Új privát üzeneted érkezett!

Mit csináltok ebben a vacak időben? Kimenni sem lehet.

KépKépKép
bikfy
 
 


Én most főzök:
Hamis halászlé
Rántott sajt, rizi-bizi, befőtt

Ebédelek gyorsan, aztán megyek, mert ma angol órám is van.

Szerintem délután megőrülünk a gyerekekkel. Vagy menjünk ki velük? Ááááááááá, nem is tudom.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,

a halászlé mitől hamis? Nem ismerem.

Egyébként nyamm-nyamm halászlé, és rántott sajt! 8) 8) 8)

Jaj még 1 óra 7 perc ebédszünetig (11:30)

Pedig 8:15-kor ettem almát és müzlit.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 

 
 

Beze!

Hát, akkor most gyakori vendég nálatok a Fogtündér!
Ez az időjárást mindenkit megvisel, nem csoda, hogy a gyerekeket is!

Nálunk is esik a hó, de el kell mennem közértbe. Azt hiszem, én milánói spagettit csinálok!

rodina74
 
 


Beze.

Danci most egyel előrébb van, neki kint a 12. és a 13-14. dudorodik ezerrel. Éjjelente emiatt felsír néha, de rögtön meg is nyugszik amikor mondom neki, hogy itt vagyok.
MOstmár én is nagyon unom a havat

Bikfy,

én nagyon szeretem a rántott sajtot :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Nekünk ma üzemi kaja van,

apáé és Danikáé:

Orjaleves
Töltött káposzta

enyém:

Juhtúróval töltött zabpelyhes rántott csirkemellrolád kefires karfiolfőzelékkel

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
én is kérek olyan juhtúrós csirkét! Még ehetném is. :)
Egyre éhesebb vagyok :(

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Eclipse!
Ugyanúgy főzöm, mint a bajai halászlét, csak krumpli kockák kerülnek bele és halászlétészta. Ja, meg 1 halkocka. Nagyon finom. Bár a krumpli meg a tészta miatt csak keveset ehetek belőle, imádom.

Rántott sajt teljes kiőrlésű liszttel és u.ilyen prézlivel panírozva.

Befőtt diabetikus, szóval mindenki ehet belőle. Én most el kell menjek, de a lábtörlő alatt hagyom nektek a lakáskulcsot. Gyertek, van elég ebédeljetek nálunk. :lol:
Ja! Az utolsó mosogat! :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Moncsikám!
És lemegy ez a karfiolfőzelék? Elég strapabíró gyerek ez a te Dávidod, én ezt a kosztot menten nyomban postáznám, vissza a feladónak. :shock: :lol:

Rodi!
Jó főzőcskét, vigyázz az úton! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,

lemegy, én szeretem a karfiolt, szerintem Dávid is, eddig az egész terhesség alatt csak a fokhagyma ellen volt kifogása. :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Eclipse,

mindjárt itt az ebédidő, kitartás! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Monic
Jósnő azt mondta, hogy 2010. második felében fog megfoganni. Én tudom, hogy lesz még egy gyerekem.

Bikfy
Csodák azért történnek. Most azért nem megyek meddőségibe, mert nem tudom mi lesz a munkahelyemmel, hogy kellek-e vagy sem. De annyit teszünk most, hogy továbbra se védekezünk.

Tegnap megvolt a búcsúztató és nagyon rossz volt és az a fura az egészbe, hogy számomra olyan, ha még élne, csak vidéken van munka ügyben és majd jönni fog.
Kiraktuk a főnök fényképét az irodába és volt egy nagy kérdés, hogy mennyi munkadíjat kell fizetni az ügyvédünknek. Kértem, hogy segítsen és komolyan mondom segített. Lehet, hogy hülyén hangzik és hülyének néztek.

Attól hamis a halászlé, hogy nincs benne hal. :D

timejka
 
 


Sziasztok! Na végre én is itt vagyok! Ma nálunk elvileg 8-11-ig áramszünet lett volna, de nem ment el mégsem. A gépet viszont nem mertem bekapcsolni, nehogy mégis levágja.

Elvileg városba készültünk, de Bogi ki akart menni havazni, így hóember építés, hógolyózás és szánkózás lett a vége. :lol: Bár már lehetne tavasz, de azért jól éreztük magunkat. :D

Rodi! Apa édes lehetett! :D Én apim is olyan érzékeny fajta, de ezt nem sokan tudják róla, én annó ezért szerettem bele. :D

A vv. eredmény már tegnap megvolt, de még nem mentem érte, ma akartam. Amúgy nem met, hanem epillepszia gyógyszer. Ez sajnos veszélyes lehet a magzatra, de nélküle meg a roham jöhet elő, és az még veszélyesebb mindkettőnkre. Így most gyakran fogjuk ellenőrizni a gyógyszerszintet és alacsony tartományba tartjuk. Emellett sok folsavat szedek, az kompenzál.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs,

örülök, hogy jöttél. PCOS topikba már nem is jársz? Én azért még odapampogtam ki magamat ma :evil:
Egyébként, inkább októberi babám lesz, ha lesz. Át kéne mennem abba a topikba, az eléggé pörög, de lusta vagyok :)

Monic,
tárkonyos csirkeragu leves, rántott sajt, párolt zöldségek! :D :D Már meg is ettem :oops: Most boldog vagyok :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Eclipse,

az nagyon finom lehetett. :lol:
Miért pampogtál? Volt valami gond?

Lucuzs,

legalább Bogi örül a hónak! Meg szerintem sok gyerek, ha már mi felnőttek nem annyira...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Lucuzs!
Majd számolj be, hogy milyen lett az eredmény! Sajnálom, hogy nekem az epilepsziával kell küzdened! :cry:

Én már meg is főztem, és lassan ebédelek!

Apa a munkahelyen már el is híresztelte a nagy hírt!
Ha a dokinő holnap megerősíti, akkor telefonálnom kell a főnökömnek, hogy engem egy ideig nem lát! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Egyébként már mondták, hogy nekem az IR miatt havonta kell majd mennem ellenőrizni! Nem bánom, bár már mehetnék! :lol:

rodina74
 
 


Sziasztok!
Üdv a régi, az új és az új-régi tagoknak! :)

Rodi!
Tegnap gondoskodtál róla, hogy többször is meghatódjak a soraidon (és ezzel biztos nem voltam egyedül), köszi! :) Örülök, hogy ennyire jól sikerült az estétek! És igen, persze, a két csíkot mi is látjuk!

Babicsek!
Így már értem, hogy miért nem bízol a babában. Akkor remélem, legalább időben megjön, még egyszer utoljára, hogy aztán jó sokáig ne jöjjön. :P Sikerült beszélni a pároddal inszem ügyben? ;)

Vius!
Sajnálom, hogy ilyen komoly gond van a pároddal. És ha jól értem, akkor simán nappal is előfordul, hogy nem vesz levegőt, nem csak éjszaka? Remélem van rá valamilyen megnyugtató megoldás! Nála mikor derült ez ki? Nem lehet valahogy Darinkát megvizsgálni, hogy örökölte-e, vagy csak később alakul esetleg ki? Bízom benne, hogy nem örökölte!
Csodálatos a kicsilány! :) És az ikrek is aranyosak!

Nati!
Köszi a választ, máris okosabbnak érzem magam. :) Hú, te már holnap mégy a doktornőhöz! Ugye várod már? És mindjárt kezdődik nálad is a következő lombik! :)

Lucuzs, Rodi!
Sajnálom a hányingert, rosszullétet. Remélem hamar elmúlik, és aztán jönnek a nyugis hetek.... Bár olyan hamar eltelik az a 9 hónap, hogy mindjárt a kezetekben lesznek a babák! :)

Bikfy!
Ez a havazás engem is meglepett, pedig már hetek óta mondták, hogy jön, jön. Durva, hogy milyen sűrűn esik most is. Én nagyon szeretem a havat, de így március közepén már inkább a tavaszt várom...

Monic!
Sajnálom, hogy így elmaradt a programotok. :(

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Rodi! Igazából két éve volt két rohamom, amikor kiderült, hogy van az agyamban egy érelváltozás, és ez okozza a galibát. Átestem két agyműtéten, ami elvileg mindent megoldott, de a gyógyszert 5 évig szedni kell a biztonság kedvéért (2 már letelt!!! :D ), mert az elhalt agyterületek okozhatnak újabb rohamot.

Húúú, ez elég durván hangik így leírva, de nem kell aggódni, tök jól vagyok!!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs,

te egy hős vagy :shock:
Azt hiszem ezek után a szülés neked gyerekjáték lesz 8)

Kikinda,

neked is hamar eljön ám a babásodás ideje. Onnantól, hogy a fogigátlót szeded pörögnek majd az események.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Eclipse! De járok a PCOS-ba! :D Már írtam neked!!! :wink:
És egészségedre! Jó kis menüd volt!!! :lol: Én olyan kívánós vagyok, tegnap a Vacsoracsatán csorgattam a nyálam... :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok

Csak gyorsan mert sírás van .

Luczus "csak"alvás közben van ez de az a baj hogy bárhol bármikor képes elaludni.ez majd később derülhet ki Darinkánál.

Rodi a bűnöd megbocsátva!
Én is látom tök jó nagyon örülök!!!

Nálunk ma paradicsomos burgonya volt meg sajttal tojással szórt virsli.

Megyek majd jövök ha tudok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


sziasztok Barátnőim! :D

Na én is elkezdem azzal, hoy nálunk is vacak idő van, folyamatosan esik a hó, havas eső, de elolvad. Utálom már a telet.

Rodi: Nagyon édi lehetett a párod. :)

Luczus: Te tényleg egy hős vagy! :shock:

Kiki: Igen várom pirit. Aztán meglátjuk apusnak tegnap fájt a feje este, úgyhogy nemsokat beszéltünk a témáról, de szerintem bele fog menni. Pláne hogy nem győzőm sorolni neki a kismamikat! :)
Most a környezetemben 6 új terhesség van. Úgyhogy ez nagyon felspanol, legalábbis engem.

Kép
babicsek
 
 


Beze!
Szerintem olyan jó, ha egy férfi ember meghatódik. :) Gratulálok a fogacskákhoz. REmélem nem kínozzák meg nagyon Lexikét, és elmúlik a nyűgösség.

Eclipse!
Mindig öröm, ha feltűnsz itt! :) Te tanítassz, hogy így megvan, hogy mikor van az ebédszünet?

Hú lányok!
Mindegyik ebéd nagyon szimpi! :) Mondjuk ma én is finomat ettem, rakott karfiolt a munkahelyi étteremben.

Bikfy!
Teljes kiörlésű prézlit veszel valahol, vagy te csinálod magadnak? Nem is gondoltam, hogy a panírozást is lehet diétásan csinálni! :)

Timejka!
Közeli ismerős halálát mindig nehéz elfogadni, megérteni, főleg, ha napi szintem ott vagy, ahol eddig ő is volt. Én nem nézlek hülyének.

Ha egyelőre igaz minden, amit a jósnő mondott, akkor csak ebben is igaza lesz és jön a baba! :) Azt kívánom, hogy addig rendeződjenek a dolgaid, hogy tudj lépni az ügyben.

Lucuzs!
De jó, hogy kihasználtátok a havat! Ha már ez van, akkor ezt kell próbálni szeretni! ;)
Sajnálom az epilepsziát, de jó hogy ellenőríznek rendszeresen, és így biztos nem lesz baj! És ezért is milyen jó, hogy már most tudod, hogy ott a baba a picidban és rögtön ellenőrzik is a gyógyszerszintet! Ez azért megnyugtató. REmélem, rendben lesznek az eredmények!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki,
nem. Én külkert és logisztikát intézek itt egy kis cégnek Újbudán.
Szerencsére holt nyugi van, 8-tól 4-ig dolgozom fixen, és 11:30 percen vonulunk ki kajálni, ámen.
Ha nem lesz több gondom, mint amennyi most van, a kimerültség és álomkór miatt, akkor nem kell táppénzre mennem.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Rodi!
Megértem, hogy a párod, nem bírt magával, és elmondta a kollégáknak! :)

Lucuzs!
Tényleg ijesztően hangzik, de a lényeg, hogy túl vagy rajta, és a gyógyszer meg kordában tartja.

Monic!
Egy kicsit elkezdtem azon aggódni, hogy mi van, ha cisztám van, és akkor még csúszni fog a lombik nem tudom meddig... Barnázok mensi után, ami eddig csak egyszer volt, akkor ,mikor cisztám is maradt az inszem után. :( Hát, még megvárom a holnapot, ha akkor is lesz barna, akkor lélekben kezdek felkészülni a csúszásra.

Vius!
SAjnálom, remélem sikerül rendezni valahogy a helyzetet a férjednél.

Babicsek!
Drukkolok, hogy sikerüljön meggyőzni!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Eclipse!
Ja, értem, nálunk is megvan az indulási idő ebédhez... Néha már én is nagyon nézem az órát, hogy mikor megyünk már! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok Lányok!
Szánom-bánom, hogy nem jövök, de még mindig nem értem magam utol a munkában. Elkeserítő mennyi melóm van. :(
Egyébként se történik velünk semmi.
Olvasni azért felugrok minden nap, de írni már nincs energiám.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bocs lányok, de egy nagyot aludtam! Látom, hogy pörgött a topik!
Még kómázok egy kicsit!

Lucuzs!
Húúúú, bocsi, de elég borzasztóan hangzik, ami történt veled! De a lényeg, hogy már jól vagy, és minden rendben van! Hát, tényleg, ahogy Monic írja, neked a szülés, már sokkal könnyebb lesz!

Kiki!
Ne is gondolj arra, hogy ott van az a fránya ciszta! Nincs ott, és minden rendben lesz!

Bumi!
MAjd ha nem lesz ennyi munkád, várunk vissza!

Eclipse!
Vigyázz magadra azért a munkahelyen! Ha észreveszed, hogy valaki beteg, kerüld el, nagy ívben!

Babicsek!
Nagyon szurkolok, hogy apa könnyen ráálljon a dologra! És hajrá piri, hogy kezdődhessenek a dolgok!

Vius!
Kösz a megbocsátást! Biztos az időjárás miatt sírdogál Dari! Nem csoda, ez az idő mindenkit kicsit megvisel!

Bikfy!
Még én sem gondoltam tk. zsemlemorzsára! Bár nálunk a rántott dolgok nem igen mennek, de a sajtot, mi is szeretjük!

rodina74
 
 


Rodi! Monic! Most, hogy említitek a szülést jutott eszembe, hogy azzal nem is tudom mi lesz. :? Ez az éreltérés azért veszélyes, mert vékony az érfal, nagy az agyvérzés veszélye. Vagyis volt, mert ugye már rendbetették. Csakhát a nődokin múlik, hogy megengedi-e a spontán szülést. :( Pedig én nagyon szeretném, Bogival is hatalmas élmény volt!!! (és nem mellesleg azt is túléltem, pedig akkor még nem is tudtuk, hogy mi van a fejemben :roll: )

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!
Jaj, akkor azért nálad alapból van egy kis kockázat! De minden rendben lesz, meglátod! Hisz, már meggyógyultál!

rodina74
 
 


Bumi!
Örülök, hogy jössz, és hogy szoktál minket olvasni! Így nem feledkezel meg rólunk, és ahogy időd engedi, remélem újra visszatalálsz közénk és írsz nekünk! :)

Rodi!
Alvás megbocsájtva! :) És köszi, próbálom pozitívan.

Lucuzs!
A szülés még odébb van, ne izgulj rajta. Persze, megértem, hogy ez is fontos, főleg, ha jó élmény volt az előző is. Igen, ez a nődokin múlik szerintem is.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyok. Olvasok. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Látom a híradóban ezeket a hülye csúszós utakat, és bosszankodok.

LEGYEN MÁR TAVASZ!!!

KépKépKép
bikfy
 
 


Igen, a prézlit én szoktam csinálni, megszárítok 1 kilónyi teljes kiőrlésű lisztből készült kenyeret és ledarálom.

Amúgy azt mondják a zabkorpába bundázás még egészségesebb és finomabb is. A vércukrot pedig alig emeli. Még nem próbáltam, de ki fogom.

KépKépKép
bikfy
 
 


Vagytok, Csajok? 8)

KépKépKép
bikfy
 
 


Akkor megyek, aluszok picit. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,

én fitness menüt eszek és ott ha rántott dolog van mindig zabkorpában van panírozva és isteni finom. Friss, ropogós.
És a karfiolfőzelék (amit ma ettem életemben először) nagyon finom volt, de mint írtam én szeretem a karfiolt.
Amúgy ez a menü amit járatunk az utcénk végi vendéglőből való (a város legjobb vendéglője), drágább mint az átlag menük (780 Ft volt az én mai kajám) de vendéglői minőség :wink:

Lucuzs,

ebbe bele sem gondoltam, hogy Bogit a vékony érfallal szülted. Akkor még nagyobb hős vagy!
Szerintem majd a nődoki megmondja mi legyen, ezen korai még gondolkodni.

Rodi,

egészségedre a nagy alvást.
:wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Lucuzs, egyetértek Moniccal, le a kalappal előtted! Remélem, megengedik a spontán szülést.

Kiki, ne is gondolj cisztára, nincs és kész, nekem mindig barnával fejeződik be a mensi.

Rodi, hogy érzed magad? Örülök, hogy jót aludtál. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


sziasztok,
vagyok, olvasgatok, csak sűrű napunk volt :wink: De Bencus végre ma nem üvöltött úszáson, hanem szépen végigcsinált szinte minden feladatot :P Annyira jóóóó volt!!!!

Holnap megint nem leszek, mert megyek teljes kivizsgálasra a cégem által (belgyógyászat, tüdőszűrés, szemészet, ortopédia, nődokit kihagyom :P ), aztán meg a kaáliba :P :P , hűűűű , emiatt azért kezdek izgulni rendesen :wink: .

Ma megtudtam, hogy a leiden mutációm sincs :P :P . Lassan minden lelet megjön és eddig csak negatív lett :P . A 3. napi hormonom is tökéletes :P :P

Bocsi lányok, hogy most csak magamról írok, de csak egy-két embernek nem akarok írni, mindenkinek pedig most nincs erőm :cry: :oops: .

Mindenkit sokszor puszilok, kismaiknak kiadós alvást és erősödő csíkokat (én úgy elnézegetném a teszteket, légyszi Rodi tegyél még fel!!!!!!!!!), a próbálkozókank pedig pozi teszteket!!!!!!!! :P

jó éjt!!!
Vendég
 


Nati!
Akkor holnap neked is sűrű programod lesz. Én is megyek céges fogászatra. Fel is vagyok rajta háborodva. Mi közük van ahhoz, hogy nekem hány rossz fogam van?Nekem ez olyan intim dolog. Még intimebb, mint a nőgyógyász. Igaz, oda annyit jártam, hogy az már fel sem tűnik, mint zavaró tényező, sőt meg sem kottyan.

Moncsi!
Félreértés ne essék, én imádom a karfiolt, de főzeléknek? Olyant még nem ettem. És képzeld, a gyerkőceinknek szoktak adni a menzánkon brokkoli főzeléket. Hát amikor annak csak a színét meglátom, már oda vagyok. Valahogy a karfiolt is hasonló állagúnak és szagúnak tudom elképzelni. De nem akartalak megbántani. Ugye nem haragudtál meg? :oops:

Rodi!
Aluszkálsz? Én is azt tettem. Jól esett. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nati!
Arról nem írtál, hogy veled mi van? Meggyógyultál?
Holnapra nagyon szurkolok! Gyere, és majd mesélj, mi volt! Nagyon szurkolok!

Ahogy megjött a párom, elmentünk a Pólusba, vettünk neki egy másfél terrás vinyót! Most boldogan szereli! Ez a névnapi ajándéka!

Bikfy?
Hol lehet zabkorpát kapni?

rodina74
 
 


Rodi!

Bio boltokban. De én már élelmiszer boltban is láttam.

KépKépKép
bikfy
 
 


Na, felteszem a három nap tesztjeit:


Kép

rodina74
 
 


Kösz Bikfy, majd nézni fogom!

rodina74
 
 


Jó reggelt!
Lányok, még mindenki alszik? :lol:

Á, én már reggel korán fent voltam, annyira izgulok!
Na, megyek készülődni!

rodina74
 
 


Rodina! Nati! Drukk mára! Aztán gyertek hamar a hírekkel!!! :D :D :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Hú, lányok, most nagyon együttérzek, együtt szenvedek Dyvel. Remélem ő már jobban van a nagy esések után. Én tegnap hazafelé a Boráros téren gurultam le a lépcsőn. Vagy 5 lépcsőfokot estem, szerencsére csak a lábam ütöttem be, de azt mindkettőt több helyen, 5 hatalmas kék foltom, dudorom lett, hiába vizesruházom. A bal térdem kb. kétszer akkora, mint kéne neki lenni. :( Egészen tudok járni, így azt hiszem, csak zúzódások vannak, de azért megdumáltam, hogy ma itthonról dolgozhassak, hogy ne kelljen bemennem.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Bikfy!
Végül kimentetek tegnap a gyerekekkel?
Ez a zabkorpa is jól hangzik. Gondolom, a prézli helyett.

Nati!
De jó, hogy Bence ügyes volt úszáson!
Gondolok rád ma a sok vizsgálat miatt, meg főleg a Kaáli miatt is! ;)

Rodi!
Gyere, ha hazaértél a BMC-ből, várunk a hírekkel! A tesztek gyönyörűszépek, szépen erősödik a csík is! :)

Monic!
Nekem nagyon szimpi a tegnapi ebéded! :) Én még nem tudom, mit eszek ma, szerintem összedobok egy gyors rántottát, hogy minél kevesebbet kelljen mellette állnom.

Lucuzs!
Látom, te is izgatottan várod haza Rodit meg Natit. :) Te mikor mégy legközelebb vizsgálatra?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Szia Kiki! Pont egy hét múlva, pénteken. :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Jaj, de jó. Gondolom már várod... :) Közérzeted milyen ma?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: