Új privát üzeneted érkezett!

Bettinek hatalmas gratula!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap este már olvastam, hogy Betti bent van a szülőszobán. Ma reggel pedig az időpontot és az "adatokat" kerestem.

Betti! Hatalmas nagy gratula!!! Jó egészséget és sok boldogságot kívánok nektek!!!

Ma megyek hasi ultrahangra. Megnézik a vesémet és a májamat a magas vérnyomásom miatt. Remélem nem találnak semmit, bár amilyen az én formám... :?
A legszebb az egészben, hogy 11:15-re megyek és nem ehetek addig, csak ihatok. Tegnap este megszegve a fogyókúrámat ettem 9kor, hogy a vizsgálatig kibírjam és ne essek össze. Olyan jól esett...

Kép
jaffa4
 
 


Jegesmacika!

Kereskedelem és marketing szakra járok Pestre. Ez a második félévem.

Még nem kaptam semmit, mert most levettek HPV-re kenetet. Ha annak pozitív lesz az eredménye, akkor kell elkezdenem szedni immunerősítőt, amitől már rettegek, mert megint sikerült szépen lefogynom. Attól pedig szerintem elkezdek zabálni...

A HPV eredményre még legalább 2 hetet kell várni.

Mielőtt elindultunk a bölcsibe, szánkóztunk egyet az utcán. Mazsola is örült a hónak.

Zsófi!

Remélem sikerül az ovi szeptembertől. Gondolom az lenne a legjobb, ha ott helyben jár Dorka, de nem gondolkodtatok Fehérvárban? Talán itt könnyebben beveszik, bár macerásabb az biztos. Tényleg nagyon bosszantó!

Láttátok az oldalsó hirdetést? Noszály Sándor ajánlásával 77000/hó a bölcsőde!?!?!? Kinek szól ez?????

Kép
jaffa4
 
 

 
 

jaffa szorítunk,hogy minden rendben legyen!!!

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Winchi,jól emlékszem ,h Matyi kb 38-39 hetesen született?A súlya végett nem vették korababának?

Jaffa,jaj, hát ez tök jó, mint nekem is a éhgyomri vércukor délben.. :? Drukkolok, h ne legyen semmi gond az uh-n!!!
Én is mindig eszek vmit este, egy gyümi, vagy yoghurt, nem tudom megállni.. :oops:

Csajszik azt elfelejtettem kérdezni ,h emlékszik vki, h a vége felé milyen volt a lepény?Neke mtegnap azt mondta ,h 2-3 érettségű, de holnap a kórházban csinál még egy uh-t?Azért, ha esetleg hármas, még két hét lehet?

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Tünci!

Mikor kell menned holnap nst-re?

Any!

Nagyon édes Zsófi a képeken! Milyen kis hölgy lett!

Ancsi!
Dorkának már milyen hosszú a haja... Jól láttam, hogy hullámos???

Kép
jaffa4
 
 


de különben hogy van ez?én eddig azt hittem,h oviba Kötelesek felvenni,de akkor nem???
tünci28
 
 
 


Tünci!

Teljesen élettani ebben a terhességi korban a 2-3-as lepény. NYUGI!!! :)

A betöltött 37. héttől a protokoll szerint nem koraszülött a baba. Ez is csak papíron.
Fehérváron 2000g fölött nem viszik le a babákat, még megfigyelésre sem, maximum többet vannak inkubátorban a melegítés miatt.

Kép
jaffa4
 
 


Jaffa,azt mondta,h ráérek 11 és dél között,mert reggel értekezlete lesz.akkor még sokan szoktak lenni?kb meddig tart egy ilyen vizsg?20 perc?
tünci28
 
 
 


Az oviba 5 éves korban kötelesek felvenni, iskolakezdés előtt egy évvel. Sajnos...

Kép
jaffa4
 
 


Húú, most megfogtál... :lol: Vagy 10 vagy 20...

Ha picivel előbb mennél, akkor el tudnálak vinni, nem kéne csúszkálnod.

Kép
jaffa4
 
 


és az osztályon teszik be a csecsemős-szobában az inkubátorba?mert ott odamehetek hozzá,ha esetleg kell,de nem fog,csak kérdem...:)
tünci28
 
 
 


jaj,aranyos vagy,de anyu elkísér,most telefonált,h kijön értem.meg amúgy sem árt,ha kicsit rákényszerülök mozogni.tegnap busszal mentünk a dokihoz,visszafelé még vásároltunk,hát elfáradtam,de muszáj mostmár,h ne hagyjam el magam teljesen.nem maradhatok ilyen nyüzüge..)
tünci28
 
 
 


igen, az osztályon, szóval láthatod, simizheted, vele lehetsz

DE erre nem lesz szükség, mert 3 kiló fölött lesz és a 37. hét után fog megszületni!!!

Kép
jaffa4
 
 


Matyi 38+5re jött és nem vették korababának, kb 3 órát volt inkubátorba a legelején aztán már nem is. Egy hálózsákot rakj esetleg a kórházi cuccba ha esetleg Muci is fázós lesz mint Matyi volt, akkor nekem mondjuk adtak bent mert kértem.

Jaffa drukkolok, hogy ne találjanak semmit!+++++++

Ez a hó már kiakaszt nem is takarítom el megvárom amíg elolvad :twisted: Bár Matyit ki kell vinni délelőtt, mert szétszedi a lakást :lol:
Csajok olyan képeket csináltam róla, hogy csak na, majd délután igyekszem felrakni látnotok kell milyen piperkőc a fiam :lol:

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!

Bettiéknek hatalmas gratula!!!!! Jó egészséget, sok-sok tejcit kívánok Nekik!!! :D :D :D

Jó nap volt ez a születésre, barátnőm kislánya, Zita Tamara is megszületett 2.15-kor :D :D :D

Tünci, nekem is már a 36. héten 2-3-as érettségű méhlepényt néztek egyszer, mondták is, hogy tuti előbb szülök, aztán Nati pontosan a kiírt napon jött. És a köv. héten már egy másik doki 2-esnek minősítette...

Kép
Kép
katinka31
 
 


Betti:a Csoda létezik, mostmár elhiszem én is!Örülök Nektek, mielőbbi felépülést, vigyázzatok egymásra!Puszi.

Kép
jázmin20
 
 


katinka!
a barátnődnek is hatalmas gratula! végre egy kislány is!
Vendég
 


Sziasztok!

Bettinek hatalmas nagy gratula!Úgy örülök nekik :D :D :D :D :D Majd egy szép képet is hozok csak most sietek.

Tüncinek szeretném gyorsan írni hogy a lepény miatt ne aggódj nekem 28-ik héten volt 2-3-as 30-ik héten 3-as Hannus a 38-ik héten született és nem volt semmi gond-Persze én is aggódtam.
Jaj de izgi most már te jössz :wink: :D :D :D
Vendég
 


Nagyon nagy gratula Betti!!!!!

Tegnap este hazajöhetünk eltávra. Kedden 10 kor vitték be a műtőbe. 11 15-kor hozzták ki. Teljes feltárás volt, de nagyon meg van elégedve a doki azt mondta jól lehetettt korrigálni. Kapott gerincközeli fájdalomcsillapitót. Egész jól ébredt, csak egy kicsit sirdogált. Mikor kiment belölle teljesen a fájdalomcsillapitó, akkor már minden rossz volt. de kapott egy lóadaggal és teljesen elmult minden fájás. Nagyon stram csaj! hihetetlen. a tegnapi éjszakát végig is aludta. Igaz éjjelre nem voltam vele. ( ö a másodikon én az alagsori anya otthonba) De levolt beszélve, ha megébred akkor szólnak azonnal. Nme volt semmi gond. Ma éjjel már voltak fájdalmai, gondolom a kocsikázás sem tett jót neki. Kapott cataflamt és fél 3 tól aludtunk. Nehéz egyhelyben mert fel kell pócolni a lábát.
Minden nővér kivétel nélkül nagyon aranyos volt. Igy sokkal nyugodtab voltam, hogy nincs köztük életunt, mufurc nővér.
A kaja: no comment

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Jaffa, szorítok én is, hogy rendben legyen minden a vizsgálaton!

Any, csudi helyes Zsófi, olyan nagylányos már! :) Nekem nincs idegzetem a kajával maszatoláshoz, bár mostanában Nati is elkezdett már kanalazni. Bal kézzel, no comment. :roll:

Hótól én is idegbajt kapok, de már Lili sem tudott örülni neki. :evil: Reggel a szomszéd bácsi segített kiásni az autót, férjem korán ment ma. Mi azért nekivágunk és elmegyünk Csupamókára, remélem, Szöszék is jönnek, az előbb még nagyon bizonytalan volt.

Katinka

Kép
Kép
katinka31
 
 


Krisztaaa,de jó hírek,ezt már szeretem!!kicsi lotti egy hős,gyors felépülést és még gyorsabb szaladgálást kívánok neki!!!!

Lara,Katinka,Jaffak öszönöm a megnyugit! :)
tünci28
 
 
 


Kicsi Lottinak gyors felépülést egy kis hős, hogy ilyen jól viseli! Kriszta és hogyan tovább? Lesz még szükség valami korrekcióra? Remélem nem!
:wink:

Katinka barátnődnek is gratula!
Gondolom kinéztél az ablakon és rájöttél, hogy mi nem vagyunk várhatóak Csupamókára :cry: Pedig már nekem is hiányzik :lol:

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!

Bettinek hatalmas gratula, sok boldogságot, tejecskét, kitartást és átaludt éjszakákat kívánok!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


any, aranyosak a képek. :D

Kriszti, Lotti egy kis hős, gyógypuszik mennek neki express.

Katinka, barátnődnek is gratula!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kijött a 11. fogunk, a 12, 13. és 14. pedig nagyon dudorodik. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Drága Betti!
Végig izgultuk veled a babavárást,nagyon drukkoltunk!
Hatalmas gratula nektek Kisatihoz!
Sok boldogságot kívánunk! (bár utóbbi már megvan..:) )

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok anyukák!
Egy zugolvasó vagyok.Ismerem Betti ,Tünci és a többi anyuka történetét a másik topicból.
Most azért bújtam elő,mert gratulálni szeretnék Bettinek,igy ismeretlenül is.

Kedves Betti!
Őszintén örülök KisAtihoz.
Élvezzétek minden percét a szülőségnek.
Jó egészséget kivánok.
Olyan jó látni,hinni a csodát,hogy oda is elérkezik ahol a legnagyobb szükség van rá.

Tünci!
Neked is nagyon örülök.Pár hét múlva már Te is babázol,és már most sirdogálok,mert annyira örülök neki.

Sziasztok!
Bea

Bea
fodor beatrix
 
 


Betti
Szívből gratulálok a kisfiad érkezéséhez!!! Jó egészséget és babázással teli hétköznapokat kívánok!
Vendég
 


Mennyi zugolvasónk van :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Ilyen a kis piperkőcöm, turiztam neki ezt a kisgatyát és fel kellett venni addig nem maradt nyugton :lol: Ugyhogy most van rajta pelus, body, azon az alsógatya és úgy a melegítő, kész élmény a pelusozás :lol:
Kép
Mesét néz Barnabással, nyakában apa fejlámpája :lol:
Kép
Somlóit evett

KépKép
winchi
 
 


Betti: Gratulálok és sok boldogságot kívánok Nektek!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Szösz voltatok Csupamókán?

Tök örülök magamnak Matyinak teszveszeltem egy ciciban cipőt 2200 lesz postával együtt, a brendon honlapján ez a cipő 15 ezer forint :shock:

KépKép
winchi
 
 


Drága Betti!

Szívből gratulálok pici Atihoz nagyon sok boldogságot,sok tejcsikét és gyors felépülést kívánok neked :D :D :D :D Kép
Vendég
 


beze mi elég jól le vagyunk maradva fogak terén :shock:
winchi édes a kisgatyás :wink:

Én holnap megyek nődokihoz ciszta. :cry:

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Draga Betti!

Szivbol gratulalok KIsatihoz! Sok boldogsagot!

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Betti, gratulálok a kicsi Atihoz, nagyon-nagyon sok boldogságot kívánok mindhármótoknak, sok-sok tejcit és minden szépet jót, amit ember csak kívánhat.
Kép

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Tünci: ne aggódj Kismuci súlya miatt. Nem lehet olyan könnyen megbecsülni. Ahogy Lara írta, akár 50 dkg-ot is tévedhetnek. Nekem majdnem 4 kg-ra becsülte a dokim, be is voltam tojva, hogy mekkora lesz, de 3530 gramm lett, úgyhogy ne izgulj. Ha nem éri el a 3 kg-ot, az sem baj, idekint szépen tovább növeszted. :):)
De jó, már te is a finish-ben vagy. Úgy örülök!!!! 38. hét után születik majd, meglátod!!!!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Lara: most nézem, egyforma képet raktunk fel. Nem is figyeltem....
béna vagyok.

Na, húzok fogorvoshoz, csak gyors benéztem.

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


tünci!
ez a súlydolgo becsapós ám.
a barátnőmek a maximum 3, 5kilóra becsült kislányát jól megbecsülték, mert 4, 5 lett. :)
ne aggódj!

winchi!
nagyon drága!
a tükörben is megnézi magát ilyenkor?
az én csajszim ha valamit ráadok, azonnal rohan a tükörhöz. ha cipőt adok rá, ami még nem volt a lábán, akkor fel kell emelni, hogy lássa.

nekem 2db siestát sikerült szereznem. 4500ért.
még egy szandi kell, mert van 21-esünk meg játszósunk is, de 22es normális szandink nincsen...
a sportcipőn meg még gondolkodom.
Vendég
 


jó ez a tréner. tök jó, még alacsony fokozaton tekerek, de már röhögve bírom a 40percet, napi kétszer. lehet, hogy jövő héten emelek a fokozaton.
muszáj, mert diétázni nem tudom a csajszim mellett, mert ha nem eszek vele este, akkor nem eszik. vagy odajön és megetet a vacsijával. így néha eszi az övét meg az enyémet is.
Vendég
 


anyany,de jó és Zsófi nem reklamál,hogy anya leszállás? Húgodék,hogy vannak?

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Kicsit visszaolvastam, tegnap inkább csak Betti miatt néztem be.

Csupamókán végül voltunk. De most lehet, hogy pár hetet kihagyunk, mert annyira hideg volt. Én legalábbis fáztam, más nem. De most kicsit úgy érzem, hogy lehet fel is fáztam. Nem örülnék neki. Lehet várok, hogy melegebb legyen. Amúgy Réka is össze-vissza tüsszög itt!

Winchi: Akkor Matyi túltesz a csajokon! :D Ügyes voltál a cipővel. De ez használt cipő? Már régóta akarom kérdezni, hogy Matyi használja még az adamos hintát? Réka már nem szereti, pedig elvileg 3 éves korig lehetne használni.

Katinka: Azért örülök, hogy elmentünk ma, csak ne lenne ott olyan hideg. Meg főleg a padló hideg, nekem. De a két pöttyös overallos csajszi nagyon édes volt! :wink: Lilinek mikor javult meg az alvókája?

Kriszta: Örülök,hogy túl vagytok a műtéten, remélem most már minden rendben lesz!

Ancsi: Annyira nagylány már Dorka! Nagyon édes! :D

Anyany: Zsófi is nagyon édes. Abba a mellénybe azért még nőhet!

Jaffa: remélem minden ok.

Hát igen, a stoppolás a legrosszabb része a szülésnek, szerintem is. Az nekem is elég rosszul esett. Nagyon várom, hogy Betti jöjjön a részletesebb beszámolóval, meg a képpel. De ez tényleg egy elég gyors szülés volt!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Zsófi!
nem, nem rekalmál, mert amikor ébren van, nem csinálom. szerencsére így csak annyit csinál, mint akpen, ráül az egyik pedálra.
így tudok tekerni délután, meg este. két napja este11től tudtam csak, mert nehezen aludt el. de aztán nekem sem voltak alvásgondjaim.


a hugom: szanaszét repedt, sok sok varrata van, nagyon fájlalja a sejehajt. kapott hashajtót, nagoyn kellett nyugtatnom, hogy vegye be és holnap próbálkozzon, mert ha nem sokkal rosszabb lesz.
teje nincsen, de a gyerek már kínozza, hólyagosra szívta a cicijét.
mondtam, hogy fejjen, próbája, azzal segít a porontynak. :D
de legalább adnak neki pótlást.
Vendég
 


kriszta!
ha tutsz majd írjál!
remélem Lottika hamar kiheveri!
Vendég
 


Nekem is össze kellene kapnom magam. Január óta 7 kg ment csak le és még 13 vísszavan :cry:
Én szobabicosztam januárban ment minden nap csak jött ez a nyavalya és napközben kicsit cipeltem elalvás után meg csak ültem mellettük és hallgattam ahogy köhögnek :cry:
kiestem,de tudom csak az elején nehéz.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


kriszta tényleg egy kis hős a leányzó.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Betti sok boldogságot és egészséget kívánok Nektek!!!!
kubi
 
 


A hashajtót én sem akartam bevenni mindig csak a felét,de utána mikor úgy éreztem nem hat bevettem a másik felét pici különbséggel 8) :oops:

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Már reggel belestem, de írni csak most sikerül.

Gratulálok Bettinek és KisAtinak! Nagyon gyors szülés volt! Remélem, jól vannak mindketten, és minél hamarabb jön Betti egy kis élménybeszámolóval!

Winchi: Nagyon édes a kisfiad ebben a gatyában! Jót mosolyogtam rajta. :lol: :lol:

Kép

Kép
nikuc
 
 


Én nem vettem be hashajtót. Azt mondták, 3 napon belül kell "produkálni". Vittem Tamarin lekvárt, az nem olyan durva.
Miért kell ennyire a hashajtó? :? Én még sosem vettem be egy szemet sem. :oops:

Kép

Kép
nikuc
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?