Új privát üzeneted érkezett!

Heni hát a párodnak tényleg nem a legjobbak az eredmények,de ettől még nem kell feladni,az E vitamin is nagyon jó,meg az unokatesómnak a tökmag olajos kapszulát javasolta a doki,ami be is jött nekik.de ha felmész a googléra és beírod,hogy sperma növelő,akkor kidob egy csomó tablettát amihez még doki sem kell.de ha elmentek az erdménnyel az orvoshoz ő biztos ír fel valamit.nyugi!

pinkiné sajnálom,hogy megjött,de új hónap,új remény!
22.-én pedig szurkolni fogunk a dokihoz! :wink: nálatok lehet csak a türelmetlenség van,ha a párodnak ilyen jó a spermája :roll: de azért egy kivizsgálás jót tesz!
az megnyugtat,hogy nem csak én csábítom el a párom "hátsó szándékokkal".

na jó megyek én is "pihizni" :wink:
már apit nem érdekli,hogy még nem jött meg,mert tegnap előtt montam neki,hogy mivan akkor ha megint 70 napig nem jön meg?! :roll: így feladta :lol: illetve megadta magát... :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


LAPTETŐŐŐŐŐŐŐŐŐ!!!!!!!!!!!!!!
remélem szerencsét hoz!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Heni most olvastam,hogy a párod urológus?! :shock: akkor megértem,hogy félt.én régóta próbálom elvinni a párom,de ő is mondhatni nehéz eset.én még nem tudtam rávenni. :?
de megígérte,hogy a Kaáliba ős is kifogja vizsgáltatni magát!már annyira szeretnék ott lenni!
amúgy sajnos szerintem mindeggyik férfi ilyen nehéz eset sperma vizsgálatnál.mert ez nagyon sérti őket...és főleg ha kiderül,hogy nem csak a nőnél van hiba.mert ezt a legkönnyebb kijelenteni,hogy a másiknál van baj...na jó tényleg lépek!
sziasztok! Kép
Vendég
 

 
 

Heni ha nem veszed tolakodásnak :roll: :wink:
www.proxeed.hu
Vendég
 


A www.fre14.hu -t is meg nézheted,ha gondolod.ezek a párodnak.
Akiknek nem rendszeres a menszeszük,mint pl nekem,azoknak ezt az oldalt ajánlom figyelmükbe.
http://www.phytotec.hu/premens_beteg_ci ... 3godZTKuTA
aki akarja megnézi,aki nem az átgörget...
na puszi!
Vendég
 


És úgy gondolom,hogy már mindenki lenyugodott...Csip-csip ezt pedig neked:
Ha barát kell ,
a legjobb barátod leszek.
Ha magányra vágysz
Én A CSÖNDED LESZEK
és ember leszek,
mert emberre vágysz.
Ki szeret,ki elfogad,
S kit ágadnak látsz!
http://www.youtube.com/watch?v=LHxy6YKB ... re=related
Így utólag beismerem,hogy tény hogy nektek máshogy jött le,ez az egész,mert ti nem ismertétek Brit...de erről már tényleg nem akarok írni!!!!!!!!!
jó éjt!
Vendég
 


köszi Gabóó, dehogy veszem tolakodásnak.:)

megnéztem ezt a proxeedet. voltam patikában, persze nem kapható. Azt se tudták, mi ez. Viszont vettem egyenlőre, e vitamin cinket, szelént. Megnéztem a proxeed vitamintartalmát, még egy két dolgot beszerzek hozzá, és jó lesz.:) most úgyis van még egy hónapunk a vérvételek miatt, addig meg lehet kísérletezni, hátha.:)

sajnálom, hogy megjött Neked.:(
henne
 
 


Nem,még nem jött meg!ezt hol olvastad? :roll:
remélem ezek is jók lesznek a párodnak! :wink:
puszi és jó hétvégét mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok lányok..
Viszaolvasni nemsikerült még annyit írtatok :shock: :shock:
Amúgy a 24. napomon tartok és annyi tojcsis folyásom van, hogy reggel azt hittem megjött... :oops: :oops: Mert tisztára "eláztam".
A lényegen nem változtat, elmegyek melózni, aztán ha este együtt leszünk, akkor együtt leszünk, ha nem hát nem... :P DE én gyözök általában :lol:
Tegnap bulizni voltunk, reggel 6kor értünk haza, de csajok most kibírtam , hogy csak kólát ittam egész este :lol: :lol:
Csip te hogy állsz?Fáj még a hasid? AZ enyém egy picit, de mint írtam folyásom van mint állat!!! :wink:
Vendég
 


Jövök még ha lehet!!!

Puszi
Vendég
 


Kriszti nem most van péd?
van amikor 2 van egy hónapban...én dobnék egy lh tesztet! :wink:
aztán este...apára fel! 8)
Vendég
 


Vendég
 


Sziasztok!

Kriszti
mindent bele :wink:
Buli jó lehetett, nem árt néha egy kis kikapcsolódás! :wink:

Henne
általában az orvosok mindentől félnek, amit ők szoktak mással cisnálni :lol:

Gabó
remélem, azért nem lesz 70 napos ciklusod.

Nekem se jött még meg, és nem is érzek semmit, de ezt már megszoktam :lol:
Vendég
 


Sziasztok!nekem egész délelőtt le akart szakadni a hasam,meg iszonyatossan szurkálódtam.gondoltam is,hogy na most megjön...de hát semmi azóta sem.pedig ha az utolsó menszeszemet nézem akkor ha lenne baba az már több mint 6 hetes lenne.azt viszont már egy tesztnek ki kellene mutatni!ugyhogy nállam biztos,hogy a hormonok! :x
Vendég
 


Sziasztok!
Csak gyors bekukkantás...

Gabóóó: :wink:

Kriszti: Görcs már sehol...De azt hittem még Péntek este,hogy leszakad a derekam...Nekem is rengeteg folyásom volt!!!!!!!!! Most már kevesebb és higabb vizes inkább...
Amúgy a Pénteket benézztem...Apa úgy aludt,hogy felkellteni nem lehetett :shock: :shock: :shock: Nem tudtam :shock:
Úgyhogy szartam rá, befordultam a fal felé...Picit pityeregtem aztán elaludtam :cry: :x
Úgyhogy szerintem ennek a hónapnak is löttek :cry: :roll: :cry:
csip-csip18
 
 


Sziasztok!
Hát nem tudom,hogy most mi van velem.este együtt voltunk apival,és utána elkeztem pecsételni.örültem neki,mert tudom,hogy nem jött össze ez e hónap,de 1-2 csepp és semmi több.most mi lehet? :roll: :roll: :roll:
Vendég
 


Gabóó: hát nemtom mi lehet! Te mikor teszteltél?
várj egy kicsit, majd meglátod most jön vagy nem, ha nem akkor tesztelj szerintem!

Csip: tudom ez milyen, nálam is ez volt múltkor, én is pityeregtem!
tudod amikor közölte h nincs kedve! jövő hét közepén lesz elméletileg pé-m, már tegnap délután beindult a folyás!
majd meglátjuk mi lesz!
de egyáltalán nem biztos hogy ennek a hónapnak lőttek, hiszen előtte egy-két nappal voltatok együtt nem?

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok!

Gabó
azóta se semmi, vagy megjött már rendesen? Egy-két csepp még nem mensi, szóval vmi van. Mikor teszteltél utoljára?

Csip
nem feladni, tudod, a remény hal meg utoljára :wink:

Nekem még mindig nem jött meg, de ugye mi esélyt se adjunk, vagyis csak középidőben védekeztünk, kicsit több, mint egy hete meg már nem. De nekem tuti megint csak szórakozik :roll:
Vendég
 


sziasztok, lányok!

gabóó, bocsánat, kevertelek pinkiné, hoy neki jött meg.
HOgy állsz?

lányok, nekem tegnap reggelre esett a hőm. mára azt gondoltam megjön, de reggel visszament a hőm. DE már barnázom, szóval szerintem menszi lesz:(

nagy most a pangás:S
henne
 
 


Sziasztok!
hát még mindig semmi,egy kicsit fájdogál a hasam,de nem olyan mensissen,hanem nem is tudom,olyan mintha éhes lennék.
tesztelni azt hiszem 8.-án teszteltem,de az totál negatív volt, tesztem nincs itthon,ma nem tudok venni.
holnap ünnep.legelőbb szerdán tudunk venni,ugyhogy vagy szerdán tesztelek vagy csütörtök reggel.feltéve ha nem jön meg addig :roll:
az a baj,hogy mostmár mindent beképzelek és ez nem jó :roll: ,mert félek a pofára eséstől. :?
nagyon kivagyok,nem szeretem ezt a bizonytalanságot!ha megjönne akkor majd írok,de most nem tudom,hogy mire imádkozzak,hogy megjöjjön,vagy ne.áááááá
majd egy táblit kérhetek,hogy lássuk,hogy ki hogy áll?
Vendég
 


Henne
barnázás sok mindentől lehet, nem feltétlen mensi :wink:

Gabó
tudom, milyen rossz ez e bizonytalanság, remélem, nem a természet szórakozik veled (ahogy velem szokott :roll: ).
Vendég
 


Ja Csip-csip nem biztos,hogy lőttek a hónapnak,mert nem tudom mennyi pontosan,de 2 napig még tuti,hogy a petevezetőben élnek a katonák!ha hülyeséget írtam valaki javítson ki! :roll:
szóval hajrá mennek a drukkok!+++
Vendég
 


Nem, nem hülyeség, Én is úgy tudom h simán elélnek még két napig ott... :D

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok!
mai tüneteim:fáj a hátam,meg a mellembimbóm is eléggé,ez persze jelezheti a pirit is,de hátha nem :roll: ugyhogy most reménykedek. :roll: lehet rosszul teszem,majd meglátjuk!
jó pihit mindenkinek!
puszi
Vendég
 


Sziasztok, köszi, csak, hogy nekem Péntekeken olyan fájásom volt, hogy azt hittem meghalok...Mi meg Kedden este voltunk együtt...És az nem 2 nap sajna, hanem 3...Úgyhogy szerintem Én Pénteken repedtem meg ha volt érett tüszőm egyaltalán :roll:

Csicsy: Nekem ez most olyan szarul esett, hogy Én meg is mondtam, hogy többet nem is érek hozzá...nem fogok most kezdeményezni, azt biztos, mert eléggé fáj még ez...Természetessen azóta nem is voltunk együtt :cry: :cry: :cry: Pedig most itthon vagyunk nem melozzunk...24ből 24 órát együtt vagyunk most...amúgy meg ha melozzunk, akkor 24ből Én 15 órát melozzom, szóval marad 9 óra, és még az alvás...Most meg nem vagyunk fáradtak...Mégsemm volt sex... :cry: :cry:
:cry: De Én ezek útán nem bújok oda!!!
csip-csip18
 
 


Csip én azért még nem adnám fel,hátha azért volt ott randi!én azért még szorítok!de nem értem mi ütött megint a párodba!nem tudsz vele beszélni erről,úgy hogy érezze,hogy neked ez mennyire fontos?lehet,hogy csak egy kicsit bepánikolt...remélem megoldódik! :roll: :wink:
hol vagytok lányok?mindenki úgy eltűnt!
velem még mindig változatlan a helyzet.holnap veszünk tesztet és szerdán reggel tesztelek!
puszi mindenkinek!
Vendég
 


Gabóóó: Köszi ari vagy!!!!De nem tudom..Én is kérdeztem, de azt mondja nem pánikolt be...csak, hogy a munkahelyén kicsinálják az idegeit...Mi amúgy semm voltunk olyanok akik éjjel-nappal szexxelnek :oops: Csak van neki is meg nekem is olyan időszaka(most pont nekem) mikor nagyon kívánom a szexet...
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Gabó
én is úgy tudom, hogy két napig is élhetnek a hímivarsejtek (főleg ha lányok :wink: ).
Ezek a tünetek azért becsapósak, mert egyaránt jelenthetnek mensit is, meg terhességet is, meg vmi problémát is. De reméljük, nekek terhességet jeleznek :wink:

Csip
azért próbáljátok meg megbeszélni ezt, mert az ok, hogy nem kell a babához éjjel-nappal együtt lenni, de heti egy meg elég kevés. :roll: Elhiszem, hogy fáradt, meg gondolom Te is az vagy, de hát vmit vmiért :wink:
Vendég
 


Én amúgy rájöttem a dolgokra...Hogy megint a ciklus végén vagyok és ilyenkor mindig rám tör ilyen depis kedv-hangulat, hogy semmi semm jó nekem...Lehet már Ti is észre vettétek, ugyanez volt az elöző hónapban is mikor, már közelettem a menzi felé(vártam, hogy jöjjön meg és nem nem jött meg) tapostam az utsó napokat akkor voltam ugyan ilyen...Tuti a hormonok...Mert api is kérdeztte...és mondat is, hogy mindig ilyen vagyok mikor közeledik piri...Hogy semmi semm jó!!!Pedig ő nagyon probálkozzik, hogy jobb kedvem-hangultom legyen...de semmi semm jó valahogy...Remélelm nem tart ez sokáig!!!
csip-csip18
 
 


sziasztok, lányok,

jelentem, még nekem sincs a menszi sehol..bár barnázgatok kicsit. Ha fenn marad a hőm, akkor holnap reggel teszt. Tegnap kellett volna megjönnie :oops:

bocsi lányok, most rohanok tovább, megyek az öcsikémért.:)

puszi,
henne
 
 


Jajj Heni nagyon mennek a drukkok!!+++++++++
várjuk reggel a híreket!
még nálunk sincs semmi.azóta még egy csepp se,semmi ugyhogy holnap veszünk tesztet.és szerdán reggel én is tesztelek.ez olyan izgis!olyan jó lenne ha beindulna a babaeső!!!!!
Andi akkor lehet,hogy neked megint csak gyógyszerrel jönne meg?nem látsz semmi esélyt a babára?bár ha félidőben védekeztetek,akkor nincs rá sok esély.tudom nektek most a meló az első!kinek kellene még mostanában nem megjönnie?
kérünk szépen egy tábli! :roll:
csip remélem hamar elmennek felettetek a sötét felhők és megnyugszik a párod!tudod a békülés...az mindig JÓ!!! :wink: 8)
na jó pihizést!puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Henne és Gabóó megy a drukk! Írjatok h mi van!!!!!

Csip: Én is így voltam, nagyon rosszul esett emlékszel írtam is, én is úgy voltam h oda nem bújok, de aztán egy pár nap és megenyhülsz!
Az én páromnál is a gond a munkahelyi stressz volt, de remélem már nem lesz! mikor kellene nem megjönnie?

Durcipok: Veled mizujs?

Holnap megyek dokihoz, majd írok mi volt!

Sziasztok!

Kép
csicsiy
 
 


Csicsiy drukk a dokihoz!reméljük jókat mond! :wink:
Vendég
 


Csip
a hormonok sok mindenre képesek :lol: Nekem is vannak ilyen időszakok, mikor megkergülök, semmi sem jó, aztán elmúlik pár nap múlva.

Henne
drukkolok! Holnap gyere pozi teszttel! :wink:

Gabó
nem hinném, hogy terhes vagyok, és sztem ebből megint doki lesz :?
Nektek is drukkolok a pozi teszthez!

Csicsiy
kíváncsi vagyok, mit mond a doki!

Pinkiné, Durci, Chrissy?
Vendég
 


Andi ezt egyszerre írtuk! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Akkor most már biztos minden rendben lesz :lol:

Kép
Vendég
 


sziasztok, lányok!

hát el lehet kezdeni a drukkot!:) ma reggel határozott pozitivat teszteltem:))))))
halkan örülök, és megpróbálok mégmost csütörtökre időpontot kérni a dokimhoz:)

Gabóó, Te hogy állsz?
henne
 
 


Henne!

Hatalmas nagy gratula neked, no meg a férjednek is!!!! Hidd el, minden rendben lesz, ne tessék parázni!

Végre, végre, Henne elkezdte a babásodást ebben a topikban! Csak szerencsét hoztak ezek a gólyák! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ki jön most a sorban? Gabóó, Durcipók?

Durcipók:
Neked is most kellene nem megjönnie, ugye? Nagyon régen voltál csajszi!

Én is ezerrel dolgozom, de most itthon. Festettünk két napig, most meg folytatom a takarítással. Ezért nem igazán jöttem én sem, de olvasni azért szoktalak benneteket.

:D

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


HENI!!!!GRATULÁLOK!!!!!!jajj de szuper!könny szökött a szemembe annyira örülök!!!!!puszillak és vigyázz magatokra!!! :D :D :D :D :D

tyuntyi régen voltál!remélem mostmár sűrübben jössz!!!

puszi
Vendég
 


Henne! De jóóóóóó!!!!!!!! Nagyon nagy gratula és vigyázzatok magatokra!!!!

Kép
csicsiy
 
 


Henne és mit érzel? vannak tüneteid??? írj valamit!!! :D :D :D

Kép
csicsiy
 
 


Ja és Henne: Boldogságos névnapot kívánok neked! Ennél szebb ajándékot nem igazán kaphatsz! :P

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok!

Henne
Nagyon boldog névnapot! Ennél szebb ajándék nem is kell! Gratulálok! :D
Vendég
 


Sziasztok

Henne: Nem hiszem el komolyan???Jujjj de jó :D :D :D :D

Akkor kérünk nagyon részletes beszámolot, mindenről!!!!
Ha van akkor kérünk ciklus diagramát is :D
Engem nagyon érdekelne a ciklusod, meg, hogy mikor voltatok együtt, ha nem gondd :D :D :D
Meg mindent :D Akár egy fotót is dobhatnál fel :D
Ahogy Csicsy is írja....Mit érzzel???Tünet???
Tessék jönni, mert izgatotak vagyunk
És GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Csicsy: Várunk doki után...

Kriszti: Hol vagy???Táblázat naon rég volt már :(

Gabóóó: teszt megvan már???

Hkitty: menzi???

tyuntyi: jó takarítást!!!
csip-csip18
 
 


JAj Henne!GRATULÀLOK!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :P

Most ennyi nap után beleolvasok és máris van egy kismamink!!!
Jövök csajok a táblázattal is ma még, csak most el kell menni a városba egy rövidre!!!
:P :P
Vendég
 


Sziasztok!

Na voltam dokinál, rendes, aranyos volt!
Megcsinálta a rákszűrést! mondtam neki a 2 napos mensit, azt mondta h valszínű a fogamzásgátló hatása még, de ha volt vér, akkor az jó! baba biztosan nincs a dologban! azt mondta szerinte ez rendeződni fog!
nem kérdezte h mennyit vagyunk együtt, semmi ilyesmi csak azt mondta h sok sikert és h vigyázzak magamra!
hát ennyi!

Kép
csicsiy
 
 


Csip
menzi még sehol, se híre, se hamva. Ebből megint doki lesz :?

Csicsiy
remélem, rendeződik a mensit. Az jó, hogy nincs komolyabb baj :wink:
Vendég
 


TÀBLÀZAT 2010.03.16
A táblázatot kitoldottam egy sorral, ha nem bánjátok :P :P

Hát szuper hírekkel kezdödik a hét!!!
Heni tényleg dobsz fel egy görbét nekünk? :lol:

Gabóó te leszel a következö szerintem!JAj csajok annyira örülök nektek!!Komolyan!!!Jót tettek a gólyák, amiket ide küldtetek!Küldhettek errefelé is még....bár lehet Németo. messze van, ezért nem érnek el ideáig :lol: :lol:

BOcsika lányok, hogy nem jöttem eddig, csak ez a hétvége, ugye már a péntek bulival indult,meg egész hétvégén dolgoztam, aztán tegnap is Hannoverben voltam a barátnömnél, elmentünk ketten csajok egyet shoppingolni,meg nagyot dumcsiztunk :lol: Annyira jó volt, annyira de annyira,hogy el is felejtettem enni.. :shock: Este jöttem rá, hogy kéne valamit enni mégiscsak... :shock:
Ami meg a menstruációt illeti, nem tudom mi lesz...tegnap elött szombaton volt majdnem pozitív ovutesztem, söt ha mgnézem inkább pozitívnak mondhatnám...voltunkis együtt este...mostmeg olyan érzésemvan, hogy megjön nemsoká....pedig ha most volt p.ém, akkor még 13 nap a mensi. A höm is két napja 37, szóval gondolom megvolt a peteérés nagy nehezen a 25. napon :shock:
A fejem is 2 napig iszonyat fájt...azt olvastam a progeszteron okoz ilyenkor esetlegesen fejfájást...
Vendég
 


Henne!

Kimondhatatlanul nagy örömmel gratulálok!!!!! :lol: :lol: :lol: De egyenlőre még halkan! 8) A barnázásra a doki tuti fog utrot felírni, de minden rendben lesz! :wink:

Bocsánat, hogy ilyen ritkán, de minden nap egy rohanás. :? Reggel dolgozom, aztán apa elmegy dolgozni, gyerek meg marad itt velem. Írtó nyűgös, valamiért képtelen magát kialudni, s tiszta hiszti az egész nap. :? Meg hát a hülye szél miatt is alig jutunk ki a levegőre, s ez sem segít. :?

Ígérem, este visszaolvasok, s jövök reagálni :)

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?