Új privát üzeneted érkezett!

Lois, nekem már 1-2 hete folyamatosan fáj a hasam. Ma meg egy nyikk nélkül megjött. :?

Angel, 12-13 napra jött peteérés után.
Ja, és tökből ment fél üveg, nem répából. Ma megint próbálkoztam a tök-krumpli keverékkel. Hát több ment, mint tegnap, de azt mondhatjuk egyenlőre semmi jelét nem adja, hogy ízlene neki. Szana-széjjel köpködött. De ma türelmes voltam, és végigröhögtem az egészet. A gyümölcsök jobban csúsznak egyenlőre, mint a főzelékfélék. Gondolom mert azoknak legalább van ízük... :wink:

Ami viszont nagyon bejött, az a rugós hinta. Vételeztem egyet a teszvesz-en. Imádja a kis huncut. Állandóan csak abban ugrálna, ha hagynám. :D

skrisz72
 
 


Baba :lol:

Lois,
hol azt, hol a biológiait.
nem baj az, hogy Z ekkora :)
Maki meg hurkásodik, pofa, toka van.
pocakos is, legújabb szokása, hogy a kádban kinyomja a hasát és két kézzel simogatja :lol:

Vanda,
sejtem, minimum dupla hülyeség :roll:

angel37
 
 


Sziasztok Csajok!

Volt mozizás, kifiam össze-vissza ficánkolt rángatta a köldökzsinórt, aztán félidőben elaludt és nem mozdult belebújt a lepénybe, ami mégis mellső fali?!

Kép

Kép
Na itt a bizonyíték :P

Kép

KépKép

Kép
keny
 
 

 
 

Sziasztok!

Nagyon sokat írtatok így lehet, sőt biztos valamit elfelejtek.
Vagy nem annak címzek akinek szeretnék
:)

Lois!
Litti is 9 kg. Mindenki mondja milyen nagy baba. :) Hát nem egy törékeny alkat. Azért remélem nem egy Ursula típusú nő lesz belőle. :lol:

Angel!
Dióka a legszebb kincsed és tényleg egy kis csoda. Ne foglalkozz másokkal!

Keny!
De jó!! A magzatmozgás annyira csodálatos érzés. Na mondjuk az utolsó hetekben már nem mindig. :) Amikor majd lerúgja a mami veséjét..................

Till!
Szerintem ha ízlik Lencsilánynak az újfajta hami nincs ezzel semmi baj!
Jobbulást nektek, küldök gyógypuszikat!!!

Skrisz!
Akkor eddig húztuk Miki bácsi nélkül. Hát tudok olyat akinek 6 hét után megjött. Jó, hogy eddig is megúsztuk. Azért az jó lenne, mondjuk, ha nem összevissza jönne meg, hanem rendszeresen ahogy kell. Majd elválik.
Grétike tényleg nagypon szép és édes kisbaba. Én is rendszeresen nézegetem a képeket. :)

Littinek ma elrekedt a hangja, remélem nem lesz beteg. Hátha csak a sok kiabálástól, meg ordítástól rekedt be. :? Védőnőt felhívtam aszondta próbáljuk meg Cakid-del megúszni a dolgot.
Húú, ezt a fogzást nagyon megszenvedjük, olyan kis hiszti, hogy csak na. Egész nap az ölemben ülne. ( Ez a remélhetőleg nem betegség csak rekedtség meg biztosan rátesz egy lapáttal.)Pár napja köztünk alszik, mert az teljesen kimerít, hogy gyakran kell kelni hozzá De így sokkal jobb, csak nem tudom nem lesz-e ennek böjtje. Szegénykém annyira sajnálom, de néha nem bírom cérnával és rákiabálok. Utána meg tök rosszul érzem magam. Gondolom majd hozzászokom.

Mindenkinek nagyon szép és nyugodalmas jó éjszakát!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!


Szöcske:
Puszi kisNorbi kobakjára jó, hogy nem lett semmi baj. Nem lehet könnyű 2 manóval.

Keny:

Gratula a félidőhöz, szuper a kocsi nagyon. Mocorgás beindult , de jó!

Rani:

Sajnálom, hogy kevés a tejci. A sok folyadék és az evés biztos kell hozzá ezt én is elrontottam sajnos. De jobban nem értek hozzá mert Gréti alig szopizott.

Lili:

:D

Katerina:

Nagyon szép a fülbe való és kicsi lány is cuki.
Mi kicseréltük 2 hét után a fülbevalót és be is pirosodott a füle, azt mondta a fülbelövős csajszi akkor vegyük ki és tegyük be amit ő rakott. Kb. 6 hét után cseréltük újra és azóta semmi baja fülecskének.

Skrisz:

Gréti is próbálkozik sírással séta közbe de még egyenlőre megúsztam nem kellett kivenni. Raktam játékot meg felültetem olyankor most még bejön. De meddig???? :D

Angel:

Sajnálom a mélyhűtőt és főleg a kajcikat. :( Hányás nagyon ismerős, mostanába ha megyünk valahova már magamnak is viszek csereruhát mert szinte mindíg jut rám is.

Na, írtam még, de elveszett... Majd holnap folyt...

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Keny!
Egyértelmű a bizonyíték! :D Gratula!

Angel!
Inkább tripla hülyeség. A legjobban azt utálom, amikor kifejtik, hogy milyen borzalmas lehet....
vovanda
 
 


Sziasztok!

Nem is tudom este mit akartam még írni. :roll:

Katerina:

Hasonló a műsor nálunk is Gréti is köztünk aludt ma is. Pedig neki már 2 fogacskája kint van. De folyton felsír én meg mint a holtkóros úgy közlekedek. Az ajtó félfnak folyton neki meg mindennek.
A CA-kid-ről kérdeznék valamit.
Milyen az állaga? Mert Gréti már megevett 1 üveggel és az sűrű volt és sárgás. Elfogyott és vettünk másikat ez meg inkább átlátszó majdnem mint a víz. Most akkor melyik volt rossz???
Azért ez nagyon felháborító ha nem volt jó az előző én meg megetettem a gyerkőccel.
Hát néha én is felemelem a hangom és utána meg nagyon bánom és agyon puszilgatom és bocsánatot kérek tőle.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Kat, Nikó, akkor megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok türelmetlen a gyerekkel, és kiabálok vele. :oops: Úgy szégyellem magam miatta. :oops: :oops:

Baba, hányra mész?

Keny, de szép a kis kukis! :D

skrisz72
 
 


Csajok köszi :oops:

Baba!
Várunk Téged, a fotókkal:)Szurkolok az Uh-hoz!!!!!

Bols!
Hogy vagytok ugye minden okés?

KépKép

Kép
keny
 
 


Katerina, Nikó, Krisz,
én is :oops: :oops: :oops: hát el tudom felejteni olyankor, hogy miken vagyunk túl :oops:
de rohadtul érzi, mikor jön pulykaméreg, mert van pofája kiröhögni :roll: :lol:

Fogazós lányok,
:? nem lehet könnyű, tartok én is tőle...

Krisz,
ez akkor egész barátságos, mégse egy hétre :wink:

tökkrupmlit te csinálod v. hipp? Makicsaj csak melegen szerette meg!
gyümölcs naná, hogy jobb, van eszük, édes v. savanykás legyen :wink:

Keny,
de cuki! :lol:
na itt most mindent látok! abizonyítékot is! 8)
de a dínóhátas kép is nagyon tetszik, kiscsajról szerettem az olyat! :D

Baba,
szurok és várunk! :)

angel37
 
 


Szép napot mindenkinek!

Megvolt az Uh és doktornő uh-on megint rendben talált mindent. Olyan kis édes volt. Kivételesen aludt, felébredt, elaludt. Nem volt akkora ugra-bugra most.
Kitaláljátok a nemét? :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Este nőgyógyimhoz megyünk. A pocim fáj továbbra is, nem nagyon hat az antibogyó. Meglátjuk, este ő mit mond.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim, kislány? Mert ha fiú, akkor elég hülyén fog kinézni Eszti kinőtt rózsaszín cuccaiban! :lol: :lol: Szabad a gazda!

Angel, Hipp-es. Kutyuljon a fene. Majd akkor főzök, ha már eszik normálisan. 50 gramm kajáért nem fogom magam strapálni. Örülök, ha magamnak van időm kotyvasztani valamit. :oops:

skrisz72
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Skrisz néni nagyon lökött :lol: :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,
gondolom fiú vagy lány! :wink:
na elárulod? :)

Krisz,
ja :wink: én is így voltam (néha vagyok) vele.
most már 150-ért hajlandó vagyok. vagy több, aztán megy a fagyasztóba is, ha nyitva nem felejtem :roll:

angel37
 
 


:lol: :lol: Angel!
Kislányunk lesz! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztcok!

j m4 41 n cvn ,

na így szált el amit tegnap is írtam. Gréti ma paradicsomot evett krumplival, én vettem Hipp, Univer és Kecskeméti bébi kaját. Azokat eszi egyenlőre nem kutyulok én se.
Tegnap óta kapja a Milupa tápszert ami jó éjt és 6 hótol van mert , hogy a beba nem tart ki éjjel 2-szer kelt enni. Tegnap este 8-kor evett milupát ééééééééééééééééés evett Fél 1-kor és Fél 4-kor is. Na ennyit a tartalmas tápszerről.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Baba!
Tudtamtudtamtudtam :D :D :D Gratulálok!!!!!!! :lol:
Szülessenek csak a lányok, nőjön itt a hárem Zének, meg a többi szerencsés KisPasinak :wink:

Vanda!
Köszi :) Igen Dani is nagyon formás férfiember :)

Skrisz!
Bár az üvegesben nem tudom milyenek, de amiket próbáltunk zöldségeket, azoknak nagyon intenzív, jó ízük van (répa, cékla, borsó, tök) Édesebbek, mint a gyümölcsök. Tegnap cékla készült, 3 darabból úgy 5 adagnyi lett, két adagot eszik meg frissen, többi megy a fagyasztóba. Olyan icipici adag nem készült még semmiből.
Zé tegnap görögdinnyét evett, behalt tőle teljesen.

Angel!
Pocaksimogatás cuki lehet :D

Keny!
Ez már nagyon egyértelmű :D Nagyon kis cuki pálcikaember :)

Kat!

Téged elnézve az "ursulaság" kizárt :D
Én szerintem még nem kiabáltam rá, mikor kaja közben elkezdi az előkét buzerálni, akkor próbálok erélyes hangon "nevelni", de általában körberöhög :roll:
Sajnálom, hogy a fogacska ilyen keserves. Zének már kinn a másik is, észrevettem mert tökre megharapta vele az ujjamat :)

Én nem szoktam séta közben kivenni sosem, akkor sem ha tutul, mert akkor megfázik a zsák nélkül.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan megírom, hogy tegnap minden rendben volt. Domi így a 31. héten 1800 gramm, fejkörtérfogat 81 mm. :shock: egy hónapja 700 gramm volt. Szóval mondta a doki, hogy nem lesz éppen kicsi baba. Hát ez van. Ettől függetlenül továbbra sem akar pár kiló feljönni. 6 kg-nál járok.
Most megyünk kiságyat venni. :lol: :lol: :lol: Nagyon izgalmas!!

Próbálok még ma jönni.

Keny,
Naggggyon cuki!! Nevetek van már?

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk nagyon fáradt vagyok.
Tejcsi sajna nem javul, tegnap este 90-en szopi után kapott egy kis tápit,vygis kapott volna ha megeszi.
Szemrehányó nagy szemekkel nézett rám, hogy mi a sz@r ez anya.
Fintorgott és kiköpte a cumisüveget.
Hát nem tudom mi lesz így! :roll: :(
Olyan fusztrált vagyok rossz a kedvem.
Fáj a hasa nem tudok eki segíteni, kevés a tejcsi és alig alszom.
Tegnap is sokat ittam mindent beszdtem megettem, hogy legyen tejcsi de semmi, ő meg 120ml alatt még "éhes".
Ezer bocs a siránkozásért, de tudom, hogy ti ezt megértitek!

Kép

Kép
raniko
 
 


Baba!
Mondtam én, hogy neked lányod lesz :P :P :P Jajj úgy örülök, hogy minden okés meglásd az amnió is jó lesz!!!

Lois héééé, nem lestoppolni az összes kiscsajt Zének, lassan az én fiam is ringbe lép a nőkért :lol: :lol: :lol: és gondolom Lilié is:)

Lili!
Húúúú szép buksija lesz, hogy fog kiférni :shock: ??Majd lesz valahogy.És csak 6 kg-ot híztál, ez igen gratulálok!
Van már neve a kicsimnek, apukája rögtön választott amikor megtudtuk, hogy kifffiú:)
Kornél

KépKép

Kép
keny
 
 


Baba, szerencsétek! Botrányt csináltam volna, ha fütyis! :wink: :lol: :lol: Gratulálok a kislányhoz! Meglátod, milyen klassz lesz vele babázni! Mit is mondtál, Kriszta lesz a neve? Na jó, csak viccelek!!!! :lol: :lol: Apa örül?

skrisz72
 
 


Szép név, Keny drágám!

Mi is Apával végig úgy éreztük, hogy kislány. Azért tettem fel a kérdést is nektek, mert annyira lánykát jósolgattatok. Úgy örülök!Annyira imádjuk!

Kisfiús anyukák! Nem stoppolgatni! A gyerekek majd döntenek és osztoznak! :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babaimado 2010.03.10 13:12-kor.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Skrisz, te tényleg lökött vagy! Szétröhögöm magam! :lol: :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ááá, nem stoppolok, csak ugye a fiúcskáknak kedvez az utóbbi időben a nemek aránya. Kéne egy babás-babavárós tábla. Hunci nem küldte el a régit, lehet csinálok egy újat. :)

Lili!

A 32.-ik hetin nekünk már 2200 gr-ot mértek, és Zé mégis teljesen átlagos súllyal született. 3 kiló körüli babóval kiegyezel, nem :wink:
Szobácskáról majd muti képet!! :)

Keny!
Nagyon szép nevet választottatok, tetszik nagyon :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok,

Keny,
Gratulálok a sztárfotókhoz, szép nevet választottatok.

Baba,
Valahogy nekem is végig az volt az érzésem, hogy lány lesz, nem tudom megmondani miért. Milyen nevekre gondoltatok?

Kicsit szőkelányos kérdés:
Mit csináltoka céklával, megfőzitek a babáknak? :shock: Elképzelni sem tudom, kissé tudatlan vagyok.

Csak szeretném jelezni, hogy nem nagyon frissítitek a képtárakat és ide sem raktok be elég sűrűn képeket, legalábbis számomra nem elég sűrűn. Tisztelet a kivételnek.
Olyan szívesen nézeget a babákat, ahogy nődögélnek és olyan szép minden baba.

Elnézést a reklamálásért, de gondoltam hátha ... :oops:
Vendég
 


Keny, klassz név!

Na, akkor Esztinek lesz pasija is, meg barátnője is! :wink:

Bella, csak neked:

Kép

skrisz72
 
 


Krisz,
Köszönöm, ez az új rugós hinta?!
Nagyon aranyos, milyen nagy már Eszti is, pedig most született a minap!:)
Vendég
 


Sziasztok, bocsi a zavarásért!

Baba, millió gratula a kislányhoz!! Annyira örülök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Skrisz, gyönyörű Eszter!

Kép
kata05
 
 


Bella, Kata, köszi.

Kata, köszi, hogy benézegetsz ide utánam, aranyos vagy. :oops:

Bella, évek óta megvannak a befutó neveink, szerintem már mondtam is. Fannikát várunk.

Skrisz, el lehet olvadni Esztikédtől. Naná, csináltunk neki barátnőt!
:D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bella, igen, ez az. Szereti a kis prücsök.

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Keny, kisfiatok nem szégyenlős, :D gratula! Szép nevet választottatok!

Baba, bejött a megérzésetek, nektek is gratula! Mennyit fizettél az Istenhegyin?

Skrisz, Eszter nagyon szép!!! :)

Mi jól vagyunk, hajnali 1 és 3 között nagyon aktív volt a babánk, aludni sem tudtam tőle.
Ma volt nálunk a védőnő, 15 perc alatt végzett. :shock: Jót beszélgettünk, kis fiatalka, de kedves, szimpatikus.
Holnap megyek dokihoz a labor-eredményeimért, javasolta, h győzzem meg a dokit egy uh-ra megnyugtatás képpen. Mindent bevetek! :oops:
Tegnap voltam EKG-n és belgyógyászaton. A vérnyomim a szokásos (alacsony) volt, de a szívem a doki szerint "tökéletesebb már nem is lehet".
Puszi minden babának, anyukának és kismaminak!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Bols, örülök, hogy totál rendben vagy! Babád biztos érezte a havat. :wink:

Csajok, ennyit még nem pelenkáztam, mint ma. Megy a fosás ezerrel. Már megint fogzunk. Nyűgösebb is a kisasszony, többet sír és "hisztizik". Nappal keveset alszik. Éjjel még egyenlőre nincs gond. Viszont már nem teszek alá textilpelenkát pelusozáskor, mert ma felváltva kakilja és pisili össze az egészet. Már egyszer át is öltöztettem. Melós egy nap! Viszont megkóstoltuk a kecskemétinek az őszibarack-pulykahús keverékét. Nagyon finom. Fél üveggel fogyasztott belőle Eszti. Elégedett vagyok vele elsőre.

skrisz72
 
 


Bols 15000.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim, köszi!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Baba,
juhéj, nuna! :lol: :lol:

ja, majd a csajok választanak! :wink:

Krisz,
mekkora Eszti tényleg! :shock: cuki! :D
ez a hinta fejleszt? bocs, engem az a része érdekel :oops:

Maki is szereti az őszi-pulykát, sztem váááá :wink:
nem korai kicsit a hús?

Bols,
de jó, hogy minden OK! :D
drukk, hogy legyen egy extra mozi! :wink:

Bella,
főve vagy párolva :)
nyugi mostanáig nekem se volt fogalmam :wink:

hé, én teszek a közösre időről-időre képet! :wink:

Lili,
Diána 26+1 volt 850g (na ez nem becslés :wink: ), de az uh aznap du 700-ra taksálta. (ha végig marad - azt mondták - 4 kiló fölött lett volna.)


hogy mára is jusson valami, beszart a pároló-mixer kütyünk :( orrán-száján dől a gőz és nem párol :x

angel37
 
 


A miénk 240 g, ha jól emlékszem.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Ja az enyém is 240 g volt 18+1 naposan, aztán 2 hét alatt hízott 100grammot, tegnap 340 volt :lol:

Bols!
Na tök jó, hogy minden rendben!!!!!Ééééés még nem tudjátok a nemét??Hátha most az UH-nál megmutatja :wink:
Az én fiam nem szégyenlős, az apja sem az hihi :oops:

Angel!
Neked mostanság a gépek az ellenségeid.Szoktam nézegetni a képeket a közösön:)

Skrisz!
Fogak :twisted: kitartás!!!De ollan aranyos :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Babim: gratula Fannihoz! :D

Keny: Nektek meg Kornélhoz!! :wink:

Skrisz: lányod megzabálom!!! :lol:


Mindenkit cuppantok! :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszedli, mai ragiszállítmány úton!+++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bella, céklát kevés vízzel főztem és almával, krumplival. Fel kell vágni korong alakúra. Azért mondom, mert az egyik kismaminak mondtam a céklát, mint lehetséges kaját, aztán egyben főzte egy fél napig, aztán jól elküldött engem az Északi-sarkra.

Angel, bili nem szimpla, amolyan mini-wc, nem borul, tiszta fullos. Ha nekem ilyen lett volna! És nem az a köcsög-anyagú, jó hideg falú, akkor tán 6 hósan szobatiszta lettem volna.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Angel, bili:
Kép

Rani, kitartás! Hamarosan jobb lesz. Én 1 hósan olyan voltam, mint aki drogozik. 1 óra alvás, 3 ébren.

Babakocsit nem szerető gyerekeknek nem lehet valami rágcsit a kezébe adni? Babakeksz, ilyesmi, hátha azzal elfoglalja magát. Lehet, hogy hülyeség, de enyimek mindig zabálnak a kocsiban.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Köszönöm az infókat a céklával kapcsolatban:)

Baba, bocsi a névkérdésért, de nekem nem rémlett, valószínűleg nem olvastam anno.
Vendég
 


Bella, ne viccelj már!!Nincs miért bocsánatot kérni.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok lányok!
Annyira pocsék hangulatom van, olyan sírós. :(
Látom elszállt amit tegnap írtam, kezdem még egyszer.

Keny!
Máris nagyon formás a kis pocilakód! :)

Niko!
Köszi, hogy leírtad a pirosodást. Én egy hónapot gondoltam bennhagyni azt a fülbevalót, még nincs is "igazi".
Ca-KID nekünk sárgás és kicsit mézszerű.
Biztos nem haragszik rág Grétike, ha kicsit rászólsz. :) Egy kis anyai szigor muszáj.

Skrisz!, Angel!
Mi lesz később velünk? Remélem nem nőnek a fejünkre a kis csemeték. Bár Littike már most olyan furmányos, hogy nem akarom elhinni. Épp ma reggel mondta szigorú apuka, hogy ez így nem lesz jó, most már el kell határozni magunkat és jó pár napig hagyni ordítani, ha rájön a hoppáré. Könnyű azt mondani annak , aki nincs itthon. Meg anyósom is már ezzel traktál, hogy nagyon elkényeztettem. Hát lehet, de amíg kisebb volt annyira sajnáltam egyedül hagyni sírni. Most meg hallgatni nehéz. Én azért bízom benne, hogy csak a foga és a torka miatt költözik bele a kisördög, ahogy leteszem a kezemből.


Baba!
De örülök, hogy minden rendben, pocaksimi a kis nunisnak!

Nikó!
Nekem sem jött be eddig semmi kaja arra vonatkozólag, hogy na majd átalusszuk az éjszakát. :?

Lois!
Jaj, de szerencsések vagytok, innen is látszik az általánosságok nem jönnek be sokszor. tudniillik hogy a kisfiúk milyen nyűgösek meg hasfájósak... Kis Zé tökéletes példa erre. :) Tartsa meg jó szokását!!

Lili!
:) Szép kis méretek. Kiságy vásárláshoz sok szerencsét!

Ranikám!
Nem tudok nagyon vígasztalni én is padlón vagyok. :( Annyit viszont mondhatok, hogy e add fel a tápszerezést. Litti kezdettől kap kiegészítést és nagyon változó az ízlése. Van hogy egyáltalán nem akarja meginni a tápszert aztán meg gyorsan lehúzza. van hogy csak lanygosan, van hogy majdnem foorón szereti. Próbálgasd te is. Illetve kipróbálhatod azt is hogy lefejsz tejet és keveréket adsz neki. Hátha úgy könnyebben megszokja az ízét.

Krisz!
jaj de szép kép!
És ez a hinta nagyon klassz! hol lehet ilyet beszerezni?
Ja és hány kg-ig jó?
Fosást sajnálom, nálunk effajta produktum már nem is tudom mikor volt. Nálunk olyan felnőttes a kaki. :lol:

Bols!
:)

Puszedli!
Kerekedjé' !!!!!!!!!!! :lol: :lol:

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


ja még valami.
Nincs valakinek eladó keresztelő ruhája 74-es.
Vagy nem láttatok valahol jóféle ruhácskát normális áron?

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Szöcsi,
ejha, ez tényleg egy komplett mobilklotyó! :shock: :D
nagyon édi a kisasszony a trónon :wink:

Katerina,
ááá, teljesen kizárt, hogy a fejünkre nőjenek :roll: :lol:

na, kb ez zajlott nálunk is tegnap, apa szerint hagyjam ordítni, elvan a járókában. oké, amíg kénytelen vagyok mást csinálni, hagyom, de utána kiveszem. tényleg egésznap képes vinnyogni, ha kimegyek a látóteréből :? ú.hogy ha tehetem, nem hallgatom :oops:
tegnap apa se volt jó neki, csak én. kezdődik a szepszó? :shock:

egy tipp kakaindításra (pár napja nagyon bejött)
zabpehely+Milupa almás-körtés Frutapura.

Puszi,
itt is millió +++++++++ várunk ide! :D

Baba,
én se tudtam, hogy Fanni a befutó :oops: :oops:

Bella,
nem én szarakodtam ám a céklával, nagymama :oops: :wink:


megyünk mindjárt fejlődésneurológia kontrollra mumus főrovosnénihez. remélem nem tervez a kiscsaj vmi állati kicseszést :roll: :wink:

angel37
 
 


Csak nagyon átlóztam, nem látok a méregtől...
Az éjjel leopták a kocsinkról az összes dísztárcsát!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Képek jók, Szöcsi-bili nem semmi. 8)

Angel!
Mumus nénit csókoltatom! :P
vovanda
 
 


Katerina, nekünk van keresztelőruha, de horror áron vettem. Ha extra igényed van, szuper, viszont ha olcsót keresel, inkább nézz szét.

http://www.teszvesz.com/item943224643_k ... 74_es.html[url]

Vanda, lopós bandára 3 fekete macska!

Fülbevaló: dokinőnk lőtte a gyerek fülét, 6 hétig nem lehetett kicserélni, aztán jött az arany, semmi baja a fülének.

[/url]

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: