Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

lám-lám, érdemes volt bekukkantanom e késői óránKép...

Nagy gratula Orsolynak és Momonak!Kép

Orsoly,
leng a kalapom, most nem nézek utána, hogy Macus mikor volt 5.3 kgKép.

Momo,
csodaédes a miniboszi!Kép

sok pusz mindenkinek,

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Orsoly, hatalmas gratula a nagylegenyhez!

Momo, Emese csodaszep, Neked is gratula!

Ari
ari
 
 


Momo,
Nagy nagy gratula Nektek is! Kép Sok boldogsagot Emesehez! KépKépKép A kep lattan meg egyenesen elerzekenyultem....

Betegeknek jobbulast! Kép

Gombóc
gombóc
 
 

 
 

Momo, Orsoly Hatalmas gratula mindkettőtöknek!Kép (Adatok a táblicskubanKép)

Pussz
Zsófi
csucsuka
 
 


Kangi
"Nomolujt nulak"KépKépKép Szinte hallom Julcsi rekedt kis hangját, ahogy mondjaKép

Áááááá, Kevin betaknyadzott, ezt már tegnapra, de mára rekedt is meg köhög is meg piros a szemeKép
Láza nincs, de azért megyünk drnénihezKép
Éjjel óránként kelt, szegény nem nagyon kap levegőt, éjjel 1-től köztünk nyűglődött, és hajnalban vettem észre, hogy kitúrta a Petit, aki a 2 méterével a lábunknál feküdt keresztben összegömbölyödve.Kép
Fenefene.Ja, és még várjuk a 15 hós oltás hatását is, jó kis 7vége lesz.

Na, megyünk is
pusza
e
ellimami
 
 


Momo: gratulálok gyönyörű Mesikéhez, nagyon szép babaKép.

Orsoly: jó nagy bébihez hatalmas gratula jár ámKép.

Sok sok tejcsit és jó egészséget mindenkinek:

Anita és Robó
anita77
 
 


Sziasztok!

Csak beugrok mert dolog van.

Momokám!!!!

Hatalmas gratula Emeséhez!!Kép Nagyon szép kislány, köszönjük a fotót!Kép

Na már léptem is a 7végén nem leszek mert megyünk haza Szegedre, de hétfön jövök, ezt vegyétek fenyegetésnekKép

Mindenki vigyázzon magára, a kisbetegeknek meg jobbulást!Kép

Pussz
Tündér&Ilang
tündér
 
 


SziasztokKép

Okt. 4-től iskolás leszekKép Már nem is tudom, hogy akarom-e Kép

Tündér
Eljátszogatott Zsombi, de ha megy a gép, akkor azon akar játszaniKép
Muffin szerintem nagyon klassz lett, de csak én és Zsombi ettük Kép vagy Kép
Angol klassz, ismerkedtünk, új a tanár + becsatlakozott hozzánk két új ember. De jó csapat lesz
CiklusKép

Norka
Jázi nagyon helyesKép, nálunk Zsombi nézegeti, mi van Szandi babájának a pelenkájábanKép
Babfőzeléket nálunk csak Apa esziKép

Elli
Zsombi is 11,5, de kanállal!Kép Mi soha nem is kezeztünk. Nálunk az a lényeg, hogy sárgarépa és z.borsó legyen a levesben, akkor jöhet bármennyiKép
"Nyemmm" klassz lehet, én olyankor hagyom, majd eszik később
Zsombi nem hámozza a rudit, megenné csomagolással együttKép

Franyó
Építő-romboló AnkaKép Na és a kis manóKép
Receptet beírom aztán mélezem, jó?
Gratula a vizsgához!

Hnelli
Ha beírtam, küldöm!

Orsoly
Hatalmas gratula hatalmas Botondhoz!!!!

Angi
Nálatok is ilyen hülyék az óvodában??? Nálunk egy gyereket azzal küldtek orvoshoz, hogy túl nagy a lábaKép
Szandinak is imádkozni kellett óvodás korában, most 1/2-3/4 hét között ébresztő, negyed 8-kor indulás (ez ált. fél 8-ra sikerül, de akkor még jók vagyunk) és nem kell imádkozni!

Momo
Neked is gratula Emeséhez!!! Gyönyörű Kép

Andy
Sajnos a bölcsis időszak eleje ilyen... főleg, hogy haladunk a taknyos időbe


Kangi
"nomolujt nujak" Kép klassz meseKép
Zsombinak is 38-as feje volt és gátvédelemmel született... (annyira nem volt durva, mondjuk Szandi csinált neki utat, ő 37-es volt)

Kicsi fiam teljes csendben játszik, egyedülKép

Megyek, egész héten mosok-mosok-mosok...
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Tündér
Jó utat!Kép

Toffi
toffifee
 
 


Orsoly, Momo! Jaj, de jó Nektek! Sok boldogságot a babucikhoz!
Én nagylányom majd félévesen volt ekkora.

Én úgy kivagyok lányok. Eddig is tudtam, hogy jövő szeptemberben nem megy Dorka iskolába, mert látom rajta, hogy nyughatatlan, izgő-mozgó, türelmetlen, és egyfolytában beszél. Na a kis súlyát már ne is említsem. De tegnap a szülői értekezlet után ezt a szemembe is mondták, és rossz volt ilyen formában szembesülni vele. El kell vinnem nevelési tanácsadóhoz. Magamat okolom, biztos én csináltam valamit rosszul.

Toffi! Köszi, várom.

Betegeknek jobbulást!

Nelli
hnelli
 
 


Nelli
Ne okold magad!!!! Egy év alatt rengeteget változnak a gyerkőcök! Ahány gyerek, annyi féle. Arra azért kíváncsi vagyok, mit mondanak a nev. tanácsadóban. Mikor viszed Dorkát?
Az én Szandim is egy katasztrófa volt, most mégis (nagy nehezen) kibírja az iskolát. És a magatartása eddig klassz. Nehezen tudom elhinni, mert itthon egyre rosszabb a csaj és azóta sem bír egy helyben ülni fél percet, a száját pedig 5 másodpercre sem tudja becsukni...Kép Most már nem piszkálom ezzel, valahol beszélnie is kellKép
Még el sem kezdtem a receptet beírni, pedig muszáj lesz, este elviszik a gépet...

Megyek altatniKép
Toffi
toffifee
 
 


Nelli
szerintem se hibáztasd magad! Addig még van 1 egész év, bármi történhet! Kép De azt tudom, hogy nem kellemes hallani, amikor mások a gyerekeink negatív tulajdonságait ecsetelik

Toffi
nem akarod ide bemásolni a receptet? Nekem is van egy tárkonyos csirkeragu leves receptem, de hátha a Tiéd más Kép

Emese-kisbaba
gyönyörű vagy! KépKép

Jó szar idő van megint, szétfagyunk a lakásban és képzeljétek hétfőn jönnek ablakot cserélni nálunk. Jó kis felfordulás lesz, "már alig várom"!


Andi
psandi
 
 


Nelli, Franyó
Kép mentKép,

Zsombi elaludt egyedülKép

Toffi
toffifee
 
 


Andi
Lehet, hogy ugyanaz a recept, netről szedtem, de egy barátnőmnek megvan karácsonyi szakácskönyvben.
Elküldöm, ha megvan, kitörlödKép

Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Orsoly!
Hatalmas gratula Kép! Nem semmi méretek Kép!

Momo!
Látom nem indult könnyen a nap és mégis mi lett a vége Kép! Gratulálok Nektek is Emese nagyon szép baba Kép!

Andy!
Mi is járunk 3 napja, eddig nincs gond. Viszont a saját szememmel láttam, hogy a reggel behozott gyerkőcnek kb. 11-kor kezdett el folyni az orra. Ezt sajnos nem lehet kivédeni Kép. A dokinénink írt fel Bronovaxomot (így kell írni?!?) immunerősítőnek. Azt hiszem ma kiváltom és biztos ami biztos elkezdjük a kúrát.
Ez nem árthat ugye csajok?

Nelli!
Szerintem ne okold magadat! Ha tényleg olyan kis izgő-mozgó akkor biztosan jobb is neki még az oviban maradni egy évet Kép! Nagyon rossz lenne neki is meg nektek is, ha az iskolában kellene nyűglődni, így meg valszeg jövőre jobb lesz mindenkinek Kép!
Én úgy veszem észre, hogy manapság ez teljesen normálisnak számít, nem hátrány Kép.

Kedden kezdjük az ottalvást a bölcsiben. Levi jól bírja, általában fél 11 körül van egy mélypont, akkor sirdogál, cumit keres, de előtte és utána semmi gond. Akkor még a szobából is kimehetek, nem keres Kép (vagy inkább Kép. )

Pusza, Virág
virga
 
 


Toffi
milyen gátvédelemmel szülni? MÁrmint mondjuk érzed, hogy nyomnod kell és mondják, hogy ne, mert igazgatnak? Nehéz? Nem tudom, akarjam-e majd? persze ez még odébb van Kép

Virág
örülök, hogy LEvinek tetszik a bölcsi. Kíváncsi vagyok, hogy megy majd az ottalvás

Andi
psandi
 
 


Toffi,
Koszi, szoval akkor nem csak nalunk megy a nyuglodesKép Ma egesz jo futamidonk lett 45 perc alatt kesz volt az uriember, de csak azert mert vinni kellett a bicajt(minden penteken bicajoznak 1 orat) es neki uj van, szoval azt meg kell am mutatniKép
Gratu a sulihozKép
Tul nagy lab, na ehhez mar lett volna egy par kedves szavam.

Nelli,
Tenyleg sz*r erzes lehetett, de Dorkanak jobb lesz igy, egy ev irto sok ido, es egyaltalan nem tehetsz rola, semmit nem rontottal el!!! Mellesleg az meg nem jelent sokat, hogy mozgekony-sok beszelo gyerek, en is az voltam, de a suliban mindig/altalaban fegyelmezett voltam.

Virga,
En is most hozatom otthonrol, Matyinak akarom adni, mert sokat van/volt megfazva mostanaban.

PsAndi,
Ablakcsere, nem vagyok irigy erte.

Kangi,
Tetszik a mased cimeKép

Elli,
Rudi hamozo KevinKép

Lanyok ti beadatjatok az influenza elleni oltast?
eddig itt nem volt kotelezo, de ma mondtak az oviban, hogy egyes ovodak kotelezove fogjak tenni, igy a mienk is valoszinuleg.

Angi
angela2
 
 


Andi!

és milyen ablakra cserltetitek? lakótelepen laktuk, ugye? megírnád nekem hoyg kivel csináltatjátok, milyenra és mennyibe kerül? Én is szertném amjd megcsináltatni, tudom hoyg drága, és jó lenne tudni mégis mennyit gyűjtögessek rá?Kép

Nálunk most kezd csörgedeznia fűtés, ideje, 18,5 fok van.

Toffi!

38????? És én még az Emma 35 cm-éért voltam oda, hoyg milyen nagyKép Mert én eddig mindneki mástól ilyna 33-34 cm-t hallottam max. Rá se volt jó már születésekor sem az 56-os sapka.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Manó
igen lakótelep, majd ha lesz egy kis időm, írok privit az árral és a céggel. 4 helyről kértünk ajánlatot és ez volt a legkedvezőbb.

Andi
psandi
 
 


Manó
küldtem mailt Kép
Andi
psandi
 
 


Momo,
Gyönyörű EmeseKép (Tegnap pont lemaradtam a képről.)

Kangi,
"Nomolujt nulak"Kép

Bocsi, csak ennyire volt energiám. Takarítottam egész nap, mert hétvégén vendégeink lesznek, és elfáradtam.

Maci_2
maci_2
 
 


Orsoly, Momo
Gratulálok a babákhoz. Orsoly minden elismerésem ez a 5,3 kg fiú! Momo, gyönyörűszép ez a lány! Kép

na egy rövid hír rólunk: Úgy néz ki megint kislányunk lesz. Követjük Momoék példájátKép Bár még ez nem tuti, mert ráült a pici a sarkaira, és nem volt hajlandó az általa felvett kényelmes pózból mozdulni. így amit láttunk, illetve nem láttunkból indult ki a vizsgáló is. Már előre félek a megjegyzésektől: "Nem baj, majd a harmadik fiú lesz!" Vagy nem igaz Momo?

Tényleg lányok: Momo nem ambulánsan akart szülni? Mert én is azt tervezem, és majd kiderül mi lesz belőle...

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Sziasztok!

Andy!
Az S.A.P. csarnok és a SYMA Rendezvénycsarnok az ugyanaz, csak már így hívják. Kép

Gombóc!
Én az okt. 8-ra szavazok. Kép

Elli!
Szívesen, ha még is rosszalkodik a gép, szólj. Kép
Ja Zsuzsi már csokival eszi a rudit. Kép

Tüni!
Én is kérek sajtos receptet. Kép

Orsoly!
Gratula az óriási babádhoz, sok tejcit és még több boldogságot kívánok Nektek.Kép

Momo!
Itt is nagy gratula Emeséhez, csak együtt szültetek. Kép

Kangi!
Mátyásföld az egész közel van hozzánk. Kép
Tavasszal, ha bejön a jóidő, mi is felavatjuk a házat Hernádon, Akkor jó pár kerti buli lesz. Kép

Nelli!
Ne okold magad, én külön kértem, hogy Niki maradjon még egy évet oviban (óvónéni meg akart már szabadulni tőle, mert túl eleven volt Kép) és a többiek is csak 7 évesen mennek majd suliba. Sokkal jobb az nekik, még érnek egy kicsit és nem veszítenek semmit.

Andi!
Nekem is elárulod az ablakárakat? A mi lakásunkra is ráférne már egy ablakcsere. Kép

Na végigolvastam pár nap termését, most megyek.

puszi
Magdi
gallainémagdi
 
 


Magdi
elküldtem mailben
Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Most csak egy kerdessel jottem. Csajszim par napja egy ismeros kislanytol eltanulta,hogy orditva is lehet beszelni Kép Nem hiszti miatt csinalja, ez lett a normal hangnem. En meg ezt irtora nem szeretem....probalok halkan valszolni neki, de semmi hatas. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatben? Szoval a lenyeg,hogy nem arra gondolok, mikor mar toporzekol es ordit valami miatt, hanem majdnem egesz nap igy kommunikal....
Norka
norkini
 
 


kapcsolatben = kapcsolatban
Szoval barmi leszoktato tippet varok! De nagyon!!! Kép
norkini
 
 


Sziasztok, tud nekem valaki SOS segíteni?
Danit melegnek éreztem, 38,9 levonva. Kapott kúpot, de úgy tudom, ilyenkor nem szabad nagyon beöltöztetni meg betakarni. De állati hideg van a lakásban, mit csináljak? Azért hálózsákot adhatok rá? Alá meg egy body és egy vékony pizsinaci? Ha valaki olvas, légyszi gyorsan válaszoljon

köszi
Andi
psandi
 
 


ja és bár a homloka tűzforró, a keze jéghideg. Akkor most lehet, hogy fázik?
psandi
 
 


Andi
Sztem nyugodtan oltoztetsd fel amennyire szoktad,de semmikepp se jobban.Nezd meg a tarkojat, nyakat,hogy fazik-e? Nem probalsz meg egy hutofurdot?
Gyors jobbulast!!!!!
Norka
norkini
 
 


NOrka, köszi!! Akkor így most egy pizsifelsővel lesz kevesebb rajta mint máskor. MOst már nem fürdünk, megyünk aludni, remélem lemegy a láz!!!
most már isti-bizti veszek egy fülhőmérőt!!!

Anid
psandi
 
 


Andi, amíg hideg a keze, megy felfelé a láza, addig többnyire fázik, és olyankor érdemes betakarni.
Mikor már lázas, ill. kezd lefelé menni a hőmérséklete, akkor izzad, és akkor segítesz neki szerintem azzal, ha könnyítesz a takaráson. Legalábbis nálunk így működik.
sofka
 
 


Sofka, köszi Kép MÁr csak egy gondom van, az én kezem olyan mint a jégcsap, így hozzá sem merek nyúlni az alvó dedhez, nehogy sokkot kapjon az érintésemre Kép Mikor letettem aludni, már meleg volt a keze, azért még benézek hozzá, addig ráülök a kezeimre, hátha felolvadnak Kép
Egyébként meg olyan furi, hog yilyen magas láza van, mert semmi más tünet nincs és nem is bágyadt. Bár ha belegondolok ma éjjel is 14 órát aludt (este 9-től de. 11-ig), lehet, hgoy már ezért?
Andi
psandi
 
 


és persze Apa sörözik a haverjával. MIért mindig olyankor beteg a gyerek, amikor egyedül vagyok itthon????
psandi
 
 


Mikor kapta Dani a 15 hóst? Mret annak van hasonló mellékhatása. Katán szépen kijött a mumpsz is, a kanyarós kiütések is, a láz is.
sofka
 
 


Köszi lányok a kedves, bíztató szavakat! Nagyon jólestek, és egy kicsit meg is nyugodtam. Én is hagyni szerettem volna még egy évet, csak más ezt szabadon eldönteni, és más, ha az ember szemébe mondják. Így Dorka már 7,5 éves lesz, mire iskolába megy. De nem baj. Barátnőm fia is így ment, most meg imádja a sulit.
Csak hát a nevelési tanácsadóban kezdenek el gondolom kikérdezni.

Momo! Gyönyörű Emese, még egyszer nagy gratula hozzá! Olyan szép időszak következik Nektek!

Andi! Remélem, már lement kisfiad láza. Lehet, hogy tényleg az oltástól van, ha mostanában kapta.
Én azért ugyanúgy öltöztetem, ha lázas, bár én előtte le szoktam neki vinni. Akár lanygos lepedővel-hütőfürdővel is. Valahogy akkor nyugodtabban alszik.

Norka! Az én lányom örökké hangosan beszél, pláne ha az oviból jön haza. Gondolom, ott mindenkit túl kell kiabálni. Én csak rászólok, ha felemeli a hangját, mást nem nagyon tudok.
Ill. próbálj neki magyarázni, hogy ha mindig kiabál, fájni fog a torka. Bocsi, nem sok ötletem van. De együttérzek.
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok Kép
Egész hétvégén vásárolunk meg szerelünk, de most már van fehérneműs komódunk, amely a beépített szekrény megjelenésével persze át fog babakomóddá lényegülni Kép
Most gondoltam bele, hogy négy hónap van hátra Pocimanó kibújásáig, hajjjajjjjajj! KépKépKép Persze várom nagyon,és most, hogy tudom, milyen egy gyerek, még a terhességet is jobban élvezem, jobban odafigyelek a mocorgásokra (abban a kis időben, amit Julcsi hagy nekem Kép). MA a kádban akkorákat ugrált a kicsi, hogy csak úgy rezgett a pocakom, Julcsi meg locsolgatta a kiszteszót Kép
Most a Mehemedes képeskönyvet nézegeti, és egy kicsi műcsibét tuszkol Mehemed kezéhez, hogy "Mégegy adok! Mégegy adok!", meg hogy "Teis kaptam!" KépKépKép

Nelli Kép
A barátnőm épp múltkor mesélte döbbenten, hogy az oviban nyolcéves gyermekek püfölik egymást Kép Régen elküldtek mindenkit suliba, oszt ha nem bírta, akkor rosszgyerek volt. Ma iskolaéretlen. Az öcsém is hét és fél évesen került elsőbe (május 15-i,de iskolaéretlennek nyilvánították, anyukája legnagyobb örömére), és csak harmadikra (!!!) lett igazán érett!

Mennem kell. És most láttam, hogy a gyerekem nyaka fekete csíkos. Hja, aki filctollat ad a másfél éves kezébe! KépKépKép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


sziasztok,

Kangi, többi pocimanóval rendelkező kismami,
sárgára fest az irigység,ahogy irtok pocimanó rugdosásairól,növögetéseiről.
Julcsi dumája fergetegesen jó,minidg megmosolyogtat. Kép Kár,hogy nem beszél ez a fránya gép. Kép
nálunk a beépitett szekrény már megjelent,viszont egy komód baromira hiányzik. Kép

Csak halkan szeretném megjegyezni,hogy lassan két hetet késik a mikulásom.....folyamatos reménykedés van bennem,hogy nálunk is talán végre kopogtat a kistesó és nemcsak bebeszélem magamnak.tesztet még nem mertem venni,mi lesz ha nem lesz kétcsikos. brüüüühhhh.....

Andi,
kinél fogsz szülni a MÁV-ban?Petra is ott született,sőt a kistesó is ott fog,ha eljön az ideje.Bár nekem orvost kellett váltanom,mert az előző dokim a médiába elhiresült mávos doki volt.Most Szabó Györgyhöz járok, ő volt az ügyeletes,mikor Petra született és nagyon bejön a pasi Képszerintem jól döntöttem. na de nem is ez a lényeg,az érdekel,Te kihez jársz.
Remélem Dani láza megszünt.

sikerült Dr.Leo szandit venni.vettünk kapásból kettőt,mert állitolag a 3 csattosakat megszüntetik,és csak tépőzáras lesz,vagy olyan,ami felül tépőzáras,alatta 2 csattos. ezt az eladó nőci mondta. Megmondom őszintén nem nagyon szeretem a tépőzárasat,mert állandóan azzal játszana a gyerek.

teszek fel egy délelőtti képet.itt volt Petrus kis barinője és hát csókolóztak egyet. Kép

Kép

és ennek nem tudok ellenállni
Kép

pussz minenkinek
Évi és Petra
Évi24
 
 


Évi Kép
Te jó ég, eddig valahogy nem tűnt fel, milyen gyűrűcskéi vannak Petrának hátul! Csudaédes!

Kéthetes késésre már nyugodtan tesztelhetsz. Nekem az elmaradás napján délutáni pisiből megmondta Kép (Corax)

Apa végzett a gurulós szekrényke összeszerelésével is, minek folytán Julcsi szókincse gyarapodott a "rohadt mindenségit" kifejezéssel, nagyon épületes hallgatni Kép Kép

Vasi pecsenyét csináltam ebédre. Nyammmmm! (már 8 kg van rajtam az indulósúlyhoz képest, pedig az is kettővel több volt már, mint a leánykori)

Pussz
Kangi
kangi
 
 


AndiKép
Remélem, Dani már jobban van, és nincs komoly bajaKép Gyógypuszik mennek nekiKépKépKép

ÉviKép
Csuda édes PetraKép Kistesóhoz megy a drukkKép Szerintem is tesztelhetnél márKép

KangiKép
JulcsiszövegKép Gergő még sajna (vagy szerencsére?Kép) nem ilyen tanulékony beszédileg. Lassan bővíti csak a szókincsét.

Pusssz
Tüni
tüni
 
 


Andi Kép
Mizujs Danival? Drukkolok a gyógyuláshoz!

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Köszi a jobbulás kívánságokat! Jelenleg hőemelkedése van Daninak, de asszem holnap leviszem a dokihoz, hogy kizárjuk mindent amit lehet. Az oltástól nem lehetett, azt már régen kaptuk, vagy 7 hete.

Kangi
mindig hasamat fogva röhögök Julcsi dumájin KépKép Annyira jópofa
Dani is napról napra többet dumál, nagyon édi

Évi
tesztelj-tesztelj!!! Kép
Petra nagyon édi-bogár a kis göndör fürtjeivel Kép
Bancziknál fogok szülni, Dani is NÁla született. De Szabóról is jókat hallottam Kép
Hol vetted a dr. Leo-t? Daninak most egyetlen cipője van csak, mert a múltkor a játszóról apa úgy hozta haza a gyereket, hogy csak 1 szandál volt rajta, persze nem lett meg, a többi cipőt meg mind kinőtte, úgyhogy be kéne ruházni1-2-re. Kéne valami bundás téli is. Meg egy mamusz-féleség bentre.

Nelli
örülök, hog helyre állt a lelki békéd Kép

Lemondták a holnapot az ablakosok, helyette kedden jönnek. Apa meg szerdán elutazik 3 napra Németországba.

ANdi
psandi
 
 


GombócKép

Sikerült már megoldanotok anyósod elhelyezését? Ha még nem, küldenék neked emailt, de feleslegesen nem starpálnám magamKép

Pusssz
Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!

Eltelt ez a hétévége is.
Nálunk elég mozgalmas volt, rohanás ide oda.
Dorka már alszik este 7 óta, búcsúba voltunk és jól lefárasztotta magát.
Nem kellett altatni.

Holnap munka, bölcsi, remélem nem lesz beteg.
Kicsit taknyos, folyik az orra, de nincs láza.
Kap alove firs-t öt naponta 2*3 fujás, eddig még használt.

Nézem a naptárt, nem semmi jövő héten már október.

Orsoly nem semmi mekkora baba let a kicsi fijad.

Momo gratula Emeséhez, szép név, ha lányunk lesz a következő lehet, hogy így fogom hívni.

A barátnőmnek is most született kisfia.
Igaz sajnos nem tartjuk a kapcsolatot, szerintem egy hülye félreértés miatt. Sajnálom, nem sok esélyt látok, hogy rendbejöjjön a kapcsolat, már több mint 2 éve nem vagyunk beszélőviszonyba, pedi alig pár utcánnyira laknak tőlünk..azaz építkeznek.

Dorka kapott olyan belebújós sapkát, olyan jót nosztalgiáztam az én kiskoromba is divat volt ez a sapka hátulról mindig lerángatták a fejemről..a bolond fiúk,

Forma 1 et látátok, tök szép volt az a pája, nem semmi holtartunk.

Lassan befejezem, Jó éjszakát mindenkinek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Megint 38,5 ÁÁÁÁÁÁÁÁ
psandi
 
 


Szegény AndiKép Amúgy más tünet is van? Nekünk a múltkor a 3 napostól volt uígy lázas.
tüni
 
 


Képzeljétek hogy jártunk. Péneteken este (hideg lévén) bekapcsoltuk a gyerekszobában a hősugit, a nappaliban a légkondit (az is tud fűteni). Valami fura szagot éreztünk, kiszimatoltuk, hogy a gyerekszobából jön. Éppen benyitottunk, amikor elszállt az áram az egész lakásban (éppen cd-t írtam). Kiderült, hogy az egyik konnektor elkezdett megolvadni. Soha jobbkor, kint iszonyú hideg, ráadásul másnap reggelre vendégeket vártunk. Szerencsére a főkapcsolót visszakapcsolva lett megint áram (kivéve a szobák konnektorait, annak a biztosítékát nem kapcsoltuk vissza). Reggel aztán konnektorcsere.

Évi,
Drukk a csíkokhoz!!!!!
KépekKép

Andi,
Szegény DaniKép Jobbulást!

Megyek, mert ki kell pihennem a hétvégét.

Maci_2
maci_2
 
 


Andi Kép
Ha még nem volt 3 naposotok, simán lehet. Ádáz, csillapíthatatlannak tűnő magas láz Kép 3 nap után pöttyök. Exanthema subitum, ha esetleg még körül akarsz nézni a neten. Gyógyulást!!!!

Lányok Kép
Én úgy utáltam a dicsekvő anyukákat, de komolyan. Viszont most megértettem őket, és ezúton belépek a dicsekvők táborába. Julcsi a "Hogy hívnak?" kérdésre "Julcsibaba", néha pedig "Fekete Julianna" választ ad. És, amin tényleg megdöbbentem, az az, hogy "Apát hogy hívják?" kérdésre "Fekete András", sőt "Fekete Andris" a válasz KépKépKép Az érintett azóta majd' kipukkad a büszkeségtől, de bevallom, én is.
Elnézést kérek a felfuvalkodottságomért, de ezt már tényleg nem tudtam szó nélkül megállni KépKépKép
Az igazsághoz tartozik, hogy Anyának nincs neve KépKépKép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Csak bekukk!
Megjöttünk, megvagyunk, kicsit fáradt vagyok még...

Még nem volt idöm visszaolvasni, meg még nem is reggeliztünk, szóval menek, aztán majd még jövök!

Addig is pussz

Tündér&IlangKép
tündér
 
 


Hét végén csak olvasó üzemmódra voltam képes. Elkapott az I. őszi nátha, ma kezdek köhögni, asszem nekem is Broncho-Vaxom.

Momo, OrsolyKép gratula, minden jót!KépKépKép

KangiKép Anya ab ovo létezik, s mint ilyen, névtelenKép Méltán léhetsz büszkeKép Ezentúl vigyázz a vezetés közbeni szóhasználatodraKép A fiam 1x anyám társaságában adta elő, hogy miket mondd az anyja vezetés közbenKép TesólocsolásKép

NelliKép Andris anno május 7-én töltötte a 7-et, azon az őszön ment iskolába. Az osztályában van olyan gyerek is, aki februárban töltötte a 7-et. Mármint 2001-benKép Zsuzsi meg júniusi. Akkora a hajtás az iskolákban, hogy minél később, annál jobb.
A tanügyi tv. különben úgy szól, hogy iskolába mehet az a gyerek, aki máj. 31-ig betölti a 6-ot, iskolába kell mennie annak, aki dec. 31-ig betölti a 7-et. A kettő között a szülő dönt, azon kívül a nev. tanácsadó. Viszont állami oviban nem maradhat az, aki dec. 31-ig betölti a 7-et, iskolaelőkészítőbe kell mennie.

AndiKép én is a 3 napos lázra szavazok. 1értek Sofkával a hideg kéz-betakarás, izzadás-kitakarás módszerbenKép

MaciKép még jó, hogy ennyivel megúsztátok. Többször eszembe jutottál a napokban, a náthától nem érzem a szagokat, ízeket. Szörnyű. Te hogy állsz velük mostanában?

ÉviKép Petra nagyon Kép drukk.

Manó2Kép Utolsónak maradt Dorka+TeKép
Az Aloe Firsttel vigyázz, nekem 2x volt garat+szájpadlás herpeszem, akkor, amikor befújtam. Se azelőtt, se azután, a számon sem volt soha. Itt torokfájásra is ajánlják, de Csak külső használatra van ráírva, a Foreverliving.com oldalán a bőrápolási termékeknél van, kisebb bőrirritációkra ajánlják.

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!

Visszaolvastam nagyjából, megreggeliztünk, felöltöztünk, stb..Kép

Urszila!
Jobbulást neked! Nem csodálom, hogy megfáztál, igazán hüvös van, igazi öszKép Olyan hamar eljöttKép

Kangi!
Dumáló Jucsi!Kép Névtelen AnyaKép Apa nevét ilyen szépen mondani nem semmi! Büszkülhetsz is, minden okod megvan rá!!KépKép
Nem is gondoltam, hogy ilyen nagy már a pocilakó!

Nadine!
Gratula a kislány-pocimanóhoz!Kép

Andi!
Hogy van Dani? Lement a láza? Ugye ma mentek dokihoz? Tényleg még mindig van hányingered?

Toffi!
Nem semmi a 37-38-as buksi! Milyen gátvédelemmel szülni? Nekem anno, nem nagyon tágított a szülésznö, így gyakorlatilag 2x vágott a dokim, nehezen is gyógyult. Ha majd lesz második szeretném majd gátvédelemmel szülni...
Ja és Ilangnak csak 33,5-ös volt a buksijaKép

Nelli!
Ne vedd magadra amit mondtak, ahogy a többiek is írták, manapság ez már egyáltalán nem jelent semmit, söt a kislányodnak biztos jobb lesz így. Én is évvesztes voltam (akkor így hívták), de nem bántam/bánták meg! Szegény öcsémet viszont elküldték korábban, meg is szenvedett nagyon az iskolával, egész alsó tagozatban minden olyan nehezn ment nekiKép Mára már nincs gond 2-od éves egyetemistaKép

Maci_2!
Konnektor csereKép Hideg, brbrbrbrrrKép

Évi!
Na mi a helyzet? Csináltál már tesztet?
Petra csuda édes!Kép

Magdi!
Ha jól emléxem te írtad a cipövásárt!? Mikor is lesz és hol?

Képzeljétek ma reggel elövettem a terhes-tesztet, mert már kissé elegem lett az egyik nap megvan-másik nap semmi-effektusból. Erre ahogy elövettem, megjött mint az állatKép
Szinte úgyanúgy mint a múlt hónapban.
Lehet ha beindul a kistesó projekt, nem szabad elövennem egy tesztet se, nehogy egyböl megjöjjönKép
A dokim még nem tudtam elérni de a hét vége fele, meg kell látogassamKép

Na lépek kipakolni, mosni, stb.

Pussz
Tündér&IlangKép
tündér
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?