Új privát üzeneted érkezett!

Mesélj! Pontról pontra!

Addig kibőgöm magam.

KépKépKép
bikfy
 
 


És persze, hogy minden rendben lesz!!!! :lol:

Csajok, képzeljétek! Ma reggel 3 topikomban, 3 lány tesztelt és mind a 3 zebra!!!! Annyira jó!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Rodi,
hipp-hipp hurrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jajj, de jóóóó!!!!
Tiszta sziívből gratulálok, nagyon vigyázzatok magatokra!!!!!!!! KÉrünk képet is a tesztről!!!!!!!!!

No lányok, akkor én most nyugodt szívvel megyek el itthonról, mire jövök, remélem kép is lesz!!!!!!!!!!

Api mit szólt???? Hogy vagy???
Vendég
 

 
 

Igen, részleteket kérünk és persze képet!!!! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Esküszöm, nekem nemcsak a hátal lúdbőrőzik örömömben hanem a fejbőröm is :lol:

Megyek is fényképezkedni. :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Luci!
Ki még? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Szóval, igen két csíkom van! Nem olyan erős, mint a kontroll, de azért jól látszik!
Az az igazság, hogy hétfő reggel óta sejtettem, hogy itt mégiscsak lesz valami. Már akkor teszteltem, de akkor még olyan halvány volt, hogy nem tudtam eldönteni, tényleg ott van-e, vagy csak én képzelem oda! De hétfőn és kedden folyamatosan volt egy nagyon enyhe hányingerem, miután ettem. Kedden reggel is teszteltem, akkor már látszott, hogy ott a csík meresztgetés nélkül! Ma reggel pedig talán egy halványival (szép magyar szót találtam ki, de most nincs kedvem jobb szót keresni rá) erősebb a csík!
Hát, még én sem merem elhinni!
De nem csak előletek titkoltam, még apa sem tudja, mert a mai tesztet mindenképpen meg akartam várni!
Majd a BMC eredményhirdetés lesz a hivatalos, remélem péntekig nem tűnik el a csíkom!

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a drukkokat! Nagyon kellett a lelkemnek a támogatásotok! Bár személyesen nem ismerlek benneteket, de nagyon jó barátaim vagytok!

rodina74
 
 


Rodi! A nagy hírt olvasva, elszorult a torkom, de nekem nem sírás lett belőle, hanem hányinger. :oops: :lol: Remélem az is ér! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Rodi! Te kis hamis! :wink: Szóval te már sejtetted! :lol: :lol: :lol: Na jó megbocsátjuk! :wink: :lol: (és igen Bikfy! MI :lol: )

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Majd képet csak akkor tudok feltenni a tesztről, ha apa hazért, ugyanis az összes fényképezőnk rossz, az én telcsimmel, pedig nagyon rossz fotót lehet csak készíteni! De este megkapjátok!
Addig is Monic szép hasában gyönyörködünk!

LÁnyok, olyan rendesek vagytok, hogy már én is sírok!

Még én sem merem elhinni, hogy sikerült!

rodina74
 
 


És apa már tudja?


Micsoda nap! Micsoda nap!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Rodi,

hát én most megint sírok :lol:

Lucuzs,

igen, a hányinger is ér :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Az 5. nap amikor annyira kibuktam, teljesen eltemettem ezt az inszemet. Nem is izgatott, és lehet, hogy nekem ez tett jót! Nem idegeskedtem, hanem elfogadtam, hogy ebből nem lesz semmi! Hát szerencsére úgy néz ki, hogy van!

Úgy tűnik ma Zebrás nap van! Annyira örülök!

Lányok, tényleg úgy tűnik a tavasz a mi idényünk lesz! Úgyhogy készüljetek, hogy ti is egy-két hónapon belül babásak lesztek!

rodina74
 
 


Nem, apa még nem tudja.
MA elmegyek és veszek még egy névnapi köszöntő kártyát. Az elmúlt években nekünk a március 8-a, sok minden miatt nem jól alakult. Csupa rossz emlék! De mától ez nem így lesz. Ebbe a kártyába valami nagyon szépet fogok írni apának, és beleragasztom neki a tesztcsíkot. Ha hazajön, akkor mondom, hogy van még egy kis meglepetésem a részére!
Kíváncsi leszek, hogy mit fog szólni hozzá! És mennyi idő múlva esik majd le neki, hogy ott egy tesztcsík és hogy két vonalka van rajta! Szegény még úgy tudja, hogy elszállt ez a hónap, és hogy lombikra készülünk!

rodina74
 
 


Rodi! Most esik le, hogy neked Bikfy a zebrapárod :oops: , ez már rég el van döntve. :lol: Szóval akkor visszavonom, a megjegyzésem. :lol:

Húúú, apának nagy lesz akkor a meglepi!!! :D :D :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok Lányok!

Rodina,
jajjj de jóóóóó, nagyon gratulálok! Amikor már temetted... :D
Vigyázzatok magatokra!

Lucuzs,
kik, hol melyik topikokban zebrásodtak mára még?

Bikfy,
örülök hogy bejelentkeztél a Kaáliba, ez egy fontos lépés volt.
A nyár még messze van, de legalább az időpont megvan. Sok sikert kívánok nagyon!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Luci!
Most már ti vagytok a zebrapárok, de ígérem, nagyon teperek utánatok.

Rodi!
Én nem a hónap temetésében hiszek, hanem a Metforminban, meg az utróban. Abba ne hagyd őket!

KépKépKép
bikfy
 
 


Ez nagyon szép meglepetés apának! :D
Nekem nem sikerült összehoznom múlt hétfőn értelmesen :D :oops:

Lucuzs,
szép a vonid!! :wink: Én tartom magam, és nem csinálok...

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Hát, remélem hamar fel fogja ismerni a tesztcsíkot! :roll:

rodina74
 
 


Oké, legyünk hárman zebrapárok, úgy hogy Bikfyke nagyon hamar zebrásodik utánunk, jó?

rodina74
 
 


Köszi Eclipse! Minden nap átnézek, hogy elolvassalak. Kérlek, vigyél 1x magaddal ehhez a pöcsfej dokihoz és hagyd, hogy lerendezzem. Nem kel fel többet, az tuti!

Te érzel kismamis tüneteket?

Luci!
A ki még kérdés arra vonatkozott, hogy ki pisilt még zebrát? De látom, Betty atom pozit pissentett.

KépKépKép
bikfy
 
 


Szóval a képek:

Nem ez lett a legjobb pocakfotó, de itt látszik, hogy a háttérben Danika egyedül sétál:

23+3

Kép

Danika palacsintát evett:

Kép

Kutyussal:

Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Hát igen, biztos a meforal és a Bromo is sokat segített.

Majd én is később fogok csak vonalzót csinálni. Már két alkalommal teszteltem pozit, de még sem lett belőle baba! Úgyhogy most a szívhangig még kivárok!

rodina74
 
 


Moncsi!

Tündériek vagytok! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
de jót nevettem a beírásodon!!! :lol: :lol: :lol:

Monic,
szép pocika, nagyon szép Danika, édes olyan maszatosan :D és nagyon cuki a kiskutyával!
A védőnő nem nyirmog a kutyus miatt?
Mert nekünk is van kutyusunk, csak nem ilyen kicsi gombóc, bár nem is nagy, olyan középtermetű. Ő is szobakutya, meg panelben lakunk, nem is tudnánk hova tenni. Félek hogy ha a védőnő majd jön, pampogni fog, én azt nehezen viselném.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Rodi!
Azért megtehetjük tétjeinket? Nálam lehet fogadni. :lol:

Szerintem lány. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Hát a kutyusos kép valami csodálatos! Milyen összhang tud lenni ember és állat között! Gyönyörű!

Szép pocid van, és jó nagy már! Úristen!

Danika nagyon ügyi fiú, tényleg, hogy kavar már! És a palacsinta maszatos kép, tök cuki!
Jaj, Monic, ti is olyan szép kis család vagytok!

rodina74
 
 


Hát nekem mindegy, csak 8 hónap múlva, egészségesen szülessen meg!

rodina74
 
 


Tiszta hülye vagyok. Már akartam írni, hogy az ember 9 hónapig terhes. De aztán eszembe jutott, hogy már el is telt belőle egy. :lol: :lol:
Anyám, hogy rohan az idő!!!

KépKépKép
bikfy
 
 


Mindegy, most már legalább a munkahelyi pakolászással nem kell bajlódnod! Igaz-e? :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi!
Ez csodálatos! Annyira drukkoltam neked! Így már értem, miért nem aludtál jól tegnapra virradóra, hisz akkor is teszteltél... ;) Puszi neked pihengessél, és kívánom, hogy összeborulós, szép estétek legyen... :) :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Ja, elfelejtettem válaszolni, bocsánat :oops:
Kismamis tünetek azok vannak.
Tulajdonképpen már a pozitív teszt előtt voltak, csak nem kapcsoltam egyáltalán :lol:
Azóta, hogy szedem a Gravidát és a magnéziumot, utóbbiból elég sokat, a tünetek enyhültek. Először megijedtem, nehogy elmenjen a babó, de utánaolvastam, hogy a sok nyomelem és vitamin, pl. pont a B6 vitamin, ami szintén van a Gravidában, csökkenti a hányingert például, szóval megnyugodtam.

Múlt hét szerda-csütörtök-péntek 3 nap volt a kutya.
Aztán rájöttem, hogy a fáradással összefüggésben van a rosszullét, tünet.
Fitten ébredek, aztán ég a gyomrom, aztán reggeli után oké.
Ebédre semmi szilárdat nem kívánok, egy hete csak leves és főzelék meg.
Rengeteget iszom és pisilek. Késő délutánra, estáre viszont kidőlök, ekkor jön a rossz gyomorégés megint, és a kómába esés érzése, aztán este 7-8 között már fekszem :oops: Nem bírom a cigifüstöt sem. A pocim feszül, nyom, szorítja a farmer meg alatta a harisnyanadrág, pedig az kell mert másképp fázom. Néha szurizik, húzódik, dehát csak a méhszalagok azok.
Most meg olyan a szám íze mint a Keleti lépcsője :(
Hát ez van.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Eclipse,

a legújabb kutatások szerint ha szobakutya van akkor annak együtt kell élnie a babával, nem szabad elszigetelni őket egymástól.
Ezt a védőnőm is tudja és a gyerekorvos amikor Danci 1 hetes korában eljött hozzánk külön kérte, hogy ne szigeteljük el őket egymástól, ha megnyalja a kezét meg kell törölni és ennyi.
És Danikának tényleg semmi baja, sőt, a kisebbik kutyánkkal akivel a fotón van testi-lelki jóbarátok lettek.
AZ első 3 hétben voltak elkülönítve mert addig a babának nincs immunrendszere, de amikor a kórházból hazahoztuk Danikát akkor megszagoltattuk a kutyákkal.

Bikfy, Rodi,

köszi a dicséreteket. :oops:

Rodi,

tegnapi kérdésedre válaszolva, eddig kétszer voltam terhestornán, úgy tudom, hogy a 12. hét utántól lehet.
Nálunk csak 10 alkalom van mert egyben van a szülésfelkészítővel.
MIndenkinek nagyon ajánlom, mert a légzőgyakorlatokat is nagyon alaposan megtanítják és tegnap is épp mondták, hogy szülés után látszik, hogy ki járt szülésfelkészítőre és terhestornára, mert nekik nincs bevérezve a szemük (hisz megtanítják őket helyesen nyomni) és az arcuk sem megviselt, nem kiabálnak szülés közben stb...
És tegnap nekem kellett bemutatnom a többieknek a kitolási légzőgyakorlatot és mozdulatokat, hisz nemrég jártam Danika miatt is a tanfolyamra.
20 ezer a tanfolyam nálunk, de minden forintot megér. Sokan sajnálják rá a pénzt, pedig a saját helyzetüket könnyítenék meg ha járnának.
Meg hát az sem mindegy, hogy Danika 2 nyomásra meglett, nem kellett a dokinak könyökölni a hasamon, hogy sgítsen nyomni, hozzám sem ért, csak elkapta a bébit. :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Eclipse!
Hát bocs, de ahogy lírtad, hogy hogyan érzed magad, azon nagyon jót nevettem! Ez a keleti lépcsője, ez nagyon jó!

rodina74
 
 


Monic!
Szépséges a pocakod! És a háttérban Danika! :) Meg a palacsinta utáni kép is nagyon édes!

Eclipse!
De jó, hogy benézel hozzánk néha! :) Sajnálom a kismamis tüneteket, idővel biztosan múlni fog! Kitartást! Nálunk is van kutya, remélem nem lesz gond, ha egyszer odajutunk, hogy nálunk is lesz baba.

Lucuzs!
Nagyon szép lett a vonalzód! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lucuzs!
Tényleg szépséges a vonalzód! Nagyon jó látni rajta, hogy halad az idő, és a pocakodba nő a baba!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Rodi drága, tiszta szívből gratulálok, itt potyognak a könnyeim, nagyon örülök!!! Úgy keltem reggel, hogy zebrát pisiltél. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Köszönöm Beze, nagyon jól esik, hogy így szurkoltál, Te is! köszönöm!

rodina74
 
 


A másik topikban írták, hogy ma fél kettőkor a Fél Kettőben lombikról lesz szó! Én biztos megnézem!

rodina74
 
 


Lányok!
Ezt a reggeli Rodi-várást annyira jó visszaolvasni, nem tudtam sajnos jönni, de gondoltam rátok, és direkt nem néztem meg előre az eredményt, hanem ahogy olvastalak titeket sorba, még inkább izgatott lettem én is, hogy hol van már az eredménnyel Rodi... :)

Beze!
Az jó, hogy Lexi hamar leszokott, és el tud aludni a tápival is. Ha jól értettem, akkor most a párod eteti, hogy ne is merüljön fel a szopi igénye? Nagyon ügyesek vagytok, remélem szép lassan az elapasztás is sikerül, és akkor tényleg jöhet a kistesó. Ha jól számolom, hétvége felé lesz a peteérés? ;)

Bikfy!
Uncsitesód babájáért én is imádkozok. Remélem, minden rendben lesz.
Tényleg, sikerült bőrgyógyászatra bejutnod? Hogy vannask a foltjaid?
Látod, milyen jó, hogy kértél időpontot, hogy már ez is milyen lelkesítő tud lenni. És ezzel nem veszed el a lehetőséget a spontán babától sem, de adsz neki más esélyt is! :)

Babicsek!
Miért gondolod, hogy megjön? Én nagyon drukkolok neked, hogy sikerüljön! Látod, Lucuzs és Rodi is lemondott róla, aztán tessék, sikerült nekik! :) Hátha ez a ti hónapotok is!

Nati!
Ma már jobban vagy?

Monic!
Nem tudom, mennyit kell szedni a fogigátlót, jövő kedden fogjuk megbeszélni a dokimmal.
A terhestornához nagy kedvet csináltál! Már várom, hogy mehessek! ;) :oops:

Timejka!
Hogy van a lelked, milyenek a körülményeid? Alakul már valami?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Rodi, ez csak természetes, hiszen ismeretlenül is szeretlek! :oops: :D

Monic, nagyon szép poci, terhestornára azt hiszem, én is megyek majd, belőlem úgy nyomta ki a doki Lexit, még 1 ilyet nem szeretnék... :roll:

Kiki, de drága vagy, igen, olyan körül. Jól gondolod, ezért eteti apa Lexit. :wink: Hova is jártok? Ne hari, elfelejtettem... :oops:

Nati, ma vetetek urtica-t, köszönöm még egyszer a segítséget, nagyon sokat jelent!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Hogy van a cicid? NAgyon fáj, feszül?

Lányok, most jöttem a közértből és egy olyan névnapi köszöntő kártyát találtam, mintha nekünk írták volna! Le is írom:

"Talán ez az a nap....
...amikor rádöbbensz valamire, amiről nem is álmodtál.
...amikor a szemed hirtelen ámulatba ejtő dolgokat lát meg.
...amikor a füled csak a dicsőség hangját hallatja!
...talán ez a nap lesz valami újnak a kezdete,
amikor úgy érzed, hogy kitárul előtted a mindenség."
/Pam Brown/

Szerintem annyira gyönyörű sorok ezek, és annyira szíven találtak!

Remélem apa is nagyon fog örülni neki!

rodina74
 
 


Rodi!
Ez a szöveg egyszerűen gyönyörű, és tényleg nektek íródott! Nagyon meghatódtam, ahogy olvastam, szerintem nagyon jó kis meglepetés lesz! Hihetetlen, mennyire igaz és mennyire szép!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Beze!
Bp-i Kaáliba járunk. Kedden megyünk mindent megbeszélni. Már nagyon várom!

Lányok!
Akinek már volt lombikja, hogy szokott ez zajlani? Ti is szedtetek előtte fogamzásgátlót? Utána meg kell várni, hogy megjöjjön, és utána kezdeni a szurikat? Mondjuk kedden megtudom, hogy hogy gondolja a doki, de már alig bírom kivárni... :oops:

Képzeljétek, van egy kismami a munkahelyemen, akivel csak kb. köszönőviszonyban vagyunk, de a munkánk nem köt össze, így nem nagyon van kapcsolatom vele. Kiderült, hogy ikreket vár. Úgy megkérdeztem volna, hogy spontán jöttek-e össze, de végül nem mertem, mert nem akartam nagyon belemászni a privát szférájába. Szerintetek megkérdezhetem? Tudjátok, rólam csak egyetlen munkatársam tudja, hogy rajta vagyunk a témán már évek óta, így, hogy ő nem tudja, lehet tolakodásnak venné a kérdést, és úgysem mondaná el. Na, mindegy is. :roll:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok! Visszajöttem, bocs az eltűnésért, de már olyan késésben voltunk. :oops: Vártam a zebrákat aztán egyszer csak nézem az órát, hogy indulnom kell, mert bezár a labor, ma mentem vv.-re, gyógyszerszintet ellenőrzünk. Babásan gyakran kell. :wink: :lol:

Bikfy! Igen Rodi mellett van még Betty a lombikosból és Benigna a férfi meddőségesből. :lol: :lol: :lol: Olyan szép ez a mai nap!!! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Rodi! Hátborzongató!!! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Rodika
Nagyon örülök, garatulálok. Vigyázz magadra.

Kikinda
Nem vagyok még mindig jó passzban. Pontosan nem tudok még a munkahelyemről, főnököm unokája, meg a lánya vinni akarja tovább a céget, csak a mostani helyzetbe 3 embert nem bír el az iroda, mert szinte nincs bevételünk. Nem tudom mi les. Ma lesz 6-kor az irodába a búcsúztató. Temetés nem volt, mert nem akart a főnök, hamvasztották és szétszórják majd. Annyira hiányzik és olyan rossz, hogy már nincs közöttünk. Minden reggel meg amikor jövök haza köszönök neki.

A véres vizeletes nyavalyám még mindig nem jött hlyre. Helyesebben ma voltam vizeletet vinni (ezt jól megmondtam), holnap lesz eredmény, mert múlt héten még tiszta vér volt a vizeletem. Voltam uh-n, a vesémnél semmit nem láttak, úgyhogy nem tudom mi van. Remélem már tiszta a vizeletem.

Gyerek projekt a szokásos, nem védekezünk, orvoshoz nem járok, majd eldöntöm, hogy mi lesz. Még nem tudom. Káosz van a fejembe. Plusz még a gyerekemet fogom agyom csapni a hülye viselkedéséért.

Monic
Szép a pocid és hogy megy az idő. Félidőn túl vagy.

Most, hgy ilyen szar a helyzet, beugrott, hogy mit mondott a jósnő. 2010. első fele is szar lesz úgy mint 2009 második fele. Hát ez így igaz.

Na most jó sokat beszéltem.

timejka
 
 


Rodina,

nagyon szép az idézet, a párod biztos, hogy határtalanul boldog lesz :lol:

Timejka,

nagyon sajnálom, hogy ennyire összejöttek a dolgok. És egy jósnő ezt meg is jósolta? Azt nem mondta, hogy mikor lesz babád?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Timejka!
Nagyon sajnálom, hogy ilyen nehéz időszakon mész át!
Hidd el a sok gond után, biztos minden helyrejön!
Kitartást küldök, hogy ezen minél hamarabb átlendüljetek!
Gyere gyakrabban, ha tudsz, velünk nem csak a babáról beszélhetsz!
Sok puszi!

A fiadnak lesz mandulaműtéte?

rodina74
 
 


Timejka!
Először is nagyon örülök, hogy jöttél, még ha nem tudsz semmi jót mondani, akkor is szeretnénk tudni rólad, és veled együtt reménykedni, hogy most már tényleg csak jobbra fordulhatnak a dolgok!
Nehéz lehet elveszíteni a főnököd, főleg, hogy jó viszonyban voltatok. Sajnálom, ez tényleg nehéz időszak lehet neked. Az én főnököm is elment, de ő csak külföldre, jobb lehetőségek reményében, így azért az egyik szemem sír, a másik nevet (drukkolok neki nagyon), de ez semmiképp sem összemérhető azzal, ahogy a te főnököd ment el. Remélem jól sikerül a búcsúztató, és hátha segít egy kicsit megbékélni a helyzettel.
Bízom benne, hogy most már sikerül kilábalni ebből a betegségben, gondolom, az is felőröl, hogy nem tudod, mi van.
Bence rosszalkodik, vagy mi a gond vele?

Most megint úgy megölelnélek! Tudom, az nem old meg semmit, de talán az együttérzésemet tudom vele sugározni feléd!
Kép

Kikinda Kép
kikinda79
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: