Új privát üzeneted érkezett!

Köszi, jó, kicsit hullámzó, a kedélyem is... :oops: :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


sziasztok

már nem férek a bőrömben,olyan izgatott vagyok!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Rodi,Nati++++++++++++++++++++++++++
HOL VAGYTOK MÁR?????????????? :P

Kiki
nagyon sajnálom az esést! :cry: :cry: pihizz sokat,és gyógyulj meg mihamarabb! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


zabkorpa
mi a tesco-ban szoktuk venni :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 

 
 

Valaki írta, hogy szerdán a Fél kettőben a lombikról volt szó, meg lehet nézni a neten is a műsort, azt hiszem, egy hétig van fent: http://www.rtlklub.hu/most/8557_fel_ketto_10-03-10

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


NA, megjöttem lányok!
Ma már hivatalosan is terhes vagyok!

Aranyos volt, nagyon a doktornő! Kérdezte, hogy hogyan érzem magam. Mondtam, hogy jól, és remélem így is marad! Erre kérdezte, hogy teszteltem? Mondtam, hogy igen! Erre ő, akkor nem mondok új hírt, sikerült, Ön terhes! Mondtam neki, hogy mégis ez a hivatalos úgyhogy nagyon örülünk! Aztán mondtam neki, hogy annak idején, mikor először találkoztunk, azt mondta nekem, hogy nincs itt semmi baj, hipp-hopp terhes leszek! Mondtam is neki, hogy nagyon örülök, hogy megtartotta a szavát!
Tök jó kedve volt!
Ja, másfél hét múlva kell visszamennem, ha lesz szívhang el is engednek! És LESZ!

Sajnos, az egyik lánynak biztos nem sikerült, akikkel együtt voltam inszemen!

Ja, és a másik topikból 5-en is találkoztunk, és dumcsiztunk, és tőlünk volt hangos az egész váró!

Szóval rólam ennyi!

Natikám!
Nagyon szurkolok neked, hogy csupa jó híreket kapjál, és minél hamarabb kezdhessétek a következő projektet!
Úristen! Mennyi topik tesó lesz itt hamarosan!

Kiki!
Nagyon sajnálom az esést! Remélem délutánra már jobban leszek, és legalább a dudorok és a feldagadás elmúlik! kíméld magad!

Én írtam, hogy lesz az RTL-en, én megnéztem, de nem voltam elájulva tőle!

rodina74
 
 


Lucuzs!
Ez ilyenkor normális, bár ez biztos nem vígasztal. (Ahogy engem se az, hogy ha az ember beveri a lábát, akkor az bedagad... :)) Remélem elmúlik ez hullámzás is. Mindjárt jönnek a lányok és jó kedvre derítenek minket! :)

Dy!
Köszi, pihengetek, meg borogatom. Te hogy vagy? Javulsz már?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


RODI
HATALMAS GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Rodi!
Én meg most elkezdtem nézni, és a beharangozó után írta, hogy regisztráljak be, és úgy nézhetem csak tovább. Így meg elment a kedvem tőle. Nem is baj, ha nem tetszett neked a műsor, hisz nem is kell neked lombik! :) Gratulálok, ez nagyon jó hír! Én annyira örülök neked!!! :) És hogy Ditával egy napon voltatok a BMC-ben a nagy hírért! Jaj, annyira jó, hogy egyre több kismamink van!

Monic, Lucuzs, Rodi!
Annyira örülök mindőtöknek!Egyre több követendő példa, most már csak sikerül nekünk is! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki
köszi jól vagyunk. szerencsére Gréta nagyon sok erőt ad, így egy kicsit könnyebb is gyógyulni! mennem kell.....
később megpróbálok még jönni

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy!

Elmentél végül megnézetni magad?

Kiki!
A másik topikról a műsor miatt be is írt egy lány, annyira felháborodott. Bár én azért nem találtam annyira kiakasztónak, bár igaza volt abban, amit leírt. Ilyen félmondatok hangozta el, hogy Mostanában egyre több pár választ ezt a megoldást.... meg ilyenek.
Szóval lehet, hogy nem egy férfi műsorvezetőre kellett volna ezt bízni! Azért, ha gondolod nézd meg.
Álítólag tegnap a hírtévén volt valami meddőséggel kapcsolatos műsor. Azt nem láttam, azt átaludtam!

rodina74
 
 


Sziasztok!
Rodi!
Gratula! :)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Rodi! Gratula!!! :lol: :lol: :lol: Vv is volt?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok,

vagyok ám, de hihetetlenül el vagyok havazva, rengeteg a munka. Este remélem már tudok jönni.
Addig is puszi mindenkinek!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Rodi
most legutóbb nem voltam. :roll: de már nem is megyek. remélem,hogy nem is kell... ezt most arra fel írom,hogy holnap már megint szombat..... sztem egész nap feküdni fogok,hogy nehogy megint összetörjem magam a szombat tiszteletére! :wink:

Monic
megkukkoltam a másikban a pocak fotót! Csini kismami vagy!!!!! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy!
Holnap sokat fogok rád gondolni, és elküldöm neked a a baj eltüntető manót: Kép

Így már biztonságban vagy!

Lucuzs!
Nem volt vv, csak a reggeli első vizeletet kellett vinni. Úgyhogy nem tudok hcg adatokat, sajnos! Majd 12 nap múlva minden kiderül! Neked sem volt ugye?
MIért hullámzó a kedélyed? A hormonok miatt?

Bumi!
Köszönöm szépen a gratulációt!

Monic!
Ha jól kidolgoztad magad, gyere!

Bikfy!
Nagyon eltűntél ma! Csak nincs valami baj?

rodina74
 
 


Micsoda csend van így délután! :shock: :D

Mi Ausztriában voltunk vásárolni, néztem kismama ruhát. :wink: :lol: Mindenből új fog kelleni, mert a Bogival 10 kg-val többel kezdtem a terhességet, kétszer beleférek mindenbe. :lol:

Rodi! Nálunk sem volt vv. Neked 12 nap múlva mi lesz? UH?

Hullámzó kedélyállapot, hát igen, ez már a hormonok miatt van. :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Monic!
Remélem este már tudsz jönni!

Dy!
Vigyázz magadra holnap!

Lucuzs!
De jó, hogy csinosan tudtál belevágni ebbe a terhességbe. Még ha új kismamaruhákat kell is venni... :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lucuzs!

Hajrá, új kismama ruhák!

Igen, nekem is uhu lesz!

Natikám!
Hol vagy! Izgulunk érted!

Beze!
HOgy állsz az apasztással?

Bikfy!
Csak nincs valami baj? Gyere!

rodina74
 
 


Nati!
REmélem tudsz ma jönni és beszámolsz! Már nagyon várlak.

Lányok!
Tényleg elég csendes volt ez a délután, este lesztek?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Kiki: Jól összetörhetted magad. Jaj szegény. Jobbulást!

Rodi: Akkor most már teljesen hivatalosak a jó hírek, úhygogy GRATULÁLOK! :D

Luczus: Ausztriába???? De jó nektek! :)

Velem semmi különös, a cickóim fájdogálnak, jól meg is vannak dagadva. Elméletileg holnap kéne megjönnie. Szerintem előbb utóbb ez lesz.

Olyan fáradt vagyok. Szerintem megyek lefekszek szunyálni. Olyan jó hogy holnap nem kell dolgozni menni. Bár itthon meglesz a munka, parkettázni fogjuk a nappalit, meg az ebédlőt. Úgyhogy lesz mit pakolnom. Rá kell pihennem a holnapi napra. :)

Puszi nektek!

Kép
babicsek
 
 


Babicsek!
Jó munkát nektek holnapra! Azért az téyleg nagy munka lehet, ketten csináljátok a pároddal vagy kaptok segítséget?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki: Köszi. Apósom jön segíteni, de nekem ebédet kell főznöm, meg hát utána a visszapakolás nem lesz piskóta.

Nemhiszitek el, de engem a főzés úgy lefáraszt, mire kész a kaja nincs is kedvem enni belőle. Utálom mikor az egész napom a konyhában megy el.

Kép
babicsek
 
 


Babicsek!
Akkor pihenj, mert holnap sok dolgod lesz!Remélem hamar befejezitek!

Kiki!
Azt hiszem én is hamar menni fogok alukálni! Csak Natit várom nagyon! És izgulok Bikfyért, hogy mi van vele, miért nem jön?

rodina74
 
 


itt vagyok, máris írok!!!
Vendég
 


Kiki,
Te szegény, jól megüthetted magad!!!!! Még jó, hogy hosszú hétvége, apának mondd meg, hogy tessék kényeztetni!!!!!!
Most már ti is nemsokára mentek, gondolom már kezdesz izgulni :wink:

Rodi,
most már akkor hivatalosan is GRATULA neked!!!!!!!!! Nagyon örülök!!! És tudod, mi a furcsa nekem most??? HOgy az eddigi teszteléseidnél mindig olyan szkeptikus voltál, msot meg már a halvány csíknál elhitted, hogy terhes vagy :P . úgyhogy ne tessék tovább izgulni, ennek csak jó lesz a vége 8 hónap múlva!!!
Átrakhatlak a kismamis táblába??? Mikor is mentek uhura????

Lucuzs,
de jó,. hogy vásároltatok!!!!! És hogy most még vékonyabb is vagy, szuper!!!!
Bogi meggyógyult már??? Jár most oviba vagy otthon vagy veled???

DY,
jobbulást neked, holnap meg tessék intenzíven feküdni, tényleg nehogy valami megint történjen!!!

Bikfy,
merre vagy???????? holnap zabkorpával fogok panírozni :P :P köszi az ötletet!!! Viszont akkor kétszter kell zabkorpa, vagy liszt, tojás, korpa??? vagy korpa, tojás, korpa??? bocsi, kicsit még szőke vagyok ehhez... hétvégén mentek sielni??? Unitesódék és a baba hogy vannak??? Mi a neve??? remélem minden jól alakul!!!!

Beze,
hogy vannak a cickók?? Hatott az utrica? Lexike jobban van már??? Gratula az új fogacskákahoz!!!! bizony, bizony, lassan pé közeleg, tessék készülni!!!!!!!! :wink:

Babi,
sajnálom, ha piri lesz... :cry: :cry: a főzéssel én is így vagyok. Bár én csak hétvégén főzök, hétközben hozatjuk, de akkor egész végig a konyhában vagyok, és kb fél óra alatt mindent megeszünk, majd még egy óra míg elpakolok... és közben jóllakok a szaggal... ahhhh.
viszont nagyon szép lesz a parkettátok, úgyhogy gondolj a végeredményre!!!!!

Monic,
hogy tudsz te még dolgozni is?????? kész rejtély számomra!!!!!
Mikor mentek újabb vizsgálatra Dávidkával????
Vendég
 


A mai napunk fosként indult... Bence hajnalban átjött, alig bírtunk felkelni, az én hajam mint amit egy hónapja nem mostak meg, autó hideg, éhgyomorra kellett menni, rossz címre mentünk, majd a másikra nem találtunk oda, mert az utat lezárták :twisted: . De szerencsére a kedvem nem rontotta el, már csak röhögtünk... Ja és Bencére reggel tiszta télikabátot adtam, mert pár napja beleesett a kutygumihegybe :oops: :shock: , erre ma a rossz rendelő ajtajába belehasalt egy tócsába :roll: . Mindene csupa sár...

De a lényeg a lényeg, a vizsgálatok jól sikerültek, most már tényleg egészséges vagyok :P :P . 11-re végeztünk is, elmentünk ebédelni és kávézni a momba, majd egyre a kaáilban voltunk.

Persze Bence itt egy egész pohár vizet magára öntött, úgyhogy két széket összetolva átöltöztettük, mert közben giga-megát pisilt és mindene pisis is lett...
azért kisbetűvel jegyzem meg, hogy furi, hogy nincs egy pelusozó, hisz azért többen már a kistesóért mennek oda... de ez legyen a legkevesebb :wink:

No, de tényleg a lényeg, hogy a doktornő tüneményes, kedves, bájos, vidám, viccelődő volt!!!!!!!!!!! Ennek nagyon örültem, sokat dobott a hangulatomon!!!!!
De a lényeg még mindig hátravan, állítólag gyönyörű tüszőim lettek, Apa eredménye is szuper a lombikhoz, úgyhogy a másodiknak már tuti sikerülnie kell!!!!!
És még csak most jön az igazi légyeg, kb, 10 nap és jön piri, és kezdhetjük a fogigátlót, majd a lombikot :P :P :P :P :P

Olyan boldog vagyok tőle, egész hazafele szárnyaltam :P :P :P

Ennek örömére jól bevásároltunk Apa, Bence névnapjára :wink:
Vendég
 


Nati!
Ez nagyon szuper! De jó, hogy kezded te is! Az április a mi hónapunk lesz meg a spontánkodóké... Sajnálom, hogy rosszul sikerült a reggel, de jó, hogy a doktornő jó kedvre hangolt! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Nati! Dejó, hogy mindjárt kezdés!!! :lol: Veled szárnyalok!!! :lol: :lol: :lol: Hamarosan mindenki kismami lesz!!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Nati!

Jaj, de jó hírek! Látod erre mondják, hogy minden jó, ha vége jó!
Úgy örülök! Én biztos vagyok benne, hogy a második sikerülni fog! Natikám, nagyon feldobott hangulatú az írásod, remélem hogy ez így van, és így is marad, sokáig!

Jól érzed, Nati, én most úgy érzem minden rendben lesz! Úgyhogy nem aggódom, nem idegesítem magam!
Szívhangig azért még ne rakj át a másik táblázatba!

Lányok, megfogadtam, hogyha sikerül, akkor veszek az aranynyakláncomra egy kereszt medált. Hát ma megvettem! Ahogy hazajöttünk a BMC-ből elmentem kiváltani az utrót és meg is vettem egy édes, kis keresztet.

rodina74
 
 


Sziasztok!

Nincs semmi baj, ne izguljatok! Köszi a hiányolást, jól esett, de tudjátok, Bikfy nénit csak úgy nem lehet eltiltani innen, jövök én!!!

Reggel fél 8-ra mentem tanítani, aztán délután napközi, fél 6-ra értem haza, gyors hajmosás és este 6-ra kolléganőmhöz voltam hivtalos egy buliba. Hát mit mondjak? Most értem haza. Olyan ereszd el a hajamat féle volt.
Megettem 2 tányér halászlét tésztával, utána 1 egész krémest, hozzá dió pálinkát ittam, majd pezsgővel öblögettem.
Még a gyógyszeremet sem mertem bevenni, pedig nagyon kellett volna, szerintem jó 2 éve nem ettem meg egy nap alatt ennyi szénhidrátot. Holnaptól kő kemény diéta. Jó lenne vigyázni, mert egy bitang erős peteérés közeleg. Bal petefészkemben, nekem az az ügyesebb. Nagyon durván jó ez a talpmasszázs.
Kicsit lelki furdim van, pedig jó volt tombolni, kiereszteni. Most még utoljára. Aztán úgyis kismami leszek, akkor már nem engedhetem meg magamnak.
Végül is minden diétánál fontosabbnak tarom, hogy ma végre boldog voltam. :wink:

Nagyon örülök az itteni jó híreknek is, Nati szorítok nektek, de aztán ha mind kismamik lesztek, nem ám itt hagyni engem. :shock:

Kikim, térdedre nagyon vigyázz, hú, az sokáig gyógyul és még tovább fáj. Tudod, én megütöttem a síelésnél, hát vagy 1 hónap volt, mire rendbe jött.

Rodim!
Tiszta szívből gratulálok, nagyon büszke vagyok rád. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Natim!
Teljes kiőrlésű liszt-tojás-zabkorpa :lol:

Remélem, jó lesz.

Babi!
Biztos, hogy megjön az a mensi? Hátha mégis pont most sikerült.

Beze, Moncsi, ti is keveset voltatok ma.
Bumikám sem jött, nagy a lazsálás csajok.

:shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Mindenkit puszilok, jó éjt!!!

KépKépKép
bikfy
 
 


Helló Csajok!

Azt hittem, hogy itt már tombol a reggeli duma-party!
Gondolom mindenki főz, most, takarít!
Legalább is én így vagyok vele!
Már mindennel végeztem!

Bikfy!
Holnap kipróbálom ezt a zabkorpás dolgot!

Kinek, hogy telt az este?

rodina74
 
 


Sziasztok!


Rodi, gatulálok, nagyon boldog vagyok!!!


Nati drága, nagyon-nagyon örülök, alig várom, hogy te is kismama legyél, ez most tuti sikerülni fog!!!!!!!! Babaragacsokat már készítem, hogy küldhessem. :D

Babicsek,, megjött? Ugye nem? :wink:

Kiki, jobbulást neked, jaj, szegénykém, nagyon megüthetted magad...

Lucuzs, de jó, hogy tudtál vásárolni, biztosan nagyon csini leszel. :D

Bikfy, ennyi kell, jól tetted, úgyis ez volt az utolsó! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!


Rodi, az én estémet már tudod, meséltem. Vagy elkerülte a figyelmedet? Ezek is olyan kismamis tünetek. :shock: :lol:

Amúgy hétvégém is jónak ígérkezik, tesóm hazajött Pestről, jó lesz kicsit együtt lenni. Apival most értünk haza étteremből, pocakunk tele. Most aluszok egyet, utána csavargunk a lányokkal.

Este ha tudok, jövök. Látom, mindenkinek sok a programja, nem baj, ha tudtok gyertek. Mindenkit pusszantok: Bikfy :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Lányok, nekem nincsenek jó híreim, pé csendben elment, nagyon összevesztünk, gyakorlatilag csütörtök óta fagyos hangulat van, ma ordítottam is, pedig nem szokásom... :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nati, köszönöm az érdeklődést, a csomóim mindkét mellemben tökéletesen érzik magukat... :?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Szia Bezém!

De jó, te is itt vagy? Akkor nem szidtok le? Ugye néha kell ilyen őrültség, még akkor is, ha gyerekre vágyik az ember.

Tejapasztás, babaügy? Mindjárt peteérésed van, mindent bele!!!

Most csinálsz valami trükköt, babásodást segítőt? :wink: Vagy csak úgy csendben várjátok a csodát?

KépKépKép
bikfy
 
 


Most olvaslak. Hát mi a szitu? Összevesztetek?

Nem lehet, hogy te vagy türelmetlenebb? :oops:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy, nem vagyok türelmetlen, és görcsös sem, csak a férjemnek nem tetszik általában, ha megmondom a véleményem, és ezen jól össze is veszünk. :?
Megyek f1-et nézni, utána jövök. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bezém!

Ja, csak ennyi? Ilyent mi is szoktunk. Néha kell is. Oldja a feszültséget. :lol: :lol: :lol:

Én apim is F1-et néz. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok,

Nati,

de jó, hogy ti is mindjárt kezdetek! :lol: Örülök a csodás eredményeidnek! :lol: Kutyakakis kabátot sajnálom.
Hát néha én sem értem hogy bírom ezt a sok munkát. A héten Áfáztam, fizetést számoltam, apa helyett irányítottam a céget, ráadásul a tetőteret is építjük be, minden nap tele van a ház munkásokkal. Most is... :?
És Dancit a héten nem tudtam senkire bízni, egyedül tegnap egy órára amíg elmentem a kozmetikába.
Szerdán terheléses cukor vérvétel lesz, este pedig nőgyógyi vizsgálat és kenetvétel.

Rodina kismami,

hivatalosan is szívből gratulálok, nagyon boldog vagyok, hogy sikerült. :lol: Kereszt nekem is lóg a nyakamban, mindig odabiggyesztem a nyakláncra akkor is ha nem is illik oda.

Bikfy,

jól tetted, hogy kirúgtál a hámból! Ez jár neked!
Nekem ez hiányzik egy kicsit, én kb 2 éve babás vagyok vagy szoptatok. De mondtam férjemnek, hogy Dáviddal vége a szoptatásnak (kb még 1 év :lol: ) akkor én is kirúgok a hámból. :lol:
Hétfőn leszek 30 éves, inni nem ihatok mert kismami vagyok, ráadásul enni is csak óvatosan ehetek mert szerdán terheléses cukor vérvételre megyek... :roll:

Kiki,

nagyon sajnálom az esést, még olvasni is durva volt. Remélem jobban vagy egy kicsit már.

Beze,

hát az én férjem sem jól viseli ha megmondom a véleményem, akármilyen finoman teszem...
Remélem nem tart sokáig a mosolyszünet.

Babicsek,

biztos gyönyörű lesz a parketta, nekem is nagy álmom lenne, nálunk kő van a nappaliban, nem nagyon szeretem mert hideg.
Remélem mensi nem jött meg! :wink:

Lucuzs,

hogy vagy ma? Hányinger kerülget még? Én minden egyes percnek örültem amikor hányingerem volt, mert azt mondják, hogy akkor jó magas a progi szint és a baba jólérzi magát :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic, én is örültem anno, beparáztam volna, ha egy nap nem kellett volna reggel 6-kor rohannom a mellékhelyiségbe. :lol:
Meglátod, az 1 év hamar eltelik, aztán mehetsz is kirúgni a hámból! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Köszönöm Beze! Te hogy vagy?

Bikfy!
Dehogy kerülte el a figyelmem! Jó kis muriban voltál. Mi holnap fogunk kicsit bulizni a haverokkal!

Beze!
Nagyon sajnálom! Lehet, hogy most ahogy a szopit abbahagytátok a szervezeted kicsit megkavarodott! A jövő hónapban minden okés lesz meglátod, és kismami leszel!

Beze! Te is forma1-es vagy! Jaj, de jó, nem vagyok egyedül! Neked ki a kedvenced?

Bocs lányok, de folyamatosan olvasok vissza!

Lucuzs!
Hogy vagy? Már akartam kérdezni, hogy neked is szokott lenni mensiszerű görcsölésed?

rodina74
 
 


Nati!
Tudod, most a kutyakaki nekünk szerencsét hozott!
Hogy vagy? Várod már a kezdést, mi?

Monic!
Kösz a gratulációt! Az én anyumnak, nálam, és a hugimnál is csak néha volt hányingere! Nekem inkább délután jön ki, reggel nem nagyon szokott. De a konkrét rókától messze vagyok! Remélem nem lesz baj!

rodina74
 
 


Merre vagytok? Énapim ma nem lesz itthon este, most ő kapott kimenőt. Ha van kedvetek egy laza traccspartihoz, gyertek! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Csajszikáim, sehol senki? Akkor ma nem lesz tracsparti?

KépKépKép
bikfy
 
 


Hahóóóóóóóó

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Rodi,

konkrétan úgy értettem a hányingeres dolgot, hogy mi akik ennyit vártunk a babára még annak is örülni tudunk, hogy hányingerünk van :wink: Én Danikával egyszer hánytam csak, Dáviddal egyszer sem, de az enyhe hányinger végigkísért az első 12 héten.
Nekem össze-vissza volt, hol délelőtt hol délután.

Bikfy,

én apusom sincs itthon.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Szia Moncsi!

Én apusocskám is kimenőt kapott mára. Haverozik, pletykál. Kíváncsi vagyok, mikorra ér haza. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Esetleg itt vagy még gép közelben?

Többiek nem túl beszédesek ma. Lucuzs, Eclipse, Vius,.... ki merre jár?

Csajok, nagyon gáz, de egyfolytában éhes vagyok. A baj csak az, hogy igazándiból nem kívánok semmit. Minden falat csak unszolásra megy le, de mivel nem jó szívvel eszek, nem marad rajtam egy deka sem. Pedig nagyon kellene híznom. Már nem is tudom, mivel próbálkozzak.

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: