Új privát üzeneted érkezett!

Bea,
de jó, hogy jelentkeztél :) Remélem gyorsan találsz valami jó kis állást! Drukk, hogy mielőbb rálelj :wink:

Beni,
igen az elején járok a ciklusomnak. Szerdán megyünk a gyogyikat felíratni és a következő ciklusban kezdünk :lol: Amilyen rövidek nekem újabban, az csak 3 hét :lol: :lol: Ezerrel drukkolok a szerdai teszthez! :wink: Remélem, folytatod a sort szépen és én követlek hamarosan :D Szerintem azért az LH tesztet most is bevetem, legalább tudom hogy állnak a dolgok...

...nekem nővérem van majd 8 évvel idősebb nálam. Neki én voltam "A TESÓ" :D Nem vicces ám a "másik oldalról" átélni ezt a szitut. Mindig nyúzott én meg rettentően hisztis gyerek voltam emiatt :lol: Viszont én is nagyon vágytam egy nálam kisebbre, de a szüleim sajnos már nem akartak több gyerkőcöt. Arra viszont határozottan emlékszem, hánszor könyörögtem anyukámnak, hogy legyen tesóm :) Szerintem egyébként azért, mert én is akartam valakit nyúzni :D

Reggel elutazunk a szülőket meglátogatni, így nem leszek hétvégén. Mindenkinek jó piht! :wink:

T
tapedli
 
 


Szia Bea Kép ! Én is örülök neked nagyon. Drukk ezerrel a munkahely találáshoz.

Beni nekem is fájt a derekam az volt az egyik első jel. Kép Drukkolok, hogy ne a felfázástól fájjon. Nagyon várom már a szerdát :wink:

Tapi remélem jobban vagy már, ez az üvegszilánkos történet nem túl happy. Én is sokszor elképzeltem a babánkát, sőt egy jó pár hónappal ezelőtt vettem egy szerencse rugdalózót is. Állítólag a baba látja az ilyen tárgyakból, hogy várják. Ajánlom mindenkinek. Kép

Én egyszer megálmodtam a gyerekeinket, egy nagyobb szöszi kislány volt, és egy barna kisfiú, talán 2 év lehetett közöttük. Most viszont inkább fiús érzésem van, bár lehet, hogy tévedek.

Zsó hamar letelik ez a kis idő és biztos vagyok benne hogy feltöltődve energiával tudtok nekivágni. Mint ahogy majd Beáék is.

Bumi, hogy vagy?

Lucuzs, tünetek vannak?

Kép
vayacon
 
 


Ja és igen ő a keresztfióka. Egy eleven, erőszakos kis dög, igazi rosszcsont, de így szeretjük. Azért tesóm másodiknak már egy nyugisabb babát szeretne. Kép

Kép
vayacon
 
 

 
 

Jó reggelt lányok,

éjjel alig aludtam, mikor nagy nehezen elaludtam olyat álmodtam :shock: . :D Nem kiabálom el az álmom, de rossz volt felébredni! :wink:

Vaya fióka arcán látszik az elszántság :lol: . Nagyon helyes kis szőke herceg!

Tapi, a részletekbe a gyengébb idegzetű kedves nézőink miatt direkt nem mentem bele, :lol: :lol: :lol: Már ami a tesót illeti . De azért az is hozzá tartozik az igazsághoz, hogy a kisebb mindig a saját pártjára tudja állítani a szülőket. Legalábbis a hugom egy igazi kis manipulátor volt! Én meg hiába mondtam a magamét, ugyis az volt amit ő akart. Tudod, ez a - neked legyen több eszed, mert te vagy a nagyobb szöveg ! :twisted:

Lucuska, ez vár rád pár év múlva, kivéve, ha áldott jó gyermekeket nevelsz, bár szerintem akkor is! :lol:

Bea, jó,hogy benéztél, hajrá munkahely keresés!!!
benigna
 
 


Sziasztok, látom mindenki elfoglalt a hétvégén! Itt esik a hó! Ma kirándulni szerettem volna, de így marad a takarítás...
KépKép


Lucuzs, Vaya tök várom már a jövőheti fejleményeiteket! :D
benigna
 
 


Sziasztok!

A havazás monnyon le :D Nem tudom ki hogy van vele, de nekem elég volt a hóból, kérem szépen a virágos fáimat :lol: :lol: Tavaszt akarok! Meg persze kisbabát :lol:

Beni, kezem-lábam csuriban! ++++++++++ Drukk szerdára! :wink:

...igen, a kistesók nagy manipulátorok, én is az voltam :lol: Vagyok? :D Ezt a tesóm tudja :D

Találkoztunk ma a picikével, akinek a kis kezecskéi megégtek. Szerencsére már nem olyan kis nyöszi, nevetgélt, játszott. Nagyon úgy tűnik, lelkileg is túl van a sok megpróbáltatáson...kop-kop lekopogom :? Szépen gyógyulnak a sebei is.

Kismamik vannak már terhességi jelek? Persze végülis miért is lennének ezek kötelezőek...van akinek még hányingere sincs egyszer sem. Remélem ilyen szerencsések lesztek (és majd leszünk mind)! :wink:

Szép estét mindenkinek!
T
tapedli
 
 


Tapi, örülök, hogy a kisbaba jobban van , és, hogy gyorsan gyógyul.

Lucuzs, Vaya remélem minden ok!!!

Engem már megint kivetett az ágy. Most valahogy jobban félek a nega teszttől, mint a multkor. . . Valahogy most magasabbak az elvárásaim, innen nagyobbat is lehet zuhanni pofával előre irányba... Na nem nyekergek, megyek dolg. Kép


Mindenkinek szép napot!
beni
benigna
 
 


Sziasztok!

Nem tudtam hétvégén jönni, mert programoztam (szülők, tesó, barátnő) tegnap estére meg már kipurcantam.

Jól hangzik ez az álom, valahogy sejtem miről szólhatott. Remélem teljesül, ha tényleg arra gondolok. Én megálmodtam a pozi tesztem :wink:

Elhiszem, hogy félsz, és azt hiszem hogy ez természetes én is be voltam tojva. Nagyon nagyon szorítok érted. Mikor is lesz a teszt, szerdán?

Tapi mindjárt itt a tavasz és jönnek a kisbabák is. Engem nem is a hó zavar ilyen kis mennyiségben még elmegy hanem ez a rettentő hideg. Utálok fázni. :x

Nekem van egy két apróság, émelygés, cicifeszülés, hasfájogatás meg fáradtság. Elvileg a 6. héttől kezdenek ezek felerősödni, én kb. a hét közepétől lépek a 6.ba, úgyhogy már készülök lelkiekben. De azért remélem nem fognak nagyon felerősödni. Persze azért jó ezeket érezni, mert jelzi, hogy ott a baba.

Lucuzs hogy vagy? Többiek, Zsó, Bumi, Bea?

Kép
vayacon
 
 


Beni,
teljesen megértelek,ez nehéz.De hátha pozitív lesz,nagyon drukkolok!

Vaya,
remélem,nem lesz erős hányingered.Hű,holnap lesz szívhang nézés?

Én egész jól vagyok,már van kedvem a következő próbálkozáshoz,pedig addig még sok idő van viszonylag,de azt is tudom,hogy hamar el fog menni.
Lesz néhány szép koncertem,jön a Húsvét...
Vendég
 


Vayacon , Lucuzs drukkolok mára! Gyertek majd a hírekkel!!!!
benigna
 
 


Sziasztok!

Megjártuk a BMC-t, van egy 5mm-es embriócskánk szívpulzálással. Nagyon boldogok vagyunk.

Zsó, örülök, hogy jól vagy, és tényleg hamar letelik az a kis idő.

Beni babaragacsok mennek.

Lucuzs merre vagy? Rég jöttél.

Többiek?

Kép
vayacon
 
 


Vaya, szuper jó híreket hoztál, annyira örülök a kis életkéteknek!!! :D

Köszi babaragacsokat, és a drukkot is. Valami iszonyat szurkálódás van odabent reggel óta. Vettem 10-es erősségű tesztet...

Lucus én is várlak! :D
benigna
 
 


Sziasztok Csajok!

Megjöttünk Tapolcáról! :D
Láttuk a babót!!! :lol: 5 mm-es petezsák! :lol:
Jövő hét péntek szív-uh.
Még annyi, hogy a baba mellett látott a doki valami bevérzést, de reméljük az nem okoz majd semmi gondot. Kérdezte véreztem-e, mondtam nem. Javasolta, hogy emeljük az utrót 2x2-re, mondtam, hogy azon már túl vagyunk, de innentől akkor 3x2-őt fogok dugni.

És íme Ő (a fekete pötty, középtájon):
Kép

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Vaya! Gratula!!! :lol: :lol: :lol: Boldog babavárást kívánok nektek!!! :lol: :lol:

Beni! Holnap tesztelsz? :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Vaya! Raksz fel képet? :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucus, gyönyörűséges pöttyöd van!!! Gratulálok hozzá!!! :D

Igen, reggel tesztelek!
benigna
 
 


Beni! Júúúúúúúj, holnap nagyon izgi nap lesz!!! :wink: :lol: Drukk hegyek mennek!!! :lol:
Mikor kapunk hírt rólad?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Igyekszem jönni reggel, de nem jó a wifink, ugyhogy lehet, hogy csak itt a mh.en tudok majd netezni. :?
Remélem lesz miért sietnem! :P
benigna
 
 


Beni, nagyon szorítok holnapra. Gyere amint tudsz, leslek majd.

Sajna a képet csak később fogom tudni felrakni, mert kiderült hogy férjecském kölcsönadta a gépet. Este azért megpróbáljuk mobilról, hátha sikerül.

Kép
vayacon
 
 


Bolond vagyok a lényeg: Lucuzs nagy gratula a kis 5 mm-eshez szépséges :D

Kép
vayacon
 
 


Vaya, Luci!
Hatalmas gratula mindkettőtöknek! :lol: :lol: Annyira jó olvasni a jó híreket vééégreeee! :D

Beni,
holnapra drukkolok ahogy csak bírok! :lol: Kezem-lábam csuriban ++++++++++++++++++++++++ Reggel mielőtt indulunk a lassúbeszédűhöz, benézek mik a hírek.

Bumi,
Veled mizújs? Nagyon ritkán írsz, pedig piztosan alakulnak már a dolgok felétek is. Gondolom a lábadozáson már túl vagy és talán már eldőlt a folytatás időpontja is pontosan. Írj, magadról! :wink:

Bea,
állás ügyben van már előrelépés? Remélem alakul a molekula :)


Elkezdtem LH tesztelni. A 7. napon, azaz tegnap már volt halvány csíkocskám. Nekem nem tetszik ez az egész. Holnap meg is kérdezem a dokitól. ... :roll:
tapedli
 
 


Tapi érdekes ez a korai peteérés, lehet tényleg nem árt rákérdezni a dokinál. Majd írj holnap te is, mi volt lassúbeszédűnél :lol:

Köszi a gratut. :)

Kép
vayacon
 
 


Én is gratulálok a babákhoz!

Beni,neked meg nagy drukk reggelre!
Vendég
 


Csajok!!!!!

Nekem is van egy zebrám!
Alig merem elhinni. :lol: :lol: :lol:

Többit később, mert itt alszik a párom mellettem, és tök zajos eza klaviatura. :shock:

Tapi, majd gyere mi volt LB-nél! :D
benigna
 
 


Beni, hurrá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Gratula! Tudtam, hogy beindul a babeső!

Kép
vayacon
 
 


Beni! Gratula! Dejó!!!! Micsoda széria!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Beni,
szuper!!!!!Mikor mész dokihoz?Hű,jó korán keltél,amit persze nem csodálok :lol:
Vendég
 


Kép

Szóval tartozom egy vallomással. Ez a tegnap esti tesztem. :oops: :oops:
Ma reggeli még szebb lett, de azt nem fotoztam le!

Egyelőre még nem tudjuk elhinni. A hasam elég kellemetlenül fájdogál. Remélem ez nem jelent semmi rosszat!

Most Ti jöttök Tapi, Zsó, Bea, Bumi a zebrafarmra!!! :lol:
benigna
 
 


Holnap vv. Hogy utána hogyan tovább arról fogalmam sincs, gondolom még az első UH-kat megcsinálják a klinikán.

Mindenkinek köszönöm a drukkokat! Vaya, Lucuzs a ti sikeretek nagyon sok erőt adott! Remélem minden rendben lesz, mert valahogy úgy érzem, hogy ez most egy másik parázás kezdete! :roll: :D
benigna
 
 


Beni! Te kis hamis! :wink: Szóval már tegnap tudtad?! :lol: Ilyen erős tesztet egy esti pisiből?!!!! :shock: :shock: nincs ott véletlenül több babó? :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Tegnap esti?! Hát nem semmi csajszi vagy :lol: :lol: :lol: Tényleg nagyon erős ahhoz képest. Nekem alig látszott mikor csináltam egyet délután. Pedig nekem is azt mondták, hogy ikergyanús.

A parázás nem múlik el, arra ne számíts :wink:

Én is remélem, hogy erőt adunk a többieknek is, és minél hamarabb követnek minket!

A hasfájástól ne félj, nekem is nagyon fájdogált nyilalgatott, még most is beleszúr néha.

Kép
vayacon
 
 


Beni, a várobol a telomrol irok és majdnem felsikoltottam ahogy megláttam a zebrát!!! :o) Gratulálok szivböl!!Ez nekem most oriási lenduletet ad. Otthonrol irok még.
tapedli
 
 


Lucus, 10-es érzékenységű volt a teszt, és előtte órákkal voltam utoljára pipilni. Ugyhogy az majdnem olyan volt mint egy reggel első szerintem!

Vaya, köszi a biztatást!!! Remélem együtt "parázzuk" végig a 9 hónapot itt jónéhányan, egymást segítve, nyugtatva! :wink:

Tapikám, köszi, majd gyere! LB és Nyéky neked is szerencsét hoz majd! :wink:

Egyébként nem akartam titkolozni csak nem volt netünk! :?
benigna
 
 


Beni!
Gratula!!!!!! :) Hihetetlen.Nagyon jó,hogy így beindultatok a zebrával csajok nem győzőm kapkodni a fejem! :)

Lucuzs!
Szép a fotód! :) Neked is nagy gratula! :)

Vayacon!
Remélem ti is jól vagytok!

Bumi,
veled mi ujság?

Tapi!
Kösz az érdeklődést,pont ma voltam tesztet írni 1 munkahelyen és sikerült is 97% lett! :) Most várom,hogy hívjanak vissza és kezdhessek.Remélem hívni fognak bár rengeteg ennél a cégnél a jelentkező.1-2 héten belül értesítenek azt mondták. Csak itt meg az a baj,hpgy határozott szerződést adnak 6 hónap ( először ) így nem tudom mi lesz a lombikkal. :( Valószínű ha ide megyek el kell halasztanunk jó időre! :(

De remélem addig itt már mindenki sorba babás lesz! :)
horváth beáta
 
 


Ja azt még elfelejtettem,hogy ma már a 35. napon vagyok és nem akar megjönni! :( Pedig minden jele megvan,már napok óta úgy görcsölök. :( Nem szeretném,hogy megint 40-50 napos ciklusaim legyenek.pedig valószínű jól bezavart megint a lombik. :(
horváth beáta
 
 


Sziasztok lányok!
A "régebbiek" talán emlékeznek rám. Mostanában ritkán írogatok csak.
De ezt most nem tudtam kihagyni! Eszméletlen hogy beindultak itt a zebrák. Nagy-nagy gratula mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Boldog babavárást kívánok!

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok csajok! Írtam egy nagy hosszút és elszállt :evil:

...a lényege kb az volt, hogy rettentően örülök a sok kisbabának itt. :D Olyan régen várta már ez a topik ezt a sok-sok örömet :D Nekem személy szerint óriási lendületet ad :D

Beni, a Te sikered külön öröm nekem. Ugyanaz az intézmény, ugyanaz a doki, és ugyanaz az eljárás :D Megyek utánad, eldöntöttem :lol: :lol:

LB jófej volt, és mindent türelmesen elmondott amit kérdeztünk.

Nincs a ciklusommal gond, mert a hormonok mind jók. És 21 napos is még ok.
Kérdeztem, mit gondol a nehézlégzésről, amit éreztem a stimu alatt. Azt mondta nem is hallott még ilyet, de most kevesebb hormont kapok majd. A clostyból napi 1 helyett napi 1/2 lesz és a puregon is csökken. Megkérdeztem, hogy mi 5 napos karantént tartottunk inszem előtt, ez jó-e így. Azt mondta, csak annyit kell, ami a tüszőrepi és az inszem közötti idő. A lényeg pedig, hogy kb. 2 hét és kezdünk :lol:

Bea, drukk az álláshoz! Nagyon ügyi vagy, hogy ilyen jó tesztet írtál :wink: Úgy emlékszem még a 20-as éveidben jársz és fél év csúszás emiatt beleférhet a lombikkal. Közben meg ki tudja, spontán babó is lehet belőle :wink:

Kiseddi,
Veled mizújs? Tényleg nagyon eltűntél! Írj magadról! :)
tapedli
 
 


Sziasztok,
már kb fél éve rendszeresen olvasunk Titeket a párommal, mert mi is hasonló cipőben járunk,de amíg nem volt kézzelfogható eredményünk csak a háttérből olvastunk és drukkoltunk Nektek.

Bár nem nagyon olvastam itt Pasi írását,de remélem befogadtok.

A történetünk "röviden"bár elég hosszú :) :

2008.január Azoospermiát állapítottak meg nálam (egy spermium se volt)

2008.március az 1.biopszia, ami szerint minden rendben van, csak valami elzáródás miatt nem jutottak ki a katonák (ez utólag hülyeség volt, nincs semmilyen elzáródás) NEBIDO injekció, Ez csak javít indokkal, de inkább rontott.

2008. június a 2.biopszia fagyasztással, teljesen 0 eredménnyel,

2008.október 3.biopszia fagyasztással, rossz, de talán használható eredménnyel (bár a Kaáliban ezzel nem csinálták meg a lombikot)

2009. egész évben vitaminkúra, akupunktúra, FER14 stb. közben spermakontrol, néha 0 néha cseppenként 5 mozgó spermium, de magyarázat nincs csak remény, és a Róbert Károly Klinika esélyt ad a fagyasztott spermiumnak,

2010. január az eredményeim már jók a lombikra, de nem tudni mitől, csak a FER14 et szedtem.

2010. február lombik a RK-n,Fülöp (lassúbeszédű :) Tapi!Tényleg az :) ) dokinál, a 12 leszívott petesejt mindegyike megtermékenyül, ebből 8db 8sejtes marad 3.napra, 2 az 5.napra sejtesedve, amiből egyet visszakaptunk a másik fagyasztásra került.

Sajnos nem tapadt meg,talán a párom súlyos túlstimuja miatt.

Áprilisban újra nekifutunk a lombiknak a fagyasztott babucival.
Keresem a magyarázatot a jó vagy rossz eredményekre, de azon kívül semmi, hogy a pánikbetegségemre szedett antidepresszáns gyógyszereket másfél éve nem szedem, és talán ettől javult az eredményem.

A mi történetünk már így is siker,mert a 2.biopszia után Magyarország egyik „legjobbnak” mondott andrológus professzora kijelentette, hogy nem lehet saját gyerekem, mert azoospermia nem gyógyítható, és lám mégis most ha lombikra is,de jók az eredményeim, és bebizonyítjuk, hogy tévedett, mert SIKERÜLNI FOG.
jocek
 
 


Elnézést, az újdonsült Kismamáknak nagy-nagy gratulációnk.

Vay, Beni, Lucuzs Gratulálunk!

Reméljük mielőbb folytatódik a babaeső. :)
jocek
 
 


Szia Jocek! Üdv köztünk! :lol: Jó, hogy mostantól Csajok és Pasi megszólítást kell használni! :wink:
Kívánom, hogy legközelebb már sikerüljön nektek!!!! :D Április mindjárt itt van!!! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Jééé, egy Pasi! :lol: :lol: Jocek, légy üdvözölve köztünk! :D

Én személy szerint nagyon örülök, hogy írtál. Férfi szemmel is érdekes lesz látni ezt az egészet. :D Remélem mi is segítünk majd neked :wink:

A történetetek nem semmi... Ahogy olvastam, bennem rögtön az merült fel, hogy nem találták meg az egész okát és talán valami egészen banális dolog miatt van az egész...Illetve a pánikbetegség is elgondolkodtatott. A lelki okok nem merültek még fel? Persze talán ez nem is fontos már, hiszen lombikhoz elég az eredményed és LESZ saját babátok! :D
...úgy tudom, az enyhébb túlstimu nem árt a megtapadásnak, de a súlyos már lehet, hogy baj volt.

A FER14-et még most is szeded?...egyébként réges-rég volt egy lány itt a topicban, akinek a férjénél 1 db mozgó spermát találtak és ekkor ők úgy döntöttek nem foglalkoznak ezzel. Aztán 1-2 hónapon belül megfogant a baba spontán :wink: De ha jól emlékszem, Katerina története is hasonlóan alakult. Szóval csak pozitívan, így tovább! Április a ti hónapotok lesz :wink:

Kissedi, jól elírtam a neved. Bocsi :oops:

Luci, mikor is mehetsz uh-ra legközelebb?

....bakker, megint havas minden :shock:
tapedli
 
 


Sziasztok csajok, és Jocek! :wink:

Jocek üdv köztünk. Drukkolok nektek, hogy áprilisban sikerüljön.
Ami a történetedet illeti, gratulálok, hogy nem adtátok fel a "híres" prof véleménye után, hanem mentetek tovább és ezek szerint találtatok olyan dokit akinek más volt a felfogása, helyesen! :D

Bea, drukkolok, hogy minden úgy alakuljon, hogy a munkahely meg a baba kérdés is haladjon a sikerek felé! :D

Tapi! Akkor ti is csatlakoztok azok közé, akikért áprilisban izgulhatunk, meg ugye itt vannak Jocekék, és Zsóék is,akik kezdik a második lombikot!

LB és Nyéky neked is szerencsét fog hozni :lol:

2 körül kell telefonálnom a vv. eredménye miatt. Kicsit még izgulok :? .

Tényleg Vaya, Lucuzs meséljetek már! Éreztek valamit!? Tünetek!? Mikor mentek legközelebb dokihoz!?
Család hogyan fogadta a híreket , tudják már !?
benigna
 
 


Sziasztok! Ma reggel elvileg nem lett volna áramunk, de aztán mégsem ment el, a gépet viszont nem mertem bekapcsolni.

Tapi! Tegnap elalváskor jutott eszembe, hogy nem is örömködtem a jó hírnek, a kezdésnek!!!! Bocs. :oops: Akkor most bepótolom! Szuper! Hurrá!!! Dejó!!!! :lol: :lol: :lol: Két hét már hamar elmegy!!!! :lol:

Bea! Gondolo rád sokat! A munkaszerzéshez meg szorítok!!!! :D

Beni! Ne izgulj! Minden ok lesz, hidd el!!! Majd hozd a híreket!!! :lol:

Tünetek: hasfeszülés, meg émelygés, iszonyat fáradtsággal vegyítve. De elkezdtem Magne B6-ot szedni, és ez segít a feszülésen, meg a hányingeren, már csak a fáradtság maradt. De egyik sem zavar, sőt élvezem! :lol:

Bumi? Zsó?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Ja, és doki nekem jövő hét péntek.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


És nálunk csak a szűk család tudja, ők tudtak az inszemekről is. A tág környezet meg minimum a szívhang után értesül, de majd meglátjuk! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bea,
én is szorítok,hogy jól alakuljon a munkaügy és a babaügy is!

velem semmi extra,várakozás.

Kismamik,vigyázzatok magatokra!
Vendég
 


HCG 310 :lol: :lol: :lol:

Azt mondják, hogy ez jó magas! Kedden újabb vv. Az alapján mondják meg mikor látszik már UH-n!

Nagyon boldog vagyok! Csajok hihetetlen. Eddig nem bőgtem. Sem amikor nem sikerült, sem amikor pozitívat teszteltem. De ma lesz ez is, érzem :oops: :D .
benigna
 
 


Beni! Húúúúúúúú! Szuper magas!!!! :lol: Gratula!!! :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucus, neked úgy van számolva a terhesség, hogy az elmaradt menzesz első napja!? Már mint úgy értem, hogy azt mutatja a vonalzód?

ja és nálunk is úgy van, hogy azok tudják a helyzetet, akik tudták az inszemet. Ez összesen kettő darab ember. A törpiek csak szívhang után nálunk is. A bejelentés kereteit még nem tudjuk, mert anyám tutira sokkot fog kapni, első unija lesz! Lehet,hogy egy mentőautót készenlétbe kell helyezni, mint a Tour de France-n . :lol: :lol: :lol:
benigna
 
 


Sziasztok!
Bocs, hogy megint eltűntem, de nem tudom utolérni magam.

Beni!
Hatalmas gratula!!!
Még egy kismami!

Jocek!
Üdv közöttünk!Sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: