Új privát üzeneted érkezett!

Angel, óriási gratula Diókának! Ügyes az a kiscsaj! :D

Rani, sajnálom a cicit. Jobbulást neki! :?

Lois, 60 kg voltam, mikor terhes lettem. Most 53,4 kg vagyok. :? Lassan olyan vagyok, mint egy deszka. :oops: :(

skrisz72
 
 


Skrisz!
Azta...az tényleg nem kevés fogyás. Kiegyensúlyozottan táplálkozol? A szopi is apaszt, ha nem eszel rendesen. Öööö, adjak az étvágyamból kicsit?? :oops:
Mikor terhes lettem akkor lefogytam én is 58-ról 55-re, akkor már én is olyan voltam mint egy léc. Na jó voltam 48 is, de arra a formámra már szavak sincsenek :roll: Nekem a 170 centimhez (na jó túlzok, inkább csak 168 :roll: ) olyan 58 az ideális, most meg a 62-öt karistolom :?
Az IR-em tetőzésekor pedig voltam 67 is, azokat a képeimet már csak hunyorogva bírom nézni... :oops:

Ööööö, a súlytörténetem terén gyorsan eldugulok... :oops: :oops: :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Skrisz, kezdesz súlyban csatlakozni hozzám? Én most már 51,5-re feltornáztam magam :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Angel!
Diána nagyon ÜGYES!!!!

Rani!
Fúúúú Te szegény, cicigyull biztos nagyon fáj, jobbulást!!!

Skrisz!
Eszel Te rendesen??Bár nemtom milyen magas vagy?Az én versenysúlyom 50kg volt a terhesség előtt 164cm-hez.(most 54-55 között ingázok)

Baba!
Húúúú majdnem 52kg? :lol:Hasad, hogy van már hatnak a gyógyszerek ugye?

Én tegnap elég szarul voltam, asszem tudom milyen a haskeményedés :cry: Egész nap fájt, és ez a hülye gomba....már vagy négyszer volt mióta terhes vagyok, hát nem szabadulok meg tőle már soha????Mindig előjön brrrrrrrrrr :twisted: :twisted: bocsi a panaszkodásért!

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok:

Még én sem kaptam kódot a G-mailra, engem senki nem ismer???? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Keny:

Gomba az nem jó, nekem 1-szer volt csak a terhesség alatt de az is sok volt. Keményedés, hát az nem kellemes. Biztos a szeles idő miatt.

Angel:

Diókának nagyon nagy gratula, ügyes kicsi lány! :)

Rani:

mellgyulladást sajnálom, remélem hamar elmúlik .

Skrisz:

Nagyon cuki Eszter!
Kicsit örülök a fogyásodnak mert én tegnap ez miatt bőgtem apának. totál kiborultam. 64,5 kg-al mentem szülni és most megint 48 vagyok. eszek rendesen nem is keveset és csak fogyok csak fogyok.
:( :(

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!

Lois szerintem a 62kg nem sok.
Én csak 164cm-er vagyok és így vagyok 62.
Na persze én ezt nem tartom ideálisnak a magasságomhoz jó lenne az 58-56-ot elérni.

Niko nem semmi 48? :shock:
Hát igen azért az se jó ha valaki túl vékony de ugye mit lehet tenni.

Köszönöm cici ügyileg még jobb a helyzet!

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok, itt vagyunk! :P

Lois,
még 1x nagyon köszönöm a g-méles dolgot! (Hunci, írok privit)
Sajna már én sem tudtam követni, kinek adtam meg az előző jelszót, mindenkinek, aki a páros topikból kért, volt olyan is, aki aztán eltűnt...

Ranikám,
hogy vagy, Drága? :oops: Gyógyulást!!!!!!

Skrisz,
gyönyörűűűűűűűű Eszter!!!! :D :D :D

Keny,
gomba monnyon le!!!! :evil:

Baba,
puszillak Titeket!!! :D

Bolsiéknál mizújság?

Angel,
gratula a KisHarcosnak!!!! :D :D :D

Nálunk végre kezd elmúlni a betegség (Lencse-légcsőhurut), de még mindig rettentően köhög :oops:
A múltkor pedig az okozott riadalmat (1 hete, ezt nem is írtam :oops: ), hogy jókora csomót találtam a jobb mellében :cry: - a szívbaj jött rám :oops: - másnap azonnal Heim Pál, soron kívül nézik, és hál'Istennek minden ok: hormonális eredetű, 2 éves koráig elmúlik (állítólag gyakori :roll: )

tillidian
 
 


Nikó, hát te sem vagy semmi fogyásügyileg.

Nálam az is gond, hogy nem eszem rendesen. Reggeli az még rendben, aztán előfordul, hogy kora délután ebédelek csak. Vagy átcsúszik vacsorára. Így vagy úgy, de nagyon gyakran egy étkezés kimarad. És nem is nassolok napközben. Szoptatni már nem sokat szoptatok, inkább csak altatok cicivel. Egyébként 170 cm vagyok.

Babim, te nemsokára el is hagysz súlyügyileg. De ez így van jól! :D

skrisz72
 
 


köszi Csajok! :D :D Makilány köszöni! :lol:

Krisz, Nikó,
hú, nagyon vékonykák vagytok! :shock:
Krisz, egyél egy-egy banánt, az "félkezes kaja", gyorsan megy, tápértéke is van!
Nikó, pajzsmirigy rendben? :oops:

Lois,
48 is voltál? nálam felnőttkorban 46 volt a legkevesebb, csak lesek az akkori képeimen, mint egy békacsontváz! :roll:

Tilli,
csomó ijesztő lehetett! :?
jó, hogy, nincs baj!

Keny,
gomba húzzon!!


rám biza rámférne a fogyás :roll: sose voltam nagydarab. 164cm/55kg, az épp jó volt így. ehettem bármit, amit akartam, bármennyit.
hatvanegynéhány voltam 26. héten, szülés után 59, hát mostanság utálok mérlegre állni, 64 körül volt legutóbb, mikor mértem, borzalom :( :roll:
pedig már messze nem zabálok annyit, mint a cicizés fénykorában :oops:

angel37
 
 


Súly: nyugi csajok, meg fog állni a fogyás. Nekem január végén volt a mélypont (bárányhimlőkor), a 163 centimhez éppen hogy 52 kiló. Most már 55, szóval kicsit rendeződnek a dolgok a babók körül és visszaáll a súly is.
vovanda
 
 


Teszek fel egy két új képet ha valakit érdekel!

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Megnéztem Milánt nagyon édes:)

KépKép

Kép
keny
 
 


Till, nem kaptam privit. :cry:

Baba, na azért csak hízol végre :lol:
Vendég
 


Hunci, azért, mert lazítottam a diétán!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bekukk! Milyen nagy a csend. :roll:
Nem volt jó éjszakánk. 2-kor ébredt Eszti, evett, ordított, kakilt, ordított, evett, végül fél 4-kor elaludt. 4-kor már megint felébredt. Megint evés, aztán szunya 8-ig. Már 3 napja nyűgös, kevesebbet mosolyog, kevesebbet beszél. Evés közben rugdos, kapálózik. Nem tudom mi lelte... talán a felső fogak, talán a hó, talán mert nem tud felülni, nem tud járni... mittudomén... fogytán az én türelmem is. :oops: És ma kiderült, hogy retteg a porszívó hangjától. Olyan krokodil könnyekkel sírt, hogy abba kellett hagynom a takarítást. Úgy látszik meg kell várnom, míg elalszik. (Olyan mocsok van, hogy már embert nem mernék beengedni a házba... :oops: :oops: :oops: )
Na, jól kinyavajogtam magam. :oops: Dobok egy képet is. Tegnap elaludt a hintában:
Kép

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Látom ha álmos Eszter bárhol képes aludni, nagyon ari! sajnálom a pocsék éjszakát és a rossz napot. Fog, idő meg én sem nem tudom!

Gréti nek is valami problémája van de nem tudok rájönni, hogy mi.
Elaludt evés közbe , böfi apával fel sem kelt berakta apa a helyére és aludt. 10 órakor nagyon keservesen elkezdett sírni, átmentem hozzá riadt volt a tekintete, simevel meg sem nyugodott. Kivettem és úgy ölelt, majd apa is átjött és felváltva bujt hozzá és hozzám.
Köztünk aludt végül mert ahogy a helyére tettem keservesen sírt, egész éjjel nyugtalan volt folyton bújt. 3 kor kelt evett , visszaaludt a helyén ott aludtam vele a szobájába, 7 kor kelt sírva majd a 9 órási alvásból is sírva kelt.
Most evett a kezembe aludt csak el de sokszor felsírt, nem tudom mi a baj.

:( :( :( :( :( :(

Én is fogom az időre a fogára de tulajdonkébb nem tudom mivan.
Takarítani tudtam de úgy, hogy cipelem magammal mindenhova. Porszi nekünk bejön szerencsére.
Na megyek eszek gyorsan és rendbe vágom a konyhát meg ha alszik addig akkor az előszobát is.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!

Rani,
Hű nem semmi ami mostanában történik veletek. Milán még mindig hasfájós? Nem javult a helyzet? Örülök, hogy legalább a cici ügy megoldódni látszik.

Angel,
Diónak gratula!! Ügyes kicsi lány!! :lol:

Keny,
én is nagyon megijedtem, mikor először keményedett be igazán a pocim, de olyankor lefekszek és pihenek. Persze van mikor az sem használ túlzottan. :? Gomba :twisted: :twisted: :twisted:

Lányok,
ez a fogyás elég kemény dolog. :shock: Mondjuk én örülnék neki, ha szülés után fogynék, mert 175 cm magas vagyok és 79 kg voltam mikor terhes lettem. Eddig feljött 6 kg. Én 65 kg-osan éreztem jól magam, bár pár évvel ezelőtt voltam 58 is. Na azt nem sírom vissza. Nem bánnám, ha szülés után leugornának a kilók. :wink:

Niko,
48 kg nem semmi. :shock:

Till,
el tudom képzelni hogy megijedtél. A lényeg, hogy nincs semmi baj. :wink:

Skrisz,
Eszti naggggggyon cuki!!!!!!!!! :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


ehh, nálunk is fosti éjszaka volt :roll: :roll:

angel37
 
 


Basszus,ezek a kölkök leadták egymásnak a drótot??
Nekünk az elmúlt héten gigaszuper éjszakáink voltak 9-től reggel 8-ig), de a tegnap katasztrófa volt, kb. 1 órát aludt a saját helyén a többit rajtam lógva....... ahogy épp most is :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Skrisz!
Ez a hintás szunya behalás... :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


(((((((((((((Anyukák)))))))))))) biztos a bolond időjárás miatt nyűgösek a picurok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok Csajok!

Nem semmi ez a sok nyűgös kicsi :? , tényleg lehet az idő és a szél!Kitartás minden anyunak :wink:

Krisz!
Tök aranyos :lol:

Nekem ma muszáj volt dolgoznom háááát nem esett jól...fáj még mindig a hasam, holnap remélem nem kapok rossz hírt a dokitól :roll: 15-re megyek.

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, már miért kapnál rossz hírt? :roll: Sima rutinvizsgálat, nem?

skrisz72
 
 


Csajok,
minden kölök megzizzent? :roll: :wink:

Keny,
lehet, hogy a te pocakod is ettől a kakafos időjárástól fáj!
(kiscsajjal 2in1 mindig éreztem a melegfrontot)
biztos nincs baj!

angel37
 
 


Keny!
Nekem huszonhét hetesen a hidegfronttól voltak olyan jóslóim, hogy ihaj. Hál'istennek csak egyszeri eset volt, de nagyon beparáztam tőle
(Pár héttel KisDió születése után volt, talán azért is ijedtem meg annyira.. :( )

Ja, úgy látom nagyon kollektív volt az éjszakai zizzenés :wink:

Baba!
Neked mikor lesz eredménye az amnionak?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Passsz, reméljük a jövő héten.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ja remélem minden okés, csak eléggé megijedtem, és azóta meg kombinálk mindenféle hülyeséget...de befejezem.

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Tudom nagyon eltüntem, de hétvégén haza utaztunk Anyuhoz. :oops:

Mindegyik kismanó nyűgös? Sajnálom az Anyukákat a rossz éjszaka miatt, de biztosan az időjárás miatt van. :? :oops:

Baba, Keny gyönyörűek a pocakok, nagyon csini kismamik vagytok!
Keny, ne kombinálj, minden rendben!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Angel, nem is dícsértem meg Diókát! Pedig nagyon ügyi kiscsaj! :D

skrisz72
 
 


Sziasztok!
Jöttem, mert Krisz írta, hogy másnak is nagyon nyűgös volt a babája a szél miatt. Az én pici kislányom 2 napig nagyon hisztizett, nem volt semmi sem jó neki, totál kifáradtunk már. Ezek szerint ő is, mivel ma szinte egész nap alszik. Azt sem tudom, hogy hirtelen mit kezdjek ezzel a rengeteg szabadidőmmel:) Új receptet próbáltam ki, befejeztem a házimunkát, tévézek....
Tegnap nem volt időm mosni, főzni, stb. Wc-re is úgy tudtam kimenni, hogy a párom ringatta Dorkát és járkált vele és kérdezgette, hogy kész vagyok-e már:))))
Vendég
 


Twist, én egész nap a házat sikáltam. :lol: Porszívóztam, felmostam, port töröltem, mostam, vasaltam. Már csak a vizes helyiségek maradtak. Arra már nem volt időm. Eluralkodott a vízkő...
Eszti meg jól megkutyulta a napot. Nemrég ébredt fel. Nem tudom, hogy lesz így elalvás a szokott időben. :?

skrisz72
 
 


Jó reggelt!

Babáknak simi, kismamiknak pocisimi, anyuciknak nyugtató pihi. :D

Keny, szorítok, de hidd el, nincs semmi baj a hülye gombát kivéve, ami meg majdcsak rendeződik. Éjjel 3-4x voltam pisilni, már tök elegem volt. Szerintem hiába ha jobban is vagyok, de ez még nem tökéletes. Hüv.flóra:jááájjj nekem sem jó még most sem. Az antibogyó betett.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!!

Keny köszi!
Remélem gomba hamar elmúlik!

Skrisz Eszti zabálni való ahogy így alszik! :lol:

Pocisimi babásoknak! :wink:

Úgy néz ki, hogy Milánnak talán a MorMilk kapszulától fáj java részt a hasa!
Most nem szedtem 3-om napig ugye a gyulladás miatt és tök jók voltak a napok!
Most megint szedtem egy napig és megint volt hasfájás!

ÚÚÚ alíg várom a jó időt!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani és az a sör, amit Loisék isznak nem lenne jobb? (Nem értek ám hozzá, csak segíteni szeretnék.)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba köszi iszom azt is! :wink:
Most homeós bogyót szedek!

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, a homeós bogyó szerintem kíméletesebb a babákkal, mint a More Milk és a szoptatós tea. De ez csak az én véleményem.

Baba, Keny, Lili, pocaksimi!

Éjszakánk jó volt, már csak nappal megy a műsor.

skrisz72
 
 


Baba!
Nekem sem volt valami jó éjszakám, pisilés igaz csak 1x, aztán meg úgy elkezdett fájni a gyomrom, hogy 1 órát forgolódtam miatta, nemtom mitől, lehet nem kellett volna vacsorára annyi tormát zabálnom :roll:

Miféle söröket lehet inni szoptatáskor????Ez engem már most érdekel hihi :P .Soxor megkívánom a sört, de alkoholosat nem igen iszom az alkohol mentes meg nem izlik :roll:

KépKép

Kép
keny
 
 


Skrisz, nekem az volt a tapasztalatom a More Milk-kel, hogy nagyon sok tejet csinál, jól műkszik. De! Nagyon puffasztja a babámat:-( Tehát jó is és nem is. Vészhelyzetben szoktam használni mégis, mert tuti, hogy meglesz a hatása, megbízható egy bogyó.

Keny, mi a kedvenc részed a South Parkból? Nekem a Robot barát:)))) (Á.l.l.a.t. 4000) Tudod: "Cinkes!" :lol:

Tejcsi: Amikor tegnap és éjszaka is nagyon sokat aludt Dorotty és csak 4-5 óránként kért cicit, nagyon megsokasodott a tejem (mert nem szívta ki 30 percenként mint a szeles időjárás alatt :roll: ). Fájt is a mellem, azt hittem, hogy gyulladás lesz, de szerencsére le tudtam fejni és enyhült a feszülés. (Azt hittem, hogy ilyen szétdurranó mell csak belövelléskor volt, de ezek szerint máskor is).

Baba, mikor lesz eredményed?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.03.17 10:10-kor.
Vendég
 


Keny, pedig amiről szó van, az alk.mentes! :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, mindjárt féldiős vagy!:))))))))) Tök jó!
Vendég
 


Sziasztok!
Csak beköszönök, mert ezer a dolgom. :)
Kicsit hosszú lett a hosszú hétvége, sok eseménnyel. De a legfontosabb, hogy Litti szilárdan ül, nem is akar lefeküdni. De most mennem is kell, este és holnap reg. visszaolvasok.
Puszika
Puszedli!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Twist!
A gyűrűk urás rész, A mosómedve:) hihi Cartmen nagggggyyon jó benne :P ,Butters bulái hihi, és hát a legeslegjobb a Warcraft-os rész, azt többször is láttam, de nehéz így kiválasztani mivel nagy south park fun vagyok :lol:

Baba!
sör :roll: :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Hali!
Csak átlóztam.

Skrisz!
Édes bébi!!!

Összes kölköm tiszta dilis volt tegnap, front van keményen... Totál leszívtak. Az ikrek kizárólag olyasmit csináltak tegnap, amiről tudják, hogy nem szabad, plusz Dani folyton vonyított valamiért...
vovanda
 
 


Sziasztok!


csak gyorsba, mi éjszakánk is jó volt de nappal megy a nyafi. Ezer a dolgom, autó mosatás, ruha pakolás. Holnap reggel indulunk tavaszolni Alsópáhokra majd vasárnap jövünk haza.

Babuciknak frontmentes napokat, kismamiknak pocak simi és persze hess gomba, hess minden bajság. :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó, jaj de jó nektek! Nagyon kellemes napokat kívánok nektek!

Vanda, szegény te! Nem lehet semmi három hisztis kölökkel ilyen hülye időjárás mellett. De mára elcsitultak, nem?

skrisz72
 
 


Na jöttem én is kicsit panaszkodni... :lol:
Tegnapi napunk fullgáz, az autóban aludt kicsit, babakocsit röptette a szél. Este kinyúlt 8 felé, aztán 10-kor ébredés, és vigyorgás ezerrel, hogy ő most akkor kialudta magát :shock: Kezemben is kiskutyázott esatöbbi :D
Negyed 12-kor betettem az ágyában hogy lehet ott is vígadni, erre 5 perc múlva bealudt, és egy nyikk nélkül nyomta délelőtt negyed 10-ig :shock:
Most megint alszik, de ez csak a szokásos háromnegyed óra lesz szerintem. Ja meg tök takony lett reggelre, úgy érzem a meglévő két alsó kettő mellett dudorodni kezdett az ínye, lehet hogy mocorognak.

Nikó!
Érezzétek nagyon jól magatokat, majd hozz sok klassz képet!! :D

A gyűrűk urás nagyon jó, meg én nagyon csíptem, mikor az a béna japán rajzfilmes paródia volt, ahol Butters szemét kidobták a dobócsillaggal :oops: Te jó ég miket írok le...az én kölyköm ilyeneket nem nézhet.... :oops: :oops: :oops: A robot cimbisen is szétröhögtem magam, meg nagy kedvenc, ahol Timmy összejön Turbékkal, Zének van egy olyan lógófejű madara, aminek a nyakát kell csavargatni, ha zenéltetni akarod... :oops:

Aki issza a Karamalzot: Jövő héttől akciós lesz a Tescoban, 169.-

Ja, és babakocsi-nézegető pocakosoknak:
http://brendon.hu/Products/List/babakoc ... campaign=3

Rani!

Ej, csúnya More Milk... :? Én nem próbáltam, de ha fáj tőle a pocak, akkor inkább a homeósat. Én iszom a Karamalzot rendületlenül, szerintem ez nekem már a placebóm, ha abbahagynám, az agyam tuti közölni a tejtermelő szerveimmel, és sztrájkba kezdenének :roll:

Baba!

De sokáig ülnek rajta :? Tuti hogy okés, de akkor is :?

Nagyon boldog vagyok...tegnap itt volt a férjem családja, kellőképpen végigcsókolgatták a kölköt, engem, most a fele társaság lázasan fekszik valami vírustól...remélem nem ragasztották ránk :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, mi az a Karamalzo? Az az alkoholmentes barna sör?
...Ja, nem. Most már látom a neten malátás alkoholmentes ital, tele vitaminnal. Jó lehet:)

Jaj, állítólag 20 fok lesz hétvégén:)))) Meseszép lenne:)
Vendég
 


Nnnya meg is jöttem a dokitól, minden oks, méhszájam 2000-es, ez azt jelenti, nincs nyitva csak 1 ujjnyival megrövidült a méhnyak:roll: Keménydés belefér Magnexet kell szednem, meló mehet tovább.Ja kaptam kúpot a gombára, meg valamivel be is ecsetelt a doki.4 hét múlva kell mennem.

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny: na, ugye megmondtam.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jól van Keny mami! :D

Baba, most végül hogy van? Kapsz értesítést az eredményről, vagy csak felhívnak, ha baj van?

skrisz72
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: