba fejvégű fekvésben van, a méhlepény a hátsó falon tapad, a magzatvíz mennyisége átlagos.
A mért adatok alapján 32 hetes a terhesség.

BPD: 86 mm (ez alapján 35 hetes)

FL: 60 mm (ez alapján 31 hetes)

Valószínű nem lesz hosszú baba :), én is csak 47 cm voltam, bár az apukája 60 volt :)))

A súlyát nem tudjuk, nem mondta a doki.
3 hét múlva kell mennem ismét.
Most nem vizsgált meg, azt mondja nem tudja mitől lehetett éjjel az a fájás, de ha vérzés lenne, vagy a görcs nem múlna el, akkor azonnal kórház....jó fej, ezt magamtól is tudtam...azt hogy a méhszájjal mi van meg sem nézte...ez miatt kicsit kiakadtam...majd 3 hét múlva...

Azért remélem áprilisban megszületik a Mírus...:))) nem szeretnék ráhúzni, de ha nem akar kijönni, akkor nem akar :))

Joli! milyenek a jósló fájásaid??? Mikor érzed őket?
Remélem még bent marad a drága legalább 3 hetet...

Juli! akkor mindent bele! drukkk++++++

Ancsi! szupi a teszt! grat még egyszer!!!

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Ancsa hihi! csak kierőszakoltam! :lol: :lol: :lol: és látod mindenki hogy örül neki?!?! :lol: :lol: :lol: :lol: gyönyörűséges a zebra! :lol: ja, és majd elfelejtettem: tiszta apja!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
látom a radiátor jött be háttérnek! nekem ez eszembe se jutott anno! :)

Csip ha csütörtök-pénteken volt pé-d és kedden voltatok együtt, az simán jó lehet!!! :lol: :lol: :lol: most akkor légy szíves nem idegeskedni minden szarságon... az nem segít teherbe esni, ha ideges vagy és folyton stresszelsz!!!!

iner de jó, hogy minden rendben van Veletek! érdekesek a méretek :arrow: az egyik szerint 35 a másik szerint 31 hetes... :D az nem baj, hogyha nem hosszú... én is 48 cm voltam és 2550 gr... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Tünde! hát tényleg érdekes, nem tudom miért lehet ez, én is csak 2750 gr voltam, bár a 37. hétre születtem, hát a feje a nagyobb az uh alapján, sok észnek kell a hely :D
Na de viccen kívül...remélem nem gond az ekkora eltérés, csak mondta volna a doki...

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


sztem lehet benne némi mérési pontatlanság is... ha gond lenne, azt mondta volna! minden rendben van, ne aggódj!

:lol: :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


iner ez alapján a táblázat alapján a BPD :arrow: 34 hetes méret...
http://www.hotdog.hu/magazin/magazin_ar ... _id=466880

Kép
gtunde75
 
 


Tünde! Köszi a táblázatot, itt valóban 34 hetes a fej alapján, de a combcsont alapján itt is csak 31 hetes...hát nem lesz magas leányzó, ahogy az anyukája sem :)

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


nem baj... de legalább zseni lesz! :lol: :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Tünde: oksa megprobálok :wink:
Azt semm tudom, hogy most mikorra várjam a pirit (de nem bánnám, ha nem jönne, mondjuk úgy 9 hónapig)halkan :D

Hogy telt a mai napod???
csip-csip18
 
 


Kép Hanna baba

sziasztok!

Megjöttem, de lóg a nyelvem... Annyi intéznivaló van, hogy csak na...
Lógok egy képpel...

Kép
Kép
onlány
 
 


Julcsi! Hmmm, tessék szorgoskodni! És az utasításokat betartani, hogy babásan menj vissza! Nagyon szorítok!

Csip, olvasva a beszélgetéseteket, hát igen.... Sajna ez ilyen. Néha kötelezőnek érzi az ember a sexet. Most pl apja, amikor tudtuk idő van, egyszerűen alig lehetett rávenni a dologra (tudod nekem closty volt) mert marhára utál úgy teljesíteni, ha "figyelik" érted hogy értem :roll: Nem tudtok elmenni lazulni 1-2hetet valahová? Tudom, tudom... a fellegekben járok.

Iner, remélem a cukkerral minden okés! Vigyázz magadra!!!!

Kép
Kép
onlány
 
 


Suzytündér, 18.héttől van tej??? :roll: :shock: és rendesen fejsz is???????

Ancsa, ezen a képen a teszted tökéletesen látszik! Gratulálok hozzá! És hogy lesz tovább? Kinn fogsz drhoz járni, vagy hogy fog a következőkben zajlani?

[quote]R írta:emélem ha túl vagytok a házmizérián jössz majd sűrűbben
NANÁ!!!!!!!! Tökre hiányzik mindenki, meg bűntudatom is van, de egyszerűen nincs időm jönni, sőt még az összes netes telóm is behalt, ma vettem újjat, de azon meg valami usim kártyát kér, hogy működhessen, azt meg nem tudom mi :oops:

Tünde, hogy hogy újra dolgozol? Volt valami??? Ne hari a tudatlanságért, de nem volt időm jönni és csak ezt az oldalt sikerült átfutnom. Szégyenlem is magam ezért. Nemsokára meglesz az amnió eredményed! Vagy emiatt nem mentél dolgozni?

Kép
Kép
onlány
 
 


Iner

A jósló fájások nálam mindig éjjel vagy reggel vannak. Először totál keményedik a poci, és mensis görcs szerű érzés van az egész pocidban, nem csak egy ponton. Aztán fél vagy egy perc után elmúlik a keményedéssel együtt. De a doki mondta is, hogy ez inkább ágy melegben jön elő. hát nálam is így van.
Remélem bent marad a bébi még 3 hétig.
Pár hetes eltérések normálisak az UH-án. Tuti szólt volna a doki, ha valami gond van.

Ancsa

Csodaszép zebrás teszt!!!!!!

Csip

Tényleg jó lenne, ha kicsit ki tudnátok kapcsolódni. Biztos csak sok dolog jött össze most nektek, azért vannak súrlódások.

Juli

Remélem sikeres hónapot zársz.

Csajok! Holnap UH kontrollra megyek. Drukkoljatok, hogy minden ok, és több legyen a magzatvizem, mint múltkor.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


onlány :lol: :lol: :lol: :lol: semmi gond! :lol: :lol: :lol: én is szét lennék esve a helyedben... igen, múlt hét hétfőn böktek, ezért múlt héten itthon pihiztem... :)

nagyon szép ez a kép!!! :)

mindenki megérti, hogy most ritkábban jössz.. csak néha azért gyere és mesélj, mizu veletek!!!

Kép
gtunde75
 
 


Onlány: igen Aminó miatt nem melozot Tünde....
Hát nem tudunk elmenni, de jönn a Szülinapom meg a Névnapom hátha akkor majd jobb lesz :wink:
Hát igen neki is ez a baj, hogy nem szereti-nem szert így teljesíteni, mikor megvan neki zabva, hogy mikor lenne jó akciózni :roll:
No majd vlahogy kitalálom, hogy jó legyen...Csak ezzel már nagyon régóta szenvedünk :cry: Mert a tuti az hétvégén lehetne vagy jó..A hétköznap meg eléggé gázos...

Na megyek zárni....

Szép estét :D
csip-csip18
 
 


jóccakát lányok!
én is megyek fürcsizni, aztán ágyban, párnák közt: HOUSE!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gtunde75
 
 


Ancsa
Nagyon szép a kétcsíkosod! :lol:

Onlány
Nem fejek, mert nincs kinek. De dől belőlem a tej, simán tudnék fejni, ha akarnék, rendesen beindulna. Minden este tiszta pizsi, de reggelre eláztatom, kikeményítem a hálószerkót. Ez a magas prolaktin szint miatt van, van akinek van előtej van akinek nincs. Hát nekem bőven van. De nincs köze egyébként a későbbi szoptatáshoz.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Jó reggelt Lányok!!

Most nem tudok visszaolvasni, mert rohanok melózni, vezetek ma is és jön velem egy kiscsaj aki betanul ( ennek nagyon örülök, mert én úgy is nemsokára lépek, hihihi :D )

Viszont addig is mindenkinek, de legfőképp Tündinek , egy ma reggeli teszt ( nagyon belejöttem a fotózásba :D )

Kép

Mindenkinek nagyon szép napot!!

Puszi
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


jó reggelt! :lol: :lol:

Ancsa ez nagyon szép! ügyi vagy! tényleg jól sikerült a kép! :lol: :lol: :lol: és milyen szép erős már a csík! :D :D :D
vigyázz Magatokra! most már ne pörögj annyira, mint egy búgócsiga! szükséged van a pihenésre is :arrow: szánj rá időt! :lol:

Szép napot mindenkinek!

Kép
gtunde75
 
 


onlány!
gyönyörű a kislányotok! :o

joli!
megy a drukk az uh-ra! minden rendben lesz!
mikor jössz?

ancsi!
tesztjeid egyre szebbek :)
még pár teszt, és profi fotós leszel ;)

kírus!
ma ugye jössz?
ne lepődj meg, ha kírusnak foglak szólítani... és lécci halgass rá! :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


már megint paraszt vagyok :oops: miért felejtek el mindig köszönni :?:

JÓ REGGELT CSAJOK!!!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Kép

Visszaolvasok... :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?