Új privát üzeneted érkezett!

oksa, akkor ha felkelt gyertek ám :wink: már van itt egy helyes kispasi :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


jujj, Ádámkáék megérkezetek? vagy idegen hapsikat viszel fel fényes nappal?????????? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


jaja, itt van nagyszemü :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

felkeltünk!!!!!!!!!!!

összeszedjük magunkat és felmegyünk!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Charlotte: szijja, küldtem neked egy kis batyucskát. lassan odaérkezik hozzád szonce által.
ami van benne hálóing, az teljesen szűz, még én kaptam,d e nem használtam. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
a mérete kicsit sziszifuszi, és a mintája sem egy matyóhimzés, de a célnak talán megfelel. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Szonce, Gombocka: nagyon örülök, h jöttetek, remélem lesz még ilyen buli :lol: :lol:
Csajok szunyálnak ezerrel, nekik sem kellett sok :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


én is örültem neki, csak elég dekoncentrált voltam, mert keveset aludtam :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
bár inkább rosszul.
csak legyen már jóidőőőőő :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


mimi??? észre sem vettük :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Gombócka: köszönöm szépen a csomagot, nagyon örültem neki! :D A hálóing tökéletes, szuper!!!!!

Szonce: milyenek az ablakok? jól záródnak, meleget bent tartják?
Remélem nálunk is jól éreztétek magatokat. Bár nem vagyok egy hoppmester... :roll:

Babusok: láttam pár képet Szonce jóvoltából, a gyerekzsúrról, olyan volt mint egy óvodai látkép! :lol: Édik voltak a gyerekek együtt.

KépKép
charlott
 
 


Szonce: kész az elsö videjóm :lol: :lol: csak azt nem értem, h miért nem használja fel az összes képet? (így lett egy olyan verzio, h ujra megy a zene :lol: )

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kusi: túl vagyok az első cukorvizsgálaton. Hát nem volt valami leányálom - a két hét diétázás és a tegnapi vizelgyűjtési akció. És ma 3 órás várakozás a terhesgondozóban, azért, hogy háromszor vért vegyenek tőlem. :x Éhes, fáradt és unott voltam, már mindent csináltam: olvastam, rádiót hallgattam.... :roll:
Holnap lesz eredmény, de a diaetikus szerint magas lesz a cukorszintem, mert pl: pótvacsorát nem tartottam és tejjel indítottam a másnapot. Helyes dolgokat fogyasztottam, de nem a megfelelő sorrendben. Majd kiderül....

KépKép
charlott
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:19-kor.
szonce82
 
 


[quote="charlott"] írta:charlottolyan volt mint egy óvodai látkép! :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: bizony :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


[quote="szonce82"]
írta:
szonce82Babusok, gratulálok a az első videóhoz. Ugye milyen könnyű volt? Azért nem játszhatja le az összes képet, mert rövid hozzá a zene. De majd megnézem milyen beállításokkal lehet vacakolni.

oksa, köszi, én is nézegettem, de még nem tudok mindent használni is :oops: na majd belejövök :wink: Nekem az is jo lenne ha tudnám, h mondjuk 2:30as számhoz kell 45 kép...ezt hogy lehet kikalkulálni?
tényleg könnyü volt, csak mire kiválogattam a képeket na az volt több óra is nekem :oops: :oops: :lol: :lol:
a whitney houstonos számra meg mindig bezárt a program és kiirta, h vmi hiba van, néztem nagyot :shock: :shock: :shock: még jo h volt a másik igy az lett :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!
Na Apának nagyon tetszett a video, még könnyek is lettek :oops: :lol: ezt a 2. házassági évfordulonkra csináltam, mert tegnap volt és ma meg 10 éve h együtt vagyunk :lol: persze Apa csak fürdetésre esett haza, de ugy néz ki csüt-pénteken itthon lesz véééégre :lol:
Charlott: drukk, h jo legyen az eredményed? be is kell menni vagy csak telefonálsz?
Kusi: hova tüntél??? :wink:
Szonce: kivi vagyok képekre, bizti mindig legalább 1 gyerek bemozdult :lol: :lol:
Gombocka: lecsuszott a tápi ma is?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Babusok: gratulálok a házassági és a találkozási évfordulótokhoz! Nem kevés év a 10, a mai világban! :lol:

Szonce: macsek megtalálta Ádi egyik játékát, ma reggel pillantottam meg a szoba közepén. :oops: Jól lefertőtlenítem és legközelebbi sétánál hozom magammal! :wink:

Meglettek a cukros eredmények és JÓK LETTEK!!!!!! el sem hiszem. Minden érték a megengedett alatt van! :-) De persze kell folytatnom a diétázást, de már annyira nem kell görcsölni ezen részemről.
Szonce: a tegnapi bűnözésnek meg lett az eredménye sajnos: egész este a wc-n töltöttem, meghajtott a kis édesség... :(

KépKép
charlott
 
 


Charlott: köszi :wink:
de jooooooooooooooooooooooooo, ügyi vagy, csak igy tovább :wink:
hu, mit ettetek? :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok: köszi! :wink:
Hát régóta szemeztem egy görög tipusú joghurttal, ami kávé ízesítésű volt. Egyet bekanalaztam, de ezek szerint a szervezetem már átállt a cukormentes életre. :roll:

KépKép
charlott
 
 


Charlott: natur joghurtot ehetsz azért?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok: igen, natur joghurt mehet!
és még amiben nincsen cukor és kevés a CH tartalom, azt bármilyen mennyiségben. :-)

KépKép
charlott
 
 


Akkor ehetsz natur joghurtot banánnal? Csajszikáim imádják :lol: :lol: Vagy a gyümivel h van? Hiszen azok elég édesek, lehet enni?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szone: már takarítasz? :lol: gyere majd mesélj hogy haladnak a munkálatok :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt csajok!

tényleg jó volt a tegnap!
Charlott: az nagyon szupi, hogy jó lett a cukoreredményed, ügyi vagy, csak így tovább. használd egészséggel a hálóinget és a cicikrémet! :DDDDDDDDD
a tasakba elfelejtettem beletenni a kelengyelistát, amit majd mazsolázgathatsz :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Babusok: házassági évforduló volt tegnap?? és velünk ünnepeltél? :D :D :D :D :D :D :D :D :D Ha ezt tudom, akkor felviszek nektek valami koccintani valót. a 10 év tényleg szuper, meséltem, hogy az nekünk decemberben volt! Most kapcsolok, hogy akkor ti nőnapon házasodtatok? az is szupi! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Szonce: akkor végül is nem lett akkora rumli, ha apa folyamatosan sepregetett. el is tudom képzelni, ahogy ott kullog az ablakosok után és folyamatosan sepregeti őket. :D :D :D :oops: :oops: :oops: :oops:
Kusi: tényleg eltűntél... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka: jaja, már ugy várom kicsit itthon legyen Apa :lol: háát mi nem szoktunk koccintani :oops: :lol: utoljára az esküvönkön történt ilyen :lol: :lol: :lol:
hát persze, Te már el tudod képzelni SzonceApát :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


képzeljétek tegnap este fürcsi után tök jo kedve volt Csajoknak, csomot nevettünk és csikizték egymást :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


jujj :D :D :D :D :D :D :D

cukik lehettek ahogy egymást csikizték meg nevetgéltek! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombócka: köszi-köszi a krémet és a wc papírülőkét is!!!!
Mivel tartozom?? Mire lenne Nektek szükségetek????

Babusok: csatlakoznék a sorba, mert párommal tegnap töltöttük be a találkozásunk 100. hónapját! :-) Nem szoktuk a hónapos dolgot megünnepelni, de nem rég kiszámítottuk, hogy mikorra esik... és párom nem felejtette el, így tegnap meglepett egy csokor vörösrózsával. :D Teljesen elérzékenyűltem. :oops:

Nem rég jöttünk haza a 15.kerületi kismama boltból. Itt van az az akció, hogy 10 000 Ft feletti vásárlásnál nadrág jár ajándékba! Gyorsan összejött az összeg! :-)

KépKép
charlott
 
 


Charlott: hu akkor Nektek is gratula :wink: és mióta vagytok házasok? Melyik ez a bolt? Miket vettetek? Babagatyo volt az ajándék?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Csajok séta vki? kb. óra mulva
ugye nincs nagyon hideg? olyan szépen süt a napocska :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok: végül is mentetek sétálni egyet?

Júniusban lesz 5 éve, hogy összeköttük az életünket. :)

Egyik kismama ruházati boltban jártunk. Kicsit üzlet, de az ajándék kismama nadrág idevonzott minket. Vettünk mellvédőt és Picúrkának kádhőmérőt és még szoptatós hálóinget. Hogy a váltás meglegyen a Gombócka által adott mellett. :-)

KépKép
charlott
 
 


Charlott: ááá, végül lusti voltam azaz inkább fájt a fejem és nehezen hatott a gyogyi :? Csajok jol eljátszottak én meg "pihiztem"

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:19-kor.
szonce82
 
 


charlott: nekünk is júniusban volt a lakodáré, csak nekünk 4 éve és 17-én. örülök...
babusok: fájt a buksid? nekem ma reggel nyomott kicsit. tegnap kimerészkedtünk kicist, mert mentem a póstára, utána meg a pékséghez sajtosmasniért. 2x álltam sorba, mert ízlett a kiscsajnak. én is vettem olyan győri édes zabfalatokat. ti melyiket használjátok? jót vettem, ez olyan hengeres, és kekszek vannak benne? én régebben ettem ilyet, és eszembe jutott mikor vettem, hogy tele van gabonával! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
szonce: hát sajnos ilyet sok miszit maszattal járt nekünk is az ablakcsere. de megéri az árát! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Kép
ilyet eszünk
és persze jó reggelt :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Babusok: ez nagyon finom, van is pár darab a szekrénybe, de most tiltott listán szerepel. :-(
Hamarosan tízórai gyanánt Milram ívójoghurtot fogok iszogatni a megfelelő keksszel. :-)

Gombócka: június egy szép nyári hónap (se nem meleg, se nem hideg), főleg, ha lagziról van szó! :lol: Nekünk június 4-én volt.
Bár idéntől kisfiúnk születésnapjától lesz hangos ez az időszak.

Na, nekem ma reggeltől fáj a fejem, jön valami....hóesés???!!! :roll:

KépKép
charlott
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:19-kor.
szonce82
 
 


Jó reggelt!


Megjártam a fél várost, ti meg még alszotok ? ;)

Kép

Nagyon rossz idő van.
szonce82
 
 


Kellemes, havasi reggelt!
Kép

Úgy néz ki mindenkit csendességre ítélt ez a fránya márciusi tél. Én már megjártam az SZTK táppénzes papír miatt. Fáztam rendesen és csúszoskáltam sokat a havas utakon. :evil:

Szonce: azt elhiszem, hogy fáradtak vagytok! Nem kis munka ablakcsere utáni takarítás. És mi lett pároddal? Mennyire lett beteg? Jobbulást!

Szép napot!

Kép

KépKép
charlott
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:19-kor.
szonce82
 
 


Hahó, mi meg oltáson voltunk, majd jövök, de Apa itthon, Csajok meg nem alszanak mert szuri után bealudtak a kocsiban (kifáradtak a nagy sírásban :cry: )
bakker tavaszt ide gyorsan :evil: :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce: köszi képeket, cukik :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


hahó lányok!

itt vagyok, csak ettől az időtől elálmosodtunk mindannyian.
épp most nézem a képeket! :D :D :D :D :D :D :D :D
nagyon jók lettek! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


jaj nekem olyan sz.r kedvem van :? bizti az idö is :? írni sincs kedvem :cry: :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


sziasztok!!! :D

Bocsi megint az eltűnésért, férjem keveset dolgozott a héten, csavarogtunk sokat :D tegnap még vacsizni is elmentünk, igaz csak mekibe :D
de ma.... pffff :cry: :cry: :cry:
szerencsére Beninek ma nagyon álmos napja volt, én is TV-ztem szinte egész nap, olyan jó volt :D

Hogy vagytok?

charlott örülök, hogy jók lettek az eredményeid! :D :D :D
azért kicsit bűnözzél néha-néha, az se jó, ha éhezik babókád.

Nekünk júni 5.-én volt az esküvőnk, tényleg lagzis idő volt és pont fél évre született Beni :D

jó éjt, holnapra szebb napot :D

KépKép
kusi
 
 


Jó reggelt!

Kusi: köszi a babakelengyelistát!!! :-) De milyen hosszú, ezt Ti mind használjátok?
Én is élvezem, mikor párom itthon van. Együtt azért mindent jobb csinálni. Mi is a mekibe szoktunk menni enni egyet. :D
És mától szerdáig szabin is van, mert erre az időszakra terveztük a nagyszoba kifestését és a babaszoba összerakását. :-) Sajnos, én már nem nagyon tudok a fizikai munkában résztvenni, pedig a tettek embere vagyok. :(

Azért van úgy, hogy bűnözök! :oops: pl: egy túrórudi lecsússzan hetente egyszer. Hoppá! :-)

Holnap megyünk a 4D UH-ra!!!!!!!!!! Nagyon várjuk már! Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára charlott 2010.03.12 21:07-kor.

KépKép
charlott
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:20-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok!

charlott: igen, a lista szerint vásároltunk :? Ami nincs rajta de legközelebb vennék előre az az infacol pocifájásra, férjem 2x is ment éjjel gyógyszertárba Infalolért :)
de jó, holnap majd mesélj mit látttok 4D-n :D :D :D


jó apázást :D

KépKép
kusi
 
 


Szonce: köszi! És próbálom tovább tartani a diétát. :wink: Örülök, hogy férjed jobban van már. Merre kirándultatok?

Kusi: akkor érdemes lesz ezt a hasra való gyógyszert nekem is beszerezni.

Ma már elkezdtük a pakolászást, selejtezést. Pár bútort átcseréltünk a kisszobából a nagyba és fordítva. Pár plüssállatot átcsempésztem, így már kezd gyerekszoba benyomását kelteni az eddigi dolgozószoba. :-)
Ahogy gondoltam, párom cipekedett én meg néztem mit működik?! Próbáltam pár dologban segíteni, de lihegtem utána rendesen. :roll:

Holnap este tudok csak jönni, mert UH után vendégeskedünk! :)

KépKép
charlott
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:20-kor.
szonce82
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:21-kor.
szonce82
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?