Új privát üzeneted érkezett!

Ja és még ma hívom pontos időpontért a Szegedi Kaálit. Ennyi izgalom............
Azt sem tudom, vállalnak-e.

KépKépKép
bikfy
 
 


Reggelt!

Bikfy
szorítok!

CSajok

köszönöm mindenkinek a jókívánságokat!
a vérnyomásom az rendben van szerencsére. Az első esés azért volt,mert én balf@asz háttal léptem le a kondigép fekpadjáról,és ráléptem jobb lábbal a súlyzóra,és persze,hogy megcsúszott a lábam.
most meg ahogy léptem le jobb lábbal,kibicsaklott a bokám. :twisted:
de sajna anyóséknál nem most estem el először, :shock: nyáron már sikerült 1x,amikor Gréta még a pocakban volt. ugyanitt estem el,és csak az volt a szerencsém akkor,mind a két térdemre estem,és üres volt a kezem,meg tudtam kapaszkodni.

Vius
párodnak boldog névnapot!

És persze mindenkinek akiről nem tudnám,hogy Zoltánné! :wink:

Mennem kell,Manó ébredezik....
később megpróbálok még jönni.

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Na itt vagyok.

Ez is megvót, mégsincs este!

Nem fájt, semmi különös nem volt, hacsak nem annyi, hogy a vérvétel végéra elpityeredett az asszisztens nő.

Kiderült, hogy az ő lánya is meddőséggel küzd, nameg a másik asszisztens nő lánya is, de neki már összejött a baba. Metforminnal, spontán.

3 nő, abból 3 meddő. Én ezt nem értem. Van még olyan ember, aki spontán teherbe tud esni? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Dy!

Én anyósoméknál is ilyen a lépcső. Leesős. Félek is mindig.

Vigyázz magadra!

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Gyors leszek, tündérke türelmetlen.

Bikfy drága, uh-s volt csak. :wink:

Rodi drága, a melleimet kell borogatni, hogy elapasszam a tejet. A jobb már be is csomósodott. :?

Dy, nagyon vigyázz magadra, gyógypuszik mennek.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bocs, nem tudtam! Még nincs benne tapasztalatom! :oops:
Mit csinál most Lexike?

Bikfy!
JAj, mikor lesz meg a vv eredménye! Jaj, én úgy izgulok, hogy minden rendben legyen!
Hívd ma a Kaálit mindenképpen! Aztán azonnal írd meg, hogy mikor indul nálatok a projekt!

Dy!
Nagyon vigyázz magadra! Az anyósék lépcsőjét pedig inkább kerüld messziről!

rodina74
 
 


Rodi!

Hívtam már őket, most műt a doki, valamikor 12 és 13 óra között kell újra telefonálnom.

VV miatt én is izgulok, kíváncsi vagyok az eredményeimre.

Kövezzetek meg, de én még mindig azt érzem a lelkem mélyén, hogy spontán babánk lesz. Az Avandamet után. De a saját megnyugtatásom végett tényleg bejelentkezek.

KépKépKép
bikfy
 
 


Pénteken megyek vissza az eredményért, de nem biztos, hogy meglesz. Április végéig azért remélem gyűjtenek annyi pénzt, hogy fussa a tesztcsíkra. :evil:

Hogy hol tart ma az egészségügy? Így hogy tud egy orvos normálisan dolgozni? Legfőképpen sehogy.

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok,

Bikfy,

hős vagy, nőnap alkalmából már egy vérvételen is túl vagy. Megdöbbentő., hogy mennyi meddő pár van, tényleg már az a ritka ha valakinek spontán babája lesz...

Dy,

vigyázz magadra továbbra is és pihenj sokat.

Beze,

nekem a szoptatáshoz nem sok jó élményem kapcsolódik, mindig annyira fájt, hogy az izzadság gyöngyözött a homlokomon. Mondták, hogy azért fáj mert nem jól szopik Danika. Hát nem tudom, mert extra adagokat evett... De ennek ellenére kitartottam 7,5 hónapig akkor is Danika hagyta abba gondolom a terhességem miatt.

Hát lányok, nekem a vérnyomásom teljesen jó. Ezért fontolgatom, hogy mérem tovább és csak akkor megyek belgyógyászhoz ha magas lesz. Múlt héten két nap volt csak magas (szerintem a front miatt), úgyhogy elégedett vagyok.
Amin még kiakadtam, hogy vettem a bátorságot és ugyanúgy ruhában reggeli után ráálltam a mérlegre és 4 kg-mal kevesebbet mutat mint a védőnőnél
:shock: Úgyhogy ezen is feleslegesen paráztam, az a védőnői mérleg tuti rossz mert amikor megmért a szülés hetén és szombaton szülni mentem a szülőszobán ismét 4 kg-mal mértek kevesebbet ruhában.
Mert van ám ott hiper-szuper nagy mérleg, mégis az ócska kicsi digitálisra kell ráállni ami kb a 10. próbálkozásra kapcsol be...
:?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bezém!
És az is így fájt? Mamma mija! Na sebaj, túl kell élnem! És most óriási bennem az elhatározás.

Persze azt gondolhatjátok, hogy elfelejtettem megkérdezni a saját dokimat a chlamydia szűrésről. Sebaj. Azt mondta, majd hívni fog, mert ma ő is beszél a Szegedi Kaálisokkal. Ha nem felejtem el, akkor megkérdezem akkor. Nekem már most agyhúgykövem van, mi lesz velem kismamaként? Basszus még a nevemet is el fogom felejteni. Nem baj, majd ráírom a tenyeremre. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Most olvasom a PCO-s oldalon az igaz történeteket. Némelyiken a hasamat fogom, úgy nevetek. Némelyik orvos annyira senkiházi, hogy hihetetlen. A kedvencem az a doki, aki azt mondta a PCO-s csajnak, hogy igyon jódot, mert arrafelé szar a víz, attól majd biztos lesz babája.

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Danika nevében szeretnénk mindenkinek nagyon sok boldog nőnapot kívánni!

Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bikfy!
Na, délutánra nagyon szurkolok, hogy minél hamarabb tudjanak fogadni! Hidd el, hogy el kell indulni ezen az úton, és ettől még lehetsz spontán terhes. Lehet, hogy ezzel az intézetbe bejelentkezéssel lekerül a válladról egy súly, és spontán terhes is leszel! Hidd el, minden a legjobban fog alakulni!
Na, telefonáltál újra?

Monic!
Nagyon örülök, hogy most jó a vérnyomásod! Sajnálom, hogy ennyire megviselnek a frontok, de azért ezekre figyelj oda! Örülök, hogy a mérleg is csal, és így 4 kg-mal kevesebb vagy! Szóval nincs min idegeskedned! Minden szuper!

Az én párom is Zoltán, úgyhogy nálunk is még ma lesz egy kis névnapozás, de a java a hétvégén volt. Ja, és ma 1 éve vesztettem el az ikreket! Szomorú volt, de ma már kicsit könnyebb!

rodina74
 
 


Danikának nagyon szépen köszönjük a köszöntést!
Sok puszi neki! Na, és a mamijának, aki közvetítette! :lol:

rodina74
 
 


Rodina! Könnyezve ölellek... :cry:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs! MOst már nincs semmi baj! Annak így kellett történnie!

Hogy vagy? Hányinger? Cicifájás?

Bikfyke!
Na, mi történt? Hívtad Kaálit?

rodina74
 
 


LÁnyok, felteszek ide egy weboldal címet:
http://www.naptarak.com/naptarak_kinai.html

Ezen az oldalon mindenki megnézheti, hogy a fogantatás hónapja és az anya életkor aszerint, milyen nemű gyerek várható!
Akinek már van babája, azok leellenőrizhetik, hogy valóban jó babát kaptak-e? :wink: :lol:

rodina74
 
 


Lányok,
jobbulást az esőknek és drukk mindenkinek, bocsi, olvasóban vagyok, csak a nátha teljesen eluralkodott rajtam.. igyekszem majd jönni!!!!
Vendég
 


Rodi! Megnéztem a naptárat, nekem nem jött be. :lol: És most is fiút jósol, szóval van remény a lányra. :lol:

Hányinger van, egyre erősödik, de nem csak reggeli rosszullét, egésznapos. Cici nem jellemző, szinte alig érzem, még akkor sem ha hozzáérek. Fáradtság van még meg hasfeszülés.

Most jöttem meg a neurológusomtól. Mondta, hogy ha sikerrel járunk azonnal menjek, hogy a gyógyszerszintemet folyamatos kontroll alatt tudjuk tartani. Úgyhogy kéthavonta ellenőrzés lesz. De nem bánom.

Várom már a holnapot nagyon!!!! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Kész vagyok a mai naptól. Annyi minden történt:

1. Hívtam Kaálit, május 20-ra tudtak időpontot adni, de nekem az a vizsgaidőszak miatt nem jó, így megkérdeztem június végét. Kaptam is, június 29-re. Nekem ez tökéletes, addig még hathat a gyógyszer. Ha nem, akkor meg irány a meddőségi. Ettől boldog vagyok.

2. Ma a barátnőmről kiderült, hogy PCO-ja van. Ennek nagyon örülök, szerintem megvan a bajok forrása. Ő meg szegénykém most beparázott, nem akarja elhinni, hogy neki ez a baja. Én már kb. 1 éve mondom neki, de eddig tiltakozott. Igazándiból orvos is látta, de még ők is mondták, ez nem IR. Ma sajna a napnál világosabb lett. Remélem beletörődik a dologba.

KépKépKép
bikfy
 
 


Luci!

Holnap UH Tapolcán?

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! Hurrá időpont!!! :lol: :lol: :lol:

Igen, holnap uh! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Szerintetek, ha 1. konzira megyünk júniusban, akkor lehetek karácsonyra terhes? :lol:

Kicsit sem vagyok telhetetlen, mi? :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nati!
Jobbulást, szedj sok vitamint!!! :wink:

Rodi!
Hogy vagy ma kedves barátném?

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
Simán! Ha szerencséd van és úgy jön ki a ciklusod, az első beavatkozás már lehet júliusban! Én is december 19-én mentem, és január 24-én volt - ha jól emlékszem- az első inszemem! Szóval már jó nagy pocid is lehet! De szép karácsony is lenne! :wink: :wink:
Nagyon jól tetted, hogy bejelentkeztél! Hajrá!

Lucuzs!
Nagyon drukkolok a holnapi naphoz! Holnap még petezsák kukucs lesz, vagy már szívhang is? Hú, de jó lenne az is! Szép nap lenne a holnapi! Nagyon drukkolok!

Lányok, nekem ma egész nap fáj a fejem! Nem nagyon, de éppen annyira, hogy ne legyen jó a közérzetem! :roll:

rodina74
 
 


Rodim!
Csak a fejed fáj? Hányingered nincs? :wink: :roll: :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sajna, nincs! Csak a fejem nyom! Tudod, mindenkinek az fáj, ami a leggyengébb! :roll: :wink:

rodina74
 
 


Az 1. konzi az hogy megy? Oda apinak be kell jönnie?

KépKépKép
bikfy
 
 


Nagyapám erre mindig azt mondta, neki a gyomra is akkor fáj, mikor üres. Szerinte így van ez a fejjel is. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Izgulok a reggeli vérvételem miatt is. Nem tudom, milyen lesz az eredmény. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi! Igen, mág csak petezsákot fogunk látni. :D

Fejfájás mondjon le!!!! :?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Mi az hogy még csak? Az is szuperrrrr!

KépKépKép
bikfy
 
 


Én az első konzira nem vittem a párom. Nem is kellett, hiszen csak a korábbi leleteimet vittem, és elmondták, hogy mi kell még. Az egy . napi vv volt, és a páromnak egy spermiogramm! Viszont, ha clostyval akarnak stimulálni, mást kérjél helyette! - szerintem!
A closty vékonyítja a nyálkahártyát, bár sokkal olcsóbb, mintha szurival stimuznak!
De majd ti eldöntitek!

rodina74
 
 


Jó, lenne, pedig délután még aludtam is vagy 3 órát.

Juj, hozzatok holnap képet! Nagyon szeretném látni!

rodina74
 
 


Bikfy! Nálunk már az első konzira kellett apa! Vv tuti volt neki, de asszem anyagleadás is. És mi is november elején mentünk először és december elején már kezdtük is az inszemet! :D

Ja és persze, hogy nem "csak"! Sőt!!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Én még a kezdetek kezdetén csináltam egy Closty-s hónapot, semmit nem mozdultak tőle a tüszőim. Bár azóta már gyógyszert szedek és diétázok is.

Rodika ez a sok alvás tetszik nekem. Nem vagy te terhes? :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


A férjem a vérvételbe belehal. :shock:

Az anyagleadás sem kutya, na de egy vérvétel....

nem is tudom, hogy lesz.

KépKépKép
bikfy
 
 


Ezt a vérvétel dolgot meg sem mondom neki.

KépKépKép
bikfy
 
 


Hát, akkor ha úgy jobban elmegy, akkor ne mond meg neki!
Ne ijeszd el!

rodina74
 
 


Bikfy,

az első konzira apát is vinni kellett meg a házassági anyakönyvi kivonatot, illetve minden vizsgálatot amit mondtak a telefonban remélem.
Mi május 29-én voltunk először, június 12-én punkció volt, június 16-án beültetés és június 28-án a terhességet igazoló vérvétel. Ott nem tökölnek, de ehhez kell, hogy minden előzetes vizsgálat meglegyen az első konzira.
Apának a spermiogrammját elfogadták pedig majdnem 1 éves volt. Ha nincs gond vele akkor nem is firtatják, hogy friss legyen.
Végül kihez mész? DOktornő vagy doktorúr?

Rodi,

sajnálom a szomorú évfordulót. :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bikfy,

apát nem "bántották" az első konzin, sőt, neki végig csak az az egyetlen akciója volt amikor a punkciókor leadta a katonákat. Vért sem vettek tőle soha, tőlem viszont 2 naponta, de nekem beültim volt...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Moncsi!
Semmit nem mondtak a telefonba. SEMMIT! Csak hogy oké, akkor júni 29. Május 20-at ajánlottak először, de mondtam, sajna az nem megoldható, ne haragudjanak, de június végére szeretnék időpontot kérni. Nevettünk mindketten, mondtam, tudom, szokatlan dolog, ide mindenki mihamarabb szeretne menni.
Doktor úrhoz megyek. Mert őt ajánlottad. :wink:

Huh! Ezek ennyire nem tökölnek? Akkor lehet, még az idén kismama leszek? Adná Isten! :wink:

Bocsi, annyit mondtak, hívjam majd őket még 1x, mert nem tudják, mikor megy a doktor szabira. Ezt később még pontosítanunk kell.

KépKépKép
bikfy
 
 


Moncsika!
Ez most akkor megnyugtatott. A katona vizsi sem semmi, de azt valahogy megoldom vele. De ez a vérvétel? 1x volt ilyenen, 1 hétig ünnepeltette magát, mint valami Vietnam-ot megjárt hős, már szar sem látszott, de vagy 5 napig felkötött kézzel járt. Mindenki azt hitte eltörte a kezét. Be sem mertem vallani, hogy 1 hete volt vérvétele. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Milyen a doktor úr? Rendes, vagy türelmetlen? Lehet tőle kérdezni?

KépKépKép
bikfy
 
 


Moncsi!
Dancit puszilom és köszönjük neki a köszöntést!

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,

nagyon rendes és végtelenül türelmes, mindent de mindent meg lehet tőle kérdezni, én még "hülyeségeket" is kérdeztem amik nyomasztottak.
És megadta a telefonszámát és e-mail címét is, és amikor a lombik után 3 nappal nagyon rosszul lettem írtam neki egy e-mailt (mondta, hogy telefonon nincs értelme keresni mert szinte egész nap a műtőben van), és 10 percen belül válaszolt :shock: , megnyugtatott, hogy és utasított, hogy miket csinálhatok és miket nem.
KÉrte, hogy az egész terhesség alatt havonta írjak neki e-mailt, nagyon alapos, hogy végigkísérte a terhességemet.

Az én párom sem bírja a vérvételt :lol:
Ha legközelebb hívod a kaálit akkor kérdezd meg, hogy milyen kötelező vizsálatok kellenek. Nekem anno a telefonba diktálták be de pl Linácskának e-mailben megküldték. Lehet, hogy át is küldi neked az e-mailt ha megvan még neki.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Mára búcsúzom mert ma megkéstünk a fürdetéssel, mert apukámnak is ma van a névnapja és ott voltunk vacsorán, így Danci eléggé nyűgi lett, nem hiszem, hogy hagyna engem netezni.

Jó éjt mindenkinek!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelt, sziasztok Csajszikáim!

Ki mit csinál ma?

Én 11-től meló, de előtte még lehet, felhívom a barátnőmet, hogy ráér-e egy randira. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
KÉpzeld, én is ma délelőtt találkozom a barátnőmmel. Ő az, aki 7 hónapos terhes, és már régen találkoztunk, nagyon jó lesz dumcsizni!
NA, megyek, készülődöm is!

rodina74
 
 


Szia Rodi!

Enyém barinő sajnos nem ért rá, randi áttéve holnapra.

Helyette mai program: vasalás. :twisted:
Éppen kész vagyok vele, de nagyon útálom a dolgot. És ma még a vasalódeszkám is széttört. Vehetek egy újat.

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: