Új privát üzeneted érkezett!

Ja azt elfelejtettem, hogy állítólag jövő hét közepétől jön a tavasz :D :D :D Úgy legyen!!!!

KépKép
gyancsi
 
 


Hoztam képeket :D

Hagy ne mondjam, hogy meggyújtottam a gyertyákat a tortán.. mondom bemegyek a szobába és kihívom.. hát erre aludt(akkor aludt el tán 2 perce)...felkeltettem, szegény azt sem tudta hol van, de aztán kinyíltak a csípái ahogy meglátta a tortát :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


De cuki :D :D :D Egyem meg azt a vigyori kispofáját :D :D :D
csip-csip18
 
 

 
 

Iner áááááhá!! tehát az utolsó sorban keressem az adatot!!! :wink: :wink: :wink: :wink: na látod ezt nem is tudtam!!! :lol: :lol: :lol: :lol: jaj, csak lenne már előttem az a papír! :lol: :lol: :lol: de ne korábban, mint április 1!!! :shock: :roll: :roll: :roll:

kírus nahát! de szép torta!! azt el is hiszem, hogy elkerekedett a szeme! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ancsa lassan profi tetűűűlopó leszel! :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: még 2-3 nap és teszt!!! mikor tervezed ellőni az elsőt? milyen teszted van?

Zsu Neked aztán szépen felugrott a hőd! :shock: :lol: :lol: :lol: beszéltem ám a nyúllal! tudja mi a dolga! :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


jesszus... 3 hét és félidő... :shock: :shock: :shock: hihetetlen!!! :shock: :shock: :shock:

Kép
gtunde75
 
 


Tünde: Hát igen csak úgy repül a idő :D
Fél idős????????????????????????

De Én legalábbis nem vagyok még lekésve semmiről :D
Most valahogy nem mozgat úgy a téma...Mert most megint belevágtam a dolgok közepében...
Ügye itt fogok már melozzni a szoliban...Tervezgettem a kis kuckomat aztán össze barkácsolom apóssal, aztán behozzuk...lehet rendezgetni a dolgokat :D Imádok :D
Aztán jönn a Szülinapom aztán a Névnapom, szóval nekem nincs okom arra, hogy el legyek keseredve 1-2 hónapig :D
Áprilisig meg vannak a programok, addig le leszek ezekkel kötve, és ha netntán beállít piri az semm fog elkeseríteni :wink:
csip-csip18
 
 


kírus!
édes a lánykád! és milyen csinos :!: :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Jó reggelt!!

Köszi csajok a képdicséretet! :wink:

Tegnap tartották az oviban a márc.15.-ét aztán csinin fel volt öltözve, kaptak kokárdát is :D :wink:

Tünde!
Hamar itt lesz a vége, félidő után elég jól repül az idö!! Legalább is így ahogy vissza gondolok nálam is ugy volt... :wink:

Csajok mindenkinek szép hosszú hétvégét kívánok!!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!!

Hát lányok gőzöm nincs, hogy miért kell a 2.cn-on uhu, hiszen akkor még semmit nem lát és ahogy mondod Ancsa akkor még izé van :lol:
nem is kis izé hanem nagy :lol: :lol: :lol:
és azon gondolkodtam,hogy ,hogy fogok a vetkőzőből az uh asztalig totyogni,mert azért van egy kis távolság :lol: baxus ez tök gáz :oops:
na de nem is fárasztalak itt benneteket az én kis horror történetemmel, megyek a BMC lányokat megkérdem náluk,hogy volt ..

Ancsa!! Várjuk a szép pozi teszted :wink: :wink:

Kírus!! nagyon szép tortája volt a gyönyörű lányodnak!!!
akkor megvolt az ajándék vásárlás neki :wink:

Tünde!!! Tényleg mindjárt félidős vagy aztaa :shock: , most lett pozi a teszted..., nagyon telik az idő, mész majd 4D-re???

Csip! Akkor én átsiklottam felette :oops: , csak azért mondtam,mert így tudnánk segíteni,hogy lekéstél vagy nem a peteérésről, így meg nem, max. tippelni lehet! :roll: persze te tudod,hogy jobb neked :wink: ilyenkor még azt lehet,hogy minden másnap együtt vagytok 8) :roll:

EDI
ediii
 
 


Joli!!
Jól kifogtad az orvosod, egy fillért nem érdemel, nem még 50000-t
Lehet majd jobban jársz tényleg ha ügyeletes orvosnál szülsz...
Pihenj sokat amennyit csak tudsz, most muszály!!!

EDI
ediii
 
 


Zsu!! Ez egy szép peteérés volt, nagyot ugrott a hőd :wink: :wink:

EDI
ediii
 
 


szép napot!

ediii!
[quote]a írta:zon gondolkodtam,hogy ,hogy fogok a vetkőzőből az uh asztalig totyogni,mert azért van egy kis távolság :lol:

gáz, hogy totál vizuális alkat vagyok... :lol: :lol: :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


sziasztok!

[quote="-j-"]
írta:
-j-gáz, hogy totál vizuális alkat vagyok... :lol: :lol: :lol:

Juli dettó!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

szép hétvégét lányok!!!

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok!

Zsu
Hát inkább nem mondok semmit, de tudod te! :wink:

Kírus
Nagyon édes a nagylányod! Hogy érzed magad?

Joli
Más doki sem csinál többet, több pénzért sem. általában ha bemész a szülésznő, vagy az ügyeletes megvizsgál és ők döntik el, hogy mikor hívják a dokit, ha van fogadott.
Te már nem 33- dik hetes vagy, hanem betöltött 33 és a 34- et taposod. Ahogy a vonalzód mutatja.
A mérések pedig csak saccolt adatok, az, hogy 1 héttel kisebbnek mérik az ég világon semmit nem jelent. Nekem a barátnőmnek 38. héten azt mondták 4 kiló fölötti lesz a gyerek és 3 nap múlva szült egy 3200 grammos gyereket. ezt nem szabad készpénznek venni. Nóri is kisebb 1 héttel, de nincs semmi jelentősége.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Susy!

Köszi :)
Hát most dél óta nem vagyok valami jól... fáj a fejem(pedig vérnyomim jó), nagyon fáradtnak érzem magam, a bokámtól majdnem a térdemig bevizesedtem :( ,a lábamköze tiszta izomlázas alig tudok menni, mozogni... nem tudom mi a fene jöhet még.... ja de tudom hát a szülés :lol: :lol:
Lefeküdtem pihizni, de az sem jó...

Ti jól vagytok??
Vendég
 


Kírus
Egy tipp!
Nekünk császár után gyógytornász jött tornáztatni a lábunkat a dagadás miatt. Én azóta is szoktam úgy, és anyukám is ha bedagad neki. Feküdj le és a lábfejed feszítsd lefelé az ágy felé 10- szer lassan. Utána feszítsd felfelé a lábszárad felé ugyan úgy 10- szer lassan. Majd körözz a bokáddal balról jobbra 10- szer és fordítva. Ezt ismételd meg 3- szor és csillapodni fog a dagadás, könnyebbnek fogod érezni a lábaidat.
Jajj ez a lábközi fájás már nekem is van, olyan vagyok mint egy pingvin, és méééég hol a vég! :)
Kitartás neked!

Mi jól vagyunk, épp most vitték el anyósék Kristófot csak úgy, én meg gyorsan rábeszéltem apát, hogy menjünk el nézelődni, vásárolni picit. :lol:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok...
csak bekukkantani jöttem, de láttom Ancsa nem volt...Kivi voltam, hogy mikor tesztel...DE MÉG NEM IS VOLT ITT :(

Api Péntek este ismét bealudt, de még felkellteni semm bírtam csajok :shock: na aztán hagytam a francba... :x :X :X
Szóval szerintem lőttek ennyek a ciklusnak is :cry: :cry: :cry: :cry: Pedig még este Pénteken azt hittem, hogy leszakadok úgy fájt a derekam...
Ismét sikertelen hónap :cry: :roll: :cry:

Kellemes Hétvégét!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok Csajok!!

Bocsánat, hogy eddig nem jöttem :wink:

Kírus- Ez a torta fantasztikus :D Gondolom, hogy örülhetett neki :D

Tündi- Igen,nagy tetű lopó vagyok :D Remélem szerencsét hoznak, hétfőn tervezem a tesztelést, 10-es tesztem van, ahogy tudok jövök majd a hírekkel, de az csak 10 óra körül lesz, mert akkorra érek haza a munkából :wink:

Csip- Annyira cuki vagy, hogy hiányolsz mindig :wink: Nagyon jó, ha ilyen kis terveid vannak ( körmös asztal) és nem a baba témán jár az eszed, így sokkal könyebben összeszokott jönni, mintha görcsölne az ember :wink: Kapd el holnap reggel Apát :D

Ediii- Ez tényleg érdekes kérdés, hogy hogy jutsz el a székig abban az állapotban :D De azért valahogy csak lesz :D Szegény, nem irigyellek, de hát a babáért mindent :wink:

Susytunder- Mi szépet vásároltatok??

Juli- Pusszancs!

Csajok hétfőn tesztelek, ahogy hazaértem, hozom a híreket!!Ja és képzeljétek most hívott az egyik legjobb barátunk, hogy a felesége ma csinált tesztet és hogy terhes :D Nagyon jó lenne együtt babásodni :D

Mindenkinek nagyon szép hétvégét, hétfőn jövök!!

Puszi
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


jöttem jó éjt kívánni :)

eszembe jutott, hogy nekem egyszer már sikerült úgy menni a dokihoz, hogy éppen megjött :shock: reggel lett lebeszélve az időpont, és a vizsgálat előtt kb 1 órával bekopogtatott piri :o mit ne mondjak, baromi kellemetlen volt. először csak hebegtem, habogtam az orvosnak valamit... de azt mondta, ha már ott vagyok, vetkőzzek... uh, vizsgálat... minden volt, ami kell...

csip!
hát azért csak fel kellett volna ébreszteni apát! lehet ő sem bánta volna :)

ancsi!
nagyon mennek a drukkok hétfőre!
++++++++++++++++++++++++++++++

tényleg húzok aludni... ma minden bajom van... délelőtt fülem fájt, délutánra már a fejem... közben meg ez az állandó hasfájás :evil: totál K.O.

na, tsók!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Nagyon szép vasárnapot Mindenkinek :D

Lányok, hát úgy néz ki, hogy segített az a sok drukk és szeretet amit tőletek kaptam, mert hogy POZITIVAT teszteltem :D :D :D El sem hiszem és fel nem foghatom, hogy hogyan lehetek/lehetünk ennyire szerencsések :D Nagyon boldog vagyok, kimondhatatlanul :D :wink: Köszönöm azt a sok támogatást amit tőletek kaptam:wink: Csináltam egy csomó képet de semmi sem látszik rajta, mert annyira homályos, szerintem én vagyok béna, de nem tudok egyszerűen ráfókuszálni, minden olyan elmosódottan látszik, mert túl közelről fényképezem..... :roll:

Most már Csip, Suzy, Ediii, Juli- tessék belehúzni Lányok, ugyanilyen tesztet kívánok mindannyiótoknak :D
Na megyek kajcsizni!!

Puszi mindenkinek!

Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Ancsa jujj!!! halk gratula és nagyon sok drukk Nektek! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
azért csak próbálkozz azzal a fényképezéssel, én is rengeteget szenvedtem anno, hogy legyen egy épkézláb kép!!! :lol: :lol: :lol:
tudtam, hogy nem fogod kibírni hétfőig! :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Aztaa Ancsa!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon örülök neked!!!! Gratulálok!!!! Mostantól te leszel a "példaképem"!!!!! Reményt adtál,hogy sikerülhet elsőre is :D :D :D
Most,majd vissza kell menned a Kaáliba???? Vagy már nem?
Ha tudsz képet készíteni,akkor tedd fel légyszi,imádok pozi teszteket kukucskálni :lol: :oops:

EDI
ediii
 
 


Sziasztok!

Ancsa
Hát nagyon nagyon örülök a jó hírnek!!!! Csak halkan... gratulálok!
Nagyon vigyázz magadra, pihenj amennyit csak tudsz. :)

Apának vettünk ezt azt, Kristófnak is inget, bodykat, Nórinak is pár dolgot, nekem meg semmit. :roll:
De én azoknak örültem, amit vettünk. :)

A Nóri kiscipőjét meg is kell mutatnom!

Kép

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!!

Ancsi!!!
Huuu de jó ilyen jó hírekre jönni!!!!! Halk de nagy gratula nektek!!! :wink:
Vigyázz nagyon magatokra!!!

Susy!
jajj de zabálnivaló a kiscipő :wink: édes nagyon!!!
Tegnap kiprobáltam ezt a lábgyakorlatot, könnyebb lett a lábam tényleg de nem ment le a víz :roll:
Reggelre apadt csak le, aztán elkezdtem jönni-menni 1-2 óra aztán megint bedagadt, meglátszik az ujjnyom rendesen :( .
De most már ez ilyen is lesz amig meg nem szülök....

Juli!
Hogy vagy ma??

Szép vasárnapot mindenkinek!!!
Vendég
 


ancsa!
annyira, de annyira tudtam, hogy be kell ma néznem :)
nagyon halk, de annál boldogságosabbb gratuláció neked :!:

susy!
tündéri kiscipő :D
mondanám, hogy nekem is kell... de majd Áronnak nagyon hülyén állna :lol:

kírus!
ezt a lábdagadásos dolgot most már vsz végigviszed :? de olyan kevés van hátra, hogy akár féllábon is ;)

én egész jól megvagyok. a legújabb fakszni, hogy most megint a vesém fáj... a hasfájás persze állandó... így azt nem tudom, hogy jelent-e valamit... viszont a cicim kicsit kezd érzékeny lenni. lehet, közeledik az ovu :?: jó lenne...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Csajok nagyon köszönöm a gratulációkat,annyira aranyosak vagytok :D Bár még csak halkan merünk örülni :wink:

Susy- Nagyon cuki ez a pipőőőő :D

Juli- Jobbulást, vagy legalább egy jó kis ovu-t neked :D

Kirus- Most már tényleg nincs sok hátra, kitartás :wink:

Ediii- Úgy örülök, hogy lehetek valakinek a pédaképe :D Egyébként beleolvastam a 2010 novemberi babák topikjába ( elvileg én is majd ide tartozom :wink: ) és ott is van egy lány ( vayacon), nekik is első inszem sikerült ,BMC-be járnak és 2,5 évet vártak a babára, úgyhogy nem én vagyok az egyetlen :D

Tündi- Akkor ezek szerint kiismertél, hogy nem vagyok annyira türelmes , hogy kivárjam a hétfőt :D Elvileg már tegnap is teszteltem egyet, de az annyira halványan lett pozi, hogy csak nagyítóval lehetett látni, így azt nem is mondtam :wink:

Na most lépek, mindenkinek nagyon szép vasárnapot :wink: Holnap munka után jövök :D

Puszi
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Ancsi
Itt is nagyon örülök nektek, továbbra is drukk, azért ne hajszold túl magad, ha lehet :!: :lol:
mikor mész dokihoz :?:

Susy
Annyira édi Nóri cipőcskéje :!: :wink:

Julcsi
Tuti jön az ovu :!: :wink:

Nekem tegnap nagyon fájt a jobb pf-em, de annyira, hogy be is görnyedtem néha, tiszta ovus fájdalom volt, de azon már túl vgyok :!: :shock: :? hogy mi a fene volt ez nem tudom :wink: én csak jóra tudok gondolni, remélem az is lesz :!: :wink:

Kírus
Nagyon aranyos a lánykád :!: :wink:

Tündi
Hát igazad volt, tényleg egy szép nagy tüszőm volt :!: :wink:
mostanában ritkán jössz :!: :roll:

Ediii
Na íme egy nagyon jó példa előtted, hogy elsőre is lehet pozitív a teszt inszem után :!: :wink: drukk, hogy Ti is sikerrel járjatok++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Mindenkit puszilok és további szép hosszú hétvégét :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu éééééééééén jövök ritkán?!?!?! sztem ezen a héten én írtam a legtöbbet!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ancsa gondoltam ám!!! :)

Susy édi-bédi pipő! :lol: :lol: :lol:

Juli már megint esedékes az ovu? nem most volt az előző? :shock: :lol: rohannak a hetek basszus!!! :roll:

további szép hétvégét! pihizzetek! :lol: :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Köszönöm szépen a cipő dicsit mindenkinek!

Zsu
Én úgy érzem te vagy a következő! :wink:

Juli
Áronodnak majd pasis lesz, de legalább ennyire szép. :)

Kírus
Sajnálom, hogy ez a gyakorlat nem nagyon segített neked. Kitartás!

Kép
Kép
susytunder
 
 


Tündi
na jó, te nyertél :lol:
Ha nem vgytok nem jövök :roll: :wink:

Susy
ÁMEN :!: :wink:
van-e már kutyus :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Cijjasztok!

Susy!
Kristófnak nagyon boldog névnapot kívánok!!!!!

Kép

Éjfél óta fent dekkolok :roll: , annyira ég a nyelőcsövem áááááááááá.. Amugy arra keltem hogy szúr a hasam és hőhullámom van!!

Juli!
Reméljük ovunak a jele!!! :wink:
Vendég
 


Kírus
Már megijedtem miért keltél vajon ilyen korán :?: :shock: :wink: de látom, hogy dolgoznak a hormonok :!: :wink: szegénykém, nem lehet könnyű, dagad még a lábad :?: hűteni nem szabad :?:

Susy
Drága kristófot isten éltesse nagyon sokáig, mit fog kapni a kis drága :?:

Csajok szép napot Mindenkinek :!: :wink:

tsók

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu!
Bár csak olyan miatt keltem volna hogy irány.... :lol: :lol:
Dagad sajna, hát nem tudom a vizet mennyire apasztaná le a hűtés :roll: nem probáltam még...
Van nekem itthon homeós cuccom rá, de egyszerüen képtelen vagyok beszedni mert annyira édes hogy kifordul a gyomrom töle :(
utána csak szenvedek a hányingertől...

Olyan szép idő van, gondoltam ma kimozdulni kicsit...dehát majd a lábamtól függ :roll:
Vendég
 


susy!
Kristófodnak boldog neve napját!

tünde!
igen, már megint esedékes lesz lassan az ovu. eltelt ~4 hét. majdnem szabályos, 13 napos lut.szakaszom lett és most is már 13. cn-on vagyok :)

kírus!
KITARTÁS!!!

én továbbra is várakozó állásponton vagyok...
Kép
hogy mi lesz ebből? hova akar ez majd ovukor feljebb menni?
nagyon várom a holnapot... remélem, meg tudjuk nézni, mi van odabent :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


ohhh... én paraszt! megint nem köszöntem :oops:

SZÉP NAPOT :!:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Ancsám: Tudtam-tudtam-tudtam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Én ezt megállmodtam :lol: Direkt nem írta :lol: És éjjen, sikerült...
Ügyessen gyűjtötted a Tetőt :D
Gratula :D Jaj de jóóóóóóó... Gratula :D
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Lányok köszönjük szépen a köszöntést, de mi Júliusban tartjuk Kristóf névnapját. De nagyon aranyosak vagytok, hogy gondoltok ránk. :)

Zsu
Az esti imáimban benne vagy...ámen...

Kutyus... hát tegnap kicsit elkeseredtem. Azt a kutyust, amit mutattam, sajnos nem tudtuk elhozni, mert elveszett. Viszont tegnap Gyömrőn voltunk a tónál sétálni (motorozni Kristóffal) és haza felé megálltunk a tescónál. Ott a parkolóban egy kocsi csomagtartójában volt 3 kiskutya shar pei és német juhász keverék ingyen elvihetőek. Nagyon megörültem neki, nagyon szépek és aranyosak voltak, de apa kemény szivű volt, nem engedte. Azt mondta nagy testűek, kb. 35- 40 kilósak lettek volna, de mi mindketten nagyon akartuk Kristóffal. Végül durcásan jöttem haza, és azt hiszem apának csak kifogás volt, szerintem ő igazán nem akar kutyust, jött nekem minden félével, mi lesz a virágjaimmal, meg ha kimegy, meg kell nézni- csinálni a kerítést... így úgy gondolom ez veszett fejsze nyele. Csak tudnám miért bólintott akkor rá. Így most haragszom rá. :cry:

Most megyek a szülésznőhöz, majd délután beszámolok róla, hogy mi volt.

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok Csajok!!

Kírus- Sajnálom a szar éjszakát!

Susytunder- Majd lesz másik kutyus, olyan amelyik nem nő ekkorára :wink: Az a baj, hogy picinek mind olyan aranyos , én is hazahoznám szívem szerint az összeset :D

Csip- Köszönöm Csajeeeem :D

Juli- Ovut kívánok :wink:

Zsu- Hogy vagy??nem fáj már a pf-ed??

Csajok ma jól beparáztattam magam, mikor felkeltem hajnali 2-kor ellőttem egy tesztet és nem lett erősebb a tegnap reggelinél ( mondjuk nem telt el egy egész nap sem teljesen, csak kb 15 óra és ette sokat ittam lefekvés előtt, most ezzel nyugtatom magam :wink: ), így most húzok a nőgyogyihoz, hogy nyugtasson meg :!: Drukkoljatok, hogy minden rendben legyen :!:
Mindenkit puszilok!!

Ancsi

KépKép
gyancsi
 
 


Megjöttem doki bácsitól, még nem látott semmit, csak jó megvastagodott nyálkahártyát, egy hét múlva mennem kell megint, addigra már látszódnia kéne.....Hát most kicsit megnyugodtam, de azért nem annyira, próbálok nyugton maradni a fenekemen, nem tudom miért paráztatom magam, állítsatok le légyszi, mert tök idegesítő vagyok :wink:

Na most mentem aludni!!

Puszi mindenkinek!
Ancsi

KépKép
gyancsi
 
 


ancsi!
azt egy teszt is bizonyítja, hogy ott van az a baba... azzal nem mész sokra (max az idegeidre) ha félnaponként ellősz egy újat :)
kapaszkodik az a baba, nyugi!!! :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


sziasztok!!!

Ancsa drágám, teljesen nyugodj meg!!! a teszt kétnaponta erősödik!!! hiába tesztelsz minden nap! nem fogsz jelentős sötétedést látni, csak mondjuk pl ha a hétfői csíkot összehasonlítod a péntekivel! :lol: :lol: :lol: szóval nyugi!!! ott van az a bogyó, és kapaszkodik erősen! :lol: :lol: :lol:

Susy sajnálom a kutyut és osztom Ancsa véleményét! én is simán hazahoznám az összes kölyökkutyát, cicát, sünit, csincsillát, nyuszit, stb... :lol: :lol: :lol: :lol:
eredetileg is kisebb testű kutyust szerettetek volna, és meg fogjátok találni a leginkább hozzátok illő rosszcsontot! :lol: :lol: :lol: :lol:

kírus nyelőcsőégés :( :arrow: Rennie?!?!? nem segít?
a lábdagadással kapcsolatban, sztem ha naponta többször elvégeznéd a Susy gyakorlatait, akkor használna...

Juli rohan az idő... ezt újra és újra meg kell állapítanom... :lol: :lol: :lol: akkor hajrá pé!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsu már nagyon régen volt téma és elfelejtettem: mióta próbálkoztok?

további szép hosszú hétvégét mindenkinek! itt szabályosan szélvihar van! :(

Kép
gtunde75
 
 


Itt is szél vihar van...
Ráadásul Én eléggé morci is vagyok, a Pénteki esett után, hogy api baszott felkellni,hogy legyen akármi is...Szóval baromira nem így terveztem ezt a hosszú hétvégét, kurva szarul telik - sült el :cry: :cry:
Itthon vagyunk basszus és mégsemm nyúlunk egymáshoz!!!Nincs semmi köztünk...Most lehetne össze bújni, de semmi...Már Kedd óta:( Nem dolgozzunk, még fáradtak semm vagyunk!Eléggé berágtam és most biztos nem is fogok azért tenni, hogy legyen sex...
Bocsi a panaszkodásért!!!
És a legszebb, hogy minden nap megkérdezte a párom mi a bajom és elmondtam neki, és szarik rá!!!Mégsemm lép, Én nem fogok az is biztos!!!
:cry: :oops: :cry:
csip-csip18
 
 


Csip durcizás helyett miért nem kérdezed meg, hogy ez miért van így??? nem akarok belepofázni, de lehet, hogy rátok férne egy naaagy beszélgetés! :shock:

Kép
gtunde75
 
 


Juli!! Hajrá peteérés!! apára fel :wink:

Zsu!!! Köszi szépen aranyos vagy, remélem sikerülni fog,de ha nem akkor majd sikerül másodjára :wink: :D
Mennek a babaragacsok++++++++++++!!!!!!

Kírus!!! Nekem a reni nem jött be, én colagol cseppet használok, 2 perc és semmi bajom utána, bár azt nemtom ,hogy kismamik használhatják-e,de majd megnézem :roll:

Ancsa!!! Minden rendben van ne aggódj, szépen kapaszkodik a babó/babók :wink: :D

Tünde!!! Hány nap míg meglesz az eredmény???

Csip!! Igaza van Tündének, beszélges vele,hogy miért elutasító..., mert általában a pasik éjjel-nappal sexelnének :oops: :lol:
vagy vesd be a női praktikákat, csábítsd el :wink:

Suzy!!! Együtt érzek veled :? az enyém párom is ezer kifogást tud találni,hogy miért nem jó ha van kutyus a háznál :roll:
De úgy döntöttem,hogy egyszerűen haza fogom vinni és kész :lol:

EDI
ediii
 
 


Már egy csomószor átbeszéltük ezt!!!Azt mondja, hogy a munka teljessen kicsinálja az idegeit.Ő meg Én semm vagyunk azok akik éjjel-nappal csak sexelnének...
Csak van olyan időszak, amkor Én akkarom nagyon mindig és van amikor neki...És most Én vagyok az aki minden nap csak 18 :oops: nem vagyok az a típus, hogy "vesd be" magad nála :oops: egyszer-kétszer, ha valami alkalom van akkor igen...
Magam alatt vagyok... :cry:
csip-csip18
 
 


Csajok köszönöm a nyugtató szavakat :wink: Kicsit már megnyugodtam :D

Zsu- Ma nem is voltál..... :roll: Remélem jól vagy :!:

Csip- Szerintem is dumncsizz el Apjukkal ha téged ennyire bánt ez a dolog, vagy az elcsábítás módszere sem rossz, csak gyakorolni kell és belejössz :D

Holnap vezetek megint, ráadásul 20 cm friss hó esett a hegyekben állítólag, király!!! :evil:

Mindenkit puszilok

Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Ancsi
a szobában vgyok épp most!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Én amúgy rájöttem a dolgokra...Hogy megint a ciklus végén vagyok és ilyenkor mindig rám tör ilyen depis kedv-hangulat, hogy semmi semm jó nekem...Lehet már Ti is észre vettétek, ugyanez volt az elöző hónapban is mikor, már közelettem a menzi felé(vártam, hogy jöjjön meg és nem nem jött meg) tapostam az utsó napokat akkor voltam ugyan ilyen...Tuti a hormonok...Mert api is kérdeztte...és mondat is, hogy mindig ilyen vagyok mikor közeledik piri...Hogy semmi semm jó!!!Pedig ő nagyon probálkozzik, hogy jobb kedvem-hangultom legyen...de semmi semm jó valahogy...Remélelm nem tart ez sokáig!!!
csip-csip18
 
 


Ancsi
Továbbra is megy a drukk és hamarosan látszódni fog az uh-on is, én tudom és hiszem :!: :wink: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ne dolgozz sokat, csak módjával :!: :wink:
mekkora volt a mnyh :?:

Többieket is pusszantom :!:

További szép napot :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


sziasztok!

Ancsa örülök, hogy megnyugodtál! :lol: holnap pedig vigyázz magatokra nagyon! :wink: :lol:

ediii azt mondták, hogy postázzák az eredményt és hogy 3 hét kb... kíváncsi vagyok! amilyen helyzet van most itt nálunk :arrow: két kórházat összevontak, csomó elbocsájtás... nem lepődnék meg, ha 2 hónap múlva kapnék eredményt :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
gtunde75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?