Új privát üzeneted érkezett!

Írjátok gyorsan tele az oldalt! :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


[quote="gabuska"]M írta:gabuskaátén már nem ámuldozok, az Ikeában már megtettem. :D

Csilla, én voltam ilyen, még iskolás koromban is, hogy állandóan tiszta szutyok voltam. Emlékszem, bepróbálkoztam azzal egyszer, hogy kifordítva vettem vissza a ruháimat az udvarozás után, hátha akkor nem veszik észre anyuék. :lol:
Negyedikes koromban meg annyira kiakadt apukám, mikor meglátott, hogy a villmosra nem volt hajlandó velem egy kocsiba szállni, hanem én ide, ő oda, és figyelnem kellett mikor int, hogy leszállunk. :lol:


Azt hiszem ettől jobb laptető nem kell :lol:

Most már jobb a helyzet, ma már rá tudtam adni ugyanazt a kabátot mint tegnap, és kacérkodtam a gondolattal, hogy esetleg holnap is... :oops: , de aztán jobban megnéztem :?

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Hello csajok!
Kicsit eltuntem! Sajna eselyem sincs visszaolvasni,de majd otthon! Csak egy kis helyzetjelentes,velunk minden ok,jol erezzuk magunkat,de ami jo,hamar telik@ 2 het mulva bovebben,remelem senki sem beteg!!
Sok puszi mindenkinek:
Patty

KépKép
Kép
patricia83
 
 

 
 

Sziasztok!

Pat, köszi, hogy írtál!!! További kellemes kikapcsolódást kívánunk!

Furcsa nekem, amit a lányokról írtok. Mivel koszolják össze magukat? Csanád csak a kezét szokta, amikor kint járkálunk és hozzányúl ehhez-ahhoz. Ruhát általában azért kell cserélni, mert leeszi, leissza vagy kifolyik a pisi. Bár nyáron a játszótéren biztosan másképp lesz :)

A szobatisztaságban Máté jól feladja a leckét a nagyobbaknak! Mi még mindig csak egy-egy ritka alkalomnál tartunk.
Réka, Máté eszik már? Kijött a foga?

Csilla, nem kelünk korán, Csanád tejivás után fordul át a másik oldalára. Néha még nyolckor is :)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Pat, csatlakozom az előttem szólóhoz, és már várom a beszámolódat, bizti terjedelmes és izgalmas lesz. :wink:

Joli, én magamról írtam, hogy mindig tiszta retek voltam, de akkor már ált. iskolás voltam. Sokat rosszalkodtunk, az meg kosszal jár. :lol: Pici koromban még szolídan nyomtam gondolom. :lol: Livi és Nóri sem szoktak extra koszosak lenni, max. nyáron, mikor a homokozóból sártengert csinálnak. De induláskor lecsutakolom őket a kútnál és váltás pólót is szoktam vinni, hogy hazafelé ne forduljon mindenki utánunk.

Mi már megint kezdünk dáthásak lenni, családilag... :evil:

Többiek, hol vagytok?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Most írom a diplomámat a csecsemők táplálkozásáról. A szakdolgozatom megírásához szükségem van kutatásra, ezért szeretnélek kérni titeket, hogy segítsetek nekem azzal, hogy a kérdőívet kitöltitek és visszakülditek nekem.

Itt megtekintheti a közzétett űrlapot: https://spreadsheets.google.com/viewfor ... blI0WVE6MA

Segítségeteket előre is köszönöm!

Gazsi Krisztiánné Kosicsár Ágnes
gigike22
 
 


Hali Lányok, mi van???? Mi ez a pangás???? Szerda este volt az utolsó bejegyzés! Koplaltattok, vagy mi? :) :)

Üdv:

Gyuri

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Ja, hogy hír is legyen: engem ma kirúgtak. ij.

Megintgyuri

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


jáááááj

Engem is ki fognak valószínűleg. Még várom a választ kellek-e ősztől. 90%, hogy nem.
Remélem gyorsan találsz állást!

Mintha Te olyan sűrűn írnál... :twisted: :lol: :wink:


A Micimackó csoport. Mindig így vigyorognak. Imádom mind. :D
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hali!
Na, én ezért nem megyek még vissza, mert tuti kirúgnának. Még ha 25-30 ezer is a GyES :roll: .
Gyuri sajnálom :? .

Gabuska, édes ez a csoport! No, persze a kroki :roll: !

Mit is kentél Nóri orra alá, amikor kisebesedett az orra? Boginak is egyre csúnyább :( .

Kértem, hogy mosolyogjon :lol::
Kép

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Húúú, nem emlékszem :oops: , de megnézem mindjárt a gyógyszeres dobozt, ha meglátom biztos beugrik mi melyik tégely-tubus-doboz a sok közül.

Bogi :D
Szép a ruhája. Is. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 



Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!


Patri! Én is várom már a beszámolódat!

Gabuska! Nagyon jó a csoportkép! Sok kis vigyori!

Gyuri! Sajnálom, hogy elvesztetted a munkádat! Hogyan tovább? Van már másik kilátásban?

Csilla! De édes bogi a képen! A videón nagyon arik, ahogy a produkció végén meghajolnak!

Kérdeztem ma Rolit, hogy mostak-e fogat az oviban. Erre egy anyuka csodálkozva mondja, hogy nem látom a gyerek ruháján? Az övé mindig leköpi magát fogkrémmel! :lol: Roli nem! Vagy nagyon ügyes, vagy lenyeli a fogkrémet! :lol: Szerintem az utóbbi!

A csütörtököm elég kemény volt, egész nap én voltam a gyerekekkel a suliban. Teljesen meg voltak borulva, semmi sem úgy volt, ahogy szokott lenni. Fényképezés+én egész nap! Szóval jól lefárasztottuk egymást. Ma már jobb volt, igaz kaptam egyet a tollasütővel, eléggé fájt, de túlélem. Ma sok gyerek hiányzott, mennyivel másabb volt 21 gyerekkel foglalkozni, mint 27-el. Nagyon sokan vannak! :x

Kép
szly27
 
 


Hali!

Elbeszélgetek én magammal is :lol: .

Toncsi angol mesét nézett most este és azóta folyamatosan angolul karattyol. Annyira cuki, Bogihoz is úgy beszélget. Most számolt, fourteen, fiveteen :wink: . Na jó, van még mit tanulni 8) .

Joli, Toncsira gondoltam, hogy összepiszkolja a ruháját, nem Bogira. Eddig Bogi még nem annyira piszkol (csak itthon :lol: ).

Apa elment dolgozni, így ma este egyedül fektetek.

Most épp főzőcskéznek, így hozok még pár képet.

Míg kiraktam a babakocsit, Bogi elaludt az előszobában a küszöbön:
Kép

Nekünk is sikerült ilyen képet csinálni:
Kép

Gabuska, míg el nem felejtem:
Kép De már megint szakad a hó :shock: !!!

Bogival is voltunk jelmezbálon, pillangókisasszonyszerűség volt:
Kép

Kép

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Gyuri :( Gyorsan jöjjetek el hozzánk, míg nem dolgozol, mert eddig sosem volt időd! Úgyis egykettőre munkát találsz és újra hajtasz!

Gabi, Csilla örülök a képeknek! Földön alvás :) Pillangókisasszony:P Micimackók :D

Szly, milyen jó, hogy vannak könnyebb napok is! De ha nem lennének nehezebbek is, észre sem vennéd :)

Csanád épp itt mellettem nekiállt bepelenkázni a plüssnyuszit :) Mostanában többször játszott együtt egy nála fél évvel kisebb kislánnyal. Olyan nagyosan viselkedik vele :) Tologatja a babkocsiban, simogatja, felsegíti, ha elesik :) Az éjjel többször felébredt, ma nincs étvágya, lesem, milyen baja lehet. Egyébként jó a kedélye, csak ma már kétszer leesett a kanapéról.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Most fogok robbanni!!!!!!!!!!!
Pötyögtem egy csomót és még jó, hogy visszanézetem és eltűnt.
A lényeg:

Nagyon tündérek a farsangolós csemeték!!!!!!!!
Réka nagyon csini lett, látványos és gratulálok a kis ügyes bilizős Máténak!!!!
Mi még sehol sem járunk ez ügyben.

Joli veled álmodtam a múlt héten, hogy valahol együtt voltunk, de többre nem emlékszem.

Mi jól vagyunk, Ámin már szépen összeszedte magát 11 kg és 85 cm lett.
Semmi különös nem történt velünk, így be is fejeztem.
Remélem ez nem száll el!!!

Kép
havacska
 
 


Sziasztok!

Hol vagytok? Hogy telt a hétvége?
Mi családi összejövetelen voltunk, unokahúgomnak volt polgári esküvője.
Mariann, látod, egyszerre rövidet kell írni és akkor megmarad! :) Viszont azt lehetne sűrűbben! :P Csanád 13 kiló és 89 centi. Legújabb szava a szia, de úgy mondja, hogy "aszisz" :)

Gyuri, hogy esett ez a "kirúgás"? Voltak előzményei, várható volt?

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!

Kicsit lemaradtam.

Réka
Tényleg nagyon lefogytál, nekem is egyből feltűnt. Máté pedig nagyon ügyes, csak ámulok rajta.

Bea
Remlem nem tűnsz el megint. Akkor te a filmet is láttad? Milyen volt?

Mariann
Ámin egy súly és hosszcsoportban van Mátéval. :-)

Joli
Csanád már milyen nagy fiú, 13 kiló... nem semmi.

Csilla
Pillangókisasszony gyönyörű. A cumis képen is nagyon szép!

Nekünk is van cumis képünk, majd teszek fel.

Gabus
Nagyon helyes a Micimackó csoport.

Kép
kittina30
 
 


Kriszti, hiába hangsúlyozza Máté a száját a két cumival, úgyis a szeme uralja a képet :lol:
Csongi a tegnap az új feleségnek gratulált, az új férjnek pedig részvétet kívánt :oops: Még szerencse, hogy jó fejek és senki nem sértődött meg :roll:

KépKép
Kép
el..né
 
 


[quote="el..né"] írta:el..né
Csongi a tegnap az új feleségnek gratulált, az új férjnek pedig részvétet kívánt!


Hát nem semmi fiad van... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
[/u]

Kép
Kép
szintus
 
 


Jók ezek a dupla cumis képek! :wink: :D

Kittina Máté nagyon cukker kiskölyök! :D

Joli látom ti sem unatkoztok!Hogy állsz az álláskereséssel?
Csongi jár még melózni?

Fruzsina kb.86cm és 12.5kg.Pedig nem nagy evős a csaj! :D

Réka sajnálom,h kirúgták Gyurit! :( Nehéz munkát találni Pesten?
Mert nálunk bizony nem könnyű...sőt....
Máténak nagy-nagy gratula a szobatisztasághoz!Nagyon ügyes kissrác!Mi ebben a témában még sehol sem tartunk!Bízok a nyárban! :wink: :wink:

Hoppá!Berni már nagyon régen írt!Merre kószálsz te csajszi!?
Adri is régen írt....

Csilla nagyon szép kislány Bogi!Azok a szemek! :D

Jók a farsangos képek,mind!

Paték mikor érkeznek haza?

Mi jól vagyunk,sajna egyre kevessebb tejem van, így tápozunk.
Hanna baba jó kislány éjjel egyszer kel enni de kül.átalussza az éjszakát!Ebböl a szempontból szerencsés vagyok,tejügyileg nem.
Sajna sewmmit sem gyarapodott csak a tejemtől.Nem vagyok jó Milka......

Kép
Kép
szintus
 
 


szintus!
vagyok,olvasgatok csak nem tudok belefolyni a témákba :) tegyél friss képet Hannusról is,ha van:-)

Kép
berni1
 
 


MOst realizáltam, hogy kereken másfél év van Máté és Hanna között! :)
Szintus, nincs felétek szoptatási tanácsadó? Olyasmi, mint a La Leche Liga? Lehet segítenének nektek, hogy kevesebb tápira legyen szükség...

Tej: lassan apadgatok én is. :) Máté már szinte csak az elalvásokhoz kéri.

Munka: itt sem könnyű találni. Szerencsére most egy darabig kihúzzuk, akármi van, és tuti talál valamit, a kérdés csak az, hogy szakmába vágó, jó munkát, vagy olyasmit, amit nem örülnék ha csinálna. (neeeeeeeeeeem, nem a sztriptíztáncosra gondoltam :lol: ) Majd ír, hogy történt.

Joli, Gyurinak még van kb két sűrű hete (felhalmozódott maszekok) és utána meglátogatunk benneteket, ha az megfelel nektek.

Mátét lemérettem, mikor beadattam a bárányhimlő elleni oltást: kereken 13 kiló és 85-86 centi. A múltkori 87 pipiskedés eredménye volt, lebukott a csibész :D )

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Jó reggelt!


Csilla! Bogi haláli a küszöbön! Jó álmos lehetett! :lol: Arra azért figyelt, hogy "párna" legyen a feje alatt! Nagyon tetszik!


Kitti! Máté aranyos a cumikkal! Rolinak az egyik cumi a szájában volt,a másik meg az orra és a szájában lévő cumi között és még fogni sem kellett! :lol:

Mariann! Örülök, hogy már Ámin teljesen rendbe jött.

Szintus! Te jelentkeztél az Anyatanyán abba a topicba, ahová én is írok?

Réka! Máté nem semmi súlyú! Leelőzte Jázmint! Remélem GYurinak hamar lesz valami jó munkája!

Mi jól vagyunk! Semmi extra nem történt mostanság!

Hiányzik Patri! Olyan jól fel tudja dobni a topikot!

Kép
szly27
 
 


Igen,Szly én,de töröljetek,mert egyszerűen nem tudom követni azt!
Nincs időm rá.....


Sajnos Réka nincs nálunk semmi ilyesmi!
:( 2 napja pedig mindég kevesebb a tejem....

Kép
Kép
szintus
 
 


Joli!

Csanád szerintem nem véletlenül kívánt részvétet az új férjnek. Ő már tud valamit :wink: :wink: :wink:
Remélem érted, hogy mire gondolok!

Kép
havacska
 
 


Szintus, nézd meg ezeket az oldalakat:

http://www.szoptatasert.hu/belso.php?inf=kerdes
itt on line megy a segítségnyújtás

http://www.lll.hu/

Őnáluk rengeteg jó anyagot kaphatsz. Ha írsz nekik e-mailt, hogy telefonon nem tudod őket elérni de segítség kéne, akkor kapsz olyan elérhetőséget, ahol kérdezősködhetsz és ötletelhettek, ők nagyon profik és tényleg nagyon képzettek.

A másik: cicire a gyereket amikor csak tudod, no para és sok sok pia mellette. Esetleg egy kis sör. (alkoholmentes :) ) Oké, ez alap, de sok helyen nem ezt nyomatják a gyerekdokik :(

Most ennyire futotta, anyósom Mátézik, engem vár a vasalnivaló.... úúúúúúúúúúúúúúútááááálllllllllllok vasalni :evil:

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Sziasztok!

Szintus! Nem törölnek! Ha tudsz jössz, írsz, ha nem, nem!

Karamalz ital nekem bejött anno tejserkentésre+homeo. Nézz utána neten. De ha kap tápszert is, az sem tragédia!

Kép Kép Kép Kép

Kép
szly27
 
 


Ölelkezős tesók nagyon édesek.
Szly, jó a konyhátok.

Jó hétvégét!
kittina30
 
 


Sziasztok!

Elutazom Áminnal Miskolcra rokonokhoz.
Majd jelentkezem.
Egyébként jól vagyunk. Semmi extra kivéve, hogy a derekam majd le szakad egyre jobban fáj.
Vigyi magatokra!!!

Kép
havacska
 
 


Sziasztok!

Nekem hosszú hiányzásom volt, de nem is tudom, hová telnek el a napok, hogy nem jutok ide. Itt van otthonról egy unokahúgom-írtam talán- így vagy vele vagyok el, vagy marad Csanáddal és mi megyünk. Közben a másik unokahúgomnak megszületett a kislánya 35. héten. Szerencsére azért jól vannak. 2,40 kg és Lilla a neve.

Voltunk színdarabos-vacsorás bálba, szuper volt! Minden hónapban elviselnék egy-egy ilyet :)

Szintia, álláskeresés stagnál, most azt várom, hátha a sült galamb a számba repül :) Remélem megoldódik a tejprobléma. Ha nem, hát a tápszerrel is felnő!

Mariann, Csongi lát egy házisárkányt a környezetében, nem csoda, ha sajnálja a férjeket :) Kellemes időtöltést Miskolcon!

Szly, látom Jázmin is utánozza Rolit :) És Roli fel tudja emelni Jázmint?!

Kriszti, olyan szűkszavú vagy! Hogy vagytok?

Réka, örülök, hogy Gyurinak van mellékes munkája! Persze azért pihenhetne is kicsit!

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!

Egyik betegségből esünk a másikba. :( Vince megint elkapott egy felsőlégúti nyavalyát, ami a tüdejére húzódott, antibiotikum, szerencsére már jobban van, de mára apát döntötte le egy hasmenéses kórság, úgyhogy ezerrel fertőtlenítek, és gyerkőcöknak tilos apa közelébe menni! Utálom a betegségeket, és már nagyon elegem van! :evil:
Vince egy hétig megint csak szopizott, semmit nem evett (mandulája is nagyon csúnya volt), ha most ezt a hasmenést is elkapja, nem tudom, mi lesz. Amúgy is lepasszolt most, nincs 11 kg a mérleg szerint.

Az idő is pocsék, itt múlt szerdán nagy hó esett, még foltokban van, és nagyon hideg szél fúj jelenleg! Kicsit depis vagyok, ezért sem jöttem! :(

Minden gyerkőc nagyon szép, két cumisok, jelmezesek, tesóölelős, nálam a prímet a küszöbön alvó Bogi viszi! :)

Kép Violka 2 évesen

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Ja, Gabi, az avatar képedet láthatjuk nagyban is? Nekem nagyon tetszik... :D

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Évi jobbulást a családnak!!!!!
Remélem hamarosan már vidámabban fogsz írni! :!:
A jobb időt már mi is nagyon várjuk,itt is teljesen pocsék idő van....
Ez már számomra is katasztrófa...már én is bedepiztem ettöl a hidegtől...brrrrr....

Joli vajon ki az a házisárkány Csongi környezetében?
:?: :wink: :lol:

Mariann milyen volt az utazáson?

Szly aranyosak a gyerkők! :D

Réka köszönöm ezeket az oldalakat,olvasgattam,probálkoztunk is ezzel-azzal.A helyzet továbbra is szopi-tápi.De ez van. :?
Gyuri egyébként mivel foglalkozik?

Kép
Kép
szintus
 
 


hali!

Szly, aranyosak a gyerkőcök a képeken, és mennyire hasonlítanak egymásra. Jó erőben van a kislegény! Mindjárt tavaszi szünet :) !

Évi, mi a lányokkal grapefruit kivonatot szedünk, irtózatosan keserű, de ha narancslébe teszem, akkor nem érezni. Pedig én a tonikot sem iszom meg, és a grapefruitot mint gyümölcsöt is utálom. Testsúlykg-onként 3-4 csepp. Boginak 4 csepp, Toncsinak 6. Megisszák, észre sem veszik és szerintem jó. Esetleg próbáljátok ki. Talán grape vitál a neve. Majd megnézem. Mindenesetre jobbulást Nektek!!! És már jön a tavasz!!!

Mariann, jó kikapcsolódást Nektek, bár lehet már haza is értetek. Mikor jöttök el hozzánk, Miskolctól már igazán nincs messze. Vagy ha Miskolcon alszotok és másnap tovább Egerbe, nos 8) ?

Szintus a szaporító fejést nem próbáltad? Egyik cici 7 percig, utána másik cici 7 percig, utána megint az első 5 percig, uátna a másik 5-ig, megint az első 3-ig, majd a másik 3-ig. Hátha...
Nem baj, ha nem jön belőle a tej, csak érje az inger.

Gabus, már nem kell a krém :wink: Bogi orra alá :lol: .

Na Pattiék már szétnyaralják magukat (irigy-irigy), lassan már hazaérnek. Remélem, jó sok képet hoz.

na, szétnézek a lányok után :lol:

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Hahó lányok!

Na nemáááááááááá!
Senkivel nem történik semmi??? Vagy csak titkolóztok :wink: ?

Holnap este felmegyünk Pestre tesómékhoz, pénteken Toncsival szemészet, este meg bálba vagyunk hivatalosak. Bár semmi kedvem, főleg hogy szombaton délelőtt Toncsi szülinapi zsúr. Meghívtuk néhány ovistársát, délután meg valami Mickey egeres előadásra megyünk Toncsival, este meg megint egy bál. Szóval már leírva is sok.

Na pár szóra gyeretek már, oké?! Ne csak magamnak írogassak :lol: .

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!


Csilla! Jó sűrű program lesz!

Ma bemutató órám volt a szülőknek! Egész jól sikerült és jó volt a hangulat. 17 szülő jött el.

Évi! cukik a gyerekek!

Holnap csak max egy órára megyek be dolgozni, utána szabad vagyok!

Elmegyünk kutyát nézni! Ha tetszik, meg is vesszük. Újfundlandit akarunk.

Szombaton nekünk is sűrű lesz a program. Ebédre megyünk barátnőmékhez József napra, vacsorára meg unokatesómékhoz. Gyerekek szülinapja és József napra.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok, megvagyunk mi is :)
Gyuri többet dolgozik mostanában, mióta elbocsátották, mint korábban... ezek a felszaporodott meg kell csináljam valamikor típusú cuccok.
Máté átment mimózába. Nyafis és nyűgös és most már tudom, mi az a hiszti :)

Ja, nem várok már laptetőre ;)

Joli, bocs, hogy nem jelentkeztünk, kicsit ránk szakadt az ég :)

Pusz, most ennyire futotta...

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Réka éééllljjjeeennnn!!!!!!!!!! :D :D :D
Úgy örülök,hogy összehoztátok a kistesót!
Kép

Szly jó,hogy említetted a József napot,apum is az nehogy elfelejtsem!
Neki az gyenge pontja!:))))
Mert kül.mi nem annyira ünnepeljük a névnapokat.
Jó bulizást nektek a sűrű hétvégére!

Csilla ti is érezzétek jól magatokat! :D

Hozok pár képecskét(úgy kell vigyázmnom h melyik betüt nyomom mert leragadnak a szemeim)

Fruzsi és Hannus Kép

Alszanak :D Kép

Fruzsi szülinapon volt Kép

Hanna cicus Kép

Pusszancs és jó éjt Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


Édesek a lányok, Szintus!!!

Réka, jaj de szupi, juhééééééééééééj!!!!
És csak így odaveti :shock: 8)
És hogy vagy, hol tartassz, stb. stb...

Ezért érdemes volt böjtölni a fórumnak :wink:
Remélem, most már felélénkül.

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Hát nem én fogom most felélénkíteni a fórumot. Rohanok.

Réka, gratula!

Köszi a képeket, örülök a manóknak!

Gyógyulást a betegeskedőknek!

Kellemes időtöltést mindenkinek a sok programhoz!

Jól vagyunk, csak nálunk is sok a program.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!

Réka, éljen!!!! Hol tartotok???

Szintus
De édik a gyerekeid!!! Hanna milyen nagy baba, és milyen szépen tartja már a fejét.

Szly
Kutyavétel hogy alakult?

Évi
Jó a camfis (Máté így hívja a cumit) képetek. Jobbulást nektek!

Joli
Köszi a kérdésed. Megvagyunk, nincs semmi különös. Mostanában többször főzök, így kicsit jobban rohanásban vagyok, amikor a gyerek alszik. Ma narancskrémlevest főztem, azt legalább szereti, legalábbis néha megissza.

Berni
Mi van veletek? Régen írtál már Dorkóról!

Patrék még mindig nyaralnak?

Bea?

Végre itt a jó idő, egész délelőtt kint voltunk. Máté a földet szórta egyik helyről a másikra. Tegnap meg játszóházban voltunk, jó volt, de a gyerekem szerintem ehhez még kicsi. Olyan helyen voltunk, ahol főleg ugrálók vannak, és csúszdák. Ő meg leragadt egy nagy labdánál, azt kergette, meg egy ketrecnél, amiben sok kicsi labda volt (olyan, mint Szintus fényképén). A labdához csak ő nyúlhatott, és a ketrecbe is csak ő mehetett be. Szerencsére nem voltak sokan, így csak egy kislányt próbált elüldözni, akit annyira azért nem is érdekeltek a labdák, így be sem akart igazán menni.
kittina30
 
 


Valaki jövőhéten egy szabad téri, délelőtti talira???

Joli igen, Réka is remélem, még valaki pösti?
Vagy aki nem pösti, de épp erre jár? :wink:

Réka, graaaaaaaaaaaaaaaaaaaat!!! :D
Mátét óvatosan emelgetni meg cipelni!

Szintus cukkkerek a lányaid!

Mentem, bocsi!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Réka! Gratulálok és boldog, gondtalan babavárást kívánok!

Kitti! Kutyusvásár így sikerült:

Kép Kép

Ezt meg csak úgy:

Kép

Szintus! De édesek a gyerekek! Hanna is nagyon szép kisbaba!
Örülök a képeknek!

Kép
szly27
 
 


De drága ez a kutyus! Irígy! :)
Mi a neve?

Csilla, írtam egy hsz-t, de nem látom itt :shock: , hogy nem találtam meg a krémet, és hogy hátha valaki a többiek közül emlékszik, mert itt ajánlotta valaki. Alzol, de nem vagyok biztos benne.

Évi,

Kép

meg van egy másik

Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Szly
Nagyon aranyos a kutyus. Mennyi idős? Látom Roli oda van érte. :-)
kittina30
 
 


Egy kis tavaszi kreatívkodás
http://mek.niif.hu/02700/02711/html/02.htm

Ezt pedig azért, hátha érdekel Titeket is
http://www.babasdolgok.com/2010/02/hogy ... evelesben/

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja, Csilla!

Köszönöm a hóvirágot!!! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Ugye nagggggyyyyyyon hiányoztam??? :lol: :lol:

Még csak ezt az oldalt olvastam el (bár sajna sok munkám nem lesz a visszaolvasással),és nagyon örültem Réka babahírének!!! Gratula,és minden szépet,jót,jó pocakosodást!!! :D

Az oldalon lévő képek egytől-egyig szuperek,a kutyus is nagyon cuki Sly! :wink: Hanna-baba is gyönyörű a tesós képek is nagyon jók,tök jó újra olvasni titeket,naagyon hiányoztatok!

Este visszaolvasom a többit,és írok is,meg hozok majd képeket is,egyenlőre annyi,hogy nagyon jól éreztük magunkat,minden szuper volt,de még ez az 1 hónap is gyorsan elment!
pusszantás mindenkinek! :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Patri! Üdv újra itt! Hiányoztál ám nekünk. Várom a képeket és a beszámolót!

Kitti! A kutyus 8 hetes, és neve még nincs! :oops: Majd kitalálunk valamit, már írtam össze párat, de még nem egyeztettük Gyurival. Egyenlőre kutyának hívjuk! :lol:

Kép
szly27
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?