Új privát üzeneted érkezett!

Vanda,
oké :wink:
Makicsaj ordít, de lehet, hogy inkább a feje koppanása ijeszti meg. múltkor elkezdett sírni, mert kipattant a benyomódott pillepalack :roll: pedig nem egy befosi maca :lol:

seggreülés az meg jó esetben hurkákra és pelenkára történik :)

Nikó,
igen én is úgy mérem már! :D csak nekem az nem a csapott evőkanál :roll:

két hónap múlva próbálkoztok kistesóval?

angel37
 
 


Skrisz, na igen, puszi nektek :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel:

Nem nem , a mászással. Csak kicsit kapkodva írtam és egybefolyt. :oops:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 

 
 

Sziasztok! Na jól rászóltunk az esésekre. Tegnap úszni voltunk, a párom öltöztette Kisnorbit, aki hirtelen mozdulattal leesett a padról a fejére. Szerencsére jó vastag kapucnija volt, arra esett. Irány úszás után röntgenre! Kérdezték, rögtön felsírt-e, nincs hányás, eszméletvesztés. Mondtuk, minden oké. Megröntgenezték, nincs semmi gond, továbbra is eleven kölök. Agyrázkódásból kitudományosítottam magam, apa pedig beírt magának egy feketepontot. Inkább biztosak akartunk lenni benne, hogy nincs semmi gond, de azért a röntgen alatt kicsordult a könnyem, le kellett fogni a gyerkőcöt, ő pedig ordított ezerrel.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Lois!
Itt a babakocsi:)

Kép

Baba!
Örülök, hogy jobban vagy.Ja az elem, mind1 :oops:

Bols!
Édi kis poci :P Szerintem az enyém sem sokkal nagyobb, pedig 5 héttel vezetek :roll:

Ja és tegnap átléptem a félidőt hihihi 8)

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Szöcske nagyon sajnálom Kisnorbit, de az a lényeg, hogy nincs nagy baj!!!

Köszi a képes hozzászólásotokat!

Lenne egy problémám: :roll:
Estére annyira nincs tejem, hogy talán elég neki az utcsó etetésnél de kell hozzá mind a két cici! :roll:
Tudok valamit csinálni szerintetek, hogy estére ne legyen ennyire kevés?
Az a baj hogy 80-90ml van kb a kettőbe de a drága 110 alatt nem marad csendbe és óóóórdííííít!
Mit tudnék csinálni?
Valamijavaslat?
Na és persze ebbők kifolyólag északár sincs olyan sok a ciciben, csak akkor szerintem kótyagos a drágám és úgy is belealszik.
(lehet, hogy az a gond este, hogy fürcsi elött egy hatalmassat alszik jól felébred fürcsi közbe és ezét nem tud elaludni? )

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Rani,
nagyon jól sikerült a kép! Igazi pasi Milán baba. :lol: A tejtémához még nem tudok hozzászólni, de Till szedte a More Milk kapszulát. Azt hiszem ez volt a neve. :roll:

Lois,
Édes kis fogacskák. :lol: Nem semmi csajszi.. De ezen nincs mit csodálkozni. nagyon jóképű kispasid van. :lol: Szerencséd van, hogy nem volt nagyon nyűgös a foga miatt. A barátnőm kislányának egész nap még az orra is folyt, és annyi nyála volt, hogy egy nap többször is át kellett öltöztetnie. Az éjszakákról pedig jobb nem is beszélni.

Keny,
Gratulálok a félidőhöz! Nagyon repül az idő. Szép babakocsi! :wink: Nekem egy Bergon babakocsim van, barátnőmtől kaptam. Nem új, de nagyon megkímélt, csak a kerekeken látszik, hogy volt már utcán is. A héten megvesszük a kiságyat és a pelenkázót. :lol: Elemprobléma nagyon vicces. :lol: Én az internet szolgáltatót hívtam ki, hogy nem jó a netünk. Takarítottam, és kikapcsoltam véletlenül a modemet. :? tök ciki volt de olyan jókat tudok nevetni az ilyen hülyeségeken.

Bols,
nagyon édes poci. örülök, hogy rendben van a kis Drágaságotok.

Baba,
jól megijedhettél. A lényeg, hogy minden rendben van és rendben is lesz. :D Pihenj sokat és kíméld magatokat!

Nyulasz,
gyors gyógyulást a piciknek!

Lányok,
a pocakom külön életet él! Úgy mozog! Holnap délután megyek dokihoz. Kíváncsi vagyok hány dekánál járunk.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok!
Köszönjük mindenkinek a kedves szavakat!

Fülecske azóta is rendben, leghamarabb két hét múlva lehet másik fülbevalót tenni. ( Még nem vettünk )


Lois!
Kis Zé már most ilyen népszerű akkor majd kergetheted mellőle a csajokat! :) Édesek a kis fogacskák. Nálunk all semmi. Felül meg nem engedi megnézni Litti, csak lehet érezni ha olykor-olykor beengedi az ujjam a szájába. :)

Baba!
Szívből kívánom, hogy most már aztán semmi baj ne legyen!!! És nem is lesz!

Nyulaszka!
Ölelés és kitartás. :(

Skrisz!
De tudom irigyelni aki le tudja adni a csemetét. Ne mondjuk ha a szomszádban lennének a nagyik, nálunk akkor se menne a dolog, mer a kiscsajszi teljesen rám van kattanva.
És ráadásul most enni sem hajlandó már napok óta, csak egy-két kanál bármiből és löki el, Csak cicike. Úgy döntöttem hagyok pár nap szünetet és nem is próbálkozok mással eteni, csakhát az anyatej már fogyóban. Bújna már ki az a fránya fogacskája és akkor remélem újra hamizik rendesen. na nem mintha le lenne soványodva. :D


Keny!
Akkor remélhetőle lesz tejcsid bőven. :)

Bols!
Mi is támogatunk téged és a kisbabát is!!!!
Szép pocika.

Rani!
:lol: Littinek is van ilyen képe.
Littinek még több hónaposan is elég 80-90ml egyszerre, jó étvágyú a kis Milán baba.
Nekem a more milk nem jött be, de a homeos bogyó igen. Mind a két fajta. ( utrica urens, a másik nem jut eszembe) Illetve azt mondanám inkább hogy ennek jobban érzem a hatását. Sztem jobb először ezt kipróbálni, mert a more milk nagyon drága.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Rani, More Milk kapszula, Karamalz malátasör, tejszaporító tea vagy homeós bogyó. A teától és a kapszulától előfordulhat, hogy nagyokat kell pukizni a gyereknek, mert tele vannak köménnyel meg szénával. :wink:

Kat, fogzásnál normális, ha kevesebbet eszik a gyerek, és többet akar cicizni. Kitartás!

skrisz72
 
 


Szöcsi,
jajj :roll: szegény Norbika és ijedt szülők!
örülök, hogy nincs baj! puszi a kis kopasz kobakra!

Nikó,
OK :wink:

Rani,
estére nekem is mindig kevesebb volt, ez belefér a normálba. nem baj az, ha mindkettőből eszik (sőt szokták is ezt ajánlani).
tejszaporító tippeket írtak a csajok.
nálam az vált be, hogy ennem kellett rendesen, és sajna nem a lightos fajta kajákból :roll: . ha kevesebbet/többet ettem, máris érezhető volt.

angel37
 
 


Nikó!
A képen nem látszik jól, de a baloldali már ki van bújva, éles, hegyes.
Semmiről sem vagytok lemaradva.

Én is mosolyogva próbálom kommentálni neki a koppanásokat, eddig még ment (olyan hűű, de nagy kopp még nem volt azért).

Szöcske!
Oh, szegény KisNorbi, rájár a rúd :(

Keny!
Szép kocsi :) Praktikus is lenne Neked?

Rani!

Mármint alva kezded el fürdetni??? De miért?? :shock:

Lili!
Igen én is rosszabbra számítottam sokkal :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára loislane 2010.03.08 13:04-kor.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Kat!
Nekem azt mondta a védőnő, hogy fogzáskor sok baba teljesen elutasító a kanalazás felé.

Rani!
Nekem gyakorlatilag sosem ment a váltott melles szoptatás, este meg nem is hagynám. Ha bealszik az elsőn, akkor még "álometetek" a másikon.
Ja és persze zabálni kell..... sok-sok szénhidrát és fehérjedús zaba.

Bolsika!
Nagyon csini kismami vagy, gmail-en csinálj pocakos mappát (fejjel is esetleg :roll: )

Keny!
Félidő.... gratu, basszus, még csak az előbb örömködtünk,és már itt tartasz :shock:

Skrisz!
Én még sosem kaptam semmilyen pelenkából kiscsomagosat. Vagyis a DM-es 40 db körül volt, ha az annak számít.

Lili!
Modem :lol: :lol: :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Rani!
Kajakómás kép nagyon édes!!

Nikó!

Tán Leo írt egyszer egy fotósról, aki szépen dolgozott jó áron. Én csak a Nagy Hajnit tudom. Ő szuper, de nem olcsó.

Baba!
Cisztitisz :arrow: Akkor auuuu :? Jobbulást! Pocakod hogy van??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel Lois és többiek köszi a tippeket!
Lehet, hogy nálam is a kaja volt ami miatt csökkent a tejci, így most akkor odafigyelek rá!

Lois dehogy kezdem el alva fürdetni! :lol:
Akkor rosszul írtam!
Annyit akartam csak, hogy fürcsi közbe nagyon felébred és így nehezebben alszik vissza.
Ez azért rossz mert kevesebb a tejci! :roll:


Sajna a hintát amit néztem és ami neked is van Lois még mindíg készlethiányos! :(

Puszikám nagyon drukkolok ám nyomon követem az eseményeket!! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára raniko 2010.03.08 13:28-kor.

Kép

Kép
raniko
 
 


Lois, köszi. Tegnap tök jól voltam a tegnapelőtti 1 tasak Monural portól és a Zinattól. A Zinatot kell 5 napig szedni. Ma megint elég gyatrán vagyok. Megyek is és visszafekszem.
Mindenkinek puszi.

Pelus (lois, Skrisz) én találtam olyan oldalt a neten, ahol olcsóbban lehet kapni (már amennyire én meg tudom ítélni) és ott sima nylonzacsisok is vannak. Van köztük olyan, ami azért olcsó, mert mondjuk esztétikai hibája van. De az is attól még jó, nem?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Keny, ennek mi a pontos neve ennek a kocsinak. Össze akarom hasonlítani azzal, amibe mi beleszerettünk.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Neonato Boogie N263, 3 funkciós (mózes, hordozó, sport) keress rá.
Monural az csodaszer, jó hamar hat.

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny,
basszus, tényleg már félidő! :shock:
jó a járgány! :)

én nem tudtam megszeretni a babakocsizást :roll: , ezen a legtöbben csodálkoznak.

Baba,
egy ismerős anyuka rendelt neten pelenkát, vmi pelenkafutárfélétől, szerette.
esztétikai hiba belefér, csak lukas ne legyen :wink:

angel37
 
 


Angel, nálunk is tegnap óta valami gond van a babakocsizással. Tegnap is elkezdett sírni Eszti, meg ma is. Mindkétszer úgy jöttünk haza, hogy cipeltem az ölemben, és közben toltam a kocsit. Majd leszakadt a karom. :? Lehet, hogy nem csípi ezt a hideget...
Etetőszékben is egy darabig normálisan eszik, aztán ölbe kell vegyem, mert nem hajlandó ott tovább enni... :roll: Nem értem.... :roll:

skrisz72
 
 


Angel, amit én említettem, az is olyna pelusfutár-féleség. Nana, azért kell arra luk, ahogy apukám mondaná, másképp hogy adod rá? :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Krisz,
fene tudja, mi bajuk van néha :roll:
na egykézben cipelni őket már tud nehéz lenni!
a kiscsaj már ellenne a babakocsiban épp, de én nem vagyok oda érte. de kenguruban is nehezedik :wink:
szt én már csak esernyőbabakocsizni fogok, ő is már inkább ülni akar, nézelődni, hátha azt én is szeretni fogom...
nem lehet, hogy Eszti is ki akar látni jobban?

Baba,
oké, akkor 3lukas legyen, de több ne! :lol:
ha félfülű rajta a nyusziminta az le van tojva.

angel37
 
 


ja, nyitva felejtettem (nyilván én) a mélyhűtő ajtaját, úgy találtam ma délelőtt, mehet minden a kukába :x üt a méreg :evil:

angel37
 
 


Sziasztok!

Olvastam (átlósan :oops: ), Mindenkit puszilunk!
Lencsém fogzik, én belázasodtam, amúgy megvagyunk...

Angel,
mélyhűtő :?

Raniko,
pótlást nem adsz az esti szopik után? Azt hiszem, én megpróbálnám, ha elfogadja...tehát szopi, amennyi tejci van, és utána megkínálnám kis tápival, hogy jóllakottan feküdjön le...

Én is ezt tettem volna, ha tudnánk üvegből enni (jobb híján 50 percenként szoptattam mindkét mellből, általában heti 3-4 nap ment így, aztán 2-3 napig dőlt a tejci. Ezzel bírkóztunk 4 hónapos koráig.
Most már ugye eccerűbb, mert eheti a pépeket, most a Milupa HA-nál tartunk, ezt napi 2-3x 50 gr pótlásként esszük.

Lányok,
töröltem a g-méles képeket, extra okom volt rá. Ha valakit érdekel, priviben megírom a sztorit, és priviben szívesen küldök képet is...

tillidian
 
 


Szöcske!
Szegény Norbika! Fő, hogy nincs nagy baj!

Skrisz!
Szerintem attól félnek, hogy lemaradnak valamiről, ha ülnek 10 percet a hátsójukon. :D

Tilli!
Engem érdekel a sztori!

Rani!
Elvileg normális, hogy délután-estefelé kevesebb a tej. Tedd rá nyugodtan mindkét cicire (tudod: minél többet szopik, annál több termelődik), és ha nem elég, pótolj. Iszol elég folyadékot? Alvás? Ha nagyon ki vagy merülve, az is visszaveti a tejtermelést.
vovanda
 
 


Lányok tényleg örök hálám a sok tippért!
Igyekszem mndegyiket megfogadni és kipróbálni.
Ha esetleg nem jönne be akkor ahogy Tilli kérdezted is pótolni fogom.
Remélem nem kell! :roll:

Vanda sajna néha elfelejtek inni sőt még enni is.
Tudom ezek nem tesznek jót így megpróbálok jobbanodafigyelni. :roll:
Hát azt nem írom, hogy nem vagyok kimerülve de szerintem ezzel nem vagyok egyedül.
Most apa azt mondta irány az ágy,és kötelezett némi alvásra!

Kép

Kép
raniko
 
 


Csajok!
Megérzem a babám, végre nagyokat rúgott vagy 10x is, olyan jóóóóóóóóóó :P :P :P

KépKép

Kép
keny
 
 


Tilli,
kérek pü-t!

Keny,
hurrá! :)
hát kéremszépen, kivárta a fióka a második félidőt! :wink:
amúgy én rúgást azonosítani végig nem tudtam! :) seggét nyomta.


Diána amit csak ért, ma lehányt céklával :roll:
átöltözés mindkettőnknek benne foglaltatik.

angel37
 
 


Baba!
Sok ilyen cég van, én nem próbáltam ilyen noném pelusokat. A tesóm elsőszülöttjénél próbált, és valami rettenet kiütések lettek az unkaöcsi popóján. EnyémGyereknek is eléggé érzékeny a bőre, és bár a popsiján sosem volt gond, én nem kockáztattam.

Keny!
Szép, megnéztem a paramétereit. AZt nem találtam meg, hogy mennyire lehet kicsire összecsukni, nekem ez pl. sarkalatos pont volt a választásnál.
Mocorgás szuper!!!!!!!!!!!! :D

Rani!

Akkor jó, nem is értettem igazán. De amúgy egyre többet lesz ébren. Ha a pancsi úgy felélénkíti, akkor esetleg utána még húzd egy kicsit a kajálást. Nálunk, főleg miniként, a fürdés után tök hosszú kencézős-masszírozós-éneklős mókázás volt, utána Apukájával is volt kiadós eszmecsere, és csak utána jött az esti szopi :)

Angel!
Sajnálom, hogy a babakocsizás nem lett kedvenc, mi nagyon szeretjük. Zé ott alussza a legjobbakat azóta is. És ált. én is szívesen sétálok vele...na jó az hogy lassan jön a tavasz, azért lelkesebbé tesz :roll: Te még fekvősbe teszed? Enyém abban nincs el már úgy 3 hós kora óta.
Mi is céklát ettünk ma. Beültettem a székbe, és utána konstatáltam, hogy okosanyja fehér ujjú bodyt és fehér harisnyát adott rá, már vizionáltam, hogy ezt kizárt hogy megússzuk piros paca nélkül, de jelentem sehol egy céklafolt :)

Skrisz!
Én nem is tudom úgy etetni, hogy a saját ölemben ül. Ha valahol vagyunk, mikor kanalazás lenne, valaki más ölébe zsuppolom bele, nálam tökre ficereg. Nagyon frontos idő van amúgy, Eszter eléggé frontérzékeny , nem?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel:elég szar napod lehetett (hűtő, cékla). Sajnálom. Nyugi, puszi.

Lois, értem. Majd ha eljutunk addig, akkor úgyis jövök tanácsért mindenben, hogy jó anyuci lehessek. :oops:


Keny, végre, hurrá!


Skrisz:nesze mai pusziadagod: cupppppp!!!! :lol:

Rani, kitartás.

Vanda, szupi kis rosszcsontok. :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Rani!
Kaja nem annyira érdekes, viszont napi 3 liter folyadék mindenképpen menjen le. Tudom, hogy könnyű elfelejteni, nekem mindig van egy flakon ásványvizem, azt hurcolom magammal a lakásban és vedelek, mert ha nem iszom eleget, begörcsöl a fejem...

Keny!
Gratula a rúgásokhoz!

Angel!
Hányást sajnálom...
vovanda
 
 


Sziasztok!

Keny,
ez az!!! És ilyet, vagy ehhez hasonlót nem éreztél eddig? Jaj de jó, ugye milyen jó érzés. :lol:

Baba,
Lassan a te babád is érezhetően nagy bulikat csap. :lol:

Angel,
:( nem egy egyszerű nap. :(

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


köszi csajok, Baba, Vanda!

mélyhűtőben leginkább a kiscsaj kajáit sajnálom, szépen kiporciózott csirkepapi stb. :?

róka nálunk megszokott, van, hogy taccsal indul a köv. kaja :shock:
most visszaveszek egy kicsit az adagjaiból, szt túlvagyunk egy falánkabb korszakon, jön egy kevésbé.

Lois,
ja, a legtöbben szeretik a kocsikázást, anya és baba is.
inkább kenguruzunk. előrenézve csatolunk fel, szereti ő is! :D
apja talán egyszer, ha az utóbbi időben kivitte kocsiban, csaj szépen megvolt, alukált benne. én utálom csak :wink:
tényleg remélem, hogy az "ülős" babakocsival nyáron már jó lesz!

Z és a cékla! :D ügyesek vagytok!
kajálni mi is szépen, még az előket se esszük le! :wink: elmarad a "klasszikus" spenótpofibangyűjtögetésésanyáraköpés is.
de a taccsok :x (na ezért várom már, hogy jöjjön az állás!)

angel37
 
 


Angel, egyébként konkrétan mi az amit utálsz a kocsiban? Nehéz talán?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel! Nem tömted meg? Bár a cékla nálunk sem jött be. Lassan készülődtök a szülinapi bulira. Igazam van?

Keny, félidőhöz gratula!

Éjszakánk car volt, valamelyik mindig sírdogál. Nem bánnám, ha kint lenne mind a 40 fog! Készülődünk 15 hós oltásra, a héten szerintem túlleszünk rajta. A lakás romokban, enyim gyerekek akarata, egója kezd nyiladozni. Fogják a kanalat, nagyoskodnak, egyedül akarnak enni, kaja a falon, földön. Kircsi nehezen hajlandó beülni a babakocsiba, ezért anyu tolja a kétüléses babakocsit 1 gyerekkel, a másiknak meg fogja a kezét. Újabban motorozni is akar, a szomszédéra már ráült, azóta ha meglát egy kismotort az utcán, mutogat és húz oda.

Rani, voltatok már kint, vagy még ablaknyitásos levegőzés van?

Megyek, pihizek egy kicsit.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Ja, még a pelushoz akartam írni. Ugye,nekünk irtó sok fogy, használunk újraválogatott, ún. selejteset is, de csak nappalra jó, amikor amúgy is többször cseréli az ember. Éjszakára és délutáni sétára a vastag DM-eset adom rájuk, abból nem folyik ki semmi. (Bár Kircsikét 1 éves kora óta ültetem bilire, minden reggel van is eredmény, még nem tudatos neki, de pszichés zavara nincs tőle, szeret rajta üldögélni. Norbika rögtön leugrik róla, és inkább szereti szétszerelni a bilit, mint használni.)

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Kis biliszerelő :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szöcsi, biliszerelés édes lehet... :lol:

Baba, várom már a holnapot! Gondolom te is!!!! :wink: Szép képet kérek a pofikájáról!!! És a lába közéről is!!! :lol:

Nyulasz, jobbulást nektek!

Lois, Huggies-ból van huszonpárdarabos is, legalábbis a totyogós pelusból.
Frontérzékenységet nem tudom, én mindig arra fogom, ha rossz napja van a kiscsajnak. :wink:

Angel, ilyen car nap után csak jó jöhet! Fel a fejjel!

Keny, hurrá mocorgás! Ugye milyen klassz?

Ma megint kimentünk babakocsival. Megint bőgés volt. Bármilyen szögben állítom az ülést, akkor is sír. Felvettem az ölembe, csend lett. Úgyhogy ma nem sétáltunk, hanem dumáltunk a szomszédokkal, úgy levegőztünk. Mindkét karomban izomláz van már most... :? Holnap megpróbálom a mei tai-t megint. Hátha most meg az jön be. :roll:

skrisz72
 
 


Angel!
bassz, én is csináltam már ilyen fagyasztós balfogást (még terhesen, mikor a fagyimániám volt :oops: ), Dióbaba kajáiért kár :? Remélem tej már nem volt, mert az nem pótolható :(
KÖpködni enyém sose köpködött, viszont 2 napja tele szájjal rám tüsszentette a répás almát... jól néztem ki :D

Baba!

Simán lehet, hogy nektek beválik, én parás voltam annál, hogy kipróbáljam. Meg nem is tudok ilyet sehol a közelemben. A pelenkafutár tudtommal csak Bp.-n szállít ki díjmentesen, nekem postaköltséggel már valszeg nem lenne annyira jutányos. Meg nem is rendelnék le annyit hogy megérje, mert mi eléggé átszáguldottunk eddig a méreteken, sokszor így is túlvásároltam magam, és alig vártam, hogy elfogyjon, mert már kicsi is lett.
Én Liberot, Huggiest, Pamperst és Dm-eset próbáltam, ált egyik mindig akciós, és 40-45 Ft körül meg lehet venni, még a nagyobb méreteket is. Ezek mind jók. Legalábbis irritációt nem okozott nekünk egyik sem.
De majd úgyis kitapasztalod te is :wink:
Ha engem kérdezel én lánykát érzek neked :roll: :roll: :roll:
Én is nagyon várom a képeket!! :)

Szöcske!

Legalább az egyikük még benne ül a kocsiban, képzeld ha ketten mennének kétfelé :wink: Biliszerelés :lol:

Skrisz!

Hátha most az MT bejövősebb lesz. Én is egyre jattosabb leszek a húrcibálásától, tegnap hivatalosan is átléptük a 9 kg-t, egész pontosan 9070 gr a Cseppem :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Baba,
nem, nem nehéz, nem is bonyolult, és csak egy lépcsősoron kell cipelni.
egyszerűen nem szeretek vele sétálni :oops:

Lois,
ja, de tej is volt, szerencsére csak egy ibrik. meggy, gesztenye. mondjuk azt tegnap megcsináltam magunknak - mentsem, ami menthető :wink:
ehe, egy Magnum is volt nekem.

tüssz :lol:
persze volt már, de már látom, ha készülődik! :wink:

Szöcsi,
nem először evett céklát, magában is szereti.
rettentő falánk :roll: lehet, hogy sok volt kicsit, de amíg nyitja a száját és beveszi a kanalat, adok neki.
vagyis most az előbb nem, megálltunk, nem bíztam rá, kíváncsi leszek...

Norbi a kis biliszerelő 8) mit lehet szétszerelni amúgy? a bili nem egy sima egybeműanyag? :oops:

Krisz,
jut eszembe, tegnap volt egy átöltözés összepisilés miatt is ,baromi régen csinál ilyet palankázás közben.
de apa carabbul járt, mert ő meg carba nyúlt :lol:

te írtad asszem a múltkor (bocs, ha nem), hogy Eszti korán kel, mert korábban világosodik?

két napja lehúzom nála a redőnyt lukacsosra, este 9-től alvás van kb 8-ig :wink: (KOPPKOPP)

angel37
 
 


Z már 9 kiló? :shock:
szép! :wink: cipelni is... :wink:

nekem már a kisasszony is nehéz néha, pedig még van 1-2 deka a 7 kilóig.

angel37
 
 


ANgel, értem. NA, nembaj. Nemsokára kézenfogva sétálgathatsz vele nagy büszkén.

Lois, Skrisz, hogy Ti milyen kis kíváncsiak vagytok! :lol: :lol: NAná, hogy alig várom, hogy lássam!

Nani megszépített (legalábbis a hajam), december óta végre eljutottam hozzá is. Megcsodálták az üzletben a pocim és annyira jólesett. :oops: Tök aranyosak voltak.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

gyorsan magunkról:

Lebetegedtünk :oops: Lencsi köhög, takonykóros, nekem emellé lázam is van, kivagyok eléggé :oops:
Lány nyűgös, csak ölben bírná, de az most nem megy így itt óbégat mellettem...aludni sem tud, mert folyton felkelti a saját szörcsögése,
szal most összejött...

Sokáig tanakodtam, átgondoltam minden oldalról, meghallgattam mindenki véleményét és úgy döntöttem, elkezdjük a hozzátápit...
Lencse nagyon macerás szokást vett föl: 3-4 hete kizárólag akkor szopizik, ha bealtatom, de akkor meg ugye nem elég adagokat. Nem mérem az evéseit, de hetente 1x feldobom a mérlegre, és harmadszor fordul elő, hogy FOGY!!! Most 1 hét alatt csak 30 gr-, de volt már több is...szal MA nyitottunk sárgarépával és úgy becuppogta a fél üveggel (kecskemétit vettem), hogy a kanalat le kellet fognom, nehogy utána csússzon :lol: ...délutánra megint HA-pép, és elaltatásokkor szopi. Most ezt kipróbálom, nézem, van-e elég pisis pelus, mert ugye más folyadékot csak pohárból tudok adni...meglátjuk!

Privik mentek...

tillidian
 
 


Angel, igen én írtam, hogy Eszti 7-kor kel. Nincs se sötétítő függöny, se redőny. :?

Lois, jó nagy Csepp! :D Én csajom 8,5 kiló.

Nekem meg beköszöntött piri nénje. :( Cicik olyan laposak ma, hogy csak na! :cry:

skrisz72
 
 


Skrisz,
Piri néni most érkezett először? :roll:

Lois,
Zé baba hatalmas!!! :D

Szöcske,
kitartás Nektek is!!!

Angel,
remélem, hányás odébbállt.. :roll:

Kismamiknak (és Mindenkinek) puszi!
Megyek, nyígunk nagyon...

tillidian
 
 


Tilli, szuper, hogy benyamnyogta a répát! Enyim nem eszi. Amúgy jobbulást nektek!

skrisz72
 
 


Szöcsi!
Nyithattok biliszervízt! :D

Tilli!
Gyógyuljatok!

Ááá, Csajok!
Lassan Dió is lehagyja a kiscsajomat. :D mondom én, hogy törpéim vannak. :lol:

Pelenka: Pampers párti vagyok, fogyasztás átlagonsan 4db/nap/gyerek.
vovanda
 
 


Krisz,
:roll: na és pé után hány napra jött?
vérzéskor cici jobban összemegy és kevesebb a tej, de ált. csak átmenetileg, pár nap múlva szt visszaáll!

kár hogy nincs vmi sötétítős, lehet, hogy beválna...
Eszti is már ekkora? :shock:
múltkor nem megevett egy fél üveg répát? :oops:

Tilli,
ahogy nektek jó! ha eszi a szilárdat máris, nagyon ügyi :) , répát én későn próbáltam, saját hülyeségből.

Vanda,
:wink:
Maki szt centire kicsi inkább, ahhoz fog kelleni idő, míg behozza sorstársait.
tegnap speciel a biológiai korát mondta, mikor egy pénztárosnő kérdezte, rögtön mondta, hogy nahát akkor jó kicsi :evil:
múltkor egy pasi meg megjegyzést tett, hogy milyen kopasz.

Baba,
:lol:
büszkén hát, amint elérjük egymás kezét állva! :wink:

angel37
 
 


Angel, kit érdekelnek idegenek! Dióka is maga a csoda! Puszilom.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel!
A korrigált kort szoktad mondani??
Zé is hasonlóan nyomja az alvást, én is besötétítek. Azért 8.-ig ritkán alszik úgy egybeninkább úgy 7.-ig, de utána még együtt min. 9-ig.
Jah, 9 kg, nehéz is, de megszoktam már. De esküszöm nem kövér, hurka szinte nincs is, csak egyszerűen benne van az anyag. Meg hosszú is eléggé, kb 74 cm.
Múlt héten ő sem hízott, azt hittem, most akkor befékeztünk, erre most meg hízott 170 grammot megint. Hatalmas baba, evvan.
7 kg, az széééép :)

Baba!

Milyen hajad lett? Én is mennék már, de majdnem egyszerre szültem a fodrászommal, a kölköket összehordjuk (az ő kislánya ült rá Zére :) ), de egy hajvágást nehéz megoldani :?

Till!
Ez nem gáz egyáltalán, hisz 5 hónapos már. Klassz, hogy tetszik neki :) Répát mi is szeressük.
Jobbulást Lencsilány!!

Skrisz!

Na mondjuk Eszter sem kicsike, 8,5 kg nem semmi :) Nagyon szép kislány, mindig megnézegetem a képeiteket :)
Ciklus :? Én is úgy egy hete egy éjszaka arra ébredtem, hogy görcsöl a hasam, azt hittem, hogy megjön, de azóta sem. Meg a tejen sem látom, hogy változóban lenne.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
Akkor Zé kb. akkora, mint Dani. Formás, arányos, de ez a képeken is látszik.

Angel!
Szerintem ha ikreid lennének, már rég agyvérzést kaptál volna a sok "népi bölcsességtől", amikkel természetesen ikertelenek állnak elő. Félelmetesen hülyék az emberek.
vovanda
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: