Új privát üzeneted érkezett!

Kismamik!
Sör? Klbász? :lol: :lol: :lol: :lol:

Rani!
A bőr fáj, vagy a bimbónál egy tejcsatorna?
vovanda
 
 


Lois,
igazából az előszobától akartam megkímélni, az elég koszos bír lenni :roll: egyik szobából csak azon át jut a másikba. de már nem érdekel, nem akarom korlátozni :wink:
joystick még egyben? :lol:

Krisz,
kiskönyv, írtam pár hsz-szel előbb, a Gyerekegészségügyi kiskönyv, amibe az oltásokat is vezetik. közepén a színes táblázat.

Keny, Baba,
én egyszer se mértem hasat, fogalmam sincs, mekkora voltam, arrólse, hogy pocak nélkül mennyi :wink: nekem ezek a centik nem mondanak sokat :oops: , de egyiktek se egy nagydarab a képek alapján hasasan sem :wink:

Rani,
lehet, hogy másik táp bejönne. melyiket próbáltátok? vagy a kiskanál a gond, hisz nem ismeri.
én ugyan nem voltam hajlandó hozzátápolni kiskanállal :? cumi. olyan folyós volt, mint a tej, azért százegynéhány miliket nem.
(mégis szépen fogadta később a szilárdat kanálból)
fájás :( ezügyben sajnos nem tudok tanácsot adni.

angel37
 
 


Sziasztok Lányok!

Volt egy kis időm és visszaolvastam néhány oldalt.

Baba :P
Kapsz egy ejnye-bejnyét. AZT NEM IS ÍRTAD, HOGY KISLÁNYT VÁRSZ! De jóóóóóóóóóóóóóóóó! Gratulálok!

Angel :P
Dióka lassan 1 éves lesz :shock: Hogy telik az idő :D Örülök, hogy minden rendben!

Bella :!:
Visszafelé olvastam és először azt láttam, hogy a cékla felől érdeklődsz. Hirtelen meg is örültem... De fogok még örülni Neked, ebben biztos vagyok :wink: Puszi addig is!

Többieknek is pussz, most csak ennyi voltam.

Szandra

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 

 
 

Szandra, meg akartam várni a magzatvíz vizsgálatot és utána fel akartalak hívni.Köszi a gratulációt. (Tudod, ki után kapta a nevét :lol: !)



Senki nem reagált arra, hogy nem tudok belépni már a gmailes oldalunkra!Ti betudtok??

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Xandra,
:P :P :P
majd írok privit!

Baba,
ja igen, akartam írni már, én se tudok bejutni a közösre! :roll:

angel37
 
 


Angel, Till gondja után javasoltam Tillnek, hogy változtassunk a hozzáférésen és lehet, hogy ezt valaki meg is tette, de nekem nem szólt senki. Meg akartam kuksolni a babákat, de napok óta nem megy. :cry: :cry: Kérek képeket!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, sok szeretettel Neked:

Kép

skrisz72
 
 


:D :D :D :D :D :D Jajj, menten megzabálom! (Tegnap este apa is Esztikét nézegette a neten. Odáig vagyunk érte.)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Összekarmolta a mellkasát vagy kiütés?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Skrisz!
Édes! És milyen kis husi!!! :D
vovanda
 
 


Én is legszívesebben megharapdálnám (na jó, csak finoman). :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, karmolássza magát. Este fürdésnél a hasát és a nuniját karmolássza. Hiába mondom, hogy nem szabad. :D
Nem ér megzabálni a gyerekemet! :lol:

Vanda, köszi! :D

skrisz72
 
 


Skrisz!
Ollan cuki :P .A közös kód változást nekem is elküldhetnétek, köszi.

Baba!
Kár volt tegnap emlegetni a gombát :cry:

21 hetes poci:)
Kép

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, még nyugodtan letagadhatod az állapotodat. :lol: Hihetetlen milyen csini vagy! Pedig már félidő van! Eszel rendesen ugye? Ezzel nem azt akarom mondani, hogy kötelező hízni!

skrisz72
 
 


Skrisz:sztem többet eszik nálam. :lol:
Keny: kúp. Adjak?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jaj, lányok a gmail-es oldal az én saram :oops: , megértekeztük Tillel, és utólagos engedelmetekkel lezártam oldalt 2 napja. Bocsi, már le kellett volna írnom, csak tegnap nem volt rá időm.
Szóval innentől kezdve csak az kap hozzáférést aki vagy már benne van, van valaki, akinek van hozzáférése már, beajánlja.
Az ajánlást csak általatok már személyesen is ismert lányokra fogadnánk.
Pl. én nem ismerem Ranit, de Puszit igen, neki adok hozzáférést, és Raninak is, mert Puszi ismeri, és ajánlja.
Remélem ez nem kusza, így. Kérlek titeket, hogy pl. Till rossz tapasztalatain okulva kezeljük bizalmasan innentől kezdve a képeinket. Az én mappámban is vannak olyan képek, amiket csak nektek szántam, mások előtt nem publikusak.
Remélem oké ez így mindenkinek.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois:tökéletes!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Skrisz!
Nagyon cuki husinyuszi :D Nekünk is van ilyen canpolos lasztink :D

Angel!
Nekem kiszokott szambázni az előszobába is, ha én oda megyek. De gondolhatod kutya stb. nálam is takarít a kölök rendesen :roll: Pedig naponta 2 X porszívózok már :oops:

Keny!
Nagyon csini mami!!! :D :D

Rani!

Nekem is volt ilyen, nem volt semmi, elmúlt. Megedződik majd teljesen :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Ha Keny tett, akkor gyorsan fotóztam én is:
Kép Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Azt hiszem, látzsik a 10 cm különbség. :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Lois: engem senki sem ismer személyesen, viszont fent vannak a képeink. Úgyhogy kérném a hozzáférést.

Olvaslak ám benneteket mindíg, csak valahogy sosem jutok el az írásig, írok az ikresekbe.

Jó, hogy megint vannak kismamik és olyan csinosak!

Skrisz: Esztinek beszél az arca! Annyira kifejező! Gyönyörű!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Baba, de még mennyire hogy látszik! :shock: Olyan szép pocid van! Lányosan kerek. :wink:

skrisz72
 
 


:oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois,nem tudom, milyen rossz tapasztalat volt Tillékkel, nem értem igazán, hisz csak azt kapott hozzáférést, aki itt kért ,nem???Én pl már ide nem írok, nem érzem magam idevalónak, vajon kaphatok, vag ymi alapján szűritek ki?hisz végülis ugyanoda jutunk, hogy aki ideír, kap hozzáférést...

Baba, szép!
Vendég
 


hú, én nem teljesen értem az új gmailes rendszert...
én hogy tudok akkor most hozzáférni?? :roll:

ide én nem nagyon szoktam képet tenni, gépre töltéssel mindig el vagyunk maradva, csak szarul látható mobillal készülteket tudok. de igazából egyik képen se jön vissza igazán, milyen cuki :oops: :(

Baba,
alakul a pocak! :D

Keny,
hááát ha nagyon nézem, a tiéd is! :wink: meg nem mondanám, hogy babát vársz!

Krisz,
Eszti nagyon édes! :lol:

angel37
 
 


Angel, írok privit

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Akkor én is lemaradok a képekről, mert engem sem ismer személyesen senki.
Viszont az okokat tökéletesen megértem.
vovanda
 
 


Angel, tévedsz, mert én mindig nagyon cukinak látom és Apa is. Mindig mutogatom neki Diókádat és emlegetni is szoktuk.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Skrisz!
Persze, hogy eszem, nem is keveset :P Ilyen vagyok, anyai gének :lol:

Amúgy csajok köszi a dicséretet :oops:

Baba!
Áááááá van kúp tartalékom doki múltkor 30 szemest írt.

KépKép

Kép
keny
 
 


Én megint fogytam. :? Most már tényleg oda kéne figyelnem az evésre. Kezdek rosszul kinézni.

skrisz72
 
 


Skrisz, tessék enni!!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Vandus, én ismerlek! De engem ki ismer? Help!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcske,
asszem én! :wink:
az egyik találkozon ott voltatok családostul! Szöcskeapa mellett ültem :D
most akkor én küldhetek neked jelszót, ugye?

angel37
 
 


Szöcsi, téged ismer pl. Hanna, meg bárki, aki valamelyik kaális talin ott volt :wink: Meg én is, mégha nem személyesen, amit sajnálok amúgy.
Vendég
 


Sziasztok,
kérek szépen én is jelszót, ugyan a képeim nincsenek fent, mert még nincs mit feltölteni, de többeteket is ismerlek és volt is hozzáférésem. Köszönöm előre is.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Keny, nem semmi, milyen vékony vagy!

Baba, nagyon helyes a pocakod! Gratula a kislányhoz :)

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!
Ma nem vagyok valami jól, fáj a hasam és szúr ott lenn, nem szeretem :cry:

Alle! :oops:

KépKép

Kép
keny
 
 


Hunci, ami késik, nem múlik-jó kis közhely. Ha lesz tali, remélem, fel tudom pakolni a gyerkőcöket, aztán irány a nagyvilág! Először húsvétkor leteszteljük, őket, hogy bírják a klímaváltozást. Azuram elvisz wellnessezni családostul valahová... :shock:

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Lányok,
én sokatoknak elküldtem már az új jelszót, de még vagy 10 privi ott csücsül a kimenő fiókomban, tessék rákattintani!!

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


szöcske írta:Hunci, ami késik, nem múlik-jó kis közhely. Ha lesz tali, remélem, fel tudom pakolni a gyerkőcöket, aztán irány a nagyvilág! Először húsvétkor leteszteljük, őket, hogy bírják a klímaváltozást. Azuram elvisz wellnessezni családostul valahová... :shock:


lesz-lesz tali, megígértem, csak hát izé, a tavalyi szabim is még bent lóg, nem akaródzanak kiadni :evil: és napi 10-12 órázom, bár múlt héten épp megígértem magamnak, hamar jövök haza és be is tartottam, nem tudom, meddig tart ez a " lendület és elhatározás ":?
Vendég
 


Lois: köszi, én megkaptam!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi!
:wink:

Skrisz!
Mennyit fogytál?? Mer' én nem :oops: 4 kg-val több vagyok, mint a amivel teherbe estem, bár akkor eléggé vékony voltam, de azért több vagyok így mint szeretnék... :? De nem nagyon merek diétázni még mindig.... meg a taposót is csak hébe-hóba lájtosan merem, mert féltem a tejcsit :roll:

Baba!
Mekkora pocak :shock: Széééép! Kíváncsi leszek, mekkora lesz később, elég gyorsan kerekedik :lol:

Angel!
De lüke vagy, szerintem annyira cuki!! :D De tuti persze, hogy élőben még sokkalsokkalsokkal jobban :D Ahogy az enyémkölök is, mert ezeket a vigyorokat a kép nem adja vissza :wink:

Keny!
Szurkálódás :? Igyál egy kis bort!

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Keny drágám, pocisimi.
Többieknek:pusszancs.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lányok csak gyors bekukk!

Szépk a pocik gratulálok csajszik! :wink:

Eszti baba gyönyörű és össze vissza dögönyözném.

Sajna a mell panaszaim nem szűntek meg még ma se vagyok 100-as.
Sajna tejcsatorna gyuladt be és tegnap volt egy jó kis tej lázam 39 fokos lázzal.
Háát nem kívánom senkinek.
Na megyek mer sír Milán drága kajás mint mindíg.

Kép

Kép
raniko
 
 


mai két hírünk.
1.) Diána felállt kétlábra, de most nem rajtam mászott fel, hanem a heverő szélébe kapaszkodva :D és jó ideig állt! baromi büszke volt magára, úgy örült, hogy két kézzel püfölte a heverőt és vigyorgott ezerrel! :D
2.) megette a csirkemájat, bejött! :D


Rani,
szegény, nagyon rossz lehet :(
Lois meg páran itt tudnak tippeket!

Keny,
áá, vmi hülye érzet elő-előfordul :roll: , de ált. semmi gond.
végülis változások történnek odabent! :wink:

angel37
 
 


Angel, szupi!Ügyes, édes kisDióka!

Rani, sajnálom, jobbulást!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Csak gyors bekukk.

Pocisoknak pocisimi!

Szöcske!
Kaptam Loistól jelszót, mindjárt küldöm.

Angel!
Diókának gratula! Ügyes kislány!

Rani!
Próbálj úgy szoptatni, hogy a baba álla a gyulladt rész felé essen. Meleg vízzel szopi előtt kicsit borogasd a cicit, segít fellazítani az elzáródást. A babád tudja a legügyesebben megoldani a problémát! Jobbulást!!!
vovanda
 
 


Lányok nagyon köszönöm!!
Vanda igen borogatom és próbálom úgy tenni a picit ahogy írtad!
Remélem azért hamar elmúlik!!

Angel!
Diónak hatalmas gratula!!!
Nem semmi a kiscsaj!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Reméljük, hamar elmúlik. Sajnos pontosan tudom, milyen iszonyatos fájdalommal tud járni... :cry:
vovanda
 
 


Vanda!
Szöcsinek is küldtem, cserébe megígérte hogy csinál egy mappát :D

Rani!
Auuu, őszinte együttérzésem, piszok szar dolog :?
Én is azt csináltam amit Vanda írt, szopi előtt forró vizes törülközővel felmelegítettem egy kicsit. Szopi után pedig az egész mellemre Garmastan jó vastagon. Az nagyon jó gyulladáscsökkentő. A lázra meg Algopyrin mehet, a 39-et már csillapítani kell bőven.

Angel!
Juhuuuu, ügyes nagylány Diána!!
Enyém is állna egyfolytában, már nem tudom lelőni.
Nálunk a nagy kádban van tegnap óta a pancsi, vettem olyan fürdető flipper izét, szerintem elég béna, de neki tetszik, majd mutatok képet :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: