Új privát üzeneted érkezett!

szeretnek.....

KépKép
gyancsi
 
 


lopni :D :D :D Yesss, sikerült :D :D Ezt most megtartom :D

KépKép
gyancsi
 
 


Ancsa, ez jó volt :lol: :lol: :lol:

Kismamik, tessék nekünk szórni a laptetőt!!!!
csip-csip18
 
 

 
 

Paszolni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TETŰ TETŰ TETŰ TETŰ TETŰ
Vagyunk még 4-en akik várják nagyon azt a LAPTETŰT :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


Ű :arrow: Ő...
Tök mind1 :wink:
csip-csip18
 
 


sziasztok!

itten vagyok, ez a hét nem volt semmi!!! melóztam végig ugye, ebben nincs semmi különös...
na de minden délutánra és reggelre akadt valami rohanni való... orvos, vércsoport igazolás után rohangászás, találkoztam egy másik topik pécsi kismamiaival, a barátnőmet egyik reggel én vittem műtétre, azóta hozzá is rohangálok látogatni, meg segíteni...

már most keményedik a hasam, gyanítom egy kicsit túlzásba vittem a rohanást... de hát mit csináljak, ha dolog van, elfelejtkezek arról, hogy várandós vagyok és futok-szaladok... :lol: :lol: :lol: :lol: persze egy jól irányzott rúgás helyre tesz... :wink: :lol: :lol: :lol:

Csip ha sima multivitamint szedsz, az is tökéletes, és arról nem kell a babára asszociálni, mert azt az ember önmagáért szedi!
:wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ancsa nem akarlak idegesíteni, de képzeld vasárnap megyünk Eszére :arrow: hatalmas Pittarello üzlet van ott, 60%-os leárazással!!! :oops: 8) 8) 8) egy kicsit sztem kiürítem a kasszát... kell egy két új cipő!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsu látom szorgoskodtok! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: helyes-helyes! drukkolok ezerrel!!!!!

Juli nekem sose volt mensis görcsöm... ezért nézek nagy szemekkel, amikor ez szóba kerül, mert fogalmam sincs az milyen érzés... :shock:

mindenkinek nagyon szép hétvégét!!! gyűrjétek a lepedőket!!! :wink: :wink: :wink:
Ancsa, Te kíméld magad, ne emelj, ne cipelj!!!

Puszák!

Kép
gtunde75
 
 


ancsi!
nem tudtam, hogy cigiztél... ügyes vagy, hogy sikerült lerakni... én... (kövezzetek!!!) még küzdök vele :? :oops:

tünde!
másfél évvel ezelőttig én sem tudtam, hogy mi fán terem a menstruációs görcs :o de azt hiszem, utólag bepótolta máris az elmaradt éveket... na, ha meg még az ovu-m is úgy fog fájni, mint legutóbb... akkor tényleg remélem, hamar jön a baba, és köszönöm, nem is kérek többé soha peteérést :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Ancsi
Jó munkát még mára, holnaptól pihizzél és jön a pozitív jövőhét, de addig is gyűjtsed a tetőket :!: :wink:

Tündi
Vigyázz magatokra :!:
Igen, láthatja most mindenki :oops: :lol: rajtunk nem fog múlni az tuti :lol:

Julcsi
Hiszem, hogy sikerülni fog Nektek is hamarosan :!: :wink: jó ez a Closti :!: :roll: nincs rossz tüneted :?:

Többiek :?:

Nálam lesz pé...már szurkálódik a bal oldalam, a derekam is fáj :arrow: annyira örülök neki :lol:

Kép

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


zsu!
ezerrel megy a drukk a PÉ-dnek :)

nincs semmi különös tünetem a clostitól... eddig sem volt... vagy lehet, hogy fel sem tűnik, ha van valami?

ami szép, hogy a reggeli hőm így 3. napon 36,8 :o oké, hogy magas az alap... de ennyire :?: :shock:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Julcsi
Köszi, drága vagy :!: :wink:
csak azért érdeklődöm, mert tudod engem nagyon megviselt mindig :!: :roll:
ez nem magas, sztem nagyon is magas, de van, akinek ennyire magas az alaphője :!:
most mit szedsz a Clostin kívül :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


metet, rabeprazolt és probiotikumot.

sztem is nagyon magas. nem normális, hogy a ciklus első 3 napjában 36,7 és 36,8 legyen a hőm :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára -j- 2010.03.05 21:27-kor.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


met :arrow: pco-ra és a másik kettő a gasztrós :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


a rabeprazol PPI (protonpumpa gátló), a probiotikum pedig sima étrendkiegészítő... szóval igen, gasztrós.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


jesszus, miket szedsz Te :shock: :wink: de lehet ám, hogy ezek okozzák :?: :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


én nem hinném.
a ppi csupán a sav miatt van, hogy a nyelőcsövem tudjon gyógyulni, a probiotikum pedig azért, hogy rendbe hozzuk a bélflórát (a ppi amúgy is képes kontaminációt okozni).

én gondolnám, hogy a gyulladás miatt van ez... de akkor hogyhogy 0,6 a crp-m???

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


részemről jó éjt!

szép álmokat!
Kép

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Kép

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Szép du-t mindenkinek!!

Látom ma még senki sem volt... muszály volt jönnöm mert megöl az unalom... persze lenne mit csinálni de nincs semmihez sem kedvem...
Ki kell élvezzem az utolsó heteket :lol:
Egész nap pihizünk... na meg most küldtem apit el chipsért ...azt ennék de nagyon :lol: :lol:

Zsu!
A keményedésre azt mondják az okosok hogy edz a méh.. összehuzodással végülis de persze ez még semmi nem jelent, mert rendszertelen nagyon.. csak azt nem tudom hogy ilyen idös terhesen mennyi a napi normál.. ezt majd szerdán megkérdezem a dokitól...

Juli!
A kórházba majd hétfőn megyünk apival a felvilágosításra... most már ha törik ha szakad megyünk :!: :!: (azt mondta a nő hogy most menjünk..)
Amugy majd 18.-án megyek Nst-re.. de az még odébb van addig még sok minden történhet :lol: :roll:
Most már hamarosan fogunk talizni tuti!!! :wink:

Ancsi!
Megkaptam a telószámodat, köszike!!! :wink:

CSajok kinek hogy telik a hétvégéje????

Ma csináltunk pocakos képet... teszek fel :D

Kép

Kép
Vendég
 


Sziasztok...
Gyors bekukk...

Joli írt nekem :D :

"Valamiért napok óta nem tudok belépni a babanetre. Minden rendben velünk. Csütörtökön voltunk UH-án, megint szégellós volt.
1644 grammra saccolta a gép., és még még mindig egy héttel fiatalabbra. Kicsit kevés a magzatvizem, ezért két hét múlva kontroll UH-ra kell mennem.
Mindenkit puszilok!"

Ennyi :D

További jó hétvégét!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Kírus
Atya ég :shock: mekkora pocid van :shock: nagyon aranyos vagy Kírával a képen :!: :wink: nemsokára itt a nagy nap :!: drukk, hogy minden rendben legyen :!:
Nagyon gyorsan telik a hétvége, mint mindig, jöhetne már a jó idő
:wink: :roll: :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


kírus!
ekkora poci??? tuti egyedül van? ;)
remélem, most már majd tényleg össze tudunk futni...

csip!
köszi a joli-nyúzt :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Hát van mit cipelni.. :) most már kezdek sokszor tényleg terhes lenni :lol:

Zsu!
Köszi :D .. Most már csak jön a jó idö, én is várom nagyon!!
Mikor mennek haza a sogornődék? Vagy már otthon vannak? Mikor mentek babalátogatóba?

Juli!
Hu még viccnek is rossz lenne ha nem egyedül lenne :lol: , na jó nem... csak az lenne gáz ha szüléskor derülne ki :shock: ...

Csip!
Köszi Joliról az infót!! :wink:
Vendég
 


szép napot!

kírus!
azért a 21. században meglepő lenne, ha csak szülésnél derülne ki, hogy ketten vannak :)
én egyébként kiegyeznék simán a duplákokkal :D

ma még mindig 36,8 a hőm :shock: ha megyek uh-ra, megkérdezem a dokit, hogy ez mennyire normális... kicsit ugyanis aggaszt a dolog.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Kírus
Már otthon vannak, tegnap mentek haza :!: :wink: nem sárgult be a kicsi, anyukája jobban van, de még húzódik a sebe :!: majd valamikor jövőhéten megyünk, de most még nem akarok menni, mert még sokszor fújom az orrom :roll: nagyon várom, hogy megdajkálhassam :!: :wink: holnap lehet a férjem megy, mert nőnap lesz :!:

Julcsi
Mindenképpen kérdezz rá, mert ez alaphőnek nagyon magas az tuti :!: :roll: reméljük semmi komoly :!:
gyengült már a menzi :?:

Vidám, szép vasárnapot Mindenkinek :!:

tsók

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


zsu!
igen. ma éppen alig van valami... de igazság szerint amióta abbahagytam a fogigátlót, még a legerősebb vérzésre sem mertem volna azt mondani, hogy erős... hiszen az tudom, milyen :?

egyébként muszáj lesz a dokit felhívnom még a hét elején... mert tesómnak is kellene egy puncsos :D időpont így szülés utáni 1. mensi+rákszűrés miatt... lehet, már akkor rákérdezek erre a magas hőre.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Mindenkit puszilok :!: :wink:

Tündi
Nagyin drukkolok ma neked és gyere majd mesélj+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok szép jó reggelt....

Kírus: te kérdezted kinek, hogy telt hétvégéje???Fanasztikussan :D :D :D
Nem semmi a pocak méret :D

Tünde: Várunk ma :D

Juli: Na mit mondot a doki???

Suzy: Sok a melo???

Ancsa: mikor tesztelhetsz???Már nagyon kiváncsi vagyok :D

Hát csajok nekem fenomenális hétvégém volt :oops: :lol:
Szombaton átjött egy barátnőm, meg apája barátja és 4-ben kajáltunk!!!Volt bableves és uborkás pulyka ragu no meg túrós pogi :D Jókat beszélgettünk nevettünk és iszogattunk :D
Aztán vasárnap volt a párom neve napja :D felköszöntöttem du, de már panaszkodott, hogy hát neked is boldog névnapot :D
Bárszéket kapott, nagyon örült neki...
Végre otthon volt!Átnézett mindent, tett-vett a dolgai között :D Aztán takarított :D porszívozott és felmosott, amíg Én meglepiként csináltam neki az ebédet:Pizzát és Brownie volt :D Csajok Én nem csináltam, de valami eszméletlenül fini vanilía fagyival és csokiöntettel :D nem bírtam megállni, még este 10 kor is ettem belöle :D
Aztán egész hétvégén végre sikerült majdnem az össze sarkot felavatni :D :D :D
Szóval Én most repdesek az örömtől, apjuk meg csak reggel megjegyezte, hogy kivan :D Semmi ereje :D Elfogyott totálissan a fehérje belőle :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szép Napot!!!
csip-csip18
 
 


sziasztok!


Hu csajok kész vagyok minden miatt. Ház, meg egészség. Ezért nem jöttem eddig...
megint nem voltam jól. Rámjött az a görcsös roham, ami most elég sokáig nem akart elmúlni és a vérnyomásom 80!0/71 volt, szóval nagyyon rosszul voltam.... akkor rohantunk a kórházba, ott kivizsgáltak, az eredményeim tökéletesek lettek. Nem tudják mi a bajom. Nagyon rossz ez, Olyankor kezdek depresszióba süllyedni, mert néha emiatt még élni sincs kedvem. Szegény férjem nagyon megilyedt most. Meg intéztük a házhoz való kellékeket, úgyhogy nem unatkozunk most.
Hogy tetőzzem a dolgokat, azt hittem meghülyülök éjjel. Arra ébredtem kb 12kor hogy egy hatalmas puffanás, mintha valaki leesett volna a lépcsőn. Villany felkapcs, nincs sehol. Na azt a nyúlfutást... wcben volt épp 4kézláb volt.Azt hittem hány vagy nemtom mi. Erre kérdem hogy mi van. Azt mondja nem tudom mondom hogy hogy nem tudod. Nem emlékszik aztán nagyjából összeraktuk a képeket.... azt tudni kell, hogy ő szívbeteg és nem szabad lázasnak lenni, meg olyan fizikai munkát végeznie, ami megterhelő. Na a lényeg. hogy azt mondja, hogy felkelt pisilni. Kiment, deszka fel, azt érzi, hogy mindjárt kiugrik a szíve, annyira dogob. Ekkor más fáj, szédül, hányingere lesz és nem emlékszik semmire csak arra, hogy jöttem. Ekkor eshetett el. A wc tartályt meg a kagylót rendesen felszántotta. Befeküdt az ágyba és véres lett a lepedő. A keze több helyen vérzett és a feje is. De csak pötyögött. Mondom ez mi. Azt mondja, hogy rendszeresen van ilyen nála... Mondom mér nem szól. Nem jött válasz. Na ezek után hogy aludjon nyugodtan az ember és engedje el dolgozni??????????????, Ráadásul ő járja az országot.
A vérnyomija alapból magas, de akkor azonnal megmértem és teljesen rendben volt, csak a pulzusa alacsony volt. Na ez vajon mi lehetett???

Viszont ami pozitív, hogy voltunk 4dn és minden rendben van a bébivel és igazi kis husi baba!!! Nagyon cuki

Kép
Kép
onlány
 
 


csip!
végre!!! örülök, hogy jól vagytok.. és hogy ennyire fárasztóan telt a hétvége ;)

nem is próbáltam hívni a dokit, mert sztem ügyelt... majd holnap talán... csak néha már tényleg nagyon kellemetlen, hogy szinte hetente zargatom valamivel...

tünde!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


onlány!
nem semmi :o remélem, azért rendeződnek ezek az eü-dolgok is. nem csodálom, hogy ezek után nem vagy nyugodt :?

bébiről fotó nincs? :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


de van, mindjárt megkérem apát, hogy varázsoljon! Jaj Tünde gondolok ám rád!!!!!!!!!!!! +++++++++++++
Julcsi, olvastam hogy megjött :((((((((((( sajnálom :(

Elnézést, hogy csak részletekben tudok jönni, de másképp nem megy... Csip csip gondolom neked nem kell bemutatni a dolgot, bár ti házat nem adtatok el.

Jaj még annyit, hogy aki nem szemfüles az így járt. űHogy mira is értem? Hát pl 3500ért kinéztünk egy padlólap típust. Aztán mondom apának, hogy kéne valami hivatalos forgalmazaót keresni. Találtunk 2190ért láttuk, aztán mondom neki, hogy ez is csak viszont eladó és most kapaszkodjatok 1533ftért adja ugyanezt a hivatalos eladó!!!!!!!!!!!!) na meg ilyenekben vagyunk többnyire elmerülve. Már így is ha összeszámolom kb 700.000ftot spóroltunk. Ami nem semmi...

Kép
Kép
onlány
 
 


onlány!
nem olyan vészes, hogy megjött... most legalább (majdnem) magától tette :) és végre eljutottunk odáig, hogy van esélyünk. egy hét múlva máris megyek tüszőnézőbe :) és ez jó :!:
bár azért a kedvestől szülinapomra apa-vizsgálatot kértem :oops: remélem, végre belemegy...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


[quote]a írta: kedvestől szülinapomra apa-vizsgálatot kértem
:D :D :D na eggen... a férfiaktól ezt csak kierőszakolás útján lehet kérni, ha lehet.... tisztelet a kivételeknek!

Kép
Kép
onlány
 
 


nálunk ez már fél éve téma... van, hogy egészen normálisan fogadja, ha szóba kerül, de leginkább teljesen elzárkózik a dolog elől... sajnos máshogy nem tudom rávenni... lehet, hogy így sem :?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


sziasztok!

köszönöm az aggódást! :lol: túl vagyunk rajta, minden rendben van! az anti-D injekció sokkal jobban fájt, mint maga a magzatvízvétel! :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
most majd sokat kell pihennem, és 3 hét múlva eredmény! és azt is megtudjuk, hogy XY vagy XX :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
most kicsit ledőlök!

puszi mindenkinek!

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok...
Csak gyors elköszönés, mert ma nagy takarítás van...

Szép Estét!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


no, csip!
annyira sikerült a lakás felavatása, hogy újra takarítani kell :?: :lol:

tünde!
akkor továbbra is megy a szorítás... de minden rendben lesz :)
ja, miért is szorítsunk? :arrow: xx, vagy xy :?:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


jó reggelt lányok!!!

mi ez a pangás napok óta???

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Julcsi
Én vagyok egyébként, csak ritkásabban :lol:
mi a helyzet :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


semmi helyzet :) sok a meló, és a dokimat nem tudom elérni... biztos neki is sok a meló :D pedig meg kellene egyezni az uh-időpontban... és jó lenne vele megbeszélni a hőmet is. még mindig 36,7-36,8 között mozog. ha nem jött volna meg, simán gondoltam volna, hogy ez magas, és ellőttem volna egy tesztet... de hát ugye nem hogy megjött, de már el is múlt :)


te görbid viszont elég agyhalott hatást kelt :o :lol: az az "E" mit takar? jól sejtem, hogy azt, hogy holnapra egekben lesz a hőd?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


reméljük időben el tudod majd érni :!: :roll:
az még nem jelenti azt, hogy nem lehet pluszos a teszt :!:

közeleg a pé, tojásfehérje :!: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


sziasztok!

még1x köszi, hogy gondoltatok ránk!

éjszaka persze rémálmom volt... szivárgott a magzatvíz... azóta egyfolytában a bugyimat lesem...

nagyon nehezen bírom ezt a pihenést... legszívesebben mennék már holnap dolgozni...

az a baj, hogy nem fáj semmi, nem vagyok szarul... és így elég nehéz úgy mozogni, hogy ne erőltessem meg magam...

na mind1, nem panaszkodok tovább!! :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

Juli XY!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsu hajrá pé!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


[quote="suzy78"][ írta:suzy78color=green]
az még nem jelenti azt, hogy nem lehet pluszos a teszt :!:

közeleg a pé, tojásfehérje :!: :lol: [/color]


komolyan jót röhögnék egy + teszten ezek (mensi+closti) után :D

egyébként közben megtaláltam a ferty kódolását :) mindent bele :!:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


tünde!
azért vigyázz magadra, te lány! :)

mennél dolgozni? én alig várom, hogy babás legyek, és végre otthon maradhassak... egy életen át bírnám munka nélkül :lol: ;)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


[quote="-j-"]. írta:-j-..egy életen át bírnám munka nélkül :lol: ;)


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bizonyos szitukban én is... pl tengerparton 30 fokban pálmafák árnyékában...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

na de 4 fal között... letiltva az aktívkodásról... :(

Kép
gtunde75
 
 


tünde!
én otthon sem bírnék unatkozni. internet, tv, könyvek... na meg babásan gondolom kilószám gyártanám a babaruhákat :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


kivagyok!
nem tudtam a dokimmal beszélni. továbbképzésen van, vagy mifene :? holnap még tuti nem lesz... de azt mondták az osztályon, hogy lehet, csak péntek esélyes... akkor keressem.
a legszebb, hogy a nővéremnek is megígértem, hogy dumálok neki időpontot. szülés óta most esedékes neki a vizsgálat (örül is, mint majom a farkának :D) szép lesz... lehet, együtt megyünk :)
hasam is totál oda... más is... nem szoktam várni a kontrollt, de most jó lesz végre a gasztróssal találkozni...
na, szóval kivagyok :evil:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!!

Juli!
Sajnálom hogy nem sikerült beszélni a dokival :? ...
Mikor mész gasztróshoz?

Én ma megyek 16:15-re dokihoz kivi leszek mit mondd :roll:

Jajj nem is írtam.. hétfőn túl estünk az együttszülési felkészítőn elmondta a nő hogy miket kell bepakolni a táskába(ami nálam már 1 hója össze van pakolva :D ), meg a szpotatásról beszélt pár szót..stb.. aztán mentünk a szülőszobára.. megmutatta hol állhat majd a férjem stb...
Ugyhogy most már nyugodt ő is hogy bejöhet majd szüléskor( ha csak nem császáros leszek)..

Többiek???
Vendég
 


kírus!
jövő héten hívom a gasztróst, mert már csak 2 hétre van gyógyszerem... és azért jó lenne újra átbeszélni ezt a rabeprazol vs. baba-project dolgot is.

hihetetlen, hogy mindjárt szülsz :o

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok...
Na hát valóban kevessen vagyunk, csak mi visszük a topicot...
többiek hun vannak???

Mert mostanában nem nagyon jöttök, csak Suzy Juli, kírus, Én...

Suzy: Hogy vgy ma???

Juli: Sok a melod ma???

Kírus: Apa mit szólt, mikor mutaták, hogy hol állhat szülés közben???Gondolom oldalt igaz???Én is ott álltam a barinőmnél :D És mien a szülőszoba???Tetszik???

Nálam a helyzet változatlan, tegnap jöttem mentem apóssal...terveztük és megrendeltük az asztalt ami majd itt lesz a szoliban...fekete-fehér lesz minden :D
Most még kell nézzek széket és lámpát még...Csütörtökön meg lehet össze szerelni a dogokat :D
Aztán haza...Főzés-Fürdés-18 :D Alvás :D
Ennyike...

Süssön a napocska, mert olyan hideg van :roll:
Szép napot!!!
csip-csip18
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?