Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hazaértem, mindjárt visszaolvasok.

KépKépKép
bikfy
 
 


Timejkám!

Véres vizeletet sajnálom.

Baba projektről csak egyet mondanék neked: ne várj csodát. A csoda is csak azzal szokott megtörténni, akik tesznek érte. Ha babát szeretnél, ne várj egy percet sem! Megy az időd. Engem 1 dolog tudna csak bántani. Ha 40-45 évesen gyerek nélkül visszanéznék, és tudnám, hogy nem tettem mindent meg érte. De ha te mindent megteszel és mégsem születik meg, akkor azt mondhatod, így akarta valaki fentről. Én abba könnyebben belenyugodnék.

Elég a sebek nyalogatásából, lépj végre! Látod? Aki nem mond le róla, annak végül mind lesz babája.

Ölellek és lépj végre, mert azt látom, hogy háborog a lelked. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Most jutottam géphez! Már a munkahelyemen is be akartam nézni, de ültek a gépnél.

Rodiiiiiiiiiiiiiiiiii!!! Nagyon, de nagyon örülök. Úramisten! Hát nem is tudom mit mondjak! Vigyorgok, mint a tejbetök. :D Hurrrrrráááááá!
Annyira szuper az idézet, amit találtál, hogy apus biztos ki fog ugrani a bőréből. Már nem az idézet miatt, hanem a két csík miatt. Megérdemeltétek végre már a 2 csíkot!

Csajok! Beindult a zebraeső, készülődnek a gólyák! Már 3 kismamink is van, és egymád után fognak születni a babák itt sorjában!

Bikfy, Nati, Beze, Timejka, Kiki És a többiek: Szedjük össze magunkat, mi következünk! :D

Kép
babicsek
 
 

 
 

Monic: szépen növöget a pocakod. Danika nagyon édi. Azt néztem éppen, hogy Marcimnak is ekkora rés volt a fogai között felül, mint Danikának. Olyan édi vele. :)

Timejka: Fel a fejjel, majd kialakulnak a dolgok, elhiszem hogy nehéz most. Meg persze hogy idegesíti az embert ez a nyavalya. Jó lenne tudni az okát.

Csajok én ma vagyok a 29. napon. Múlt hónapban a 32-en jött meg.
Kíváncsi vagyok most mi lesz. A babában nem bízok, mert ugyebár volt az a bacis vizeletem nekem is, meg szedtem az antibiotikumot is. :?

Kép
babicsek
 
 


Rodikám szívből gratulálok! Végre!!:)) Most aztán combokat összezárni, ez a baba mindenképpen veletek marad, vagy babák:))) Puszillak
Vendég
 


Twist!

Nagyon aranyos vagy, hogy átjöttél ide, hogy velünk örülj! Nagyon jól esik! Köszönöm!
Ha azon múlik, a lábaimat még össze is kötöm, ha kell! :lol: :lol:
Reméljük itt marad velünk! :lol:

Egyébként folyamatosan tudok rólad, mert olvasom a blogodat! Dorka baba, nagyon édi! Puszi

rodina74
 
 


Úristen, most jön meg apa!
NA lerohanni sem akarom! :lol: :lol: :lol:

rodina74
 
 


Rodi: Emlékszel mikor ezt írtad? Remélem nem haragszol hogy betettem.

"Halihó!
Most először magamról, aztán visszaolvasok. Reggel fél 8-kor már a BMC-ben is voltunk. Majd apát hamar hívták. A doktornő 10 órára hívott vissza, de végül is csak dél körül mentünk fel az emeleti kórterembe. Láttam, hogy nagyon sok lombikos volt ma, és a rendszer is összeomlott serverhiba miatt. Két nagyon aranyos lánnyal voltam, az egyik szintén a Káliból jött át, mindkettőjüknek a 2. inszeme volt. Majd 13 óra előtt szóltak fel, hogy mehetek le. Nagyon örültem, hogy előtte meguhuztak, és megállapította a doktornő, hogy megrepedtek a tüszők. Aztán a biológusnő hozta a fiúkat és bekerültek a jó, puha meleg helyre. Nálam a méhszáj kinyitása mindig probléma, sokat szenvednek velem. A doktornő is megharcolt vele, de én ebből most semmi nem éreztem. Aztán megdöntöttek és pihiztem. A fiukat, pont 13.05 perckor engedték útjukra. Aztán még pihentem egy órát, és utána meg kaptuk a zárójelentés. A papír alapján 16-án kell tesztelnem. Szóval ennyi. Most nemrég értünk haza, kicsit görcsölgetek, de ennek örülök, mert így érzem, hogy történt valami! Utrogesztanból 3x1-t kell holnap reggeltől dugdosnom!
Én nagyon meg vagyok elégedve a doktornővel." :D

Kép
babicsek
 
 


Babicsek! Dehogy haragsuom! Sőt megkönnyeztem!
Ja, és ezen a reggel lépett apa kutyagumiba!

Képzeljétek apát, behívta a szomszéd, így még várom, hogy mikor mondhatom el a nagy hírt!

rodina74
 
 


Majd gyere mesélj mi volt! :D

Kép
babicsek
 
 


Hát, továbbra is csak azt tudom mondani, hogy nagyon meg vagyok elégedve a doktornővel!

rodina74
 
 


Babicsek, magadat kifelejtetted. :D Te pl 3 nap múlva hozhatnád, én nem tudok ígérni semmit, de igyekszem, az tuti!!! :D

Rodi, apa reakcióját feltétlen írd le nekünk! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!!

RODINA tiszta szívemből gratulálok és nagyon szorítok hogy minden rendben legyen!!!!


Hétfőn megjártuk Pécset voltunk a volt szobatársnál is szépen nőnek az ikrek majd rakok képet róluk is ha nem baj.

Apinak nagyon súlyos apnoeja van óránként 61szer nem vesz levegőt 12-35 másodperces intervallumban ilyenkor leesik a véroxygén szintje 53% ami kritikus.majdnem elvették a jogsiját is

Bocsi a helytelen irásért meg a hibákért de kezemben van Dari és nyűgi két napja mostanában éjjel is kel kajálni de napközben nem akar enni tegnap óta.Az utat jól bírta

Luczus sajnálom a bevérzés de remélem minden oké lesz szóritok

Monic Danci nagyon aranyos neked pedig szépen nő a pocid.

Bikfy örülök hogy bejelentkeztél a kaáliba.

mindjárt kicsinyitek képet csak odaadom apinak a lányt

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Rodi

nagyon izgalmas, tuti, hogy a párod kifekszik a meglepetéstől és örömében :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Vius,

épp tegnap olvastam, hogy a babáknál is van apnoé, sajnálom, hogy a párod ebben szenved. Ezt lehet kezelni?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kép Ma ébredés után Kép Fürdés Kép Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Kép Zsüliet és Zsaklin Kép Apukájukkal

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Monic engem az keserit el egy picit hogy örökölhető.
Api befekszik egy éjszakára a kórházba beállitják neki a légző gépet ami nyitva tartja a a gégéjét nem engedi bezárni és ezzel kell aludnia.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius,

remélem Darinka nem örökli!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Vius: Szegény apusod. Ez egyébként horkolással is jár? Vagy hogy jelentkezik?

Nagyon aranyosak a babák, Darinkáról nem is besélve. Jól bepirosodott az oltása szegénynek. Hogy viselte?

Kép
babicsek
 
 


Vius, én is drukkolok! Dari milyen nagy már, nagyon édes. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nem volt baj az oltással csak most pár napja nyűgi éjjel is eszik.

Igen horkol nagyon ezért is alszunk külön szobába mert Darit felijeszti.
Horkol és mikor nem vesz levegőt akkor csend van de olyan mint aki nem alszik egész éjjel.

Megyek pihizni talán Dari is alszik de még előtte kiteregetek.

Sziasztok jó éjt!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Beze,
hogy vannak a cickóid??? Csomósak még?? fájnak??, Én alig bírtam menni, mert járás közben borzalmasan fájtak (de csak egy napig) - mindez úgy, hogy 8 hónapig kínkeservesen szoptattam, mert alig volt tej, napi 5-ször fejtem kb, hogy több legyen... de a végén mégis begyulladt :roll: Jobbulást nektek!!!!

Rodi,
hm, öööö, úgy érzem, ti most nagyon el vagytok foglalva egymással :wink: Nagyon tetszik az idézet, szuper hogy rátaláltál!!!!!! Kellemes ünneplést, aztán azért gyere a képpel, mert nagyon kíváncsi vagyok!!!! És az erősödésre is, úgyhogy mindhárom tesztet fotózd le!!!!!!!!!!

Bikfy,
nagyon jól megfogalmaztad a gondolataimat!!!!!! Clamidiával hgoy állsz??

Kiki,
Kr. doktor "protokollja" általában a következő: fogigátló, suprefact, gonal - legalábbis a bnőmé s több lányi s ezeket kapta. De biztos részletesen elmond majd mindent!!!!!!!!
Még egyszer meg fog jönni, onnantól kezdve kell bökni a gonalt :wink: . Áprilisban már Te is kismama leszel!!!!!!!

Babi,
azért próbálkoztatok, nem???? Hű, hát nagy túlélő lehet a Te kis Marci fiad, hogy ilyen korán jött és szerencsére minden rendben vele!!!! gondolom nagy szerepet játszott a pedagógia végzettséged és az anyai elhivatottságod!!!!!

Vius,
gyönyörűek a babák!!!! Hát, ez a betegség nagyon rosszul hangzik!!!!! Vigyázzatok magatokra!!!

Monic,
jajjjjj, de szép pocak!!!!!!!! És hogy Danika mennyire zabálnivaló, pláne a kutyussal!!!!!!!!!! Igazi, boldog család lehettek!!!!
Vendég
 


Lányok!
Apa nagyon örült. Teljesen meghatódott! Először nem akart hinni a szemének, és kérdezgette, hogy most akkor tényleg? Mondom , látod a másik csíkot, mondta, hogy igen. NA, akkor tényleg! :lol: :lol:
Szegény még nem mer hinni benne, úgy, mint én!
Még egy jó pár könnycseppet is elmorzsolt a szeméből!
Imádom őt!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Jöttem a jó hírre! Mint a vércsék :lol: :lol: :lol:

RODINA
Tiszta szívből gratulálok Neked!
Nagyon jó volt olvasni a történetet mert az én drága kis Milókám is leszbi kapcsolatból jött létre a doktornővel a BMC-ben :lol: :lol: :lol:
Sőt hármas leszbi show volt mert a biológus Erika is közreműködött hisz nálunk lombik volt. Kicsit nosztalgiáztam, már csak azért is mert hogy pont egy éve történt mindez velem.
Szóval nagyon örülök hogy neked is meghozta a sikert a BMC, én örökre hálás leszek nekik és nem is értem hogy miért nem fordultam hozzájuk már a legelején. Mennyi kínt megspóroltam volna.
Remélem látták a kisfilmemet amit készítettem Miló fogantatásáról mert abban természetesen kifejeztem hálámat nekik is és nem csak a sorsnak hogy ilyen csodálatos kisfiú anyukája lehetek.
Hasonló vagy még ennél is nagyobb boldogságot kívánok neked mint amilyen az enyém. Ugyanezt kívánom tiszta szívemből azoknak akiknek még nem sikerült ezt a csodát megélniük.

Ezúttal nagyon vigyázz a béjbi(k)re. Remélem tanultál a múltkori esetből és a munkahelyed közelébe sem mész.

dita75
 
 


Rodina, szuper ötlet volt, hogy az utróból 3x2-re emelted az adagot:) Hi-hi:) Annak idején nekem is bejött az emelés :wink: :wink: És olvasom, hogy doktornőhöz kerültél. Ez a váltás is sokunknak bejött. :wink: Tiszta libabőrös lettem:) Úúúúúgy örülök, hogy nektek is bejött!:) Én is sírok-nevetek, tisztára feldobódtam a hírtől:)
Mégegyszer boldog babavárást kívánok nektek!

A többieknek is mielőbbi babásodást kívánok.
Lucuzs, itt is gratulálok neked is a babához!

Bikfy, örülök, hogy a Kaáliba mész, nekünk is ott készült Dorka. Tök jó hely! :) (Bár a BMC, SOTE-I, Forgács, stb. stb. is mind jó helyek)
Vendég
 


Lányok!
Apa nagyon örült. Teljesen meghatódott! Először nem akart hinni a szemének, és kérdezgette, hogy most akkor tényleg? Mondom , látod a másik csíkot, mondta, hogy igen. NA, akkor tényleg! :lol: :lol:
Szegény még nem mer hinni benne, úgy, mint én!
Még egy jó pár könnycseppet is elmorzsolt a szeméből!
Imádom őt!

rodina74
 
 


RODI
Még egy dolog. Látom hogy 16-án kellett volna tesztelned.
Tavaly pont azon a napon közölték velem a BMC-ben hogy Miló megfogant. Bár nem nagyon tudták ezt megtenni mert ahogy megláttam hogy Erika beslattyog előttem a szobába tudtam hogy kismama vagyok! :wink: :wink:
Mindenesetre kíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííísérteties néhány egyezés! :)

Nagyon örülök a boldogságotoknak! Komolyan! 8)

dita75
 
 


Ja, még elfelejtettem írni, hogy apa még kérdezte, hogy nem baj, hogy nem olyan erős a csík, mint a kontrollcsík? Én mondtam, hogy még nem. De péntekig erősödnie kell!
Többször odajön hozzám, és megölelget, megpuszilgat és mondja, hogy nagyon örül! Olyan édes ilyenkor! Imádom őt!

Vius!
Darinka nagyon helyes! Sajnálom, hogy a párodnak nem lett jó az eredménye. Arra ne is gondolj, hogy Dari is örökölte! Nem lesz semmi baj!

Dita!
Azt nem is tudtam, hogy te is a doktornőnél voltál! Jaj, de jó!
Nagyon szépen köszönöm, a gratulációt. Még nehezen bírjuk felfogni, majd a szívhang után biztosan jobban fogunk hinni! De nagyon örülünk!
A munkahelyemet vagy 2-3évre biztosan elfelejtem! Most csak a baba fontos!
Én is csak csupa jót mondhatok a BMC-ről!
De, hogy pont 1éve történt ez veled! Szinte hihetetlen! Jaj, de jó! Úgy látszik sikeres ez a nap!
Még egyszer köszönöm, Ditus!
A blogodon mindig nézem a kis filmeket is Milóról, tündéri kisfiú!

Twist!
Én direkt a doktornőt választottam, próbáltam a Kaális dokimnak a teljesen ellenkezőjét választani! Hát eddig bejött! A többi nem a dokimon múlik!
Hát, majd nem tudom, mit fog szólni a dokinő, hogy önhatalmúlag megemeltem a szintet. Remélem, nem fog lecseszni!

Na, szép ez a mai nap!

rodina74
 
 


Köszi Dita!
Még nem merjük elhinni, még nem bírjuk felfogni!
Kicsit aggódunk a korábbiak miatt, de most érzem, minden rendben lesz!

Ja, és én mindig délutánra érzem a hányingert, de csak egy nagyon picit! Volt valaki így vele?

rodina74
 
 


Rodi! Nekem sem reggel kezdődött a hányinger. Éjszaka :shock: , aztán becsatlakozott a délután-este, most már egész nap, kivéve reggel. :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Nekem is inkább délután volt rosszabb de nem volt igazi hányinger inkább kisebb émelygés. Nekem a 24. hétig szó szerint semmi bajom nem volt mint aki nem is kismama. Csak utána jöttek a problémák, de minden szenvedés megérte :wink:

Én kaptam a doktornőt mert a Szűcs fogta magát a leszívás előtt szépen szabira ment és egész hétre úgyhogy a beültetést is a dokinő csinálta. Totál ki voltam akadva. Aztán annyian mondták (a BMC-s dolgozók is) hogy az a hír járja hogy helyettesítésnél mindig betalál a másik doki hogy elhittem, de látod javítottam a statisztikát mert tényleg, most is itt röhögök rajta.... mert lehet tényleg csak véletlen ..... de azért vicces.....

Mellesleg azért bennem volt a félsz hisz még akár az is lehet hogy Miló volt az első ilyen jellegű műve, de biztos hogy az elsők között volt mert hiszen akkor került ide a BMC-be a Wigant (máshogy írja a nevét de már nem emlékszem) doki helyett.
Aztán amikor a beültinél megkérdezte az asszisztenst hogy akkor ennyi kész? - majdnem leestem az ágyról hogy basszuskulcs hát nem tudja hogy mi pontosan a teendő ? Hogy lesz nekem így babám? Két hét múlva beállítottam két hatalmas csokorral a BMC-be abból persze az egyik az övé volt. Erika kezét meg még majdnem meg is csókoltam, de inkább megmaradtam a megszorongatásnál nehogy félre értsen valamit. :wink: :lol:

dita75
 
 


Na, sikerült csinálni fényképet apa telefonjával! Nem tökéletes, de azért látszik! Sajnos a fényviszonyok nem a legjobbak most este!

Kép

De, ugye ti is látjátok?

rodina74
 
 


Hát, Ditus el is hiszem! Még én sem tudom, hogy mit fogok mondani, mert hiába fogom tudni, akkor sem lesz hozzá szavam!

Hát, látod szűz kéz, szokták mondani! Mikor a dokinő első alkalommal megnézte az összes leletünket, akkor azt mondta, hogy nem lesz itt semmi baj, hipp-hopp terhes leszek! Örülök, hogy tartotta a szavát! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hát a ti lombikotok is akkor izgis volt!
A mi mostani inszemünk is, apa kutyagumiba lépett, alig pihenhettem az asztalon és az emeletre kellett felmennem! Én azt hittem, minden ki fog csorogni, mire felérek! És nem! Aztán az egész nagypárnát az ágyban a kórteremben a fenekem alá gyűrtük, biztos, ami biztos alapon. Mikor fellőtték a fiúkat, pont 13,05 perc volt, és csuriba volt a kezem. Szóval nagyon akartuk, hogy sikerüljön!
Á, legszívesebben körbe-körbe futkosnék, mint egy idióta!

:oops:

rodina74
 
 


Rodi! Látom!!! :lol: :lol: :lol: Nagyon szép!!! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Jó reggelt Csajok!

Ma reggelre nincs valami klassz híretek? Valakinél dugi pozi teszt? Mert most nálunk nagyon beindult a buli.

Nálunk vagy 10 cm hó van. Még nem mertem kimenni. Elég carul néz ki a vidék.

KépKépKép
bikfy
 
 


Jó reggelt!
Nálunk is vagy 10 cm-es hó van! Mikor reggel megláttam, azt hittem leesek a lábamról!

De nekem akkor is olyan gyönyörű ez a nap!

Apa, igazából csak egy óra múlva merte elhinni, hogy amit lát, az tényleg az! Annyira belebeszéltem, hogy nem sikerült! Szegényke! Este annyiszor bújt hozzám, ölelgetett, puszilgatott, és többször is potyogtak a könnyei! Még kérdezte is, hogy ugye nem tartom gyengének, mert sír. Mondtam, hogy szerintem csak az erős férfiak mernek sírni, és legalább látom, hogy mély érzései vannak. Bár ezt eddig is tudtam! :lol:
De reggel még mondta hogy csináljak a biztonság kedvéért még egy tesztet! Erősebb jóval, mint a tegnapi!

rodina74
 
 


Nati!
Hogy vagy? Gyógyulgatsz már? Torkod még fáj?

Beze!
Hogy érzed magad? Használt az utrica?
Lexike hogyan viselte a frontot? Nem volt nyűgős?

Kiki!
Jaj, Kiki, mindjárt itt a kedd! Ez annyira izgalmas! Nagyon-nagyon drukkolok, hogy indulhasson a lombik és 4 hét múlva te is csíkosat tesztelj!

Lucuzs!
Hogy vagy kismami? Még leírni is olyan jó érzés! Meg is lett tegnap rögtön az eredmény? A met miatt mentél dokihoz?

Bikfy!
Mentek hétvégén síelni? Hogy vannak az unokatesódék és a baba! Nagyon sokat gondolok rájuk, és imádkozom értük!

Timejka!
Lélekben veled vagyunk! HA ki akarod önteni a szíved, gyere nyugodtan, meghallgatunk! Egy nagy ölelést küldök!

Babicsek!
Így van, ti következtek, és továbbküldtem hozzátok a gólyát! Na, a hányingert is, hogy örüljetek! :lol:

Monic!
Köszönöm, hogy közvetítettél a másik topikba is! Nagyon jól esett, hogy páran nem feledkeztek el rólam, rólunk, és átjöttek egy kicsit dumcsizni! Ez jól esett, köszönöm!

Vius!
Én egy bocsánat kéréssel tartozom ám neked! Én mindig azt írtam, hogy Darnika, és tegnap döbbentem rá, hogy Darinka! Bocsánat, de többet nem tévesztem el. :oops:
A képeken olyan helyes Darinka, azok a kék, nagy szemek! Zabálnivaló!

rodina74
 
 


Sziasztok,

hát én ma majdnem elsírtam magam amikor kinéztem az ablakon :cry: Ringatóba akartunk menni Danikával, de eddig egyszer vállaltam, hogy a hóakadályokon átemelgetem a babát a kocsival együtt, ekkora pocakkal ez már nem megy... Hiába megyünk személyautóval, a Ringató egy sétálóutcában van, mindenképp babakocsizni kell...

Rodina,

nagyon aranyos a párod. AZ én férjem a szülésnél úgy zokogott mint egy gyerek. Hangosan... Pedig azt hittem nem hat rá annyira a dolog hisz neki már született egy gyereke. De mégis...
Én meg úgy meglepődtem, hogy nem mertem sírni. :lol:

Bikfy,

nálunk most is szakad a hó...

DIta,

de jó, hogy ide is írtál! És ez a kisérteties egyezés. Kíváncsi vagyok, hogy a doktornőtök Rodinak kisfiút vagy kislányt készített-e. :lol:

Twist,

úgy látom a váltások mindig sikeresek, mi is a Kaálira váltottunk a Sote II után és lám, 2 héten belül meg is fogant Danika. :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Moncsi!
Nálunk is szakad.

Ne is idegesítsetek ezzel a váltás dologgal. Akkor én most elmegyek a Kaáliba, aztán meg át a BMC-be. Nekem úgyis ők a legszimpibbek.

Illetve várjatok, én már túl vagyok a váltáson. Eljöttem a Tapolcaiaktól. Akkor megnyugodtam. Nekem a Kaáli fog sikert hozni. :lol:

Rodi!
Én el nem tudom képzelni, mit fog csinálni énapim. De a tiéd nagyon megható. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi!
Síelést ma már említette a férjem. Nem is tudom. Én most már inkább napoznék. Elég volt a hóból. Na de ha ő menni akar, akkor nyilván megyek vele.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,

látod-látod akkor neked is áll ez a váltás dolog :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bikfy!

Twistnek is a Kaális váltás rögtön meghozta a sikert! Szóval hajrá! Ő is máshova járt, aztán az első lombikot a Kaáliba csinálták és terhes is maradt! Szóval hajrá!

Monic!
Sajnálom, hogy így elmarad a Ringató!Remélem a jövő héten már jön a jó idő! Ránk férne!

rodina74
 
 


Nekem is a Kaáli és a Doktorúr hozta meg a sikert :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Rodi drága, de aranyos a párod, és egyetértek, szerintem is az erős férfiak sírnak. :wink:
Köszönöm, jól vagyok, a csomóim is. :? De legalább nem fájnak. :D
Lexi kicsit nyűgös, de nem vészes.
Az én férjem a szülés után könnyes szemekkel nézett rám, aztán amikor kiment az autóba, ott zokogott perceken át.

Monic, ne is menjetek, itt is kb 10 centi hó van, esik, én UTÁLOM!!!!!!!!!!! :evil:

Bikfy, hajrá Kaali!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Moncsi!

Legyen úgy! Ámen. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kijött a 11. fogunk, a 12, 13. és 14. pedig nagyon dudorodik. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Sírdogált vagy nyűgösebb volt a pici?

KépKépKép
bikfy
 
 


Csak nyügibb, de nem vészes. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Tegnap, tegnapelőtt pedig 6.kor felébredt. :shock: Ez szerencsére nem szokása, ma már időben, negyed 8-kor ébredt.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: