Új privát üzeneted érkezett!

Monic,
Istenke éltesen még nagyon de nagyon sokáig!!!!!!!!!!!!!!
Szép ünneplést!!!!
Puszi
Vendég
 


Beze!

Jó hogy jöttél! Hiányoztál már! Örülök, hogy a cickók rendben vannak! Hova mentek holnap? Ha írtad, bocs, ezek szerit lemaradtam! Remélem, jól érzitek magatokat!

Lucuzs!
Hát, amit írtál, az nekem aranyat ért! Köszi, megnyugtattál!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Elolvastalak benneteket, örülök, hogy mindenki jól van.

Én viszont sajna egész nap rosszul vagyok, állandó hányinger és fejfájás, délelőtt még lebegtem is. Egy darabig azt hittem, hypózok, de már ebben sem vagyok biztos. Habár már nem lebeg a világ, a hányinger és a fejfájás rendületlenül kitart.

Na persze mikor, ha nem peteérés idején? Tököm kivan. Na mindegy is.

Ha este nem jövök, ne izguljatok, az ezért lesz.

Csók mindenkinek: Bikfy :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Bikfyke!
Nagyon sajnálom, hogy ennyire szarul vagy! Pihend ki magad, és hajrá pé!
Vigyázz magadra! Küldök gyógypuszit!
Hogy vannak az uncsitesódék és a baba? Nagyon sokat gondolok rájuk, és imádkozom értük!

rodina74
 
 


Szia Rodi!

Köszi kérdésed, mami jól van, szépen javult a császáros sebe, és hála a Jó Istennek, a picike is egyre jobban van. Lélegeztető gépről levették és elkezdte kapni az anyatejecskét is. Lassikán, de kapaszkodik a kismanó.

Most én is picit jobban vagyok, ettem egy narancsot, na az nagyon jól esett a gyomromnak. Remélem estig összeszedem magam.

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodim!
Még valami: kinéztem magamnak ma egy fölsőt az egyik butikban. Szoríts, hogy jó legyen! :wink:
(Ígéretemet nem felejtettem ám el!) :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi, tök lüke vagyok, de nem írtam, bocsánat!!! 4 éjszakra elutazunk Alsópáhokra, a kolping hotelbe, bababarát szállodába. Szombaton jövök, addig is vigyázzatok magatokra és a picikre! Puszi mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!

De jó nektek, érezzétek nagyon jól magatokat! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Beze! De jó nektek! Nagyon jó pihenést kívánok!
Aztán majd gyere, ha megjöttél és számolj be mindenről! Izgalommal várjuk!

Bikfy!
Ez nagyon jó hír az unoka tesódékról! Minden este imádkoztam értük is!
Hát nem tudom, mit ígértél, de én már elfelejtettem ! :oops: Bocsi! Úgy látszik a hülyülés már a terhességgel jár, úgyhogy tessék felkészülni rá!

Remélem holnapra ez a hülye rosszullét elmúlik, és adtok apával az érzésnek! :lol: :oops: :lol: :lol:

rodina74
 
 


Jó reggelt!

Ma is rosszullétre ébredtem, hányinger és hasmenés. Juppije!!!!

Rodika, írok. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kiki,
csuriban a kezem értetek ma!!!! gyere minél előbb a hírrel!!!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Csütörtök óta nem voltam gép előtt.

Bikfy,

sajnos hiába olvastam vissza, nem találtam meg, mi történt az unokatesóddal :cry: :cry: :cry: Nagyon sajnálom a történteket, és azt is, hogy elsiklottam felette :cry:

Az jött le, hogy sürgőssiben megcsászározták, és koraszülött talán a baba?

Megkérhetlek, hogy röviden mondd el mégegyszer.

És küldöm a sok erőt és energiát. Kívánom hogy minél hamarabb otthon lehessenek!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Kiki! Várunk a hírekkel! :D

Babicsek! Na mit sikerült intézni? Kezdhettek?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bikfy! Ilyen rosszuléte Hajninak szokott lenni minden pé-kor!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bikfy,
nekem is nagyon tetszik a vonid! :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Lucuzs,

olvasom hogy rádjött a para, sajnálom nagyon!
Rajtam is volt már, de most éppen nincsen.

Nekem nagyon bejött az, hogy a hétvégén Wass Albert A funtineli boszorkány c. regényében oda értünk, amikor Nuca terhes.
Csomószor meghallgattam azt a részt, hogy mekkora igazi boldog tudatlanságban élte meg ő azt. És hogy milyen elképesztően egyszerű és természetes volt az. Az író nagyon szépen leírja.
Nálam csodát tett a lelkivilágomnak!!

Ajánlom mindenkinek.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Eclipse! Köszi! Azóta már jól vagyok! :lol: Szerencsére csak átmeneti para volt. :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Monic!
Isten éltessen sokáig!!! Sajnálom, hogy tegnap nem tudtam írni neked, de gondoltam rád! Az előzőhöz hasonlóan ez az egy év is hozott nagy változást az életedbe! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocs, hogy péntek óta nem jöttem, csak barátnőm jött el hozzánk két napra. Jó volt kicsit kikapcsolni! :)
Köszönöm a drukkokat, a lábaim szerencsére már egész jól vannak, napközben szinte észre sem veszem, csak ha hozzáérek, meg amikor öltözök és látom a nagy kék foltokat... Vicces, hogy még szombat reggel is fedeztem fel kék foltokat (azaz egyet), mert akkor vettem először cipőt, és nyomott kicsit... :)
Bikfy! Szerencsére a térdem alatt vertem be a lábam, és az kékült be, így nem a térdem sérült meg, igazából már az sem fáj. Mondjuk brutálisan nézek ki, mint akit jól megrugdostak, vicces is így menni ultrahangra...

Most mindjárt visszaolvasok, veletek mi van. Bocs, hogy magammal kezdem, de még nem is fejeztem be, mert voltam a Kaáliban, és nincs csiszta, se tüsző, és ez utóbbi hiányának most az egyszer nagyon örülünk! ;) 25-én abbahagyom a fogamzásgátlót, és 30-án kezdem a szurikat!!! Húsvét után kedden megyek megnézni, hogy hol tartunk, hogyan tovább, remélem, addig sok szép petécske kezd majd megérni. Már nagyon várom! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Bikfy!
De jó, hogy buliztál egyet pénteken. Megértem, hogy kirugtál a hámból! És a boldogság is fontos!
Miért hagynánk itt mind téged? Hisz Te is kismami leszel hamarosan!;) Nagyon szép az új vonalzód! Jó, hogy te is tettél fel. Sajnálom, hogy nincs kedved enni, ez a hányás, hasmenés sem hangzik jól. :( Nehéz hízni diéta mellett, ehhez nem adtak tanácsot neked? Én egyszer olvastam hízlaló kúrát (nem saját részre :oops: ), csak arra emlékszem, hogy tejszínhabos tejet/kakaót/tejes kávét ajánlottak reggelire. :) Persze még a sima tejben is van cukor, igaz? :roll:

Beze!
Sajnálom a pe-t meg a veszekedést. Most jót fog tenni nektek a kikapcsolódás, remélem újra egymásra hangolódtok. Jó pihenést nektek a négy napra! :) Aztán következő ciklusra fel! :)

Monic!
A szerda már holnap van! :) Neked Danikával volt gondod a cukorral, mire számítasz most? Remélem azért ez a hét kicsit nyugisabb lesz, nem lesz annyi munkád. Persze amíg a tetőtér készül, gondolom, nincs leállás. Hogy haladtok?
Vérnyomásod mostanában rendben van?
Hú, nem túl zsíros lángost én is elfogadnék... :)

Babicsek!
Hogy sikerült a parkettázás? Elégedettek vagytok? ;) Sajnálom a pirit, de látom, elhatároztátok, hogy mentek megint inszemre! Ez szuper! Sikerült időpontot szerezned?
SAjnálom Marci balesetét, jobban van a szeme?
Annyira jó a te vonalzód is! :)

Lucuzs!
Örülök, hogy jobb hangulatod van! Ez egy rövid hét, már kedd van, mindjárt itt a péntek!!! :)

Nati!
Most nem jött velem a férjem, de végülis nem is baj, majd a lombik miatt úgyis kell jönnie, hogy ápolgasson... :) Furcsa, a mellem feszül, mióta szedem a fogamzásgátlót, más bajom nincs. Úgy örülök neki, hogy ti is mindjárt kezdtek!
Sajnálom, hogy Bence rossz mostanság. Ezt én is jó módszernek tartom, hogy betszitek a lenti kiságyba. Azt hallottam, hogy mindig annyi időre (percben) szabad magára hagyni büntetésként a gyerekeket, ahány évesek éppen.

Rodi!
Csináltál ma tesztet? Ugye milyen szép lett? ;)

Lányok!
most, ahogy olvasok vissza, látom, hogy mennyit gondoltatok rám hétvégén a lábam miatt, meg a mai kaalis találka miatt is. Köszönöm nektek, nagyon jó közétek tartozni!!! :)

Eclipse!
Hogy vagy? Ez a könyv jól hangzik, kíváncsivá tettél. ;)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok,

Danika mára belázasodott, voltunk orvosnál, torokgyulladása van :cry:
Ráadásul eltemet a könyvelés, ki sem látszom belőle, ma tuti nem leszek, remélem holnap már egy kicsit tudok jönni.
Visszaolvasni sem tudtam, mindenkit puszilok

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Megnéztem a vonalzókat... Mindenkié nagyon tetszik! :)

Monic!
Gratulálok Danikának a sok egyeshez! :)

Nati!
Szépen halad a lóhere előre a tulipánokon... :) Ügyes vagy, csak így tovább!

Vius, Dy!
Merre vagytok, hogy vannak a kislányok?

Bumi, Timejka!
Ti is régen jártatok erre, hogy vagytok?

Látom, sikeresen kifogtam azt az időszakot, mikor senki sincs itt... Nem baj, egyedül is teleirogatok egy oldalt! ;)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Monic!
Sajnálom a sok munkát, meg azt, hogy Danika beteg lett. Vigyázz magadra és gyógyulást a kislegénynek, küldök neki gyógypuszikat!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki,
én jól vagyok, köszi. Kivéve hogy melózni kell...
Nagyon szép regénytrilógia. Jó hosszú olvasmány, de megéri.
Ez egy több évtizedet felölelő történet, amit említettem, csak egy kicsike része. De nekem pont arra van szükségem, hogy azt többször meghallgassam :D Hallgatni, mert hangoskönyvön van meg. 52x1 órás fejezetekből áll, most vagyok a felénél. Minden este meghallgatunk 1 részt, nagyon jó.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Eclipse!
Megértem, hogy ez tök jó élmény, olyan, mint ha együtt olvasnátok! Hú, most egy picit irigykedek! :) És pont mostanában jutottatok el ehhez a részhez?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki,
tegnapelőtt. Igen, nagyon jó!! :)

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Kiki!

Nagyon örülök a jó híreknek! 25-e mindjárt itt lesz! Jaj, de jó!

Monic!
Sajnálom, hogy Danika beteg lett! Remélem hamar meggyógyul! Hogy van most?

rodina74
 
 


Sziasztok!

Megjöttem.

Monic: Utólag is Isten éltessen sokáig!

Kép

Danikának meg minél előbbi gyógyulást kívánok. Nagyon nyűgös szegény? Láza is van?

Bikfy: Látom nem vagy jobban: Jobbulást neked. Egyébként most van ilyen hányós hasmenős vírus. Lehet hogy elkaptad nem? Dokihoz nem mentél?

Beze: De jó nektek! Érezzétek jól magatokat! Jó utat!

Kiki nagyon örülök hogy minden szépen alakul nálatok is! Hajrááá!

Hát csajok én annyira boldog vagyok, hogy madarat lehetne velem fogatni. :D
Kép

Reggel felhívtam a Kaálit és képzeljétek 2-re kaptam is időpontot. :)
Csináltak egy hüvelyi Uh-ot, rendben volt minden, felírták a szurit, amit eddig is kaptam (Gonal F), úgyhogy mától szuri, kedden meg megyek tüszőnézőbe. Szóval ennyi.
Megyek csinálok ennek örömére egy vonalzócskát. :D

Rodi, Luczus: Ti is ezzel szuriztatok?

Egyébként most egy másik doki volt, akinél eddig jártam táppénzen van, úgyhogy hátha szerencsét hoz nekem. Azt mondta, hogy most nagyon jó időszak van, sok inszemi sikeres volt. :D

Kép
babicsek
 
 


Rodi, Babi!
Köszi!

Babicsek!
Ez nagyon szuper! Megértem, hogy madarászkodsz! :D Jaj de jó, jaj de jó!!! Most nem emlékszem, hogy hol is laksz és melyik Kaáliba jársz, megírod?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki! Örülök, hogy a legjobban alakulnak a dolgaid!!! :D

Babicsek! Szuper, hogy ilyen mázlid van!!! :lol:
Nem, én nem ezt kaptam, én clostyztam.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Nem sikerül mégegy vonalzót bettenem.

Kiki: A miskolciba. :)

Jaj lányok, most tele vagyok reményekkel. Félek a pofára eséstől, de nagyon bizakodó vagyok. :?

Kép
babicsek
 
 


Babicsek! Helyes, és így jó, hogy tele vagy reményekkel!!! Ezt kell tenned, hinni a sikerben!!! És pofáraesésről nincs szó! Max. annyi történhet, hogy újra kell próbálkozni. :wink: :lol:
Nektek ez a 3. inszem lesz, ugye?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Jaj, BAbicsek, ez nagyon jó hírek!

Én merionalt szúrtam. Abból is csak 2/3-t kellett 9 napig. Abból lett két tüszőm a 11. napon, az egyik 22 mm-es, a másik 16 mm-es, az endom talán 10-es.
Szóval hajrá! Nagyon szurkolok!

rodina74
 
 


Luczus: Igen a 3. Sok erőt kaptam tőled és Rodinától, hogy ismét megpróbáljam. :)

Kép
babicsek
 
 


Bikfy!

Azt a tojáskrémes receptet leírod nekem? Azt hiszem egyszer mondtad már, de nem emlékszem!

rodina74
 
 


Nekem az endom mindig vékonyka. Nemtom miért. Mit kellen csinálni hogy szépen megvastagodjon,? Nemtudtok rá valami jó kis házi praktikát? És tényleg vitaminokat ti szedtetek, miközben ment az inszem?

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Vagyok, csak röhögök. Egyik gyerekem rokonai vannak a Joshi Bharat-ban.

Mindjárt írok. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Babicsek!
Hús, tonhal, túró, én úgy tudom ezek a legjobbak és napi 2-3 liter folyadék!

rodina74
 
 


Babicsek! Én minden inszem előtt és után is sok folyadékot ittam, méghozzá natúr csipkebogyó teát. Nekem 13-15 mm-es mnyh-im voltak. Hogy ettől-e, passz, de én az első után nem mertem abbahagyni.:wink:Nekem bevállt! És egy másik csaj is ezt itta a férfi meddőségesben, az én ötletem ajapján és most ő is babás!:lol:

Amúgy Lenkey vitamint nyomok már 4-5 hónapja, meg folsavat már másfél éve.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Tojáskrém recept nekem is jöhet! :wink: :lol: Nyam-nyamm!!! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Rodi!
Tojáskrém:
Tojást megfőzöd, bele turmixgépbe, hozzá metélőhagyma (sima hagymával is finom) tejföl, pirosarany, vegeta, pici bors, mustár. Jól összekavarni, mehet a kenyérre.

Babicsek!
Nagyon boldog vagyok, örülök a kezdésednek. Nyálkahártya vastagításra rengeteg folyadékot kell inni és tejtermékeket enni, pl. túró.

Kiki!
Ez szuper! Ti is kezdhettek. Nem is tudod, mennyire sokra tartalak téged. Nekünk sem könnyű, de a ti nehézségeitek még hatványozottan nagyobbak és még sosem mondtad azt, hogy elég, feladod. Férjed is és te is hősök vagytok. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Luci!
Akkor neked is jó étvágyat hozzá! Meglátod, isteni finom lesz. :wink:

Eclipse!
Terhességi toxémiát kapott a kismami, és későn vették észre. Mikor bement a kórházba egy rutin vizsgálatra, előbb alig voltak szívhangok, majd megálltak. Abban a pillanatban rohantak vele császárra. Reméljük minden rendben lesz a picúrral.

Én azt hiszem, ezt a hányós fosós vírust nyeltem be, ma hasmars volt, de legalább már hányingerem nincs. A sok vitamin miatt erős vagyok, nem hiszem, hogy komolyabban kijön rajtam. :wink:

Moncsi!
Danikának jobbulást!!!

Nati!
Nagyon keveset jössz, mi a helyzet veletek? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfyke!
Holnap megcsinálom ezt, annyira jól hangzik! SAjnos most nincs itthon tejfölöm, pedig már most megcsinálnám!
Ha vannak ilyen jó, kenyérre kenhető ötleteid, akkor jöhet!

rodina74
 
 


Rodikám!

A diéta miatt muszáj volt ilyen kenhetős kajákat kitalálnom, amiben nincs hús, mert arra már ránézni sem bírtam.

Mostanában megy a körözött is ezerrel, meg a halkrémek. Mondjuk azt már régen csináltam. Nem is tudom, hogyan is szoktam. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! Köszi a receptet! Már főzöm is a tojást!!! :wink: :lol:

Halkrém is jöhet!!! Ha nem titkos! :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Halkrém ízét még fel kell idéznem magamban, azt már tényleg régen csináltam.

Avokádó krémes kenyeret ismeritek?

KépKépKép
bikfy
 
 


Azt is imádom! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Kenyeret meg kell pirítani, megdörzsölni vékonyan fokhagymával, megkenni margarinnal, rá mehet az avokádó, (jó puha legyen, félbe kell vágni, héjából ki lehet kaparni), pici vegetával megszórni.

Ez annyira finom, ha valaki vendég jön, előételként mindenki ezt követeli. Kóstoljátok meg.

Halkrémről nagynénémet meg kell kérdeznem, mert neki volt szupi receptje.

KépKépKép
bikfy
 
 


Halkrém
Hozzávalók:

* 4 szardíniakonzerv
* 1 kis sűrített paradicsom
* 1/2 póréhagyma
* 2 főtt tojás
* 2 evőkanál sütőmargarin
* pici só
* bors
* mustár
* citromlé

Elkészítés:

Az olajos halat villával összetöröm, kikeverem a margarinnal, hozzáadom az apró kockára vágott főtt tojást és póréhagymát, a sűrített paradicsomot, a fűszereket, ízlés szerint mustárt és citromlevet. Az egészet jól összekeverem, és legalább 1/2 órát hűtőben állni hagyom. Friss kenyérrel vagy pirítóssal nagyon finom.
Megjegyzés:

Ez egy picit darabos, mi így szeretjük, de ha robotgéppel kevered, finom krémes lesz.

Ezt most találtam a neten, de mondom, megkérdem még a nagynénémet.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! Köszi! Egy tündér vagy!!! :lol:

A tojáskrém már a hűtőben! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: