Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

én lasagnet készítek apának ebédre, közben könyvelek, Danci szerencsére ügyesen eljátszik egyedül (akkor kell csak rászólnom amikor a cserépből pakolja ki a virágföldet).
Este pedig terhestornára megyek.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
hogy neked milyen aranyos kisfiad van, hogy hagy dolgozni :P .
Pocakfotó???? Nem hagylak ám békén, még nem teszel egy frisset!!!! :wink:

Bikfy,
el se hiszed mekkora lépést tettél most a bejelentkezéssel!!!!!!!!!!!!! Szívből gratulálok hozzá!!!!!!!!!!!!!!!
Vasalódeszkát sajnálom, de nagyon dühös lehettél, ha össztört :P

Beze,
csini lettél, tetszik az új frizurád!!!! Lexike hogy van? Már teljesen hozzászokott az új helyzethez???
Mivel nálunk Bence hagyta abba a szopit és bár nagyon kevés tejem volt, azért a legvégén be tudott gyulladni :cry: :cry: én a következőket használtam:

TEJAPASZTÁS:
ha becsomósodik: meleg víz alatt "felmelegíteni", kimaszírozni a csomókat, utána anynira kifejni, hogy a csomók megszűnjenek.


Ha csomós, fájdalmas a mell, akár érintésre, akár menés közben is a következő szert lehet használni, de csak APASZTÁSKOR:
Belladonna ch 9 vagy 12:
pohár vízben 5 golyócskát feloldani, 1 óra alatt elkortyolgatni, napi egyszer, addig, amig a tünetek vannak.

Ha a hideg borogatás jólesik, azt is lehet használni (ez is apasztó)

Ezen kívül általános TEJAPASZTÓS SZER az UTRICA URENS CH 30, napi egyszer 5 amíg el nem apad.

Bár ne legyen rá szükséged, de ha igen, akkor nekem nagyon bevállt, és csak egyszer kellett kicsit fejnem, aztán már elmúlott magától!!!

Kiki,
no, végre akkor megvan piri. Most hogy álltok?????? Ebben a ciklusban kezdtek vagy a következőben?????? Ha jól emlékszem, akkor a következőben, igaz?

Rodi,
nagyon sokat gondolok rád, és nagyon, de nagyon drukkolok!!!!

Lucuzs,
11kor csuriban volt a kezem!!!!!! Mi volt tapolcán???? Lassan azért már haza kell érnetek, várom nagyon a hírt!!!! Remélem fülig ér a szátok!!!!! :wink:

DY,
jajj, még olvasni is rossz volt, hogy mi történt veled!!!! Jobbulást és remélem a közeljövőben elkerülnek téged az ilyenféle balesetek!!! Gréti csodaszép kislány!!!!!!!!!

Vius,
minden rendben volt az úton????

Én még mindig taknyos vagyok, ráadásul állandóan csavarja az orromat a vírus, ettől könnyezik a szemem, ahhh. Remléem holnapra már jobb lesz!!!! Várom nagyon a pénteket, akkor megyünk a doktornőhöz!!!
Vendég
 


rakok egy "friss" táblit, légyszi írjátok meg, ha valami nem jó, vagy frissíteni való van benne!!!!! Köszi!!!

Kép

Kép
Vendég
 

 
 

Sziasztok Csajok!

Megjöttünk Tapolcáról! :D
Láttuk a babót!!! :lol: 5 mm-es petezsák! :lol:
Jövő hét péntek szív-uh.
Még annyi, hogy a baba mellett látott a doki valami bevérzést, de reméljük az nem okoz majd semmi gondot. Kérdezte véreztem-e, mondtam nem. Javasolta, hogy emeljük az utrót 2x2-re, mondtam, hogy azon már túl vagyunk, de innentől akkor 3x2-őt fogok dugni.

És íme Ő:
Kép

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


a fekete pötty, középtájon

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Monic!
Az, hogy a hasadon szétment a cipzár, azt jeleni, hogy nő a hasad? :) Szeretnénk fényképet látni!
Remélem, hogy Dávidnál teljesen más élmény lesz a szoptatás, hisz minden gyerek más és más...
DAnika milyen édes, hogy küldött nekünk egy szép csokor virágot! ;)
Hihetetlen jól osztod be az idődet, csomó munka, meg Danika mellett terhestorna, azt hiszem, van mit tanulnom tőled... :)

Beze!
Szerintem is tök jó lett a hajad! Lexike meg egyszerűen gyönyörű, nem győzzük elégszer hangsúlyozni! :) Nehéz lehet megszokni, hogy már nincs szopi. Azért annyi idő alatt jól hozzánőhetett az esti rutinhoz.

Bikfy!
Mi van az unokatesódákkal? Kiderült már valami, jól vannak?
Örülök, hogy kértél időpontot a meddőségi központba. És bízom benne, hogy addig még összejön spontán a baba nektek! ;) Szerintem érdemes őket megkérdezni, hogy kell-e a párod az első konzihoz, mert helyfüggő. Az első helyen nekünk mindkettőnknek alá kellett írni valami papírt. Ez az apjuk vérvételes sztori... :lol:
Ügyes vagy, hogy túl vagy a vérvételen. A clamydiát sikerül megszervezned? Megvan, hogy mikor lesz az átjárhatósági? Mindenképp jó lesz végre tudni, hogy ezen a területen minden rendben van-e.

Babicsek!
Az Avatárt még mi sem láttuk, de készülünk megnézni.

Rodina!
Hogy vagy mostanság? Visszajött esetleg a hited erre az inszemre, örülnék neki.

Dy!
SAjnálom a baleseteket! Ha nagyon fáj, akkor tányleg menj el dokihoz, mert ha valami elrepedt véletlenül, akkor fontos, hogy ne legyen nagyobb baj! Az iwiwen nagyon szuper tükrös kép van fent rólatok! :)

Vius!
Meglátogattátok a volt szobatársad? mIlyenek az ikrek? Kiderült valami a férjed alvásproblémáival?

Lucuzs!
Hogy vagy, hazaértetek már! nagyon várom a híreiteket! :)
Most látom, a képet! Szuper, nagyon szép pöttyötök van!!! :) És jövő héten már szívhang is lesz! Annyira szuper! Bearanyozod a napomat! :)

Nati!
Gyógyulást neked! Pihenj, ha tudsz! Remélem, hamar meggyógyulsz! Nálatok akkor pénteken derül ki, hogy mikor lesz a lombik? Most milyen protokollal lesz? Jól emlékszem, hogy múltkor rövid volt?

Ebben a ciklusban elkezdtem szedni fogamzásgátlót, és egy hét múlva beszéljük meg a dokival, hogy meddig szedjem és aztán hogyan tovább. Akkor leszek hirtelen okosabb! :)

Bumi!
Ne temetkezz annyira a munkába, nézz be hozzánk néha! Hiányzol! Hogy vagy? Rendbejöttél a műtét óta?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Drága Nati, egy angyal vagy, rengeteget segítettél, köszönöm szépen!!! Nem fejek, mert a mellgyulladásaimnál se segített, borogatok, meg akkor holnap vetetek urtica-t.
Jobbulást neked, express küldöm a gyógypuszikat, a bókot pedig köszönöm, nagyon aranyosak vagytok Kikivel együtt. :D

Kiki, Lexi simán leszokott, én is meglepődtem. Tegnap 175 ml tápi után rögtön el is aludt.

Bikfy, örülök, hogy megvan az időpont. :wink:

Lucuzs, nagyon szép a pöttyötök, a bevérzés meg remélem, hamar felszívódik! Raksz majd vonalzót?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze! Eddig úgy gondoltam, hogy majd akkor csinálok vonalzót, ha már lesz szívhang, de most hogy felhoztad a témát rájöttem, hogy eddig sem voltam babonás, akkor most minek várok. :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Monic!
Tényleg szívesen látnánk pocakfotót!
De jó lehet terhes tornára járni!

Kiki!
Majd meglátjuk, hogy mi lesz! Az 5. nap, mikor nagyon kiakadtam, mondtam, hogy az lesz, amit a sors akar, megadom magam neki! Holnapra kiderül, hogy mi lesz az eredménye!
Szurkolok nektek, hogy minél hamarabb kezdhessetek!

Lucuzs!
Hihetetlenül szép a kis pöttyöd! Már 5 mm! Tök jó! És a jövő héten szívhang! Csodás!
Nagyon-nagyon örülök! A bevérzés hidd el szépen felszívódik majd, nem lesz semmi gond!
Tényleg jó lenne egy vonalzó, hogy lássuk, hol tartasz!

Natikám!
Gyógyuljál meg, minél hamarabb. Mindig Beze szokott gyógypuszikat küldeni, de most én is küldök neked, jó sokat!

Bikfy!
Tényleg, mi van az unokatesódékkal? Hogy van a baba?
Melyik ruhadarabra haragudtál meg, hogy szétkaratéztad a vasalódeszkát?

Beze!
Örülök, hogy Lexi jól viseli az esti szopi elmaradását! Remélem neked is hamar elapad a tejed, és nem okoz sok fájdalmat!

rodina74
 
 


Sziasztok!


Rodi,
akkor te holnap tesztelsz? Jól értem. Én akkor egész éjszaka nem fogok aludni. :shock: :wink:

Luci!
Pötty csodálatosan szép. Ez egy igazi kisbaba. Jé, szinte rácsodálkozom. Régen láttam ilyent.

Bezém!
Időpontunknak én is örülök. Sokszor eszemben van még nap közben is. Már alig várom. Ilyenkor csodás bizsergést érzek és újra hiszek valamiben. Most megint van egy kis kapaszkodóm. Pörgetném az időt. Fura érzés.

Kikim!
Uncsitesómék sajna nem jól vannak, nagyon nem jól. Minden nap imádkozom értük. Kell nekik az erő. :wink:
Chlamydiát nem sikerült még megszervezni, megígérte a doki, hogy majd visszahív, ha beszélt a szegedi meddőségiekkel. Na azóta is hív... :evil: Még jó, hogy én magamtól kértem időpontot.
De lerendezem. Amint elmúlik a mensi, rendezem,.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bikfy 2010.03.09 18:34-kor.

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Rodikám nagyon szorítok Neked!
Holnap már boldog kismami leszel, bízzunk benne! Holnap megpróbálok benézni, mert nsgyon izgulok én is!

Velem semmi különös nincs. :?

Luczus: De jó ilyen képet látni, mint a tiétek. Olyan jó nektek! :) A bevérzés szépen el fog tünni, figyeld meg! Mit mondtk, hogy az mitől lehet?

tnati: Jobbulást neked!

Hétvégére nekem biztos megjön piri. :?

Kép
babicsek
 
 


Babikám!

Nem baj Drága, akkor a következő hónap a miénk. Nem igaz? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Natika!
Szupi a tábla, majd írom, mit kellene nálam javítani.

Most látom, érted is megint nemsokára izgulhatunk.
Hogy vagy mostanság? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Hát lányok, valószínű, hogy tesztelek holnap reggel, mert az a 14. nap! A BMC-s lesz pénteken a hivatalos, az lesz a 16. nap! Jaj, én is várom már a holnapi napot! :lol:

Képzeljétek apa jutalmat fog kapni a cégétől március 15-re! Olyan jó! Annyira boldog, hogy így elismerik a munkáját! Sajnos, nagyon kevés az ilyen munkaadó, és olyan jó, hogy a párom ilyen jó helyen dolgozik. Bár a párom kidolgozza a lelkét is, és ugye már ebben a hónapban is dolgozik, pedig március végéig kiírták betegszabira! Szóval megérdemli! Ő az én kis hősöm! :wink: :lol:

rodina74
 
 


Bikfy!
Tudod, ma hamarabb lesz a sorozatunk! :lol:

rodina74
 
 


Bikfy!
Tudod, ma hamarabb lesz a sorozatunk! :lol:

rodina74
 
 


Rodina! Holnapra nagy adag drukk megy! Reggel itt leszek híreket lesni! Remélem korán hozod a zebrás tesztet! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bikfy,

nagyon drukkolok az unokatestvéredéknek+++++++++++++++

Nati,

jobbulást neked, remélem hamar kilábalsz a betegségből!
Nagyon jó a táblázat, szeretek elmélyedni benne. Így hamar képbe kerülök.

Rodi,

párodnak gratulálok a jutalomhoz!
Érted pedig már most izgulok+++++++++++++++++++++++
Holnap én is igyekszem időben jönni.

Babi,

nem olyan biztos az, hogy megjön...

Kiki,

akkor ha beszedted az 1 havi fogigátlót indul a lombik? Annyira izgalmas! Mennyi baba lesz itt nemsokára!

Lucuzs,

gyönyörű a petezsák! Bevérzés hamar felszívódik, nem lesz semmi gond vele :wink:

Beze,

az urtica jó a tejapasztásra. Nekem szerencsére nem volt szükségem rá, egy kis csomósodás után elapadt a tejem magától. Remélem neked is hamar vége lesz.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Pocakfotót nem felejtettem el, holnap nappali fénynél készítek egyet. Mostmár nem tudok mert a vaku nagyon rosszul tükröződik és hát én tükörben szoktam csinálni a fotókat.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bikfy!
Nagyon szorítok az unokatesódéknak! Imádkozom értük!

rodina74
 
 


Rodi,
nagyon izgi :P Drukkolok nagyon Neked holnapra!!!! nem biztos hogy tudok reggel jönni (illetve attól függ, te mikor jössz), de mindenképp benézek!!!

Lucuzs,
jajjjjjj, de szép!!! gratulálok!!! bevérzéssel meg pihizz, el fog tűnni!!!!

Bikfy,
remélem jobban lesznek az uncsitesódék!!!! "csak" a babával van gond, vagy az anyukájával is?? EGyütt vannak????

Kiki,
hűűűűű, akkor ez már nagoyn a finish!!!! Nemsokára Te is babás leszel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Babi,
még ne add fel, hátha nem jön meg!!!!

Beze,
remélem tudtam segíteni és megoldódik a probléma!!!

Monic,
örülök, hogy segít a tábli :wink:

megyek, befészkelem magam az ágyba és megpróbálom végignézni a sorozataimat :wink: jó éjt mindenkinek!!!
Vendég
 


Jó éj NAti! Aludj jól!
Még nem tudom mikor fogok jönni, mert az elmúlt éjszakám borzasztóan rossz volt!

rodina74
 
 


Rodi,

én a teszt előtt amit Dáviddal csináltam szinte semmit nem aludtam éjjel annyira ideges voltam. Nagyon örültem volna a + tesztnek, de nem hittem benne, hogy nekünk ilyen lehet spontán. Úgyhogy kisebb pozitív sokként éltem meg amikor pozit teszteltem, nem hittem a szememnek, és hogy ekkora szerencse érhet minket az életben.

Nati,

jó éjt neked, pihend ki magad hátha a betegség is alábbhagy.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Hát lehet, hogy én is ezért nem tudtam aludni! Este 11-kor lefeküdte, aludtam éjjel egyig. Majd nem tudtam elaludni 4-ig. Aztán 7-ig aludtam, utána már feküdni sem bírtam! Szóval kíváncsi leszek az éjszakámra! Szeretnék, jót aludni ma éjszaka!

rodina74
 
 


Rodina,

küldök neked egy álommanót egy tonnányi álomporral, amit mind a szemhéjadra szór és lesz egy mély és nyugodt éjjeled!


Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Köszi, Monic, rám férne!

Te mióta jársz terhes tornára?

rodina74
 
 


Csá csajok, megjöttem.

Én nem tudom, mi van velem, de egyfolytában olyan álmos vagyok, hogy csuda. Ez lenne a tavaszi fáradtság?

Híradó után bealszok és nemrég keltem. Rodikám, sorozatunkat átaludtam.

Rodi!
Holnapra:++++++++++++++++++++++++++++++++++++

És azt kívánom, hogy legyen csodás, pihentető alvásod.

KépKépKép
bikfy
 
 


Moncsi!
Pocifotót nagyon várom. Bizti szép lehetsz.

Nati!
Köszi kérdésed, anyuka jobban van, baba külön, elvitték klinikára, intenzívre. De tudom, hogy meg fog gyógyulni, csak hát borzasztó lehet átélni ezeket a napokat. Szorítok nekik ezerrel. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Megyek vacsorázni. Így konkrétan fél 12-kor. Mit csináljak, ha a vacsi időt átaludtam?

Mindenkinek puszi és jó éjt!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi!

Hol az a pozitív teszt? Nem győzöm kivárni. Torkomban dobog a szívem.
Remélem nem most fotózgatod. Nekem annyi is elég, hogy igen. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi??????????????????????????????????????????? GYere már!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kilukad az oldalam!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


????????????????????????????????????????????????????????

KépKépKép
bikfy
 
 


5.50 óta fent vagyok, hogy lássam a csodálatos hírt. Rodika, ne csigázz tovább! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Rodi: Mizu???? Nem jöttél még? Pedig azt hittem már itt vár a jó hír!
Mennem kell órára nemsokára nemtom mikor tudok jönni.

Remélem addigra jössz! :)

Kép
babicsek
 
 


Rodi,
lassan nekem is mennem kell....

ilyen jól hatott Monic álompora????????????? vagy már kihat a kismamiság :wink: ?????????
Vendég
 


Rodi,
nem haladok semmit a reggeli teednőkkel, mert folyton itt frissítek.... gyere légysziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Vendég
 


Natim, ezzel én is így vagyok. Hajnal óta. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
picikének jobbulást és erősödét!!!! Az első pár nap a kritikus, remélhetőleg utána már könnyebben veszik az akadályokat!!!!!!!!!

Rodi,
??????????????????????
Vendég
 


Rodi!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: 08:20 és még semmi??? Annyit aludtam, azt hittem mindenről lemaradtam! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Rodikám!
Itt az egész szurkoló brigád. Gyere elő!

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi,
muszály egy időre elmennem, talán dél körül tudok jönni, de nem biztos....
addig is drukkolok!!!

egyetlen esetben nézzük csak el az igazolatlan távollétet, ha most Apával ünnepeltek!!! :wink: :wink:
Vendég
 


Sziasztok,

én is itt vagyok teli izgalommal :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Helló lányok!

rodina74
 
 


Moncsi!

Nappali fény van. Ide azt a pocakfotót! :lol:

Azt gondoltad Bikfy néni elfelejtette? Ne reménykedj! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Ha, minden rendben megy, akkor néhány
hónapon belül, ilyen leszek: Kép

rodina74
 
 


Akkor újra:?????????????????????????????????????????? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi,
indulásra készen vagyok, ne akard hogy itt tocsogjon alattam a zsír a kencétől amit magamra kentem... ha így haladunk a nagy melegben tuti elkezd csepegni :oops:

gyere már azzal a teszttel!!!!

Moncsi,
te pedig a pocifotót hozzad!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kép


Én meg zokogok!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodina!!!!! Uramisten!!!!! Szia topic-zebrapár!!!! :lol: :lol: :lol: Jajdejó! Gratula! Ugyeugye!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: A torkomban dobog a szívem!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Én is...

:oops:

Kép Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: